Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69301) boost


boost
addikt

Láttátok, hogy 3 napos a Black Friday PSN Store-ban? Legalábbis az akciók mind 30adikáig, éjfélig tartanak.

(#69302) HoTDoG válasza Tuomas (#69299) üzenetére


HoTDoG
tag

UPC-s :B

(#69303) Tatyla válasza A`rpi (#69300) üzenetére


Tatyla
őstag

osztott accountoknál ahol az egyik magyar másik us ez már nem jöhet szóba...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#69304) HoTDoG válasza A`rpi (#69300) üzenetére


HoTDoG
tag

Van HDMI átalakítóm, eddig is azzal nyomtam közvetlenül a gépről. Csak gondoltam ha már van PS4-em, ami Wifi-re tud csatlakozni, akkor nem kell kábellel szenvednem tovább...

(#69305) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Bekerült az emag kínálatába a Sony Wireless Stereo Headset 2.0 is. (Bocsi, ha már volt :U )

(#69306) A`rpi válasza HoTDoG (#69304) üzenetére


A`rpi
addikt

Valami almás steam féleséget nézz, vagy egy célhardvert, sajnos PS média lejátszója csak ilyen tessék lássék megoldás, végszükség esetére, én nem "vajúdnék" vele.

(#69303) Tatyla
USA feltöltőt kell venni, (tudom az most nem feltétlen éri meg.)

[ Szerkesztve ]

(#69307) glspeter1


glspeter1
őstag

DriveClub + SP bezsebelve. 4000-ért szinte ajándék. :))

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#69308) lockdown90


lockdown90
senior tag

aki rainbox6 siege-ezik annak talal jatekost? XD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69309) Elims


Elims
veterán

A watch dogs pénzt nem ér,aki ezen a vásárláson gondolkozik keressen inkább mást,van választék.

A 12hónapos tagságira tényleg az van írva,hogy 1 éven belül használd fel,de nincs gáz ha régebbi.

Megérkezett a 2x10db-os joy kupak,ebből 6db-ot megtartanék a 2 joy-ra (ps3-on van ravaszos ravaszos kiegészítővel együtt,így 14db. fölösleges.
Kinek kellene,írjon rám. (Ismeretlen névvel esélytelen a téma,vásárolni vásárolok kamu nick-től,adni viszont semmit.)

[ Szerkesztve ]

(#69311) EnterR válasza A`rpi (#69232) üzenetére


EnterR
veterán

Sikerült a feltöltőkártyás leírással, köszi a segítséget. :)

PSN ID: marquuard

(#69312) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

A Konzovilágnál tényleg adnak ajándékba most egy Dualshock 4 Wireless kontrollert a csomagban a másik mellé?

Köszi: Zsolt

(#69313) Black Dragon válasza Bozso68 (#69312) üzenetére


Black Dragon
addikt

Tényleg, de csak online vásárlás esetén adnak bármit is!:)

(#69314) lockdown90 válasza Black Dragon (#69313) üzenetére


lockdown90
senior tag

várod már diablo 3? :D eleg fasza konzolon, valahogy nekem konyebb mint PC-n. orokke kattintgatni az egeret....

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69315) Elims válasza FhRossi (#69310) üzenetére


Elims
veterán

Üzenetben megbeszéljük.
Fontos!Csak saját használatra adom!

Szerk.: Természetesen ingyen megy a téma!

Witcher 3.
Van egy amerikai account-om,amire pár héttel ezelőtt kaptam 10$-os kódot.Majdnem elfelejtettem amikor jött az email,hogy aktíváljam be,megadta a10$-t,de azt nem tudom,hogy ennek is van-e határideje levásárolni vagy megmarad a számlámon?
A witcher 3 így most 15$ lenne.Annyit megérne és látnám,hogy megérné-e a gyűjtői belőle.
Van ennek online része?Ha igen,ennél is számítana,hogy amerikai account-tal vettem,de magyarral használom?Azaz csak amerikaiakkal tudnék online játszani?

[ Szerkesztve ]

(#69316) A`rpi válasza Elims (#69309) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönjük a nemes fejajánlást!
Arra az egyre szeretném megkérni azt aki szeretne ezzel élni privátban keresse Elims-fórumtársat!

(#69318) tothl válasza lockdown90 (#69308) üzenetére


tothl
addikt

Nem....ugyhogy egyelore nem valami lebilincselo a jatek... :)

(#69319) danih


danih
addikt

Na jó, 130k egy 1TB-os PS4-ért + 1 kontroller + SW: Battlefront nem rossz ajánlat, végül akkor ez lesz.

(#69320) sting2 válasza danih (#69319) üzenetére


sting2
addikt

:K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#69321) Tegla80 válasza Elims (#69315) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ha felirodott a szamladra a penz,akkor amig el nem koltod addig marad ott.

Witcher3.
Multi nincs igy targytalan az ez iranyu kerdesed....
plusz us ben nincs magyar nyelv es jo a jatek mindenki szerint ,igy inkabb masra koltsd azt az ingyi 10$,mert ezt utana ugyis megveszed. Max kerj megosztast valakitol kiprobalni,az ingyen van....
(En is veszem majd,de nalam ez is a raer kategoria es fontos a HU felirat...szoval 6-8e be johet,addig kivarok.....raerek :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69322) -ZeeZee- válasza danih (#69319) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

De itt kapsz plusz 1 kontrollert is ugyanennyiért. Összesen 2 kontrollert kapsz, ugye? A tesco-ban is 130k, de ott nincs + kontroller...

(#69323) danih válasza -ZeeZee- (#69322) üzenetére


danih
addikt

Amit linkeltél CUH-1116A vagy mi, előző széria, olyat már nem akarok. Összesen tehát 2 kontrollert adnak igen. Mivel már van egy kontrollerem (PSTV) az ajándékot valszeg lepasszolom aprón bontatlanul - 2 elég nekem.

[ Szerkesztve ]

(#69324) -ZeeZee- válasza danih (#69323) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Most ismerkedek a gépekkel, ezért bocs a kérdésért: honnan látod, hogy ez régebbi típus? (ha vennék, mire kell figyeljek, hogy nem legyek "megvágva".)

Én próbáltam a képet kinagyítani, de nem sikerült a CUH-xxxx-t kiolvasnom...

(#69325) A`rpi


A`rpi
addikt

576 féle konzolbeszámítós akció is jó.

Már ha van elfekvőben x360, vagy ps3, részleteket nem tudom, én nem vagyok érintett.

(#69324) -ZeeZee-
Összefoglalót fusd át.

[ Szerkesztve ]

(#69326) danih válasza -ZeeZee- (#69324) üzenetére


danih
addikt

Fejből megy már ami a bundle-kat illeti :) Nem leszel megvágva egy CUH-11xx-szel sem, ez igazából preferencia kérdése, én jobbnak találom az újat sok szempontból. Elég nagy felbontású box photo kell, hogy lássad a modellszámot.

(#69327) A`rpi válasza danih (#69326) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem feltétlen, mivel az új széria HDD takarója nem csillog,
és a logó is csak bele van marva a matt felületbe. (Kvázi nem fehérlik a logó.)

(#69328) -ZeeZee- válasza A`rpi (#69325) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Tényleg nem kötekedni akarok, de nem értem.

Amit linkeltem, azon nem látszik a szám, viszont az összefoglaló szerint a doboz mintája miatt új verziónak tűnik nekem. Miben tévedek?

edit: azt hiszem megvan a különbség: a logó fehérlik, ahogy írtad, én meg a "háromszögeket" néztem... Így tényleg régebbinek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#69329) Black Dragon válasza -ZeeZee- (#69328) üzenetére


Black Dragon
addikt

Képet bárhonnan szedhettek az oldalhoz, az a biztos, ha e-mailben vagy valamilyen formában felkeresed őket, és megkérdezed melyik típus van nekik raktáron és kész.:)

Továbbá közérdekű infó, hogy ma bent voltam az 576-ban, és megkérdeztem az akciós PS4 gépet(100k-ért árulják most), de 500Gb-os, tehát mindenki ezzel számoljon. Sajnos a weboldalukon nem tüntetik fel ezt az elég fontos információt.

[ Szerkesztve ]

(#69330) danih válasza -ZeeZee- (#69328) üzenetére


danih
addikt

Ne azt nézd - a tetején, a felső harmadán a ház színe eltér a ház többi részétől vagy nem?
Ha eltér, sötétebb - CUH-1116, ha teljesen egyszínű az egész - CUH-1216.
Amit linkeltél, a "régebbi" verzió (valójában: második verzió, a mostani a harmadik).

Legjobb Face-en megkérdezni tőlük. Én eredetileg WItcher 3-asat akartam, 3 óra alatt utánanéztek és kiderült hogy az 1116A.

(#69331) A`rpi: a telefont kikapcsolták és ezt nem is rejtették ma véka alá :)

[ Szerkesztve ]

(#69331) A`rpi válasza -ZeeZee- (#69328) üzenetére


A`rpi
addikt

Ettől még lehet új, amikor csináltam az összefoglalót, 1TB-os dobozból nem találtam normális referencia fotót, lehet ezért nem cserélték.

Szóval, telefonon, vagy E-mailben kérdezz rá.

(#69332) -ZeeZee- válasza A`rpi (#69331) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm, most már értem, de azért írtam nekik emilt, hátha még válaszolnak rá. (facebookmentes vagyok, ezért ezt a formát választottam...)

Köszönet Danih-nak is. :R

(#69333) adalbert1 válasza A`rpi (#69327) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk a SW BF limitáltnak pont nem matt a felülete (egy olyan sokkal jobban nézne ki).

(#69334) A`rpi válasza adalbert1 (#69333) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez igaz. Akkor érdekes ez a kérdéskőr, ha nem csomagba vásárolna az ember.

(#69335) Malachi


Malachi
addikt

Valaki tud játszani a Rainbow Six betával? Engem a matchmakingnél mindig kidob, szerver hibával.

(#69336) gzoli0415


gzoli0415
csendes tag

Sziasztok!
A Magyar store-ból letöltött Assassin's Creed Syndicate-hez van magyar felirat?

(#69337) lockdown90 válasza Malachi (#69335) üzenetére


lockdown90
senior tag

nekem meg nem talal jatekost valamiert :(

kedden jon ki a jatek elesbe, el nem tudom kepzelni milyen katasztrofa lesz ez az ubisoftnak..

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69338) zzola


zzola
félisten

A COD BO3 magyar community csatornának mi a pontos neve meg tudnátok mondani?
Én bezsákoltam a BO3-at, ha szerencsém van, akkor ex és egyben leendő home társam is élvezni fogja....

(#69339) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A Black friday akcióban levő Driveclub-ok között mi a különbség? A 3000Ft-os is teljes játék? Mik a hátrányai?
A sima játékot nem engedi megvenni (ára sincs), mert már van ps plus előfizetésem. Ez miert van?

(#69340) Malachi válasza lockdown90 (#69337) üzenetére


Malachi
addikt

Azóta sikerült belepni és ment is néhány kör, aztán fagyi. Pingek 80-200 között. Amúgy tetszene, de egyelőre nem sikerült nyerni egy körben sem. :D

(#69341) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nézelődök a store-ban, pakolászok a kosárba, egyszer csak látom, Journey - free :Y . Bemegyek, download - sorry not available this time. :W Utána egy darabik a címek között free, de belépve a játékhoz már 50%-os Ft ár. Aztán kintről is eltűnt a free... :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69342) FhRossi válasza danih (#69323) üzenetére


FhRossi
tag

Tévedsz, ez már az új széria! Telefonon beszéltem velük, 2 emberük is azt mondta hogy az összes 1 TB Ultimate Player Edition csomag csak és kizárólag új szériás gép.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#69343) A`rpi válasza koncsik (#69341) üzenetére


A`rpi
addikt

Létezik ilyen, ha jókor vagy jó helyen, simán "megveheted" ingyen a játékot.

(#69344) FhRossi válasza FhRossi (#69342) üzenetére


FhRossi
tag

Vagy az 1116-os szériára már azt mondják hogy új!?

[ Szerkesztve ]

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#69346) Wlac válasza FhRossi (#69344) üzenetére


Wlac
Ármester

Amikor a gépemet vettem, nekem is megpróbálták beadni, hogy a Witcher 3-as bundle már új széria. Arra mondják rá szerintem, amire akarják, mivel csak el akarják adni a cuccot. Típusszámot nézz, az sosem hazudik.

Fentebb már kérdezte valaki, de a multi miatt érdemes a Killzone-t bezsákolni? Nincs más multis játékom, és UK Store-on nem akciós a Battlefield (és nem szeretnék US profilt csinálni).

“The wha-"

(#69347) Tatyla


Tatyla
őstag

Supportot csak fel kell hívni ott a kosárba a sok játék a lóvét meg nem akarja elvenni...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#69348) koncsik válasza Tatyla (#69347) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem se sikerült éjszaka... :(
És most se... "We've encountered an error while processing your order. The transaction has not been completed. Please try again later." :W One last thing a f@&#om.
Úgy tűnik, türelmem végtelen árja kemény gátat ostromol és megtörni látszik azon...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69349) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék, mert nem tiszta a dolog. Most van egy ps3 és ps4 párosom ugyanahhoz az előfizetéshez. Egy másik ps4-re még megosztható, ha azon nem ez a fiók lesz az elsődleges? (ha igen, akkor azon az első fiókhoz kell majd a psn előfizetés?)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#69350) Tatyla válasza koncsik (#69348) üzenetére


Tatyla
őstag

Ugyan ez az üzenet nekem is

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.