Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74601) crue


crue
őstag

DS4 kellemes áron, ingyen szállítással: [link]

(#74602) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Van olyan játék (esetleg gyerek, tudom nem célközönség), amit 3-an lehet játszani? Magyarán érdemes 3. kontrollert venni? (Monopoly-t lehet külön kontrollerekkel, de egyet is lehet adogatni körbe...)
Köszi a segítséget :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74603) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Ma 10 nap után megérkezett Missouri államból a Kontrolfreek Alphám, este kipróbálom, hogy tényleg megérte-e a pénzét...Szállítással együtt 15 dodó volt.

(#74604) Amadako válasza koncsik (#74602) üzenetére


Amadako
tag

Little Big Planet 3

(#74605) koncsik válasza Amadako (#74604) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönöm, az meg is van. Egy játékért viszont nem biztos, hogy érdemes venni 3. DS4-et venni... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74606) Amadako válasza koncsik (#74605) üzenetére


Amadako
tag

legosból nagyon sok rész van és azok is gyerekeknek valók,de abban nem vagyok biztos ,hogy 3-an is lehet egyszerre játszani,2-en biztosan

(#74607) Sefter válasza koncsik (#74602) üzenetére


Sefter
veterán

Focisok+ diablo amiről én tudok, talán csapatsport játékok (nba,nhl...)

Psn ID: sefter_hun

(#74608) Snike


Snike
aktív tag

Én is elkezdtem a Last of Us-t,
A történet jó, a játszhatóság közepes, de engem nem ragadott meg annyira mint a többieket...

viszont ami nagyon-de-nagyon zavart:
- lopakodok hogy ne lőjenek le, el is jutok a lopakodó zona végéig (közben ki lootol-om a helyszínt is), erre az npc-k végig rohannak a pályán vagy elkezdnek lőni... :W, és ezt 10-böl 9-szer megcsinálják!
SEMMI ÉRTELEM A LOPAKODÁSNAK ilyen ai-val!
Van valami trükk amivel ezt a hibát javítani lehet?

PS5, mert az jó! :)

(#74609) Tuomas


Tuomas
addikt

Práfó Square Enix, zsép folt, dabzs, dabzs!!

Erre mondom azt, hogy jobban tették volna, ha csendben maradtak volna. Nekem ebből az jön le, hogy azt se tudják mit akarnak csinálni, de mindenképp újítani akarnak. Így szánalmas erőlködés és lesz belőle.

Ezek után jó nagy bukást kívánok nekik az új hitmanre

[ Szerkesztve ]

We were here

(#74610) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Használt, még garis gép vásárlásakor mit kell mindenképp megnézni? Mire érdemes külön odafigyelni? A sony garanciát hogy tudom leellenőrizni?
Előre is köszi a segítséget.

**********

(#74611) dinostaRR válasza cyberkind (#74573) üzenetére


dinostaRR
tag

UC4, horizon:ZD, last guradian, gt sport, gravity rush 2, drawn to death, ratchet & clank, the tomorrow children, street fighter 5, firewatch, Dreams, What Remains of Edith Finch, hellblade, Nier automata, shadow of the beast, alienation, boundless, persona 5, no man's sky, paragon, the witness...

Mindenki csemegézhet idén :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#74612) koncsik válasza Sefter (#74607) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

És Amadako: köszönöm :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74613) zzola válasza echterion (#74610) üzenetére


zzola
félisten

Hdd, BD olvasó ne kattogjon. Számla alapján lehet a boltot beazonosítani, majd megnézni benne van-e hivatalos forgalmazó listában...

(#74614) foxymaci válasza crue (#74601) üzenetére


foxymaci
senior tag

köszi! le is csaptam rá.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#74615) echterion válasza zzola (#74613) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. :R
Ezt a forgalmzói listát hol találom? Ha esetleg külföldi számlás géppel futok össze, akkor egy európai is jól jönne.

**********

(#74616) sovinho


sovinho
tag

BNA5-LBNR-R568

Plusz 1 nap magyar fiókhoz.

Hakuna Matata

(#74617) zzola válasza echterion (#74615) üzenetére


zzola
félisten

Lista összefoglalóban van. Külföldi garanciális kérdésében nem vagyok otthon...
Összefoglalóban is le van írva, hogy mire kell figyelni...

[ Szerkesztve ]

(#74618) N@idia


N@idia
őstag

Én is megosztom veletek+1 nap magyar account!

RDTT-MHNM-EHTA

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#74619) Zanik


Zanik
addikt

Én is bedobom ide az 1 napos PS+ kódot amit kaptam, magyar fiók:

DRN7-K6NB-2PAL

Viheti bárki, aki kipróbálná! :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74620) echterion válasza zzola (#74617) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, köszi, közben megtaláltam én is. :R
És ha esetleg valakinek kell később, találtam egy listát az európai disztribútorokról. :R

**********

(#74621) banana_joe


banana_joe
tag

US kód.

MGBF-LNNL-2CG8

PSN: bananosjoe84

(#74622) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Egy kis Division:

A gameplay videókon láttam, hogy mindenki aki játszott 2 társsal együtt tette, de a nevük mindig ugyanazok voltak. Azok a gép által irányított karakterek? Tehát kapok társakat, ha csak egyedül akarok játszani?

Más: Jövő héten béta. Akinek van hozzá hozzáférése, azok közül nem lenne kedvetek kipróbálni együtt? Co-op-ban jobb móka lenne. :)

(#74623) oriic válasza Kakaduku (#74622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért voltak azonos nevek, mert mindenki ugyan azt a buildet tolta, a beállított karakterekkel. Ha egyedül játszol, egyedül vagy, nem kapsz gépi társakat.

Live-Die-Respawn

(#74624) marilllyo válasza Kakaduku (#74622) üzenetére


marilllyo
veterán

28-29 szabad vagyok. :)
Sajna PS4-re 29-én jön. Egy előtöltésnek tudnék örülni.... :(((

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74625) oriic válasza marilllyo (#74624) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz preload:

"Preload for #TheDivision Closed Beta will launch 48 hours prior to the launch of the Closed Beta trial program.
There will be no NDA requirement on the Closed Beta trial of #TheDivision. You are free to capture videos, stills, and stream."

Live-Die-Respawn

(#74626) marilllyo válasza oriic (#74625) üzenetére


marilllyo
veterán

Szeretem amikor jó híreket hozol.... :B

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74627) b.daniel


b.daniel
senior tag

Melyik kontrolfreeket érdemes rendelni? Melyik a legjobb? Mindenféle játékokkal játszom, mostanában elsősorban Destiny, ha megjelenik majd Division lesz fő fòkuszban, szóval sokszor játszok olyan játékokkal ,amiben nem árt gyorsan,pomtosan célozni. Ennek fényében melyik lenne a legjobb?

(#74628) tick válasza b.daniel (#74627) üzenetére


tick
aktív tag

Nem hiszem hogy ki lehet jelenteni melyik jó és melyik nem. Egyénenként eltérő. (szerintem) Én ultrát használok, a nagy kezeimmel sokkal kényelmesebb a magasítás miatt. Van egy összehasonlító táblázatuk ITT

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

(#74629) titi1990 válasza b.daniel (#74627) üzenetére


titi1990
tag

A honlapjuk szerinti ajánló alapján, valamilyen magas fajtát válassz, onnan már csak azt kell eldönteni, hogy homorú, vagy domború legyen a ,,teteje".

Megelőztek :)

Bár most én is gondolkozom egy alpha rendelésén, esetleg ha lennénk többen ingyenes lenne a szállítás :)

[ Szerkesztve ]

(#74630) Wlac válasza Snike (#74608) üzenetére


Wlac
Ármester

A trükk az, hogy ne vegyenek észre. Nekem sohasem volt ilyesmi problémám, ha nekem rontottak, akkor megláttak valamikor.

“The wha-"

(#74631) Robi86 válasza koncsik (#74605) üzenetére


Robi86
senior tag

Lara Croft and the Temple of Osiris

Akár négyen is.

[ Szerkesztve ]

(#74632) Beri78 válasza oriic (#74625) üzenetére


Beri78
őstag

:C ez remek hír

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#74633) b.daniel válasza titi1990 (#74629) üzenetére


b.daniel
senior tag

Rendeltem egy Galaxy bundlet, a háromból egy csak jó lesz :D mennyi idő még megjön kb?

(#74634) koncsik válasza Robi86 (#74631) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#74635) marilllyo válasza Robi86 (#74631) üzenetére


marilllyo
veterán

És nem is rossz. Mi coop-ba vittük végig. Egy bajom volt vele. Ketten még oké de amikor már hárman voltunk folyton összekevertük, hogy ki-kivel van.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74636) titi1990 válasza b.daniel (#74633) üzenetére


titi1990
tag

Fenntebb írta Kevepapa kolléga, hogy 10nap alatt kapta meg, szóval gondolom kb. másfél/két hét múlva megkapod. :)

[ Szerkesztve ]

(#74637) Black Dragon válasza Snike (#74608) üzenetére


Black Dragon
addikt

Eleinte nekem se annyira jött be, de a végére kezdtem megszeretni, kezdett izgalmas lenni. Sok esetben hülyeség, hogy csak akkor juthatsz tovább, ha megölöd a zombikat, vagy minek hívják őket. Elég sokszor felbasztam magam rajta, hogy kötelező velük harcolni, vagy ha nem is kötelező, ha megölsz egy komolyabb zombit, akibe kést lehet döfni csak, akkor a többiek meghallják egyből, és kitépig a gigámat.

Egy szó, mint száz szerintem jó a játék, de vannak benne idegesítő dolgok. A töltények mennyiségével nem vagyok nagyon megelégedve, és nem azért, mert rambo módjára megyek végig a pályákon, de még akkor is ha az összes kis zugot átkutatom sok esetben nem kapok elég lőszert. A végére már volt elég, mert spóroltam ahol tudtam.

De azért mutatja a trófeák száma is, hogy mire tervezték ezt a játékot. 1x játszottam ki normál módban, és 3%-on vagyok trophykba. Aki ezt kiplatinázza, annak nagyon sok ideje lehet, vagy nagyon fanatikus, de le a kalappal.

(#74638) Kakaduku válasza marilllyo (#74624) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én 29-től non-stop. :DDD

(#74639) Snike válasza Wlac (#74630) üzenetére


Snike
aktív tag

A gond az, hogy nem engem vesznek észre, hanem valamelyik társamat, aminek révén elkezdnek rohangálni és én is lebukok... :(

PS5, mert az jó! :)

(#74640) Snike válasza Black Dragon (#74637) üzenetére


Snike
aktív tag

Lőszerrel én is spórolok, és minden zugot átnézek a cuccokért (van is eredménye).
A játék szerencsére eddig egy csőjáték, de ezzel nincsen gondom (könnyebb felderíteni a terepet).

Viszont tényleg zavar hogy néha az ajtóban áll az ellenség és nem enged tovább, pedig előtte játék felajánlja hogy érdemesebb lenne lopakodni...

PS5, mert az jó! :)

(#74641) Wlac válasza Snike (#74639) üzenetére


Wlac
Ármester

A társaid teljes mértékben láthatatlanok az ellenség számára. Ha neked mennek, hidd el, téged vettek észre.

“The wha-"

(#74642) Black Dragon válasza Snike (#74640) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azért az se olyan jó, amikor mondjuk észrevesznek a katonák egy nagyobb terepen, ahol be sem látod az egészet, és mint ha többen jönnének, mint ahányan alapból voltak. Olyakor csak lestem, hogy honnan a szarból tud ennyi ember jönni, amikor bekapcsoltam a fülemet a faszikám látott, vagyis hallott kb 10 embert, amikor meg észrevesznek és jön a céllövölde, akkor máris 15-en lesznek kb.

De a jeleneteket se lehet léptetni, néha elég unalmas tudott lenni.

(#74643) Snike válasza Wlac (#74641) üzenetére


Snike
aktív tag

akkor majd jobban figyelek,
köszi a tippeket! :)

Amúgy hány óra végig vinni a dlc-vel együtt?

PS5, mert az jó! :)

(#74644) EczkE válasza EczkE (#74596) üzenetére


EczkE
addikt

Mar mindegy, rendeltem egy feher 500 gigasat Uncherteddel. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#74645) b.daniel


b.daniel
senior tag

Valakinek van gold vagy star warsos kontrollere? Képeken nagyon tetszik mind a kettő, viszont félek hogy életben az arany kicsit giccses, valakinek tapasztalat?

(#74646) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

A PS4 menüjében található Community-k között lehet valahogy keresni? Egy "The Crew: Wild Run"-os magyar csoporthoz szeretnék csatlakozni, ha esetleg van ilyen.

Illetve, aki játszik a játékkal és szeret túrázni benne hosszabb távokon, vegyen fel nyugodtan!

PSN: bomeHUN90

Köszönöm! :)

(#74647) A`rpi válasza barcabome (#74646) üzenetére


A`rpi
addikt

Keresni egyelőre nem lehet, olyan felhasználó adatlapjára kellene rábukkannod,
aki csatlakozott ehhez a közösséghez.

(#74648) sting2 válasza b.daniel (#74627) üzenetére


sting2
addikt

Nekem Phantom van mindkettő gép kontrollerén.
A PS4 - ről még egyszer sem vettem le (itt kijelenthetem hogy van szinergia, olyan érzés vele mintha ezzel együtt tervezték volna) míg az XO karon max. Halo multinál kerül fel de szinte már ott sem.

Egy szó mint száz, hosszabb újakkal megáldott társaimnak lazán ajánlanám ha Sony géppel rendelkezik.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#74649) mrterminator válasza Black Dragon (#74637) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Kb 5x toltam végig, más-más stílusban. Pedig a játékmechanika nagyon jó, mai napig is csak próbálkoznak az utánzásával, már aki egyáltalán megpróbálja.
Ez a játék az 1/3 tól kezdi kibontakoztatni magát és a játékost, aki pedig a végére ér az fogja tudni miért hajtanak fejet a játék előtt (és itt nem a történet kibontakozására gondoltam) Játékmenet, történet és a grafikát se nagyon tudják felülmúlni mai napig, nemhogy ezt egyszerre.
Ez játék nekem 2x játéknál adta a legnagyobb szépséget!, a történet minden apró részlete összeállt, amikre nem tudtam figyelni, vagy elkerülte a figyelmem. (még 3x újrajátszás során is tartogatott meglepetéseket) megtanultam a játékmechanikát, így tudtam sunnyogni és spórólni, de ha úgy tartotta kedvem a felhalmozott arzenált Rambóként vetettem be, na az tudott epik mozzanatokat okozni :) ahogy a sunnyogás is :P. Vagy épp órák óta lopakodó üzemmódban toltam és felfedtek :)

New Game+ ban easy módban végigvittem halál nélkül a játékot, az volt az igazi feeling, úgy játszani. Hiába könnyű a játék, de nagyon izgalmas lett azáltal, hogy jobban vigyáztam az életemre, mint legnehezebb fokozaton :) és jobban is élveztem.
Meg persze Platina is a játék.

(#74650) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Megéri lecserélni egy fifa 15-t fifa 16-ra? Igazából csak singleben játszom,fut és egyéb hülyeségek nem izgatnak

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.