Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73651) phgergo


phgergo
aktív tag

January sale bovult! Nezzetek at. A rainbowt meg vegyetek, megeri! Hatalmas jatek lett.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#73652) Nayrobi válasza kovsol (#73642) üzenetére


Nayrobi
őstag

8 font ha megvan a DC, 10 ha nincs. Szóval a 3000-és ár már az akciós.

(#73653) crue válasza Rigormortiis (#73646) üzenetére


crue
őstag

Ha szereted az AC-t akkor mindenképpen. Most már teljesen rendben van, szépen fut és buggal sem nagyon találkoztam benne.

(#73654) heihachi válasza Sefter (#73644) üzenetére


heihachi
addikt

A pes myclub az végülis egy ultimate team szerűség pes módra. Viszont, ha elég ez a játékmód, akkor teljes értékű játék, tehát jóval több, mint egy demó. Viszont ezen kívül sok más lehetőség nincs benne, talán csak pár nagycsapat (tényleg pár, talán 7?) akikkel lehet egymás ellen vagy online játszani. Tehát olyan, mintha a fifa-ból kivették volna az ultimate teamet és különálló játékként, de ingyen adnák.

Viszont, ha te a gyerekekkel akarsz játszani, egymás ellen egymás mellett két kontrollerrel, és gondolom igen, akkor neked a myclub tényleg csak demónak jó, mert akkor csak 7 csapat közül választhattok.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#73655) >Deego.. válasza marilllyo (#73634) üzenetére


>Deego..
senior tag

KonzolGame

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73656) Tegla80 válasza rol33 (#73647) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez annyiban jo,h akkor nem nyultak le az a accod. :D
Szoval valszeg a sub accountban vagy a ps4-en es nem a fo accban...
itt nezelodj....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#73657) pomk válasza phgergo (#73651) üzenetére


pomk
őstag

Melyik store?

(#73658) dollarZ18


dollarZ18
tag

FIFA 16 -hoz keresek partnereket online trophykhoz: FUT, pro clubs stb.

PSN: DollarZ93

(#73659) Batyops válasza Rigormortiis (#73646) üzenetére


Batyops
aktív tag

Szerintem ne vedd meg nem ér egy forintot sem. Még a legújabb patchel is sokszor olyan 20-ra vagy még az alá esik az fps.Az egy hulladék lett szerintem.
Én megjelenés napján vettem meg de a mai napig nem tudtam rávenni magam hogy kijátszam .

[ Szerkesztve ]

(#73660) rol33 válasza Tegla80 (#73656) üzenetére


rol33
aktív tag

az jó valóban :)
közben még találtam egy ilyet: bár ezt nem is értem....

®

(#73661) kevepapa válasza heihachi (#73632) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Tény és való h ha levesszük a játékból a tényleges meccset és csak a menüt, körítést, liszenszelt tartalmat, online multit nézzük akkor a FIFA a jobb. De a tényleges meccseknél a kezdőtől a hármas sípszóig óriási különbség van a két játék között a PES javára. Mondom ezt úgy h lassan 20 éve minden FIFA-val játszottam nem keveset, de a PES 2015-nél váltottam mert felváltva leesett állal vagy fülig érő szájjal játszottam a meccseket annyira élethű és valószerű volt a mozgás, az AI helyezkedése, a beadások, a lövések, MINDEN! Kiváló játék a FIFA is, sőt ahogy írtam mindenben jobb mint a PES, kivéve a tényleges meccseket. Viszont pont emiatt, mióta a baráti társaság is meglátta, hogy mit tud, mindenki otthagyta a FIFA-t. A legjobb nyilván a két cím egybegyúrása lenne, majd egy szép napon. :)

(#73662) Tegla80 válasza rol33 (#73660) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat ez alapjan pedig neten mar valaki deaktivalta az accountod(gepeket).....ha nem Te voltal...
Valts jelszot,ha meg nem tetted volna meg es supportal vedd fel a kapcsolatot,mert valszeg vittek az accod....
Ok tudjak deaktivalni a gepeket barmikor....
info@playstation.hu
Vagy 06 1 814 4800

Sony® & PlayStation®

(#73663) dollarZ18 válasza Batyops (#73659) üzenetére


dollarZ18
tag

Tényleg ennyire rossz? Én pont az előbb akartam megvenni :DD

(#73664) Ronam válasza dollarZ18 (#73663) üzenetére


Ronam
addikt

Én karácsony előtt toltam végig, van 1-2 bug a játékban, és néha akadozik, de egyáltalán nem vészes. Nagyon sok helyen lehúzták a játékot, de nekem kimondottan tetszett.

(#73665) Wlac válasza rol33 (#73660) üzenetére


Wlac
Ármester

Úgy tűnik, mintha valaki belépett volna a netes felületen ate fiókodba, deaktiválta volna a fiókod, és a saját gépén használná. A helyedben egy jelszóváltoztatással kezdeném, ésha az megvan, akkormegpróbálnám deaktiválni a gépet - ha neten nem megy, akkor telefonon keresztül. Persze lehet, hogy csak félreértés az egész, és nincs szó lopásról, de better safe than sorry.

“The wha-"

(#73666) phgergo


phgergo
aktív tag

Zombie army trilogy is levan arazva. Nagyon jo coop jatek

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#73667) N@idia


N@idia
őstag

Ez igaz lenne ? :Y

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#73668) biceps válasza dollarZ18 (#73663) üzenetére


biceps
tag

Én nem a megjelenés napján vettem meg, hanem most nyáron. A javítások után nekem tetszett. Végigvittem. Ha egy játékban nem vagy biztos, akkor vedd meg lemezesem. Az AC Unity-t használtan 6-7 körül ki lehet fogni. Ha nem tetszik tovább adod. :)

Aki meg a megjelenés napján vette meg teljes áron, az sose fogja az Ubisoftnak megbocsátani, akár milyen patch-et is adnak hozzá. Valahol érthető is. :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: BulldozerHUN

(#73669) gyuribácsi88 válasza N@idia (#73667) üzenetére

Ja, a körül jön. Kérdés hogy mennyit csúszik majd.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#73670) rol33 válasza Tegla80 (#73662) üzenetére


rol33
aktív tag

f@sza, amit írtál számot akkor azt hívhatom?

®

(#73671) rol33


rol33
aktív tag

Tegla80 nagyon köszi a segítséget különösképp a telefonszámot, úgy néz ki megoldódott a dolog, egy kedves hölgy segített és immár be tudtam aktiválni a gépet :R
ezen kívül a többiek segítségét is természetesen köszönöm!

®

(#73672) Tegla80 válasza rol33 (#73671) üzenetére


Tegla80
addikt

Nincs mit...errol szol a forumozas. ;)

Sony® & PlayStation®

(#73673) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#73674) bordi10 válasza N@idia (#73667) üzenetére


bordi10
senior tag

Egy napon az UC4-el...kizárt :N

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#73675) crue válasza oriic (#73673) üzenetére


crue
őstag

Arra nincs dátumod, hogy a gamepod mikor fog újra működni?

(#73676) szasanyi


szasanyi
félisten

Nálunk a TESCO-ban 9,9k a Dragon Age: Inquisition Game of the Year Edition kiadás. Nem tudom általános-e, de ha vkit érdekel megnézheti mert ez nem tűnik rossz árnak.

(#73677) vg válasza szasanyi (#73676) üzenetére


vg
addikt

Melyik tesco az?

(#73678) oriic válasza crue (#73675) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A mobil nézet már megy, de ott ugye nem tudok híreket írni. Várni kell, másnál sem jó a normál oldal. :( (Nálam se)

Live-Die-Respawn

(#73679) Petreszku válasza phgergo (#73666) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Tényleg jó kis játék, bár én egyedül játszottam vele. Majdnem a végéig vittem, de itt már kevés voltam/vagyok egyedül. :(

(#73680) marilllyo


marilllyo
veterán

Egy seggel kipörgettük 3-man coop-ba ezt a Gauntlet-et amit múlt hónapban adtak ingyen játéknak PS+-hoz. Egynek nem is volt rossz. Egyszerű mint egy faék. Hack 'n slash...
De egyedül meg se próbáld. Hárman szétröhögtük az agyunkat rajta....főleg mivel nem osztja a loot-ot hanem aki kapja marja. :DDD
Viszont gusztustalan sokat kérnek a platináért. Olyan szintű farmolást kér amiért már kínaiakat szoktak felbérelni. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73681) eisento


eisento
addikt

skacok kis help kellene hatha jart mar hasonloan valaki. szoval rendeltem ebayrol :
[link]

Estimated delivery Monday, Dec 14, 2015 - Wednesday, Jan 6, 2016

viszont mai napig nem jott meg a cucc. varjak meg vagy mit kene irni a csokanak? ugye itt volt a karacsony stb lehet azert kesik. Csak nem tudom hogy varjak vagy kuldessem ujra?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#73682) james001


james001
veterán

Driveclub Bikes is le lett akciózva,és ugye az az olcsóbb ár került be amin a múltkor összezavarodtam :D Mindjárt töltöm is le :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#73683) gyuribácsi88 válasza eisento (#73681) üzenetére

Hong Kong-ból jön, 4 hétig nyugodtan várhatsz, nekem is majdnem egy hónap volt mire ideért.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#73684) marilllyo


marilllyo
veterán

4 napja érkezett meg a lemezes Alien Isolation-om.... Hát nem most akciózzák le. :DDD

Ezt a hülye Diablo-t várjuk haverral nagyon. Felesbe jó lenne.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73685) eisento válasza gyuribácsi88 (#73683) üzenetére


eisento
addikt

van egy usb 3.0-as hdd haz az is hongkongbol jon az se jott meg. gondolom az unnepek miatt is csuzsik akkor. a 4 hetet a feladas napjatol szamitsam? :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#73686) >Deego.. válasza eisento (#73685) üzenetére


>Deego..
senior tag

Eggyértelmű.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73687) zzola


zzola
félisten

Ma még 10500 magyar forintért hozzá lehet jutni a SW Battlefronthoz. Mit gondoltok, van benne annyi potenciál mint egy COD - ban, Battlefield-ben?

Több ismerősöm eladta és COD BO3 - mat vettek...

[ Szerkesztve ]

(#73688) Amadako


Amadako
tag

rest módban tölti le a dolgokat ps store-ról?

[ Szerkesztve ]

(#73689) eisento válasza >Deego.. (#73686) üzenetére


eisento
addikt

hat ooo november 28.-an jott mail hogy fel lett adva :D akkor megvan a 4 het. jo 500ft vegulis nem tetel max rendelek egy masikat mashonnan... (ha valaki rendelt es tud olyan eladot akitol meg is erkezik az ne tartsa magaban :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#73690) marilllyo válasza zzola (#73687) üzenetére


marilllyo
veterán

Attól függ, hogy társasággal vagy egyedül szoktál játszani. Én 45 órát raktam bele. (Ebben a single nincs benne szerintem...de azzal is el voltam egy 10 órát mire kicsillagoztam).
Egyedül hamar meg lehet unni. Ez tény és való....
Most várjuk az első DLC bejelentését. Meglátjuk mit pakolnak bele. Ez lesz a vízválasztó.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73691) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!

Ma beszereztem én is a PS4-et! :D
Lenne pár kérdésem...

A joy-on nem lehet teljesen kikapcsolni,hogy ne világítson?Mert eléggé zavaró sötét szobában a fénye :(((

Illetve normális,hogy mikor beteszem a lemezt így valami felpörög benne és aztán kb 5 perc múlva teljesen elhalkul de egy ilyen nagyon éles és nagyon halk sípoló szerű hang megmarad?! :F
Meg azért nem tudom nektek milyen de ha játszom és közben leveszem a hangot akkor van a gépnek hangja rendesen :U

:R

....Pr:)ly....

(#73692) zzola válasza marilllyo (#73690) üzenetére


zzola
félisten

Furcsa választ adtál. Szerintem egy játék játszhatóságát nem az adja, hogy ismerőssel vagy anélkül játszol.
Játszom én egyedül meg ismerősökkel is, bár jelenleg korlátozottan tudok kommunikálni illetve az új fiókom barát listája nem túl telített...

+ én FPS párti vagyok, TPS-t nem kedvelem (bár itt lehet változtatni menet közben is?).

[ Szerkesztve ]

(#73693) Ronam válasza proly01 (#73691) üzenetére


Ronam
addikt

Teljesen nem lehet kilőni a joy világítását, a fényerején tudsz változtatni (PS gomb hosszan/ Brightness of Dualshock 4 Light Bar). Nálam is elég hangos a gép mikor bedobom a lemezt, de rá pár percre egyáltalán nem lehet hallani (új szériás gép). Úgy tudom, hogy 2 különböző drive-val szerelték a gépeket, és az egyik hangosabb, külföldi fórumon olvastam, lehet baromság :).

[ Szerkesztve ]

(#73694) szasanyi válasza vg (#73677) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez konkrétan a nyíregyházi, de mivel máshol is lehet ezért szóltam.

(#73695) Chereiose


Chereiose
addikt

A PS plus tagoknak ezek az akciók sokáig érvényesek? Pl F1 2015 és társai.

(#73696) xenom0rph válasza zzola (#73692) üzenetére


xenom0rph
őstag

Borderlands-et próbáltad már? ;]

halahala

(#73697) Chereiose


Chereiose
addikt

Az mindegy, hogy egy játékot a store-ban PC-ről PS weboldalán vagy magán a PS4-en veszem? Gondoltam megveszem itt PC-n, de nehogy valami gond adódjon :D

(#73698) Neoteric válasza zzola (#73692) üzenetére


Neoteric
addikt

Azért javallott többed magaddal játszani vele, mert a játékosok többsége hótt hülye hozzá. (pedig nem rocket science..) Ha fosch csapatba kerülsz, akkor tépni fogod a hajad. Annyi játékidő tuti nincs benne, mint egy Battlefield 4-ben, de nem is veszi magát olyan komolyan a játék, szal simán el lehet vele szórakozni.

PSN: ne0teric_sAN

(#73699) Amadako válasza Chereiose (#73697) üzenetére


Amadako
tag

teljesen mindegy

(#73700) proly01 válasza Ronam (#73693) üzenetére


proly01
őstag

Enyém is új szériás.
Van mikor teljesen elhallgat van hogy 1 percre úgy felpörög a venti hogy azt hiszem el fog szállni a gép :D
Nálad is ilyen?

illetve hány centi helyet ildomos hagyni hátul és oldalt szellőzés céljából?
Mert nekem oldalt van vagy 30cm de hátul csak 4 centi a falig.
:R

....Pr:)ly....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.