Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70651) zozika84


zozika84
őstag

A régiót magyarra állítottam a profilomon amikor létrehoztam vagy az nem ugyanaz?

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#70652) Robi86 válasza Robi86 (#70647) üzenetére


Robi86
senior tag

Változott 6-ra. De ez a lényegen nem változtat :)

(#70653) A`rpi válasza zozika84 (#70651) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem, régiót utólag módosítani nem lehet,
a fizetőeszköz is font, szóval új fiókot kellene regisztrálnod.

(#70654) danih


danih
addikt

(#70655) zozika84 válasza A`rpi (#70653) üzenetére


zozika84
őstag

Rendben köszönöm a segítséget :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#70656) Neoteric válasza danih (#70654) üzenetére


Neoteric
addikt

Én ha rámegyek kifagy a psn.. van vmi értelmes cím akciózva azokon kívül ami itt a képen van?

PSN: ne0teric_sAN

(#70657) Bencus88 válasza danih (#70654) üzenetére


Bencus88
nagyúr

mennyi a snoppy?

(#70658) danih válasza Neoteric (#70656) üzenetére


danih
addikt

Holnaptól :)
Most nézem lehet hogy fake már nincs kint :)) Hamarosan meglátjuk

[ Szerkesztve ]

(#70659) delibab válasza marilllyo (#70645) üzenetére


delibab
senior tag

Felveszlek én is ha nem baj... Nem vagyok sokat jelen de bírom az sw-t ! :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#70660) stickles


stickles
tag

Ha ps4 fiókomon már felhasználtam a 14napos trialt akkor utána ha kaptam játékhoz 1hónapos trialt azt már nem tudom felhasználni ?

(#70661) A`rpi válasza stickles (#70660) üzenetére


A`rpi
addikt

Próbáld ki, ha nem fog menni, akkor nincsen más dolgod mint egy új fiókot regisztrálni. :K

(#70662) stickles


stickles
tag

Sajnos nekem nem akarja a jót , de már vettem azóta ps pluszt

Inkább felajánlom
Ha valaki szeretne pluszt

726t-4kne-5m95
:R

(#70663) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Aki Star Warsozik engem is felvehet: Bencus88

(#70664) JackFeryll válasza Tuomas (#70603) üzenetére


JackFeryll
őstag

A WP-re semmi sem készül, rohadtul merem remélni hogy az UWP elterjedése után tényleg könnyű lesz "portolni" és több alkalmazás lesz. (930 tulaj vagyok, nekem tökéletes telefon, vérszegény app kínálattal. Az a baj hogy túl jó az ár-érték arány és a kamera, különben rég iPhone-om lenne)

(#70665) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!

Úgy gondoltam, vennék egy PS4-et. PS2-t és 3-t nagy megelégedéssel használtam idáig, de valahogy nem vagyok annyira biztos a dolgomban a mostani váltásnál, mint az előzőnél.

Ti mennyire vagytok elégedettek a géppel? PC építésére egy jó darabig nincs lehetőségem, de szeretnék játszani néhány újabb játékkal. Ne szarozzak, vegyem meg, vagy azért van olyan dolog, ami egy idő után már nem tetszett nektek?

A PS TV pontosan mire használható? MM-ban most elég olcsó.

(#70666) A`rpi válasza DEJVID (#70665) üzenetére


A`rpi
addikt

Én úgy gondolom semmivel sem kompromisszumosabb most,
mint korábban PS2, vagy PS3 volt.

Multiplatformok azok "elmennek",
az exkluzív címek pedig valamivel szebbek, és jobbak az átlagnál.

Szóval átlagos felhasználásra bőven jó, ha nincsenek különleges elvásásaid,
és az előző konzolokkal is megvoltál elégedve, a négyessel sem lesz problémád. :K

A PS TV pontosan mire használható? MM-ban most elég olcsó.

PS Vita csak "kiherélve", PS4 hez steam-elni jó.
Ha kettő helységben is használnád.
Külön megjelenítőn.

(#70667) Vasy09 válasza Begi (#70622) üzenetére


Vasy09
őstag

Én is így vettem meg ismét a PS-t, egy BO3 limited editiont, de sajnos nekem nem jött meg a + 1 kontroller! :U Tegnap fel is hívtam őket gyorsan (kb 10 perc volt, mire felvette az ügyintéző), mire sűrűn elnézést kértek, és pótolni fogják, úgyhogy elvileg holnap megkapom! Meglátjuk! Már várom [mod] :DD

[moderálva.]

[ Módosította: MurdR ]

Gamertag: Vasy09

(#70668) szasanyi válasza DEJVID (#70665) üzenetére


szasanyi
félisten

Én Gamer PC-ről váltottam (i5 4690/8GB/GTX970) és teljesen elégedett vagyok. :K Nyilván nem hozza a PC Ultra grafikai minőséget (aminek nincs is sok értelme, ha ott már PC-n sem fut kifogástalanul a játék) de ált. kb. high grafikai részletesség meg van (kivéve az élsimítás, mert az esetenként gyengébb).
PS4@122W ~105k míg egy ennél jobb Gamer PC@300W ~250k tehát ezt figyelembe kell venni, viszont ennek az aránynak megfelelően szvsz kimondottan jó a PS4.

[ Szerkesztve ]

(#70669) DEJVID


DEJVID
őstag

Köszi mindkettőtöknek a választ, szerintem belevágok. Ha fent van a szobámban a PS4, a konyhában meg egy PS TV, akkor lehet rá simán streamelni a játékot? elég a kontrollereket levinni?

(#70670) marilllyo válasza szasanyi (#70668) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is a fogyasztás miatt (is) váltottam anno laptop + PS3 combora. Zavart, hogy sima torrent miatt zúgjon a többszáz wattos gép, így mennie kellett. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70671) stickles


stickles
tag

Szintén gamer gépről váltottam , eleinte furcsa volt némely játéknál az élsimítás "hiánya" , de egyáltalán nem vagyok csalódott ,sőt valószínű nem is térek vissza
10 év pc után nehézkes volt megszokni , de belejöttem :D
Rengeteg játék optimalizálatlan PCre :W

[ Szerkesztve ]

(#70672) horvathkrisz válasza szasanyi (#70668) üzenetére


horvathkrisz
addikt

En is pc-rol valtottam, es csak annyit banok, hogy nem elobb tettem meg ezt a lepest. Sokkal jobban szeretem mar most, mint a pc-t valaha. Ugy tudnam osszefoglalni, hogy jatekra ez van kitalalva, minden masra ott a pc. ;)

(#70673) horvathkrisz válasza marilllyo (#70670) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ugyan igy vagyok vele. Az asztali gepemet neki adom tesomnak, o ugyis szeret cs-zni, veszek helyette egy chromebookot forumozni meg torrentezni az is jo lesz, legalabb nem fogyaszt annyit. Es ezt nem azert mondom, mert fillerb@szo vagyok, hanem jobban erzem magam, ha nem pocsekolom az energiat. Tobbek kozt emiatt is nagyon tetszik a ps4 rest modban valo letoltes-funkcioja, szvsz az egyik legjobb otlet, kb. 10 wattot fogyaszthat igy...

[ Szerkesztve ]

(#70674) szasanyi válasza marilllyo (#70670) üzenetére


szasanyi
félisten

Én meg azért, mert a legutóbbi GTX970-en (önmagában 115k a kártya ami több mint egy új PS4) sem ment minden úgy, ahogy az - szerintem - ettől a kategóriától elvárható lett volna. Az meg konkrétan vicc kategória, hogy bekapcsolt nVidia (!) GameWorks featue-ök mellet vége volt a teljesítménynek. De ha az egyik játéknál nem ez akkor a DX kód, vagy driver esetleg játékoptimalizálási hiányosságok miatt nem volt olyan. ~15 évig használtam Gamer PC-t (igaz, 2007-től PS3 is volt mellette is) de mostanra megelégeltem: mind1 milyen hw-ek jönnek csak az biztos, hogy nagyon drágák lesznek de részben szívás és magyarázkodás van az elvárt élmény helyett.

(#70675) Járókeret válasza szasanyi (#70674) üzenetére


Járókeret
senior tag

cseszheted a méreg drága HW-t, ha a drága játékfejlesztők telibefossák az igényes munkát. én is megelégeltem, így januárba konzolos leszek. talán minél többen pártolunk át konzolra, akkor a játékfejlesztők is a fejükhöz kapnak...talán...

(#70676) A`rpi válasza Járókeret (#70675) üzenetére


A`rpi
addikt

Miért kapnának a fejükhöz, ha itt nagyobb az árrés, és kisebb a warez lehetőség?

Szvsz pont ez a céljuk... Vagy ha nem is cél, de legalább következmény.

[ Szerkesztve ]

(#70677) N@idia válasza szasanyi (#70674) üzenetére


N@idia
őstag

En is most adtam el a Pc gamer gepem es helyette vettem egy HP laptopot i7-es teljesen jo arra amire kell. A pc-t el kell felejteni nekem is 970 volt es szo szerint szarul futottak a jatekok egy vicckategoria ahova fajult a pc-s tarsadalom. . :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#70678) glspeter1 válasza szasanyi (#70668) üzenetére


glspeter1
őstag

Szintén egy jó erős vasról váltottam és eddig hihetetlenük meg vagyok elégedve a ps4 teljesítményével.
Meg úgy az egésszel. De hát gyerekek, ez játékra van. :))

Egyedül azt bánom, hogy 2magos lapost vettem (az is amd :DDD ) és így néha azért még a netezés sem olyan mint gamer pc-n volt.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#70679) Rigormortiis válasza szasanyi (#70674) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk esélyes, hogy nálad a proci volt a szük keresztmetszet.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#70680) N@idia válasza Rigormortiis (#70679) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt gondolom nekem szantad :DDD A 2500k mar tenyleg keves volt,de elotte i5 4690k volt es akkor is szarul mentek .... :(

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#70681) FhRossi válasza Because (#70625) üzenetére


FhRossi
tag

Azt nem csináltam, de már bánom is..
Leírom rövid történetemet, hogyan zajlott a konzolvásárlás! :)

Na szóval, az 1TB Player Mega Pack csomag mellett döntöttem. Mindenképpen hivatalos viszonteladónál terveztem a vásárlást, itt is kezdtem nézelődni. A GameShop-ot választottam, mivel az azonos árak mellett, ők egy 90 napos Plus előfizetést is készek voltak becsomagolni. Engem meggyőztek, de egy itteni fórumtárs felhívta figyelmemet, hogy arról lehet le kell mondjak, mert náluk szokás az ilyen "ajándékot" elfelejteni..Na én akkor itt megfogadtam magamnak, ha így lesz, viszi vissza a futár ha nem pótolják utólag. Jött a várva várt dátum nov 30. de csalódnom kellett, akkorra biztosan nem lesz konzolom, mivel a megjelenés dátuma csúszott dec 4.-re. Nincs mit tenni, várok. Legalább a 20.évfordulós vezérlő, és a gyári töltője megérkezett :C(szintén GameShop)
Jött az üzenet 3.-n este hogy megérkezett a konzol, másnap meg is kapom 8-18 óra között. Kaptam csomagszámot is. Furcsa volt, hogy az MPL nem értesített, pedig szokott, de annyira akkor nem foglalkoztatott a dolog. Egy fórumtárssal folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, ő is kapott értesítést neki is akkorra ígérték. Másnap mentem melózni, szomszédok az ablakba állítva lessék a futáromat! Aztán jöttek a meleg percek...órák. Megtudtam hogy a fórumtársunk kapott MPL-es értesítőt. De akkor én miért nem? Telefon ügyfélszolgálat(MPL). Kérik a csomagszámot, bediktálom, közlik hogy ez így nem jó formátum, érdeklődjek a feladónál! Hívom a GS-t, beazonosítanak, keresik a csomagot szám alapján, de ők sem találják! Annyit tudtak mondani biztosra, hogy átadták az MPL-nek. Hívom újra a postát, elmondom milyen választ kaptam a feladótól, mire közlik, hogy akkor ha átvették a csomagot, akkor annak nyoma lenne a rendszerben. Közben a fórumtárssal is kommunikáltam, akinek megérkezett a csomag. Plus előfizu nélkül!!! Pumpa felment, telefon GS. Közöltem velük, hogy tudomásomra jutott a Plus hiánya, és ha a csomagom meg is jönne, nem veszem át! Az ügyintéző már tudta hogy bajok vannak, mert a fórumtárs is adta neki az ívet. Mindkettőnknek az mondták, hibás infó alapján írták ki a Plus előfizetést, amit azzonnal le is vettek a honlapjukról! Viszont nekünk megígérték, hogy kód formájában megkapjuk! Nekem pedig azt mondta, ha a következő munkanap nem kapom meg a gépet, feladnak egy másikat. Este előkerült valahonnan a már feladott konzol. Valószínűleg az MPL-nél volt valami gebasz. :) Szombaton személyesen átvettem a postán, majd haza, és gyorsan megtekintettem a doboz tartalmát. Hát, a dobozon újracsomagolás nyomait véltem felfedezni. Cellux ragasztó, kartonrepedés...GS azt mondja, muszály a blokkot a dobozra ragasztani, és az Bundle verzióknál a játékot ellenőrizniük kell! Hát, remélem valóban nem basztak át, -mondjuk originalnak néz ki minden-, és nem lesz baj a géppel. Holnap fogom kipróbálni, eddig melóztam ezerrel. :(

Na, kicsit hosszú lett, de a mondandóm lényegét így tudjátok megérteni...
Ja, igen... A GS küldte a Plus kódot, szóval nem mellébeszéltek csak.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#70682) Chereiose válasza FhRossi (#70681) üzenetére


Chereiose
addikt

Én is ott tervezem venni a ps-t, vagy a konzolvilágban, de szerintem ez a felbontás semmi különös, valószínűleg mindenhol kibontják ellenőrizni, talán Media Marktban nem, mert ott leveszed a polcról aztán viszed :D (amúgy egyszer vettem ott egy nintendo DS-t személyesen, és akkor is kibontották ott előttem)

(#70683) danih válasza FhRossi (#70681) üzenetére


danih
addikt

Én megfogadtam hogy GameShop / Konzolvilág duótól a jövőben soha semmit :)
Akit tehetek lebeszélek, itt a munkahelyen rengeteg PS4-es van...

(#70682) Chereiose: végül a Médiában vettem a konzolom, látszott hogy nem volt megbontva, sem dobálva, tökéletes állapotú volt a doboz.

[ Szerkesztve ]

(#70684) szasanyi válasza Rigormortiis (#70679) üzenetére


szasanyi
félisten

Kizárt. Pont, hogy az i7 fölösleges mert alig van játék ami kihasználja és leginkább a bechmarkok profitálnak belőle. [link]

Más: a kontroller üzemidejével kapcsolatban érdeklődtem nemrég. mert PS3 után úgy tűnt lényegesen gyorsabban merül le. 4x teljes töltése után úgy tűnt javult az üzemidő, ezért pontosan lemértem: a teljes feltöltéstől a lemerüléséig 8 nap telt el, és a napi használatokat összesítve öt perc híján 12 órát üzemelt. Ez elég jónak tűnik.:)

(#70685) Rigormortiis válasza N@idia (#70680) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nemrég vettem új notit. Nem egy erögép (i3 4005u, m920, 4 gb ram), de a starcraft 2 szépen elfutkosott rajta full hdban. Felraktam a w8.1el semmi baja nem volt, aztán felraktam a 10et, és elkezdett kifagyogatni a játék. Vissz a 8.1, megint jó, aztán egyszer csak szétesett a kép játék közben. Feltettem a legújabb nvidia drivert, azután már nem csinálta. Legalábbos a sc2, mert ekkor meg a heroes of the storm fagyogatott ki. Aztán lwszedtem mindkettöt. Öreg vagyok mar ahhoz, hogy a pcs jatékhoz mindig szenvedjek valamivel. Már n akarok mindennel mókolni, épp elég a melóban. De számomra ez a legnagyobb elönye a konzolos játéknak: Beteszed és megy. Évek múltán is. Nem érdekel milyen proci van az aktuális konzolomban, amíg szórakoztat. És a ps4 ezt böven hozza, mint az összes eddigi konzolom.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#70686) >Deego.. válasza FhRossi (#70681) üzenetére


>Deego..
senior tag

Én rendszeresen a GameShop-nál vásárolok gondok eddig nem voltak a céggel, de a Fallout 4 esetében volt 2 napos csúszás az MPL rovására.
A levásárolandó pontokat is megfelelően kezelik.

Eddigi rendeléseim: PS4 Destiny Bundle, 20. évfordulós kontroller, előrendelések(+ ajándék tárgyak) is az ígért megjelenési napon érkeznek.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#70687) danih


danih
addikt

Tölthető a PES 2016 myClub, 22 GB.

[ Szerkesztve ]

(#70688) Chereiose válasza danih (#70683) üzenetére


Chereiose
addikt

Szerintem nincs gond a gameshop&konzolvilággal, én nem szoktam rendelgetni hanem személyesen veszem, és úgy soha nem volt velük gond, pedig a játékaim nagy részét ott vettem. Media Martkban sem tudom jobb-e, pl. a Mammutban lévőben ki vannak téve egy kupacba, ki tudja leesett-e onnan valaha vagy esetleg pár aranyos ember kibontogatta sutyiban...nem tudom. Másrészt ilyen ajánlat csak a gameshopnál van, ami szerintem elég kedvező [link] Ha ezt veszem akkor innen fogom, ha a Black ops 3 bundlet akkor a media martkban, árban ugyanaz, és mindkettő hivatalos partner :)

[ Szerkesztve ]

(#70689) xenom0rph válasza marilllyo (#70645) üzenetére


xenom0rph
őstag

Felvettelek, és (#70663) Ripper03-t is

halahala

(#70690) danih válasza Chereiose (#70688) üzenetére


danih
addikt

Rendben, személyesen a piacon sem szokott lenni gond amikor krumplit veszek :)
Nem utálom őket, csak nálam leszerepeltek és nem ajánlom senkinek a körömben.

(#70691) Bencus88 válasza xenom0rph (#70689) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rendben köszi! Mikor szoktatok fent lenni? Másik dolog meg nincs kedvetek megcsinálni a survivalokat, meg a Battles játékokat? Gondolom azért is trófea jár.

(#70692) Chereiose válasza danih (#70690) üzenetére


Chereiose
addikt

Meg ami +érv a gameshop mellett, hogy ugye egy 140 ezres gépnél kapsz 1400 Ft-tot törzsvásárlói kártyára, ami tudom nem egy nagy összeg, de ha veszel egy játékot azért csak jól esik, ha picit olcsóbb :)

(#70693) danih


danih
addikt

Na, úgy néz ki EU accounttal nem fogok PS2 játékot venni...

(#70694) szasanyi válasza danih (#70687) üzenetére


szasanyi
félisten

PSN-en azt írja 22,3GB majd elindítom de a letöltések között csak 2,3GB méret szerepel. Miért? :F

kevepapa: nemrég írtam / írtuk le, olvass vissza kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#70695) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Sziasztok! Volna lehetőségem ps3rol ps4-re váltani. Mik a tapasztalataitok? Nem bántátok meg a váltást? Őszinte véleményeket várok... :)

(#70696) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Én meg vagyok elégedve a gameshop/konzolvilag webshop-al. Legutóbb a Need for Speed-re rendeltem elő és egy nappal megjelenés előtt már nálam is volt. :C

(#70695) kevepapa Szintén PS3-ról váltottam. Szerintem megérte, viszont, ha teheted akkor az újabb szériás gépet vedd. Nekem még a régebbi van és kicsit hangos. :(((
Az elején a DS4 a 3-hoz képest furcsa volt, hogy hamar merül, de, ha a rezgést leveszed akkor nem vészes.
Egy szó, mint száz megéri váltani! :)

[ Szerkesztve ]

(#70697) csizo13 válasza danih (#70690) üzenetére


csizo13
tag

Rendben személyesen a piacon nem volt gond a krumpli vásárlásnál, de amikor rendeltél, gondok voltak és azóta nem ajánlod a piacot az ismerőseid körében?

(#70698) danih válasza szasanyi (#70694) üzenetére


danih
addikt

Ja akkor OK, én néztem is hogy a fenébe tud 22 gigát foglalni ez a verzió, 2.5 GB már reálisabbnak tűnik...
Valszeg a full verza 22 giga.

(#70697) csizo13: nem "gondok voltak" hanem az egész egy szürreális tragikomédia volt. Mindenki hibázik de ez túlment minden határon, viccnek is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#70699) Kendek válasza danih (#70698) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam több játéknál is úgy volt, hogy előre letöltött a teljes méretből egy kisebb szeletet, majd utána az adatfájlokat. Ennek az az előnye, hogy amint lent van az elsőként letöltött adat, el lehet kezdeni játszani.

<-ƘƘ->

(#70700) zsotesz81 válasza danih (#70698) üzenetére


zsotesz81
senior tag

2,3 GB-t leszed, aztán még játékon belül írja, hogy még installál, valszeg itt szedi le a maradékot, exhibition meccset lehet addig játszani amíg fel nem települ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.