Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70151) james001 válasza Ronam (#70149) üzenetére


james001
veterán

lol.
Azért az UC3 bétához képest ez baromi kevés :D Ott volt 3 játékmód (TDM,Plunder és Coop Arena),3 pálya,karakterre már nem emlékszem pontosan mennyi volt,stb.. Ja és ugye nem kellett ps plus se hozzá ;]
Mindegy azért letöltöm,így akkor már nem sietős. Csak mivel UC fanboy vagyok mindenképp ki kell próbálnom :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70152) A`rpi válasza james001 (#70151) üzenetére


A`rpi
addikt

[link] ;]

Valaminek lennie kell a season pass-be is.... :(

[ Szerkesztve ]

(#70153) james001 válasza A`rpi (#70152) üzenetére


james001
veterán

Áhh tényleg egy jó coop dlc majd jön ;]
Sőt! Nem is értem miért nem adnak ki már bétához is dlc-t? :P

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70154) tomee007007 válasza NeoExDeath (#70147) üzenetére


tomee007007
őstag

Ez engem is érdekelne...ahogy láttam mindenhol 15,000 Ft körül van...

(#70155) andro93


andro93
aktív tag

Pár óra UC 4 béta után azt kell mondjam, hogy meg vagyok vele elégedve, hozza a szokásos ND minőséget. :C Nagyon élvezetes játékmenetet sikerült összehozni, platformerkedés, gyűjtögetés, játék közben lehet vásárolni az előre beállított power upok/fegyverek közül, LoU-hoz hasonló "classrendszer", van itt minden.
A grafika is viszonylag szép, nekem ez a szint már bőven jónak számít, az elhajló indák, növényzet csak hab a tortán. Single valószínűleg a 30 fps miatt sokkal durvább lesz grafikailag. Az egyedüli dolog, ami belerondított a képbe, azok az fps droppok, mert hogy ez rohadtul nem tartja a 60 fps-t, az is biztos. Persze a lassú matchmaking mellett. Az elején hosszú percekig be se rakott sehova, inkább elmentem BO3-azni egyet. :D

Nem néztem, de gondolom lehet partyban is joinolni, akinek van kedve tolni, vegyen fel.
Tanulás mellett talán tudok szakítani 1-2 órát játékra. :K

[ Szerkesztve ]

(#70156) Prof01


Prof01
veterán

Minden, amit tudni érdemes az Uncharted 4 Multiplayer bétáról! [link]

Piszok jó lett ez a U4 multi! Alig várom a teljes játékot! :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#70157) Rigormortiis válasza james001 (#70151) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na azért már nehogy azért lázadjuk, mert nincs elég tartalom a bétában :D A béták amúgy sem azért vannak, hogy a játékos jól érezze magát, hanem h ök teszteljenek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#70158) oriic válasza Rigormortiis (#70157) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a baj, hogy most az UC-től függetlenül ezerszer előfordul hogy anyáznak valakik egy alfa vagy egy béta teszt miatt, holott ennek rohadtul nem az a lényege hogy a játékosok élvezzék a programot... Nekem pl a napokban volt egy alfa tesztem, a 4 óra játékból 2 óra folytonos bugokkal és disconnettel volt tele, és senki nem anyázott érte, mert pont ez a lényege, hogy tesztelgessük, és keressük a hibákat. :D

Live-Die-Respawn

(#70159) N@idia


N@idia
őstag

Nem tudom volt-e már, ha igen előre is sorry. Végre megmutatták a FarCry Primal játékot elég ígéretes a játék főleg az idomított kardfogú tigris :C Gameplay Trailer TGA 2015 A játék február 23.-án jelenik meg elsőnek csak konzolokra, majd később PC-re is...

20 perces PS4 Gameplay a játékból :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#70160) Bazsi1987 válasza N@idia (#70111) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Az enyém még a ps mellé a boxot is megengedte;):)

(#70161) Elims válasza james001 (#70145) üzenetére


Elims
veterán

Ez iszonyat szippantàs. :-(((( Pont te... :-(((

Vonsux: Benne volt ez a vételàrban..

(#70162) danih válasza N@idia (#70159) üzenetére


danih
addikt

Ajjaj, gondban vannak akkor a Wild készítői, mire kijön a termékük már nem lesz annyira eredeti...
Kicsit sajnálom őket :(

(#70163) james001 válasza Rigormortiis (#70157) üzenetére


james001
veterán

Én nem lázadok,meg én főleg azért vagyok mérges mert kell hozzá PS Plus.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70164) Tuomas válasza danih (#70162) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem nem teljesen ugyan az lesz a kettő. Az egyik sámánszimulátor, a másik ősember szimulátor :DDD

(#70159) N@idia

Nekem az idomított farkas jobban tetszik :U :DDD Kicsit hihetőbb mint egy idomított kardfogú. Ha csak nem Diego az a Jégkorszakból :DDD

We were here

(#70165) Tegla80 válasza james001 (#70163) üzenetére


Tegla80
addikt

Magahoz a gephez ajanlott a ps+ ,igy ez itt mar alapnak szamit......
Amugy ha csinalsz egy uj accot primary ra rakod es behuzod ra a 14 nap free-t ,akkor mar kb jatszhatnal is. ;) bankkartya adatot meg kell adni,de utana torlod....
(ha az "uj" vitas accod meg plus mentes,akkor meg azt sem kell ujat csinalnod....)

Sony® & PlayStation®

(#70166) LordAxwell válasza LordAxwell (#70120) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Valaki valami tipp? Újra vegyem fel a telefonos kapcsolatot a sonyval?
Hol találom meg a telefonszámot? Vagy mi történhetett?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#70167) danih válasza Tuomas (#70164) üzenetére


danih
addikt

Nem mondom hogy teljesen ugyanaz lesz - azt mondom nem lesz annyira eredeti, és biztos vagyok benne sokan azt fogják hinni Primal koppintás (vásárlás előtt, ha megnéznek pár gameplayt hogy eldöntsék megveszik-e)

(#70168) Tuomas válasza danih (#70167) üzenetére


Tuomas
addikt

Na igen, mondjuk a környezetről már a párizsi game show-n kiderült, hogy jövőre sokmindenki az őskorral nyomul (most nem jut eszembe a 3. neve, arra a dínórobotos, meg szarvasrobotos izére gondolok :DDD, na annak megint csak hasonló atmoszférája lesz szerintem) :)

We were here

(#70169) james001


james001
veterán

UNCHARTED 4: A Thief's End - The Game Awards Trailer

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#70170) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

1-2 napja a PS4-en a store-ban láttam (azt hiszem) 12 nevű akciót, azt hiszem 48 óránként jönnek féláron a cuccok - ezt keresem pc-n a store-ban, de nem találom... lehet csak a ps4-en látszik?
Köszi a segítséget előre is!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#70171) marilllyo válasza koncsik (#70170) üzenetére


marilllyo
veterán

Pedig ott van az...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70172) neato3loco válasza Tuomas (#70168) üzenetére


neato3loco
senior tag

FC-t úgyis többen veszik meg, aztán jön a Horizon: Zero Dawn (erre gondoltál koma), és úgy a Wild. Egyébként, mint a Far Cry korábbi részeiben is, volt annyi lehetőség/fegyver stb.. oszt végig egy fegyverrel lőttem. :DD F*szom se variál a sok cuccal.

Másik, hogy első 10 küldetést letudva, monoton lesz ugyanúgy fütyülni a protézises Diégónak, meg Balukapitánynak. Ja, meg mi lesz a fegyverekkel? Diófából lesz a bot, vagy mint a COD-ban 100 headshot után aranyból farag hegyet a dárdára?

Mielőtt nekem estek, hogy fikázok olyat ami ki se jött, félre ne értsetek.. Csak egy little bit sarcasm. :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#70173) Tuomas válasza neato3loco (#70172) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaaa az az :D

Én kivárok, a FC képes sablonos lenni. De ebben az őskoros cuccban van potenciál, csak nem kéne elcseszni :U Ezt egy nagyon jól működő crafting rendszerrel meg lehet oldani. A történet más kérdés, nem tudom milyen hátteret tudnak kreálni az akkori "ösztönlény forma" embereknek, hiszen akkor a fő értékrend még a vadászat, és a szaporodás volt. Nehezen hiszem hogy pl. egy olyan story megállná a helyét, hogy a rivális törzs elrabolta főhősünk asszonypajtását és ki kell szabadítanunk. :DDD

Na mindegy, majd kiderül mit kapunk :K

[ Szerkesztve ]

We were here

(#70175) marilllyo válasza Tuomas (#70173) üzenetére


marilllyo
veterán

Az FC 3-4 között a különbség gyakorlatilag 0. Újdonság nem nagyon volt benne... inkább amit beleraktak az zavaró volt. Annak a játékmenete annyi, hogy sniper megszerez....és szép távolságból lelövöldözöd az embereket. :DDD
Valljuk be...tetemes újítást ez sem hoz. Inkább a Horizon felé kacsingatok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70176) koncsik válasza marilllyo (#70171) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Nagyon ravaszdi volt a főoldalon "eldugni"... :B mindenhol máshol kerestem... Köszi

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#70177) #00110336


#00110336
törölt tag

(#70178) Tuomas válasza marilllyo (#70175) üzenetére


Tuomas
addikt

Itt biztosan nem lesz sniper azt megállapíthatjuk :DDD Távcsöves lándzsa maximum :DDD
Ki kell rá unlockolni a kristályokat, amiket felkötözhetsz rá mamutszőrrel :DDD

Amit írsz igaz, ezért meg se vettem a 4-et, bár a 3 nagyon bejött, igaz ott is az volt amit írtál.. elérhetővé vált a legjobb távcsöves puska, azonnal megvettem és távolról szabadítottam fel szép sorba az őrhelyeket, a végére elég uncsi lett, aztán már csak a fő sztorit csináltam meg.

(#70177) iMiKiOi

Eeezzaaazz IKEA szimulátooor :C :C ;] :DDD

(#70179) neato3loco

Haha, ugyan ez jutott eszembe :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#70179) neato3loco válasza #00110336 (#70177) üzenetére


neato3loco
senior tag

IKEA szimulátor :C

Az FC is olyan lesz mint a Még, sőt legeslegesleghalálosabb Iramban - Barátok Közt Edition, avagy sosenem ér véget széria. :D

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#70180) marilllyo válasza Tuomas (#70178) üzenetére


marilllyo
veterán

Én végigvittem a 4-et is. A 3-mat háromszor a négyet egyszer. Még a Blood Dragon is jobban bejött mint a 4. Persze azért most megvettem PS4-re. Kap még egy esélyt hátha....
Mondjuk a loot-olási rendszer az egész jól el van találva. De bosszantóan hülyeség a story-ja. Nem érzed a motivációt, hogy tedd...amit egyébként teszel..... A háromban ez valami zseniális volt.

(#70179) neato3loco: Nem baj, ha nem ér véget...csak egy ilyen open world játékban van annyi potenciál, hogy jobb és jobb legyen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70181) #00110336


#00110336
törölt tag

Dum

Closed Alpha Test Schedule

Start: Thursday, December 3, 2015 @ 10:00 p.m. Eastern Time (UTC - 5)
Burst test: Saturday, December 5, 2015 @ 4:00 p.m. Eastern Time (UTC - 5)
End: Sunday, December 6, 2015 @ 11:59 p.m. Eastern Time (UTC - 5)
Check when it runs in your time zone.

1 multiplayer map, 6v6...

(#70182) neato3loco válasza marilllyo (#70180) üzenetére


neato3loco
senior tag

Szerintem meg az openworld ad arra esélyt, hogy monotonná váljon a játék. Főküldetések k*rva messze vannak egymástól, tehát mire odaérsz, harcolhatsz az út közben megjelenő 1203013012 mellék küldetés során, így megérkezvén amiért oda indultál, már rom unalmas lesz a harc.

GTA-ban is, mire egy fő küldihez elértem, meghaltam 100x, üldöztek 100x stb.. Nem csípom annyira a zópönwörldöket.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#70183) Rx


Rx
aktív tag

Sziasztok!

Játékmegosztással kapcsolatban kérdeznék.
Eddig stim, hogy haverommal egymás accját elsődlegessé tesszük a másik gépén. Ha én leszek aki a játékokat megveszi, akkor haverom tud játszani akkor is amikor én offline vagyok?

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#70184) Neoteric


Neoteric
addikt

USA Storeon megint vannak kisebb akciók, ha esetleg érdekel vkit:


LINK

PSN: ne0teric_sAN

(#70185) Tuomas válasza Rx (#70183) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, amikor megvan a játék, átlép a te fiókodba az ő gépén, és elkezdi letölteni, majd kilép, és utána már bármikor játszhat vele a saját fiókjáról.

We were here

(#70186) danih válasza Neoteric (#70184) üzenetére


danih
addikt

Jah, Game Awars-ben nominált játékokat akcióznak.

Btw: Action Adventure Game of the Year nomináció - nyerte: MGS:V, erre meg ez.

[ Szerkesztve ]

(#70187) Ronam válasza #00110336 (#70181) üzenetére


Ronam
addikt

Kaptam ma én is meghívót, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lett.

(#70188) Hyperion


Hyperion
senior tag

Sziasztok!

Rest mode-ban folyamatosan működik a venti. KB alig hallható, de forog.
Van arra valami megoldás, hogy teljesen leállítsam? KB minden ki van kapcsolva az USB töltésen kívül.

Köszönöm!

(#70189) tepenzed válasza Hyperion (#70188) üzenetére


tepenzed
őstag

semmiféle megoldás nincs rá, kell a rendszer működéséhez ez a minimális pörgetés. A rest mode nem egyenlő a standby móddal

[ Szerkesztve ]

(#70190) jules99


jules99
csendes tag

Sziasztok, A decemberi playstation plus altal adott ingyen jatekok kozul csak a ket ps4-est latom. Ugyan csak ps4-em van jelenleg, de idaig lattam a masik ket platformet is (ps3 illetve vita cimeket) es nincs beallitva semmilyen filter. Valtozott valami vagy esetleg otlet hogy miert? Idaig ha jol remlik es akartam akkor bele tudtam tenni oket is a sajat library-ba.

[ Szerkesztve ]

(#70191) Tegla80 válasza Hyperion (#70188) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez ilyen es igy kell szeretni.(vagy nem kell szeretni,de akkor is ilyen. :D )

jules99
Neten belepve a store-ba(telo/tab/pc,stb) itt elersz mindent.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#70192) Hyperion válasza Tegla80 (#70191) üzenetére


Hyperion
senior tag

Kiv leszek így meddig húzza a venti...

Más:
Ajánlom mindenkinek ezt a moduláris töltőt. Nagyon igényes, és szvsz tök jól mutat a konzolon:
[link]

(#70193) koncsik válasza Hyperion (#70192) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is tetszik ez a töltő, de részben álló helyzetben van a gép, részben belógna a Sötét Nagyúr szájrácsába :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#70194) tomee007007


tomee007007
őstag

Hol érdemes most venni PS+ előfizetést? Néztem pár helyen, cdkeys, stb...de mindenhol 50 euro körül van, itthon boltokban és a PSN-en pedig 15.000 ft körül....

(#70195) gyuribácsi88 válasza Hyperion (#70192) üzenetére

Lassan 2 éves lesz a gépem, és egész végig rest módban volt. (jó, kivéve mikor játszok rajta, akkor azért bekapcsolom) szóval nem hiszem hogy olyan hamar tönkre fog menni a venti.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#70196) jules99 válasza Tegla80 (#70191) üzenetére


jules99
csendes tag

Koszi szepen, ott tenyleg latszik mind.
Erdekes hogy amugy nem latom, mert idaig soha nem neztem meg igy pc-n linken keresztul, hanem mindig csak tv/ps4-el.

(#70197) horvathkrisz válasza Hyperion (#70192) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Évekig.
Biztos, hogy porog a venti? Nem a vinyo? Esetleg toltesz valamit?

(#70198) Neoteric válasza Hyperion (#70188) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem csak akkor pörög restmodeban a ventilátor, ha a háttérben tölt valamit lefele. Alapból kuss van.

PSN: ne0teric_sAN

(#70199) arpi6k válasza tomee007007 (#70194) üzenetére


arpi6k
addikt

Én black friday idején vettem konzolokszervizében 12500-ért. Jelenleg 15k-nál olcsóbban nem nagyon láttam.

[ Szerkesztve ]

Intel & ATI

(#70200) zzola


zzola
félisten

Így kapjatok konzolt ajándékba!
:DDD :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.