Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73601) #45378816 válasza Tuomas (#73600) üzenetére


#45378816
törölt tag

Az a "furcsasag" zavar, hogy egy regebbi konzolra jobb extra jar.
Kitartok a konzolom mellett, csak probaltam poenkodni. :)

(#73602) szasanyi válasza Ronam (#73599) üzenetére


szasanyi
félisten

Hát igen, anélkül nem sok örömködésre ad okot. Talán eladni nem tudnának de filmnézéshez nagyon kevés az angol tudásom. :B

AdeX: szerintem nagyon jó lett a PS4 és bár az előző témában tekintetben egyezik a véleményünk, csak az alapján ne ítéld meg! Élvezd azt a többi sok jót ami van rá. ;)

[ Szerkesztve ]

(#73603) #45378816 válasza szasanyi (#73602) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ugy lesz. ;)

Respect

(#73604) Chereiose


Chereiose
addikt

Nem tudja valaki meddig tart pontosan a sale?
Holnapig vajon kitart még? :U Fifa 16 Deluxe kéne, de csak holnap este felé tudnám már megvenni...

Ha jól látom január 8?

[ Szerkesztve ]

(#73605) vrob71 válasza Chereiose (#73604) üzenetére


vrob71
tag

Azt írja január 7 éjfélig érvényes az ár.

[ Szerkesztve ]

(#73606) Chereiose válasza vrob71 (#73605) üzenetére


Chereiose
addikt

Ja igen, akkor még délután meg tudom venni.

(#73607) A`rpi válasza zso79 (#73593) üzenetére


A`rpi
addikt

Pont ez a lényege, szerinted miért kéri 14 napos trial a kártyádat?
Ez ficsőr hogy alapból levon, nem kell rajta csodálkozni.
(14 napos trial plus igénylésnél is meg van említve.) :K

(#73608) zso79 válasza A`rpi (#73607) üzenetére


zso79
őstag

Annyi van megemlítve az igénylésnél, hogy default be van kapcsolva a renewal. Ez nem csak a trial-ra, hanem bármelyikre igaz. Ezt én szépen kikapcsoltam és mára mégis bekapcsolt állapotba került és levonták.

(#73609) Sefter


Sefter
veterán

Fifa 16 vagy Pes 2016 a jobb focis játék?

Psn ID: sefter_hun

(#73610) RiseOfEvil válasza marilllyo (#72785) üzenetére


RiseOfEvil
tag

Nem nem nálam is ez van!

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#73611) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!

Holnap készülök venni egy 1TB os verziót. 1216B számút.

Szeretném megkérdezni,hogy azon kívül,hogy hivatalos sony garancia legyen hozzá kell e még esetleg valamire figyelnem?
Ha Sony garanciával adják akkor gyakorlatilag mind1 hol veszem meg,milyen kis lebujban?

Köszönöm

:R

....Pr:)ly....

(#73612) kovsol válasza #45378816 (#73587) üzenetére


kovsol
titán

Mikor kijön a PS5 akkor hidd el PS4 -re is jobb lesz. ;)

May the Force be with you!

(#73613) A`rpi válasza proly01 (#73611) üzenetére


A`rpi
addikt

Hivatalos helyről lenne érdemes vásárolnod.

(#73614) andro93 válasza MixY (#73597) üzenetére


andro93
aktív tag

Ha mindenképp kell a tuningolás, akkor sajnos nincs más alternatívád, egyébként szerintem egy az egyben Carbon feelingje van, nem értem miért mindenki az UG2-t hozza fel.
De ha olcsón meg akarod úszni, akkor ajánlom figyelmedbe a Drive Clubot Season Passel együtt most csak 4k, én beszereztem karácsonykor. :)
Bár Nfs is 9k most, de nekem még annyit se érne meg, béta egyáltalán nem jött be.

(#73615) kovsol válasza andro93 (#73614) üzenetére


kovsol
titán

4k körül már megvenném az NFS -t is. Bár lehet lemezesen beszerzem használtan, aztán ha ráuntam pár ezer buktával tovább adom.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#73616) kevepapa válasza Sefter (#73609) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Szerintem az új PES játékélményben köröket ver a FIFA-ra. Közel sincs benne annyi liszenszelt csapat, bajnokság, stadion, de számomra sokkal élvezetesebb játszani mint a fifát. A játékosok helyezkedése, a fizika, a labdakezelés sokkal jobb szvsz. Egyébként ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül, kb az összes neves tesztoldal a PES 2016-nak adott magasabb pontszámot, és ezt tartják ma a legjobb focis játéknak. Ha van demo, javaslom próbáld ki mindkettőt és aztán dönts!

(#73617) MdewC válasza Sefter (#73609) üzenetére


MdewC
nagyúr

Üdv, viszont én cáfolom a felettem szóló kollégát, persze nem vita céljából, nem is fogok többet írni erről, csak a szubjektív véleményemet írom, hogy a Fifa sokkal jobb, online pedig egyértelműen.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#73618) losilee1337 válasza Sefter (#73609) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv egyértelmü ha foci fifa ;)

Psn id: HungaryLosi

(#73621) ITjunior


ITjunior
tag

Sziasztok! Van valakinek saját tapasztalata arról, hogy a CUH-1200 hűtés szempontjából valóban/észrevehetően halkabb lenne játék közben, mint a korábbi verziók? Ha igen, kb mennyivel? :R

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#73622) A`rpi válasza ITjunior (#73621) üzenetére


A`rpi
addikt

Többen is megerősítették, halkabb mint a korábbi modellek.
(Nekem is új van, de alapvetőleg engem nem érdekel, SWBF közben néha hallom hogy a ventilátor felpörög de nem vészes. )

Első szériás gép kb fél évig volt nálam, "középső" 3 hétig volt kölcsön, az "új" meg december óta, elégedett vagyok vele. Használt árak elég magasak voltak, újat vettem inkább, abból is a legfrissebb szériásat, no nem mintha különösebb gondom lett volna a legelső kiadással, mert az is tette a dolgát...

[ Szerkesztve ]

(#73623) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új DOOM képek Twitterről:

[link]
[link]

Jó lesz ez szerintem. :) Amúgy francia Amazon szerint június 30-án jön a játék. (jelezném hogy ők voltak azok, akik napra pontosan megírták a bejelentés előtt, hogy a Rise of the Tomb Raider mikor jön)

Live-Die-Respawn

(#73624) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#73625) Wlac válasza zso79 (#73608) üzenetére


Wlac
Ármester

A Sony-nál tudsz panaszt tenni, mivel ha valóban kikapcsoltad, akkor annak úgy is kell maradnia. Minden platformon kikapcsoltad (PS3-on is, ha van)?

“The wha-"

(#73626) Noda10 válasza Sefter (#73609) üzenetére


Noda10
tag

Én is hasonló dilemmával küzdöttem. Tényleg mindenhol jobbnak írják a Pes-t így azt vettem meg. Nekem nagyon be is jön. Fifával nem nagyon nyomtam idén, de sokkal élethűbb, kevésbé előre predesztinált hatást kelt a Pes-t. Haverom nak akivel megosztom a játékot megvan szeptember óta az új Fifa is. Mióta megismerte a Pes-t, be sem töltötte a Fifát. Én úgy voltam vele, hogy ennyi szakíró nem tévedhet.

(#73627) #45378816 válasza Noda10 (#73626) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem ocsem nagyon nagy fifa rajongo, de o is mostanaban a pes-t nyuzza.
Vicces, hogy pont most olvasni errol itt is. :D

(#73628) Beri78 válasza Sefter (#73609) üzenetére


Beri78
őstag

En kiprobaltam a Fifa 16-ot es a PES-t is, de nekem meg mindig a Fifa a befuto

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#73629) zzola


zzola
félisten

TOM CLANCY'S RAINBOW SIX SIEGE DIGITAL PLUS EDITION

Nem tudjátok, ez a verzió miben különbözik a másiktól? Ezrekkel olcsóbb...

(#73630) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Sziasztok! Pár napja már olvasom a topic-ot, kösz a sok segítséget, kb. minden kérdésemet megválaszoltátok :) Meg is vettem egy 500Gb 1216-ost Fifa 16-tal (erre most látom Store-ban, hogy akciós a Fifa, spóroltam volna 5k-t ha hamarabb látom :D )

ITjunior: Nincs összehasonlítási alapom a régi modellel, de nekem most olyan helyen van, hogy ha felpörög, akkor nagyon rezonál. DVD-olvasásnál van is zaj, de ez csak 5-10 sec. A hűtést még nem hallottam üzemelni.

Batyops: Lehet hogy már késő, de LG LF6xx fronton is megéri szétnézni. Nagyon alacsony az input lag-ja, természetesek a színek, és a linkelt "Milyen TV-t vegyek" topic-ban is ajánlottak.

(#73631) Zanik válasza oriic (#73624) üzenetére


Zanik
addikt

Szupi hír. Nálam nagyon várós! Ahogy a Firewatch is.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#73632) heihachi válasza Sefter (#73609) üzenetére


heihachi
addikt

Hitvallás kérdése, de én pl. hiába adták ingyen a PES myClub-ot vagy mia szöszt, akkor is inkább megvettem a FIFA-t (mondjuk akciósan :D ), mert a PES ezen változata borzalmas SZERINTEM. Nem játszottam vagy három éve egyikkel sem, gondoltam kell valami focis cucc is a PS4-re, és baromira megörültem az ingyenes PES-nek. Lenyomtam vagy 30-40 meccset, de erre az idényre elég volt belőle. Lehet, hogy ha valaki nagyon profin tolja, az másként értékeli, de full amatőrként egyszerűen a FIFA jobb játékélményt ad NEKEM. A PES FUT utánzata pedig kritikán aluli SZERINTEM.
(Azt már csak zárójelek közt jegyzem meg, hogy mire eljutsz PES-ben egy meccsig, addigra már full ideg vagy, mert ennyi "establishing connection" és társai feliratot én még az életben nem láttam. Borzalmasan lassan történik benne minden, amíg a menüben vagy, ami egyébként szintén nem üti meg az elvárható színvonalat SZERINTEM.)
Arról nem is beszélve, hogy valahogy a FIFA tud nekem olyan ellenfelet találni 10-15 mp alatt, hogy mondjuk 2:1-re kapjak ki, a PES csak olyat tudott 60-80mp alatt, aki 9:0-ra ver vagy én verem 5:0-ra. Komolyan, ott minden meccsemen volt vagy 5 gól valamilyen leosztásban, és abból 3 úgy született, hogy végig ROHAN cselezgetve a pálya közepén az ellenfél, és képtelen vagyok levédekezni.
Ennek ellenére pl a labda fizikája biztosan a PES-ben jobb. Lehet, hogy a PES full verziója egy fokkal jobb, nem tudom.

De az is igaz, hogy én tényleg koca focista vagyok, a játékban is, meg az életben is.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#73633) zso79 válasza Sefter (#73609) üzenetére


zso79
őstag

Ahogy a többiek is írták, egyén függő. Én FIFA-val játszom, PES-t csak kipróbáltam a free verziót. Két meccset toltunk és ezek alapján az a véleményem, hogy nagyon bánnám ha a PES-re költöttem volna a pénzt. A poén kedvéért csináltam vagy 50 teljesen szabálytalan becsúszást, ebből 9-et fújt be a bíró. Az is érdekes volt, hogy nem engedte, hogy bárhol megtegyem ezt a pályán, csak ha már közel voltam a labdához. Annyi bizonyos, hogy jóval gyorsabb a PES játékmenetben. A hab a tortán az volt, amikor egy szabálytalanságnál a már korábban kiállított játékos reklamált a bírónál, percekig röhögtünk rajta :D

(#73634) marilllyo


marilllyo
veterán

Ismerősöm PS4-et venne. Van most valahol valami jó Bundle akció? Vagy alapgép jó áron?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73635) rol33


rol33
aktív tag

adódott egy kis problémám az aktiválás körül. ez az első és egyetlen konzolom, mikor megvettem biztosan lett aktiválva, most egész véletlen derült ki, hogy jelenleg nincs...mikor rámegyek hogy ok akkor aktiválom, akkor azt írja, hogy nekem egy másik rendszeren már aktiválva van az accom, először azt deaktiváljam majd utána aktiválhatom ezt...de mit deaktiváljak? :)
ezt a rendszert sem tudom deaktiválni, mivel szürke a felirat... 5let?

®

(#73636) Tuomas válasza #45378816 (#73601) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa, bocsi, nem jött át :DDD :R

We were here

(#73637) zzola válasza rol33 (#73635) üzenetére


zzola
félisten

Supportot keresd meg, ők majd deaktiválnak mindent...ha te nem tudod.

(#73638) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Akciós a Driveclub Bikes, szerintem húzza be akinek bejött a DC, de külön is megvásárolható ha nincs meg az alapjáték. Ennyiért kihagyhatatlan.

(#73639) Tegla80 válasza rol33 (#73635) üzenetére


Tegla80
addikt

Uj vagy hasznalt gepet vettel?
Az account a Tied?(Te csinaltad vagy orokolted esetleg egy hasznalt geppel es csak hasznalod.)
Itt belepve tudsz jelszot valtoztatni es gepeket deaktivalni.....tedd meg.

Sony® & PlayStation®

(#73640) rol33 válasza Tegla80 (#73639) üzenetére


rol33
aktív tag

teljes új volt és saját accom, annyi még, hogy mivel két kontroller van a másikhoz is csináltunk egy accot, lehet itt rontottam el valamit?

gondolom itt tudnám, de sajnos azt írja a gépen tudom megtenni, de ott inaktív a gomb...

[ Szerkesztve ]

®

(#73641) heihachi válasza zso79 (#73633) üzenetére


heihachi
addikt

Na az egyik játékomat valaki így tette tönkre. Csak és kizárólag becsúszással szerelt egész meccsen. Két játékosom is lesérült, rengeteg szabadrúgást kaptam, majdnem 20-at. Ő meg egyetlen egy sárgát sem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#73642) kovsol válasza Nayrobi (#73638) üzenetére


kovsol
titán

Melyik store és mennyiért? Ilyen apró infókat is oda lehetne még biggyeszteni. Én se a magyar se az amcsi store-ban se találom akciósan.
mod: vagy a 3090Ft az már az akciós ár? Nem figyeltem máskor mennyi szokott lenni, és nincs külön jelölve, hogy akciós.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#73643) rol33 válasza zzola (#73637) üzenetére


rol33
aktív tag

gondolom Magyar elérhetőség nincs?

®

(#73644) Sefter


Sefter
veterán

Köszi mindenkinek!
A gyerekekkel Ps3-on sokat toljuk a fifa 15-öt, most rágták a fülem egy ps 4 focis játékért, a pes- t viszont még nem próbáltuk, nem ismerjük..store-on se láttam, hogy lenne belőle demo, ezek szerint rossz helyen kerestem :)

Szerk: a pes myclub lenne a pes2016 kipróbálható változata :F
Fifa 16 stabil? Valahol hallottam, hogy sok a hiba benne a 15-höz képest is..

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#73645) Tegla80 válasza rol33 (#73640) üzenetére


Tegla80
addikt

Lepj be a linken es nezd meg,h mennyi gep van aktivalva az accon.....ha 2ps4 akkor probalj deactivalni.....

Sony® & PlayStation®

(#73646) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Most látom, h a storeban 6000 az ac unity. Megér ennyit?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#73647) rol33 válasza Tegla80 (#73645) üzenetére


rol33
aktív tag

ez az egy...

®

(#73648) sting2 válasza Sefter (#73609) üzenetére


sting2
addikt

Én mind a kettővel tolnék egy pár meccset - akár Share megoldással, mert annyira nem egyértelmű most az idei győztes... :U

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#73649) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Régebben volt ps3-am és azon az accon az volt a nevem mint itt is.

A baj az, hogy nem tudom a belépéshez szükséges adatokat.

Mi a teendő ilyenkor?

Ez a régi profilom

Valami live chat vagy hasonló van esetleg?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#73650) vg válasza FuRiONight (#73649) üzenetére


vg
addikt

psnprofiles.com-on lehet megnézni a profilokat, a többit nem tom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.