Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73901) Rigormortiis válasza james001 (#73890) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Par honapja le volt akciózva a teljes verzió, ne a demonak szánt, ingyenes core verzióból induljunk már ki. Abban minden karakter és mód hozzáférhető, és karakterenként 8-10 kosztümöt lehet unlockolni csak a játékkal. Persze lehet ezeken felül is plusz kosztümöket venni.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#73902) Rigormortiis válasza Wlac (#73884) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hangulatában, sztoriban nagyon erős, technikailag viszont a béka segge alatt van, de legalább már ki lehet kapcsolni a letterboxot. Egyetlen dolog értékeli csak fel, éspedig a tény, hogy az alienen és az outlaston kivül nem jelent meg normális horror a generációban.

De várom az Outlast 2-t! Halkan jegyzem meg, hogy az első rész gyakran be van akciozva a dlcjével együtt, én is kb 2000 ért vettem, és bizony a legtöbb aaa-s horrort odaveri mind hangulatában, mind kinézetben, mind pedig tartalomban.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#73903) toompa válasza kevepapa (#73899) üzenetére


toompa
őstag

Egyik Unity-ban sincs magyar felirat.
De én azt ajánlom,hogy ne hagyd ki! Ne hallgass a kritikákra. Nagyon jó játék lett.

(#73904) kona005


kona005
senior tag

Sziasztok!

PSN profil név megváltoztatására van lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#73905) zzola válasza kona005 (#73904) üzenetére


zzola
félisten

Nincsen, új accountot lehet/kell csinálni...

(#73906) oriic válasza kona005 (#73904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs sajnos.

Live-Die-Respawn

(#73907) kona005 válasza zzola (#73905) üzenetére


kona005
senior tag

Köszi, és arra az accra át tudom vinni a mentéseket meg a mindent?

(#73908) zzola válasza oriic (#73906) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, csak egyelőre nincsen. Az egyik PS felmérésben mintha lett volna kérdés, hogy lehessen-e ID-t változtatni. Pontosan a elkövetkezendő FW mit tartalmazzon, abban volt ha, jó az infóm...

(#73907) kona005

Nem, az ID-hoz van kötve..., a trófeákat tuti nem, mentést nem tudom (szerintem nem)...

[ Szerkesztve ]

(#73909) kona005 válasza zzola (#73908) üzenetére


kona005
senior tag

Akkor várok még hátha lehet lesz majd rá lehetőség :R

(#73910) marilllyo válasza zzola (#73908) üzenetére


marilllyo
veterán

Na igen...az a felmérés. Miért kellett ezt felmérni? Csak olyan választási lehetőségek voltak amik mind mind alap, hogy kell. Miért kéne választani közülük. Igazából ez arra volt jó, hogy megtudjuk, hogy a Sony teljesen tisztában van azzal, hogy mi kéne nekünk...és nagyjából le is szarja. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73911) oriic válasza zzola (#73908) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a felmérés is csak arra volt jó hogy felspanolja játékosokat, de érdemi dolog vajon lesz belőle? :D

Live-Die-Respawn

(#73912) Kasza08


Kasza08
őstag

[Előzmény]

Na, már eljutottam odáig, hogy kábelen és Wi-Fin nagyjából azonos sebességet produkál a gép, ám még mindig 6-od akkora a sebesség, mint az előfizetett sávszélesség. Type2-es kapcsolatot ír. Próbáltam már Google DNS-sel is. A rácsatlakozott notebook simán viszi az 50 Mbps-t. A PS4 csak 20-at.
Valakinek van ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#73913) zzola válasza oriic (#73911) üzenetére


zzola
félisten

Erre csak a Sony tudná megadni a választ...ha minden FW-ben csöpögtetne 1-1 újítást, akkor évekig elégedett állapotban tudná tartani a felhasználókat...

(#73914) A`rpi válasza Kasza08 (#73912) üzenetére


A`rpi
addikt

Type2 router megöl normális.

DNS szerverekkel lehet trükközni,
én azt tapasztaltam, a google DNS szerverein keresztül lassabb a dolog.

Lassú letöltéshez pedig, gyanítom az országban nincsen szerverpark, ha pedig külföldről töltesz le ott sem feltétlen éred el maximális letöltési sebességet.

Némi gyorsulást el lehet érni azzal hogy az aktuális letöltést
megállítod, majd újra elindítod.
Nekem lassú ADSL hozzáférésem van örülök ha 5-6 megabittel jön a cucc, de általában így is lejön minden kis túlzással egy éjszaka alatt. Szóval türelem. :K

Esetleg még a routeredre lenne érdemes ránézni, de ha máshol nem tapasztalsz lassú letöltést, akkor sanszos hogy a PSN tud ennyit. :(
Bár ha visszaolvasol, van akinél relatív gyorsan is megy itthonról a letöltés.

Egy próbát megérne router nélkül indíts el valamit, majd ha lassúnak véled csupán az aktuális játék letöltését állítsd le, majd indítsd újra.

[ Szerkesztve ]

(#73915) Kendek válasza Kasza08 (#73912) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most írtam én is róla. Közben tovább figyeltem, és úgy tűnik, hogy egyetlen elem letöltésénél tartja ezt a 20-as értéket, viszont ha már egyszerre több dolgot is szed párhuzamosan (mondjuk két-három játékot húz lefele), akkor már verdesi az 50-es internetkapcsolatom plafonját. Ehhez én nem babráltam semmit, most kábellel van összekötve, teljesen automatikus beállításokkal.

<-ƘƘ->

(#73916) james001 válasza Rigormortiis (#73901) üzenetére


james001
veterán

A "demó" és a teljes verzió megegyezik,egyedül ugye a karakterek vannak lelakatolva és a sztori móddal nem tudsz játszani. De az összes dlc meg kosztüm ugyanúgy több 10ezer a teljes verzióhoz is,és állítólag még jön hozzá egy csomó :U
A leakciózás meg annyi volt hogy 12e helyett 10e volt asszem :D
A lényeg hogy rohadjon rá az összes befőtt a Tecmo-ra amilyen pénzéhes banda lett ez is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#73917) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy Sony gold headsetet a próbálási fázisban vagyok. Vannak nagyon pozitív és talán egy negatív tapasztalat eddig, de nem bántam meg. A negatív részénél lehet, hogy még én nem jöttem rá valamira. Nagyon szépen szól és kényelmes is, így nem egész egy nap távlatából. Viszont lenne egy kérdésem azokhoz akik ilyet használnak. Hogyan tudom a mikrofont kikapcsolni ha egyedül játszom és nem használom beszédre? Eddig csak a PS4 menüében tudtam némára venni, de egy idő után mintha vissza kapcsolt volna.

(#73918) vajdacs01 válasza Petreszku (#73917) üzenetére


vajdacs01
csendes tag

Ott van a bal fülpárna hátoldalán a MUTE gomb.

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#73919) Hyperion válasza Petreszku (#73917) üzenetére


Hyperion
senior tag

Van rajta dedikált gomb. Egyszer röviden megnyomod.

(#73920) vektornfl


vektornfl
tag

Aki szokott fifa16 ultimate teammel játszani attól kérdezném, hogy nektek is baromi sokat kell várni online season meccs esetén a párosításra? Van, hogy 5-10 percet kell várnom mire talál ellenfelet, de tegnap késő este pl. 20 perc alatt se talált. Lehet, hogy azért van mert még csak a 7. osztályban vagyok és ott kevesebb a játékos, vagy mindenhol általános ez? Fifa 14-el játszottam utoljára ps3-on, de ott másodpercek alatt talált ellenfelet

(#73921) robi-k


robi-k
őstag

Sziasztok,

hol érdemes megvenni az One-t, Kinect-el együtt? Esetleg tökéletes állapotú használt, de garis is érdekelne.

(#73922) marilllyo válasza robi-k (#73921) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez nem One hanem Fourth... és nem kinect hanem eye. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73923) robi-k válasza marilllyo (#73922) üzenetére


robi-k
őstag

Igaz :B PS4 is érdekelne.

(#73924) marilllyo válasza robi-k (#73923) üzenetére


marilllyo
veterán

Itt aprón 75-től kapsz használt PS4-et.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73925) oriic válasza marilllyo (#73924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért az komoly, hogy megy le a használt áruk. Főleg hogy előző generációs konzolokat újonnan még mindig csak ilyen közeli áron lehet beszerezni boltból.

Live-Die-Respawn

(#73926) Real Ghoost válasza oriic (#73925) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

100-ba kerül a legfejlettebb 500as modell egy év garival, amik 80 alatt mennek használtan azok mind régebbi kiadásúak, jórészt lejárt garanciával, szerintem ezek egész normális árak már.
Jó lenne ha a játékoknál is vékonyabban fogna egy kicsit az a bizonyos ceruza.

(#73927) vonSux válasza oriic (#73925) üzenetére


vonSux
őstag

Inább az a komoly, hogy nagyon sokáig nem tudtál 90eft alatt használt gépet venni úgy, hogy plusz tizen-ötezerért újat kaptál. Baromi sok ps4 fogyott itthon is, egyre több akció van a boltokban, reális a 75eft egy két éves gépért.

szerk.: egyel fölöttem kb ue.

[ Szerkesztve ]

(#73928) marilllyo válasza oriic (#73925) üzenetére


marilllyo
veterán

Igaz...bár a legtöbb ilyen első generációs 10xx-es változat...+35.000-ért már akkor kapsz újonnan 12xx-eset. +1 év gari. Így nézve akkora különbség nincs a használt és az új között, hogy megérje egy régi szériásat venni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73929) Petreszku válasza vajdacs01 (#73918) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ neked és Hyperionnak is.

[ Szerkesztve ]

(#73930) dunc


dunc
nagyúr

Witcher 3 függőséget okoz.....nem tudok elszakadni tőle! :DD

(#73931) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Ma láttam, hogy a Dishonored Definitive Edition is le van árazva. Szerintetek megéri beszerezni? PS3-on kimaradt, így teljesen új élmény lenne.
Bioshock szerű hangulatot hozza?

(#73932) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Úgy meg lehet mèg osztani egy előfizut,hogy a gèpen van egy angol profil ès egy magyar amin az előfizu van?

(#73933) Wlac válasza LeventeV (#73931) üzenetére


Wlac
Ármester

Mindenképp érdemes. Bár semmi változás sincs a PS3-as verzióhoz képest, mivel az kimaradt neked, ezért kár lenne kihagyni.

Rigomortis: Az Alien még tervben van, az Outlast anno megvolt PC-n. Egyébként a The Evil Within alapfelállása kísértetiesen hasonlít az Outlastjéhez. Teleportáló szellem gyilkolgat az egészségügyi intézményben, ahol kísérleteket folytattak a pácienseken.

“The wha-"

(#73934) szasanyi válasza dunc (#73930) üzenetére


szasanyi
félisten

Tudom, de nem olyan nehéz az... és két megoldás is van rá. A lemez kiadása, és/vagy a PS4 kikapcsolása. ;]

(#73935) drk88 válasza vektornfl (#73920) üzenetére


drk88
senior tag

Nekem pár másodperc alatt talál. Bármelyik játékmódban.

(#73936) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Arra van beállítási lehetőség, hogy ha jön le egy frissítés és rest mode-ba teszem a gépet akkor a letöltést követően kikapcsol?

(#73937) phgergo


phgergo
aktív tag

Valaki ranked Rainbow Six?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#73938) Kendek válasza Gabesz1019 (#73936) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem túl bonyolult a beállítások menüszerkezete, könnyű végignézni (magad is hamar végigpörgetheted ha valamit keresel), viszont én nem emlékszem, hogy bármi hasonlóval is találkoztam volna. Ugyanakkor ha befejeződött a letöltés és a telepítés, akkor jóval alacsonyabb fogyasztási szintre (pár wattos készenléti üzemmód) kapcsol rest módban is.
De egyébként ha nem ahhoz a játékhoz jön amivel konkrétan nyomod, akkor érdemes lehet inkább csak bekapcsolt állapotban töltögetni, miközben játszol. Az általában amúgy is több óra, ami alatt le tudnak jönni a cuccok. És akkor jóval optimálisabb az energiafelhasználás.

<-ƘƘ->

(#73939) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Tudtok konzolboltot Budapesten, ahol van készleten aktuálisan is UK Store-hoz 90 napos PS Plus feltöltő? Ki hol szokta venni? Sajna a magyar Store-hoz való nem jó, mert bár ott vásárlok, de a multi miatt meg a brit kellene. :(((

Get Moded!

(#73940) zzola válasza DM-Fan (#73939) üzenetére


zzola
félisten

Miért nem veszel online?

(#73941) stickles válasza dunc (#73930) üzenetére


stickles
tag

Én a Fallout 4-el vagyok így
Elképesztő hangulata van , grafika is gyönyörű .
Bár néhol fps drop még van , de ez se veszi el a kedvem a játéktól
Ghoulok mikor megindulnak , kiráz a hideg :DDD

Hosszú ideig lefog még kötni

(#73942) ujhelyiferi


ujhelyiferi
tag

Van már info mikor lesz nálunk is PSNow?
Illetve megosztása megoldható?

(#73943) csizo13 válasza dunc (#73930) üzenetére


csizo13
tag

Igen.
Én abbahagytam ősszel, nekiálltam SW BF-nek, ami azért jó, mert hangulatos, játszol egy meccset, vagy 10-et,és bármikor fel lehet állni mellőle (ha elérted az 50est).
Pár napja elővettem a Witcher 3-at, hogy legalább a főszálon végig megyek, aztán eladom...Így kezdtem, aztán megnézem mi van ennél a kérdőjenél, ennél a másiknál is, mert közel van, a 3.-4. sincs messze, ni itt egy felkiáltó jeles, ezzel gyorsan végzek, a táblákon is van néhány feladat, ezeket még megcsinálom..
Tegnap észre se vettem, hogy éjszaka lett, feleségem szólt, hoy mindjárt éjfél, ma meg du. fél egytől toltam eddig.
Ezért utáltam meg korábban is, semmi szabadideje nem marad az embernek, folyamatosan vicserkednie kell. :)

(#73944) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Lenne egy PSN fiókom amin nem tudok beállítani egy avatart,mert csak PS4-re érhető el és PS3-ra nem lehet letölthető .Valaki be tudna lépni a fiókomba PS4-en és beállítaná nekem az avatart?Megadok minden elérhetőséget privátban.Köszönöm! :)

(#73945) #45378816 válasza DM-Fan (#73939) üzenetére


#45378816
törölt tag

En magyar store-bol veszek online.
Miert jo az ha UK?

(#73946) Tegla80 válasza Aakisan (#73944) üzenetére


Tegla80
addikt

psn app a droidra es azzal sztem menni fog neked is.(ezzel fenykepet vagy barmit ki tudsz rakni,ha megfelelo meretu)
Ne adj csak ugy ki adatokat ez miatt sztem.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#73947) DM-Fan válasza zzola (#73940) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mert bankkártyaadat-megadással nem kínlódtam még (nem is feltétlen tenném szívem szerint, pedig van webkártyám is, amit pl. Apple Store-ban használok is), mindig feltöltőkártyát vettem eddig UK és magyar Store-hoz is. Csak sajnos a UK feltöltőkártya nem kevésbé ritka a konzolboltokban, mint a UK PS Plus feltöltő. Nagy címletben előfordul, de 18 eFt-ot egyben nem szívesen adok ki egy 35 fontos kártyára. A Nathan Drake Collection-höz volt egy 3 hónapos UK PS Plus feltöltő, így amikor megvettem a PS4-et, ez kapóra is jött. Csak most lejárt és kéne extend-elni.

AdeX #73945: azért nem jó a magyar, mert amikor én anno elkezdtem PS-ezni lassan 10 éve, akkor még sehol nem volt magyar Store és UK-ra regeltem. Ott gyűjtöm mai napig a trophy-kat, ott játszok online is - és ez utóbbi PS4-en már csak Plus-os tagként megy. Hát ezért. A magyar Store-ra csak feltöltőkártyát veszek és vásárlok, de amit megvettem a magyar Store-ból, azt is a UK regem alatt használom és ott is multizok vele.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#73948) vektornfl válasza drk88 (#73935) üzenetére


vektornfl
tag

Valószínűleg a 7. osztállyal lesz a gond. Kipróbáltam a tournamentet és ott elég gyorsan talált ellent. Mondjuk így azért nehéz feljebb lépni, ha nincs ellenfél. Ma 40 percen keresztül nem talált online seasonben ellenfelet, aztán meguntam és kiléptem...

(#73949) bandi0000 válasza vektornfl (#73948) üzenetére


bandi0000
nagyúr

most mentem át asszem 6.-ba, de sose volt 1 percnél több az ellenfél találás, valahogy be lehet állítani a régiót hogy hol keressen, azt próbáld még meg

Xbox One: bandymnc

(#73950) LeventeV válasza Wlac (#73933) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszönöm. :R
Mindenképp beszerzem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.