Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) Tatyla válasza Petreszku (#69650) üzenetére


Tatyla
őstag

Nincs

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#69652) zzola válasza dollarZ18 (#69649) üzenetére


zzola
félisten

Nem lehet hirdetni.

(#69653) Kakaduku válasza oriic (#69630) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Mi az az amazonos trükközés? ;]

(#69654) bandi0000 válasza dollarZ18 (#69649) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem, sőt le is jegelhetnek ha itt hirdeted, van hardverapro, ott lehet hirdetni, ha 500/db áron adod elég gyorsan elviszik

Xbox One: bandymnc

(#69655) koncsik válasza dvd24 (#69641) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Lehet, de ahogy Te is írtad, fura, hogy akkor s#@r be a dolog, mikor a nagy tolongás van a store-ban... bár másoknak meg simán ment (és mindegyik mindenhol máshol működik, különösen a Paypal...) Megoldódott, ez a lényeg. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69656) mohee


mohee
csendes tag

Hali srácok.
A ps storeban gondolkodom a hardline vásárláson.
Pontosan mi a különbség a deluxe és az ultimate edition között?
Mert ha nem sok akkor alig 7000ft-ért most nagyon megéri a deluxe verzió.Szerintetek?Köszi

(#69657) lockdown90 válasza sting2 (#69629) üzenetére


lockdown90
senior tag

Persze lemond rendeles csak elotte 50 fontot levon a kartyadrol es majd ezt kell vissza könyörögni...

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69658) zzola válasza mohee (#69656) üzenetére


zzola
félisten

Deluxe=csak alapjáték
Ultimate=alapjáték + Premium Session

Én a Standard-ot venném ~5k-ért...

[ Szerkesztve ]

(#69659) sting2 válasza lockdown90 (#69657) üzenetére


sting2
addikt

Te gyorsabb vagy..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#69660) Petreszku válasza Tatyla (#69651) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ. Eddig a második olyan dolog ami a PS3-on jobban megoldottak (szerintem). Remélem lesz változás, egyik sem egy eget rengető dolog, de gyorsabb volt a 3-on.

(#69661) n000rbi


n000rbi
senior tag

Van itt olyan, aki előrendelte a 1Tb-os Players Mega Pack-et? Ha igen, kaptatok már bármilyen visszajelzést? Az 576-nak természetesen fogalma sincs mikor lesz elérhető (de azért nov. 30. van a holnapon)

[ Szerkesztve ]

(#69662) Tuomas válasza Petreszku (#69660) üzenetére


Tuomas
addikt

Na de ha rest mode-ba rakod, akkor közben is tölt, telepít, meg minden hasonló :U
Szóval ha csak azért van bekapcsolva a gép, mert épp töltesz, és mondjuk elmész dolgozni napközben, akkor csak annyi, hogy reggel elindítod, rest mode-ba rakod és mire hazaérsz, jó esetben játszhatsz is :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#69663) szasanyi válasza n000rbi (#69661) üzenetére


szasanyi
félisten

Dec. 1-én jelenik meg, tehát (elvileg) onnantól lesz elérhető.

(#69664) n000rbi válasza szasanyi (#69663) üzenetére


n000rbi
senior tag

Én ezt elhiszem Neked, de 3 konzolbolt oldalán 3 különböző dátum van :D Láttam már nov. 30-at, dec. 1-et, dec. 4-et...

(#69665) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

helló

egy kis help kellene
állandóan ledob party chatből a ps játék közben...
mi lehet az oka?

XBOX LIVE: rolandinho007

(#69666) szasanyi válasza n000rbi (#69664) üzenetére


szasanyi
félisten

iPon infó alapján az van amit írta. A megrendelések száma és egyéb körülmények miatt lesz, ahol később vehető át és még később ha nem személyes átvételt kért a megrendelő. Konkrétabb infót (talán) az adott üzlet adhat.

(#69667) FhRossi válasza n000rbi (#69661) üzenetére


FhRossi
tag

Gameshopnál rendeltem, ott dec.4 már a mejelenés. Visszajelzést majd raktárra érkezéskor kapunk.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#69668) A`rpi válasza allein (#69645) üzenetére


A`rpi
addikt

Véletlenszerű akadozás lehetséges routered túlterheltsége miatt van.
Hozzáértők véleményét itt tudod kikérni: Router gondok

Először próbáld frissíteni routered. (firmware update)

Ha nem vált be, lehetőségeidhez mérten próbáld ki egy drágább modellel, asus rt-n18u bevált típus.

Bővebben itt tudsz érdeklődni.
Fórumok » Hálózat, szolgáltatók » Milyen routert?

(#69669) Tegla80 válasza allein (#69645) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ennek a router-hez semmi koze! (irod is,h alapban nincs gond,mig nincs hazimozi beiktatva.)
Szoval szimplan a hazimozira valo rakotes okozza ezt.....(belenyul a hazimozi a kep/hang dolgokba es ez ennyi idobe telik), nezz utana a tipusodnak,h a menuben valamit kikapcsolva tudsz e javitani ezen.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69670) lockdown90 válasza sting2 (#69659) üzenetére


lockdown90
senior tag

Ha ennyire jol szervezett lesz a beta mint rainbow6...
Akkor nem sokat er :D ubisoftol nem kell sokat varni

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69671) losilee1337


losilee1337
aktív tag

üdv ha van egy bloodbornom ami spanyol másodlagos accounton van,ahhoz ha meg veszem a magyar elsödleges és normál accomra a dlct az fog menni a spanyol bloodbornben?

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#69672) A`rpi válasza losilee1337 (#69671) üzenetére


A`rpi
addikt

Fog menni a DLC, ha elsődleges fiókkal vásárolod meg a DLC-t.

Ahogy idáig is tapasztalhattad, alapjáték esetén, most is csak spanyol másodlagos account-tal tudsz majd játszani, a megvásárolt DLC-vel is.

(Mivel a DLC-nek szüksége van az alapjátékra is, amit meg csak a másodlagos Spanyol fiókon tudsz elindítani, mindenhol máshol lakatos.)

(#69673) Peetr86


Peetr86
tag

Sziasztok! Ha ma fizetek elő PS Plus-ra megkapom a Decemberi játékokat? :R

(#69674) losilee1337 válasza A`rpi (#69672) üzenetére


losilee1337
aktív tag

köszi uram sejtettem hogy igy van csak megerösitésre vártam. :R

petr86 természetesen

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#69675) losilee1337 válasza Peetr86 (#69673) üzenetére


losilee1337
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#69676) bolha23 válasza tigomigocika (#69665) üzenetére


bolha23
aktív tag

UPC-s a neted?

(#69677) Nayrobi válasza Peetr86 (#69673) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha még ma, akkor a novemberieket is :)

(#69678) A`rpi válasza Peetr86 (#69673) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen meg, ha nincs PS, PC-ről is kosárba tudd tenni a játékokat.

https://store.playstation.com/#!/en-hu

1. Regisztrálj egy PSN fiókot, 2. aktiváld be a puls előfizetésed, ha még nem volt plus előfizetésed, 14 napos próbával is be tudod zsebelni a decemberi játékokat.

(#69679) Petreszku válasza Tuomas (#69662) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Igazad van, de én soha nem hagyok gépet bekapcsolva otthon, mikor elmegyek. Éjszaka szoktam tölteni, és jó lenne ha a végén kikapcsolna. Lehet, hogy hülyeség amit csinálok én így szoktam meg.

(#69680) Wlac


Wlac
Ármester

Na, Shadow of Mordor végignyomva, ha rászánom magam arra, hogy megszerezzem a 25-ös rúnát is, akkor megvan a platina (ez még csak az alapjáték, a két DLC ezután jön). Összességében nem rossz játék, de én valahogy többet vártam. Mindenki az Assassin's Creedhez és az Arkham játékokhoz hasonlítja, és bár értem, hogy miért, de azokban milliószor több tartalom van, és ez nagyon sokat számít egy sandbox játéknál.

A fő problémám a SoM-mal az, hogy monoton. A sztori viszonylag rendben van, bár szerintem nem fejtették ki eléggé a dolgokat, és valahogy az az érzésem, mintha egy filmhez készült játékot játszanék, és random bevágnának a filmből jeleneteket. Fel-fel tűnnek szereplők, de senki sem maradandóan, alig kapnak egy-két jelenetet. Talion időnként mondja, hogy gyászol, de amúgy ez nem érződik. A királynő, a lánya, a vadász... mind olyan karakter, akiket másfél órája láttam, de a nevüket már nem tudom. Ez sokat elárul a maradandóságukról.
A kiszabadító hadműveletek, a gyűjtögetés, ezek mind annyira unalmasak, hogy eret akartam vágni, mialatt csináltam őket.

A játék alapkoncepciója érdekes, a megvalósítás már közepes. Az első pár órában még érdekes az, hogy a finishing move-oknál belassul a kép, valamint az orkok, ha meglátnak, nyomnak valamilyen szöveget, azonban ez később inkább zavaró lesz. Nem egyszer anyáztam, amikor egy nagy tömegharcban alig volt már életem, és ugyan az ork fejes is már percek óta próbált megölni, de csak akkor csaptuk össze a kardunkat. Jött az animáció, ami teljesen kizökkentett a harcból, és mire visszakaptam az irányítást, már záporoztak is az ütések.
A harcrendszer elég fasza, de pár finomítást azért elbírt még volna.

A hierarchia rendszer jó, bár nem értem, hogy miért van mindenki oda Talion újraéledésétől, amikor az orkok is ugyanezt csinálják. Maggot-Nest, The Cook, ezeket mind megöltem többször is, mégis újra meg újra feltűntek. Kard át az agyon? Simán túlélték, de persze beszóltak később, hogy miattam sebesek. Aha...

A manipulálás jó, de nem használták ki szerintem eléggé. Alapból a játék 90%-ánál kapjuk meg, pedig az előtte lévő 15 órában is jó hasznát vettem volna, és hát mégiscsak azzal reklámozták a játékot.

Mindent összevetve nagyon érződik rajta, hogy még az előző generáció szellemében készült, de nem volt rossz csak valahogyan nem elég. Ettől függetlenül várom a folytatást, ha lesz, de azért nem remegve.

“The wha-"

(#69681) n000rbi válasza FhRossi (#69667) üzenetére


n000rbi
senior tag

Felhívtam a csodás törtmagyarral beszélő sony supportunkat és a kishölgy volt olyan aranyos és megnézte, hogy a konzolvilág milyen dátumot ír a honlapján, egyebet ő se tud mondani. :C Nem tudom már, hogy sírjak, vagy nevessek. :W

(#69682) Tegla80 válasza Petreszku (#69679) üzenetére


Tegla80
addikt

Felejtsd el a ps3 as dolgokat(beidegzodest)Itt teljesen mas a rendszer ezen felepitese es a folyamatos online a trendi a gepnel.
Nekem is furcsa volt az elejen,de megszoktam ,mert ezen valtoztani mar nem fognak mivel 2 eve igy ketyeg a rendszer.
Szoval ez ilyen es igy kell/lehet hasznalni.

Sony® & PlayStation®

(#69683) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Érdemes volt megnéznem ezt a sok Star Wars filmet, ma érkezett meg a játék, egyelőre a tutiroalokat csinálom, de nagyon tetszik :) :C

(#69684) Tomi778


Tomi778
újonc

:)

(#69685) Xmodule


Xmodule
őstag

No ma végre nekem is meg érkezett a ps4. Egy destiny the taken king bundle. Plus meg vettem hozzá Fallout 4 et és az új need for Speed et 9600ft/darab áron (új, fóliás) szoval most egy ideig el leszek. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#69686) Petreszku válasza Tegla80 (#69682) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Igen észrevettem a változásokat, szerencsére ki lehet kapcsolni a nekem nem tetsző dolgokat. Bár még igen csak ismerkedési fázisban vagyok a géppel és lehetőségeivel.

A kontroller hangját ki lehet kapcsolni, lejjebb venni? Ha igen ezt hol keressem?

(#69687) delibab válasza Xmodule (#69685) üzenetére


delibab
senior tag

Gartula az új géphez.
Az NFS-t hol vetted annyiért?

Petreszku : le lehet venni a kontroller hangját illetve a fényerőt is lehet állítani, beállításokba menj és ott!

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#69688) GazRic válasza Bencus88 (#69683) üzenetére


GazRic
senior tag

Tényleg nagyon jó játék, nekem is nagyon bejön. Tény viszont nagyon monoton tud lenni egy idő után.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#69689) Xmodule válasza delibab (#69687) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszi.

Egy sractol aki ajándékba kapta de már meg volt neki így eladta. Szerintem kicsit áron alul de nyilván én csak jól jártam vele.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#69690) oriic válasza chosa91 (#69648) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amazonon előrendeled a játékot, megkapod a béta kódot, majd lemondod az előrendelést. Bankkártya kell hozzá, de pénzt nem von le. Amazon úgy működik, hogy csak akkor kell kifizetni a cuccot, amikor szállítják már.

Live-Die-Respawn

(#69691) Kakaduku válasza oriic (#69690) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ebben szerintem nincsen semmi. Én anno a BF3-at (ha jól emlékszem) rendeltem elő, hogy ki tudjam próbálni béta miatt, de sajnos az akkori konfigom nem volt megfelelő neki, így visszamondtam az előrendelést, amit már egyébként előtte levontak. Simán visszaadták a pénzt, mert megértették, hogy nem elég hozzá a gépem és így nem tartok rá igényt. Ennek még utána nézek és ha kell, akkor előrendelem.

(#69692) melega


melega
őstag

Ti nem tudjátok a Batman Arkham Knightot annyi hogy Playstation 4-re feltelepítem a gyári dvdt és játszható, vagy internetről kell hogy letöltsön 55 Gbot?

[ Szerkesztve ]

(#69693) oriic válasza Kakaduku (#69691) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én tudom hogy ez semmi, de fórumon sokaknak nem tetszik, mert hogy ez olyan tipikus magyar hozzáállás. :S

Live-Die-Respawn

(#69694) Zanik válasza melega (#69692) üzenetére


Zanik
addikt

DVD??? :Y
;] :P

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#69695) A`rpi válasza melega (#69692) üzenetére


A`rpi
addikt

Lemezt tedd be a PS4-be, majd ezután telepíteni fog magától teljes lemez tartalma felkerül, nem DVD, hanem kék lemezt használ.

Lesznek hibajavítások, amit az internetről fog letölteni. :K

(#69696) marilllyo válasza oriic (#69690) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez sima magyar store-on nem működik? CO: BO3-nál jó volt ugyebár...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69697) oriic válasza marilllyo (#69696) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel nincs PS-em így nem tudom megmondani. :D

Live-Die-Respawn

(#69698) melega válasza A`rpi (#69695) üzenetére


melega
őstag

Köszi, de csak azért kérdeztem, mert akkor csak a javításokat tölti le internetről, a játékot június 27-én fogom megvenni szülinapomra.
Akkor mindig kék lemezt használ a ps 4, csak javításokat tölt a netről, ami jó mert az 1,2 megabyte/s sebességű internetem a ps 4-emen nagyon lassan tölt 757 Mbot 3 óra alatt.

(#69699) james001


james001
veterán

A csömöri Auchan-ban a kirakott PS4-en Uncharted 4 E3 demós videó ment,meg is lepődtem. :D Bezzeg egy igazi játszható demót nem hogy ráraktak volna,úgy lett volna a legjobb ;] Nem baj,4-én indul a béta :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69700) A`rpi válasza melega (#69698) üzenetére


A`rpi
addikt

Mennyi helyet foglal egy játék a HDD-n?

Kék lemez teljes tartalmát felmásolja a merevlemezre.

Batman játék 48.7 GB helyet foglal le a PS4-ed merevlemezéről.+ a hibajavítások, szóval legszélsőségesebb esetben 60GB/ játékkal lehet számolni.
(Van ami ennél kevesebb foglal jóval.)

Szóval ha veszel játékot:
az eladótól meg tudod kérdezni mennyi hely kell a játéknak,
és egyébként az üzletben ha megnézed a dobozt láthatod is hátul:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.