Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70451) Chereiose válasza zsotesz81 (#70449) üzenetére


Chereiose
addikt

Én is így gondolom, viszont ki tudja el tudom adni, valamint a fifás csomagnál nagyon csábít a +1 kontroller :U

(#70452) faham válasza Chereiose (#70451) üzenetére


faham
aktív tag

Eladni biztos el tudod őket max egy kis idő aztán ennyi eladott játék árából szerintem már tudsz új kontrollert is venni akár :D

[ Szerkesztve ]

(#70453) Neoteric válasza Xmodule (#70448) üzenetére


Neoteric
addikt

Én szoktam, többnyire esténként.

PSN: ne0teric_sAN

(#70454) tomas51


tomas51
senior tag

Sziasztok, gondoltam megosztom hogy pasztáztam újra a konzolomat.
A videó alá le van írva minden, miért történt a dolog.
PS4 újrapasztázás

(#70455) Prof01 válasza james001 (#70428) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, jól gondolod, azok az érmék a mikrotranzakció része. Olyat csak valódi pénzért tudsz majd a PS store-ból venni. A játékon belül megszerezhető fizetőegység a Relic (rózsaszín csillag), amiből 50db kell, hogy egy kincsesládát kinyiss, abból pedig a játék random 3db kozmetikai tárgyat és/vagy gúnyt fog dobni. Ezek a napi kihívásokkal és a meccseken felszedhető gyémántokkal szerezhetőek, bár utóbbit ritkán dobja és akkor is csak 1 db-ot.
Tehát, ha fizetsz, gyorsabban unlock-olhatsz mindent. Nekem se tetszik, de ez van. 2016-ben már nem lehet AAA játékot mikrotranzakció nélkül kiadni! :D

A sidekick-ek tetszenek, de néha túl okos és ügyes az AI.
Jungle pályán beálltam egy pontra sniper-rel a szintén sniper sidekick-em mellé és ezt hoztam össze! :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#70456) Noda10


Noda10
tag

Sziasztok!

Friss PS4 tulaj vagyok. Próbáltam a bluetooth fülesemet (PHILIPS SHB5500) csatlakoztatni a rendszerhez. a listában meg is jelenik, ha rákattintottok, akkor fel is ajánlja, hogy akarom a nevét menteni, sőt még a rendszerhangokat hallom is a fülesben. ezután ha elfogadom, akkor bonja a kapcsolatot, mondván "Nem talál a PS4-hez megfelelő konfigurációt", és a listából megint eltűnik.

Próbáltam visszakeresni hozzászólásokban, és ha jól láttam, mindenütt azt írjátok, hogy nem támogatja. Egyrészt ez furcsa már alapból, de nem sikerült megoldást találni rá azóta sem? (A gyártó oldalán nincs infó erről.)

A legfurcsább, hogy hangot tudott adni ugyebár a fülesre, csak aztán írja ki, hogy bocs mégsem jó. Át lehet ezt hidalni, mert látszik, hogy hardveres akadálya nincs.

(#70457) faham


faham
aktív tag

Játszik itt valaki a Rainbow Six -el? :)

(#70458) gyuribácsi88 válasza Prof01 (#70455) üzenetére

Arról is tegyél be képet mikor tegnap este folyamatosan kikaptunk :DDD ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#70459) Tutu7030 válasza Xmodule (#70448) üzenetére


Tutu7030
veterán

Unokaöcsém van beleesve nagyon. :D A múltkor még ps3-ra is fel kellett kutatni neki az elődjét. :D USA store-ban találtuk meg.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#70460) perge666 válasza tomas51 (#70454) üzenetére


perge666
veterán

A videót ugyan most nem tudom megnézni mert mobilnetem van,de a videó alatt írtad hogy tegyük be xy játékot.
A Driveclub meg is van,de annál pont nem vészes a hangja a gépnek,viszont WD,FC4 és TLOU alatt eléggé fel tud hangosodni!
Én nem merem szétszedni,a környezetemben meg nincs szaki sajnos.

(#70461) dunc


dunc
nagyúr

Győzőtt a kis ember 😁 írtam cigánykodott az 576 a fekete pénteki rendelésemnél, de tegnap átvehettem a d3 re t a megrendelt 6000 ft áron! Amúgy piszok szép, jó, stabil ps4 en!

[ Szerkesztve ]

(#70462) lockdown90 válasza faham (#70457) üzenetére


lockdown90
senior tag

Meg akartam venni, de amilyen ocsmany modon csinaltak a betat inkabb kiszalltam

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#70463) james001 válasza Prof01 (#70455) üzenetére


james001
veterán

Durva hogy a szeretett ND is erre a szintre jutott... Igaz,a multit nem azok heggesztik akik a single-t is,meg már az UC3 multiban is volt egy-két pofátlan dolog...
Ezért is írtam hogy túl erősek a sidekick-ek,kell egy javítás nekik majd.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70464) Prof01 válasza james001 (#70463) üzenetére


Prof01
veterán

Amíg nem szól bele a játékélménybe a mikrotranzakció, addig nem érdekel, és jelenleg így van, szerencsére! Szerintem pár hét játékkal simán feloldható minden, nekem már most a bétában fel van oldva a gúnyok kb. 90%-a. :D
A lényeg pedig, hogy ez csak kozmetika! Sok játék még lehetőséget se ad a kozmetikai cuccok megszerzésére valódi fizetőeszközön kívül! Itt mindent megszerezhetsz játékkal, nincs exkluzív fizetős. Persze a legjobb az lenne, ha benne se lenne egy tripla A-s játékba, egyetértek! :K

Pont a tegnapi PSX alatt az Uncharted 4 multiplayer vezető tervezőjét interjúvolták, és említette, hogy már a Bétában javítani/módosítani fogják a sidekick-ek szerepét! Szóval ne aggódj, tudnak róla és dolgoznak rajta! :)

gyuribácsi88: Azt inkább kihagynám! :DDD

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#70465) Worldmaster válasza perge666 (#70460) üzenetére


Worldmaster
csendes tag

Nekem másfél hónapos a konzol, 1 terrás új széria.

FC4, Last Of Us és Killzone alatt visít nálam is a venti. Szerintem így csinálták meg a vezérlést.

(#70466) Black Dragon válasza dunc (#70461) üzenetére


Black Dragon
addikt

Alátámasztom, fasza lett ps4-re, asszonnyal szoktuk néha tolni, eddig semmilyen hibával nem találkoztunk, és a gép is full halk alatta.:)

(#70467) faham válasza lockdown90 (#70462) üzenetére


faham
aktív tag

Pont emiatt félek én is. A koncepció érdekelne de hosszabb távra gondolnám megvenni és hát nem kezdett bizalomgerjesztően. :/

[ Szerkesztve ]

(#70468) Chereiose


Chereiose
addikt

Az hátrány, ha pl az 576 nem hivatalos sony partner? Csak mert ilyen jó ajánlat csak náluk van [link]

Valamint a mega pack, amihez 5 játék jár az is 5 ezerrel olcsóbb, mint pl. gameshopban :U

(#70469) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a The Crew alapjáték grafikája is fel lett javítva, vagy csak a Wild Run-é?

(#70470) tomas51 válasza perge666 (#70460) üzenetére


tomas51
senior tag

Nem nehéz egyébként szét szedni, de persze ha nem akkor nem.
Nekem sokat javított rajta az tuti.
De amúgy meg nem értem minek pörög fel, ha egyszer háttérbe teszed az adott alkalmazást.

(#70471) cross56


cross56
senior tag

Illetve most hogy van, a wild run tartalmazza az alapjatekot, vagy kell hozza az alapjatek?

(#70472) perge666 válasza Worldmaster (#70465) üzenetére


perge666
veterán

Most játszottam bő 2 órát az FC4-el,és most egyáltalán nem zavart a hangja.
Igaz volt hogy felpörgött,de nem olyan sokáig,meg nem úgy mint nyáron.
Egyik ismerősöm mondja hogy neki is ilyen hangos a vásárlás óta,de én meg olyan nehezen hiszem el hogy így piacra tudta dobni a csúcsgépét a Sony. :U
Nem akarok vitát szítani ezzel a témával,tudom hogy itt többen is érzékenyek erre,de jól esett kiadni magamból,és be is fejeztem.

tomas51 : Van olyan hogy megnyomom a PS gombot játék közben,kilép a menübe,és a venti elkezd prögni mint állat,de ha bezárom a játékot akkor rögtön elhalkul,érdekes dolgok ezek. :U

[ Szerkesztve ]

(#70473) Prof01


Prof01
veterán

A tegnapi PSX konferencia után készült egy szuper jó, igencsak tartalmas (45 perc) Greg Miller interjú az Uncharted 4 panelnél a rendezővel és a fő színészekkel! Ha kimaradt, akkor feltétlen nézzétek meg! Fan-oknak kötelező! :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#70474) tomas51 válasza perge666 (#70472) üzenetére


tomas51
senior tag

Ezek érdekes dolgok valóban.
De azért akit zavar, annak érdemes megpróbálni.

(#70475) sting2 válasza perge666 (#70472) üzenetére


sting2
addikt

Nekem is kegyetlen hangos néha (1116 seria).
Nem nagyon érdekel mert fejes van a fejemen, bár, nyugisabb résznél (be)hallani.
Cserélgetni nem fogom, nem ez a fő platform nálam.
Kinyiffan, jön egy újabb, addig elvagyok ezzel is.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#70476) Malachi válasza perge666 (#70472) üzenetére


Malachi
addikt

nem kevered a venti hangját a blu-ray meghajtó hangjával? fura dolgokat csinál, SW: Battlerfront alatt csak fél percig pörög fel az elején, de Killzone alatt végig hangoskodik.

(#70477) Baggio83


Baggio83
csendes tag

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy az online ID-t át lehet e írni, mert azt nem találom sehol?
Minden mást át tudok de azt nem találom hol kell

[ Szerkesztve ]

(#70478) A`rpi válasza Baggio83 (#70477) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem lehet utólag megváltoztatni.

Ha más nevet szeretnél, új PSN fiókot kell regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#70479) Chereiose válasza Chereiose (#70468) üzenetére


Chereiose
addikt

erre vélemény? :B

(#70480) A`rpi válasza Chereiose (#70479) üzenetére


A`rpi
addikt

576-nál nem tudom hogy mennek a dolgok.

Hivatalos garanciális ügyintézés így ment néhány hete: [link]

(#70481) perge666 válasza Malachi (#70476) üzenetére


perge666
veterán

Én azt hittem a meghajtó csak a játék indításánál megy,de akkor lehet hogy az hangoskodik.

Sting2 : Ahol van lóvé,ott nem számít..... :D
Nekem most házfelújításra megy el a pénzem 90%-a,nem igazán tudnék most venni másikat.

(#70482) sting2 válasza perge666 (#70481) üzenetére


sting2
addikt

Nem, nem erre akartam ezzel utalni.
Olyan keveset használom, hogy nem érdekel a zaj amit okoz.
Viszont ha nem lenne, hiányozna, így gyorsan szereznék egy újat.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#70483) Baggio83 válasza A`rpi (#70478) üzenetére


Baggio83
csendes tag

Köszi

De ha újat regisztrálok akkor ahhoz újra meg kell venni az éves előfizetést is?

(#70484) Chereiose válasza A`rpi (#70480) üzenetére


Chereiose
addikt

hm viszont sony partneresnél legalább full új gépet adnak, inkább marad a konzolvilág/gameshop :D

(#70485) A`rpi válasza Baggio83 (#70483) üzenetére


A`rpi
addikt

Plus előfizetéses fiókod ha elődlegedre állítod, akkor tudsz multizni minden más PSN fiókkal.

(#70486) Baggio83 válasza A`rpi (#70485) üzenetére


Baggio83
csendes tag

Köszi

(#70487) james001 válasza Prof01 (#70464) üzenetére


james001
veterán

Remélem is hogy ND nem cseszi el a mikrotranzakciókkal a multit. :)
Holnap majd összehozhatnánk este egy kisebb party-t. Ma már nem igazán van kedvem játszani vele,meg már a Fallout 4-et folytatni akarom :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70488) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Van valami biztos megoldás a media stream használatra? Windows 10-röl streamelek, de nagyon sokszor nem megy elsöre, nem találja a PS a servert. Ilyenkor letiltás, engedélyezés után a legtöbb esetben megint müködik. Amikor engedélyezem a megosztást nekem nem látszik a hálózaton lévö eszközök között a PS ez gond lehet?

Wifin csatlakozik minden a modemhez/routerhez.

Elöre is köszönöm a segítséget.

(#70489) A`rpi válasza hitman77 (#70488) üzenetére


A`rpi
addikt

Ideiglenesen próbáld tiltani win tűzfalát, lehet az kavar be.

(#70490) Wlac válasza james001 (#70487) üzenetére


Wlac
Ármester

Amíg csak kinézettel és gesztusokkal üzérkednek, addig nincs probléma, de a The Last of Us-ban is vannak pénzért vehető, másképp nem feloldható fegyverek, amelyek ráadásul elég komoly előnyt adnak az alap pisztolyokhoz és puskákhoz képest, szóval nekem azért vannak fenntartásaim.

“The wha-"

(#70491) tomka9421


tomka9421
csendes tag

én is most szeretnék 1tb Mega Packot venni, bár én a Media Marktban néztem, mindenképp hivatalos Sony partnertől szeretném, de ez az 576-os dolog ez most így meglepett, azért ez elég durva akció, de nem tudom megmerném-e innen venni :OOO =====> http://576kb.hu/playstation-4-ps4-1-tb-players-mega-konzolcsomag-32000

[ Szerkesztve ]

(#70492) sztpega


sztpega
tag

Van valaki feliratkozva a http://blog.eu.playstation.com/ hírlevelére? Jön onnan valami is? Úgy csinál mintha elfogadná a regisztrációmat, de utána nem történik semmi...

(#70493) Rigormortiis válasza gyuribácsi88 (#70458) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Éjszaka sikítva ébredtem fel álmombólna tegnap esti áncsártedezés után :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#70494) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Végre én is becsatlakoztam a PlayStation 4 tulajok közé egy 1TB-os Assassin's Creed Syndicate és Watch Dogs kiadással. Eddig nagyon tetszik a gép, nagyon jó újra PlayStation konzolon játszani. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#70495) Elims válasza james001 (#70487) üzenetére


Elims
veterán

Van benne coop mòd?

BirkaZoli: Gratulàlok a géphez! :-)
Jò jàtékot!

(#70496) DeeNee válasza Noda10 (#70456) üzenetére


DeeNee
csendes tag

Sajnos a házon belüli típusokat sem támogatja. Nekem van egy SONY MDR-10RBT fejhallgatóm, de azzal sem hajlandó együttműködni.

(#70497) Motyi


Motyi
senior tag

Sziasztok! Mai napon tervezek venni egy PS4 - et (1216b típus) ,és a segítségeteket kérném pár dologban.
1. Milyen hosszú HDMI kábel van alapban a géphez?
2. A kontroller egy feltöltéssel kb. meddig bírja szusszal?
3. A beépített wifi ideális körülmények között mennyire stabil és gyors (egy elég komoly routerem van, 2-3 méterre lesz a Ps4 tőle közvetlen rálátással)
4.A konzolok szervizétől venném, azt írják hivatalos Sony garancia van a gépre, ezt meg tudjátok erősíteni?

Köszi!

(#70498) marilllyo


marilllyo
veterán

Volt már olyan játék ahol bugos volt egy trófea? Ki szokták ezeket javítani? Star Wars Battlefront -ban van egy trófea amit nem ad meg ha fejen állok sem. Ahogy olvasom sexboxon is ez a helyzet. Szoktak ezekkel foglalkozni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70499) LeventeV válasza marilllyo (#70498) üzenetére


LeventeV
senior tag

Igen, általában javítják ezeket, főleg egy oylan kaliberű csapat mint a Dice.

(#70500) A`rpi válasza Motyi (#70497) üzenetére


A`rpi
addikt

1. Kb 2 méter hosszú.
2. 7-8óra
3. Átlagos felhasználásra megfelelő.
4. Itt a hivatalos lista: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.