Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74451) marilllyo válasza oriic (#74413) üzenetére


marilllyo
veterán

Nagyon várom ezt a Divisiont....de most a vidik alapján pettyet csalódtam.
Először is...hát azért ez nem kicsit csúnyább mint amiről szó volt. :DDD A kezdeti lélegzetelállító minőségű promó videókhoz képest azért ez picit le lett rongyolva.
A másik dolog ami nem tetszik, hogy (oké én értem, hogy rpg sajátosság...de..) lövöd az embert, és írja folyamatosan, hogy mennyi xp-t ért a találatod. Erre szerintem itt nincs szükség. Kicsit vicces ahogy lövöd gépfegyverrel és vér helyett számokat ömleszt. Mint valami flipper játék. Bőven elég lenne a health bar ami a feje felett van.

Ettől függetlenül okésnak tűnik a dolog. 29-én kiderül.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74452) Noda10 válasza oriic (#74449) üzenetére


Noda10
tag

Ez viszont némileg megnyugtató. Hogyhogy neked ennyi tapasztalatod van egyébként a játékkal? (Ha nem nyilvános, akár privátban is várom.)

(#74453) Noda10 válasza marilllyo (#74451) üzenetére


Noda10
tag

Most nem tudok videót nézni, de azok a "repülő" számok nem a sebzést jelölik? Mint a Destinyben? Ez esetben erre azért van szükség, hogy lásd a fegyvereid tulajdonságainak a pontos fejlődését.

(#74454) cross56 válasza Shamat (#74450) üzenetére


cross56
senior tag

Oh, hát ez szuper! Akkor lehet beruházom rá :)

(#74456) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Régebben volt téma hogy van 1-2 apró motyó amit érdemes PS4hez beszerezni.
Ilyen pl az analógokra valami kupak ami megvédi hogy ne "szakadjon", meg valami szűrő ami a portól védi a belsejét..ilyesmik. Valaki le tudná írni hogy mik ezek? Gondolom ebayról beszerezhetőek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74457) marilllyo válasza Noda10 (#74453) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát nem tudom... Szerintem semmi szükség rá. Vagy írja máshova. A képernyő sarkába. Vagy mint a Witcher 3-nál. Ne az embert takarja el. Úgyis addig kell lőni míg meg nem hal. Látod a health baron, hogy mennyi van vissza. Nekem bőven elég lenne, ha kiírja a fegyver statisztikájánál, hogy ez a fegyver 50 és 120 között fog sebezni. Függve attól, hogy hol találod el....
De mint mondtam... Tudom, hogy ez rpg sajátosság.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74458) zzola válasza Sirandrish (#74456) üzenetére


zzola
félisten

Osszefoglaloban benne van, majd kiszurja az ember szemet...

(#74459) Sirandrish válasza zzola (#74458) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS tényleg... :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74460) dunc


dunc
nagyúr

Küldött a Sony egy egy napos plusz kódot!:)

(#74461) Neoteric válasza dunc (#74460) üzenetére


Neoteric
addikt

Internet Explorert használsz? ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#74462) tothl válasza Shamat (#74450) üzenetére


tothl
addikt

A motion sensorral tudod kormányozni a gépet ? :D
Én egyszer próbáltam de ment a kukába az elgondolás azonnal... :D

Egyébként tényleg szépen terelgeted...

(#74463) EnterR válasza Amadako (#74444) üzenetére


EnterR
veterán

Egyelőre nincs rá lehetőség. Gyanítom, hogy a következő nagyobb frissítésben (talán 4.0) benne lesz a szortírozhatóság.

PSN ID: marquuard

(#74464) Tegla80 válasza Sirandrish (#74459) üzenetére


Tegla80
addikt

Nincs rad jo hatassal az a platform amit jelenleg hajtasz.....le sem merem irni,h a "ps3 reszlegben" milyen rangban vagy. :DDD

dunc
Ha ugy nezzuk sokmindenre nem jo....,de ha ugy nezzuk akkor igen.
Mert ha pont van valami akcios jatek ami plus-al meg olcsobb es neked epp nincs plus-od,akkor ezt felhasznalva megis van plus a vasarlas idejere. ;)
Vagy akar bedobhato a kozosbe is (ide :D ),mert sztem nem acc fuggo.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74465) Sirandrish válasza Tegla80 (#74464) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért? Imádom a WiiU-t. Nagyon kafa játékok vannak rá. És még a java csak most fog jönni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74466) Shamat válasza tothl (#74462) üzenetére


Shamat
aktív tag

Ja, elég jól megy a "légkormányzás". ;)
DriveClub-ot is szinte csak úgy tolom. Anno a PS3-as F1 Championship Edition alatt szoktam rá. :K

Köszi amúgy! :R

DEAD LIKE ME

(#74467) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Ha van olyan DC csapat/csoport ahova lehet csatlakozni kérem jelezzen privátban. Szívesen csatlakoznék, bár viszonylag ritkán játszom.

(#74468) Amadako válasza Petreszku (#74467) üzenetére


Amadako
tag

Szia

Mi csináltunk egy csapatot egy itteni kollégával,jelölj be minket és beveszlek(SuperHuns) :)

(#74469) szasanyi válasza Sirandrish (#74456) üzenetére


szasanyi
félisten

Nocsak, beszereztél egy PS4-et? :)

(#74470) Garada válasza tothl (#74462) üzenetére


Garada
őstag

DriveClub-ot szinte csak azzal toltam eleinte majd vissza-vissza tértem a kontrollerhez de igazából mind a két megoldást eléggé kedveltem bár nekem főleg hirtelen mozgások korrigálásánál annyira nem jött be ez a motion sensor ettől eltekintve igen jó alternatíva egy kormány helyett véleményem szerint. :)

(#74471) Sirandrish válasza szasanyi (#74469) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neeem..csak érdeklődöm :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74472) ribarszki válasza Garada (#74470) üzenetére


ribarszki
őstag

A dualschock 4 joypad tartalmaz alapból egy mozgásérzékelőt? Ami hasonló elven működik mint az okostelefonoknál, táblagépeknél, hogy ha döntöd akkor kanyarodik, stb..?

[ Szerkesztve ]

(#74473) Garada válasza ribarszki (#74472) üzenetére


Garada
őstag

Ebben a játékban én úgy használtam mintha egy kormány lett volna a kezemben és olyan módon végeztem a kanyarodási műveleteket.Olyasmi az elve az egésznek de a használat függ attól is hogy egy adott játékban hogyan lett megoldva. BF4 esetében a legjobban akkor működik pl ha vízszintesen nézelődöm a hajóban ezzel a szenzorral Driveclub esetében pedig teljesen más módon tartottam a kezemben a kontrollert. :)

[ Szerkesztve ]

(#74474) szasanyi válasza Sirandrish (#74471) üzenetére


szasanyi
félisten

Ennek nem örülök! :((( :D

(#74475) Sirandrish válasza szasanyi (#74474) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért? Te amúgy használsz ilyesmiket amikről érdeklődtem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74476) Wlac válasza ribarszki (#74472) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, már a DS3-ban is volt ilyen. Mazochista haverom a kontroller döntögetésével repült a GTA V-ben.

Sirandrish: téma összefoglalóban vannak linkek. Mondjuk én csak vertical standet használok, plusz megérkezett három hónap után a porszűrő, de még nem vettem a fáradtságot, hogy felszereljem. Az újabb kontrollereknek már a gumija is bírja, a régiekre volt jellemző a szakadás. Ha nem akarsz magasítani kényelmi okok miatt, akkor szerintem felesleges.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#74477) kevepapa válasza Wlac (#74476) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Megbízható, nem gagyi porszűröhöz tudtok linket dobni skacok? Privátban is jó h ne reklámozzunk (bár pl a kontrolfreek szó elég sokat szerepelt már a topicban :)

(#74478) szasanyi válasza Sirandrish (#74475) üzenetére


szasanyi
félisten

Mert így nem veszel PS4 játékokat amit ezért elcserélni sem tudunk. :N Én nem tartom szükségesnek ezért nem vettem olyan kiegészítőket. Illetve az öcsémnek vettem ebay-ről rendelt kontroller gombavédőt, de csak azért mert neki első szériás gépe van ahol problémák voltak annak minőségével. A konzol levegőbeáramlását meg nem akarom akadályozni semmiképpen, és nem is olyan környezetben van ahol a fokozott porosodás miatt szükséges lenne a "porvédő lécek" használata. Állítva nem tudnám és nem is akarnám használni, tehát az ahhoz való kiegészítő sem kell. Matricára se igen van szükségem, mert a PS4 fekete mint a házimozi hangfalai, az AV erősítő és részben a TV is. Esetleg ha vmi másra gondoltál mondd!

[ Szerkesztve ]

(#74479) tick válasza kevepapa (#74477) üzenetére


tick
aktív tag

Az eBay-es 1-2 dolláros tökéletesen teszi dolgát. Nem találtam eddig mást, csak 10e felett ilyen táska szerüséget, de az elég otromba :)

Everything that has a beginning... has an end

(#74480) Sirandrish válasza szasanyi (#74478) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen..mondjuk elsőre úgy is csak PS plusos címekkel játszanék.
Nincs itt olyan sok lovetta azért mindenre...most vettem a wiiu-t is :B

Egyébként a porszűrőre és a "kupak"ra voltam kíváncsi elsősorban :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74481) Elims válasza gyuribácsi88 (#74438) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

SirAndrish: Az a kis kupak erősen ajánlott! :-)
Érezhetően kényelmesebb vele az irányítás.
Egyetlen üzenetedbe fog kerülni ha lesz mire raknod.. ;-)

(#74482) Elims


Elims
veterán

Az 1napos kód:

KFN6-TFN7-NNH5

(#74483) Sirandrish válasza Elims (#74481) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt köszönöm előre is...még erősen elmélkedős fázisba vagyok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74484) koncsik válasza Elims (#74482) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Neked nem kell? Nekem tök más... De én minden napnak örülök, ha nem kell, viszem... Please confirm. :R
Sirandrish: majd adunk egy kis lökést itt is... ;) És itt jobb akciók vannak, mint az eShopban... :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74485) marilllyo


marilllyo
veterán

8E58-MFNE-4AM4

Tőlem is egy ps+

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74486) koncsik válasza marilllyo (#74485) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Lassan összejön egy komolyabb időtartam... :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74487) LeventeV


LeventeV
senior tag

#74485 - marilllyo: vittem a kódot ha nem baj. Köszönöm szépen :R :R . Így meg tudom venni a Batman Premium Editiont magyar accra kedvezménnyel.

Ma sikerült kipróbáljam a Dirt Rally-t PC-n, kontrollerrel. Gondolom ugyanez az élmény fogad majd áprilisban PS4-en is.
Eszméletlenül szép a játék, letisztult menü, állati jó hangok, végre visszatértek a gyökerekhez, ami a játékmódokat illeti.

Összes segítséget bekapcsolva játszottam, kontrollerrel, és szerintem sokkal könnyebb az irányítás mint a Project Carsban. Itt is egy rakás dolgot enged beállítani a kontrolleren, különböző érzékenységeket, deadzone-t, azonban ezekkel most nem foglalkoztam.
Pár rész után már ráérez az ember, azonban a játék kifejezetten nehéz lett. Dirt 1-2-t maximum, a 3-at utolsó előtti nehézségen játszottam és simán nyertem. Itt 1 óra játék után is csak a stabil 3. helyet tudtam összekaparni, de annak is úgy tudtam örülni... Nagyon kell koncentrálni arra amit a navigátor mond, mert egy kisebb hiba is sokba kerül.

Nagyon hangulatos a játék, van benne kihívás, de olyan jó féle. Nem idegeskedsz, ha nem nyersz, hanem tényleg megpróbálod újra, hogy jobb időt fuss.

Piros pont a játéknak, hogy a Rallycross licenszelt. A pilóták nevei és az autók festései is megvannak. Remélem új pályák is jönnek majd idővel.

Összegezve: már várom az áprilist :D.

[ Szerkesztve ]

(#74488) koncsik válasza koncsik (#74486) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Illetve semmi... Azért illik megköszönni, remélem privátban megtette, aki vitte (nem LeventeV-re gondolok) :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74489) james001 válasza LeventeV (#74487) üzenetére


james001
veterán

Dirt Rally-t én is várom,rég játszottam már egy jó rally-s játékkal... Talán utoljára pont a Dirt 3 volt ami tetszett. A Sebastian Loeb Rally demója sajnos eléggé elszomorított :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#74490) vrob71


vrob71
tag

Haver most vett PS4-est.
Mennyire okos dolog a kanadai storera regisztralni?
Olcsobbak ott a jatekok mint az USA storeon?

(#74491) Amadako


Amadako
tag

Nem tudjátok,hogy a watchdogs complete editionhoz is lesz magyar felirat?

(#74492) LeventeV válasza james001 (#74489) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem nagyon tetszett, amit ma láttam. Viszont ez a játék sokkal komolyabb lesz mint az eddigi Dirt részek. Neki kell állni s próbálgatni az autó beállításait, faragni a másodperceket. Ez a rész tényleg a rally rajongóknak készült.

(#74493) cyberkind válasza james001 (#74489) üzenetére


cyberkind
félisten

Na a Dirt Rally-ban senki se fog csalódni aki szeret rallyzni, ez az a játék amilyennek a Wrc sorozatnak minimum kéne lennie olyan jogokkal, de ők csak adják a pofont a szarnak évről évre, ezek után nagyon remélem hogy a Codies megkapja a Wrc jogokat is és olyan licencelt rallys játékot kapunk mint még soha, gyakorlatilag csak a pályákat, kocsikat és a pilótákat kéne megcsinálni, az összes többi adott. :K

Paranormal Cocktivity

(#74494) Elims válasza Sirandrish (#74483) üzenetére


Elims
veterán

Megvárod amíg kijön egy 50-esből ugye? :-)

Koncsik: Természetesen vidd!Azért írtam ki.
(Ha egy hónapos kód lenne azt is kiírnám.)
"Azért illik megköszönni..."
Rég nem szokás semmit.Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!

(#74495) james001 válasza cyberkind (#74493) üzenetére


james001
veterán

Az új WRC játékról se hallok jókat,azt már ki se mertem próbálni :D Az előzőt próbáltam (negyedik asszem),annyira nem fogott meg. Pedig régen még a PS2-es időszakban a WRC játékok voltak a legjobbak...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#74496) Nayrobi válasza james001 (#74495) üzenetére


Nayrobi
őstag

Persze hogy jók voltak a régi wrc részek, az Evolution csinálta őket :)

(#74497) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

PvZ: GW2 vélemények? Nyánye? Meddig lesz béta egyáltalán? Tegnap letöltöttem.... Ma meg dolgozom hála a magasságosnak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74498) Sirandrish válasza Elims (#74494) üzenetére


Sirandrish
legenda

40 ből és 2 controllerrel meg 4 játékkal, persze :DDD

koncsik Tudom...PS3ra minden sz*rt megvettem akciósan :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74499) >Deego.. válasza marilllyo (#74497) üzenetére


>Deego..
senior tag

"Meddig lesz béta egyáltalán?"

18.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.