Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Autók gyári fejegysége helyére beépíthető 2 Din méretű, android operációs rendszert futtató eszközökről szeretnék véleményt kérni. Elsősorban olyanoktól, akiknek valós tapasztalata van ilyen ketyerékkel, nem pedig a sablonos, kínai kacat, semmirevaló bóvli :) szöveget szajkózzák úgy, hogy a közelében nem voltak még ilyeneknek. Tudom van a PH-n autóhifi topik, de mivel ott erősen lenézik ezeket a termékeket (hogy joggal vagy jogosan, most lényegtelen), és ha ott feltesznek androidos, jellemzően kínai fejegységről kérdést, azt jó esetben csak figyelmen kívül hagyják, rosszabb esetben felvilágosítják a kérdezőt hogy az a topik nem a GPS eszközökről szól, meg hogy a topik címe autóhifi, és ezeknek a fejegységnek semmi köze a hifihez. Ergo, tanácsot, választ ne várj, maximum annyit, hogy vegyél helyette valami minőséget. Valószínű hogy ezeknek a hangminősége tényleg nem közelíti meg a hifi világban elvárt szintet, de véleményem szerint a legtöbb autó használó ember nem is a közúton, vezetés közben akar filharmóniai orgazmust átélni, többet jelent neki az ilyen eszközök által elérhető plusz kiegészítők, cserébe megelégszenek a hangminőség esetleges középszerűségével.
Mostanában tervezek vásárolni ilyen kütyüt, szóval ha valakinek konkrét fejegység márkával, típussal van bármilyen tapasztalata, azt örömmel várom. :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2) HPAA válasza dethroner (#1) üzenetére


HPAA
őstag

csodálom ,hogy még nem mozgolódik senki e témában , pedig engem is érdekelne pár vélemény

************* censored

(#3) dethroner válasza HPAA (#2) üzenetére


dethroner
veterán

Én már vettem és szerintem jól döntöttem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4) HPAA válasza dethroner (#3) üzenetére


HPAA
őstag

és mégis milyet ?

************* censored

(#5) dethroner válasza HPAA (#4) üzenetére


dethroner
veterán

Ezt

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6) acsati


acsati
aktív tag

Én is mostanában elkezdtem nézelődni eBay-en ezek után. Szívesen olvasnék én is pár tapasztalatot, hogy akinek van, hogy szuperál, mennyire volt nehéz beüzemelni, esetleg milyen áron mozog a beszerelése. :)

(#7) dethroner válasza acsati (#6) üzenetére


dethroner
veterán

Nekem ismerős rakta be, ha a kábelek autóspecifikusak, nem nagy művészet megcsinálni. Youtube-on szinte minden autóról vannak fent szerelési videók, az alapján meg lehet csinálni. Az ilyen 100 dollár környéki termékekkel óvatosan, elég sok bennük a nagyon lassú, szinte használhatatlan darab. Pár márkát kiemelnék, amivel biztos nem jársz rosszul. Joying, Pumpkin, Eonon, Xtrons. Nem a legolcsóbb kategóriát képviselik, de inkább megvenni a jót, mint szívni a vackokkal.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#8) HPAA válasza acsati (#6) üzenetére


HPAA
őstag

1 GB-s kacatok eleve kizárva
a többi nagyjából le lett írva
ha létezik autóspecifikus kábel hozzá akkor gyerekjáték
ha nem akkor forrasztgatás...

************* censored

(#9) acsati


acsati
aktív tag

De jó, köszönöm a válaszokat. :)
Én sztem nem fogok neki állni berakni, ha nem csak csatlakozókat kell összedugni, akkor inkább rábízom vmi szakira :D Amúgy egy 2001-es Mazda 323F-be tervezek ilyet venni, csak ebbe az idősebb autóba már több százezres multimédiás egységet nem akarok belerakni. Még egy tolatókamerával szeretném összekötni a fejegységet és akkor azt mondom, hogy felokosítottam picit a kocsit. :)

(#10) dethroner válasza acsati (#9) üzenetére


dethroner
veterán

El kell döntened kb mi a felső ár amit még kiadsz érte. És itt már számolni kell a 27% áfával is, kivéve ha sikerül eu raktárból beszerezni. Aztán eldönteni hogy mi a felhasználás célja, mekkora méretű legyen, legyenek-e rajta fizikai gombok vagy elég a full érintőképernyő, legfrissebb android legyen rajta, vagy lehet régebbi is, és utána jelentősen tisztul a kép a választást illetően. A kábelek is csalafinta dolgok, nekem Subaruba kellett, de egy Nissanhoz való pont olyan kábellel készült, mint ami nekem kell. Vannak átfedések a márkák között, érdemes megnézni a gyári fejegység csatlakozóit, és az újakat ennek tükrében is nézni. Sok macerától óvhat meg, ha csak ha rá kell dugni és megy.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11) acsati válasza dethroner (#10) üzenetére


acsati
aktív tag

Árban 50-90ezer forintot szeretnék rászánni, ez már beszereléssel együtt. Nem tudom mennyire reális, irreális ez, de többet úgy gondolom nem érné meg belefektetni, mert nem fog az autó értékén már dobni, csak számomra lenne kényelmi szempont.
Fizikai gomb igazából mindegy, hogy van-e vagy nincs, nyilván kényelmesebb lenne a hangerőt tekerővel állítani, de ez nem lenne kizáró ok, ha csak érintős. Hasonlóan vagyok a mérettel kapcsolatban is, nagyobb legyen, mint a telefon és a felbontása se pixelhalmaz legyen. :)
Felhasználási cél számomra a legfőbb 3 dolog: zenelejátszás (mp3), navigáció (akár általam telepített iGo) és tolatókamera kompatibilitás.
Bekötéshez, kábelezéshez sajnos meg nem igazán van közöm, azt muszáj leszek majd valakire rábízni, ha sor kerül rá.

(#12) dethroner válasza acsati (#11) üzenetére


dethroner
veterán

A keret szerintem korrekt, ennyiért már lehet jó készüléket venni. Az enyém 83K-ba került, Kínában él egy ismerős, ő hozta haza, így áfamentes volt :) Az enyém 1024x600 felbontású 7 colos, szerintem nagyon szép képe van. Ahogy nézem, a drágább készülékek ebben a méretben átlagosan ezzel a felbontással készülnek, de van néhány olcsóbb darab, ami kevesebb pixellel dolgozik. Én ragaszkodtam ehhez a mérethez és felbontáshoz. A fizikai gomb vs full érintő kijelző látszólag nem egy fontos kérdés, de gondold végig: ha csak érintő van, akkor a szemeddel is nézni kell hogy hol matatsz, ha pl gyorsan le akarod halkítani vagy kikapcsolni. Sőt, az enyémen fizikai gomb van home, visszagomb, navihoz is. Szerintem hasznos ha vannak gombok, de ha parasztvakítás a cél, és feldobsz egy kilógó, elforgatható 10 colos tabletet, biztos többen megbámulják majd :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#13) turbuczn


turbuczn
tag

Sziasztok

Mit gondoltok erről a fejegységről? Nagyon ismeretlen a "márka", de az autómhoz ez az egy gyárt.

(#14) HPAA válasza turbuczn (#13) üzenetére


HPAA
őstag

Paraméterek alapján teljesen korrekt

************* censored

(#15) turbuczn válasza HPAA (#14) üzenetére


turbuczn
tag

A proci eléggé elavult, és úgy olvastam, ezeket csak hard reset-el lehet újraindítani ezért egy idő után belassulnak. A hangminőség milyen lehet?

(#16) dethroner válasza turbuczn (#15) üzenetére


dethroner
veterán

A legtöbb fejegység ahogy látom még mindig erre a procira épül. És mivel nem egy atomerőművet kell vinnie, bőven elég. Nem olcsó darab, amit kinéztél. Ha csak ez a forgalmazó ad az autódhoz specifikus fejet, érdemes lehet szétnézni az univerzális darabok között is, elképzelhető hogy van jobb áron. Esetleg a csatlakozók alapján nézni a termékeket, mert vannak átfedések. Nekem Subaru Foresterbe kellett, és amit az autóhoz a forgalmazok weboldalain ehhez az autóhoz írtak, egyik sem tetszett. Régi volt az oprendszer, kevés a ram, kicsi a kijelző. De végül az egyik forgalmazóval levelezés közben rájöttünk, hogy az egyik, amit számos Nissan modellhez írtak, csatlakozó szerint tökéletes nekem. Annyi a különbség a gyári és a Nissan között, hogy ha a Subaruhoz valót veszem, az tökéletesen beleilleszkedne a műszerfalból kiszedett eredeti helyére, míg a Nissané, két oldalt fél centi üres helyet hagy, amit majd utólag beszerzett kerettel tökéletesen lefedek. Szóval nem kell mindig a típusazonoshoz ragaszkodni, bátran el lehet tőle térni, sokszor van hozzá utólagos beépítési keret, amivel tökéletesen be lehet rakni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#17) turbuczn válasza dethroner (#16) üzenetére


turbuczn
tag

Sajnos ez egy picit kilóg a műszerfalból, speciális keret kell hozzá, sőt, a 2 din-es méret nem is lenne jó, mert kilógna a doboz a műszerfalból. Lásd Kia Rio 2017-2018 beépítéseket a google keresőben.

(#18) dethroner válasza turbuczn (#17) üzenetére


dethroner
veterán

Elég egyedi a kialakítása valóban, nevezhetnénk kibabrálásnak is. Ha szánsz időt, nem lehetetlen hogy találsz utólagos beépítő keretet, amivel már több készülékből is tudnál válogatni, más esetben marad a már említett 420 dolláros gép, + 27% áfa,+ eljárás illeték, akár 12% vám. Akár 164K-ba is kerülhet, ami túlzás, ennyit szerintem nem szabad kiadni érte.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#19) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Én is nyár elején vettem az Aliexpressről egy android-os fejegységet. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A beszerelés kb 30 perc volt. Minden működött elsőre. Magam telepítettem az alkalmazásokat. Működik benne a TV, usb internet wifi, navigáció, stb. Kormányról vezérelhető!
Teljesen vámmentes volt, mert EU raktárból jött. Tolató kamera is volt hozzá!





(#20) HPAA válasza Impair1980 (#19) üzenetére


HPAA
őstag

4gb-al szaladhat is , nagyjából ez a lényeg
az 1 gigásakat kell kihagyni a számításból
2-től már használhatóak , 4 meg szinte prémium

************* censored

(#21) tigerscorpio


tigerscorpio
aktív tag

Sziasztok !
Van egy eunavi bx 410 es fejegységem.(legalábbis annak tűnik)
2016 os alapszofttal.

Azt szeretném kérdezni, hogyan tudom frissíteni, mert a gyári update nem igazán működik.
És néztem, hogy az új szoftver támogat indító logót, meg egyéb nyalanksagokat.
Meg talán stabilabb rajta a bt kapcsolat, mert ennél a telefon nem igazán fixen kapcsolódik.
Amennyiben valami adat kell még róla, hogy tudjátok segíteni benne, akkor kepfeltoltom az infóit.
Előre is köszönöm a segítséget.

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#22) tigerscorpio


tigerscorpio
aktív tag

[link]

[link]

Sziasztok, ezek a fejegység adatai. Köszönöm az esetleges frissítés linkjét.

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#23) dethroner válasza tigerscorpio (#21) üzenetére


dethroner
veterán

Biztos hogy ez a típusa? Mert van youtube-on videó erről a készülékről, de ott 4 magos a proci, 16GB a háttértár, 7.1.1 droidon. Tiéd hardveresen sem egyezik. Meg kéne próbálni felkutatni a forgalmazót és vele tisztázni hogy mi is van neked és hogy van-e rá frissítés.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24) tigerscorpio válasza dethroner (#23) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Igen. Ez bizonytalanitott el. Mert a boison klonja elvileg az euvani. Ahogy olvastam. És eZ még annak is a klonja lenne? Benne volt az autóban. Szóval nem külön vásároltam. Az elején nincs márka jelzés.a boisonnak van.
Illetve a rendszer infók miatt is a boisom meg az eunavi jött ki a keresőben.

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#25) dethroner válasza tigerscorpio (#24) üzenetére


dethroner
veterán

Vedd ki, hátha van rajta valami márka, típus jelzés valahol.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26) tigerscorpio válasza dethroner (#25) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Rendben. Hamarosan jelentkezem. Köszönöm.

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#27) tigerscorpio válasza dethroner (#25) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hali kivettem. Meg letöltöttem az aidat64 et rá. Ennyire jutottam.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#28) dethroner válasza tigerscorpio (#27) üzenetére


dethroner
veterán

A vonalkód matrica és az eszköz menü szerint Boison BX410-nek tűnik.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#29) tigerscorpio válasza dethroner (#28) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Találtam egy fórumot, ahol szerintem erről beszélnek

:U

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#30) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

2 DIN-es fejegységet szeretnék az autómba. Az AUX csatija a meglévő sony-nak már elég laza, hol szól, hol nem. Gondoltam, ha már cserélem, akkor Bluetooth-osat veszek. Piros világítással mit tudnátok ajánlani?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#31) dethroner válasza sharp4 (#30) üzenetére


dethroner
veterán

Főnök, mindenképp olyat, amiben pirosra lehet állítani a gombok világítását.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#32) turbuczn válasza Impair1980 (#19) üzenetére


turbuczn
tag

Hasonlót szeretnék én is venni, ezért kérdeznék tőled, neked van már benne tapasztalatod. A GPS antennát hogyan helyezted el?

(#33) Impair1980 válasza turbuczn (#32) üzenetére


Impair1980
aktív tag

A gps antennának kb. 1m-es vezetéke van. Az alján van egy öntapadós ragasztó. A műszerfal belső részén közvetlenül az ablak alatt van egy járat, annak a végébe ragasztottam bele. Lasán 4 hónapja tart. Tökéletes a vétel.

(#34) turbuczn válasza Impair1980 (#33) üzenetére


turbuczn
tag

Tehát nem is látszódik?

(#35) Impair1980 válasza turbuczn (#34) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Természetes nem. Nagyon jó helyen van elrejtve, de így is tökéletes a vétel.

(#36) turbuczn válasza Impair1980 (#35) üzenetére


turbuczn
tag

Én ezt néztem ki. Ebben van android auto is, bár nem tudom hogyan oldották meg.
A mikrofon milyen minőségű egy ilyen cuccban?

(#37) Impair1980 válasza turbuczn (#36) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Az enyémben is van. Tükrözni lehet a telefont a fejegységre, de nem használom, mert felesleges. Az android autó csak egy alkalmazás. Minden ami kell azt telepítettem. A beépített mikrofon jó, majdnem olyan minőségű, mint a gyári. Van hozzá külső mikrofon is ha nem lenne elég a beépített! A lényeg az, hogy min 2GB Rammal kell megvenni és 8 Magos procival, úgy pár évig nem lesz gondod.

[ Szerkesztve ]

(#38) Dacy


Dacy
újonc

Sziasztok!

Erről a fejegységről mi a véleményetek? 2004-es VW Polo 9N-be venném. Mindenképpen típusspecifikusat szeretnék, szerintem ez elég jónak tűnik.
Ha jól tudom, nem CANbusos az autó, ennek ellenére meg lehet valahogy oldani, hogy működjenek olyan funkciók, mint pl.: ha berakom hátramenetbe, megjelenik a tolatókamera képe a fejegységen?
Mennyi nagyjából a "hideg boot" idő egy ilyen fejegységnél? Mindenféle tapasztalatra kíváncsi vagyok!

Köszi előre is a válaszokat! :)

(#39) dethroner válasza Dacy (#38) üzenetére


dethroner
veterán

Minősége biztosan ok, de szerintem nem kell feltétlenül autóspecifikusan keresni. Én Subaru Foresterbe kerestem, és mégis egy Nissanba valót vettem. A csatlakozók tökéletesek, csak egy plusz keretet kell majd vennem. Még így is jobban jártam, mintha Subaruba valót vettem volna. De az Xtrons szerintem a legdrágább, de a te pénzed.
A tolatókamerát meg marha egyszerűen rákötöd a tolatólámpára, onnan kapja az áramot. Ha az világít, bekapcsol a kamera is, ezt érzékeli a fejegység és átvált a kamera képére.
Nálam ha 4 napon belül indítok, akkor azonnal megy a fej. 4 nap elteltével kb 20 másodperc.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#40) Dacy válasza dethroner (#39) üzenetére


Dacy
újonc

Köszi!
Közben kicsit utánanéztem a dolgoknak és ez a Joying elég jó vételnek tűnik. Ahogy néztem, csak ez a márka támogatja a "fast boot"-ot, valószínű a tied is olyan, ha mindig ilyen gyorsan bootol.
Ez az új kiszemeltem, szerinted? Ahogy nézegettem, szinte ugyanolyan, mint amit te vettél a Subaruba, csak nem típusspecifikus a csatlakozója, ami nekem mindegy is, mivel az én autómban ISO van. A középkonzolom is szabvány 2 DIN-es, úgyhogy tökéletesen bepasszolna, és még olcsóbb is mint az Xtrons. :)

(#41) dethroner válasza Dacy (#40) üzenetére


dethroner
veterán

Igen, ez gyakorlatilag dettó ugyanaz mint ami nekem is van. Az egyetlen különbség hogy másféle kábelcsomagok vannak hozzá, de ezek univerzális kábelek, idehaza is pár ezresért vehető bármilyen autóhoz való csatlakozó. Én eddig egyetlen hülyeségét tapasztaltam. Ha a telóról neten akarok adni neki, akkor előbb a fejegységen kell bekapcsolni a wifi megosztást (mintha a fej adná tovább a saját internet kapcsolatát) majd letiltani, és ez után már könnyen és nagyon stabilan csatakozik a megosztott nethez. Vannak rá frissítések, lehet valamelyik ki is javítaná ezt a hibát, de jelenleg nincs itthon az autó, így nem tudom kipróbálni.
De nagy bennem a kísértés hogy az enyémet felajánljam neked megvételre, ugyanis a Subarut el szeretnék adni, és akkor a gyári fejet visszarakom bele. Nem tudom hogy a következő autóban milyen fej lesz, lehet mégis kelleni fog. Nem tudom, el is adnám meg nem is :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42) Mr.Chow


Mr.Chow
tag

Sziasztok! Van egy android fejegységem az autóban, csatlakozik hozzá egy usb bemenet,és azt szeretném kérdezni, hogy az androidos telefonomat ha rákötöm az usb-re akkor milyen appal lehetne aktiválni hogy a hang(zene), amit lejátszok a telefonon az az autó hangszórójából jöjjön ki?Tehát a stereo sourcet kene megváltoztatni, hogy ne a tabletből jöjjön a zene, hanem a telefonból.Lényegében ugyanazt akarom elérni mint a bluetoothal, csak ebben az esetben bluetooth nélkül és usb kábellel. Ötletek?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro

(#43) beatjoy


beatjoy
újonc

Ahogy láttam elég sokan építettek már be Joying fejegységet. A kérdésem az lenne, hogy nálatok is van egy “elég erős-hangos” alapzaj? 0 hangerőn is hallható és rádió közben is és nagy zenénél is kihallom... Járó és nem járó motornál is van..

Nem súsogó hang mint mikor egy nagy hangfal felvan tekerve fullra de nincs rajta zene, nem is búúg. hanem ilyen éles hang féle..

nem tudom, lehetséges, hogy nem is a hangszórókból jön hanem a fejegységből??
Tipp esetleg valakinek?

(#44) kabalapasika


kabalapasika
tag

Vettem egy Bosion bx410es androidod fejegységet!Sajnos nem megy rajta horizontgo es a tvgo. :(( Tudja esetleg Valaki mi a probléma?Vagy hogy oldható meg hogy működjön?Elvileg nem rootolt es 7.1es android van rajta!

(#45) Hellas


Hellas
senior tag

Sziasztok!

Használ valaki USB-s TPMS rendszert, androidos fejre kötve? Nekem van, de lenne egy megoldandó problémám vele, és hátha másnak is jelentkezett. :)

(#46) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, használ valaki Allwinner T8 Octa core 9" IPS Android 8.1 fejegységet esetleg ?

Be lett ma szerelve (Kia Sportage) de az SWC (kormány vezérlés) nem megy - nem lehet a menüből programozni, nem reagál semmire.
Modell specifikus fejegység, és gyárilag "supported" szóval nem értem :(

[link]

.:. bl4ze .:.

(#47) püsike válasza bl4ze (#46) üzenetére


püsike
csendes tag

Szia!

Az általad linkelt oldalon lévő készülék csomagjában,nincs Canbus adapter!
Anélkül nem működik a kormányvezérlés.

(#48) bl4ze válasza püsike (#47) üzenetére


bl4ze
veterán

Ebben biztos vagy?
Ismerőnek is "no canbus" verzió van, és simán megy a kormány vezérlés.

Eladó szerint vezeték gond lehet KEY-KEY2. stb....

Szóval tudtommal és az olvasottak alapján sem kell canbus egy sima 5v kormány vezérléshez.... :Y

.:. bl4ze .:.

(#49) Botigta


Botigta
aktív tag

Sziasztok,

Használ valaki USB-s menetrögzítő kamerát a fejegységgel? Én már a másodikat rendelem, de egyszerűen nem akar kommunikálni a kettő egymással...

(#50) turbuczn válasza bl4ze (#48) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem Kia Rioba került hasonló androidos fejegység canbus adapterrel, és azzal minden működik kormányról is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.