Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73751) zzola válasza cyberkind (#73748) üzenetére


zzola
félisten

PS Now-t egy új játék áráért igénybe veheted egy évre. Mindenki maga döntse el, hogy ez drága vagy sem...

(#73752) Tegla80 válasza cyberkind (#73748) üzenetére


Tegla80
addikt

Doom sztem nincs(jon valami),de DN-3D pl van ps3/psvita/pstv-re(now altal ps4-re is)...
A plus is adta anno,igy nekem is megvan,de spec sosem jatszottam. Viszont akar ma is megtehetnem ,de nem erdekel,mint itt mar sokunkat sem....

vg
Nincs jelentosege,mert pl az UK accal is elered...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#73753) vg válasza zzola (#73751) üzenetére


vg
addikt

Elérhető már magyar régióban is?

(#73754) Bazsi1987 válasza marilllyo (#73750) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem ezekel az ember nem tolja már főleg ha 270-res gépe van :D igaz karácsonykor apumal leültünk red alert első részével picit játszani nosztalgiáztunk egyet :)

(#73755) zzola válasza vg (#73753) üzenetére


zzola
félisten

A'rpi azt mondta, hogy nem.

(#73754) Bazsi1987

Nehogy azt hidd, hogy 270k-ból olyan "über" gépet lehet összetenni! Alaplap és processzor vásárlásánál már el is fogyna min. a fele pénz, ha überről beszélünk...

[ Szerkesztve ]

(#73756) Nayrobi válasza vg (#73753) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csinálj egy angol profilt, ott már megy. Van 7 napos trial ha ki akarod próbálni.

(#73757) Zanik válasza cyberkind (#73748) üzenetére


Zanik
addikt

Egy jobb gamer PC árából veszel egy PS4-et + egy relatív erős notebook-ot, amin 2 évnél öregebb játékok már vígan elfutnak, ha nagyon retrózni vágyik kedved. Én pl. megtartottam a gamer PC-m mikor PS4-et vettem, de 1 kezemen meg tudom számolni hány olyan játékot indítottam el rajta, amihez kellett az ereje, az össze többi játék amit PC-n játszok simán elfutna egy laptopon is.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#73758) Blaise


Blaise
veterán

Megvettem az akciós DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus & Season Pass Bundle csomagot, ami unlockolta az ingyenes PS Plus kiadásban a teljes játékot.

A DLC-ket külön kell a Store-ból egyesével leszednem, vagy ilyenkor már azok is benne vannak?

(#73759) Tuomas válasza Blaise (#73758) üzenetére


Tuomas
addikt

Le kell tölteni egyesével :(

We were here

(#73760) Bazsi1987 válasza zzola (#73755) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Akkor végkép nem értem ki jatszik pc :D

(#73761) zzola válasza Bazsi1987 (#73760) üzenetére


zzola
félisten

Ebbe itt ne menjünk bele...:)

(#73762) tothl válasza Blaise (#73758) üzenetére


tothl
addikt

Jó hogy szóba került mert én még nem töltöttem le hozzá semmit... :D LOL...

Apropó...a netflix app remekül teljesít PS4-en, ha valakit érdekel.
A Samu smart TV -ben levővel szarabb a képminőség és ez működésben is gyorsabb.

(#73763) Blaise válasza Tuomas (#73759) üzenetére


Blaise
veterán

Zseniális megoldás :C

Akkor itt elvileg össze van gyűjtve az összes DLC?
[link]

(#73764) Tuomas válasza Blaise (#73763) üzenetére


Tuomas
addikt

Őő elvileg igen. De gondolom úgyis majd a ps-en fogod letölteni, ott minden ami free töltsd! Mert külön kell letölteni a festéseket is, viszont van 2 olyan csomag (ha jól emlékszem, a ferrari és egy renault autócsomag) ami nem ingyenes, ezt nem tudod letölteni.

We were here

(#73765) Blaise válasza Tuomas (#73764) üzenetére


Blaise
veterán

Letöltöm most böngészőből, elvileg rest módban van otthon a konzol, bízok benne, hogy mire hazaérek letöltötte :)

(#73766) Tuomas válasza Blaise (#73765) üzenetére


Tuomas
addikt

Úgy is jó, azért majd otthon nézz rá, hogy mindegyiket letöltötte-e!

We were here

(#73767) Tegla80 válasza Blaise (#73765) üzenetére


Tegla80
addikt

Irja a queue-ben mikor kijelolod,h "mit csinal"....kesobb ranezve,ha eltunt onnan akkor le is jott mar a gepre.
En is igy szoktam iranyitani teloval a letoltest ha nemvok gep elott,igy hazaerve mar csak jatszani kell. ;)

Sony® & PlayStation®

(#73768) A`rpi válasza proly01 (#73727) üzenetére


A`rpi
addikt

Releváns adatot csak akkor fogsz kapni ha a telefon is megegyezik, lévén minden készülékben más , és más érzékenységű a mikrofon. Ezenfelül sem kell komolyan venni ezeket a hangnyomás mérő alkalmazásokat mert nem pontosak...

Szóval én inkább hanyagolnám, más kérdés, nincs erre alkalmas "okos telefonom", régi munkás nokiát használok.

(#73769) dinostaRR válasza proly01 (#73729) üzenetére


dinostaRR
tag

sípol és mondhatni inkább hogy cicereg, akkor az a táp lesz, nálam is lehet hallani nagyon halkan ha az ember oda teszi a fülét full csendes szobában. Első nap óta észrevettem, semmi extra. Sokan írják a neten ha rákeresel. Mondjuk ismét relatív tárgynál vagyunk hogy kinek mi a hangos :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#73770) proly01 válasza dinostaRR (#73769) üzenetére


proly01
őstag

3,5 méterről hallom este csendes szobában.Szerintem ez belefér a hangos és nem normális kategóriába.😉
De már viszem vissza éppen úton vagyok.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#73771) proly01


proly01
őstag

Közben itt van mindenki meghallgathatja....

http://www56.zippyshare.com/v/oS0JVSwJ/file.html

....Pr:)ly....

(#73772) marilllyo


marilllyo
veterán

Tök jó lenne ez a Crew.... De a Witcher 3-ban magasabb a framerate. :( :( :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73773) #49155328 válasza marilllyo (#73772) üzenetére


#49155328
törölt tag

PC-n nem akad. :D

(#73774) tepenzed válasza marilllyo (#73772) üzenetére


tepenzed
őstag

hidd el, kurva rossz játék :D

(#73775) Beetlejuice válasza Zanik (#73757) üzenetére


Beetlejuice
tag

Szerintem online + multis jatekokhoz sokkal jobb a PC. Eleve egy csomo multis jatek nem is elerheto PS4-re, ami meg van ott is alig van nornalis cset a keyboard hianya miatt (olyan mintha npc-kkel nyomnam, mert sokan nem hasznaljak a headsetet).

Nekem nagyon bejon a PS4, tetszenek az exkluzivak, elvezem, hogy a kanapen jatszom (bar a dark souls-okat eddig is xbox controllerer nyomtam a tevere kiteve), de azert nem uti ki nalam a gamer pc-t a helyerol. (nyilvan attol is fugg, hogy mekkora gamer az illeto)

(#73776) tepenzed válasza Beetlejuice (#73775) üzenetére


tepenzed
őstag

szerintem a legtöbben pont,hogy a multiplayer miatt használunk ps4-et :D

Először is pc-n fele annyian sem játszanak a multiplayer játékokkal mint ps4en, lásd battlefieldek,codok,star wars stb.

PC-n a multis játékokat naponta ellehetetlenítik a különböző csaló programokat használók

PC-n igazábol csak az mmo,moba él.

(#73777) neato3loco válasza tepenzed (#73776) üzenetére


neato3loco
senior tag

PC: CS:GO, Dota2, LOL dats all.. PS4: minden játék :D :C

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#73778) Beetlejuice válasza tepenzed (#73776) üzenetére


Beetlejuice
tag

Alapvetoen attol fugg, hogy mivel szeret jatszani az ember. En csak a Path of Exile-ba tobb ezer orat tettem, es az ilyen tipusu gamek szerintem nem nagyon lesznek konzolokra soha. Most Grim Dawnozok (a Titan's Quest keszitoinek uj jateka) es nem hiszem mostanaban kijon konzolra.

Csak annyit akartam az egesszel mondani, hogy jo a PS4, bejon nekem is... de ha valaszthatnek, hogy csak egyet tarthatok meg, akkor a gamer pc lenne az, mert azon minden mufaj megy.

(#73779) Tegla80 válasza Beetlejuice (#73778) üzenetére


Tegla80
addikt

Valaszthatsz...szoval nem ertem a problemad.
Szia.

Sony® & PlayStation®

(#73780) Beetlejuice válasza neato3loco (#73777) üzenetére


Beetlejuice
tag

mivel is jatszottam az elmult par honapban:
Civ 5 (nemtom van-e PS4-re)
Legend of Grimrock 2
Total War Rome II
Gnomoria
Alien Isolation (van PS4-re is)
Warhammer Vermintide
Grim Dawn
Wasteland 2
Path of Exile
Dungeon Defenders II
Don't Starve Together (van PS4-re is)

Szerintem a strategia / koros strategia rpg / online action rpg mufaj eleg szegenyes a konzolokon.
Ami miatt ps4-et vettem: last of us, bloodborne, uncharted - es ezek be is valtottak a hozzajuk fuzott remenyeket.

(#73781) Beetlejuice válasza Tegla80 (#73779) üzenetére


Beetlejuice
tag

Semmi problemam. Csak egy beszelgetesre reflektaltam. Nekem van PC es PS4 is, de nem ertek egyet azzal, hogy a gamer PC-nek nincs ertelme.

(#73782) marilllyo válasza #49155328 (#73773) üzenetére


marilllyo
veterán

Szuper! Akkor nincs is semmi gond....
;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73783) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Sziasztok! Belefutottam egy problémába: először vásárolnék Store-ból, de egy istennek se bírom a bankkártyámat elfogadtatni. Azt írja, legyek szíves megadni egy érvényes bankkártyaszámot. Gondoltam biztos az a gond, hogy Maestro (electro) a kártyám. Sebaj, ott a Paypal. Hozzáadtam azt a fiókomat, de ugyanúgy a bankkártyát követeli, hiába PP-vel szeretnék fizetni. Töröltem a PP account-ot, aztán csatoltam számítógépen webes store-on keresztül, de ugyanez a gond. A bankkártyát természetese PC-ről sem tudom elfogadtatni. Neten rákerestem, sokan írnak ilyen gondot, de a megoldást sehol sem láttam megírva. Vannak erre tippek, hogyan oldhatnám meg anélkül, hogy emiatt regisztrálni kelljen az Amazon-ra?

(#73784) kevepapa válasza proly01 (#73771) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én nem hallok ezen semmi furcsát...

(#73785) Tegla80 válasza kevepapa (#73784) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert mar megszoktad a hangosan suvito ps4 hangjat. :DD

Sony® & PlayStation®

(#73786) kevepapa válasza Tegla80 (#73785) üzenetére


kevepapa
aktív tag

:) 1216b vagyok, és sztm jobb a helyzet mint a super slim ps3-nál. Mai napig fáj ahogy pl a Red Dead Redemption-nél rángatta a lemezt...

(#73787) dinostaRR válasza proly01 (#73771) üzenetére


dinostaRR
tag

Ez alatt ment játék nem de? és 3,5m-re? Ez nem inkább közvetlen a ps közelében lett felvéve?

Kíváncsi vagyok mit fogsz mondani a következőről.

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#73788) herrkoser


herrkoser
tag

Sziasztok!

A Dark Souls 3 megjelenéséig valamivel le kellene kötnöm magam, ezért a January Sale keretében gondolkodok az Elder Scrolls Online megvételén. Érdeklődnék, hogy valakinek van-e tapasztalata a játékkal, pro és kontra mit lehetne elmondani róla? Olvastam róla teszteket, hogy elég sokat fejlődött a játék a foldozgatásoknak köszönhetően, de összességében kevés infot kaptam a termékről.

Köszi előre is!

(#73789) Rigormortiis válasza Tuomas (#73759) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még mindig nem kell őket letölteni, benne vannak az aktuális peccsben. Csak unlockolni kell (a tour menüből).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#73790) Tuomas válasza Rigormortiis (#73789) üzenetére


Tuomas
addikt

Igaz, nevezzük úgy. :DD
Én azért azt mondom, hogy le kell tölteni, mert én a storeból töltöttem le, vagyis a storeból unlockoltam :)

We were here

(#73791) Amadako válasza proly01 (#73771) üzenetére


Amadako
tag

én is borzasztó paranoiás vagyok de konkrétan alig hallok valamit

(#73792) Rigormortiis válasza Tuomas (#73790) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért nem mindegy :D Én pl nem is szoktam figyelni a letöltött peccseket, általában csak azt veszem észre (a DC esetében), hogy a tour menüben van egy új adag. Rányomok, unlockolja, és már játszhatok is.

Egyedül a kocsik azok, amiket a storeból, külön le kell tölteni.

Még mindig dícséretes, mennyi tartalmat és folyamatos fejlesztést kapnak a játékosok. Pélaértékű hozzáállás a Sony és az Evolution részértől. (oké, nyilván semmi köze nincs ennek ahhoz, hogy a Gt Sports megjelenéséig nincs más exluzív ps-száguldás).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#73793) Zanik válasza Balázs1986 (#73783) üzenetére


Zanik
addikt

Én úgy tudom a Maestro (electro) kártyával nem minden bank engedi a netes vásárlást. Sőt, elvileg az adott webshop-nak is engedélyeznie kell a Maestro kártya használatát. Fontos tudni hogy Mastro bankkártya =/= MasterCard bankkártya! Tehát ha van a webshop-ban MasterCard logo feltűntetve, az még nem garantálja, hogy tudsz az adott típusú kártyáddal vásárolni.
A PayPal-nak viszont működnie kéne! Ott nem tudom mi a gond. :(

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#73794) Kendek válasza Zanik (#73793) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Már múltkor kiderült, hogy a Maestro kártyákat tutira nem fogadja el, viszont a MasterCard Electronic az biztosan oké, mert én is azzal fizetek.

<-ƘƘ->

(#73795) koncsik válasza Balázs1986 (#73783) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Van amikor semmi sem működik, ha többször próbálod még le is tilt 12 (vagy 24) órára...
Feltöltőkártyát használok, mert meguntam ezt a bénaságot a Black Friday-en... (mastercard, amex, webkártya, paypal - mindent próbáltam, semmi sem ment, pedig amikor a gép vétele után az első beállításnál a webkártyát adtam meg, gond nélkül tudtam használni BF-ig)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#73796) Kendek válasza koncsik (#73795) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én is csak a BF utolsó apjának estéjén tudtam fizetni (de BF előtt nem próbáltam, mivel csak előtte vettem a konzolt), viszont azóta vásároltam vagy nyolcszor még (legutóbb tegnap), és nem tapasztaltam semmi problémát. Még a pénzt is levonta szépen, pedig annak a hibának még örülnék is, hogy ha az elmaradna. :DDD

<-ƘƘ->

(#73797) gyuribácsi88 válasza proly01 (#73771) üzenetére

Akkor van jó hangja, ha ilyen hangja van. Minden más gyanús.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#73798) Balázs1986 válasza Zanik (#73793) üzenetére


Balázs1986
addikt

...és koncsik:
Köszönöm a válaszotokat! Ez a Maestro enged netes vásárlást, direkt ilyet kértem, kb. mindig ezzel vásárolok értelmes webshop-okban. De letettem róla, a PayPal-ra koncentrálok. Azt viszont nem értem, hogy miért nem működik.
Jelen helyzet: Megnéztem a PayPal oldalát, ott látom a Preapproved payments részben, hogy a konzolról indított PP fiók regisztrációt a Sony élből elutasította, illetve értesítő email is jött: Sony Network Entertainment International has cancelled a Billing Agreement with you.
Viszont a PC-ről indított társítás Active státuszú, csak éppen úgy volt beállítva, hogy elsődleges fizetési mód a PP balansz, ami 0Ft volt. Másodlagos nem volt aktív. Beállítottam annak, hogy a PP a bankkártyáról vegye le a kellő összeget ilyenkor (mint eBay pl.). Így se ment. Végül is feltöltöttem az egyenlegemet, most már tudnék közvetlenül PP-ről fizetni, erre a konzol ugyanúgy a bankkártyámat követeli (nem tudjátok, miért?), PC rendelésnél meg már éppen jó is lehetne mert nem azt mondja hogy gond van a kártyával, hanem hogy We've encountered an error while prcessing your order....blablabla, try again later. Próbálkoztam én később is, de nem jó.
Elég hamar ki fogok így ábrándulni a Store-ból :(

(#73799) marilllyo


marilllyo
veterán

Ipon.hu-nál tudtok merevlemezt a magassága alapján is szűrni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73800) >Deego.. válasza marilllyo (#73799) üzenetére


>Deego..
senior tag

A második WoT béta PS4-re elérhető, s a szerverek is működnek.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.