Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73101) phgergo


phgergo
aktív tag

Regen sokat toltam pc-n a Chivalry Medieval Warfare jatekot. Most lattam meg, hogy van mar ps4re, es meg kell mondjam a hangulat meg jobb is. Elkezdtem Streamelni hatha masnak is megtrtszik. Ui: hihetetlen mennyien toljak meg psen is :) twitch: www.twitch.tv/funk3nm4n_

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#73102) DM-Fan válasza Wlac (#73093) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Abszolút egyetértek minden leírt szóval!

Amúgy vonSax HSZ-e kapcsán rémlett nekem is, hogy anno jóváhagytam, hogy a rendszer automatikusan töltse fel a mentéseimet a PS Plus tárhelyre, megnéztem és tényleg ott volt egy tegnap kora délutáni állapot, így végül csak vagy két idegesítő chapter-t buktam el. Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem a legutolsó állapot töltődött fel a cloud-ba, de mindegy, ez is több, mint a semmi.

Get Moded!

(#73103) A`rpi válasza DM-Fan (#73102) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a legutolsó állapot lenne fenn, akkor az egészet kezdhetnéd elölről.
(Hibás mentés miatt.)

(#73104) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Láttam Uk Store-ban 9-ért a Witcher 3-at... na mármost, kérdésem lenne hogy tudja e valaki ebben van-e magyar felirat, tudtommal régiónként változik a dolog, nem minden kiadásban van benne... leírásban csak angol, spanyol és orosz feliratot ir ha jól emlékszem...

(#73105) rezy89


rezy89
tag

Ja és a másik, hogy hamarosan lejár az éves Ps+ - om... hogy lehet kikerülni hogy ne hosszabbitsa meg magától, szóval hogy ne vonja le kártyáról a lét?

(#73106) >Deego.. válasza rezy89 (#73104) üzenetére


>Deego..
senior tag

A Witcher 3 UK verzió tartalma:

United Kingdom, Sweden, The Netherlands, Iceland, Ireland, Belgium, Denmark, Finland, Norway, Portugal

Text: Russian/Czech/Hungarian/English/Polish

VO: English/Russian/Polish

Tehát van magyar sub.

A PS+-al kapcsolatos kérdésedre pedig az összefoglalóban megtalálod a választ, de segítek.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73107) Kendek válasza rezy89 (#73104) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De egyébként a magyar store-ban is ugyanannyi (én is annyiért vettem), ha éppen azért akarod ott venni mert hátha olcsóbb.

<-ƘƘ->

(#73108) rezy89 válasza >Deego.. (#73106) üzenetére


rezy89
tag

Köszi! Megcsinálom mihamarabb, viszont a másik megoldás ugye a kártyaadatok törlése... ha ezt meglépem utána hogy tudnék venni játékot?

(#73109) rezy89 válasza Kendek (#73107) üzenetére


rezy89
tag

Uk store-os accountom van, nem foglalkoztam még vele eddig, hogy másikat is csináljak és őszintén szólva nem is tudom hogy lehet 2-t fenntartani, ezzel eddig meg voltam elégedve... jobb akciók a többin sem szoktak lenni tudtommal igy feleslegesnek érzem...

(#73110) >Deego.. válasza rezy89 (#73108) üzenetére


>Deego..
senior tag

Újra megadod a kártya adatait vagy feltöltőkártyát vásárolsz UK fiókhoz, s azzal töltöd fel az egyenleged.
Az utóbbi macerásabb, de biztonságosabb.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73111) Wlac válasza rezy89 (#73109) üzenetére


Wlac
Ármester

Minimális eltérés szokott lenni, de alapvetően az európai store-ok megegyeznek. A US szokott eltérni akciók terén.

“The wha-"

(#73112) DM-Fan válasza A`rpi (#73103) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Ha a legutolsó állapot lenne fenn, akkor az egészet kezdhetnéd elölről."

Nem, mivel nem nyomtam rá, hogy indítson új Campaign-t, tehát nem írta felül a korábbi mentést, gondolom a felhőben ezért is van meg a korábbi mentés. A probléma, hogy a korábbi mentés kb. 15:07-kor készült, én meg még nyomtam a játékot délután 17:00 körül is és szabályosan léptem ki, előbb a menübe, majd onnan - minden mentési folyamat után PS-gomb, majd alkalmazás bezárása paranccsal. A probléma, hogy 17 h után már nem készült el az a mentés, ami az aktuális állapotot megőrizte volna. Vagy ha gépre el is készült, a felhőbe valamiért nem ment fel. Legközelebbi indításkor meg már az fogadott, hogy a Campaign-on belül nincs resume, csak new.

PlayStation-os pályafutásom alatt soha nem jártam így mással PS3-on és PS4-en se, pedig előbbin kb. 40, de már utóbbin is lassan 7-8 címet kipörgettem. Sokat többször is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#73113) krx21 válasza eisento (#73100) üzenetére


krx21
nagyúr

Ennél a speedrun-nál hangulat és játék gyilkosabb dolgot nem is tudok elképzelni... Szerintem borzasztó...

(#73114) eisento válasza krx21 (#73113) üzenetére


eisento
addikt

ez csak a gyorsasagrol szol, latod minden glitchet kihasznal a faszi....

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#73115) cyberkind válasza eisento (#73114) üzenetére


cyberkind
félisten

Sok értelme van így a speed run-nak...

Paranormal Cocktivity

(#73116) drk88 válasza rezy89 (#73108) üzenetére


drk88
senior tag

nem kell ahhoz törölni a kártya adatokat..rámész a menüben a psplus ikonra->manage gomb jobb felső sarok és ott a renew opciót ki cancelozod. Én is múlthonapban canceloztam ki mert dobozosan olcsóbb volt :D és nem nyúltam a kártya adatokhoz.

(#73117) #45378816 válasza oriic (#73094) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szanalmas a kinalat, remelem nem fogom megbanni a konzolom. :/

(#73119) Sefter válasza #45378816 (#73117) üzenetére


Sefter
veterán

Úgy vettél konzolt, hogy nem nézted mi van rá...:F

Psn ID: sefter_hun

(#73120) Amadako


Amadako
tag

Sziasztok

most vettem ps4-et.Betettem a driveclubot hogy kipróbáljam a gépet erre kiírja,hogy 3 órányi frissítés van hátra.Ez normális?Ez átlagosnak mondható?

előre is köszi a segítséget

Üdv

(#73121) dunc válasza Amadako (#73120) üzenetére


dunc
nagyúr

igen

(#73122) cyberkind válasza Amadako (#73120) üzenetére


cyberkind
félisten

Te mázlista vagy, nálam több mint 24 óra volt a 11GB-os update, hála a szervereknek. :o :((( :W

Paranormal Cocktivity

(#73123) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Istenem, még mindig nem szoktak le erről a hülyeségről, hogy ha Plust akarok, akkor adjam meg a kártyaadatokat. :W

PS4

(#73124) Amadako válasza cyberkind (#73122) üzenetére


Amadako
tag

köszönöm szépen

sejtettem hogy normális ,ps3-omnál is ugyanilyen gyors :)

amíg frissít addig nem lehet mást csinálni ?

(#73125) cyberkind válasza Amadako (#73124) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem mertem mást csinálni, így is az őrület kergetett amíg lejött. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#73126) dilipok válasza mrhitoshi (#73123) üzenetére


dilipok
veterán

ez annyira nagyon szornyu, h nem is tudok ra mit mondani... Mondjuk nem ertem miert kell ezt ekkora tragediakent kezelni, de ez mar az en bajom :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#73127) >Deego.. válasza Amadako (#73124) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ha a játék teljes tartalma igényel állandó internet kapcsolatota akkor meg kell várni. Ha singleplayer játékmód mellett tartalmaz multiplayert is ez esetben az single játszható, de a multi az csak a frissítés telepítése után.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73128) A`rpi válasza mrhitoshi (#73123) üzenetére


A`rpi
addikt

Szimplán csak üzlet, ha már benn van a kártyád,
akkor szépen vonja a havi plus díjat.

(Ha pedig nincsen kártyád nem vagy fizetőképes,
akkor ne is multizz "ingyen" 14 napot.)

[ Szerkesztve ]

(#73130) #45378816 válasza Sefter (#73119) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hat oooo mondhatni. :)
Igazabol en nagy mortal fan vagyok es ps4-en az jol mukodik. (Pc-n+mobilon minden nyithato cuccot megszereztem es mar csak ket achi. hianyzott a 100%-hoz) :)

Ami mèg nagyon erdekelt az a codbo3, mert az aw szerintem nagyon remekul sikerult, csak az a sok modder/cheater.... player kicsit kiakasztott.
Ugy gondolom, hogy ps-en nem fogok ilyenekkel talalkozni. (es ez csak minimalis ok, hogy miert valtottam)

Bar remeltem, hogy akadnak konzolra is remek multi jatekok. (Nem rosszbol irom, mert van, csak keveske es ez nem gond)

Splinter cell sorozatokat hianyolom peldaul meg igazabol olyan jatekokat, amiket mèg coop-ban lehet jatszani.
A video szerinti felhozatal szanalmas, de az uncharted 4 az egyetlen, amit biztosan ki fogok probalni.
Azert remelem lesz valtozas, de egy biztos, soha tobbet nem ulok le pc-s jatek ele online jatszani! :)

(#73131) mrhitoshi válasza dilipok (#73126) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Öhm nem a Sonynál fogom otthagyni a kártyaadatokat. :DD

(#73128) A`rpi : Ahogy megvettem töröltem is ki a kártyát. Persze be lehet állítani, hogy ne újítsa meg havonta, de ha biztonságról van szó.. bár még így is nagyon necces a dolog, meg amúgy is, ne legyen már kötelező, ha tudok mással is fizetni.

PS4

(#73132) Tegla80 válasza Amadako (#73120) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez net fuggo.....lehetne akar 30perc is,ha olyan lenne a neted. ;)
amugy,ha ugy erzed,h tudna tobbet is ,akkor pause es ujraindit mig nem latod,h jobb lett a letoltesi ido.....szervereken is mulik,h honnan szedi......soxor segit....

mrhitoshi
En a napokban hosszabbitottam meg 1evvel es tolem nem kerte.....igaz kodon kapta.;)

Sony® & PlayStation®

(#73133) vektornfl


vektornfl
tag

Sziasztok!

Vettem most egy gépet és próbálom felvértezni magam a géphez kapcsolódó infókkal, elolvastam a téma összefoglalót is (köszi annak, aki(k) készítette, nagyon hasznos). A játék megosztást is próbálom megérteni az összefoglalóban írtak alapján, de még nem teljesen világos. Ha jól értem lényegében feleződhetnek az online vásárolt játékokkal járó költségek, ha az ember talál megfelelő partnert. Ezzel kapcsolatban az érdekel, hogy mennyire biztonságos idegennel belevágni egy ilyenbe? Az accountom egészéhez hozzáfér a másik fél, pl. a storeban vásárolhat az általam megadott és rögzített kártyával a beleegyezésem nélkül? Mivel meg kell adnom a másiknak a belépési kódomat, ezért gondolom egyoldalúan nem is lehet megszüntetni a "társulást". Nekem nincs olyan ismerősöm, akinek ps4-e lenne, szóval ha belevágnék csak neten megismert ismerőssel tudnék nekifogni, ezért érdeklődöm, hogy mennyire biztonságos megoldás ez.

A másik kérdésem az lenne, hogy ez a januári store akciózás egy kivételes lehetőség, vagy azért többször bele lehet szaladni ilyen jó lehetőségekbe? Többen írtátok, hogy milyen jó akciók vannak most és a lemezes játékok áraihoz képest tényleg parádés ajánlatokat is lehet találni.

(#73134) A`rpi válasza vektornfl (#73133) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha jól értem lényegében feleződhetnek az online vásárolt játékokkal járó költségek, ha az ember talál megfelelő partnert.

Igen feleződnek, lévén két gépen lehet egyszerre használni a plus előfizetést és a vásárolt játékokat.

Ezzel kapcsolatban az érdekel, hogy mennyire biztonságos idegennel belevágni egy ilyenbe?

Akiben nem bízol meg nem adod meg az adataidat, tudtod nélkül is tud vásárolni.
Sőt, jelszó birtokában saját fiókodból ki is tud zárni jelszómódosítással.

Amit persze te vissza tudsz szerezni a support által.
De nyilván ez macerás.
Szóval megbízható partnert keress!

januári store akciózás egy kivételes lehetőség

Szoktak lenni akciók, várhatsz a vásárlással, régi címek olcsóbbak lesznek idővel,
az exkluzív tartalmakat ritkán akciózzák, és akkor sem adják sokkal olcsóbban.
(Van néhány kivétel, de alapvetőleg ez a tendencia.)

(#73135) #45378816


#45378816
törölt tag

Szeretnem megkerdezni, hogy egy baratom megvasarolna a store-bol a codbo3-at es ahhoz neki jar majd a Nuketown map?
Illetve, ha esetleg letorli ezt a digitalisan vasarolt jatekot, akkor barmikor ujraletoltheti majd ingyen ugye? :)

(#73136) A`rpi válasza #45378816 (#73135) üzenetére


A`rpi
addikt

Nuketown kérdésedre nem tudom a választ, kérdezz rá a cod bo3 topikban.

Digitálisan megvásárolt játék ingyen és bérmente letölthető
korlátlan alkalommal.

[ Szerkesztve ]

(#73137) #45378816 válasza A`rpi (#73136) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nagyon szepen koszi es elnezest a digitalis kerdesemert, mert ido kozben megtalaltam a valaszt az osszefoglaloban. (Legkozelebb vegig olvasom mielott kerdezek, sry) :D

(#73138) zzola válasza #45378816 (#73135) üzenetére


zzola
félisten

Jár.

(#73139) Amadako válasza zzola (#73138) üzenetére


Amadako
tag

Nektek mennyire szokott melegedni a ps4?
Csak mert a 6 éves ps3-mam semmit nem melegedett ,ezért most megijesztett az 1 napos ps4 hőmérséklete.

(#73140) #45378816 válasza zzola (#73138) üzenetére


#45378816
törölt tag

Koszi a gyors valaszt. ;)

Tovabbi szep estet mindenkinek!

(#73141) Wlac


Wlac
Ármester

A Cloud Save-et hol tudom kezelni? Van Plusom, és arra lennék kíváncsi, hogy törölhetem-e a TWD Season 2-t anélkül, hogy elveszne a mentésem, de nem tudom, hogy milyen sűrűn tölti fel a felhőbe a cuccot. Folyamatosan up-to-date, vagy adott időben?

“The wha-"

(#73142) dunc


dunc
nagyúr

A januári plusz címek , mikor lesznek elérhetőék?

(#73143) >Deego.. válasza Amadako (#73139) üzenetére


>Deego..
senior tag

A beépített táp miatt érzed a kelleténél melegebnek.
Ha jól szellőző helyen tárolod a gépet, s mind 2 oldalánál szabadon tud áramlani a levegő, persze fekvő allapotban akkor probléma nem lehet még hosszabb idő után sem.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73144) koncsik válasza dunc (#73142) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:B Nekem tegnap már megmondták...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#73145) Amadako


Amadako
tag

Elméletileg ez kompatibilis a ps4-gyel?[link]

(#73146) dunc válasza koncsik (#73144) üzenetére


dunc
nagyúr

:R

(#73147) >Deego.. válasza Amadako (#73145) üzenetére


>Deego..
senior tag

Az alapgép hdd covere max. 9,5 mm magas hdd tud fogadni, így ehhez mérten kell kiválsztani a megfelelő háttértárat.

Az általad említett típus 9,5 mm magas így megfelel.

Ui: Elméletbem plusz fél mm mozgástérrel lehet számolni.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#73148) aizen92 válasza >Deego.. (#73147) üzenetére


aizen92
addikt

hülyeséget ne írjunk már: [link]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#73149) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Még egy kis segítség kellene a Mad Max platinához illetve a trófeákhoz.
Van egy trófea amit én nem értek - Up To The Task - Complete all non-repeating challenges
Nem tudom mik azok a non-repeating challeng-ek. Megcsináltam mindből valamennyit, szóval olyan, hogy 0/ valamennyi olyan nincs, mindből kész van pár.

Ha valaki megcsinálta, írja le legyen szíves mit kell csinálni?
Köszönöm.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#73150) >Deego.. válasza aizen92 (#73148) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ha a hivatalos oldal téved akkor én is.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.