Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74701) szasanyi válasza vg (#74700) üzenetére


szasanyi
félisten

Valóban, mert más üzletben min. 2x ennyi. Én is láttam, egészségére az a +1k kereset. :) Én nem vagyok RPG fan, de ha lenne magyar felirat akkor még érdekelne is, így viszont...

(#74702) sz_abika


sz_abika
addikt

Hello,

valaki használ nem Dualshock kontrollert ps4hez? Logitech esetleg?
PS3al mentek a dolgok kábelesen, kérdés, hogy a wireless verziókat befogadja-e esetleg a PS4...

PSN: xszabikax

(#74703) tepenzed válasza sz_abika (#74702) üzenetére


tepenzed
őstag

+ átalakító is szükséges, pl CronusMAX

(#74704) n000rbi válasza sz_abika (#74702) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nem hiszem, hogy megérné pénzt pazarolni 3rd party kontrollerre. 10 körül már kapsz itt az aprón ds4-et, vagy újonnan boltból is megvan 15-16-ból.

(#74705) szasanyi válasza n000rbi (#74704) üzenetére


szasanyi
félisten

Sőt, most 13,9k szállítással együtt.

(#74706) dunc


dunc
nagyúr

PS4 em van, de azért hagyjuk már ezt a kontrolleres istenítést....lehet jókat játszani DS4 el is, de azért egy egér bill. kombó ezerszer jobb egy fps re. :K

(#74707) Zanik válasza dunc (#74706) üzenetére


Zanik
addikt

Nem arról van szó, hogy ne lenne jobb a bill+egér kombó FPS-re, mert jobb, ezt senki nem vitatja. De ez nem jelenti azt, hogy kontrollerrel ne lehetne normálisan FPS-t játszani, mert igenis lehet.
Mondom ezt úgy, hpgy én a mai napig ügyetlenebb vagyok kontrollerrel, mint bill+egér kombóval. De már sokkal jobban megy, mint 1 évvel ezelőtt mikor PS4-et vettem.
Egész egyszerűen gyakorolni kell. Még akkor is, ha tudom, hogy sose fog olyan jól menni mint PC-n billentyűzettel és egérrel. De hát 25 év PC-s gaming és 1 év konzol gaming után mégis mire számíthatnék? :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74708) Vasy09 válasza Tuomas (#74691) üzenetére


Vasy09
őstag

Persze, mert van aki fedezi a seggedet! :DDD :DD

Gamertag: Vasy09

(#74709) Tuomas válasza Vasy09 (#74708) üzenetére


Tuomas
addikt

:C :C Akit mindig támaszthatok fel, mert mindig összeburul, meg belerohan az ellenbe :DDD ;]

We were here

(#74710) sz_abika válasza n000rbi (#74704) üzenetére


sz_abika
addikt

Nagyon hiányos a DS4 itt az aprón, elvétve merül fel 1-2, de azok szinte azonnal el is kelnek.

A valós probléma az, hogy csak másodsorban cél a PS és a PChez inkább Logitech párti vagyok, mert a DS3 + Windows is kényelmetlen volt az idióta emulátorokkal...

PSN: xszabikax

(#74711) dunc válasza Zanik (#74707) üzenetére


dunc
nagyúr

Gyakorlás ide vagy oda, alapba korlátozottabb az eszköz, fps el el lehet bohóckodni DS4 el is, de egy komolyabb online játékot azért egérrel inkább.

(#74712) pomk válasza marilllyo (#74624) üzenetére


pomk
őstag

Szintén zenész.
PSN: Pomk_HU
Küldj majd meghívót. ;)

[ Szerkesztve ]

(#74713) Zanik válasza dunc (#74711) üzenetére


Zanik
addikt

Ezt nem is tagadom. De pl. GTA V-öt százszor élvezetesebb volt kontrollerrel játszani PS4-en, mint GTA IV-et billel és egérrel PC-n.
Ennyi erőből mondhatnánk, hogy a kontroller nem alkalmas autóversenyzésre, hisz a kormány a megfelelő eszköz oda, mégis a PS4-es játékosok kb. 80%-a köszöni elvan DS4-gyel is ha autós játékról van szó.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74714) koncsik válasza szasanyi (#74699) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi, BP Váci úti extrából (elvileg) az utolsó 1 darabot elhoztam. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74715) pomk válasza Kindgrind (#74678) üzenetére


pomk
őstag

Ezt a lemondás témát azért szerintem jobban járd körbe. Szerintem félreértették egymást!
Egyébként Storeban többek között The Divison oldalán is van egy ilyen mondat:
"Play on 03-08-2016, Midnight Eastern Time. CANCELLATIONS AND REFUNDS ARE NOT AVAILABLE EXCEPT WHERE REQUIRED BY LAW."

[ Szerkesztve ]

(#74716) kevepapa válasza Zanik (#74713) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Srácok, itt senki nem beszélt arról, hogy nem lehet controllerrel fps-t játszani. Nem tudom az eladási számokat de a cod, battlefield elég jól sőt brutál jól állhat konzolon. Én azt mondom, hogy pl. egy quake 3 arenan, vagy CS-n edződött "profi" röhögve osztogatná a fejeseket a karral játszóknak. Gta-t,helikoptert, meg mást ne keverjünk már ide, én kifejezetten az auto aim nélküli fps-ekre gondoltam. Biztos h lehet sokat gyakorolni, meg biztos h vannak jól célzó gamerek, de egy szint felett konkrétan fizikailag lehetetlen h egy controllerrel lenyomjanak vkit aki tűpontos gamer egérrel küldi. Annak aki szerint meg flame áradatot gerjesztek, annyit, hogy a saját véleményemet mondtam el a konzollal kapcsolatban, sztm simán idetartozik, de direkt offba tettem. Nem tudom mi a gond ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#74717) Tatyla válasza kevepapa (#74716) üzenetére


Tatyla
őstag

Maradj PC-n és akkor nincs flame generálás és igen én is utálom aki venom x meg cronus max és társait használ konzolon, az ne jöjjön konzolra.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#74718) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
Az F1 2015 gondolkozom kinek milyen tapasztalata van ?érdemes megvenni?

(#74719) szasanyi válasza koncsik (#74714) üzenetére


szasanyi
félisten

Örülök ha segítségedre volt az infó. :)

(#74720) HoTDoG


HoTDoG
tag

A januári akció keretében megvettem a Battlefield 4-et. A PS4-et novemberben szereztem be SW Battlefront csomagban. Már az elején éreztem, hogy a Battlefront unalmas és sosem kötött le igazán. Ehhez képest a 2 éves Battlefield 4 sokkal izgalmasabb, összetettebb, de alig bonyolultabb. A Battlefront-ban pedig a környezeti hatások kimerülnek az Endor-on kidőlő fákban, míg ugye a két éves BF4-ben szinte minden rombolható.
Az pedig, hogy a használt piac tele van a Battlefront-tal szintén sokat elárul :).

Metal Gear Solid Phantom Pain-nel van valakinek tapasztalata? Tudom, hogy valamelyest más műfaj, de ha tetszett az Order és a Last of Us, akkor jó irány lehet, ha alapvetően tetszenek a lopakodós, rád van bízva hogyan oldod meg játékok?

(#74721) ldave válasza koncsik (#74714) üzenetére


ldave
félisten

Újpest? Akkor már nem megyek be hazafele :)

A Slime draws near! Command?

(#74722) Wlac válasza HoTDoG (#74720) üzenetére


Wlac
Ármester

A lopakodós stílusra fogékonyak számára elég alapmű a The Phantom Pain, szóval nyugodtan rabolj rá!

“The wha-"

(#74723) pr0bi válasza HoTDoG (#74720) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nézőpont kérdése, engem pont az új szériás Battlefield egyáltalán nem köt le, BF1942/BF2/Bad Company-t bezárólag nagyon jó volt, utána mélyrepülés. Battlefrontban viszont mindent visz az SW retro hangulat, esténként órákra a képernyő elé szegez.

(#74724) Madwe válasza Tatyla (#74717) üzenetére


Madwe
nagyúr

Régi cikk, de emiat aki hackel s egér billt használ konzolon, azt örökre letiltanám a konzolozásról. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#74725) gyuribácsi88 válasza Tatyla (#74717) üzenetére

Kényszerítik őket hogy konzolon játsszanak :O ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#74726) dunc válasza Tatyla (#74717) üzenetére


dunc
nagyúr

Csak eszetlenül támadod a fórumtársat......"aki venom x meg cronus max és társait használ " senki nem beszélt az egér emulálásról konzolon..... :U

(#74727) proly01


proly01
őstag

Valaki megtudná mondani hogy ezt a "recent activities" dolgot hogyan tudnám kilőni a játékoknál hogy ne tegye ki éppen mikor milyen küldetést stb csináltam meg mikor játszottam mivel mennyit mert baromira idegesít :W

....Pr:)ly....

(#74728) Rigormortiis válasza Madwe (#74724) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na hát sokat számít, hogy egér-billentyűzettel jatszik, amikor ráfordulok attack helivel és ráürítem a rocket pod tartalmát :D De komolyan: Elég sokat lockerezem bf4, ben, igazából itt kéne legjobban kijönnie a különbségnek a két irányitási metódus között, de még egyszer nem jutott eszembe, hogy azért lőttek fejbe, mert egérrel is billentyűvel játszott, én meg nem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#74729) Rigormortiis válasza Wlac (#74722) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Biztos jó játék, csak épp az eddigi részek kedvelőit szarták telibe vele.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#74730) >Deego..


>Deego..
senior tag

Hivatalosan is elrajtolt a PS4-es verziós World of Tanks.
Várok mindenkit a topicban.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#74731) EnterR válasza proly01 (#74727) üzenetére


EnterR
veterán

[Settings], [PSN], [Privacy Settings], [Activites]

PSN ID: marquuard

(#74732) proly01 válasza EnterR (#74731) üzenetére


proly01
őstag

Koszi.De ott csak no one -t lehet valasztani.Hogy ne lassa senki ,de én nem akarom látni😆😆

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#74733) Amadako válasza proly01 (#74732) üzenetére


Amadako
tag

miért nem akarod látni?hisz te játszottál vele
megijeszt a mennyiség amennyit játszol? :D

(#74734) #45378816


#45378816
törölt tag

Oszinten szolva csodalkozom, hogy vita kerekedett a kerdesembol.
Nem rosszbol, de en is tisztaban vagyok az fps jobb bill+egerrel bla bla kijelentesekkel.
Csak azt szerettem volna tudni, hogyan lehetne magamat fejleszteni, hogy konyebben tanuljak controllert kezelni.
Videok, kepek a legjobb lett volna sajat tapasztalatok etc.
En kerek elnezest.

(#74735) dilipok válasza #45378816 (#74734) üzenetére


dilipok
veterán

gyakorlas ;) de nezheted is, masok hogy jatszanak. Az ugysem segit :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#74736) danih


danih
addikt

Öntsünk olajat a tűzre.
Nekem a Destiny egér + bill kombóval jobban ment (amíg volt nálam egy ilyen kütyü), azért a 20 év PC-zés nyomot hagyott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74737) Madwe válasza #45378816 (#74734) üzenetére


Madwe
nagyúr

Válaszd ki a neked szimpatikus fps-t, ahol lehetőleg a single player részében gyakorolj :)

Nike ami segített anno átállásnál: érzékenység személyre szabása, ez mindenképp az elsők között legyen, amint kezdesz belejönni nézz rá megint s módosítsd már okosabb fejjel.
Ha van auto aim, art ki, vagy a lehető legkisebbre tedd, h ne rásegítéssel tanuld meg. Késöbb mindig könnyebb alkalmazkodni xy játék alatt az adott auto aim rendszeréhez, ha azt szeretnéd, ha már megy nélküle is viszonylag rendesen.

S ami esetemben a legfontosabb: ne húzd meg a ravaszt ha nagyjából oda célzol ahova szeretnél!!! tényleg ne! várj egy kicsit amíg pontosan oda navigálsz ahova lőni szeretnél. inkább kicsit késöbb mint elöbb lőj! így viszonylag hamar egyre gyorsabban tudod az adott helyre tenni a célkeresztet!

S ami mégi fontos, h amíg tanulod, addig igyekezz rendszeresen lehetőleg minden nap legalább 1 órát fps játékkal tölteni, h jobban ragadjon s gyorsabban fejlődj. Így viszonylag emberi időn belül eléred amit akarsz.

A lényeg h a cél s a tudat meglegyen: mindenki így kezdte valamikor, van aki szerencsés s 3-4 óra alatt ráérez h megy a dolog, a legtöbbeknek ez inkább 3-4 nap minimum, de van akinek heteket vesz igénybe míg a saját szintjéhez mérten normálisan tudja nyomni. ne aggódj, elöbb utóbb neked is menni fog :D

Már azzal h meg akarod tanulni elismerést érdemelsz a fnetebb egér bill fikázóktól (tőlem is :D) hiszen hajlandó vagy energiát befektetni s nem a könnyebb pénzes hackelős utat választod :D

(#74738) kevepapa válasza Madwe (#74724) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Köszönöm, ezzel a cikkel asszem le is lehet zárni a kérdést.

Egyébként ha már fps, személy szerint nagyon várom pl a Farcry Primal-t. Lehet h sokakat elszomorít, de bizony konzolon, kontrolfreek-el tuningolt karokkal fogom játszani a stuffot... :) Ez a kis vita meg olyan nosztalgikus érzéseket ébresztett bennem, mert felidézte kicsit az 576 kbyte-os pc vs konzol balhékat a csevegőben. :D

(#74739) #45378816 válasza Madwe (#74737) üzenetére


#45378816
törölt tag

Koszonom.

Gyakorolni fogok, amint csak idom engedi es szigoruan ragaszkodom most mar a konzol vilagahoz vele egyutt a konti hasznalatahoz is!
Koszi meg egyszer es mindenkinek, aki segitett. ;)

Madwe neked kulon koszi megegyszer. ;)
Codbo3-ba is lehet botok ellen jatszani, szerintem most pihentetem az online-t egy darabig, varhat mèg az a masodik prestige. :D

[ Szerkesztve ]

(#74740) gyuribácsi88

Paragon béta mikor indul? Illetve mikor kezdik el a kulcsokat küldözgetni?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#74741) RunnyJuggler válasza szasanyi (#74705) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Kösz az infót, rendeltem is egyet :C
2 év garanciát írnak, gondolom akkor ez nem sonys garancia, mivel máshol csak 1 évet látok.

(#74742) szasanyi válasza RunnyJuggler (#74741) üzenetére


szasanyi
félisten

Szívesen! Az emag saját garis, garifutáros, és sajnos olyan termékre is 2 évet ad ami máshol (mondjuk a gyártó által) 3 év garival rendelkezik. De ez neked perpilla előny. ;)

(#74743) Something_ válasza RunnyJuggler (#74741) üzenetére


Something_
őstag

Elso evben viheted a sonyhoz is a szamlaval, ha meg beszarik 1 ev utan, akkor emag.

(#74744) MixY


MixY
tag

Szevasztok!
Egy gyors kérdésem lenne: Szerintetek melyik a jobb, MGS 5 vagy a Witcher 3?
Én mondjuk a MGS-ot venném inkább, imádom a sunyulós, lopakodós játékokat, rég vágyom egy igazi lövöldözős game-re is.
Hozzáteszem egyik szériával se játszottam ezelőtt, de videók meg tesztek alapján MGS, sose jöttek be az RPG-k, de lehet a Witchert is érdemes lesz majd egyszer kipróbálni.

Szóval várom a véleményeket! :)

(#74745) sting2 válasza MixY (#74744) üzenetére


sting2
addikt

" 2 Playmate - az egyik szőke a másik barna"....
Na ezt én úgy döntöttem el, hogy mindkettőt megvettem.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#74746) tick válasza MixY (#74744) üzenetére


tick
aktív tag

Nekem unalmas volt egy idő után MGS, Witcher jóval érdekesebb és sokkal több van benne (szerintem)

Everything that has a beginning... has an end

(#74747) #45378816 válasza MixY (#74744) üzenetére


#45378816
törölt tag

Witcher.
Pedig nekem nincs meg, en kimondottam utalom a sorozatot.
Kepzelheted mi a velemenyem a metal-rol. :)

Amugy azert W. mert haveroktol csak jot hallok es mar mar tukmaljak ram, hogy legalabb kiprobaljam. :D

En is szeretem a sunyulos akcio game-t, ezert is labadt konnybe kicsit a szemem, amikor meglattam vagy is nem lattam meg, hogy ps4-re nincs Splinter Cell.

Szoval szerintem Witcher3, tenyleg rengeteg jot hallani rola. :)

(#74748) Wlac válasza Rigormortiis (#74729) üzenetére


Wlac
Ármester

Annyira azért nem. Lehetett volna jobb is, ez tény, de azért így is tisztes munka.

“The wha-"

(#74749) marilllyo válasza MixY (#74744) üzenetére


marilllyo
veterán

Én azért ajánlom a Witcher-t mert engem úgy rántott be, hogy a műfajt és a témák sem igazán csípem.... Azóta a soundtrack-je is fenn a telómon. Imádom.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74750) Madwe válasza MixY (#74744) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mgs kicsit lapos lehet egyeseknek, de ha szereted a lövöldözős lopakodos játékokat, akkor ez azért elég jo vétel. Az más kérdés h mgs fanoknak pl mar nem ajánlanám... Witcher ha jo sztorit s Kardos küzdelmet akarsz, annál csak kicsit lesz monoton az Open worldsege (igen, szvsz minden Ow az lesz egy idő után)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.