Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69951) A`rpi válasza marilllyo (#69950) üzenetére


A`rpi
addikt

Világ szinten egyáltalán nem sok az a ~40 platina ami nekem van.

Nem tudok és, nem is akarok amúgy azokkal versenyezni, se időm se energiám rá...

(#69952) Prof01 válasza A`rpi (#69949) üzenetére


Prof01
veterán

Egyébként ezzel a trófea elrejtéssel, ha ráfrissítek psnprofiles.com-on, akkor ott is eltűnnek? Szóval egyszerűen megtehetném, hogy 100%-osnak látszódjak én is? Kicsit csalásnak érezném azért... :D
Te sok játékot elrejtesz?

Crysis 3-at én is elég gyorsan 1000G-ztem X360-on mindenféle boost nélkül, bár a DLC-t már nem vettem meg hozzá. Legbüszkébb 1000G-m a kevesebb, mint 2 hét alatt elért Titanfall volt, ezzel nyertem is az MS-től 1 éves live előfizut (100db-ot osztottak ki legtöbbet megszerzők között). Nem kellett volna annyira rush-olnom, mert haverok 500G körül is kaptak, de azért jó érzés volt kb. a Top 5-ben lenni! :D
BF4-ből (X360-on) nekem is megvan az 1600G, sőt annyira beteg voltam, hogy megszereztem az összes létező medált és assignment-et is teljesítettem! Egy múltkori update miatt a Gunmaster játékmód hiányzik, de már nem térek vissza 360-ra ez miatt! [link] :D
Most a PS4-es van vissza, sajnos ugye, Xbox-ról nem lehetett áthozni semmit, így újból, elölről minden!

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69953) sittes79 válasza A`rpi (#69942) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönöm, mindig tanul az ember fia. A how to backup hdd kimaradt.Akkor gondolom tölhetek le mindent újra. Mentesek meg vannak.

(#69954) A`rpi válasza Prof01 (#69952) üzenetére


A`rpi
addikt

Relatív nem sok játék van rejtve,
ha megemberelném magam 2 hónap alatt meglenne minden kb.

COD BO1: platina, csak a DLC-k hiányoznak
VANQUISH: legnehezebb trófea hiányzik csak
Ratchet & Clank: első rész, annyira nem jött be, majd nekiülök
Sly Cooper: Thieves in Time: dupla trófea végett kaptam vérszemet
Sports Champions 2: move-os játék szó szerint majd vért izzadok :D
Limbo: vitán elindítottam legnehezebb trófea maradt csak.
Diablo 3: nem tetszik... valószínű hekkelt itemmel fogok végigrohanni.
(Nem fer tudom stb, legszívesebben törölném is a listából,
de ezt még nem találták fel SONY-ék, pedig jó lenne...)

(#69953) sittes79
Sajnos igen. :(

[ Szerkesztve ]

(#69955) Tuomas válasza A`rpi (#69954) üzenetére


Tuomas
addikt

Hogy kell elrejteni a trófeákat? :B

We were here

(#69956) A`rpi válasza Tuomas (#69955) üzenetére


A`rpi
addikt

[PSN] > [Privacy Settings]

Trophies (Trófeák)
Beállíthatja, hogy mely játékosok láthatják a trófeáit.
Megadhatja azt, hogy az egyes játékokban megjelenjenek-e a trófeák, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#69957) Tuomas válasza A`rpi (#69956) üzenetére


Tuomas
addikt

Aaa köszi :)
És a "Megadhatja azt, hogy az egyes játékokban megjelenjenek-e a trófeák, vagy sem." résznél ha beállítok egy játékot, akkor magam sem fogom látni? :U
Mert engem idegesít a legjobban, hogy azok, amiket elkezdtem de nem tetszett, mégis hozzmávágott egy trófeát 10 perc játék után, ott virít 1 %-on :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#69958) A`rpi válasza Tuomas (#69957) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos nem, te magad látod, csak publikusan nem fog látszódni.

Erre írtam azt, "remélem lesz majd progress-től független törlési lehetőség",
amit akarok had töröljem címszóval...

(#69959) Tuomas válasza A`rpi (#69958) üzenetére


Tuomas
addikt

Doh :(((
Akkor mindegy, köszkösz :DD

We were here

(#69960) Elims válasza n000rbi (#69903) üzenetére


Elims
veterán

"...nevet nem írok...nem akarok üzletrontó lenni..."

Legyél légyszives üzletrontò.Konzolvilàg?

Firstking: Esetleg akinek elsődleges a magyar ő nem tudnà kipròbàlni?

Deego: "Az US store-on vett Witcher 3 nem rendelkezik magyar felirattal. Még a patch-ek után sem."

De ha a gépen magyar account-tal (persze az usa àltal letöltött) letöltöd hozzà a patch-eket akkor sem?

Árpi 69942: Ezt én is köszönöm!!
Hdd csere
Tròfea rejtés. Én a tròfeàkat nem,de a nevem melletti szàmot eltüntetném ha lehetne.Azt lehet vhogy? Nagyon szeretném.

(#69961) Rigormortiis válasza Prof01 (#69948) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jajj azért ez már a legalja, amikor csak a trófea miatt játsszol valamivel, pláne egy ilyen sound shapessal :D Emléksxem anno boxon a haveri körünkben mindenkinél körbejárt a fifa street meg valami barbies szar csak a könnyü ezer g miatt :D Na azota nem csinálok ilyet :D

Egyébként minden elismerésem annak, aki egy nehéz játékot kiplatináz. Ott van pl az outlast. Na aki azt platinázza, vendégem egy sörre.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#69962) gyuribácsi88 válasza Rigormortiis (#69961) üzenetére

Egy platinázott játékom sincs. Nekem a játékélményből elvesz, nem pedig hozzáad az, hogy kényszerből kellejen valamivel szenvednem. Ez az egész trófea meg acsi vadászat olyan számomra mint egy virtuális vállveregetés amit saját magadnak adsz a sok feleslegesen eltöltött óra miatt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#69963) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Nem tudjátok, hogy valahol lehet-e részletre venni ps4-et a telekomon kívül?
0% thm természetesen

[ Szerkesztve ]

(#69964) Prof01 válasza gyuribácsi88 (#69962) üzenetére


Prof01
veterán

Akkor tényleg nincs értelme, ha szenvedésnek érzed. Nálam ezek újabb kihívások azon felül, amit a játék nyújt. Egyébként, mindig utánajárok a trophy guide-oknak, ha túl szenvedősnek ígérkezik, akkor nem foglalkozom vele, csakis addig, amíg élvezem a teljesítésüket! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69965) Rigormortiis válasza gyuribácsi88 (#69962) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pont ez a baj, hogy nem magadnak szól, hanem a többi élettelen kockának. Annyibol jo, hogy ha tényleg elérsz egy nehéz dolgot, annak nyoma lesz (outlast vagy alien isolation esetében vidd végig ultrabrutál nehézségen, mentés és kutyafasza nélkül).

De amikor csak arrol szol, hogy csak azért játszom valamivel, mert könnyen adja az acsit, az beteg.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#69966) marilllyo válasza Prof01 (#69964) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából nem arról van szó, hogy kell vagy nem. Hanem, hogy folyton ott motoszkál az emberbe, hogy... "te sz*r vagy.. Nem tudod megcsinálni ". :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69967) gyuribácsi88 válasza cross56 (#69963) üzenetére

Extreme digital, Média Markt. Mindegyiknél van karácsony előtt 0%-thm, 10-20 hónapra.

marilllyo; hát akiben egy ilyen dologgal kapcsolatban ilyen gondolatok motoszkálnak, annak a legkisebb problémája is nagyobb annál mint hogy megszerezzen egy platina trófeát. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#69968) Prof01 válasza Rigormortiis (#69961) üzenetére


Prof01
veterán

Egyetértek, de a Sound Shapes-t nem sorolnám a gagyik közé, attól, hogy indie (ebbe se vagyok biztos, mert Santa Monica Studio) nagyon is élvezetes! Főleg Vita-ra ajánlom, passzol a remek D-pad-jához! :K

Az Outlast-ot nem is lehet, mert nincs Platinája! De a kihívást elfogadom, 100%-ra nem tűnik nehéznek! :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69969) Rigormortiis válasza Prof01 (#69968) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na tessék, még platinát sem ad, de olyan nehéz, hogy a körmeid leszakadnak :D

Jahj, kemény fél órát sound shapeztem. Elég volt egy életre.

A Halokat egyiket sem ezreztem ki, viszont a 'vidd végig legendaryn EGYEDÜL' acsikra büszke vagyok.

Amugy az xboxot amikor eladtam, olyan 120 ezer g-m volt. Azaz van a mai napig :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#69970) heihachi válasza gyuribácsi88 (#69962) üzenetére


heihachi
addikt

+1

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#69971) Prof01 válasza Rigormortiis (#69969) üzenetére


Prof01
veterán

Szerintem az egyik legjobb a Rocket League, Transistor, és a kevés minőségi PS+ játékok közül, amit idén kaptunk. Egy igazán egyedi platformer, különböző ritmusú dallamokra játszol, nagyon megbocsájtó, tele van checkpoint-okkal. Nem az őrületbe kergető fajta. Mindenkinek bátran ajánlom. :K

Rigormortiis: Ideje lesz, akkor egy One-t is beszerezni és folytatni! :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69972) Rigormortiis válasza marilllyo (#69966) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem is ezzel van probléma, hanem azzal, amikor tök fölösleges faszságot kér töled a játék a trófeáért. Nekem kb csak a Bloodborne van kiplatinázva ps4en, és elsöre nem tünik könnyünek, de a trófeák többsége természetes elörehaladással unlockolódik. Egyetlen igazán nehéz volt benne, a cselisz dándzsönös, mert akkoriban még nem lehetett npct idézni a fél életes amygdalához, játékost meg alapbol nem találtál az egyedi kód miatt, szóval azt egyedül kellett lenyomni, de sajna már ezen is könnyítettek, mert gondolom sokan vernyogtak.

Prof: Engem nem térítesz meg ezzel :D Nekem a plusosok közül talán a broken age jött be a legjobban. Meg a limbo, de az nem számit, mert már boxos premierkor megvolt :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#69973) n000rbi válasza Elims (#69960) üzenetére


n000rbi
senior tag

:K

(#69974) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Azt lehet előre tudni, hogy mi lesz a következő akciós játék a store-ban, vagy ez minden 2. nap "meglepetés"?

[ Szerkesztve ]

(#69975) marilllyo válasza Rigormortiis (#69972) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Pl. Itt van a Battlefront is. Tök jó trófeái vannak. Nincs is semmi hülyeség. Nem is tudod boostolni. A legtöbbnél ki kell ismerni a hozzá tartozó játékmódot és bizony jól kell játszani. A trófea lehet jó is. Ennél is..mire kiplatinázod ismerni fogod minden részletét. Az ilyet szeretem...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69976) Bencus88 válasza A`rpi (#69947) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Képzeld elég volt csak a Chaptert újra kezdenem, most már működik :C

(#69977) Tuomas


Tuomas
addikt

Az volt már, hogy aki store-ban megveszi 8.990 ft-ért a Beyond Two Souls-t, az februárban szintén a store-ból olcsóbban megveheti a Heavy Rain-t?
Ha jól fordítottam :)

We were here

(#69978) Wlac


Wlac
Ármester

Én is csak az olyan játékkal foglalkozom platinaügyileg, ami egyrészt érdekel, másrészt úgy megcsinálható, hogy ne tépjem ki a hajam, és illeszkedjenek a trófeák a játékba. Ez utóbbira jó példa a The Witcher 3. Trófeák szintjén nem volt nehéz játék, de az 50 fejlövéses dolog nagyon felmérgelt, mivel egy olyan feladat specifikus sokszori ismétlését kérte a játék, amit amúgy szerintem senki sem csinált. Mivel imádtam a játékot, ezért sorozatnézés közben összefarmoltam a fejlövéseket, de egy olyan programnál, amiért nem is vagyok annyira oda, már nem biztos, hogy megcsináltam volna. Például a Thief nem különösebben nehéz, mégis soká fogom magam rávenni, hogy megcsináljam, mert annyira nem volt jó játék.

Egyébként elkezdtem a Watch_Dogs-t. Szerintem baromi jó játék, eddig nem csalódtam benne (ellenben a sokat éltetett Shadow of Mordorral).

Tuomas: igen, jól fordítottad. Nem rossz ajánlat, már ha valakit érdekel a játék (engem valamiért nem fogott meg, de a Heavy Raint nagyon várom).

horvathkrisz: meglepetés, pedig tényleg jó lenne tudni őket. Konkrétan egy kedvezményes Battlefield 4-re vágynék.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#69979) gyuribácsi88 válasza Tuomas (#69977) üzenetére

Ha meg nem, akkor így jártunk. :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#69980) dunc


dunc
nagyúr

Mi a véleményetek az e havi pluszos két ps4 játékról?

(#69981) danih


danih
addikt

Van most valahol akció konzolra/bundle-ra?
Konzolvilág sajna eléggé megszívatott, inkább lemondtam a francba.

[ Szerkesztve ]

(#69983) n000rbi válasza danih (#69981) üzenetére


n000rbi
senior tag

Mi történt?

(#69984) Ronam válasza dunc (#69980) üzenetére


Ronam
addikt

En jatszottam ma a Gauntlet-tel, es azt kell hogy mondjam egesz jo jatek :), bar ez tobben jatszva az igazi. IGN-en 7.1 pontot kapott, gondoltam adok neki egy eselyt, es nem bantam meg. A masikat meg le se szedtem.

[ Szerkesztve ]

(#69985) danih válasza n000rbi (#69983) üzenetére


danih
addikt

Jeez, rövid Konzolvilág vélemény / ígyjárási történet:
Hétvégén rendelést lead (1Tb SW bundle), facebook-on csekkol mert nem jött mail: minden ok, kedden, legkésőbb szerdán megérkezik.
Vasárnap sms érkezik: rendelésed következő munkanap (ami szerintem hétfő de kiderült nem) kiszállítjuk 8-18 között (munkahelyemre kértem).
OK, hétfőt végigdekkoltam 18-ig, semmi. Keddet szintén, semmi. Szerda kora délután: semmi - felhívom őket hogy akkor ma kijön-e, mert csütörtökön/pénteken nem leszek bent. "Oh bocsi, nem adtuk fel, ma feladjuk, holnap kimegy". Mondom ok, akkor ha a boltban van ne szállítsák ki, beugrom érte, útba esik. "Igen, itt van, gyere ma bármikor". Nos, bementem: nincs ott, majd pénteken jön. :F De van Limited Ed. most ha ráfizetek +10k-t adják is. Mondom akkor hagyjuk, komolytalan, lemondom. "Semmi gond" (elnézést egy szál sem) "lemondva".
Kocsiba bepattan, 10 perc múlva jön egy hívás: futárnál van, adna három számot, nyomozzam már ki hol van és adjak meg másik címet.
Kösz nem, ennyi elég, az imént mondtam le...

[ Szerkesztve ]

(#69986) n000rbi válasza danih (#69985) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nagyon jó... nemrég előrendeltem náluk (vagyis pontosabban a Gameshopnál, de ugyanaz a cég) egy ps4-et, hát nem tudom legyen :F

Ennyire jól megy, hogy ilyeneket megengedhetnek maguknak?

[ Szerkesztve ]

(#69987) dunc válasza n000rbi (#69986) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen nagyon elszálltak, ezért inkáb drágábban, bemegyek helybe egy mm be, vagy 576 ba megvenni, bár az utobbi elég gusztustalanságot csinált!

(#69988) A`rpi válasza n000rbi (#69986) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem egyáltalán nem megy nekik jól, egyszerűen nem értenek hozzá.

(#69989) n000rbi válasza dunc (#69987) üzenetére


n000rbi
senior tag

Na most az az érdekes, hogy az 1TB-os Players mega pack 576-nál pont hogy olcsóbb 5ezerrel (fogalmam sincs hogy, még csak nem is Sony partner), de ott dec. 7. van írva megjelenéshez, ami őket ismerve hozzám csak egy hét múlva érne ide kb.

Mindkét helyen előrendeltem, de miután kiderült, hogy Gameshop/Konzolvilág Sony partner és így elvileg a héten megkapnám a gépet, feléjük húztam (a magasabb ár ellenérw), de a fenti sztori után elbizonytalanodtam egy kissé :P

[ Szerkesztve ]

(#69990) danih válasza A`rpi (#69988) üzenetére


danih
addikt

Lehet, egy pillanatra átvillant az agyamon, hogy elkérem a vásárlók könyvét - nem pattogni, csak szimplán egy őszinte feedback-et adni, min lehetne javítani - meglepő de sok üzletvezetőnek gőze sincs mi történik napi operatív szinten a boltjában. De ez el is illant gyoran, nem érdekel annyira, inkább jöttem haza :)

(#69991) tony7 válasza danih (#69990) üzenetére


tony7
tag

Saját tapasztalatom egy konzol üzletről.
Fiamnak előrendeltük a Star wars battlefront limited csomagot. Adnak hozzá 3 hó ps + tagságot is. Megjelenés előtt 3 nappal felhívnak egyeztetés miatt. A megbeszélt időben én mentem átvenni szerencsére. Eladó gépet kibont megmutat mindent . Várja , hogy fizessek én meg nézek rá. Kérdezem tőle : és a beigért 3 hónapos ps+ tagság ? Erre az volt a válasz, hogy a sony vissza vonta azt az akciót. Kérdem tőle és nem kellett volna erről tájékoztatniuk? Mert ha ezt tudom akkor máshol vettem volna meg. Elnézést kért és mondta, nem tudnak mit csinálni. Erre az volt a válaszom én se tudok most mit csinálni mint,hogy elviszem a gépet mert várja a gyerek , de szeretném elkérni a panaszkönyvet és fórumokban is csinálok negatív reklámot nekik. Na erre felhívta a főnökét és megkaptam a ps+ tagságot. Na most ha 20 emberrel megcsinálják ezt akkor a visszatartott ps tagság árából van egy ingyen gépük. :(

(#69992) n000rbi válasza tony7 (#69991) üzenetére


n000rbi
senior tag

Akkor már itt is tudjuk meg, hogy melyik üzletről van szó ;)

(#69993) danih válasza tony7 (#69991) üzenetére


danih
addikt

Far Cry 4-et nem kaptál? :DDD

Amúgy én is service szektorban dolgozom, customer satisfaction az egekben. Hogyan oldottam volna meg a problémámat ha én lennék az eladó?
"Elnézést, sajnos hibáztunk, nincs itt a rendelés, de van Limited Edition, amit felár nélkül oda tudnék adni most, amennyiben megfelel. Adnék mellé egy pontgyűjtő kártyát (van ilyen a Konzolvilágnak) is, a vásárlási összegnek megfelelő pontokat jóváírjuk melyet jövőbeli vásárlásokra válthat be. Várjuk szeretettel."
És kész, ügyfél a padlón, 99%, hogy visszajön, és még ajánlani is fog mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#69994) adalbert1 válasza tony7 (#69991) üzenetére


adalbert1
veterán

Mint fentebb én is írtam, nekem is rengeteg negatív tapasztalatom van a konzol üzletekkel. Van pár, amivel elégedett vagyok, de a többinél már mindig megszívattak valahogy. Arra jutottam, hogy ma Mo-on, igazán nagy és professzionálisan működő konzol üzlet/hálózat nincs, van pár kisebb/réteg igényekre specializálódott, ahol jobban odafigyelnek a vevőre, de a nagyobb helyeken simán átvernek rengeteg dologgal (akár direkt, akár véletlen).

(#69995) n000rbi válasza danih (#69993) üzenetére


n000rbi
senior tag

Na igen, ehhez képest nekem az 576 legutóbb azt mondta, hogy vegyek máshonnan gépet. :Y (miután a rendelés leadása előtt közöltem velük, hogy zsinórban 4 hibás ps4-et fogtam ki más boltokból és nagyon bízom benne, hogy tőlük végre hibátlant kapok)

[ Szerkesztve ]

(#69996) danih válasza n000rbi (#69995) üzenetére


danih
addikt

Jujj, hol fogtad ki, mi a történeted? Leírtad már valahol? Ha igen link pls

(#69999) n000rbi válasza danih (#69996) üzenetére


n000rbi
senior tag

Egyben sehol nincs leírva a sztori. Egyébként 2-2 mgs limited gép volt KV ill. Gameshoptól (akkor még nem tudtam, hogy egy cég :D) Egyiknél beleért a venti valamibe és zörgött, a többi meg idleben és rest módban is hangosabb volt, mint a 2 éves első szériás gépem. (amit én marha már az első mgs gép előtt eladtam és így már 3 hónapja nincs gépem)

(#70000) zzola


zzola
félisten

Edigital is kezd dekadens lenni! November elején nem adtak Sony garanciajegyet a konzol mellé, amikor szóvá tettem, odaböfögte az eladó, hogy "ha meghibásodik, úgy is hozzájuk viszem vissza, minek nekem Sony garancia jegy?". Azóta 2x írtam az ügyfélszolgálatuknak, de semmi! Úgy látszik a részesedés eladása külföldi kézbe nem bírt pozitív hatással! Bár eddig minden rendben volt, rengetegszer vásároltam már náluk...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.