Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70601) Nescafé


Nescafé
őstag

Megjelent a Playstation Messages app telóra akit érdekel.

[link]

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#70602) pomk válasza pomk (#70514) üzenetére


pomk
őstag

Erről tud valaki valamit? Köszi!

(#70603) Tuomas válasza Nescafé (#70601) üzenetére


Tuomas
addikt

Sejtettem hogy WP-ra nem készül :( :(((

(#70604) marilllyo

Hol? :Y Erről lemaradtam, én csak a nem hivatalos appról tudtam :B

[ Szerkesztve ]

We were here

(#70604) marilllyo válasza Tuomas (#70603) üzenetére


marilllyo
veterán

Most nem rég óta van rá sima ps app. AZ tud üzeneteket.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70605) zzola válasza Nescafé (#70601) üzenetére


zzola
félisten

De minek? Most is van PS app. amivel lehet uzenni...

(#70606) crue válasza zzola (#70605) üzenetére


crue
őstag

Már nem lehet. A mai frissítéssel kivették belőle és külön app van üzengetni.

(#70607) marilllyo válasza Tuomas (#70603) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyre gondoltunk szerintem. Foulplay vagy mi. De az működik rendesen. Nemde?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70608) Tuomas válasza marilllyo (#70607) üzenetére


Tuomas
addikt

Nemtudom működik-e, mert nem próbáltam, nem hivatalos révén :D :B

De lehet, hogy teszek egy próbát vele

We were here

(#70609) zzola válasza crue (#70606) üzenetére


zzola
félisten

Szuper....kosz.

(#70610) Agostino válasza A`rpi (#70594) üzenetére


Agostino
addikt

gondolkodtam egy különálló medialejátszón, de annak önmagában nincsen értelme, hiszen a tv megeszik mindent. viszont blu-rayt nem és a régi dvd lejátszók képe is vállalhatatlan rajta. a konzol rész viszont azért kell, mert a szombámból belátható időn belül gyerekszoba lesz, szóval játszani max a nappaliban tudok majd a tv előtt. ezért szeretném a játék és multimédia részt egy helyen tudni leginkább. egyébként semmi bajom az xbox-al sem, nem vagyok elszánt harcos egyik oldalon sem, de amennyire utánanéztem az e téren gyengébb és a comparsion videók képe alapján a ps4 picit szerintem szebben kezeli a színeket.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#70611) pomk válasza Agostino (#70610) üzenetére


pomk
őstag

Ha a "színkezelés"-t a játékokra értetted és nem a médialejátszó képességekre, akkor szvsz. ez nem HW függő ha a PS4 vs. Xbox kérdést vizsgáljuk.

(#70612) DM-Fan válasza Agostino (#70610) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"gondolkodtam egy különálló medialejátszón, de annak önmagában nincsen értelme, hiszen a tv megeszik mindent."

Lehet, hogy megeszi, csak nem megfelelően játssza le. A HD-anyagok 24 képkockás kadenciáját ugyanis egyetlen TV beépített médialejátszója sem kezeli helyesen, a 24 képkocka/másodperc kadenciát 1080p60Hz-re interpolálja, ezáltal soha nem lesz olyan a mozgásmegjelenítés, mint ahogy az anyag a vászonra/BD-re felkerült. Nem véletlenül mondjuk, hogy filmnézéshez BD-lejátszó/médialejátszó, játékhoz pedig konzol kell. A kettőt nem tudod összemosni. Megpróbálhatod, de olyan lesz - hogy klasszikust idézzek - mint sajtreszelővel rejszolni: enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas.

"a régi dvd lejátszók képe is vállalhatatlan rajta"

Itt nem tudom, mire gondoltál. Ha SD-anyagokra, mint pl. a DVD, akkor annak a képe is tud vállalható lenni, csak ahhoz is megfelelő hardver kell. Egy jó BD-lejátszó (vagy ismétcsak médialejátszó), ami kiválóan skáláz fel 1080p-re és a jobb DVD-k is úgy néznek ki, mintha 720p anyagot néznél. Én 65"-os plazmát használok és még azon is tud szép lenni egy jó minőségű DVD is. Nyilván nem azzal célszerű etetni, de ha ott vannak a polcon az 5-10 évvel ezelőtt megvett DVD-k, akkor nem dobálja ki őket az ember.

Get Moded!

(#70613) Because


Because
őstag

valakinek megjött az 1 terrás, god of war, last of us, uncharted bundle?

[ Szerkesztve ]

(#70614) szasanyi válasza DM-Fan (#70612) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez igaz, viszont nagyon különbözik a szemünk így azt nem mindenki látja / veszi észre vagy csak szimplán nem zavarja. Én magam észreveszem ha kimondottan arra figyelek, de alapvetően nem zavar. Ez a különbség sokaknak (nem sem) ér meg több 10k-s kiadást, vagy ~45k+ ha igazán jót akar az ember.

(#70615) DM-Fan válasza szasanyi (#70614) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nyilván megszokás kérdése is. Engem pl. kiver a víz, ha szappanopera-hatást látok egy mozifilmen a TV-n való lejátszáskor, vagy ha röcög a tartalom a nem megfelelő kadencia miatt. Nagyon kell az a 24p, nem véletlenül van úgy fönn a BD-n a tartalom!

Get Moded!

(#70616) marilllyo


marilllyo
veterán

Dying Light Enhanced edition

Vótmá?
Úgy látszik egybe pakolják az egészet és újra kiadják. Volt szó róla, hogy a season pass vásárlói nem kapnak "Following"-et.

(#70615) DM-Fan : Nekem a médialejátszómon van olyan beállítás, hogy 1080p 24Hz ON/OFF. (Vagy valami ilyesmi) Ezt akkor kapcsoljam be?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70617) eisento


eisento
addikt

sziasztok. lenne valaki olyan jo es megnezne nekem hogy nala mukodik-e a ps4 bongeszojen belul a youtube videok. ha ez megvan akkor pedig a live from playstationbe kene megnezni hogy betoltodnek-e a streamek mert nalam nem mukszik, eljut 20%-ig vagy jobbik esetbe 98%-ig varakozas varakozas majd cannot connect server hibauzenettel elszall a francba.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#70618) FhRossi válasza Because (#70613) üzenetére


FhRossi
tag

Meg! Gameshop rendelés, vagyis előrendelés volt. Miért?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#70619) neato3loco válasza crue (#70586) üzenetére


neato3loco
senior tag

A gamepod tesztet elolvasva, kb. elszomorodtam. Ennyi negatívumot nem hiába írtak le. Youtube videókat megnézve is sok savat kapott a játék. Várható a közeljövőben valami patch, újítás esetleg?

Mindenesetre köszönöm a véleményeteket! ;)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#70620) DM-Fan válasza marilllyo (#70616) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Nekem a médialejátszómon van olyan beállítás, hogy 1080p 24Hz ON/OFF. (Vagy valami ilyesmi) Ezt akkor kapcsoljam be?"

De mint a szélvész!

Get Moded!

(#70621) N@idia válasza marilllyo (#70616) üzenetére


N@idia
őstag

Ez nem igaz, mert akik régen vettek season pass-t, ahogy én is vettem és szart se adtak vele, most törleszthetnek és olvastam is, hogy akiknek már van azok megkapják a following DLC-t :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#70622) Begi


Begi
senior tag

Sziasztok!

Pár hete read-only módban követtem a topicot, de mától beléptem a ps4 használók népes táborába egy KonzolVilág-tól Black Friday keretében (+1 kontroller) vásárolt BattleFront-os bundle-val. (Nagy piros pont a cégnek, még kedvezményt is kaptam a + gari árából)
Remélem sok kellemes órát fogunk eltölteni együtt. ;]

Üdv,
Begi

[ Szerkesztve ]

(#70623) gaebriel


gaebriel
tag

Sziasztok!

Egy jó barátom megvette lemezesen a Battlefrontot, és a PS Store-ban vett hozzá Season Pass-t. ( a bolti verzió normál, mivel Deluxe Edition-t csak géppel együtt árulták). Ugyanakkor a DLC-khez nem fér hozzá, mert azt írja, h nincs early access hozzáférése (pedig a season pass leírásban az szerepelt, hogy jár hozzá). Ilyen esetben mit lehet tenni?

Előre is köszi!

Gaeb

[ Szerkesztve ]

(#70624) Wlac válasza gaebriel (#70623) üzenetére


Wlac
Ármester

A DLC-k majd csak 2016-ban jönnek, egyelőre egy extra map jött csak (Jakku), ami már tölthető.

Begi: üdv a klubban! ;)

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#70625) Because válasza FhRossi (#70618) üzenetére


Because
őstag

csak kíváncsi lennék egy unboxing videóra, képekre :)

(#70626) dollarZ18


dollarZ18
tag

PS alkalmazást letöltöttem mobilra (iphone6), viszont vagy nagyon lassan tölt be, vagy el sem akarja indítani. Valaki tud esetleg megoldást? Újratelepítés nem segített..

(#70627) gaebriel válasza Wlac (#70624) üzenetére


gaebriel
tag

Akkor mi kell ahhoz, hogy ehhez a maphoz hozzáférjen?

(#70628) heihachi válasza dollarZ18 (#70626) üzenetére


heihachi
addikt

iPhone5S, azon működik ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#70629) N@idia válasza heihachi (#70628) üzenetére


N@idia
őstag

Galaxy S6-on is tökéletes ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#70630) marilllyo válasza gaebriel (#70627) üzenetére


marilllyo
veterán

Játékon belül ott van a menüben a Jakku-s pálya. Rámegy és átnavigálja Store-ba. Onnan letöltheti.
Másfél GB körülbelül.

Más: Csináljunk egy Star Wars Battlefront-os Community-t?

(#70626) dollarZ18: Nokia 3310-esen is tökéletes. Nem tudom...nálad lehet valami gond... ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70631) MixY válasza MixY (#70557) üzenetére


MixY
tag

Megnéztem a madaras T*S*O-ban az 500GB-os alapgépet és a 1216A-s széria, úgyhogy nyugodt szívvel veszem meg! Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

(#70632) A`rpi válasza marilllyo (#70630) üzenetére


A`rpi
addikt

Más: Csináljunk egy Star Wars Battlefront-os Community-t?

Nem látom akadályát, ugyanakkor túl sok értelmét sem.

PH!-s csoportban van mozgás?
Ott szerintem lelehetne zavarni az SW-s dolgokat (is).

[ Szerkesztve ]

(#70633) boost válasza A`rpi (#70632) üzenetére


boost
addikt

Szerintem továbbra se egy community kéne, hanem egy csevegő csoport, ahova felvennétek azokat, akiknek megvan a játék. Ahogy DriveClub esetén is.

(#70634) Tuomas válasza boost (#70633) üzenetére


Tuomas
addikt

Ahonnan meg egy csomóan kiléptek a sok üzenet, így a sok értesítés miatt ;] :DDD

We were here

(#70635) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Lehet hülye kérdés, de a 14 napos ps plus-t hogyan tudom aktiválni? :)

(#70636) A`rpi válasza cross56 (#70635) üzenetére


A`rpi
addikt

Összefoglaló > Gyakran ismételt kérdések.

(#70633) szgergely
Legyen, de én nem látom értelmét.
Sok csoportot szvsz nehéz követni.

[ Szerkesztve ]

(#70637) cross56 válasza A`rpi (#70636) üzenetére


cross56
senior tag

Köszönöm!

(#70638) boost válasza Tuomas (#70634) üzenetére


boost
addikt

világos, én is kiléptem, mert már nem DC-ztem, ezért nem volt hasznos. Miktor DCztem, örültem az üzenetekek, szívesen olvastam.

(#70639) Tuomas válasza boost (#70638) üzenetére


Tuomas
addikt

Na azt nem tudtam, hogy te kiléptél :DDD :Y Ejnye-bejnye ;]
Amőgy egy idő után tényleg zavaró tud lenni, ha community-be ír valaki, azt hiszem az nem küld értesítést minden egyes üzenet érkezésekor.

We were here

(#70640) heihachi válasza boost (#70633) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem is ez a jobb ötlet!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#70641) crue válasza neato3loco (#70619) üzenetére


crue
őstag

Na arról a tesztről nem írom le a véleményemet, mert kitiltanának az egész lapcsaládról. Olvasd el ezt a tesztet. Nagyon jól átjön belőle, hogy a hibái ellenére mennyire magával ragadó játék. Tényleg vannak kisebb hibái, de a megjelenés napja óta eddig egyszer(!) történt meg, hogy bug miatt vissza kellett töltenem állást, mert beragadtam egy tereptárgyba. De ez előfordulhat akár egy faék egyszerűségű csőjátékban is, nemhogy egy ilyen összetett nyílt világú anyagban. Persze nem akarlak rábeszélni semmire, hiszen azt sem tudom neked mennyire jön be ez a műfaj és az is lehet, hogy csalódnál a játékban.

(#70642) marilllyo válasza boost (#70633) üzenetére


marilllyo
veterán

Engem is zavart a sok értesítés. :( Nem tudom...igazából egyre több embernek van meg a Star Wars...és közösen baromi jó móka. Valahol össze kéne rántani az embereket. Akik szeretnének közösen partyzós multizni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70643) neato3loco válasza crue (#70641) üzenetére


neato3loco
senior tag

Játszottam a 3. résszel, igaz PC-n, nagyon bejött. Olvasván a PH-s tesztet elment tőle a kedvem, de a GS megváltoztatta a véleményem.

Jelenleg igyekszem beszerezni egy használt játékot.. Kutakodok a hálón. :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#70644) xenom0rph válasza marilllyo (#70642) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én benne lennék valamilyen közös ökörködésben ha van rá mód :DDD

halahala

(#70645) marilllyo válasza xenom0rph (#70644) üzenetére


marilllyo
veterán

Vegyél fel te is nyugodtan. A nick-em az aláírásomban. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70646) gaebriel válasza marilllyo (#70630) üzenetére


gaebriel
tag

Okés, köszi. Csak közben kiderült, hogy habár ő előrendelte, nem kapott pre-order kódot, így csak a mai naptól elérhető számára a pálya.

Köszönöm még egyszer!

:R

(#70647) Robi86


Robi86
senior tag

Ma 5 után Driveclub. Gyertek sokan :)

(#70648) zozika84


zozika84
őstag

Sziasztok lenne egy kérdésem: Beregisztráltam a kártyámat és jön is az sms a 0.1GBP levonásról. A probléma ott kezdődik, amikor megpróbálok vásárolni és kiírja hogy a kártyaadatok nem felelnek meg a valóságnak. Ez másnál is előfordult már?

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#70649) ldave válasza zozika84 (#70648) üzenetére


ldave
félisten

Angol fiók és magyar bankkártya nem mindig működik jól együtt. Van akinek megy, másnak problémás.

A Slime draws near! Command?

(#70650) A`rpi válasza zozika84 (#70648) üzenetére


A`rpi
addikt

Meg drágább is (mint utólag kiderült számomra), szóval, érdemes magyar fiókot létrehozni, és azon fizetni.

Ha mégis ragaszkodsz az angol fiókodhoz, amazon-ról tudsz venni féltótlókártyát hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.