Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69801) boost válasza Petreszku (#69755) üzenetére


boost
addikt

Szia, akkor tudsz offline is játszani velük, ha azt a PS4-et,amin játszol beaktíválod, mint elsődleges PS4 gépe az accodnak. Megtalálod a beállítások közt. Onnantól megy az offline játék is.

Így: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/2euucu/psa_you_must_activate_your_ps4_as_primary_to_play/

[ Szerkesztve ]

(#69802) Xmodule


Xmodule
őstag

Ez a drive clubb játék nekem is fel keltette az érdeklődésemet. Ha plus os vagyok akkor az alap játékot le tudom tölteni kiprobalni? Valami ilyesmit hallottam. Tegnap be üzemeltem a gepet. Eddig tetszik. :)

A psn nevem MrYatix ha valaki akar nyugodtan vegye fel ph listára is fel tehettek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#69803) csab2 válasza crue (#69784) üzenetére


csab2
veterán

:R
Sikerült egyben deaktiválnom mindent. Hétvégén majd újra aktíválom a PS4-et.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#69804) A`rpi válasza Xmodule (#69802) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt tudsz csatlakozni PH csapathoz:
Téma összefoglaló/
PH! PS4 MasterRace Community

Community-n belül minden csatlakozott taggal egyszerűen felveheted a kapcsolatot.

(#69805) Petreszku válasza boost (#69801) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

akkor tudsz offline is játszani velük, ha azt a PS4-et,amin játszol beaktíválod, mint elsődleges PS4 gépe az accodnak
Megtaláltam mikor a géppel ismerkedni kezdtem, de nem állítottam be. Mire jó és ez pontosan mit is jelent?

(#69806) danih


danih
addikt

Csak nem küldi a konzolvilág a cuccost :)

(#69807) A`rpi válasza Petreszku (#69805) üzenetére


A`rpi
addikt

Licenc-ek miatt érdekes.

Ha másodlagosra van állítva PS fiókod abban az esetben nem osztódnak PSN fiókon vásárolt játékok.
(Csak azon a fiókon tudsz játszani amin ki lett fizetve a játék.)

Ha elsődlegesre van állítva a fiókod, abban az esetben PSN fiókon megvásárolt játékkal tud játszani minden elsődleges, és másodlagosra beállított más felhasználó.

[ Szerkesztve ]

(#69808) boost válasza Petreszku (#69805) üzenetére


boost
addikt

Ez csak annyi, amit fenn is leírtam. Az elsődleges gépen tudsz offline is játszani (jellemzően azon a gépen, ami neked otthon van), mindenhol máshol, pl havernál pedig csak akkor, ha online vagy, akkor tudtok játszani a játékaiddal.

(#69809) miklos0308


miklos0308
tag

Valaki hasznal itt tenda routert ? Mennyire kompatibilis ps4el ? Barmi tapasztalat vele kapcsolatban ? Az 5 ev garancia igen tetszetos. Szeretnem olcson meguszni a vasarlast, otthon van jobb, de koliba visszajovet otthon hagytam es egy ideig nem megyek haza..:/

(#69810) Malachi


Malachi
addikt

aki SW: Battlefrontozik és fel tudta tenni a DLC-t, leírná, hogy csinálta? most elfogadta a kódot, de továbbra sem tudom letölteni. :F

(#69811) szasanyi


szasanyi
félisten

Lehet, hogy a PS3 után nekem tűnik kevésnek, de mintha gyorsan merülne a PS4 kontrollere. Van arról vmi infó, hogy hány óra aktív használatot kell(ene) bírnia egy feltöltéssel?

(#69812) A`rpi válasza szasanyi (#69811) üzenetére


A`rpi
addikt

Volt már róla szó.
Én olyan 6-8 órára teszem, van aki ennél többet tapasztal, van aki kevesebbet.

(Rezgést én kikapcsolom, az sokat számít, ezenkívül a LED fényerejét lehet
levenni, ez annyira nem szól bele szerintem.)

(#69810) Malachi
Elvileg ha beírod a kódot, utána ingyenesnek kellene lenni
a DLC-nek store felületén.
(Abba a fiókba ahol beírtad a kódot.)

Szerintem még nem jelent meg a DLC.
Vagy ha igen, akkor nem kapott trófeákat, ami fura lenne.

[ Szerkesztve ]

(#69813) GazRic válasza Malachi (#69810) üzenetére


GazRic
senior tag

ez engem is érdekelne

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#69814) Petreszku válasza A`rpi (#69807) üzenetére


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Neked is és szgergelynek is köszönöm a válaszokat.
Kezd tisztulni a kép, bár igen csal lassan. Mindig találok valami új lehetőséget amit még be lehet vagy éppen kell állítani.

(#69815) N@idia válasza szasanyi (#69811) üzenetére


N@idia
őstag

Az enyém 1 éves és már 4-5 óránál többet nem bír. Előtte azért 6-7 óra megvolt ..

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#69816) GazRic


GazRic
senior tag

Star Wars Battlefront December 1st Patch Notes:
The below patch notes apply to PC, PS4 and Xbox One.
- General bug fixes for vehicles and physics improvements
- Game modes balancing tweaks
- HUD UI adjustments
- Audio optimizations
- General crash and stability fixes
- Online traffic performance improvements
- Various text fixes for all languages
- General bug fixes for both Missions and Multiplayer
- Legacy Controls should now work as intended

On Tuesday, December 1, Star Wars Battlefront servers will be offline for a brief period of time as we prepare for The Battle of Jakku. Scheduled downtimes are listed below. We apologize in advance for any inconveniences.

PS4: 10:00 – 10:30 UTC (2:00 - 2:30 PT)

[ Szerkesztve ]

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#69817) Beggar


Beggar
csendes tag

Sziasztok!
Mennyire árthat a PS-nek, ha folyton Rest Mode-ban van, amikor nem használom?

(#69818) Tuomas válasza Beggar (#69817) üzenetére


Tuomas
addikt

Semennyire, hacsak nem lesz áramkimaradás, azt nem szereti :(

We were here

(#69819) Peat76 válasza >Deego.. (#69749) üzenetére


Peat76
őstag

De gondolom a Us store-bòl vásárolt Witcher 3 nem magyar feliratos? Valaki leírná a választ mert 25 dodót szerintem megéri...

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#69820) Malachi válasza GazRic (#69813) üzenetére


Malachi
addikt

már töltődik, a játékból belépve a store-ba.

(#69821) lockdown90 válasza Peat76 (#69819) üzenetére


lockdown90
senior tag

állítólag már mindegyikbe benne van az új patch óta.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69822) marilllyo válasza Malachi (#69820) üzenetére


marilllyo
veterán

Elég ha bekapcsolom a PS-t és leteszem rest-be vagy be kell lépni a játékba hozzá, hogy elkezdje tölteni. Vagy options-check for updates?! ...Mit üzenjek haza a barátnőmnek. :DDD Magától nem fog rájönni a noob... ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69823) A`rpi válasza marilllyo (#69822) üzenetére


A`rpi
addikt

LOL ne személyeskedj, ki ne tiltsanak otthonról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69824) neato3loco válasza marilllyo (#69822) üzenetére


neato3loco
senior tag

Boldog párkapcsolat! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69825) danih válasza marilllyo (#69822) üzenetére


danih
addikt

Üzend meg azt hogy nehogy hozzányúljon ill. kérdezd meg mi lesz a vacsi

(#69826) F1rstK1nq válasza Peat76 (#69819) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nem magyar 100%. Én is így vettem, de nem gáz az angolja, ha benyomod az angol feliratot.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#69827) marilllyo


marilllyo
veterán

Egyébként tök ügyes. Már Library-ból simán elindít letöltést. Sőt jó múltkor leült super meat boy-ozni is... csak fb messengeren kaptam egy képet, hogy pizsiben fogja a DS4-et. Örültem volna, ha bekockul rendesen..de egyelőre az is elég, hogy nem vagyok piszkálva, ha kockulok...
Sőt múltkor adventi koszorút csinált miközben én kockultam és a ragasztópisztoly "cucc" az egész földszinten levágta a biztosítékot....én meg néztem a fekete képernyőt a TV-n...tágra nyitott szemekkel... nyomott egy... "Jajj úgy megijedtem, hogy tönkremegy a playstation-öd. :("...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69828) Xmodule válasza A`rpi (#69804) üzenetére


Xmodule
őstag

Ezt a hibát írja folyamatosan. (másokat fel tudtam venn)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#69829) heihachi válasza Beggar (#69817) üzenetére


heihachi
addikt

Mondjuk nekem mikor vettem a PS4-et, akkor külön felhívták a figyelmemet, hogy ha lehet, akkor a rest módot egyáltalán ne használjam, mert a szervíz szerint az teszi tönkre a legtöbb gépet. Nem tudom pontosan hogy, nem tudtam rákérdezni, akkor mikor vettem azt se tudtam, hogy van rest mód :)
Nem mellesleg azt is javasolták, hogy ha hosszabb ideig nem használom a gépet (mondjuk pár nap), akkor az áramból is húzzam ki, mert a gép többi alkatrészétől eltérően a táp gyenge minőségű alkatrészekből áll.
Nem tudom mennyire igaz, egy normális boltban vettem egy plázában, szóval nem gondolnám, hogy érdeke lenne az eladónak ilyenekkel riogatni a vásárlót.
Ennek ellenére én nem húzom ki, és a rest módot is használom letöltésre és a kontroller töltésére, legalábbis míg garis, addig tuti :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#69830) Robi86 válasza marilllyo (#69822) üzenetére


Robi86
senior tag

Ha már beírtad a kódot, ami a dobozban volt, akkor játékon belül kell rámenni a Battle of Jakku -ra, akkor kilép a storeba, és megmutatja hogy betette a letöltések közé, már szedi is. 1.5Gb

[ Szerkesztve ]

(#69831) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nem tudom, hogy valaki linkelte/írta már, de itt vannak a decemberi playstation plus játékok ingyé'. Nem dobtam hátast.:)

Aki nem akarja a linket megnyitni, a címek:

Gauntlet: Slayer Edition(PS4)
King's Quest - Chapter 1: A Knight to Remember(PS4)
Far Cry 3: Blood Dragon(PS3)
Freedom Wars™(Vita)
Rocketbirds: Hardboiled Chicken(Vita)

[ Szerkesztve ]

(#69832) A`rpi válasza Xmodule (#69828) üzenetére


A`rpi
addikt

Adatlapon található csoporthoz tudsz kapcsolódni, ennek a fióknak a letiltását direkt csináltam, ez csak azért van hogy a PH-s közösséghez tudj kapcsolódni. :K


Sokaknak problémát okozott PS4 PH! Community-hez való csatlakozás.
Ezért regisztráltam egy fiókot ProHardver néven.
Erre ha rákerestek az adatlapján megtaláljátok:
"PROHARDVER! PS4 MasterRace Community-t."
Nincsen más dolgod, mint rákattintani, és csatlakozni hozzánk.
Lépésről lépésre: [link]

Jól tudom a "keménymag" már rég csatlakozott,
az "újoncoknak" viszont annál hasznosabb lehet remélhetőleg.

(#69833) Malachi válasza heihachi (#69829) üzenetére


Malachi
addikt

tök érdekes, mert a gép pont az ellenkezőjét javasolja, azaz, hogy (hosszú távollét kivételével) legyen restben a gép mindig. vagy csak képzeltem? nem, mert az az alap beállítás. de ha tényleg árt a belsőnek, akkor én se fogom használni.

(#69834) lockdown90 válasza Black Dragon (#69831) üzenetére


lockdown90
senior tag

nulla semmi? :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69835) szasanyi válasza A`rpi (#69812) üzenetére


szasanyi
félisten

Valahogy elsiklottam felette pedig kerestem, és köszi, Kb. 3 nap alatt játszok ennyit és tölthetem is, tehát akkor nagy gond nem lehet..

(#69836) Wlac válasza Peat76 (#69819) üzenetére


Wlac
Ármester

Minden Witcher 3 magyar feliratos az 1.07 vagy 1.08-as patch óta.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#69837) Black Dragon válasza lockdown90 (#69834) üzenetére


Black Dragon
addikt

Kb.:D Ha FC3-mal megtoldották volna, akkor oké(bb). Így majd Jézuskától egy fasza ingyenes játékfelhozatalt kérek karácsonyra, vagyis Januárra.:D

(#69838) A`rpi válasza Malachi (#69833) üzenetére


A`rpi
addikt

Ártani nem árt, azért lehet javasolt, mert ilyenkor minden frissítést szinkronizálást végre tud hajtani a gép internetkapcsolat ha van.

Hátulütőnek én csak a fogyasztást látom, de ez sem vészes, vagyis relatív.
Számolj utána:

Fogyasztások alakulását itt találod.

Wattóra kalkulátor.

Naponta 20 óra készenléti idő éves szinten 10 wattal számolva.

73kWh

Mennyibe kerül most 1 Kwh áram nappali fogyasztás esetén?
(Fogalmam nincsen mivel kell számolni.)

Legrosszabb esetben nekem 3300 forint jön ki.

(#69839) tick válasza miklos0308 (#69809) üzenetére


tick
aktív tag

én igen, tökéletesen megy vele wifiről

Everything that has a beginning... has an end

(#69840) Prof01


Prof01
veterán

Megérkeztek a KSZ-ből rendelt Black Friday játékaim. Akik szintén rendeltek tőlük Far Cry 4-et: nektek is bundle kiadás ("Not to be sold separately")? Legális egyáltalán ilyen kiadást árulniuk?
Nem zavar igazából, csak kíváncsiság. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69841) A`rpi válasza Prof01 (#69840) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyáltalán nem, ezért is van ráírva.

(#69842) marilllyo válasza Prof01 (#69840) üzenetére


marilllyo
veterán

Az mondjuk komoly akkor....(még jatekaimon is kevesebbet ér a bundle). Mondjuk én pont lekéstem róla....kénytelen voltam jatekaim-ról beszerezni 6.500-ért. :N Nem mintha tetszett volna a játék. (Itt aprón vettem egy steam-os kulcsot és kiderült a csávóról, hogy csaló...és a steam visszavette egy kis idő múlva). A sztorit végigvittem de ki akarnám platinázni...
Nem rossz...de a 3-hoz képest -a grafikát leszámítva- csalódás.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69843) Black Dragon válasza Prof01 (#69840) üzenetére


Black Dragon
addikt

Engem most hívtak onnan, hogy a Playstation Plus előfizetésem megérkezett. Keddre kértem az átvételt, szombaton vagy vasárnap hívtak fel, hogy nincs nekik most raktáron, és hogy kb Keddre érkezik meg, akkor majd hívni fognak. Így is lett, hívott egy srác, és kérdezte mikor tudok bemenni érte? Gondoltam ha már felajánlja, azt mondom holnap, mert akkor semmi dolgom. Aztán mondja, hogy nem-e tudnék még ma bemenni érte, mert egyébként máig tart a black friday náluk(wtf?), és holnap már csak teljes áron tudják odaadni. Hát mondom akkor talán bemegyek még ma érte...:D

[ Szerkesztve ]

(#69844) lockdown90 válasza Black Dragon (#69843) üzenetére


lockdown90
senior tag

így kell üzletet csinálni látod :d

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69845) marilllyo válasza Black Dragon (#69843) üzenetére


marilllyo
veterán

A story egy része stimmel itt is. Vasárnap...délben...(lóg ki a számból a rántott hús) hív valami kissrác, hogy gáz-e ha késni fog a PS+ amit rendeltem. Nem tudja mikor...majd jövő héten valamikor érkezne. Mondtam neki, hogy ha az áron nem akar változtatni akkor nem érdekel...majd jön, ha jön..(májusig érjen ide :DDD ). De azt mondta, hogy nem..nem hát a BF ideje alatt rendeltem akkor ennyi az annyi...
Egyelőre nincs itt. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69846) oriic válasza Prof01 (#69840) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán fel lehetne őket dobni a forgalmazónál. :U De hát ugye ők király banda, őket szeretni kell amúgy is...

Live-Die-Respawn

(#69847) crue válasza oriic (#69846) üzenetére


crue
őstag

Nem náluk razziázott múltkor a NAV? Látom azóta is folytatják a szabálykövető magatartást ezek a ma született bárányok.

(#69848) Malachi válasza oriic (#69846) üzenetére


Malachi
addikt

khöm, nem akartam mondani, de én is vettem tőlük 12500-ért egy éves előfizut, (azaz rendeltem). még nem mentem el érte, holnap akarok, de háromszor beszéltem velük telefonon, hogy fixre meglegyen és annyi legyen, amennyiért rendeltem. rettentően remélem, hogy nem feleslegesen vágtatok be holnap, viszem a kinyomtatott visszaigazolást is. hát legfeljebb üres kézzel távozom, aztán megveszem online, mert tőlük attól kezdve semmit.

(#69849) Neoteric válasza Prof01 (#69840) üzenetére


Neoteric
addikt

Az én példányom is bundle-ból van, most direkt megnézettem öcsémmel, mert csak pár nap múlva leszek otthon.. Interesting.
5 rongyér mondjuk így is ajándék volt, szal vissza nem küldöm..

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#69850) Malachi válasza Neoteric (#69849) üzenetére


Malachi
addikt

de azt tudod, hogy minden ilyen kallódó cucc, ami csomagból lett kivéve az kerek perec adócsalás, mert nem szerepel külön tételként a készleten? persze nem kell érdekeljen, csak mondom, hogy alaposan megnézném, milyen számlát adtak hozzá, mert az is lehet, hogy kamu. persze tévedhetek, de az én időmben még a gyári csomag az gyári csomag volt és nem tételenként szerepeltek az összetevők a raktárkészleten, így hát ha el is adtuk volna, annak az ára zsebbe megy.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.