Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69501) koncsik válasza Bozso68 (#69446) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocs, félreolvastam, azt hittem a KSZ kell.
Nem akarom ezzel fárasztani a tisztelt társaságot, de azért a Sony-nál nem számítottam ekkora szívásra, különösen, hogy milyen szépen indult a store-os vásárlás.
Most PS4-en a (magyar) store-ban minden fizetési verzióra (webes MC (ami már működött), igazi MC, PayPal) is azt mondja, hogy ellenőrizzem a credit card adatait - ami azért a Paypal esetében minimum röhejes, vagy a Sony azt is látja milyen kártya van PayPal accountom-on megadva? :W Még nem adtam fel, de elkeserítő.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69502) Prof01 válasza tepenzed (#69499) üzenetére


Prof01
veterán

Szerintem mindegyik így csinálja. Nem sok GOTY kiadást láttam, amin a lemezen lettek volna a DLC-k. Általában mindig mellé teszik kód formájában. Ez ugyanaz az eset. Egyrészt egyszerűbb, mert ugyanazt a lemezt rakják bele, mint az alapkiadásba (talán egy új mintát kap a tetejére), másrészt így korlátozhatják az újra eladhatóságot (mint régen az Online Pass-ekkel).
A Destiny pedig egy külön eset, mert lényegében egy MMO, folyamatosan bővülő klienssel (jelenleg 2.0.2), így egyszerűen mindenkinek megvan az egész tartalom letöltve a gépére és kódok alapján enged hozzáférni a játék különböző tartalmaihoz.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69503) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok.

lehet hogy januárban beruházok egy ps4-re, de nem vennék rögtön játékot, inkább a ps now szolgáltatásból válogatnék.

eddig pc-s voltam...
mik azok a játékok,amiket mindenképp érdemes (játékélmény, stb..) végig vinni?
újoncnak mennyi ideig lehet "élvezetes" a régi játékok, ha heti pár órát tud csak játszani?

bocs a gagyi kérdésekért.
:R

(#69504) B-L-A-C-K válasza Járókeret (#69503) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

játékélmény tekintetében szerintem ott kezdődik a dolog hogy van egy nagy TV-d, ha ez nincs meg akkor erre is gyűjts...:)

(#69505) Prof01 válasza Járókeret (#69503) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

A PS Now baromi drága és a játékkínálata is gyenge. Azt hiszem magyar profillal még nem is érhető el (a többiek kijavítanak, ha tévednék).

Amit mindenképp érdemes kijátszani azok az exkluzív játékok, kezdve a The Last of Us-szal!

"újoncnak mennyi ideig lehet "élvezetes" a régi játékok, ha heti pár órát tud csak játszani?"
Ezt a kérdésed nem igazán értem. Addig élvezetes, amíg ki nem játszod? :D
Mitől különbözne egy régi játék az újtól ezen a téren?

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69506) dunc válasza Prof01 (#69505) üzenetére


dunc
nagyúr

"The Last of Us" Szégyenlem, de nekem nem jött át! :B

(#69507) HoTDoG


HoTDoG
tag

A The Order -ről mi a véleményetek? Ugyanúgy nem éri meg az árát mint a Watch Dogs?

(#69508) toompa válasza HoTDoG (#69507) üzenetére


toompa
őstag

Szerintem nem más véleményére kéne adnod. Mindenkinek más jön be.
Nézz meg pár youtube video-t esetleg.
Nekem a watch Dogs pl. nem okozott csalódást. Elvoltam vele. Azt is és az Order-t is meg lehet már kapni fillérekért.
Egy próbát mindenképp megér.
Az Order egy interaktív mozi. Kevés irányítással és a játék sem túl hosszú.
De nem mondanám azt,hogy nem éri meg a pénzét.

(#69509) Neoteric válasza koncsik (#69501) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem úgy van PayPal csatolva az accountomhoz, hogy a PayPal-hoz nincs semmilyen kártya se hozzákötve, szal ott nálad tuti nem okés valami.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#69510) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Hogyan tudnám megvásárolni online PS+ játékot? Mass Effect 2-ről lenne szó, PS-ről nem tudom bezsákolni, egyszerűen nincsen ott a havi ingyenes játékoknál. Valaki tapasztalt ilyen hibát?

(#69511) A`rpi válasza HaZsolt (#69510) üzenetére


A`rpi
addikt

Ide jelentkezz be: https://store.playstation.com

(#69512) boost válasza HaZsolt (#69510) üzenetére


boost
addikt

Az nem PS3-as játék? Online, számítógépről próbáltad "megvenni"?

(#69513) Prof01 válasza HaZsolt (#69510) üzenetére


Prof01
veterán

Jól látod, PS4-en már nem lehet.
PC-ről itt tudod: [link]

dunc: Nem kell szégyellni, nem tetszhet mindenkinek. Nekem nagy kedvencem! Szerintem egy mestermű! :K
Itt egy szép hosszú betekintő a munkálatok mögé! Érdemes megnézni! :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69514) koncsik válasza Neoteric (#69509) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Pontosan, nem írhatna ki validált PayPal account-ra "ellenőrizd a hitelkártya adatokat" üzenetet... :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69515) boost válasza HoTDoG (#69507) üzenetére


boost
addikt

Szerintem megéri a TheOrder 1886 a használt 5-6ezer forintos árát, ha utána ugyanennyiért eladod. A generáció legszebb játéka, kb. Jó, kb 6-7 óra, de az elég jó 6-7 óra.

(#69516) HaZsolt válasza Prof01 (#69513) üzenetére


HaZsolt
őstag

Köszi. Eddig mindig PS4ről vettem meg, kár, hogy már nem lehet, innentől kezdve havonta fel kell mennem a store oldalára, ettől akartam megkímélni magam:) .

(#69517) Vasy09 válasza dunc (#69506) üzenetére


Vasy09
őstag

Ne szégyeld, nem vagy vele egyedül! :U Bár megvettem nem rég digitálisan is, adok karácsonykor neki még egy esélyt! :DDD

Gamertag: Vasy09

(#69518) Prof01 válasza HaZsolt (#69516) üzenetére


Prof01
veterán

Engem annyira nem zavar, mert mindig PC-n vagy mobilon zsákolom be őket, aztán a PS4 leszedi akár Rest mode-ban is. :)

Vasy09: Eddig 2x játszottam ki, karácsonykor esélyt adok a Grounded nehézségi szintnek és a Platinum trófeának is! ;]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69519) boost válasza Vasy09 (#69517) üzenetére


boost
addikt

Szerintem minden klasszikust a maga idejében kell ha lehet játszani, és a remaster kiadás nem számít annak. Pl mikor kijött az Uncharted széria, hatalmas flash volt, mert új volt, és vagány. Azóta ugyanaz a játékmenet már nem új, és gagyinak is hat a karakter mozgása, mert azóta annyi és jobb jött ki. LastOfUs szintén. Mikor kijött, PS3 legszebb játéka volt, PS4en is jó játék, de már nem a legszebb, stb.. Nem annyira tökéletes. Ez a baj a Remaster játékokkal. Ez magánvélemény, kéretik nem fikázni. :D

(#69520) dunc válasza boost (#69519) üzenetére


dunc
nagyúr

Utálom a remastered játékokat, a fantáziátlanságot, és az új ötletek hiányát látom benne! És persze a fox skin! :K

(#69521) lockdown90 És? :U

[ Szerkesztve ]

(#69521) lockdown90 válasza dunc (#69520) üzenetére


lockdown90
senior tag

nah azert ne mond ezt Last of Us is remastered!

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69522) gyuribácsi88

Kapunk karácsonyra még egy AAA játékot. [link] ;] :C :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#69523) tepenzed válasza gyuribácsi88 (#69522) üzenetére


tepenzed
őstag

ezt inkább demonak nevezném :D

(#69524) Elims válasza marilllyo (#69469) üzenetére


Elims
veterán

Ha érted annyira a nyelvet akkor ne hezitálj. :-)

(#69525) tick válasza dunc (#69520) üzenetére


tick
aktív tag

én aki nem játszott előző generációval szívesen fogadom őket :))

Everything that has a beginning... has an end

(#69526) Prof01 válasza boost (#69519) üzenetére


Prof01
veterán

Nem értek veled egyet. Nem a legszebb? És ez kit érdekel? Komolyan, egy konzolnál mikor számított ennyire a grafika? Persze szebb, mint egy 10 éves gépen, de ezt a generációt már most egy középszintű PC elveri! :D
A grafika és a mozgás nem minden! Gagyi!? Az alig 2 éves TLOU-nál mégis melyik újabb játék az, ami jobb játékmenetet, zenét, látványt, hangulatot tökéletesen egybegyúrva fel tud mutatni? :U Kérlek sorolj fel néhányat!
Egyébként az Uncharted szériát most volt alkalmam először kijátszani a kollekciónak köszönhetően, és piszkosul tetszett! Ezek olyan játékok, amiket elővehetünk 10-20 év múlva és akkor is ugyanolyan jók lesznek! Ugyanúgy el tudok most is játszani egy régi Super Marioval, Crash Bandicoot-tal, Spyro-val vagy MGS-dal, mint régen.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69527) delibab


delibab
senior tag

Segítsetek pls :O

Vettem ma egy sw limited ps-t, elkezdtem büzemelni, de nem tudok csatlakozni a netre, ez a hibaüzenet:

SU-30696-4

Előre is köszi! :R

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#69528) Prof01 válasza delibab (#69527) üzenetére


Prof01
veterán

Frissítsd a rendszert USB-n keresztül! [link]

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69529) delibab válasza Prof01 (#69528) üzenetére


delibab
senior tag

megpróbálom, köszi a linket, így már nagyjából értem is... :B

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#69530) boost válasza Prof01 (#69526) üzenetére


boost
addikt

SW Battlefront - Látvány, hangulat, zene, hangok...
MGS 5 - karakter mozgása, mesterséges intelligencia leiskolázza
Witcher 3 - maga a világ, amit teremtettek

Nem azt mondtam, hogy nem jó játék, csak ami 2013-ban évjátéka volt, az ma már nem feltétlen lenne idén is az, vagy választanák idén annak.

(#69531) boost válasza delibab (#69529) üzenetére


boost
addikt

Sokaknak router gondjuk is van. Ha nem menne, próbáldd meg, hogy közvetlen az internetmodemre kötöd rá, nem routerre.

(#69532) marilllyo


marilllyo
veterán

FC4 milyen framerate téren?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69533) Prof01 válasza boost (#69530) üzenetére


Prof01
veterán

Az MGS 5 és a Witcher 3 valóban hozzák a magas szintet, bár más stílusban, de elismerem őket!
Az SW: Battlefront-ot viszont komolyan mondod? :D A látványon és a leegyszerűsített Battlefield játékmeneten kívül semmit nem tud nyújtani. Egy tartalomhiányos játék teljes áron! Nem is a kampány hiánya miatt, de a multi se nyújt semmi kiemelkedőt! Kevés a pálya és a játékmódokból is 2 értékelhető van. 1-2 év múlva már senki nem fog róla beszélni! :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69534) delibab válasza boost (#69531) üzenetére


delibab
senior tag

Wifi megy, nem tudom rákötni, próbáltam csatlakozni másik netre is, mobilnetre is, de semmi.... :(

A frissítés sem oldotta meg...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#69535) front3r válasza Prof01 (#69533) üzenetére


front3r
őstag

A SW: Battlefront egy igazi techdemo. :D
Majd most biztos kapom az ívet, de nálam ha nincs tartalom, akkor meg sem veszem azt a játékot, hiába szép.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#69536) Prof01 válasza delibab (#69534) üzenetére


Prof01
veterán

Ezt találtam:

SU -30696-4: Related to PSN (PSN is Down)

Solution: This issue as mentioned in above point can be due to heavy traffic on PSN network, well you need to wait till traffic gets low and it becomes stable.

Indítsd újra a routered/modem-ed és próbálkozz később, lehet csak valami PSN gond terhelés miatt!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69537) boost válasza Prof01 (#69533) üzenetére


boost
addikt

Zene, látvány, hangulat, amit te is kiemeltél. Ebben szerintem az év egyik legjobbja a SW BF. Lehet, hogy olvasva nem jön át, de mikor akció közben felcsendülnek a filmes zenék, 60fps képfrissítés miatt minden szupersima, látványnak ott az Endor bolygó.. Kicsit persze én is cinizmusból tettem be, mert nem évjátéka, nem is lesz az, de a "zene látvány hangulatba" az egyik legjobb, tényleg. Olyan feelgood cím, még ha csak kb 10 óra is van benne jelenleg. Nem kell minden játéknak 70 órásnak lennie.

(#69538) marilllyo


marilllyo
veterán

Battlefront-hoz..Nem vagyok elfogult. Day1 vettem és ez a saját tapasztalatom...

Ez nem a x+1 pálya miatt fog meg ez a játék...más miatt. Nehéz leírni...egyszerűen jó. Az egész tök frankón van megcsinálva. Vagy ráérzel a feeling-re...vagy nem. De ha nem érzel rá akkor 10x ennyi pálya és 10x ennyi fegyver is kevés lenne.

Ne a BF4-hez mérjük / hasonlítsuk. Most jön hozzá az új map...decemberben. Kíváncsian várom de ezeket sem ismertem ki teljesen. Ráadásul minden módban tökre más és más....Egy haverral party-ban remek kis szórakozás...

100+ órányi játszi bőven van benne...és akkor még nem is vitted túlzásba....

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69539) delibab válasza Prof01 (#69536) üzenetére


delibab
senior tag

Köszi, de egyenlőre semmi...

Én hülye előbb töröltem a régi ps-t és csak utána kezdtem beállítani az újat... most itt ülők két konzollal és mégsem tudok játszani.... :W

Ezt a szívást... végre tudnék játszani érre itt szo..k... :O

A legjobban az bosszant, hogy nem tudom, hogy fogom megoldani....

UPDATE: mobilnetről sikerült bejelentkeznem!!!! akkor holnap csak a routerrel kell buziznom...

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#69540) Prof01 válasza boost (#69537) üzenetére


Prof01
veterán

Olvasva nem is mondanék róla véleményt, játszottam vele.
Igen, kell 70 órásnak lennie! Ha egy multi only játékról beszélünk, akkor még többnek is kell lennie az újrajátszhatóságnak! A BF4-ben 1000 órám van, és azt mondom azt nehéz lehet megunni (bár az is később egy rakat javítás után és DLC-kel együtt lett ilyen jó). De a Battlefront-ra kb. 15-20 óra alatt rá lehet unni. Szeretem az SW-ot, először tetszett, mert valóban elég részletes, mintha csak a filmbe csöppennénk bele, de gyorsan elveszti a varázsát. Nincs rendes, jutalmazó fejlődési rendszere, kevés pálya, fegyver, játékmódok nagy része átgondolatlan, élvezhetetlen. Van elég sok balansz hiba is a játékmenetben, bár azokat biztos javítják. Majd egy év múlva, javítások, DLC-kel együtt, féláron talán teszek vele még egy próbát. Egyelőre kevés, amit nyújt.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69541) N@idia válasza marilllyo (#69532) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem anno megvolt lemezesen nem volt rossz framrate téren. A stabil 30 átlagban megvan, de nagyobb eseményeknél nem mondanám fix-re a 30-at. Az AC Syndicate-hez lehet hasonlítani stabilitásban 26-30 között ingázik az is...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#69542) front3r


front3r
őstag

Ez alapján úgy látszik ütni fog a Just Cause 3, nem is kicsit.
Pedig nekem a JC2 nem jött be, de a 3 videóit látva pont azokat a dolgokat javították, változtatták meg, ami nem tetszett. Még ha kicsit finomítottak volna az animációkon, akkor szinte tökéletes lenne, bár lehet így sem csalódom.
Egyszerűen döbbenetes hogy mennyi dolgot lehet benne csinálni, itt most a fizikára gondolok, Elég sok kombinációt össze lehet hozni. A játék egyik legnagyobb erőssége az a videókat látva, hogy azon kell gondolkodnod, hogy hogyan csinálhatnál valami vicces dolgot, vagy valami elmebeteg robbantásos helyzetet, és ugye mindezt kivitelezni.

Nekem már jön le az XL edition, tudom, bátor vagyok, de engem a videók meggyőztek.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#69543) Prof01 válasza front3r (#69542) üzenetére


Prof01
veterán

Ez a csodálatos pókember legújabb része? :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#69544) front3r válasza Prof01 (#69543) üzenetére


front3r
őstag

Nekem egy beteg terroristának tűnik inkább. :DDD

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#69545) koncsik válasza koncsik (#69501) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mostanában azzal probálkozom, hogy a Wallet-hez próbálom hozzáadni a szükséges összeget: "Currently unable to add funds to your account. Please try again later." Feltöltő kártya lesz ebből (holnap? ma lehet kapni valahol?). 6000 Ft-os összegű van csak? Itt már nem lehet semmi probléma, ugye? Beírom a kódot és költöm a pénzt, igaz? :DDD
(6k Ft az 6k elkölthető Ft a shopban, ugye?) Bocs a hülye kérdésekért, de amúgy is hülyének érzem magam, hogy a PS store nem hagy fizetni... évek, évtizedek óta vásárolok amazon.com/co.uk/fr, ebay nemzetközi oldalakon, soha nem volt gondom. :B
Köszi a türelmet és a segítséget előre is :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69546) dunc válasza tick (#69525) üzenetére


dunc
nagyúr

Pont ez nem tetszik, ez nem az előző generáció, új címek, új részek! ;)

(#69547) marilllyo


marilllyo
veterán

Csinált már valaki Star Wars community-t innen? Ha nem... Akkor nem akarunk?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69548) boost válasza marilllyo (#69547) üzenetére


boost
addikt

Community szerintem felesleges, inkább egy SW üzenőcsoport kéne, mint DriveClub-nál. Community-be macerás PS4en át írni, meg nem is nagyon nézik az emberek. Üzenetet lehet küldeni telóval is.

[ Szerkesztve ]

(#69549) lockdown90 válasza koncsik (#69514) üzenetére


lockdown90
senior tag

Lakcím, név , minden ugyan olyan formátumban legyen megadva mindenhol PS és paypalon is ahogy a kártya adatai
szerint van! Továbbá ha egyszer megprobaltad és azt írja sikertelen 24 órára letilt, tehát hiába próbálkozol 66x ha tiltva vagy. Várd ki az időt míg letelik és utána próbáld meg!

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#69550) delibab


delibab
senior tag

sajnos továbbra is küzdök, ne tudok csatlakozni a routerhez... a mai napi hibakódom CE-39984-3, valakinek esetleg valami ötlet?

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.