Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70701) zzola válasza kevepapa (#70695) üzenetére


zzola
félisten

Nem. :))

(#70702) szasanyi válasza danih (#70698) üzenetére


szasanyi
félisten

Ahogy lejött és installálódott az a kis 2,3GB-os rész, máris elindult a ~22,5Gb-os letöltés.

(#70703) Vasy09 válasza FhRossi (#70681) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem ugye a konzolvilágtól van a mostani is, meg az előző is onnan volt, de sem ez sem az előző ps4 doboza nem volt kibontva, csak rá volt ragasztva a számla, meg a garilevél! :U Gondom igazából nekem sem volt velük, leszámítva, hogy most a beígért plusz kontrollert elfelejtették mellérakni! De ezt meg elvileg ugye pótolni fogják!

Gamertag: Vasy09

(#70704) FhRossi válasza Vasy09 (#70703) üzenetére


FhRossi
tag

Akkor tudjad, fel volt bontva, mindet felbontják. Na most, lehet vmit szépen csinálni, és lehet összebarmolni is! Én kifogtam a barmoló barmot! :(

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#70705) Noda10


Noda10
tag

Sziasztok!

A tapasztaltabbakat kérdezném. Várható karácsony környékén valami engedmény ps plus árából, vagy az mindig fixen 15e/év?

Zolar köszi.

[ Szerkesztve ]

(#70706) zzola válasza Noda10 (#70705) üzenetére


zzola
félisten

Talán. Itt 13890 HUF az éves most...

(#70707) marilllyo válasza Noda10 (#70705) üzenetére


marilllyo
veterán

Múlt héten volt ksz-nél 12 500. Ennél olcsóbb nem szokott lenni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70708) hitman77 válasza A`rpi (#70489) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Letiltottam de nem oldotta meg a problémát.
Ha ki, be kapcsolgatom a szolgáltatást és ki, be lépek az otthoni csoportba, akkor látszik néha a média szerver a PS4-en.

Az nem lehet baj, hogy minden Wifin van?
Meg azt vettem még észre, hogy nem a helyi hálózaton látszik a Windowson a PS hanem a "minden hálózat"-on. Nem a helyin kellene lennie?

(#70709) A`rpi válasza hitman77 (#70708) üzenetére


A`rpi
addikt

Kábellel is tehetsz egy próbát.

De szvsz, ha nem akarsz ősz hajszálakat veszel egy
tisztességes média lejátszót, ps megoldását meg elfelejteted.

[ Szerkesztve ]

(#70710) Casti98 válasza danih (#70687) üzenetére


Casti98
tag

Toltom. ;)

"Je ne regrette rien..."

(#70711) Neoteric válasza danih (#70654) üzenetére


Neoteric
addikt

Már aktív a Holiday Sale Week1 US storeon!
[link]

PSN: ne0teric_sAN

(#70713) perge666 válasza kevepapa (#70695) üzenetére


perge666
veterán

Nekem olyan volt a váltás nyáron hogy az előző gépek is maradtak,de szerintem önmagában is megálja a helyét!
Vannak már rá játékok szép számban.

(#70714) delibab


delibab
senior tag

Ps store-ba 9k a PES 2016!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#70715) zzola


zzola
félisten

(#70716) marilllyo válasza zzola (#70715) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ez megint nem én vagyok. Barbival is szívesebben játszom mint sportjátékkal. Jöhetnek a kövek. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70717) zzola válasza marilllyo (#70716) üzenetére


zzola
félisten

+1.

(#70718) Wlac válasza marilllyo (#70716) üzenetére


Wlac
Ármester

Én is napok óta valami nem sportjátékra vágyok, engem ezek sohasem kötöttek le. The Evil Within, Battlefield, Alien... valami, amiben meg lehet halni. :D

“The wha-"

(#70719) Zanik válasza marilllyo (#70716) üzenetére


Zanik
addikt

Na és az autósport az smafu? :P

Amúgy meg rendes dolog a Sony-tól hogy karácsony előtt kíméli a pénztárcánkat!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#70721) vonSux válasza marilllyo (#70716) üzenetére


vonSux
őstag

Minden kívánságod teljesüljön, akciós és vannak dlc-k is :D

(#70722) horvathkrisz válasza marilllyo (#70716) üzenetére


horvathkrisz
addikt

+1
Az egyetlen jó sportjáték az MK X.

;]

Kár, pedig nagyon vártam volna valami jót. Tegnap az a sz@r, ma meg ez a sz@r, már nem is bízom benne, hogy lesz jó cím karácsonyig, biztos az MGS V magasra tette a mércét, mint első akciós játék.

(#70723) marilllyo válasza vonSux (#70721) üzenetére


marilllyo
veterán

Zsír! Mennyire életszerű? Mit kell itt csinálni? Olyat lehet, hogy összeköltöztök Barbival és Ken-nel kiugrasz az ablakon? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70724) vonSux válasza marilllyo (#70723) üzenetére


vonSux
őstag

Mindent lehet, open world, oda viszed a lakásba ahova csak szeretnéd :DDD

(#70725) danih válasza Neoteric (#70711) üzenetére


danih
addikt

Na akkor mégsem volt kamu amit linkeltem hanem egy valid leak :)

(#70726) Bencus88 válasza danih (#70725) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bár nagyon nem erőltették meg magukat....

(#70727) heihachi válasza Wlac (#70718) üzenetére


heihachi
addikt

"valami, amiben meg lehet halni" :))

Szerintem ahogy mi Driveclubozunk, abba úgy sokszor bele lehetne halni, legalábbis én szalagkorláttól szalagkorlátig közlekedek. Kedves a játéktól, hogy inkább nem figyelmeztet rá :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#70728) Tutu7030 válasza heihachi (#70727) üzenetére


Tutu7030
veterán

Még a végén kiderül, hogy te voltál a ferrarival. :D
[link]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#70729) Robi86 válasza heihachi (#70727) üzenetére


Robi86
senior tag

Én próbálok szabályosan menni nem akadályozni a másikat, de néha elvisz a lendület, és dodzsemezek egy-két kanyarban :(
De amúgy jó móka:D csak tegnap a Party nem akart nálam normálisan működni.

Tuomas: előtte 5 perccel még működött veletek ugyan abban a Partyban. Nem tudom mi történhetett közben.

[ Szerkesztve ]

(#70730) Tuomas válasza Robi86 (#70729) üzenetére


Tuomas
addikt

Azt írta ki nálad, mindig amikor beléptél a party-ba, hogy nem fog működni a NAT-type limitation miatt, vagy valami hasonló. Máskor szoktál partyzni, akkor működik?

(#70729) Robi86

Ja tényleg, bár akkor sem igen hallottunk, vagy nem beszéltél. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#70731) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Voltak akik írták, hogy össze kéne rántani a csapatot Battlefront miatt. Itt egy új alkalmazás, ami szerintem hasznos eszköz lenne erre a célra.

PlayStation Messages - ha azokkal beszélnél, akikkel játszol

Más: Hol tudom megnézni, hogy mikor jár le a Plus előfizetésem? Nem a Playstation-ön, hanem a neten van esetleg ilyen oldal?

(#70732) Robi86


Robi86
senior tag

Tuomas: Kikapcsoltam verseny közben a mikrofont, mert kajaltam közben, nem akartam a csámcsogásomat hallattatni :D

Kakaduku: eddig is volt, csak a PlayStation appon belül. Úgy vettem észre ott jobban működött, most sokkal később tölti be az új hsz-eket, eddig rögtön megjelent. Kár volt külön app-ot csinálni neki, de hátha javítják.

[ Szerkesztve ]

(#70733) Tuomas


Tuomas
addikt

Ha valaki használja a shareplay-t, az ennek örülni fog :)

Más:
Aki cserélte a ps4 merevlemezét, felhasználta külső meghajtónak? Le lehet teljesen formázni, vagy marad rajta recovery partíció?

We were here

(#70734) biceps válasza heihachi (#70727) üzenetére


biceps
tag

Akkor kimaradtam egy felejthetetlen versenyből. :DDD Mennék szívesen, mert fent is voltam, csak közben mást is csinálok itthon és a multit nem lehet pause-olni. :N
Valaki a my event segítségével próbált már valamit szervezni? Mennyire működőképes? Lehet ki kéne próbálni.

PSN ID: BulldozerHUN

(#70735) pomk válasza Rigormortiis (#70685) üzenetére


pomk
őstag

Én ugyan ez miatt váltottam PS4-re. Bár PC-s ismerősök/barátok között még mindig enyhe vita téma a PC vs. konzol kérdés. Mert ugye PCn lehet warezelni és szinte "ingyen" vannak a játékok, ezzel szemben konzolon minden játékért fizetni kell(kivéve a havi ingyen játékok).
Viszont számomra sokkal kényelmesebb az, hogy amikor kedvem támad játszani, akkor megnyomok egy gombot és kb. 1perc után már megy is a játék. Ill. a legnagyobb előnye, hogy ha 1x megveszed a konzolt, az azért min. 5 évig olyan gép lesz amire 1Ft-ot sem kell költened ahhoz, hogy a legújabb játékok is elinduljanak rajta és élvezhetőek legyenek. Míg PCn illik azért 2 évente proci/RAM/VGA cserét beiktatni ahhoz, hogy a megszokott teljesítményt hozza a HW. Én inkább kifizetem a játékokra azt az 5-15.000 Ftot, mint hogy azon kelljen aggódnom hogy vajon elindul-e, hogy fog menni, nem fog-e lefagyni a gépem, drivereket telepíteni, letölteni, warezolni, crackelni, updatelni, stb. Öreg vagyok én már ehhez! :)

(#70736) Tuomas válasza pomk (#70735) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha úgy vesszük, egy jóérzésű ember PC-re is megveszi a játékokat, ráadásul manapság meg már nehéz egy játékot rendesen feltörni, úgy, hogy ne maradjon benne bug, a paranoiás backdoor-okról nem is beszélve. Szóval Pc-n ugyan úgy költség a játékok megvásárlása, az más kérdés, hogy sokaknál még mindig a warez a nyerő

[ Szerkesztve ]

We were here

(#70737) pomk válasza Tuomas (#70736) üzenetére


pomk
őstag

Egyetértek. Nem tudom mostanában hogy megy a warezolás. Kb. 1,5 éve nincs PC/laptop/windows a családban.
Viszont ha azt vesszük alapul, hogy mindenki hivatalos úton vesz játékot PCre is, ott is 5-10.000 egy játék, akkor még egy plusz pont a konzoloknak. Azt mondjuk kifelejtettem, hogy a konzol felhasználási köre azért kicsit szűkösebb mint egy multifunkciós szgé.
Attól függ kinek melyik jobb választás, hogy kinek mi az igénye és mire szeretné használni az adott PCt/konzolt.

(#70738) D1Rect


D1Rect
félisten

Használ itt valaki PS4-et 4K TV-n?
Hogy működik a felskálázás?

(#70736) Tuomas: PC-re szó szerint centekért lehet venni játékokat, persze digitálisan, és ki kell várni az akciókat.

(#70739) Tuomas válasza D1Rect (#70738) üzenetére


Tuomas
addikt

Nyilván, de erre szerencsére már konzolon is van példa - a metro 2033-2034 4000 ft-ért nagyon jó vétel volt, szintén volt valami 6-7 e ftért a bf4+bf: hardline kombó, ami szintén kiváló ár szerintem. Szóval valami talán elindul itt is :)

We were here

(#70740) Wlac válasza heihachi (#70727) üzenetére


Wlac
Ármester

Ne is mondd, nem vagyok annyira versenyjáték fan, de azt, hogy nem vettem meg a Driveclubot kb. egy hete, máig nagyon sajnálom. Ezért is kellene valamilyen multi játék, mert már kezdek besokalni a single cuccoktól. Valami, amivel tudok ugyanúgy huszonöt percet játszani, mint három órát. PS3-on a The Last of Us Factions volt ilyen, PS4-en pedig az lesz, amit először tudok kedvezménnyel venni. Tetszik nagyon a Battlefield 4, de 20 ezer forint azért kicsit meredek. Bízom ezért benne, hogy karácsonyig még belekerül az akciós kínálatba.

“The wha-"

(#70741) horvathkrisz válasza Tuomas (#70739) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Mk x ultimate volt kb 11 rongy (30-ról), mgsv-t szinten ekörül vettem a karácsonyi akcióban, plusz még melléjük a driveclubot 6-ért, így 3 nagyon jó játékom lett kb. annyi pénzért, mintha teljes áron vettem volna a mkx ultimate-et.

Szóval érdemes kivárni az akciókat, mert így egyáltalán nem mondható drágának...

(#70742) heihachi válasza Robi86 (#70729) üzenetére


heihachi
addikt

Próbálni én is próbálok, de a limitált képességeim nem mindig teszik ezt lehetővé :D
De egyébként a játék teljesen korrekt ebből a szempontból is, szóval nem az van, hogy egy kis kocctól kirepülsz a holdra, és sose éred utol a többieket, így szerintem egy kis test test elleni csata itt-ott belefér, ha az nem szándékos.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#70743) Tuomas


Tuomas
addikt

Ingyenes multi hétvége, mármint akiknek nincs ps + előfizujuk!

We were here

(#70744) D1Rect válasza Tuomas (#70739) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem azt mondom, hogy minden tekintetben jó, hogy 1$-ért adnak olykor nagyon jó címeket(humlebundle), mert elveszik a "birtoklás, megszerzés öröme" amikor végre megvan azt amire "vágysz".
Van több mint 400 eredeti játékom, egyikkel sem játszom, persze ha van olyan ami érdekel megveszem, mert 1$-ért kb. ingyen van.
De nem "örülök neki", mint ahogy a Diablo III-nak örültem, amikor kihozták.
Persze, ha csak gazdasági szempontból nézzük és szűkös a keret, sokkal olcsóbb PC-n játszani.

(#70745) Tuomas válasza D1Rect (#70744) üzenetére


Tuomas
addikt

Ugyan így vagyok, van egy csomó játékom a steam könyvtárba, amihez hozzá se nyúltam, csak azért vettem meg, mert nagyon jó árban volt, és "majd valamikor biztos jó lesz".. Hát nem nyúltam hozzá sose :DDD
Konzolon valahogy jobban megválogatom mit veszek meg és mennyiért, így jut idő arra is, hogy egy játékot végigjátsszak :D

We were here

(#70746) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Nézegettem az autós játékokat melyik legyen, nem vagyok egy verseny örült inkább csak játszogatók. Volt pár jelölt ( The Crew, Procejt Cars, Need for Speed és a DriverClub). Végül a fórum olvasása, videók nézegetése után a DC mellett döntöttem, persze az ár sem volt utolsó szempont. Most 16 Font az angol store-on, ennyit nekem megér.
Irányítás mire hasonlít inkább, egy GT/FORZA szériára vagy inkább GRID-es?

(#70747) Wlac


Wlac
Ármester

Fent van pár klasszikus játék PS4-re a Store-ban. Nem filléresek.

“The wha-"

(#70748) A`rpi válasza Wlac (#70747) üzenetére


A`rpi
addikt

PC max grafikát ha hozza Vice City akkor simán jó,
majd nézek gamepaly-t, trófea támogatásnak külön örülök.

(#70749) horvathkrisz válasza Wlac (#70747) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ezek a híres ps2-átiratok?

(#70750) Wlac válasza A`rpi (#70748) üzenetére


Wlac
Ármester

iPaden végignyomtam, az nagyjából PC-Max volt (sőt, pár helyen mintha szebb lett volna). Szerintem ez ugyanaz a port, szóval a kinézettel nincs gond, csak kicsit sokallom az árát. Mégiscsak több mint 10 éves játékok, kettővel ezelőtti generációról. Plusz már háromszor megvettem (PC dobozos, PC Steam, iOS), most már durva lenne megint pénzt adni érte. Bár... :D

“The wha-"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.