Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73151) Tegla80 válasza Wlac (#73141) üzenetére


Tegla80
addikt

itt tudod megnezni,h fent van e.....
De nezd meg ezt is...

Sony® & PlayStation®

(#73152) james001


james001
veterán

Witcher 3-ban hol találom az ingyenes dlc armorokat?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#73153) DM-Fan válasza Wlac (#73141) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Settings -> Application Saved Data Management

Get Moded!

(#73154) >Deego.. válasza >Deego.. (#73150) üzenetére


>Deego..
senior tag

Egyébként az általam leírtakat megerősíteném, mert nálam is 9,5 mm magas hdd van az alapgépben.

Ezt pár hónapja fényképeztem, sajnos a hdd specifikációja után nem néztem tüzedesen át a netet.

De ezt most megtettem, s íme a benne levő típus; Toshiba MQ01ABD050

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73155) bauxitluigi


bauxitluigi
újonc

Sziasztok!
Próbáltam a store-ban vásárolni de se a ps4 se a számítógépen nem engedi. A ps4-en belül a WC-40382-7 hibára hivatkozik, a böngészőben a storeban csak annyit ír, hogy sikertelen próbáljam újra, at acc beállításnál meg, hogy ellenőrizzem az adatokat. A fenti segédletben megadott linken vagyok regisztrálva és a beállításoknál is kipipálom, hogy az accounton megadott címet használja de így se jó. Tudnátok ebben segíteni? Előre is köszi.

(#73156) james001 válasza james001 (#73152) üzenetére


james001
veterán

Közben megtaláltam. Azért jó hogy ingyenes dlc,de a játékon belül meg kell venni,jó drágán :U
Meg amúgy az is jó,hogy letöltött 800 giga patch-et,de ha meghalok akkor 1 nap mire újratölti a játékot :o
Plusz kicsit fel is húzott a játék,bár lehet csak én vagyok noob vagy túl gyorsan haladok a sztorival nem tudom,de folyamatosan megdöglök akármilyen nagyobb harcba keveredek... Ha ennyire komplex játék és bele kell tanulni inkább viszlátot mondok neki,nincs türelmem ilyenhez most :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#73157) Wlac válasza DM-Fan (#73153) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz a választ, és Tegla-nak is. Manuálisan kellett felnyomnom a cuccokat, így viszont már tudom, hogy meglesznek. Az automatikus feltöltést nem is kapcsolom be, mert egy csomó játéknál több tíz mega, és igazából baromira nem érdekel, ha elveszik pl. a Battlefield mentésem, ellenben egy 140 órás Witcher 3 már fájdalmasabban érintene.

“The wha-"

(#73158) DM-Fan válasza Wlac (#73157) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nincs mit!

"Az automatikus feltöltést nem is kapcsolom be, mert egy csomó játéknál több tíz mega, és igazából baromira nem érdekel, ha elveszik pl. a Battlefield mentésem, ellenben egy 140 órás Witcher 3 már fájdalmasabban érintene."

Ez érthető, de szerintem nyugodtan bekapcsolhatod az automatikus feltöltést. Nekem most speciel jól jött a BF4-nél. A Plus előfizetésedhez alapból jár 10 GB Cloud-tárhely, szóval hacsak a netes adatforgalmat nem sajnálod (miért tennéd?), akkor az a biztos, ha feltolja a gép magától. Ha nem kell, akkor úgyis tudod törölni a felhőből is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#73159) james001


james001
veterán

Oddworld New n' Tasty kijátszva. Így kell jó remake-t csinálni,nagyon király volt. Alig várom az Exoddus remake-jét :K
177 mudokon-t megmentettem,viszont azt nem értem hogy 51 meg meghalt valahogy...
Amúgy a stáblistás zene érdekes választás volt egy ilyen játékhoz :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#73160) Ronam válasza james001 (#73159) üzenetére


Ronam
addikt

Gondolom az elején kihagytad a "titkos" részeket, én is így jártam a napokban, ma kezdtem újra.

(#73161) Petya2900XT válasza james001 (#73156) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Te mondtad,h nehéz fokozaton nyomod nem? :D
Vegyél vissza egy kicsit :D

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#73162) Amadako


Amadako
tag

Akkor ez ugye jó a ps4 be ? [link] :R

(#73163) >Deego.. válasza Amadako (#73162) üzenetére


>Deego..
senior tag

Igen.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73164) james001 válasza Ronam (#73160) üzenetére


james001
veterán

Az lehet :D Most elkezdtem egy easy végigjátszást csak hogy a rossz befejezést gyorsan megszerezzem ;]

(#73161) Petya2900XT: Már levettem normal-ra azóta,mert az első boss-t egyszerűen nem tudtam kinyírni. A harcrendszerrel van a legnagyobb bajom,meg hogy alig sebzek valamit de az ellenfeleim két-három vágás után lezúznak... Majd csinálok szerintem pár mellékküldetést,szerzek xp-t meg szinteket aztán megyek tovább. Elfelejtettem hogy ez nem lineáris "menj előre esztelenül" játék hanem egy lassú fejlődős RPG :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#73165) truefx


truefx
aktív tag

Driveclubban hogy a legegyszerubb multihoz partnereket talalni? PSN ID-m tunemx303 ha esetleg vki megszanna :)

(#73166) drk88


drk88
senior tag

egy gyors kérdés hdd cseréhez:

Ha a meglévő hdd-t le klónozom az új hdd-ra az úgy működhet? Mert akkor megmaradna minden játék stb. nem kéne újra konfigolni a dolgokat és letölteni mindent újra.

(#73167) Amadako válasza truefx (#73165) üzenetére


Amadako
tag

en meg fent vagyok ha drivecluboznal :)

(#73168) A`rpi válasza drk88 (#73166) üzenetére


A`rpi
addikt

Le tudod klónozni, csak kell hozzá külső HDD.

(#73169) >Deego.. válasza drk88 (#73166) üzenetére


>Deego..
senior tag

Nem fog működni a dolog úgy ahogyan te akarod.

Ha egy az egyben "klónóznád" a meglévő 500GB-os hdd adataid egy nagyobb kapacitással rendelkező meghajtóra azt ugyan úgy 500 GB-os tárhelyként érzékelné. Feltéve ha el is indul így konzol amit kötve hiszek vagy fel sem ismeri majd.

Nagy valószínűséggel feldobja a formázási lehetőséget, s a teljes rendszer újratelepítése lesz az elsődleges feladat.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73170) andro93


andro93
aktív tag

Drive Clubban valaki be tudna invelni egy magas szintû clubba?

(#73171) Wlac válasza james001 (#73164) üzenetére


Wlac
Ármester

Támadás, dodge, támadás, dodge, támadás, sikítozás, anyázás, dodge, dodge, dodge, imádkozás, vágás, dodge, szívgyógyszer bevétele, dodge, dodge, támadás. Nagyjából így néz ki egy harc... én imádtam. :D

“The wha-"

(#73172) marilllyo válasza james001 (#73164) üzenetére


marilllyo
veterán

A griff kb.a legnehezebb bossfight a játékba. De van rá trükk. Van melletted egy kis "szakadék ", perem. Ha nagyon lerongyolja az életed oda ugorj le, egyél ezt azt és menj vissza. Addig Vesemirrel elbohóckodik.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73173) marilllyo


marilllyo
veterán

Gta V -t kiplatinázni nagyon nehéz? A trófealistát látom... De gyakorlatban nem tudom mennyire lehet nehéz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73174) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Okozhat gondot, hogy PS3 automatikus frissítése és a PS4 játék letöltése a storeból egy időben történik?
Gondolom csak a sávszélesség megosztása lehet gond, két külön gépen, egy időben használt account nem.

(#73175) Tegla80 válasza Petreszku (#73174) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem nem gond,mivel a 2 rendszer(1accuont) is lehet online 1 idoben.Viszont ha szamodra ez zavaro akkor allits rajta valamelyik gepen es igy mas idoben fog tortenni mar a szinkronizacio/letoltes.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#73176) DM-Fan válasza Petreszku (#73174) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem márcsak azért sem probléma, mert a PS3 frissítése előtt be sem tudsz jelentkezni. Ugyanis, ha rányomsz, hogy log-in, rögtön figyelmeztet, hogy előbb frissítened kell a rendszerszoftvert. Amíg ezt nem teszed meg, nem is tudsz bejelentkezni.
Ha az automatikus frissítés alatt a telepítetett játékok frissítését értetted, akkor nem szóltam. Ezirányú tapasztalatom nincs, mivel nálam mindig csak vagy az egyik, vagy a másik megy, nincs kedvem kapcsolgatni az erősítő bemenetei között. :D

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#73177) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék új PS4 konzolt venni, ehhez kérnék egy kis segítséget.
Olvastam az összefoglalót, ez alapján nekem elég lenne az 500GB-os verzió. Az új típusú (matt CUH-1200) gépet venném, viszont ahol a legjobb árakat találtam (konzolvilag), ott nem látom a gépek pontos típusát.

Tudnátok ajánlani olyan boltot,ahol a fenti gépet jó áron megrendelhetem? Csomagok nem érdekelnek, csak a battlefront-ot tartalmazók.

Köszönöm a segítséget!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#73178) zzola válasza kovacsroli (#73177) üzenetére


zzola
félisten

Hi.
Email-ben is meg lehet kerdezni a boltot....

(#73179) Real Ghoost válasza kovacsroli (#73177) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Esetleg hívd fel őket és kérdezd meg, mit árulnak. Vagy nézelődj tovább, kb mindenhol 99.900 az 500as 1216, a média marktban is.

(#73180) Pöttön válasza james001 (#73159) üzenetére


Pöttön
őstag

Nézz róla yt vidit, rengeteg titkos hely van már a játék elején is.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#73181) >Deego.. válasza kovacsroli (#73177) üzenetére


>Deego..
senior tag

A Battlefront-ot tartalmazó csomagok mind 1 TB kiszereléssel kerültek a boltokba.

Példa: Gameshop Playstation 4 (PS4) 1 TB + Star Wars Battlefront (Hivatalos Sony garanciával)

Akad néhány bolt ahol pár ezerrel olcsób, de az sok esetben nem ad csak sima bolti garanciát.
Ez sok esetbem nem probléma csak a garanciális ügyintézés mente nem lesz gördülékeny.
Itt viszont találsz új szériás alapgépet, s játékot is jó áron.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73182) Shamat


Shamat
aktív tag

Kard Fater Edisön ;]

DEAD LIKE ME

(#73183) delibab válasza Shamat (#73182) üzenetére


delibab
senior tag

nekem ez illetve az évfordulós joy tetszik a legjobban!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#73184) Amadako


Amadako
tag

Az szerintetek mitől lehet,hogy ha kábeles nettel használom a ps4-et és ps tv-t is és azt írja két szobányira,hogy gyenge net miatt nem működik a remote play?

Vitás remote play wifiről simán megy.....

[ Szerkesztve ]

(#73185) glspeter1 válasza Shamat (#73182) üzenetére


glspeter1
őstag

Hát nem is tudom.
Nekem annyira nem jön be. :N

Urban camós szebb. ;] :D

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#73186) marilllyo válasza Shamat (#73182) üzenetére


marilllyo
veterán

Baromira bejön. Annyi talán ami nem az igazi, hogy a fehér analóg karok koszolódhatnak. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73187) Tegla80 válasza Amadako (#73184) üzenetére


Tegla80
addikt

Csak feltetelezes amig meg nem nezed.....
Szoval sztem jelenleg a kabeles kapcsolattol fuggetlenul a ps4 altali sajat wifi-n logsz a pstv-vel.Hogy ezt kideritsd,nezd meg,h itt a ps4 menuben mi is a beallitasod....

Sony® & PlayStation®

(#73188) Shamat válasza marilllyo (#73186) üzenetére


Shamat
aktív tag

Élőben inkább világosszürkét mondanék az analógok színének, képekről annyira nem jön át, hogy nem fehér...
Na de majd pár hónap múlva kiderül, hogy mennyire kényes. :U

DEAD LIKE ME

(#73189) marilllyo válasza Shamat (#73188) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy grip így is jó ha van rajta, úgyhogy mindegy. Hol vetted és mennyiért?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73190) Wlac


Wlac
Ármester

Ígérem, hogy ez az utolsó alkalom, hogy magamtól szóba hozom a Battlefield kampányát, de nem bírom megállni. Megvolt a végigjátszás, éppen gyűjtögetem a cuccokat, amikor bedobta Full arsenal trófeát úgy, hogy még csak Szingapúrban vagyok (az azt követő pályákról semmit sem gyűjtöttem még össze), és azzal egy időben a Recont is. Nem panaszkodom, legalább nem kell azokat a pályákat újra megcsinálnom. Viszont, hogy ne csak az legyen, hogy csak a szám jár, íme néhány videó, amiket tegnap és ma lőttem a játék hibáiról. Ezek nem gamebreaking bugok, csak szimplán beléjük futottam, azonban mivel nem folyamatosan rögzítettem a játékot, ezért sokat elárul róluk, hogy még a recordingot is volt időm bekapcsolni. Ezeken felül számtalan egyéni hiba is volt (tereptárgyakon való átfutás, rengeteg pop-in, textúrák villogása, padlón való átesés stb.)

Gumi fa
Mesterlövészek akcióban
Ilyen társak mellett...
Az elit alakulat
Ez valami telekinetikus pajzs lesz

A'rpi újra letöltős módszerét azért nem próbáltam ki, mert ADSL neten belehalnék a várakozásba, és mivel nem gamebreaking bugok, ezért éppen maradhatnak is. Külön poén, hogy a játék végén Hannah még utalást is tesz a Dice-ra, amikor arról beszél, hogy a felszerelés megbízható, mert svéd gyártmány. Aha...

Petreszku: nem, nyugodtan mehet egyszerre a kettő.

marillyo: én anno próbáltam PS3-on, de nagyon macerás volt (mint úgy a Rockstar játékok általában). Lehet, hogy PS4-en megpróbálom majd egyszer, de nem nevezném annyira könnyű platinának.

“The wha-"

(#73191) Shamat válasza marilllyo (#73189) üzenetére


Shamat
aktív tag

Isten óvjon ezektől a gripektől, illetve bármilyen mókolástól, a hideg is kiráz tőlük.... :(((
Mivel türelmetlen vagyok és nem bírtam várni egy percet sem, ezért tegnap este átsétáltam a MediaMarkt-ba, és kicsengettem 22ezret. Ha vártam volna két napot, az MKonzolban megvehettem volna 18ért... :DDD

DEAD LIKE ME

(#73192) szasanyi válasza Shamat (#73191) üzenetére


szasanyi
félisten

Erre mondják, hogy csak egészség legyen a többit megvesszük (bármennyibe is kerül). :DDD

(#73193) oriic válasza Shamat (#73191) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig az ilyen kupakok bőven az ajánlott kategóriában vannak. Méretileg nem növelik az analógokat, mégis inkább ezek kopjanak mint az analógok borítása.

[link]

Live-Die-Respawn

(#73194) Shamat válasza oriic (#73193) üzenetére


Shamat
aktív tag

Most komolyan mondom, hogy még akkor sem lennék hajlandó felrakni egy ilyet, ha valaki fizetne érte...

DEAD LIKE ME

(#73195) koncsik válasza Shamat (#73191) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én itt vettem megjelenéskor, épp volt még azt hiszem 3k kedvezményem is... ha már a gépről is Nagypapa figyel (lsd SW VII).
Azonnal tettem rájuk fekete grip-et, nekem ez a világosszürke nem tetszett, jobban bejön így teljesen feketén. :B
#73194 Shamat: Azért amiket én felraktam, lényegesen jobban néznek ki e képen szereplőknél...(itt jobban látszik, milyenek)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#73196) aizen92 válasza Shamat (#73194) üzenetére


aizen92
addikt

Pedig sokkal jobb ezekkel mint azzal a kidudorodó szar analog véggel ami alapból a controllernek van.
Egyik olyan hiba amire mérges vagyok a sony részéről, de a kontroller tervezésben sose jeleskedtek ( akksi is szánalmasan keveset bír. )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#73197) Amadako válasza Tegla80 (#73187) üzenetére


Amadako
tag

teljesen igazad van,most már jó :R
nem teljesen értettem mire érti gondoltam ezért bejelölöm de akkor már vissza is vontam

(#73198) >Deego.. válasza Shamat (#73194) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ehhez mit szólsz? (#21390)

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73199) horvathkrisz válasza aizen92 (#73196) üzenetére


horvathkrisz
addikt

A múltkor -láttátok- hogy kicseréltem az analógokat (sokkal jobb mint a sony-féle megoldás, azóta már meg is szoktam) a következő projekt pedig akksi csere lesz. Találtam Amazonon egy eladót, akit elég sokan dicsérnek, ez az akkumulátor egyébként valamelyik Garmin-féle navigációs rendszerbe való, de a csatlakozót átforrasztva jó a kontrollerbe. Egyetlen baja van, hogy nem li-ion, hanem li-polymer, régi technólógia memória effekttel, előnye: állítólag 2x-3x többet bír mint a sony. Meglátjuk.

[link]

szerk.: link alján vannak képek is, a hsz-eknél.

[ Szerkesztve ]

(#73200) Elims


Elims
veterán

James: Természetesen elhiszem a speedrun-t. :-)
De egy youtube videòt Nagyon megnéznék ahol te jàtszol!
Ha véletlenül vmikor a 2. résznél is ilyenre vetemednél,oszd meg légyszives. :-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.