Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73701) Ronam válasza proly01 (#73700) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam inkább az olvasó hangos, de mint írtam az is csak az első pár percben, utána egyáltalán nem lehet hallani a gépet.

(#73702) n000rbi válasza proly01 (#73700) üzenetére


n000rbi
senior tag

Legalább egy 10 cm jó lenne hátul is, mert a forró levegő ott távozik.

(#73703) zzola válasza xenom0rph (#73696) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#73698) Neoteric

Értem, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#73704) Chereiose válasza Amadako (#73699) üzenetére


Chereiose
addikt

:R

(#73705) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#73706) proly01 válasza Ronam (#73701) üzenetére


proly01
őstag

Nálam is az olvasó a hangos van mikor igen van amikor nem.
Meg az ad ilyen nyikorgó hangot is vagyis ilyen nyikorgásszerűt.Mint mikor becsuksz egy ajtót :DDD

n000rbi : THX :R

illetve még valami gondolom afelbontást azt hagyhatom automatikuson,de én 5.1 es házimozival hallgatom a hangot.Akkor Dolby ra kell tenni DTs re vagy minden egyes játéknál álligatni kell majd pl amin nincs DTS?

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#73707) Chereiose


Chereiose
addikt

Amit megvettem store-on játék azt hol tudom megtalálni? Le akarom tölteni de nem találom.

(#73708) sting2 válasza proly01 (#73706) üzenetére


sting2
addikt

Jó kérdés!
:U

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#73709) xenom0rph válasza Chereiose (#73707) üzenetére


xenom0rph
őstag

Library?

halahala

(#73710) Chereiose válasza xenom0rph (#73709) üzenetére


Chereiose
addikt

Igen közben megtaláltam ;) Ismerkedem még a ps4-el :D

(#73711) Amadako


Amadako
tag

rest módban tölti le a dolgokat ps store-ról?

(#73712) Robi86 válasza Amadako (#73711) üzenetére


Robi86
senior tag

rest módban is letölti a dolgokat ps store-ról

(#73713) xenom0rph válasza Robi86 (#73712) üzenetére


xenom0rph
őstag

...abban az esetben, ha a beállításokban az erre vonatkozó részt kipipálta.

halahala

(#73714) Wlac válasza eisento (#73689) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem egyszer rendeltem már Ebay-ről, de eddig minden gond nélkül megjött. Kivéve a PS4 porszűrője, amire majdnem három hónapot kellett várnom az ígért egy helyett. Szerintem ne küldesd újra, hanem várj - annyira amúgy sem esszenciális dolog, plusz szerintem meg fog érkezni.

“The wha-"

(#73715) Robi86 válasza xenom0rph (#73713) üzenetére


Robi86
senior tag

valóban :K

(#73716) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Valaki mondta múltkorában, hogy 20 Mbit/s sebességnél nem nagyon tölt le gyorsabban a PS4. Mivel a netszolgáltatóm új csomagokat vezetett be, 20/2-esről 50/5-ösre váltottam. És mivel vezeték nélkül csak max. 40 Mbit/s ment át (de stabilan inkább 36), össze is kötöttem a PS-t is vezetékkel, hadd töltsön gyorsabban. De sajnos meg kell erősítenem, 20-nál jobban nem jön. :(

<-ƘƘ->

(#73717) MixY


MixY
tag

Hali! Mondanátok olyan FPS játékot, amivel single/kampányban is hosszabb ideig el lehet lenni? A Siege nagyon tetszik videók alapján, mindig is szerettem a sunyulósabb gameket, de hát az sajna only multi, az nekem meg kilőve, mert annyi időm nincs, hogy multizzak éjjel-nappal.
Köszi! :)

(#73718) Zanik válasza marilllyo (#73634) üzenetére


Zanik
addikt

ÜberKonzolnál most 94.900 HUF az alapgép a készlet erejéig.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#73719) Kendek válasza MixY (#73717) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A GTA-t lehet vinni FPS módban is, abban pedig el lehet lenni elég sok ideig. :)
Amúgy nekem a két Wolfenstein is elég hosszúnak tűnt egymás után, de minden hasonlónak vége lesz egyszer.

<-ƘƘ->

(#73720) MixY válasza Kendek (#73719) üzenetére


MixY
tag

Igen a GTA az alap vétel lesz, hiába vittem végig X360-on, de az tényleg egy komplex játék és az FPS-mód is nagyon tetszik benne. :) Wolfeinstein-ből a The new order meg volt, az Old Blood-ot meg majd lehet beszerzem, nem kérnek sokat érte és szeretem a sorozatot.

(#73721) Wlac válasza MixY (#73720) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha bejönnek az open world játékok (bár a GTA V miatt gondolom igen), akkor ott van még a Far Cry 4 és Borderlands, valamint a Metro Redux (ez különösen ajánlott, most akciós) és a Killzone.

“The wha-"

(#73722) hrvp


hrvp
aktív tag

Sziasztok,

Usb hangkártyát szeretnék venni a ps-hez, hogy tudjam használni a Turle Beach X12-es fejhallgatómmal (külön jack a hang és a mic). Tudnátok ajánlani bevált típust/boltot? Pár helyen azt írják a legolcsóbb darabokra, hogy néhány használat után megpusztulnak, nekem hosszú távra kéne, szeretem ezt a fülest.

(#73725) proly01


proly01
őstag

Ne haragudjatok de nem hagy nyugodni ez a venti vagy olvasó fej zaj.Irjhátok már le a tapasztalataitokat,hogy nálatok semmi hangja sincs tényleg lemezes játéknal a gépnek?Én most játszottam kb 6 órát az until dawn al es 3 óra után folyamatosan annyira zajos a gép hogy a beszédhang alatt rendesen hallani zavaróan.Ennyire szívja a levegőt vagy valami gáz van vele?
Cuh-1216B és ma vettem.
Az elején még le leállt a venti de aztán 3 óra után leállításig zakatolt mint az állat.Kb olyan hangos 1 nap után mint a 7 éves PS3 am😢😕

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#73726) A`rpi válasza proly01 (#73725) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha nagyon gáz vidd vissza, és kérj másikat.

PS3 ból nekem slim és super slim gépem volt / van.
Slim gépnek az optikai meghajtója halk volt a superlsimhez képest, itt PS4-en meg én alig játszok lemezes játékkal, de nekem nem tűnt fel, bár hozzátartozik az is a történethez hogy engem nem zavar a hangja.

Az hogy ki milyen hangosnak ítéli meg relatív. Szerintem nem hangos a gép, de az is tény hogy lehet hallani az optikai meghajtót, és néha fel fel pörög a venti is.

Ez van ilyen a gép, erre lehet számítani egy ~200 Watt hőt disszipáló, kis doboztól, ami még léghűtéses is , el kell fogadni van hangja.... Hang ellen lehet tenni, hűtést moddolhatod, ha meg zavar az optikai meghajtó hangja, inkább vásárolj "digitálisan" játékot.

[ Szerkesztve ]

(#73727) proly01 válasza A`rpi (#73726) üzenetére


proly01
őstag

Megtennéd hogy leméred a zajszintjét majd?
Én playből töltettem le sound meter ez a neve rátettem a telefonom a ps tetejére 54-65db között mozog természetesen lehalkított házimozi mellett.
De ami még jobban idegesít,hogy néha néha mikor jobban felpörög a venti egy 5-10mp es sípoló hangot is kiad,olyan mint mikor sípol a füled.

....Pr:)ly....

(#73728) Nescafé


Nescafé
őstag

BF 4 Premium bezsákolva :)

 iPhone 15 Pro

(#73729) proly01


proly01
őstag

Közben rájöttem mi adja ezt a sípoló hangot a konzol hátuljából jön folyamatosan a ventillator reszből.Ha esetleg teljes csendben megallgatatok halljatok ti is?
Felvettem a hangot nem tudom hova tudnam feltolteni hogy megtudjatok hallgatni?

....Pr:)ly....

(#73730) Dadpool válasza proly01 (#73729) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Lehet játék függő nekem egesz napos hasznalat alatt egyszer sem pörgött fel a venti. Minimalisan akkor ha jatek kozbe kilepek a ps menübe es barangolok kicsit de az sem olyan hangos. Par napja vegig vittem a killzone_t. Lemez be 5mp porgette utana a jatek vegeig hangja sem volt. Ugyhogy en nem panaszkodom

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#73731) proly01 válasza Dadpool (#73730) üzenetére


proly01
őstag

Áááá ebből sajnos mindenképpen csere lesz szerintem.Ez így elviselhetetlen. Főleg este.😕

....Pr:)ly....

(#73732) aizen92 válasza proly01 (#73729) üzenetére


aizen92
addikt

Sípoló hang az a tápból jön hátul. Én olyan hosszabbítóra raktam a pst amit le lehet kapcsolni, úgyhogy este szépen nem kap áramot a ps4.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#73733) MixY válasza Wlac (#73721) üzenetére


MixY
tag

A Far Cry 4 és a 2 Metro is meg volt X360-on, de ahogy láttam 5ezer körül megy a Redux, beszerzem azt is, mert imádtam őket. :)
A Killzone is 4-5ezer, azzal nem nyomtam még, marad az. :D

(#73734) Kakaduku válasza Nescafé (#73728) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Felveszlek, ha nem felejtem el, vagy vegyél fel te és csapatban is multizhatnánk.

(#73735) vg válasza proly01 (#73731) üzenetére


vg
addikt

Szerintem te azt a hangos hangot hallod mikor beteszed a lemezt majd elkezdi a háttérben feltelepíteni, bár írtad, hogy három órát már játszottál és úgy is hangos, szóval nem is tudom. Mivel a lemez kb 25MB/s sebességgel olvas egy 50GB-os játék kb fél óra amíg feltelepül. Ilyenkor nekem is olyan hangos mint a Raderon 390 kártyám játék közben... Ha feltelepült a cucc a vinyóra, azután lekapcsolja a lemezt. Ami érthetetlen, hogy az ég világon sehol nem jelzi, hogy hol tart a háttérben a telepítés, szóval, próbáld meg egyszer, hogy vársz kb fél órát miután betetted a lemezt, addig malmozz vagy meditálj, ilyesmi. Ha kész, akkor le kell kapcsolnia a lemez használatát.

(#73736) tothl


tothl
addikt

Fú gyerekek a Destiny -ben szépen haladok előre, gondoltam megveszem a BF4 -et....nos elsőre lehet kicsit sok volt rányomni a Quick Match menüpontra, mert gyakorlatilag többet haltam, mint éltem....... :D
Azért öltem is párat, de úgy érzem a meccs végén kapott stráfokat nem érdemeltem ki... :D

(#73737) Tegla80 válasza proly01 (#73731) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez ilyen es ha nyugalmat akarsz magadnak(meg nekunk) akkor sztem a masik oldalra csereld.....az nem hangos. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#73738) Elims válasza Tegla80 (#73737) üzenetére


Elims
veterán

:-DDD
Szerintem tényleg vmi gàz lehet neki a géppel.

Proly: Szerintem is cseréltesd ki.Ha a màsikat is ilyennek hallod,fogadd meg Tegla tanàcsàt. :-/

(#73739) marilllyo


marilllyo
veterán

Tegnap egy rég nem látott ismerős vígan újságolja, hogy már egy éve gyűjt az über pc-re. Ha minden jól megy márciusra összejön neki a 270k és még tudja venni.
Negyed óra beszélgetés után rábeszéltem, hogy inkább ps4-et vegyen. Megrendelte...Hétfőn jön neki. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73740) Bazsi1987 válasza marilllyo (#73739) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nagyon helyes nem értem aki csak játékra enyit költ a gépre ha munkára is kell akkor oké :) 10 évet toltam pc-n gyerek koromba 9 éve tolom konzolon azóta nem vagyok képes pc-n játszani ;)

[ Szerkesztve ]

(#73741) cyberkind válasza marilllyo (#73739) üzenetére


cyberkind
félisten

De jó az ilyeneknek akik nem akarják soha többet élvezni az igazi, régi játékokat, amikor még tudtak is játékot csinálni és nemcsak lehúzták az embert. :(

Paranormal Cocktivity

(#73742) Tuomas válasza cyberkind (#73741) üzenetére


Tuomas
addikt

"De jó az ilyeneknek akik nem akarják soha többet élvezni az igazi, régi játékokat, amikor még tudtak is játékot csinálni..."

Ahhoz nem kell 270 ezer ft-os új gép, hanem elmegy a régin is :DDD

(#73744) cyberkind

Ha régen elfutott, elfut az most is :DDD
Vagy nem, mert túl modern az oprendszer :O

[ Szerkesztve ]

We were here

(#73743) marilllyo válasza cyberkind (#73741) üzenetére


marilllyo
veterán

Witcher 3?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73744) cyberkind válasza marilllyo (#73743) üzenetére


cyberkind
félisten

Mafia 1, Alan Wake, soroljam? :D
Inkább ne mert túl sok van.

(#73742) Tuomas
Az attól függ, van olyan régi játék ami eszi a gépet még most is, meg ha azt nézzük 270k annyira nem sok egy játék pc-re, csak így belegondolva nálam a proci és a vga kettőse volt majdnem 200k.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73745) marilllyo válasza cyberkind (#73744) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem értem mire akarsz kilyukadni. Mi köze a drága pcnek a retro-hoz?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73746) cyberkind válasza marilllyo (#73745) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak arra hogy konzolon ezek nem elérhetőek, és nem is lesznek azok, amíg pc-n bármikor bármi tégi játék ami kijött oda, a drága pc meg a mai játékokhoz kell inkább, de van egy-két kivétel ami nem fut el bármin.

Paranormal Cocktivity

(#73747) zzola válasza cyberkind (#73746) üzenetére


zzola
félisten

Mi számít retrónak? Mert a PS Now-val vagy 250 játék elérhető, a régebbiek...

(#73748) cyberkind válasza zzola (#73747) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a jó régi játékok, amihez nem kell erős gép, mondjuk a Doom vagy Duke Nukem 3D, de gondolom ez a Ps Now nem olcsó multság.

Paranormal Cocktivity

(#73749) adalbert1 válasza cyberkind (#73748) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezekkel ha jól emlékszem még 386-oson játszottam (a Doom-mal biztosan, Duke Nukem alatt már lehet, hogy 486 vagy Pentium volt), szóval kb. az összes elmúlt 20 évben vett konfiguráción kellene, hogy menjenek, valami régebbi roncs meg csak van mindenkinél otthon. PC-n pl. én is csak régi játékokat játszok, de azok alá meg nem kell erőgép.

(#73750) marilllyo válasza cyberkind (#73748) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezek már böngészőből is mennek...
De egyébként nem tudom... Retro érzés meg minden... De biztos le nem ülnék már elé. Szóval ez nem szempont. Btw.aki drága pc-t vesz játszani...legtöbb esetben egy régebbit cserél le. Szóval ha akar tud retrozni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.