Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74051) hassan09 válasza Nescafé (#74050) üzenetére


hassan09
csendes tag

18 giga körül volt, ha jól rémlik.

(#74052) dollarZ18


dollarZ18
tag

FIFA hoz keresek partnereket, aki játszik vele vegyen fel nyugodtan vagy írjon :)

(#74053) marilllyo


marilllyo
veterán

Nah...nagy nehezen sikerült eladnom a lemezes Alien Isolation-t és így meg tudtam venni a digitálisat.
Még most is mindenkinek ajánlanám azt a játékot aki még nem próbálta!!!
4.900 a storeon. Annyit bőven megér. :K

Egyébként nagyon felhúztam magam. Elég jó áron raktam ki...Egy csomóan rá is ugrottak. Egyik gyerek egyből kérte a számlaszámomat....megadtam neki...aztán vártam...és vártam. A többi vevőt persze elhajtottam. Srác azóta sem írt. Persze a többi jelentkező meg. (már megvettem máshol, már nem kell, stb...)
Legalább szólna, hogy bocsi de mégsem kell.... Az ilyenekre is lehetne valami szankció itt aprón. :((( .

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74054) vonSux válasza marilllyo (#74053) üzenetére


vonSux
őstag

Hasonló sztorik miatt nincs ma már egy lemezes játékom se. És le$%arom, hogy a digitális kópiát nem tudom eladni, mert a debilektől a távolság megéri a plusz kiadást (no és a kényelem) :DDD

(#74055) koncsik válasza marilllyo (#74053) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y Én ma vettem 7k-ért Nostromo Edition-t... Csak nem? (WE) De nem, akitől vettem nem tűnt idegesnek... :DDD szerk.: és nem is az aprón, úgyhogy törölhető ez a mindenki számára kulcsfontosságú hozzászólás :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74056) csizo13 válasza marilllyo (#74053) üzenetére


csizo13
tag

Nem akarta lejjebb vinni a saját játékának az árát, a te jóárad miatt és így oldotta meg konkurencia kiiktatását.

(#74057) kevepapa válasza marilllyo (#74053) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Miért "cserélted" le a lemezes verziót a digitálisra?

(#74058) Casti98 válasza kevepapa (#74057) üzenetére


Casti98
tag

Valoszinu a kenyelem miatt,nem kell cserelgetni a lemezeket,en is most adtam el a DriveClub-ot,erre mondom megveszem UK storebol 7.99ert,erre nincs,csak 11.99ert...Beneztem rendesen!

Gondolom nem mostanaba lesz leakciozva...:(

[ Szerkesztve ]

"Je ne regrette rien..."

(#74059) marilllyo válasza kevepapa (#74057) üzenetére


marilllyo
veterán

Mert szerettem volna megtartani és most 4.900-ért van storeon. Úgyis kell...akkor meg minek legyen itt porfogónak. 5.500 + pk-ért adtam el.

Másrészről meg nem szimpi a játék lemezes változatnál, hogy nem csak az indításhoz kell neki hanem közbe is olvasgatja.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74060) Amadako


Amadako
tag

Driveclub-ban valaki nem tudja,hogy kell fényképezni?Fotómódban vagyok ,már mindent beállítottam de nem találom azt a gombot amivel fényképezne valójában.Mindent végig nyomogattam. forgat,közelít,élesít ez mind szép és jó csak fotózni nem tudok. :W

(#74061) vonSux válasza Amadako (#74060) üzenetére


vonSux
őstag

Share/scrn-shot?

(#74062) Amadako válasza vonSux (#74061) üzenetére


Amadako
tag

komolyan nincs ilyen gomb hanem képernyőképet kell mentenem?

[ Szerkesztve ]

(#74063) gyuribácsi88 válasza Amadako (#74062) üzenetére

Komolyan.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#74064) Amadako válasza gyuribácsi88 (#74063) üzenetére


Amadako
tag

köszönöm szépen :R

(#74066) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Lehet tudni, hogy PSN-en meddig akciósak a játékok? Kinéztem az F1-et 6700 Ft-ért, holnap lesz meg a gépem, jó lenne nem lemaradni róla. US store-ban 60 dollár. Nem kis különbség :)

[ Szerkesztve ]

(#74067) marilllyo válasza Something_ (#74066) üzenetére


marilllyo
veterán

Vedd meg most weben. Nem kell hozzá gép. Egyébként 22-ig.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74068) Something_ válasza marilllyo (#74067) üzenetére


Something_
őstag

PSN Plus-sal kicsivel olcsóbb, az is holnap lesz. De ha 22-ig akciós, akkor ráérek holnapig.

Sosem volt még hosszabb ideig nálam PS4, kíváncsi leszek, hogy milyen One mellett.

Driveclub Bikes kiegészítőt fogom első körben megvenni és az F1-et. Aztán majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#74069) kevepapa válasza Something_ (#74068) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Majd oszd meg a tapasztalataidat, mint aki már megjárta a "másik oldalt" is... :)

(#74070) Dadpool válasza marilllyo (#74059) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Nekem 5 lemezes jatekom van es eddig jatek kozbe egyszer sem pörgött fel a lemez csak az inditasnal:) holnap jon meg +2 azt is megnezem de nalam nem csinált ilyeneket

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#74071) Something_ válasza kevepapa (#74069) üzenetére


Something_
őstag

Oké, habár én mindig negatívként álltam/állok a PS4-hez az első szériák hibája miatt, de adok neki egy esélyt :-) (plusz a haverok unszolása miatt)

A One természetesen megmarad :)

Dying Light-ot meg akartam mostanában venni One-ra, úgy látom itt is ingyenes a free, megnézem, hogy van e különbség, aztán amelyik jobb azt veszem. Ha ugyanaz, akkor One-ra. (habár a használt játékok választéka jóval nagyobb, mint One esetén, ezáltal egy kicsivel olcsóbbak is)

[ Szerkesztve ]

(#74072) >Deego.. válasza Something_ (#74071) üzenetére


>Deego..
senior tag

Tipikus szériahibáról nem beszélünk PS4 esetében még az első szériás alapgépek esetében sem, mert nem volt.

Az a bizonyos üzemi zajszint már sok tulajnál gondot okozott, de ez szubjektív.
Nagyban egyén, s tárolási szokás függő etc... az elvétve megjelenő kisebb gondok.

Nekem mellesleg a volt CUH-1004-as alapgép halkabban üzemelt mint a mostani CUH-1216.

A joy kopását nem sorolnám ide.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#74073) Peat76


Peat76
őstag

Előrendeltem és kifizettem az Uncharted 4-et a US store-on , a széria rajongója vagyok , már nagyon várom, de bizony még 105 nap és pár óra, ajándékba kaptam 1 nagyon kellemes, gyönyörű dinamikus témát, plusz a játék mellé is jár pár extra az előrendelőknek! Számomra az utóbbi évek legjobban várt játéka, ami játék technikailag nextgen mérföldkő lesz , bámulatos amit a Naughty Dog művel! Még nem rendeltem elő játékot, na meg fizettem ki előre, de itt nem volt kérdés 😊😀!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#74074) kevepapa válasza Peat76 (#74073) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én még soha nem rendeltem elő játékot. Egyszerűen félek a pofára eséstől. Hányan rendelték elő anno a Watchdogsot, a Unity-t, a Colonial Marinest, vagy az Ordert pl.
Szépen megvarom a megjenest, és ha jó kritikákat kap beszerzem, ha nem akkor nem. :) Egyébként új játékot sem vennék. Uncharted sorozatot nagyon kedvelem, de sztm majd Karácsony környékén fogom beszerezni a Thief's end-et, saccra a megjelenéskori ára feléért...

[ Szerkesztve ]

(#74075) andro93 válasza kevepapa (#74074) üzenetére


andro93
aktív tag

Azért a Ubisoft meg a Naughty Dog közel sem egy kategória, ami a minőséget illeti. Ha egy stúdiót kellene választanom, aminek bátran előrendelném a játékait, az a ND lenne. Nagy eséllyel én is berendelem a fémdobozos kiadást. :K

(#74076) Something_ válasza >Deego.. (#74072) üzenetére


Something_
őstag

Nyilván nem tudlak meggyőzni és nem is áll szándékomban, viszont mivel nem ismerjük egymást, így nem is fogod elhinni amit mondok.
Napi szinten konzolok közelében mozgok és jóval több PS4 hibásodik meg, mint Xbox One, sőt mondhatni One-t nem is nagyon láttam, ami befosott volna. PS4-ből pedig sok hal be úgy, hogy be sem lehet kapcsolni, letilt, kikapcsol. Ez adódhat abból is, hogy PS-nél a gari csak 1 év és hogy jóval többet adtak el, mint One-ból Mo-n (is).
Az meg, hogy hangos (volt) a gép, egyértelműen hőátadási gondoknak köszönhető, ezt könnyű lett volna kiküszöbölni, de valamiért nem sikerült az elején, ugyanez a kontrollernél.

Az 1004-es géped is azért halkabb, mint a mostani, mivel normálisan meg van pasztázva. Ha megpasztáznád a jelenlegit, ugyanolyan halk lenne, de gondolom még gari van rá, így ez az opció kilőve. Sony szerviz meg nem javít (javíthat), csak a refurb gépekre cserélhet gariidőn belül.

(#74077) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok! Jó autós játékot tudtok ajánlani Ps4-re? A The Crew milyen? Azt néztem volna ki.

(#74078) front3r válasza kevepapa (#74074) üzenetére


front3r
őstag

Azért a Naughty Dog egy garancia a Sony világában. Ha ők azt mondják, hogy ugorjak a kútba, mert jó lesz nekem, akkor bizony beleugrom!

Viccet félretéve: A trailerek, gameplayek már rég megmutatták, hogy nem lehet kihagyni ezt a játékot megjelenéskor.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#74079) heihachi válasza zoltannagy (#74077) üzenetére


heihachi
addikt

Inkább a DriveClub, abban elég nehéz csalódni szerintem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#74080) Tegla80 válasza Something_ (#74076) üzenetére


Tegla80
addikt

Ott indul a tortenet,h 2*annyi ps4 van ,mint one ....es idehaza is sztem hasonlo a helyzet.(sot talan jobb is a ps javara)Tobb eladas,tobb esetleges hibas gep.....ami persze lehet gephiba,de akar user error is.Sajna sokan azt sem tudjak,h a menuben mi-mire jo ....nameg pl tv allvanyban hasznaljak szegeny gepet.(pont befer es jol mutat ott....jah,h nem kap levegot az mar mind1).stb . :U
Amugy itt a topicban leginkabb a hangra van panasz.....gepmegallas nem jellemzo,sot ritka is....es vagyunk joparan itt. Kontroller kopas megvolt tenyleg,de javitva lett es azota csend van a temaban.

One eseteben teny,h csendesebb es kovetve az itteni forumot ritkabb is,sot elenyeszo a gepmegallas.Viszont nalatok a joy xarabb,mint nalunk....arra nalatok szinte mindenki tesz megjegyzest....gariztatja....kap egy xinten xart.....visszakuldi.....refurbot kap,de megy...ritkan azert irva van,h zsir uj is jott a xerencseseknek.....so az elite is ilyen sajna.

Semmi rosszmajusag,szimplan a topicok hsz-ek alapjan.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74081) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Trófea listából lehet törölni? Van pár 0% játék, amik csak próba szinten voltak. Ha a törlés nem lehetséges lenne valami más az elrejtésre?

(#74082) Tegla80 válasza Petreszku (#74081) üzenetére


Tegla80
addikt

0%-os trofeak torlese

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74083) marilllyo válasza Tegla80 (#74080) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként tényleg... Nekem tavaly április óta van PS4-em....azóta olvasom a topicot és talán 1x olvastam garis hibáról.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74084) Petreszku válasza Tegla80 (#74082) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ. :R

(#74085) n000rbi válasza Tegla80 (#74080) üzenetére


n000rbi
senior tag

Mindkét géppel rendelkezem jó ideje és mindkét esetben gariztattam már gépet ill. kontrollert is (ez utóbbit csak x1 esetében)

Az x1
- halkabb gép, de ott a külső tápnak van egy kis zúgása (kinect nélküli gépem van, egy update kellett ahhoz is, hogy abbahagyja a gép a coil whine-t - azóta csendesebb)
- a kontroller kevésbé tartós (kettőt is gariztati kellett) és kényelmetlen, RB/LB nagyon szar helyen van
- csak az újabb kontrollereken van jack kimenet, az azelőtti adapteres megoldás szerintem borzalom

A ps4
- jóval hangosabb (nem is lehetne halkabb a blower venti miatt), a legújabb széria sem sokkal jobb + az olcsósítás eredménye még hangosabb coil whine játék közben (ezt valaki hallja, valaki nem - én konkrétan 4db 1216a-t próbáltam, az utolsót végül elcseréltem a régi 1004a-ra, amin korábban túladtam. Szerencsére egy barátomnak adtam el anno, aki aztán belement a cserébe - naná, ő egy garis új szériás gépet kapott én meg a 2 éveset vissza :))
- de a kontroller szerintem kényelmesebb és még az első szériás géphez kapott ds4-nek sincs baja (lehet szerencsém volt, de a gumiborítás sem szakadt el)

Szóval mindkét oldalon van pozitívum, negatívum, viszont egyik géptől sem válnék meg :)

(#74086) Agostino válasza Neoteric (#73300) üzenetére


Agostino
addikt

ezt jó tudni, este küldök is requestet

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#74087) Zanik válasza n000rbi (#74085) üzenetére


Zanik
addikt

Nálam amúgy pont a kontroller billentette a mérleget a PS4 felé. Mert az LB/RB tényleg borzalmas lett az XBO kontrolleren. Pedig előtte PC-hez pont egy XBox 360 kontrollert használtam, azt pl. mai napig imádom. A PS4 zúgása meg tényleg túl van itt lihegve. Mert ugyan tényleg zúg, olykor valóban hangosan, de a múltkor direkt megfülleltem, hogy játék alatt (GTA V) full csendes környezetben semmivel sem hangosabb 2m távolságból mint a gamer PC-m.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74088) vektornfl


vektornfl
tag

Nekem egy 1216b szériás gépem van, de tulajdonképpen hangja nincs a gépnek. Lemezes játékkal mondjuk csak pár órát játszottam, de ott is csak az elején felporog úgy 5 másodpercig utána visszahalkul. Ha kifejezetten erre koncentrálnék valami minimális hangja talán lenne, de játék mellett 100% hogy észrevehetetlen

1216b

(#74089) Snike


Snike
aktív tag

Joytick gumiszétrohadásra van valami gyógyír?
(a baloldali joy-nak a gumigyűrűje/karimája 'elfáradt')

Köszi előre a tippeket! :)

PS5, mert az jó! :)

(#74090) Zanik válasza Snike (#74089) üzenetére


Zanik
addikt

Némi kézügyességgel és barkácskészséggel lehet cserélni az analóg kart, másik megoldás a kupak rá. Esetleg kontrolfreek: [link]. Én amúgy elővigyázatosságból eleve rendeltem rá, és kezdetektől azzal használom, szóval alatta elvileg makulátlan a kar. :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74091) tothl válasza vektornfl (#74088) üzenetére


tothl
addikt

Enyém is teljesen csendes.
Nem mondom, hogy egyáltalán nincs hangja, de nyilván mikor a lemezt pörgeti nem lehet totál zajtalan.
Ami a hűtést illeti, az erősítőmben is aktív hűtés van, és annál nem hangosabb.

Az Xbox360 tényleg egy porszívó volt.

(#74092) Snike válasza Zanik (#74090) üzenetére


Snike
aktív tag

A bordázott kialakítás miatt a freek jobban tetszik.

Köszi!

PS5, mert az jó! :)

(#74093) n000rbi válasza vektornfl (#74088) üzenetére


n000rbi
senior tag

a és b jelölés csak a winchester méretét jelenti, maga a gép ugyanaz (a - 500GB, b - 1GB)

(#74094) pomk válasza Zanik (#74090) üzenetére


pomk
őstag

Én szintén 0km-től gumi kupakkal és gumi "tok"-ban(ua. ilyen, csak fekete színű) használom a joyt. Csak ajánlani tudom mindkettőt. Védi a joyt és még kevésbé is csúszik a kezemben.

[ Szerkesztve ]

(#74095) vektornfl válasza n000rbi (#74093) üzenetére


vektornfl
tag

Na ezt speciel nem is tudtam, de akkor erre is fény derült ;-)

(#74096) Tegla80 válasza Snike (#74092) üzenetére


Tegla80
addikt

Nemreg irta valaki,h a malott gomban mar nem maradt meg a sogoranak .Ettol fuggetlenul vehetsz persze,de lehet ,h egy komplett kart is venned kellene egybol.Arrol is van link a topicban...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74097) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!

A Project cars-al lehet osztott képernyön játszani? ha igen plz írjátok le hol kell beállítani.
köszi

(#74098) Sefter válasza kacsa2958 (#74097) üzenetére


Sefter
veterán

Doboz hátulján írja az offline játékos számot, ott mi van? (nekem sajna nincs meg)
Ha 1 player akkor nem lehet...

Psn ID: sefter_hun

(#74099) kacsa2958 válasza Sefter (#74098) üzenetére


kacsa2958
csendes tag

Nem tudom store-bol töltöttem

(#74100) kovsol válasza kacsa2958 (#74097) üzenetére


kovsol
titán

hivatalos oldal (mellesleg egyben a google első találat "project cars split screen ps4" -re.)

Is there a split screen mode?
In order to achieve the target of 60 frames per second, there is no split screen mode in Project CARS

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.