Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74651) Black Dragon válasza mrterminator (#74649) üzenetére


Black Dragon
addikt

Amint lesz időm én is nekifutok még 1x legalább, az 1-2 apróságtól eltekinte nagyon bejött, de azért elég időigényes, 1 órára nem éri meg leülni elé, legaláb 3-4 óra kell neki alkalmanként, úgy az igazi.:K

(#74652) Something_ válasza FIREBLADE78 (#74650) üzenetére


Something_
őstag

Tudsz lanyokkal is lenni. Toltsd le a demojat es nezd meg magad.

(#74653) FIREBLADE78 válasza Something_ (#74652) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Letöltöttem,annyira nem fostam össze a bokám

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#74654) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

F1 2015-el vannak tapasztalataitok? Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy kontrollerrel mennyire lehet jól irányítani?

(#74655) Chereiose válasza Gabesz1019 (#74654) üzenetére


Chereiose
addikt

El lehet vele játszani, igazából kontrollerrel is jól. De pl. egy 2013-hoz képest sokkal jobban csúszik és nehezebb irányítani (igaz ez a V6-os motornak tudható be :B )

(#74656) FIREBLADE78 válasza Chereiose (#74655) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nyilakkal lehet irányítani? Vagy csak a két bütyökkel?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#74657) Chereiose válasza FIREBLADE78 (#74656) üzenetére


Chereiose
addikt

Nem tudom, szerintem sanszos, hogy a joyokkal csak.

(#74658) FIREBLADE78 válasza Chereiose (#74657) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezt nem értem. Miért erőltetik azokat? Nem is lehet velük rendesen kezelni semmit. Habár gta-t megszoktam mivel iszonyat jó a automata célzás rásegítője,de nélküle halál lenne

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#74659) marilllyo válasza FIREBLADE78 (#74658) üzenetére


marilllyo
veterán

Mert a nyilakat vagy nyomod...vagy sem. Nincsenek fokozatok. Az analóg karokon van.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#74660) Gabesz1019 válasza Chereiose (#74655) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Tervbe van egy kormány beszerzése, addig viszont marad a DS4. Legfeljebb ha nagyon nem megy vele, félreteszem amíg nem veszek kormányt.

(#74661) FIREBLADE78 válasza marilllyo (#74659) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Legyen meg a választás lehetősége,csak ezt kérem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#74662) Something_ válasza FIREBLADE78 (#74653) üzenetére


Something_
őstag

Elég durva világ lenne, hogyha összefosná valaki a bokáját egy 1 éves fifa fejlesztésen :D

F1 szerintem jól kezelhető analóggal, pl Forza 5-6-ot sosem tudtam normálisan irányítani.

(#74663) gyuribácsi88 válasza FIREBLADE78 (#74661) üzenetére

Ha az analóg karokkal nem tudod kezelni amit szeretnél, akkor a nyilakkal mit akarsz? Még annyira se tudnád. Rá kell érezni az irányításra és kész. Senki nem született úgy, hogy profi volt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#74664) flegga92


flegga92
senior tag

Oddword: New 'n' Tastyhez hasonló ugrálós, ügyességi, logikai játékot tudtok ajánlani?

(#74665) Wlac válasza Snike (#74643) üzenetére


Wlac
Ármester

Régen játszottam már, de olyan 15 órára tippelném az alapjátékot. A DLC legyen másfél-kettő.

Egyébként a tűzharcok alatt szoktak ellenségek (erősítés) befutni a harctérre, szóval ne lepődjetek meg azon, ha kifürkésztek ötöt, mégis dupla annyival kell leszámolni.

“The wha-"

(#74666) Vasy09 válasza b.daniel (#74645) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem van star wars-os. Élőben szerintem sokkal szebb, mint a képeken! ;) Ez nem matt mint a BO3-as joy-om, hanem olyan, mintha lakkozva lenne! Nekem nagyon bejön. A goldot is nézegettem, de az nekem már picit giccses volt! :U

Gamertag: Vasy09

(#74667) b.daniel válasza Vasy09 (#74666) üzenetére


b.daniel
senior tag

Köszi, berendelve :)

(#74668) Peat76


Peat76
őstag

Egy kérdés, várom a választ! 12-es trófea szinten vagyok , de valami mocskos lassan megy innen felfelé, arany és ezüst trófeák után is csak 1-1 %-ot megy felfelé, előtte azért szerintem gyorsabban haladtam felfelé! Mindenkinek ilyen lassan halad , 5-6 bronz trófea 1 % ? Csak szemet szúrt, hogy mióta vagyok 12-es szinten és csak 12%!!!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#74669) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Amazonon a prime tagoknak az előrendelésekre 20% kedvezményt adnak. A prime tagságot pedig egy alkalommal ingyen ki lehet próbálni, tehát gyakorlatilag most 48 dodóért hozzá lehet jutni az uncharted 4-hez! Elvileg a kiszállítás is akciós de azt le kell pontosan csekkolni hogy hogy van. Info innen:

http://m.ign.com/articles/2016/01/18/daily-deals-amazon-prime-discount-ps-plus-cheap-gaming-headset?utm_source=IGN%20hub%20page&utm_medium=IGN%20(front%20page)&utm_content=2&utm_campaign=Coverstory

[ Szerkesztve ]

(#74670) Elims válasza gyuribácsi88 (#74663) üzenetére


Elims
veterán

"...a nyilakkal mit akarsz? "

Ezzel finoman. :-) Van egy nagyon jó barátom aki csak a d-pad-dal iszonyat keményen nyomja az autós játékokat.Nem azt mondom,hogy egy Tegla kalibert kormánnyal lealáz,de sok más analógot használót igen.

(#74671) kevepapa válasza kevepapa (#74590) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Emlegettem itt a stuntsot, erre most látom h nemsokára érkezik konzolra is a Trackmania Turbo!!! Minden kívánságom így teljesüljön! :C

Ha az irányítást nem cseszik el, már viszem is!

[ Szerkesztve ]

(#74672) A`rpi válasza Peat76 (#74668) üzenetére


A`rpi
addikt

Normális. Létezik kalkulátor is.

Level 12 - 16000 pts
Level 13 - 24000 pts

13 szinthez 8000 pont kell.

Trófeák értékei:
Bronze: 15 Silver: 30 Gold: 90 Platinum: 180

Durván 1300 pontot jelent egy játék platinája.
Pl: God Of War 3
1 platina 5 arany 11 ezüst 18 bronz trófea
35 Trophies (1,230 Points)

Abban az esetben ha nem számolunk a DLC-s trófeákkal.

Ebből következik: vagy 8000 pont értéknek megfelelő trófeát kell gyűjtened,
vagy több mint 6 játékot kell platináznod, ahhoz hogy szintet lépj.
Ha ~1300 pont / platinával számolunk. 12.=>13.

[ Szerkesztve ]

(#74673) Peat76 válasza A`rpi (#74672) üzenetére


Peat76
őstag

Ez durva, köszönöm a kimerítő választ , akkor most a szintlépés még odébb van, sok jó játék érkezik idén, Karácsonyig meglesz! !

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#74674) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Szerintetek ha most előrendelem a Divisiont store-ba megkapom a bétához hozzáférést? Utána meg ha mégsem jön be a játék (ami szerintem nem így lesz eddigi videók alapján :D ) letudom majd mondani ugyanúgy nem?

PSN: TheKindgrind

(#74675) A`rpi válasza Kindgrind (#74674) üzenetére


A`rpi
addikt

Játék előrendelés esetén jár hozzáférést a béta teszthez?

Előrendelés előtt informálódj a játék vagy a kiadó honlapján!

Döntő többségben elmondható, ha előrendelted az adott játékot,
akkor a bétateszthez kapsz hozzáférést.

Esetleg ha meggondolnád magad, az előrendelést itt tudod lemondani: [link]

[ Szerkesztve ]

(#74676) Amadako


Amadako
tag

Nem tudja valaki,hogy a watch dogs complete editionhoz is lesz-e magyar felirat?

(#74677) Something_ válasza Amadako (#74676) üzenetére


Something_
őstag

Lesz.

(#74678) Kindgrind válasza A`rpi (#74675) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

Köszönöm a válaszod. Hazaérek és elő is rendelem. :)

PSN: TheKindgrind

(#74679) #45378816


#45378816
törölt tag

Tud valaki olyan videot, ahol bemutatjak a controller hasznalatat?
Pontosabban egy jatek miatt erdekel az pedig a BO3. :)
Keresgeltem, de csak egy videot talaltam, ami nem igazan reszlet gazdag es kivancsi lennek mi a trukkje, hogy "jobban adja". :D
Sokszor van, hogy jol megy a jatek, szoval nem panaszkodasbol kerdem vagy ilyesmi, egyszeruen erdekel hogyan csinalja azt valaki, hogy 5-6ik korben is elso es a stat pedig elkepeszto pro. :)
Csalas gondolom kizarva, akkor mi lehet a trukk? :)

Esetleg, ha van valakinek szemelyes tapasztalata, akkor szivesen olvasnam.

Remelem nem gond, hogy ide irtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#74680) Wlac válasza #45378816 (#74679) üzenetére


Wlac
Ármester

Sok gyakorlás, a pályák ismerete, illetve sokszor ott a puszta szerencse. Nem mindegy például, hogy milyen ellenség fordul be a sarkon. Nekem is van Battlefieldben, hogy a pálya végén 5-14 a statom, de van, hogy 25-3, pedig ugyanazon a térképen nyomom.

“The wha-"

(#74681) zzola válasza #45378816 (#74679) üzenetére


zzola
félisten

Lehet akar eger/bill. kombo . Alacsony ping es sok-sok gyakorlas ahogy fentebb is irtak...

(#74682) #45378816 válasza Wlac (#74680) üzenetére


#45378816
törölt tag

Kb igy vagyok vele en is.
Lattam sokan hasznalnak aim segitest, bekapcsoltam en is es tenyleg jobb, de van amikor olyan mint ha nem is mukodne a rasegites.
Ezert gondoltam, hogy megkerdem itt hatha van valami trukk. (Pl csak kicsit nyomjam a ravasz gombot kozbe huzzam le vagy fel az analog kart ilyesmik)
Tehat a gyakorlatban ki hogy hasznalja a controllert esetleg errol video.
(Anno mortal-rol talaltam olyan videot, ahol latszott a jatek es az illeto keze is)

Zolar: en ugy tudom nincs hivatalos bill+eger ami tokeletesen mukodne, mint pl pc-hez. Illetve akiket szoktam nezni twitch-en mind controllert hasznalnak, ezert furdal a kivancsisag. :)

[ Szerkesztve ]

(#74683) hulkobb


hulkobb
tag

Ha valakinek lenne kedve nyomni néha Fifát vegyen fel: TukuB96 :R

(#74684) Wlac válasza #45378816 (#74682) üzenetére


Wlac
Ármester

Vannak bizonyos pályarészek, ahol én például félig lenyomva tartom a ravaszt, és így gyorsabban tudom megkezdeni a tüzelést. És persze a pontos célzás mindenek felett. A fejlövést nem lehet eléggé hangsúlyozni.

“The wha-"

(#74685) zzola válasza #45378816 (#74682) üzenetére


zzola
félisten

Van Sony licenc-es kombo, bar nem tudni ez a licenc mire vonatkozik...
Assault Commander 4-re gondoltam pontosan, de vannak mas erre alkalmas eszkozok is.

(#74686) kevepapa válasza zzola (#74681) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Most jönnek majd a kövek, de állítom, hogy FPS-t, komolyan, kizárólag bill+egér komboval lehet játszani. Két évvel ezelőttig kizárólag pcn játszottam (+ anno atarin+kicsit segan), az összes valamire való fps megvolt (wolfenstein, doom, duke3d, quake, hexen, shadow warrior, unreal, blood, redneck rampage, exhumed, kingpin, half-life, ut, counter strike, serious sam, moha, bioshock, farcry, cod, illetve ezen felsorolt játékok nagyjából összes része) de amikor konzolon kipróbáltam a killzone-t meg a bioshockot, azonnal kijelentettem h én controllerel többé soha a budos életben nem fogok fps-t játszani. Gyakorlas ide, vagy oda, de az egész olyan kb mint begipszelt lábbal focizni. Az auto aim meg a legalja, gyakorlatilag viccet csinál az egészből. Nnna, jöhetnek a kövek! :D

[ Szerkesztve ]

(#74687) vg válasza kevepapa (#74686) üzenetére


vg
addikt

"komolyan, kizárólag bill+egér komboval"... LOL! Érdemes lenne megnézned russianpaladin-t twitchen mikor BF4-ben helizik... PS4 kontrollerrel PC-n. Bár a heli nem teljesen 100% fps műfaj, de érzed mit lehet csinálni a "szar" kontrollerrel. Na, úgy te soha nem fogsz játszani semmivel még bill+egérrel se. "Méghogy komolyan..." :DDD :DDD :DDD

(#74688) kevepapa válasza vg (#74687) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Hallo, én nem helikopter irányításról beszélek, hanem két lábbal a földön állva, egy másodperc alatt két - három fejlövés kiosztásáról...

(#74689) vg válasza kevepapa (#74688) üzenetére


vg
addikt

Tudod mit? Igazad van. :W

(#74690) N@idia válasza vg (#74689) üzenetére


N@idia
őstag

Ne foglalkozz vele!!! Az ilyen amatőr PC-s idióta csak az egeret ismeri :DDD Ha konzolon játszana szanaszét szednék, úgy hogy 1x sem tudna lelőni ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#74691) Tuomas válasza N@idia (#74690) üzenetére


Tuomas
addikt

Kicsit több, mint fél évvel ezelőttig csak pc-n játszottam, egérrel és bill.-el. Semmivel sem volt jobb statom, mint most kontrollerrel :DDD Sőőt.... Pont, hogy rosszabb :DD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#74692) Black Dragon válasza kevepapa (#74688) üzenetére


Black Dragon
addikt

Te kérted a kövezést, megkaptad.:) Amit szerintem a kolléga mondani szeretett volna ezzel, hogy egyáltalán nem lehetetlen profiként játszani kontrollerrel, de pc után ne várd el magadtól, hogy első alkalommal a csúcson leszel, teljesen más. Én biztos ritka béna lennék bármilyen fps játékkal konzolon, ezért nem is veszek, de nem állítom, hogy lehetetlenség megtanulni, csak nincs hozzá elég kitartásom, hogy belejöjjek. Youtube-on rengeteg gameplay videó van, ahol szép számmal alázzák az embereket feltehetőleg kontrollerrel, ők sem ma kezdték.

Nem kell a véleményedért megkövezni, miszerint te nem tudsz játszani kontrollerrel fps-t, de valótlanságot ne állíts, igenis meg lehet tanulni vele játszani, ha fordítanánk a dolgon, és valaki konzolon tanul meg fps-ezni, és utána megy át pc-re valószínűleg neki az lenne sokkal nehezebb. Ízlések és pofonok.

(#74693) zzola válasza kevepapa (#74686) üzenetére


zzola
félisten

Nezd, ezt en nem vitatom. Manapsag toltottem eleg sok idot PC-s jatekokkal. Nyilvan az eger finomabb mozdulatokat/celzast tesz lehetove...
De ez itt konzol topic, azon belul is a PS4-e. Nem erdemes a kezelhetoseget egymashoz viszonyitani.
Mint vg kollega is mondta, vannak azert konzolon is UFO-k, akik full profik...

Uh vg, ez milyen avatar mar?

[ Szerkesztve ]

(#74694) N@idia válasza Tuomas (#74691) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem kicsivel több mint 1 éve van konzolom és én is PC-ről jöttem át, de félév alatt úgy megtanultam vele játszani, hogy bf4-ben jobb statom van, mint PC-n :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#74695) oriic válasza kevepapa (#74686) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól még hogy neked nem megy, más játszhat profi szinten. Ennyi, nem tudom minek kell flame áradatot csinálni a témából. Meg lehet tanulni az irányítást rendesen.

Live-Die-Respawn

(#74696) vg válasza zzola (#74693) üzenetére


vg
addikt

Ez a default avatarok egyike, szerintem még pár évig nem leszek jogosult egyedire. ;]

(#74697) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Egyébként ki milyen sensin játssza a BF4-et? (zoom sensire is kíváncsi lennék)

halahala

(#74698) Kakaduku válasza xenom0rph (#74697) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert nem tudom normálisan beállítani és kipróbálnám más beállítását is, hátha bejön. :R

(#74699) szasanyi


szasanyi
félisten

Ha valakit érdekel Dragon Age™: Inquisition - Game of the Year Edition 7,5k a (nyíregyházi) TESCO-ban így szvsz máshol is előfordul(hat) ennyiért. ;)

(#74700) vg válasza szasanyi (#74699) üzenetére


vg
addikt

Jó ár érte (már értem miért árulja itt aprón pár tag 9e kőrül bontatlant), de a lemezen csak az alap játék van, a dlc-k kód formájában vannak a dobozban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.