Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70501) Mrdevil válasza marilllyo (#70498) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hogyne lenne, nekem most a Syndicate-nél is van ilyen, meg a Mad max-nél is van. Mad max-et lehet nem is fogják javítani, pedig ott is ott vagyok a platina küszöbén.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#70502) zzola


zzola
félisten

Vo't ma' ? Karácsonyi akcsió...

[ Szerkesztve ]

(#70503) A`rpi válasza Mrdevil (#70501) üzenetére


A`rpi
addikt

Ilyenek vannak, ha sztori trófea akkor újrajátszással megszerezhető, de ha multis, akkor ciki...

SW remélhetőleg javítva lesz.

(#70504) marilllyo válasza Mrdevil (#70501) üzenetére


marilllyo
veterán

MM-nél melyik trófea bugos?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70505) james001 válasza Elims (#70495) üzenetére


james001
veterán

Írtam egy párszor hogy nincs :( Csak TDM.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70506) Kicsikatona7 válasza Motyi (#70497) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Hivatalos Sony garancia jár hozzá.

(#70507) delibab válasza zzola (#70502) üzenetére


delibab
senior tag

Én reggel néztem és a főoldalon írja a -50% kedvezményt, de nem jöttem rá, hogy a 15k már az akciós ár vagy abból jön le??? :F

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#70508) Mrdevil válasza marilllyo (#70504) üzenetére


Mrdevil
addikt

Aki most kezdi a játékot annak lehet jó, csak a day one vételesek szívnak mindig. Úgynevezett 190/191 bug, ( keress rá ) az össze szedhető sárga kezeket nem érzékeli mindet. Pontosabban azt igen, csak a chalange-ét nem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#70509) zzola válasza delibab (#70507) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem ez már az akciós ár...

(#70510) Zanik válasza marilllyo (#70498) üzenetére


Zanik
addikt

Nekem DriveClub-ban volt ilyen a Win 5 Solo Challanges. Amikor update-elték a Challange rendszert, akkor az a trófeám egész egyszerűen eltűnt.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#70511) Elims válasza james001 (#70505) üzenetére


Elims
veterán

Na fasza,nem làttam,bocs.
Ha vki kipròbàlnà az uncharted online-t üzenjen ràm. (Remélem meg lehet osztani..)

Nagyon amatőr kérdés..egyszerre mehet-e a ps3 és ps4 ùgy,hogy mindkettőn be vagyok jelentkezve?

[ Szerkesztve ]

(#70512) marilllyo válasza Zanik (#70510) üzenetére


marilllyo
veterán

:(
Jah... Na az is érdekes. Bosszantó mert a nehezebb multis trófeákat mind megszenvedtem. Ez meg egy könnyű kis bronz cucc...és nem adja be. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70513) A`rpi válasza Elims (#70511) üzenetére


A`rpi
addikt

Nagyon amatőr kérdés..egyszerre mehet-e a ps3 és ps4 ùgy,hogy mindkettőn be vagyok jelentkezve?

Semmi akadálya, több alkalommal is volt már nálam erre példa.

(#70514) pomk válasza danih (#70310) üzenetére


pomk
őstag

Ez gondolom a 12 napos karácsonyi akció keretén belül van/lesz?
Egyébként ez csak EU fiókra érvényes? US fiókom van, ott nem találtam.

(#70515) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

na most akkor hogy van ez a regisztrációs dolog? a psn fiókra gondolok ,meg a plusra.
úgy tudom,hogy amerikai felületen több minden elérhető,jobb árak stb.
miért éri meg a magyar felületre regelni?
mi ez az alárendelt fiók ? miért jelent?
ha ezt egy kicsit valaki kifejteni (jobb mint a bevezetőben olvasható),akkor az tök jó lenne.

még nincs meg a gép, de fel akarok készülni ebben a témában is.
:R

[ Szerkesztve ]

(#70516) Tuomas válasza Járókeret (#70515) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem kell túldimenzionálni.
Fiókot tudsz regisztrálni a gépről, vagy webes felületről.
Lehet egyszerre 2 fiókod is, usa, és magyar is, egyéni szempontok döntenek. Ha us-t regisztrálsz, lemondhatsz nagy eséllyel a magyar feliratos játékokról (nem mintha sok lenne, de akad 1-2) és a magyar supportról is, ha vásárláskor valami bibi történik.
Ha van társad, akivel felesbe tudsz venni játékokat, akkor fontos a másodlagos fiók és az elsődleges fiók.

We were here

(#70517) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Knack befejezve, később a gyűjtögetés miatt újra előveszem.
Wolfenstein The Old Blood van terítéken, hangulatra eddig nincs panasz. Ellenfelekből nincs hiány, sőt még az ólmot is bírják a mocskok.
Még a Bastion című játékkal szemezek PS4, PS Vita Cross-Buy.

(#70518) A`rpi válasza Járókeret (#70515) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt minden le van írva.

Fentebbiek tudatában számolj utána neked hogy éri meg jobban.

Linken jobb gomb inkognitó ablak nyitása.
Inkognitó ablakban régiónként minden store árait tudod ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

(#70519) Madwe válasza LeventeV (#70499) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, végülis a bf4et is játszható állapotba hozták a kiadása után fél évvel, szóval a garancia megvan ;] ja hogy pl a single player mentés elvesztése bug még mindig megvan 2 évvel a játék kiadása után? egye fene, de biztos a trófeákat pikkpakk rendbe teszik :D

[ Szerkesztve ]

(#70520) marilllyo válasza Madwe (#70519) üzenetére


marilllyo
veterán

Vagy a Defuse mód. Még mindig nem a 3 kör átlagát nézi, hanem azt, hogy az utolsó kört ki nyeri a háromból. :D (Legalábbis PC-n még a mai napig bugos)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70521) MixY


MixY
tag

Sziasztok!
Konzolváltásra adnám a fejem, eddig X360-am volt, szeretnék már az újabb generációval játszani, és a választásom a PS4-re esett, mégpedig a játékfelhozatal ill. az exkluzív címek miatt (PS1-2-m volt, PS3-m nem).
Amit mostanában nagyobb boltokban (madaras T*S*O) lehet kapni 99.990 Ft-ért, azt szeretném megvenni, ami egy alap 500GB-os gép, és ahogy utánaérdeklődtem ezek az 1100-as szériák. Olvastam az összefoglalót, hogy gyakorlatilag nincs különbség az újabb szériákhoz képest, tehát nyugodtan beruházhatok egy ilyenre?
Ill. még egy kérdésem lenne, hogy játszottam PS3-mas joyokkal, de valahogy az nekem elég fapados hatást kelltett, az X360 joy viszont remekül kézreállt nekem eddig. Ezek az DS4 joyok már sokkal jobb fogást biztosítanak? ( tudom-tudom, elmegyek majd kipróbálni nagyobb boltokba, csak a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok :) ).

+1: 3-4 játékot szeretnék venni hozzá elsőkörben (használtakat), milyeneket ajánlotok egy visszatérő PS-gamernek? :))
Az Uncharted trilógiát alap lesz, hogy megveszem, ezenkívűl még az új NFS-t néztem ki, a Last of Us-t, de csak videókat láttam róluk, mindenképpen olyan játékokat szeretnék, amiket nem 6-7 óra alatt viszek végig, hanem sokáig elvagyok velük.

Köszönöm! :)

(#70523) A`rpi válasza MixY (#70521) üzenetére


A`rpi
addikt

DS4 ergonomikusabb mint az elődje. Nem lesz vele gondod szerintem.

Ami a játékokat illeti összes megjelent SONY remastered ajánlott,
lehet belőlük válogatni bőséggel. :K

(#70524) Petreszku válasza MixY (#70521) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Az 500GB lehet, hogy kevés lesz. Ebből még vond le a PS4 rendszerét és marad egy kisebb szám. Legalább is nekem az 1TB gépemen volt 864GB. Pontosan nem emlékszem a számra, de 8-al kezdődőt. A játékokat telepíti a rendszer, plusz a frissítések. Persze ez magán vélemény, kéretik úgy is kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#70525) marilllyo válasza Petreszku (#70524) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát nem tudom...
Nekem 9 játék van fenn. Abból 3 AAA cím. (BF4, Battlefront, Witcher 3 +Driveclub, Magicka 2, Sniper Elite 3, NFS Rivals, Super Meat Boy, Dead Nation). Félig vagyok az 500 GB-s vinyón. Szerintem elég ez is...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70526) crue válasza MixY (#70521) üzenetére


crue
őstag

Egyetértek az előttem szólóval ((#70524) Petreszku) és hozzátennék annyit, hogy ha teheted, inkább a 1216-os szériát válaszd.

[ Szerkesztve ]

(#70527) MixY válasza crue (#70526) üzenetére


MixY
tag

Hát igen, de 0% THM-el venném, és csak ezt a fajtát lehet így. Ha megbízható és nincs nagy különbség az újhoz képest, akkor szerintem ez is megfelelő lenne nekem :).

(#70528) Zanik válasza MixY (#70521) üzenetére


Zanik
addikt

Nekem a PS4 az első konzolom, előtte viszont sokat használtam 360-as kontrollert PC-hez, illetve volt azért DS3 is a kezemben. És igen, a 360-as kontroller szerintem is jobb mint a DS3-as, DE!
Az XBO kontrollerén szerintem elrontották a bumper gombokat. Tehát hogy nem különálló gombok, hanem így egybe vannak a mellettük levő műanyag burkolattal. Aztán meg külön adapter kell egy rohadt jack csatlakozóhoz. Nálam többek között ez is szerepet játszott abban hogy végül PS4-et vegyek.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#70529) Petreszku válasza marilllyo (#70525) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Persze ez magán vélemény, kéretik úgy is kezelni.
Ezért írtam/jeleztem a hozzászólásom végén.

[ Szerkesztve ]

(#70530) marilllyo válasza Petreszku (#70529) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem beszólásként szántam. :D

Ha van rá keret akkor egyértelmű, hogy a nagyobb+újabbat...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70531) purpledonkey válasza MixY (#70521) üzenetére


purpledonkey
tag

Helló!
Nekem egy ilyen gép van (1216A).
500 GB-ból kapásból csak ~400 GB elérhető, többit megeszi a rendszer. A (lemezes) Destiny mellett fent van még a UC collection, ami maga ~44 GB. Először én is féltem, hogy kevés lesz a hely, de igazából nem lesz gond. Csak max nem kell mindent a gépen tárolni egyszerre. A PS3 gépem még a régi fat, 80 GB vinyóval és az is elég volt mindig.

(#70532) horvathkrisz válasza purpledonkey (#70531) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ott a pont, ugysem jatszik az ember egyszerre 15 jatekkal...

(#70533) TazLeacher válasza purpledonkey (#70531) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A PS3 gépem még a régi fat, 80 GB vinyóval és az is elég volt mindig.

Ja, csak ott nem pakolt fel 44GB-t egy játék...

horvathkrisz: csak ilyen letöltési sebesség/idő mellett 1 nappal előre kell gondolkozni. Nem úgy van, mint a Steam-nél, hogy játszanál, elindítod, és 10 perc múlva játékra kész.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70534) horvathkrisz válasza TazLeacher (#70533) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ez igaz, de egy ejszakara hagyja menni az ember rest modban, reggelre ott a jatek. Ennyit sztem mindenki kibir.

[ Szerkesztve ]

(#70535) szasanyi válasza MixY (#70521) üzenetére


szasanyi
félisten

500GB vs 1TB változatok közötti döntéshez 2 fontos szempontot érdemes figyelembe venned:

- az árkülönbség a két verzió között (1TB 2,5" HDD ára ~15k amiből lejöhet a benne lévő 500GB használt ára)
- túlnyomó többségeben lemezes / digitális játékod lesz-e, ami elég eltérő a helyigényt tekintve

Persze ha kedvezményes hitelre történő vásárlás újabb szempont, ami ha fontosabb mint az első kettő akkor azokat nem biztos, hogy figyelembe tudod venni.

[ Szerkesztve ]

(#70536) Kendek válasza szasanyi (#70535) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint a lemezes több helyet foglal?

<-ƘƘ->

(#70537) Rigormortiis válasza horvathkrisz (#70534) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez addig rendben van, amig be nem lakod rendesen a konzolt. Kezdjuk ott, hogy az 500 gigabol kb 415-el lehet gazdalkodni. A tobbit isten tudja, miert tartja fenn vagy csak siman atbaszas az 500. Egy szuz gep (legalabbis az enyem) 420 gigat lat. Na marmost, bf4 alapbol 70 giga. Meg par aaa cim van nekem fent de allandoan helyhiannyal kuzdok. A multis jatekokat nem szeretnem letorolni, de pl a Bloodborbet le kellett szednem, a nathan drake coll miatt. Jah, van meg 40 giga szabad helyem, de erre mar gyk semmit bem enged leszedni, mert rinyal a keves hely miatt. Szoval az az 500 az inkabb 380, es hidd el, nagyon hamar meg tud tellni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#70538) szasanyi válasza Kendek (#70536) üzenetére


szasanyi
félisten

Dehogy, pont fordítva. Lemezes 10-15GB körüli (esetleg annyit sem) míg a letöltött, digitális játékok akár 60GB-ot is.

(#70539) MixY válasza szasanyi (#70535) üzenetére


MixY
tag

Én csak lemezes játékokat szeretnék majd venni hozzá, valahogy jobb érzés, ha ott van a polcon :). Letölteni csak a free PS Plus-osokat tölteném le, nem szeretnék venni digitális AAA-s játékokat.

(#70540) Kendek válasza szasanyi (#70538) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát, nem tudom, nekem pl. a lemezes GTA a hozzá letöltött adatokkal együtt is van 58,34 GB (a lemez teljes tartalma felmásolódik, a játék futtatásához csak ellenőrzi az adathordozó meglétét), a Watch Dogs meg 22. Az áruházban sem ír rájuk többet, sőt. Ezek mennyivel foglalnának többet ha digitálisban lennének megvásárolva?

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#70541) Tuomas válasza Rigormortiis (#70537) üzenetére


Tuomas
addikt

Az adattárolók esetén sose annyi az annyi, mint amennyi :DDD

Ha veszel egy 4 gb-os pendrive-ot, az sem 4 gb, hanem 3egész valamennyi. Ennek oka egyrészt a 2-es és 10-es számrendszer közti különbségek miatt van, másrészt egyéb dolgok miatt (pl. formázáshoz használt adatok miatt).

Szóval ha bárki vesz egy 500 gb-os, vagy akár 1tb-os hdd-t, a valós felhasználható méret soha nem lesz annyi, még gyárilag sem!

[ Szerkesztve ]

We were here

(#70542) szasanyi válasza MixY (#70539) üzenetére


szasanyi
félisten

Lemezes játékoknak van még egy előnye a kisebb helyfoglaláson kívül: eladható, elcserélhető ha meguntad és az ár egy része (nyilván a nagyobb része) "újrahasznosítható". :) Ti. nem mindenki tud / akar százezres nagyságrendű játékkollekciót felhalmozni, és akkor ez a körülmény nagyon nem mind1.

Kendek: sajnos én sem próbáltam ki sok játékot (eddig 5öt) de azok így mozognak. GTA V nálam nem nyerő így arról semmit sem tudok, talán akinek meg van / volt az több infóval rendelkezik.

(#70543) Kendek válasza szasanyi (#70542) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na jó, de mitől van ez a különbség? A lemezeken jobban össze van sűrítve az adat ahhoz képest mint amit a szerverekről le lehet tölteni? Hiszen mindkét esetben (lemezes és digitálisan megvásárolt) ugyanúgy a vinyóról töltődnek a játékok. Elvileg ugyanannak kell ott lennie, nem? Én esetleg pont azt tudom elképzelni, hogy a digitálisban jobban vannak integrálva a javítások, így maximum az foglalhat kevesebbet. Szemben a lemezeshez utólagosan letöltött frissítésekkel (bár nem hiszem).

<-ƘƘ->

(#70544) redXIII


redXIII
senior tag

Sziasztok. Lenne egy nagyon láma kérésem. Rendes gyári audio cd-t hogy lehet lejátszani, mert nem ismeri fel a gép.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#70545) koncsik válasza redXIII (#70544) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tudomásom szerint ps4 nem ismeri (mp3, aac usbről megy talán) - marad cd játszó oldszkúl vagy egyéb korongozó.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#70546) Sefter


Sefter
veterán

Sziasztok!

Ps3 és ps4 online játékok ugyan azon szerveren futnak?
Tehát ha egy játék megvan mindkét gépre, tudunk egymással játszani?

Más: külföldi vásárlású gépre itthon is intézhető a gari, vagy csak ahol vettem?

Psn ID: sefter_hun

(#70547) A`rpi válasza redXIII (#70544) üzenetére


A`rpi
addikt

Összefoglalóban médialejátszós részt fusd át.

(#70546) Sefter
Ps3 és ps4 online játékok ugyan azon szerveren futnak?
Tehát ha egy játék megvan mindkét gépre, tudunk egymással játszani?

Nem, vagy csak nagy ritkán fordul elő.

Más: külföldi vásárlású gépre itthon is intézhető a gari, vagy csak ahol vettem?

Érdeklődj az itthoni szervizeknél mi a helyzet a külföldi gépekkel.

[ Szerkesztve ]

(#70548) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

DiRT Rally április 5-én jön konzolokra

Max Payne-t rate-elte az ESRB PS4-re, ez gondolom a PS2-es verzió lesz, nem egy MP3 Remastered? :(

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#70549) Rigormortiis válasza Tuomas (#70541) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezzel tisztában vagyok, de nem létezik, hogy ez az eltérés 80 gigát jelentsen.

Szasanyi: Nekem a Dragon Age és a Witcher bitre pontosan annyit pakolt fel lemezesen, mint amit a storebol töltene le. Ahogy a battlefield és a destiny is. Ne vezessük már félre a kollégát azért, mert létezik egy-két játék, ami nem tesz fel mindent.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#70550) Wlac válasza Rigormortiis (#70549) üzenetére


Wlac
Ármester

Sajnos úgy tűnik, mivel itt azért teljes címet szoktak kiírni. Ettől függetlenül reménykedem egy remastered Max Payne 3-ban is.

“The wha-"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.