Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69401) danih válasza front3r (#69400) üzenetére


danih
addikt

Amit láttál azt jelenti hogy audio feldolgozásra is lehet használni a magot, vagyis az FMOD támogatja már. De bármilyen egyéb, futattási környezetben használt célra is természetesen felhasználható a fejlesztők által, pl. AI. Lényeg, hogy az API és/vagy a Middleware támogassa a funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#69402) A`rpi válasza danih (#69399) üzenetére


A`rpi
addikt

"Szenzáción túl" a végfelhasználónak ebből túl sok haszna nem lesz, korábban megjelent címeket nem érinti. Az újabbaknál meg persze hogy használni fogják, hacsak nem használták idáig is.

(#69403) danih válasza A`rpi (#69402) üzenetére


danih
addikt

Nincs itt szenzáció, a Sony helyén kezeli ezt, nincs a média telekürtölve :)
Régebbi játékoknál patch kérdése - simán megoldható, FO4-ben akár jól is jöhet.
Meg ugye jön a PSVR aminek gyakorlatilag a legutolsó cseppet is ki kell hogy facsarja a konzolból.

(#69398) A`rpi: na az genyó lenne. Amúgy én is ezt írtam, nem kell túlpörögni, preferencia kérdése, én mondjuk tudatosan az újat keresem a hűtés és a mechanikus gombok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#69404) crue válasza -ZeeZee- (#69396) üzenetére


crue
őstag

Az elég érdekes, mivel az 1TB-s új verziónak CUH-1216B a modellszáma. A CUH-1216A az 500GB-osé.

(#69405) Tuomas válasza stvnppp (#69393) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, nálam is volt, random jött elő, de leginkább online játék után

We were here

(#69406) A`rpi válasza danih (#69403) üzenetére


A`rpi
addikt

Még. De látod, mi mégis beszélünk róla, meg biztos másutt is.

Én is az új szériát preferálom, már úton van, amazonról jön. Várhatólag Dec 10 fele érkezik meg.
UC-s csomagot vettem.

Lehetett volna UC+SW-t is venni, de inkább digiben vásárolom meg az SW-t.

(#69407) koncsik válasza koncsik (#69380) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itthon a PS4-en keresztül belépve sem sikerül, sőt mostmár a tegnap még jó kártyámat sem akarja elfogadni, és a kártyabeállításoknál sem hajlandó semmit elfogadni. Csupa nagybetű cím, stb...
Azért a Nintendo eShop-ban ez lényegesen egyszerűbben és normálisabban megy. Bocs. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69408) -ZeeZee- válasza crue (#69404) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Upsz, nagyon a számra koncentráltam, lehet, hogy B volt...

(#69409) danih válasza A`rpi (#69406) üzenetére


danih
addikt

Mi persze, mert nekünk azért bír valamilyen hírértékkel, kisebb dolgokat is átbeszélünk :) Azért ez annyira mégsem bagatell dolog. :)
EU amazonról rendeltél?

(#69410) Tuomas válasza danih (#69409) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem pl tök új volt az infó, nem tudtam, hogy lehet így aktiválgatni az egyes magokat, abban a hitben éltem, hogy az ottvan oszt jóvan :DDD

(#69411) OddMan

Jelenleg sajnos nem :(

[ Szerkesztve ]

We were here

(#69411) OddMan


OddMan
őstag

A "Library" könyvtárat ki lehet valahogyan takarítani, hogy csak azokat az elemeket mutassa, amelyek ténylegesen telepítve vannak a gépre? Letöltöttem pár demót, de törlés után még mindig megjelennek. Gondolom a lefele mutató nyíl jelzi, hogy letölthetőek, de jó lenne ezeket valahogyan eltűntetni, mert zavaróak.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#69412) lockdown90 válasza koncsik (#69407) üzenetére


lockdown90
senior tag

Majd azt azert nezd meg hogy a neved ne angolosan legyen irva hanem ugy ahogy a kartyadon van, ezt meg megprobalhatod

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69413) danih válasza Tuomas (#69410) üzenetére


danih
addikt

Igazából nem is arról van szó, hogy lehet csak úgy aktiválgatni. Jó hozzáállás, hogy kicsit konzervatívan indul a rendszer, és mondjuk a 8-ból csak 6-ot engednek át deveknek, aztán optimalizálgatnak itt-ott az OS-en és a periféria-kezelésen és kiderül egy idő után hogy tulajdonképpen elég már erre egy mag is dedikáltan, így egyet átengednek a futtatási környezetnek.
Persze, ahogy az XBO esetében sem volt/lesz, itt sem lesz csoda, de talán arra jó lesz hogy devek úgy döntsenek néhány kisebb dolgot, melyet erőforrás-optimalizálási szempontokat figyelembe véve ki kellett hogy vegyenek a készülő játékukból, most visszatehetnek - ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#69414) Elims válasza Tegla80 (#69321) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!! :-)

(#69415) csab2


csab2
veterán

Még új vagyok, úgyhogy előre is bocs, ha hülyeséget írok.
Szóval tegnap este játszottam a COD BO3-mal. Sima kampány, nem multi. Egyszercsak a kép elfeketedik és el kezd tölteni. Kidobott a francba, közölve, hogy a szerver nem elérhető. Mondom anyád! Bezártam a progit, majd újra elinditottam. Sztori folytatása, de látom ám, hogy elölről kezdi. Mivel nincs szerver, nem elérhetőek bizonyos szolgáltatások, így úgy látszik, hogy a mentések sem. :Y :Y :Y :F :F :F
WTF? Mi a szarért nem a HDD-re ment? Van egy lemezes játékom és nem tudok vele egyjátékos módban játszani ha nincs net, vagy a szerverrel gond van???? Ez normális?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#69416) koncsik válasza lockdown90 (#69412) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi! Gabor --> Gábor, hogyan tudok á betűt írni PS4-en?
Szerintem az egész a túlterheltség miatt van (ez a Nintendo-nál nem fordul elő, muhahaha), mert tegnap és korábban is működött a web MC kártyám gond nélkül, csak hülye módon elkezdtem állítgatni - akkor a betűvel volt megadva a Gabor. Ugye a Paypal beállítás sem megy, arra is azt írja, hogy rossz credit card data, pedig ott nem is láthatja mi van megadva a PP accounton.
Törlöm az egészet, aztán megadom előlről kezdve...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69417) boost


boost
addikt

Na, letudtam a Black Friday vásárlást:

- Assasins Creed Syndicate - kb 13ezer - ennyi pénzért platináznom KELL, de ez lesz a karácsonyi játékom. :DD
- Dragon Age Inq. - kb 4500Ft - kimaradt, tetszett volna, nem tudom mikor lesz rá időm, de az AC:S után nekiállok.
- Infamous First Light - kb 1500Ft - kimaradt a second son, de annyi időt nem akarok/tudok bele tenni. Gondoltam hangulatát hozza ez a light verzió is :D .

Volt már pár más cím is a kosárban, mint FFX/X2 HD (kicsit béna a grafika ma már), Diablo 3 (PCn kitoltam egyszer a sztorit), TESO (nem is igazi MMO, nem is igazi Singeplayer), de egyszerűen időben nem fér bele több.

És most egy messzirevezető, találgatós téma: szerintetek a PS5, ha marad az x86 architektúra, kompatibilis lesz a PS4 digitális címekkel?

(#69418) marilllyo


marilllyo
veterán

Dragon Age van annyira epic mint a Witcher 3? Filózom rajta...

Mennyi most storeon a Far Cry 4? (nem jön be mobilnettel a store nekem) .

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69419) boost válasza marilllyo (#69418) üzenetére


boost
addikt

Kotaku készített összehasonlító cikket:

http://kotaku.com/the-witcher-3-vs-dragon-age-inquisition-the-compariso-1720924405

[ Szerkesztve ]

(#69420) Kicsikatona7 válasza marilllyo (#69418) üzenetére


Kicsikatona7
tag

11.990ft a Far Cry 4 magyar store.

(#69419) szgergely Megelőztél :D

[ Szerkesztve ]

(#69421) aizen92 válasza marilllyo (#69418) üzenetére


aizen92
addikt

ha szereted az RPG-ket mindenféleképpen vedd meg 4500ért.
Én most bezsákoltam egyből.
Nem akkora openworld mint a witcher, de a story, játékmenet az felső kategória. Nagyon ajánlott. Főleg ennyiért.
És a játékidő vetekszik a witcherével.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#69422) sztpega válasza OddMan (#69411) üzenetére


sztpega
tag

A library-ból nem lehet törölni, de állítólag, majd egyszer, a 4.0-s firmware verzióban lesz ilyen lehetőség.

(#69423) metju


metju
tag

SOS kérdés skacok! Szerintetek van magyar nyelv ahhoz az Assasin creed Syndicatehez amit a ps4hez csomagoltak? (1 tb Ac+ Watchdogs)

(#69424) tepenzed válasza Kicsikatona7 (#69420) üzenetére


tepenzed
őstag

lemezesen 4900 Ft Xd

(#69425) Malachi


Malachi
addikt

Nekem ez új, ezért kérdezek - a böngészővel van net, de a PSN network nem megy. Ez gyakori? Meddig tart? Másnál sem megy, vagy helyi hiba? Mondjuk ha helyi lenne gondolom egyáltalán nem lenne net, de van.

(#69426) szasanyi válasza tepenzed (#69424) üzenetére


szasanyi
félisten

Tedd hozzá, hogy volt. Aki időben észrevette - és még nem volt meg - az megrendelte, de ma már ennyiért sehol sem láttam (bár annyiért nem is volt máshol csak itt).

(#69427) toompa válasza metju (#69423) üzenetére


toompa
őstag

Ha itthon vetted és megbízható forrásból,szinte biztos hogy lesz benne magyar nyelv.

(#69428) metju válasza toompa (#69427) üzenetére


metju
tag

Mediamarktban vettem, gondolom az kellően megbizható!;)
Köszi szépen a gyors választ!

(#69429) koncsik válasza koncsik (#69416) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

MIndent töröltem, csak a PayPal maradt meg, most ez az üzenet:
We've encountered an error while processing your order. The transaction has not been completed. Please try again later.
Beállítottam egy MC hitelkártyát. azzal fizetve:
There was an error encountered and we were unable to show you your basket. If the problem persists, please contact Customer Support. (Persze közben látszik minden , ami a kosárban van - a háttérben)
Mindez egy chromebook-on, már a chrome-ra kezdek gyanakodni... megyek megnézem a PS4-en, mi a helyzet, onnan tudok-e fizetni: persze, hogy nem: Credit card information on file is not valid. Állítsam be a Wallet-ben. (WC-40382-7)
Állítgatás a chrombook-on (Use residential address pipálva), próbálom újra PS4-en: The service is currently undergoing maintenance. (WC-40383-8).
Megnézem az összefoglalóban, hogy kell kontaktálni a support-ot...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69430) A`rpi válasza Malachi (#69425) üzenetére


A`rpi
addikt

Mobilnettel, vagy router nélkül tegyél egy próbát.

(#69431) Bozso68


Bozso68
senior tag

Nekem is sikerült a csaád PS4-ét Fekete Péntek alkalmából letudnom.
Amit szerettünk volna, azt így sikerült kisakkozni:
Gép, Assassin's Creed Syndicate, Watch Dogs, + kontroller (Konzolvilág 130K egyben ingyen szállítás)
Batman Arkham Knight, Assassin's Creed Unity (Übekonzot használtan össz 18K +minimális posta)
1 év tagság, SW Battlefront (Konzolokszervize 30,5K egyben ingyen szállítás) az akciós tagság elfogyott :(

Remélem, jól oldottam meg a feladatot.
A Konzolvilágot sikerült valakinek telefonon elérni? Hogy a leghatékonyabb megtudni, hogy sínen van a dolog? Eddig csak automatikus visszajelzést kaptam.

(#69432) Malachi válasza A`rpi (#69430) üzenetére


Malachi
addikt

Cöh, most dobta fel a kis ablakot, hogy PSN maintenance. Köszi, akkor várok! Addig elindítok egy mosást vagy valami. :D

(#69433) A`rpi válasza koncsik (#69429) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha megfogadsz egy tanácsot:

Ha még elejében vagy a dolgoknak inkább csinálj egy UK fiókot, és az amazonról vásárolj feltöltőkártyát.

(#69434) koncsik válasza Bozso68 (#69431) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én ezen hívtam: 06703777187, mindig felvették. ők ezen hívtak: 06706388238.

# 69433 A'rpi: Azaz még kevés dolgot vettem a store-ban (=elején vagyok)?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69435) metju válasza Bozso68 (#69431) üzenetére


metju
tag

Igaz en csak ps plust vettem, de en is csak automatikus visszaigazolot kaptam, aznap délután bementem es mar ott volt félretéve a cucc. Elég nagy fejetlenség volt, nem csoda hogy nincs idejük telefonálni...:/

(#69436) Kicsikatona7 válasza tepenzed (#69424) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Igen, annyi volt tegnap. Hétfőn hozza a futár. :C

Until Dawn 9300ft.

(#69437) A`rpi válasza koncsik (#69434) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen.

Szerintem sok bosszúságtól megóvnád magad,
de ugyan így alternatíva lehet magyar feltöltő is, csak arra várni kell.
Amazon féle feltöltő meg "azonnal jön".

(#69438) koncsik válasza A`rpi (#69433) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Teljesen új accounot csináljak a meglevő Hungary mellé, UK location-nel? GBP-ben nem nagyon drágák a játékok? Legalábbis Nintendonál már UK állampolgár vagyok, és a játékok a GBP-ben azért drágábbak, mint a euros árak. (Bár N-éknél most indul majd a magyar shop).
Közben írtál, köszi azt is meg ezekre is előre is.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69439) Bozso68 válasza koncsik (#69434) üzenetére


Bozso68
senior tag

Ez az 576Kb száma... A másikat nem merem már így hívni.

(#69440) dunc


dunc
nagyúr

Nah a fekete pénteki [moderálva]! XD Megrendeltem egy D3 kiegészítős játékot ps4 re, visszaigazolták (5990 ft).

Ma hívtak az 576 ból,hogy másik boltból kell átkérniük, mert a Pécsi bolti átvételt kértem, de sajnos ezt már ezen az áron nem tudják megtenni, de a rendes árán (14990ft) itt lesz pár napon belül.....közöltem a megrendelt visszaigazolt áron kérem, erre, jó de pár hét (minimum 2 amire a boltba át tudom venni.....) És lehet nincs is, és nem lehet tudni mikor lesz újra nekik......:) Ez korrekt nem? :DDD

[ Módosította: radi8tor ]

(#69441) boost válasza koncsik (#69438) üzenetére


boost
addikt

A UK fiókkal a legdrágább vásárolni, ha azzal szeretnéd venni a digitális címeket, akkor rossz nyomon vagy, szerintem. Ha BPn vagy, vegyél Budapesten magyar feltöltőt, felár nélkül, konzolboltban. Pl 576.

(#69442) koncsik válasza Bozso68 (#69439) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bakker. Bocsánat, BF maradvány (Diablo 6k). Ez biztos jó: 06205444666. Elvileg a másik 70-es is az időpont alapján KSZ.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69443) Malachi válasza dunc (#69440) üzenetére


Malachi
addikt

Amíg nincs kifizetve, sajnos azt tesznek, amit akarnak. :( Nem korrekt nyilván, de megszokott.

(#69444) koncsik válasza boost (#69441) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

okééé, kööszii. :R

Azért bosszantó, mert korábban gond nélkül ment a store-ban a vásárlás a webkártyával.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69445) szasanyi válasza Kicsikatona7 (#69436) üzenetére


szasanyi
félisten

Frankó kis BF árak... iPon-ban normál módon ~7.75k volt 2 napja. :U

dunc: nem egyedi sz@rság ez. Nekem vissza is igazolták a rendelést mailban 5.990 HUFról mégis teljes áron hozta a futár [link]. Mondtam neki, hogy viheti vissza és ha lehet írja rá, hogy feldughatják maguknak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#69446) Bozso68 válasza koncsik (#69442) üzenetére


Bozso68
senior tag

Az 5444666 a Konzolokszervize :) . Velük már ma beszéltem. Hála a magasságosnak, hogy okos a telefonom :)

(#69447) Kicsikatona7 válasza szasanyi (#69445) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Tegnap próbáltam Aqua-ból megrendelni 7390ft-ért, aztán délután jött az e-mail, hogy nem tudják beszerezni, máshol meg már nem volt ennyiért. :( Megrendeltem máshonnan 8990ft-ért, remélem minden rendben lesz. :U
Érdekes, hogy néhol duplájáért árulják...

(#69448) A`rpi válasza boost (#69441) üzenetére


A`rpi
addikt

Konkrétan most nem tudom mennyi az árkülönbözet, de ha kérhetem az állításod támaszd alá.

HUF store-os árat, árfolyam befolyásolja legjobb tudomásom szerint, ezért én nem gondolom hogy néhány száz fontnál nagyobb lenne a difi.

(#69449) lockdown90 válasza Kicsikatona7 (#69447) üzenetére


lockdown90
senior tag

UK storeba 11 ezer a witcher magyarba 9300ft mennyi is a kulonbseg? :ddd
Tenyleg megeri a GB acc..

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69450) Kicsikatona7 válasza lockdown90 (#69449) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Ezt mindenki maga dönti el, de számomra igen. Aki szereti a horrort annak egy kötelező darabbá válhat, főleg, hogy többféle vége lehet a történetnek. Arról nem is beszélve, hogy azt rebesgetik lesz 2. rész ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.