Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69901) fityere


fityere
senior tag

JÖHET A DEAD ISLAND REDUX?
Újabb remastered.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#69902) dunc


dunc
nagyúr

A Hama kontroller kupakot vettem, tényleg jobb lett az egész célzás, stb, a nagyot raktam fel. A kérdésem, hogy lehet leszedni, ha ki szeretnék másik kupakot is próbálni? (amúgy meglepően minőségi cucc, korrekt csomagolás, korrekt minőségű anyag ) :))

(#69903) n000rbi válasza adalbert1 (#69895) üzenetére


n000rbi
senior tag

Abszolút meg tudlak érteni. Ma már semmit nem tudok nyugodt szívvel megrendelni sehonnan, mert bennem van, hogy most éppen mi lesz szar, mivel akarnak átverni stb. Sajnos elég sok rossz tapasztalatom van szinte az összes konzolbolttal Magyarországon. Szomorú.

Legyen egy példa is, apróság, de egy korrekt bolt szerintem nem csinál ilyet: nem akarok üzletrontó lenni, ezért nevet nem írok, de az egyik nagyobb konzolüzletben összegyűlt 2700 törzsvásárlói pontom (tehát nem keveset hagytam már ott náluk...). Most épp akciózzák az UC Collection Special Edition-t és gondoltam egyben felhasználom a pontjaimat is. Ki is jött 15829Ft-ra, ami elég jó ár a játékért, de ők a csomagot már 16000ft-os utánvéttel adták fel. Nem a 171Ft a lényeg itt, hanem a hozzáállás. (hozzáteszem ahhoz nekem 17100ft-ot kellett náluk hagynom, hogy a 171 pontom meglegyen...)

[ Szerkesztve ]

(#69904) kovsol válasza marilllyo (#69900) üzenetére


kovsol
titán

Manapság már divat lett a fikázás.

May the Force be with you!

(#69905) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

csak arra lennék kíváncsi,hogy ez a mega pack mennyire éri meg? látom,hogy van hozzá 3 játék, meg egy headset. nem tudom,hogy ez a headset milyen minőségű ?

(#69906) bolha23 válasza Neoteric (#69888) üzenetére


bolha23
aktív tag

Tegnap délután nyomtuk pár órát, teljesen rendben volt.

(#69907) n000rbi válasza Járókeret (#69905) üzenetére


n000rbi
senior tag

Eléggé megéri, főleg, ha kimaradtak ps3-on ezek a játékok (ami összesen 5 játék: 3 Uncharted, egy GoW3 és egy Last of Us) A "headset" mindegyik ps4 gépcsomagban benne van, egy mono kis semmi, ne emiatt vedd meg :)

[ Szerkesztve ]

(#69908) zol71


zol71
tag

Üdv! PS4 vásárlás elött állok,ezt néztem ki:Ps4 Call of duty Black OPS bundle 1TB-os 119900ft
gyári gar. Hírdetője itt a ph-n:konzoli. Ez jó ár vagy esetleg várjak még 1 kicsit és karácsonyfelé csökkennek?

(#69909) Járókeret válasza n000rbi (#69907) üzenetére


Járókeret
senior tag

nekem minden kimaradt, mert most lennék konzolos :D köszi az infót :)

nagyon remélem,hogy lesz akciós csomag januárban ^^

[ Szerkesztve ]

(#69910) szasanyi


szasanyi
félisten

Killzone SF co-op mód sem megy PS+ nélkül vagy csak a multihoz kell? :F

(#69911) n000rbi válasza Járókeret (#69909) üzenetére


n000rbi
senior tag

Na akkor ez tökéletes kezdés lesz :)

(#69912) crue


crue
őstag

Akik bevásároltak olcsó Far Cry 4-ből, azoknak nagyon tudom ajánlani a Valley of the Yetis kiegészítőt hozzá. Holnapig még akciós a store-ban, le lehet csapni rá. Vagy a season passra, ha úgy tetszik.

(#69913) Wlac válasza szasanyi (#69910) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha nem lokál coop, akkor gondolom kell, mivel az is multi.

“The wha-"

(#69914) szasanyi válasza crue (#69912) üzenetére


szasanyi
félisten

A játék 5k-s árához képest én nem mondanám jónak, bár az eredeti horror árához képest tényleg jobb.

Wlac: fenébe, ez szívás. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#69915) james001 válasza Prof01 (#69890) üzenetére


james001
veterán

Tényleg ezek a sidekick-ek is érdekesek. Meg pl. ezek a loadout point-ok is feleslegesek,bár ha egy fegyverre már több mod-ot is rá lehet így rakni akkor viszont oké,mert UC3-ban csak egyet lehetett.
Viszont coop-ról nem mondtak semmit,remélem lesz a bétában :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#69916) F1rstK1nq válasza Elims (#69897) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Ez egyébként jó ötletnek is tűnhetne, de nem tudom, hogyan tudnám kivitelezni, esetleg valami tipp?
Mivel az accountjaink haverral keresztbe vannak osztva, Ő accountján (HU) az én PSem primary, Ő PSe secondary és az én accountomon (US) fordítva, én PSem secondary, Ő PSe primary. Mindenki a secondaryra állított accounton játszik a gépén.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#69917) Xmodule válasza marilllyo (#69900) üzenetére


Xmodule
őstag

Ja az kimaradt hogy azért néha meg meg röccen a játék (értsd. leesik az fps olyan szintre hogy az már erősen észre vehető), leginkább amikor jön az eső akkor. De ezt még patch el orvosolhatjak.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#69918) Beggar válasza heihachi (#69829) üzenetére


Beggar
csendes tag

Nemrég volt, hogy véletlenül az erősítő helyett a PS-t húztam ki, amikor restben volt és amikor bekapcsoltam kicsit rosszul lett, érezte, hogy valami nem volt oké. Amikor ezt ki is írta, engem is levert a víz, de nem lett semmi probléma :D Köszönöm az infókat.

(#69919) Kicsikatona7 válasza marilllyo (#69900) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Az a kritika semmit nem ér, én is kommenteltem. Jó kis játék lett :C

(#69920) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Számítógépen engedte a paypalos fizetést store-ban,ps4-en nem engedte,érdekes. :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#69921) Zanik válasza marilllyo (#69900) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem is egész vállalható. Nem hibátlan ugyan, de a hangulat megvan, és nálam ez a lényeg. A legtöbb időt én úgyis a garázsban töltöm el! :DDD Viccet félretéve nekem visszahozza az Underground feeling-et.
Aztán hamarosan jön a Dirt Rally, meg majd a GT Sport... :U

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#69922) horvathkrisz válasza Xmodule (#69917) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Én pl. megvettem amikor kijött, ez volt az első PS4 játékom, pár hete álltam át pc-ről ps-re. Nekem tetszik, csak az ilyen fikák miatt mindig úgy érzem, mintha hülye lennék hogy ezért pénzt adtam. Csak hajlamos elfelejteni az ember, hogy első sorban a maga szórakoztatására veszi a játékot, másrészt meg azért kíváncsi lennék egy ilyen megmondóemberre (mint pl. aki szidja a youtube videóban), hogy ő vajon mi pluszt adott ennek a világnak? Gyanítom semmit, azon kívül hogy az anyjáék nyakán élősködik és van ilyen videóra energiája. Az nfs programozó csapata mind eközben letett valamit az asztalra. Szóval ha mondjuk John Carmack vagy Bill Gates kritizálna ehhez hasonló (bár nem ennyire tahó módon), mint szakmai kompetens, az valamelyest érthetőbb lenne, de egy ilyen suttyó paraszt véleménye nem sok mindenkit érdekel. Szerintem.

(#69923) hrvp


hrvp
aktív tag

Sziasztok,

Rendszeresen előjön Balllefront-ban (leginkább az új pályákon) a videóban látható jelenet: [link]
Hiába lövöm megáll ~5%-on az élete és nem hal meg. Ez mi lehet?

(#69924) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Megszenvedtem vele, de meg lett az a platina. ;]
Meglepő, hogy 720p-be vesz fel a ps. :)

[ Szerkesztve ]

(#69925) >Deego.. válasza Peat76 (#69819) üzenetére


>Deego..
senior tag

Megkésve sajnos, de csak most van egy kevés időm foglalkozni vele.

Az US store-on vett Witcher 3 nem rendelkezik magyar felirattal. Még a patch-ek után sem.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#69926) sting2 válasza hrvp (#69923) üzenetére


sting2
addikt

Hoppá,
Therealsteel1977 - már a Demóban is nagyon osztotta... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#69927) sittes79 válasza hrvp (#69923) üzenetére


sittes79
addikt

(#69928) lockdown90 válasza >Deego.. (#69925) üzenetére


lockdown90
senior tag

Magyar storeba se volt tul draga 9,5k es van benne magyar felirat...

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69929) szinimini


szinimini
senior tag

Szevasztok,

szeretnék venni vmi jó kis akció játékot,de nem igazán tudok dönteni,hogy mi legyen.
Pc-n nagyon sokat játszottam COD MW2-vel és ehhez hasonlót keresnék,de vh az utána lévő COD-okkal csak a baj van elvileg. A Battlefield jött még szóba,de pc-en ez meg nem nagyon jött be a 3,de persze azóta lehet,hogy jobb lett.
Tudnátok ebben segíteni,hogy mit is szerezzek be? :)
köszi

(#69930) Wlac válasza szinimini (#69929) üzenetére


Wlac
Ármester

A Battlefield mellett az az érv szól, hogy máig azt játsszák a legtöbben. Esetleg a Hardline.

“The wha-"

(#69931) szinimini válasza Wlac (#69930) üzenetére


szinimini
senior tag

Nem tudom,de számomra ez nem a legjobb érv :)
Inkább játsszák akkor kevesebben,de akkor jó legyen legalább.
Meg amennyire a forumokon olvastam ott se voltak elájulva tőle. sok csalás,bug stb stb..

[ Szerkesztve ]

(#69932) lockdown90 válasza szinimini (#69931) üzenetére


lockdown90
senior tag

COD: Black Ops 3

BO 2 nagyon jo volt, de a 3 se lett rossz, zombie mód is jó, single kitolod akár egyedül akár coopba haveroddal utána megnyílik a nightmare mode.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69933) szinimini válasza lockdown90 (#69932) üzenetére


szinimini
senior tag

Az a baj,hogy nem sok jót hallottam erről a game-ről se sajnos.
Még meg is venném,de nem ennyiért az tuti. Majd akkor várok vele,hogy lejjebb mennyen v vmi jobban össze rakott játékra költök. :)

(#69934) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok

annyit kérdeznék még, hogy FPS játékokhoz mindenképp kell egér meg bill. ? vagy mennyire használható a joy ? én még sose játszottam konzolon, de valahogy hihetetlen,hogy azzal a két kis karocskával lehessen célozni.

(#69935) neato3loco válasza szinimini (#69933) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nyilván nem mi fogjuk eldönteni, hogy mivel játssz.. A BO3 tulaj a BO3-at, a Battlefield tulaj pedig a Battlefield-et dicséri. Két különböző stílusról van szó.

Vegyél BO3-at, ha kis mapokon akarsz darálni, vagy vegyél BF-t, ha nagy mapokon, járművekkel stb. akarsz darálni.

Járókeret: lehet venni, de akkor "csaló" leszel..

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69936) Petreszku válasza Járókeret (#69934) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Ha még soha nem játszottál kontrollerrel, akkor csak idő kell és meg fogod szokni. Türelem és gyakorlás utána meg már menni fog.

(#69937) front3r válasza Járókeret (#69934) üzenetére


front3r
őstag

Rengeteg gyakorlás kell, és az elején el kell tűrni a vereséget. Utána viszont, ha belejössz, akkor már utálni fogod a Bill+egér kombót, és csak kontrollerrel leszel hajlandó játszani.
Egy kontroller rengeteget ad a kényelem faktorhoz, de előbb meg kell szokni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#69938) Járókeret válasza front3r (#69937) üzenetére


Járókeret
senior tag

ahha, hát akkor muszáj lesz kitartónak lenni.. egérrel azért vannak jó kis ráhúzás mozdulatok :P itt gondolom nincs

(#69939) marilllyo válasza Járókeret (#69934) üzenetére


marilllyo
veterán

Meg bizony. Ezt épp most aprítottam Battlefrontba.
KÉP
Csóri lázadóknak pittyre állt a szájuk. ;]

Szerk.: Cargo módban ez jónak számít. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69940) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok előző héten megvettem a Brothers Tale of two sons játékot. Na most bugos, átvittem egy részt, ahol intronak kéne jönnie, de nem történik semmi. Ilyenkor mi a teendő? Várjak valami frissítésre?

(#69941) sittes79


sittes79
addikt

Durva szakmai kérdésem van. Vettem egy új gépet, bele akarom tenni a régi gépből a vinyót, gondolom kér majd frissítést, melyiket kell feltennem, hogy ne tünjenek el a dolgaim?

(#69942) A`rpi válasza Bencus88 (#69940) üzenetére


A`rpi
addikt

Játékmentést töröld, és kezd újra ha nem tudsz továbbmenni.
Nem gondolom hogy érkezne hozzá javítás.
Esetleg keress rá a hibajelenségre másnál is van e hasonló.

(#69941) sittes79
Egyik gépből a másikba csak úgy nem lehet áttenni a HDD-t.

Kell egy külső HDD amire PS felmásolja az adataidat,
lentebb olvashatod ennek menetét:

PS4 HDD csere biztonsági mentés segítségével lépésről lépésre:
(Sorrendre ügyelj)
0. Trófeák feltöltése
(Ha nem gyűjtöd kihagyható.)
1. Játékmentéseid helyezd biztonságba.
(Back up megcsinálja, de egy külön pendrive-on elfér...)
2. How to Backup HDD
Biztonsági mentés készítése.
3. Fiókodat deaktiváld.
(Minden fiókod deaktiváld.)
4. PS4 HDD csere magyarul

5. Rendszer telepítés

6. Restore
(Mentett állapot vissza állítás.)

Biztonsági mentés készítésekor pipáld be feltétlen:
-Save Data
-Settings
-Applications

[ Szerkesztve ]

(#69943) szinimini válasza neato3loco (#69935) üzenetére


szinimini
senior tag

Ez egyértelmű,de akkor valószínű nekem a BO3 fog bejönni.
De azért kíváncsi voltam,hogy melyiket is vegyem meg.
Mert az 3x annyi BO3 sajnos.

(#69944) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#69945) Bencus88 válasza A`rpi (#69942) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hol találom a mentéseket ebbe még tudsz segíteni? Nincs előttem a ps aztán ha haza érek, ne keljen keresgetnem :) :R

(#69946) szasanyi válasza Járókeret (#69934) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem maga a célzás jelenti a problémát, hanem annak sebessége és pontossága - ami egyszerre szükségeltetik. ;] .

(#69947) A`rpi válasza Bencus88 (#69945) üzenetére


A`rpi
addikt

Hol találom a PS4 mentéseket?

1. Settings >
2. Application Saved Data Management >
3. Saved Data in System Storage

[link]

[ Szerkesztve ]

(#69948) Prof01 válasza A`rpi (#69894) üzenetére


Prof01
veterán

Grat, nem vagy semmi! :C
Magamat is elég nagy achi whore-nak tartottam, illetve most már PS-en is elkezdtem gyűjtögetni őket, de azért ennyire nem tudnék ráállni egy játékra. A nehezek közül csak akkor, ha nagyon tetszik maga a játék is, csak a trófeáért szenvedni nem szeretek.
Nem is tudtam, be lehet állítani egy játék trófeáinak publikusságát? :U
De ha ezt be lehet, akkor miért nem rejtetted el csak simán a GTA-t?

Tudom ajánlani egyébként a Sound Shapes-t! Pont ingyenes volt a múltkor, nekem nagyon tetszik, a DLC-ket is megvettem hozzá. Azt kell tudni erről a játékról, ha egyszer kiplatinázod mondjuk PS4-en és cloud sync-eled, akkor PS3-on és Vita-n egyből megkapod őket. Lényegében 3 platina 1 áráért, illetve olvastam, az igazán elvetemültek megveszik különböző régiókban, így 6 Platina is szerezhető ezzel a trükkel! :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69949) A`rpi válasza Prof01 (#69948) üzenetére


A`rpi
addikt

GTA-t azért nem rejtetem mert kvázi minden trófea megvan, csak ugye a transzfer rendszer miatt nem íródott még jóvá. Majd elintézem, ha nem megy, akkor majd megcsinálom, annyira nem vészes, pláne jó társasággal. (Az meg adott.)

Sound Shapes semmi pénzért nem kezdenék bele, (plus révén megvan) egyrészt azért mert minden trófeavadásznak megvan, másrészt meg ilyen gagyival nem szórakozom.

Kiskapukat stb tudom, PSN profiles-t nézem folyamatosan, van olyan játék ahol top 50-ben benne vagyok világ szinten:

28. voltam de lecsúsztam könnyen lehet boost-olni a multit.
[link]

Jelenleg is jó helyen állok:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#69950) marilllyo válasza A`rpi (#69949) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm! Én meg már majdnem elkezdtem facen villogni a csajoknak a 2 platinámmal.... :(
Na Nembaj. Szépen sorban. Most a Battlefront a soros.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.