Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74951) bandi0000 válasza oriic (#74949) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Már vót :D
Gyanus, vagy rég óta ott rohad vagy ming az ipon, visszaküldött cuccokat néha néha 10-20% al olcsóbban kiszórja, ahogy elfogy a készlet vissza áll az eredeti ára

Xbox One: bandymnc

(#74952) toompa


toompa
őstag

Én rendeltem egyet. Majd nyilatkozom hogy kiszállítják-e. Nem nagyon bízom benne.

(#74953) proly01


proly01
őstag

Akartam játszani elinditottam X el a lemezt felporgott az olvaso majd porgott leallt porgott leallt aztan egyszer csak kiirta hogy nem tudja elinditani a jatekot😦 nektek volt mar ilyen?

....Pr:)ly....

(#74954) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ez se rossz ajánlat, aki most akar venni ps4-et: Ráadásul CUH 12xx.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#74955) Something_ válasza sutyesz96 (#74954) üzenetére


Something_
őstag

Hehe, egyre tobb uj elado ilyen 1x bekapcsolt gep lesz a piacon :-)

[ Szerkesztve ]

(#74956) sutyesz96 válasza Something_ (#74955) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mi lehet ennek az oka? :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#74957) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez most komoly hogy ilyen 4k körül megy a The Order sima verziója? :Y
Inkább megtartom örökre minthogy ennyiért eladjam, durván lement az ára. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#74958) zzola válasza cyberkind (#74957) üzenetére


zzola
félisten

Teszkos ar utan mit vartal, majd 15k-ert eladod?

(#74959) cyberkind válasza zzola (#74958) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze hogy nem, de 4K-nál azért többet vártam, még elégetni is több értelme lenne mint ennyiért elpasszolni, még szerencse hogy nem újonnan vettem.

(#74960) Tegla80
Ennek tükrében visszarakom és kiplatinázom ha nagyon unatkozom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74960) Tegla80 válasza cyberkind (#74957) üzenetére


Tegla80
addikt

Tacskoban 2.5e volt kb 1 honapja.....szted mennyit erhet?!
(Van fent 9e be bontattlan,Ő megis mire gondol??!mert ennyibe soha..... :DDD )

Sony® & PlayStation®

(#74961) Tegla80 válasza vg (#74943) üzenetére


Tegla80
addikt

ez mar nem rolunk szol...... sztem ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74962) vg válasza Tegla80 (#74961) üzenetére


vg
addikt

Hát, Ez a kép sokkal jobban ide illik.

(#74963) zzola válasza cyberkind (#74959) üzenetére


zzola
félisten

Sajnos ez van....

(#74964) szasanyi válasza cyberkind (#74959) üzenetére


szasanyi
félisten

Az kábé senkit sem érdekel Te mennyiért vetted és mennyit szeretnél kapni érte (még akkor sem, ha olyan hibátlan, hogy még a tok sem karcos). Én 38 db PS3 játékkal jártam hasonlóan és abból az apropóból megfogadtam, hogy nincs több játékgyűjtés.

(#74965) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Nagyon megvenném a Rainbow Six siege játékot, amit multiban játszanék, de félek, hogy konzolon nem lesz az igazi.

Van valakinek véleménye róla? Mivel igen realisztikus a game, ezért nagyon fontos a gyorsaság és a pontosság, de controllerrel nem nagyon éreztem még rá az fps-ekre... Egérrel egészen más. Nem kínszenvedős a játék a controllerrel?

(#74966) Something_ válasza sutyesz96 (#74956) üzenetére


Something_
őstag

Ha tobb darabos a keszlet, akkor sanszos, hogy ez is FUT-os gep, mint amirol par napja beszeltunk a one topikban.
Semmi gondot nem jelent, normalis gep, csak 9 fut-os accountot generaltak coin miatt, osszesen 10et lehet egy geprol.
Meg asszem 0%-os afa tartalmu (kulonbozetis), mert hasznalt. Vagy lehet adnak melle normal szamlat, passz.

(#74967) marilllyo válasza q13579 (#74965) üzenetére


marilllyo
veterán

De igen! Kínszenvedés lesz átszokni a kontrollerre. Viszont ha sikerül akkor nem fog hiányozni az egér +bill. De biztos nem a Siege -n próbálnám megtanulni. Elveheti a kedved az egésztől. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74968) Elims válasza szasanyi (#74964) üzenetére


Elims
veterán

"Az kábé senkit sem érdekel Te mennyiért vetted és mennyit szeretnél kapni érte..."

Ez pontosan így van.Csak az érdekli a vevőt,hogy mennyibe kerül Jelenleg a piacon és mennyit ér meg neki.
Én làttam a te hirdetésed.Rà is kattintottam véletlenül +2x,utàna màr megjegyeztem a neved.
Nagyon sokat kértél az eladò dolgaidért.Szerintem annyiért hirdetted meg amennyiért szeretted volna,hogy elmenjen.
Hirdetés előtt érdemes megnézni,hogy mennyiért adjàk a többiek,ha nevetségesnek gondolod az àrat,tartsd meg.Én 100%-ig megértelek!

(#74969) szasanyi válasza Elims (#74968) üzenetére


szasanyi
félisten

És szerinted az érdekelt bárkit is, hogy az újonnan vásárolt játékok (csak átlagban, saccra ~7k) és a szintén újonnan vásárolt konzol (90k) mennyi volt? Nem. Szinte nevetséges 1,5k/db áron kelt el 38 db kifogástalan állapotú PS3 játék melyek újszerű állapotúak voltak. Megtartani semmiképpen sem akartam, mert soha többet nem lett volna elővéve egyik sem, és már PS3-mat sem terveztem a PS4 mellé. Az ember hirdet az általa elképzelt áron, aztán eladja annyiért amennyit kifizetnek érte. Ez mindenkinél így van, ti. nagy igazság az, hogy minden pontosan annyit ér amennyiért megveszik.

(#74970) zzola válasza q13579 (#74965) üzenetére


zzola
félisten

PS4 verziot nem szabad meg megvenni, tele van hibaval. Nezz korbe kulfoldi forumokon, kiabrandito a szitu...

(#74971) pr0bi válasza szasanyi (#74969) üzenetére


pr0bi
senior tag

Én pont fordítva gondolom, szerintem simán megállja a helyét egy PS3 a 4 mellett. Idáig csalódás az egész, sajnos nem arról szól ez a generáció amiről kéne mind minőségben és felhozatalban, lehúzásokról nem is beszélve.

(#74972) bolha23 válasza q13579 (#74965) üzenetére


bolha23
aktív tag

Mi piszok jól szórakozunk vele, az irányítás megszokható.
A casualon szépen meg lehet tanulni, ha kihívás kell, akkor utána irány a Ranked.
Szvsz az utóbbi idők egyik legjobb fps-e, minden hibájával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#74973) caris1


caris1
tag

Sziasztok!

PS4 vásárlását tervezem és kérdésem lenne a játékok telepítéséről. Pontosan hogy működik a (lemezes) játékok telepítése? Minden játék automatikusan települ? Vagy csak bizonyos részei? Telepítés után is pörgeti a lemezt a gép játék közben, vagy csak indításkor ráolvas? Ha folyamatosan pörgeti, akkor az mennyire zavaró?

Köszi,

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#74974) szasanyi válasza pr0bi (#74971) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem bejött a PS4, és a garfikai előrelépés is egyértelmű il. BD lejátszóként is jobb mint a PS3 (én arra is használom). Mindemellett részben egyetértek azzal, hogy van lehúzás bőven (egyrészt sok újra kiadott játék, másrészt a gyakran irreálisan magas játékárak miatt). No, de aki nem tudja vagy nem akarja eszetlenül költeni a pénzét az gondolkozik picit és máris jobban néz ki az egész. ;)

caris1: beteszed a lemezt és telepít automatikusan, plusz letölti a frissítést (ez akár passzolható, és akkor azonnal játszhatsz is de sztem jobb letölteni mert nem unaloműzés miatt készült).
Indításkor hallani lehet a lemez beolvasását, de utána már nem (legalábbis azokkal amikkel eddig játszottam így volt).

[ Szerkesztve ]

(#74975) marilllyo válasza Elims (#74968) üzenetére


marilllyo
veterán

Emlékeztek a régi szép időkre? Amikor még 300 Ft alatt volt a GBP? 2900 Ft-ért vettem Zavviról AVP3-mat meg Dantes inferno-t. GTA 4 collection 5000-ért.... amikor itthon még a 10-est karcolta. Kipörgetés után a duplájáért el lehetett adni. Eeejjj :(

Szinte mindegyik adok-veszek oldalon fenn vagyok. Negatívom egyiken sincs. A jatekaim oldal a kedvencem. Ott szinte csak gyerekek meg gyépések vannak. Csak akkor hirdetek ha van itthon egy doboz xanax.

El kell dönteni, hogy el akarod adni a cuccost vagy nem. Én mindig a legolcsóbb valós hirdetés alá megyek 500 Ft-tal. Nem érdekel...vigyék. Igaz az alkudozókat is el szoktam hajtani.
De vannak olyanok amikre már én sem tudok mit mondani...

Ez az ajánlat anno egy 12.000 Ft-ra kirakott Battlefront-hoz jött.
Elkezdtem fogalmazni neki egy levelet ami úgy kezdődött, hogy "Te igenhülye....". Aztán mire megírtam az alig 30 sort megnyugodtam és nem küldtem el. :DDD

A másik kedvencem pedig a : 15.000-re kirakott Witcher 3 alatt olvastam kb, egy hónapja. (Akkor már 10-11 körül volt a használt ára). Az ár fix, alku nincs. Postázni nem postázok és nem viszem el sehova. CSAK személyes átvétel Alsómucsajgödrösiben (nem emlékszem pontosan mi volt a település neve de valami kósza falucska Pest alatt ~80 km-re).

..ember.. :N

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74976) Madwe válasza caris1 (#74973) üzenetére


Madwe
nagyúr

99%ban biztos vagyok benne, hogy ezt is beleírta Árpi a topik összefoglalóba...

De épp ráérek, szóval szerencséd van:D

Minden lemezes játék tartalmát teljesen feltelepíti a gépre. Innentől kezdve a játék indításakor felpörgeti a lemezt (megnézi benne van e és eredeti e) de utána hozzá se nyúl.

Telepítésnél van pár cím, ami elöbb elkezdhető (mondjuk 40%nál már el tudod indítani az első pályát, 45-nél már a 2. is játszható - úgyis lesz annyi mire odaérsz - 70-nél pedig már csak a multiplayer hiányzik. Van olyan is ami megkérdezi előbb mit tegyen fel, multit vagy sp-t, h hamarabb elkezdhesd)

[ Szerkesztve ]

(#74977) Phausto válasza marilllyo (#74975) üzenetére


Phausto
tag

Igen, ez a tipikus hozzáállás sajnos:
Mindenkinek minden a lehető legolcsóbban kell (vagy ingyen), mert az neki jár, és különben is mit képzelsz magadról hogy annyiért mered adni amennyiért meghirdeted. Persze az ilyen a saját cuccát kirakja irreálisan magas áron, mert ő megteheti, az ő cucca ér annyit és különben is biztos lesz valami hülye, aki megveszi annyiért.

Én még soha nem alkudtam. Ha valamit drágának tartok, egyszerűen ignorálom, keresek másikat, de nem pofátlankodok meg rabolom a hirdető idejét olyan árakkal, amiért valószínűleg úgysem adja oda. Valóban igaz a mondás: Minden annyiért kel el, amennyiért megveszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#74978) caris1 válasza Madwe (#74976) üzenetére


caris1
tag

Madwe, szasanyi: Köszönöm :R

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#74979) Mrdevil válasza bolha23 (#74972) üzenetére


Mrdevil
addikt

Csatlakozom. Egyedül nem jó, de csapatban ( 3,4,5 fő ) szinte KÖTELEZŐ multi FPS vétel. Viszont sajnos igen, matchmaking problémák rondítanak bele a levesbe. Azért kb 110 órát már bele toltunk...... :DDD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#74980) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jól látom, hogy az Unravel megjelenést márciusról, február 9-re hozták? :Y :C

(#74981) pr0bi válasza szasanyi (#74974) üzenetére


pr0bi
senior tag

Igen, nagyon ésszel kell lenni ilyen árak mellett. Kedvenceim egy részét 4-re is kiadták de annyira minimális különbség van kinézetben, hogy eszembe sincs fizetni értük. Részben ezért is tartottam meg a 3-at, van rá 12 dobozos játékom amiket bármikor elő tudok venni egy újrajátszásra gondolkodás nélkül. Ha már így szóba hoztad mint BD lejátszó, milyen különbségeket tapasztaltál? Én semmit nem vettem észre a két gép között, hangban/képben azonos körülmények között ugyan azt produkálják házimozin.

(#74982) szasanyi válasza pr0bi (#74981) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, akinek volt több évig PS3 és 1-2 vagy akár 3x végigjátszáson túl van annak nem igazán kecsegtetőek az újra kiadott játékok. Nekem a BD képminőség picit jobbnak tűnik (értsd: a BD filmek egy részére jellemző "szemcsésedés" kisebb) továbbá van HD hangformátum és nálam halkabban is üzemel a PS3 olvasója mint a PS3 volt.

(#74983) q13579 válasza zzola (#74970) üzenetére


q13579
senior tag

De ha már itt tartunk.

Egy kezdő PS4 felhasználónak mit ajánlanátok FPS-ben az utóbbi két év kínálatából, amivel a legszórakoztatóbb módon tud ráhangolódni a controllerre a bill egér kombóról? (Hardcore BF-es voltam, tehát nehéz lesz :)) , de sajnos nincs már annyi időm játszani és PC-t fejlesztgetni, amennyi régen volt...)

(#74984) F1rstK1nq válasza q13579 (#74983) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Star Wars Battlefront. Megtanulsz lőni és meg sikerélményed is lesz.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#74985) pr0bi válasza szasanyi (#74982) üzenetére


pr0bi
senior tag

PS3 is tudta a HD szabványt (TrueHD, DTS HD MA). Vagy már Atmos-t használsz? :)

(#74986) marilllyo válasza F1rstK1nq (#74984) üzenetére


marilllyo
veterán

+1

Egyébként igen.... Mindig a KZ sorozatot tartottam a legjobban controllerre írt fps játékoknak...meg ugye a BF sorozatot.. de most a Battlefront ilyen téren mindent visz. Nem mellesleg ott a tps nézet is.... ha úgy könnyebb.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74987) crue válasza marilllyo (#74975) üzenetére


crue
őstag

"A másik kedvencem pedig a : 15.000-re kirakott Witcher 3 alatt olvastam kb, egy hónapja. (Akkor már 10-11 körül volt a használt ára). Az ár fix, alku nincs. Postázni nem postázok és nem viszem el sehova. CSAK személyes átvétel Alsómucsajgödrösiben (nem emlékszem pontosan mi volt a település neve de valami kósza falucska Pest alatt ~80 km-re)."

Pontosan azért tartja annyiért, mert Alsómucsajgödrösiben és a környező tanyavilágban valószínűleg nincs nagy kínálat használt játékból és sokan vannak akik félnek a postától, úgyhogy megveszik személyesen akár drágábban is. Ezt egy nagyobb városban már nem tudná megjátszani az eladó.

(#74988) Madwe válasza q13579 (#74983) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én pedig pont a Killzone-t ajánlanám. Ha csak a gyakorlás, s egy normális játék a cél, amivel nem akarsz többszáz órát multiban játszani, akkor a KZ jobb vétel - hiszen használtan gyk. már ingyen meg lehet venni :D

A BF akkor lehet jó, ha az amúgy is érdekel, de csak azért h tizen órát beleölj s megtanuld a célzást, arra egy 3000huf körüli cím jobb szvsz. S azért a KZ se rossz.

Az mondjuk biztos h BFnél már semmi recoil meg hasonlóval nem kell vesződni, full le lett butítva a gunplay, szóval ilyen szempontból az sem rossz :D Azért én inkább a bf4et ajánlanám, abban azért legalább megtanulsz normális célzás mellett recoilt meg spraycontrollt is kezelni kontrollerrel... meg az is jóval olcsóbb.

Teljes áras AAA címet szvsz csak akkor, ha amúgy is akarod, a másik kettő jóval olcsóbb, van benne tartalom, kicsit összetettebb a gunplay s multiban is bőven akad rá ember.

[ Szerkesztve ]

(#74989) Zanik válasza Bencus88 (#74980) üzenetére


Zanik
addikt

Igen, az Unravel-t én is nagyon várom már! Meg a Firewatch-t is. :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74990) Bencus88 válasza Zanik (#74989) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor ez remek hír!!! 2 és fél hét és itt van elő is rendelem :)

Most néztem videót erről a firewatchról, nagyon tetszik! mikor jelenik meg?

[ Szerkesztve ]

(#74991) szasanyi válasza pr0bi (#74985) üzenetére


szasanyi
félisten

Dehogy, a DA AV erősítők még drágák, plusz más hangfalszett kellene hozzá úgy meg pláne! :N Nekem az volt a gondom a PS3-mal, hogy HDMI-n keresztül csak PCM jelet küldött hiába állítottam át Bitstream-ra. Igaz, optikai kábellel ment, de én csak HDMI kábelt akarok használni.

(#74992) marilllyo válasza crue (#74987) üzenetére


marilllyo
veterán

Lehet de ez most biztosan nem az az eset. :D Ez az az eset amikor "'De hát én ezt 20.000-ért vettem a Média Markt-ban.... dehogy adom oda én 10.000 ért". Meg ha egy vevő azt mondja, hogy csak személyes átvétel az oké...de egy eladó ne mondjon már ilyet. Egyszerűen csak kölyök vagy nincs tapasztalata a netes adás-vétellel. Vagy mindkettő...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74993) szasanyi válasza marilllyo (#74992) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezért nem olyan helyeken kell vásárolni! :D Persze valahol érthető az ilyen hozzáállás is, csakhogy ilyen esetben az a kérdés is felmerül, hogy ha most nem adja el olyan áron a fizetőképes vevőnek akkor később valszeg csak olcsóbban fog elkelni. Persze meg kell próbálni, mert mind1 mit, milyen áron hirdetsz úgyis alkudni akarnak.

(#74994) Zanik válasza Bencus88 (#74990) üzenetére


Zanik
addikt

Az is február 9.! Viszont nem lehet előrendelni.
Az 9-én fog felkerülni a store-ba. Még árat se lehet tudni.

Unravel 5.990 HUF lesz, mikor felkerült a store-ba azonnal előrendeltem, és már fel is töltöttem a wallet-ot hozzá. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#74995) crue válasza marilllyo (#74992) üzenetére


crue
őstag

Elég bunkón fogalmazott az tény. Ilyentől nem is vennék semmit.

Nekem még az a kedvencem, amikor személyes átvételt kér a vevő és lebeszéljük, hogy: -megvan még? -meg. -kell? -kell. -ott jó? -jó. -ok viszem. És amikor találkozunk, akkor kezd el cigánykodni, alkudozni meg az időmet rabolni. Az ilyet is fel tudnám rúgni.

(#74996) Bencus88 válasza Zanik (#74994) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jól tetted én is megrendelem lassan, nehogy akkor legyen valami bankártyás probléma az oldallal :P

(#74997) marilllyo válasza szasanyi (#74993) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Meg amikor átmegy pofátlanságba... fúúú. 7.500-ért volt a legolcsóbb Alien Isolation. Én felraktam 4900+pk -ért! Annyi store-on is...lesz*rom csak vigyék. 0-ba jöjjek ki. Erre rám ír a srác, hogy a postával együtt ennyiért elvinné. Miután mondtam, hogy sry nem... még erősködött, hogy de-de neki mindenképp kell de neki csak ennyit ér meg. Áh...hagyjuk is...csak felidegesítem magam rajta. :(((

Ez a Tom Clancy Wildlands ez várható idén? Valamelyik oldal előrendelésén...(talán ipon) az volt, hogy márciusban jön az is...
Szerk.: Igen ipon. Március 31. Ez igaz lehet?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74998) pr0bi válasza szasanyi (#74991) üzenetére


pr0bi
senior tag

Érdekes, ott valami el lehetett állítva az erőlködőben mert így működnie kellett volna :)

(#74999) Zanik válasza Bencus88 (#74996) üzenetére


Zanik
addikt

Azért örülök, hogy van még rajtam kívül itt olyan ember akit nem csak az AAA-s game-k mozgatnak meg. :D

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75000) crue válasza szasanyi (#74991) üzenetére


crue
őstag

A legtöbb tv HDMI-n keresztül csak sztereó jelet fogad, de ha a PS3-at egy megfelelő erősítőre kötöd, akkor kijön rajta a DTS, akár 7.1-ben is. Sőt 7.1 csak HDMI-n jön ki.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.