Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69351) koncsik válasza Tatyla (#69350) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Account managementben hozzáadtam valódi Mastercard-ot, Paypal account-ot, hogy a Wallet funds-ot töltsem fel, de arra meg az írja, amikor az összeget próbálom hozzáadni: "The credit card information is not valid. Please check your entries carefully." Ami persze nem igaz, hiszen a Paying method beállításnál már el kellett volna utasítsa, nem? :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69352) Tegla80 válasza Tutu7030 (#69349) üzenetére


Tegla80
addikt

Megoszthato (2ps4/2ps3/3kezikonzol lehet 1accon) ,de a masik gepen akkor csak a Te(megosztod )accodon tudja hasznalni a jatekokat!
Jobb lenne ha nalad lenne secondary a sajat accod(Te ugyis azon jatszol) es a masik helyen primary,mert igy is Ő tudna a sajat accjan jatszani .
Plus-bol is eleg lenne igy egy,mert az a 2gepen is "tartalomhoz/multihoz" juttat,viszont ha a Te felallasod szerint csinalod akkor oda is kell kulon plus,mert a masodlagos acc mar nem osztja a gepre a dolgait.(jatek,plus,dlc,stb)
kb :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69353) A`rpi válasza Tutu7030 (#69349) üzenetére


A`rpi
addikt

Összefoglaló, azon belül gyakran ismételt kérdések, játék megosztás, ezzel kapcsolatos tudnivalók: itt megtalálod a kérdésedre a választ, továbbá ha elolvasod PsPlus részt. :K

(#69351) koncsik
Ha végképp nem akar menni a dolog, magyar fiókhoz konzolboltban tudsz venni feltöltőt, vagy MM-ben is van.
Külföldi fiókhoz pedig amazon-on.
-Ha UK fiók, amazon.co.uk,
-ha USA, akkor amazon.com.

[ Szerkesztve ]

(#69354) koncsik válasza koncsik (#69351) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A változatosság gyönyörködtet: There was an error encountered and we were unable to show you your basket. If the problem persists, please contact Customer Support.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69355) Nescafé válasza Prof01 (#69172) üzenetére


Nescafé
őstag

Ezt megerősítem én is nekem német kiadás van, és mióta 1.07-es patch kijött van magyar.

 iPhone 15 Pro

(#69356) Tatyla válasza koncsik (#69354) üzenetére


Tatyla
őstag

Detto ugyan ezek a hiba üzenetek, nekem is mastercardom hozzáadva paypal hozzáadva és felváltva dobálja ezt a két hiba kódot

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#69357) Zanik válasza oriic (#69345) üzenetére


Zanik
addikt

Lehet benne elveszteni a VB-t a zöld asztalnál? Megis csak úgy lenne valódi szimulátor! ;] :P

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#69358) delibab válasza Zanik (#69357) üzenetére


delibab
senior tag

Ha azt nem is, de rugni biztos.... ;]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#69359) zzola válasza Tatyla (#69356) üzenetére


zzola
félisten

Én éjjel csak weben tudtam vásárolni, konzolon minden errorba fulladt...

(#69360) dzsihad


dzsihad
csendes tag

Én addig nézegettem, a Bf akciókat, mig vettem egy nem BF akciós Blood Bowl II-t :)

Lehet hogy hülye kérdés, de most nincs kedvem keresgélni. Ha van egy BR-en lévő játékom, fel tudom rakni a gépre, hogy ne kérje a lemezt?

[ Szerkesztve ]

(#69361) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok konzol vásárlásán töröm a fejem soha nem volt még konzolom mindig Pc-t használtam nézelődtem és olvasgattam és a PS4-re esett a választás kinéztem egy gépet [link] szerintetek jó választás ennyiért illetve mit érdemes még pluszba vásárolni hozzá? Én plusz egy karra gondoltam, és egy töltőállványra [link] Még annyi ha késöbb használt játékokat vennék lesznek hátrányai? Köszönöm a segítséget

(#69362) dzsihad válasza SoundBox (#69361) üzenetére


dzsihad
csendes tag

Sztem a töltő álványnál többre mész egy sima USB kábel hosszabítóval. az kb. 300 FT :)

(#69363) Tuomas válasza SoundBox (#69361) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha már töltőállvány:
Nem ezt a félét javaslom, ennél egy 1000-el drágább a gyári, ami alulról tölti a kontrollert, nem az usb csatlakozónál fogva "lóg"

Használt játéknál az egyedüli veszély ha átvernek, vagy ha karcos a lemez, de ilyennel én még nemigen találkoztam.

Mit érdemes venni hozzá? Porszűrőt az oldalára és joy védő kupakot a kontrollerre, ezeket az összefoglalóban megtalálod.

We were here

(#69364) A`rpi válasza dzsihad (#69360) üzenetére


A`rpi
addikt

Lemez kell a hitelesítéshez, ennek megfelelően, hiába van feltelepítve a játék, ha nincs benne, nem fog elindulni a játék.

(#69365) boost


boost
addikt

Kicsit szét van esve ma reggel a PSN store.

(#69366) A`rpi válasza boost (#69365) üzenetére


A`rpi
addikt

Tapasztaltam már korábban is összecserélődött képet.
(Meglehetően megtévesztő, szóval, figyelni kell.)

(#69367) OddMan


OddMan
őstag

Tegnap este vettem egy PS4-et és most kapcsoltam be először. Eddig Xbox360-am volt, szóval a PS-el egyelőre nincs tapasztalatom.
A kérdésem: bekapcsoltam a PS4-et és elkezdtem beállítani a gép által felajánlott dolgokat pl. wifi, időzóna stb. A végén mikor beléptem láttam, hogy van egy user1 felhasználó. Gondoltam minek ez, szóval letöröltem kapásból, hogy majd csinálok egy újat, de most egy fekete képernyőt látok csak "Initializing..." és még 1 óra van hátra. Ez így oké lesz vagy nem így kellet volna kezdeni? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#69368) boost válasza OddMan (#69367) üzenetére


boost
addikt

ha nincs user a gépen, újrainicializálja magát. Ez kb a gyári beállítások visszaállítása, ugyanis ilyenkor nincs kihez kötnie a beállításokat. Kezdheted újra. :D

Ha majd belépsz user1-vel, és készítesz egy psn usert, akkor a psn id-d (felhasználóneved) lesz a user1 helyett. Nem szükséges csinálni, de ajánlott, gyüjteni a trófeákat, multi játék, stb.

[ Szerkesztve ]

(#69369) OddMan válasza boost (#69368) üzenetére


OddMan
őstag

A "User1" felhasználót ki hozhatta létre, lehet már használták a konzolt a boltban ahol vettem? :F

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#69370) lockdown90 válasza Malachi (#69340) üzenetére


lockdown90
senior tag

Akkor lenne erdemes megvenni ha lenne egy osszeszokott tarsasag akivel lehetne tolni amugy felesleges megvenni a rainbow
sixet

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69371) boost válasza OddMan (#69369) üzenetére


boost
addikt

Szerintem a gép, amikor elkezdted konfigurálni. Mivel ha nincs user, anélkül nincs konfiguráció sem.

(#69372) OddMan válasza boost (#69371) üzenetére


OddMan
őstag

Akkor megnyugodtam. Köszönöm a segítséget.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#69373) SoundBox


SoundBox
tag

Nah amit kinéztem PS4-et elvitték mind ez a fajta van ugyan annyi pénzért [link], az lenne a kérdésem a Star Wars az játszható single player módba is vagy csak multi? Mert ha jól olvastam a mutizáshoz elő kell fizetni

(#69374) marilllyo válasza SoundBox (#69373) üzenetére


marilllyo
veterán

Van pár mission de ha nincs plus-od ne vedd meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69375) koncsik válasza Tatyla (#69356) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez, hogy tetszik?
サーバーメンテナンス中
サイトのメンテナンス中です。ご迷惑をおかけしますが、しばらくたってからアクセスしてください。(500)
Na jó, ott volt angolul is (Server Maintenance) :O

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69376) Tatyla válasza koncsik (#69375) üzenetére


Tatyla
őstag

Próbáld meg PS4-en keresztül megvenni amit akarsz mert úgy már sikerült

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#69377) koncsik válasza Tatyla (#69376) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem vagyok otthon, jelenleg a ps app-on át próbáltam, otthon ráugrok, kösziii :R
Final Fantasy X-X2 hd - mi a vélemény? Féláron van ez is, tetszetős a képek és video alapján...
(Chariot, Journey, Never Alone Arctic coll., KillZone Shadow Fall van a kosárban, tegnap a 2bros.-t vettem meg)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69378) Rigormortiis válasza koncsik (#69377) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha nem lenne meg ps2re és vitára, biztos megvenném. Nagyon jó játékok, föleg a X. Ha szereted a klasszikus jrpgket, ne hagyd ki!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#69379) A`rpi válasza Tatyla (#69376) üzenetére


A`rpi
addikt

Pontosan le tudod írni a körülményeket?

-Milyen kártyát használtál
-Egyenleget töltöttél fel
-Vagy simán kosárba tetted és check out
-Fiók régiója

(#69380) koncsik válasza koncsik (#69377) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Amikor a rendes mc-dal próbáltam fizetni, a Playstationnetwork, internet gb levon -0,10 GBP-t, aztán storno.. :F
Rigormortis :R (jó nick, jegyzem meg halkan :DDD )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69381) danih válasza SoundBox (#69373) üzenetére


danih
addikt

Ha a hétvégén rendelnél szerintem itt vedd meg, most +1 kontrollert adnak ennyiért...

(#69382) Tatyla válasza A`rpi (#69379) üzenetére


Tatyla
őstag

Haverom accountján van az én MKB-s mastercardom beregisztrálva és igazából ő a saját gépen a magyar storeból vette meg a játékokat a PS4-en keresztül

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#69383) boost válasza SoundBox (#69373) üzenetére


boost
addikt

Szerintem ez jó ár ezért a bundle-ért. A SW leginkább multi, van pár singe gyakorló pálya, de alapveetően multira van kihegyezve a játék. A filmbéli csatákat játszhatod újra benne. Van benne lokál coop is, tehát két kontrollerrel tesóddal, haveroddal is tudtok játszani, egymást támogatva, de az is csak pár játékfajtában lehetséges, nem mindegyikben.

(#69384) kovsol


kovsol
titán

Azt valahogy meg lehet oldani, hogy a driveclub+season pass amit magyar profillal vettem az US profilomon is működjön rendesen? Csak mert ott nem látszik a season pass tartalma, magyar profillal indítva igen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#69385) Neoteric válasza kovsol (#69384) üzenetére


Neoteric
addikt

De látszik, csak előbb a magyar profillal bejelentkezve 'meg kell vásárolni' az összes addont. Vagyis egyesével rámész az új eventekre, hogy unlockold, és utána tudja majd használni őket a US profil is.

PSN: ne0teric_sAN

(#69386) kovsol válasza Neoteric (#69385) üzenetére


kovsol
titán

Sikerült köszi. Már megijedtem, hogy kezdhetem elölről a játékot a magyaron :) Most vettem meg a season passt az 50%-os leértékelés miatt.

May the Force be with you!

(#69387) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Skacok, most csináltam meg a playstation plus előfizetésemet, azzal nincs is semmi probléma, a kérdésem inkább a sub account-ra vonatkozik, mert most találkoztam ezzel a dologgal. Ez lenne a másodlagos account dolog? Csak azért kérdezem, mert asszonnyal játszanánk közösen 1-2 játékot amit lehet, létrehoztam neki is egy PSN fiókot, másodlagosnak állítottam be a fiókját, és így tudunk is játszani, de itt a Sony oldalán érdemes megcsinálni, vagy egyáltalán mit lehet ezzel a sub account dologgal elérni?

(#69388) A`rpi válasza Black Dragon (#69387) üzenetére


A`rpi
addikt

Sub account-korlátozott hozzáférésű fiók, pl gyereknéknek.
(Külön pénztárcával stb stb.)

Véleményem szerint csak a gond van vele.
Helyi mókára egy vendégfiók tökéletes.
Ha pedig komolyra fordulna, akkor én csinálnék egy másik teljes értékű regisztrációt.

(#69389) sting2 válasza OddMan (#69367) üzenetére


sting2
addikt

Ez a "csináltad de nem láttad" vagy "láttad de nem csináltad" esete volt... :D

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#69390) Black Dragon válasza A`rpi (#69388) üzenetére


Black Dragon
addikt

Csináltam is neki egy teljes értékű PSN fiókot, mert a guest fiók törlődött a fejéből a gépnek, és azért jó ha megmaradnak a mentések, meg egyszerűbb is. Felvettem barátként, bár nem tudom van-e értelme.

(#69391) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem tudom ki hogy van vele, de most hogy egyre több játékom van, kezd zavarossá válni az átláthatóság, jobbak lenne rácsos elrendezésbe az ikonok szerintem, esetleg egyedi rendezés vagy valami

Xbox One: bandymnc

(#69392) A`rpi válasza Black Dragon (#69390) üzenetére


A`rpi
addikt

Ártani nem árt, a barátlistádon.

Regisztrációkor megadott születési dátumot nem elfelejteni ha fake lenne.
(Jelszó cseréhez kell.)

(#69393) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!

A Black Fridíy keretében megvettem a GTAV-öt, letöltöttem/telepítettem is, játszom is a karriermódot, azonban a beállításaim mindig elvesznek, ha kilépek a programból. Mondjuk csak két dolgot kell állítgatnom, a feliratok szoktam be-, a kontroller hangszóróját meg kikapcsolni. Ezek azonban elvesznek. Érdeke módon/szerencsére a mentéseim megmaradnak. Tapasztalt valaki ilyet?

(#69394) Black Dragon válasza A`rpi (#69392) üzenetére


Black Dragon
addikt

Minden igazi, nem kamuztam semmiben, de köszönöm a figyelmeztetést.:R

(#69395) cross56


cross56
senior tag

Sajnos az idei black friday-en nem tudtam bevasarolni penz hiany miatt....vajon karacsonyi akcioban is lesznek ilyen jo arak? :/

(#69396) -ZeeZee- válasza FhRossi (#69342) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Megerősítem: tescóban láttam a dobozt, CUH-1216A volt rajta (1TB, SW Battlefront).

(#69397) danih válasza -ZeeZee- (#69396) üzenetére


danih
addikt

Ő egyébként a játék nélküli 1TB csomagra gondolt, ebből sok van még elfekvő Mo-n. Az új játékos bundle-k mint az AC: S, U: NDC, SW: B már mind 12-es szériások természetesen, ebből ugye nem létezhet (még) elfekvő készlet...

[ Szerkesztve ]

(#69398) A`rpi válasza danih (#69397) üzenetére


A`rpi
addikt

Hacsak nem valahol trükköznek, és csomagban árulják a "régit".

De amúgy nem kell ezt túlpörögni, egyrészt a régi is jó, másrészt aki ennek figyelmet tulajdonít, az direkt rákérdez vásárlás előtt.

(#69399) danih


danih
addikt

Na, ez érdekes.
Ugye sokan tudják hogy induláskor mindkét jelenlegi konzolon (PS4 és XBO) 6-ot dedikáltak maguknak a játékoknak (az elérhető nyolcból). Ebből, mivel a Kinect gyakorlatilag haldoklik, XBO-n feloldották a 7-et dev célokra (olyan játékoknál ahol a Kinect nincs használatban), erre sokan rá is pörögtek mivel elég hangos volt a Microsoft ezzel kapcsolatban.
Nos úgy néz ki a Sony is optimalizált a háttérfolyamatokon (OS), mivel a legújabb SDK update-tel csendben elérhetőve tett szintén +1 magot dev célokra.

Firelight Technologies FMOD Studio API
Detailed Revision History

17/11/15 1.07.03 - Studio API patch release (build 69975)

Features:

LowLevel API - When using System::recordStart the provided FMOD::Sound can now be any channel count, up/down mixing will be performed as necessary.
LowLevel API - Improved performance of convolution reverb effect when wet is 0 or input goes idle.
LowLevel API - PS4 - Added FMOD_THREAD_CORE6 to allow access to the newly unlocked 7th core.

[ Szerkesztve ]

(#69400) front3r


front3r
őstag

A Sony aktiválta a 7. processzormagot a PS4-ben a játékok számára!
Úgy látom az audio feldolgozásra lehet használni ezt a dedikált magot. De már ez is jó, ha leveszi a terhet a többiről.

danih: Beelőztél! :D Így akár törölhető is a postom.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.