Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) pamacska


pamacska
tag

Remélem, senki szívébe nem taposok bele, mikor létrehozom ezt a totyikot. A célja adott, gyors segítség mindenkinek, akinek kell, de az ''egykérdésesek'' nélkül. Az azonnali kérdések órájában utaltam rá, hogy lehet, szükség van erre. Ha nincs, akkor valamelyik MOD lássa el a bajomat! Azért bízom benne, sok embernek fog segítséget nyújtani ez a téma...

Carpe diem!

(#2) pamacska


pamacska
tag

Kezdeném is egy kérdéssel: aki játszott a THEOCRACY nevű játékkal, nem tudja, a trainert hogyan lehet működésre bírni? köszi

Carpe diem!

(#3) Bencus88


Bencus88
nagyúr

A trainler, általában úgy működik, hogy megnyitod nem zárod be és vagy arrol indítod valahogy a gamet vagy elindítod csak simán.És akkor a jelzett gombokkal tod a trainlert alkalmazni sztem.

(#4) Dilikutya válasza pamacska (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akinek valami kínja van, annak nem egyszerűbb az adott játék topikját felkeresni? A Theocracy-nek is van már. Épp te nyitottad...:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) .:Kristian:. válasza pamacska (#1) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Sztem ez a topik felesleges..bár lehet csak én gondolom így..

(#6) pamacska


pamacska
tag

Bocs, azt hittem működhet a dolog és hasznos, de ilyen hozzáállás mellett valóban felesleges...

Carpe diem!

(#7) Bencus88 válasza pamacska (#6) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Véglis, ha valaki gyorsan kérdezni akar akkor beugorhat ide és megkérdezheti ne keljen keresgélni, de véglis gyorsan meg is lehet találni a topikot.Véglis nem halunk bele ha megmarad ez a topik.

(#8) pamacska


pamacska
tag

Igen-igen, csak nincs minden játéknak külön topicja, és így kevésbé ismertebb játékokhoz is lehetne kérdezni új témák létrehozása nélkül. Azért csak lesz valaki, akinek tetszik az ötlet...

Carpe diem!

(#9) .:Kristian:. válasza pamacska (#6) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Figy. Ha a Modik nem zárják be a totyikot nekem nincs ellenemre...de sztem minden órában nem biztos, hogy tudnak válaszolgatni..na de ne OFFOLJUNK feleslegesen ;)

(#10) pamacska


pamacska
tag

Kellene egy kis help... Ugye megvan a game (sajnos nem eredeti) és szeretnénk a haverommal végigvinni az alapsztorit, persze akkor csatlós nélkül. Meg lehet ezt valósítani? És ha igen, hogyan. Mert valahogy a többjátékos módban nem tudok létrehozni felhasználót. Thx

Carpe diem!

(#11) .:Kristian:. válasza pamacska (#10) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Jó, és mégis melyik játékról van szó a sok millió közül? ;]

(#12) Bencus88 válasza .:Kristian:. (#11) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A Neverwinter Nights topikba is beleírta, úgyhogy szerintem arról.

(#13) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Mikor jelenik meg a Spellforce 2? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#14) Bencus88 válasza R3ĐßuŁŁ (#13) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Privi ment!

(#15) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Tud valaki a Diablo 2-höz kódokat? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#16) mr.ki válasza R3ĐßuŁŁ (#15) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Nincsen kód Diablo 2-höz. Viszont, ha egyjátékos módban beírod: /players8 ;akkor annyira lesznek erősebbek az ellenségek, mintha 8-an játszanának multiban és persze a tapasztalati pontot is többet kapunk ugyanazon szörnyért. Azhiszem 1.10 előtt:players8
8-as helyett szerepelhet akár 2 is, de a 8 a max ( van mod mely ezt a számot növeli).

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#17) R3ĐßuŁŁ válasza mr.ki (#16) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ahha! Kösz! A diablo 2 retro patch is majdnem ugyan ilyen! Csak ott jobb cuccokat is adnak! ;)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#18) pamacska válasza .:Kristian:. (#11) üzenetére


pamacska
tag

Ja, Neverhez! :D:D Én feledékeny lüke:D

Carpe diem!

(#19) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Hello!

Mivel a megfelelő topicban nem kaptam választ itt is feltenném a kérdésemet:

Dungeon Siege 2-ben az ACT II-nél van a Twylis' Staff nevű küldetés; azt szeretném megtudni, hogy milyen reagent kell a küldetés megoldásához?

A segítséget előre is köszi :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#20) emitter


emitter
őstag

Hi gamers!

Nagyon régen - 2-3 éve játszottam egy Broken Sword nevű lebilincselő kaland-detektív játékkal (nem tudom a pontos típusmegnevezést), legalábbis akkor nagyon le tudott kötni, sztem még most 20 éves fejjel is jókat játszanék, ha tudnám honnan lehetne megszerezni... időközben asszem kijött még 3 verziója, szal van választék :)
valaki játszott már vele :F

(#21) Bencus88 válasza emitter (#20) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Esetleg valami kép???
Ja kül. lehet találsz emulátort amin megvan ez a game.Sőt bizti.

(#22) BoneSpirit


BoneSpirit
csendes tag

Hello!

Broken Sword,
tudom nem a warez reklámozás lapja ez de, nekem van egy ötletem hol lehet az áhított gamed,
www.wanadoo.atw.hu
nem vagyok benne biztos, de mintha már láttam volna itt ilyet.
sok sikert.

Örömmel tudatjuk mindenkivel, hogy megettük az utolsó kannibált!

(#23) Hasek válasza BoneSpirit (#22) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hali!
Két kérdésem lenne!
1. - Egyik játékportálon olvastam, hogy állítólag lesz The Sims 3. Erről mit tudtok? Mert én semmit, és az a bizonyos oldal sem írt semmi konkrétat!
2. . A Dungeon Siege első részében, hogyan lehet megnézni azt, hogy a karaktered hanyas szintű? Mikor hálóban játszottunk egy haverral, és betöltöttem a saját karakterem, akkor ott kiírta, hogy 38-as szintű Archer. De ezt játékközben hol tudom megnézni? Félreértés ne essék, azt megtudom nézni, hogy milyen szinten van az ereje, vagy a célzása, meg ilyeneket. Csak ''mondjuk úgy'' hanyas level-en van úgy az egész ember? Erre még senkitől nem kaptam választ.
Előre is köszi!

Üdv. H

(#24) Hasek válasza Hasek (#23) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hahó! Valaki? #23-as. Senki nincs itt?

Üdv. H

(#25) sghc_toma válasza Hasek (#23) üzenetére


sghc_toma
senior tag

1. Idézet a 2006/3-as PC Guruból: ''...két kaliforniai design-cég, a Feng Zhu, és a Gamma Ray weboldalán is kikerült az ''ügyfeleink'' menüpont alatt az ''Electronic Arts - Sims 3 project'' bejegyzés.''
2. Régen volt már, de én nem emlékszem szintekre.. A skill-eknek vannak szintjeik(max 150 asszem), a karaktereknek sztem nincsenek.

in asm we trust

(#26) Hasek válasza sghc_toma (#25) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Köszi a segítséget!!! :R :R

Üdv. H

(#27) Vagyok


Vagyok
senior tag

Sziasztok. NFSU MW szaggat a gépemen. Mi lehet az oka? A konfigom (lásd adataimnál) miatt nem szabadna szaggatnia.

Mi lehet a baj?

(#28) Boglya válasza Vagyok (#27) üzenetére


Boglya
senior tag

Attól függ milyen beállításokkal játszol. Ha minden maxon van és antialiast is bekapcsoltad, akkor ne csodáld h szaggat r9800al.

(#29) Vagyok válasza Boglya (#28) üzenetére


Vagyok
senior tag

800x600. Antialias? Azt hol találom?

(#30) Boglya válasza Vagyok (#29) üzenetére


Boglya
senior tag

Már nem igazán emlékszem, de nagy valószínűséggel ott, ahol a felbontást + egyéb grafikai beállításokat is találod. Mondjuk 800*600ban már lehet h maxon is jól kéne mennie. Mennyire szaggat és hogyan? Néha-néha de akkor nagyon, vagy egyfolytában de csak kicsit:) ? (vagy máshogy :)) ) Lehet h a windowsod túl ''öreg'' már, vagy kéne új ati driver vagy direct x.

(#31) Vagyok válasza Boglya (#30) üzenetére


Vagyok
senior tag

Az antialians-t nem találom továbbra sem.
Folyamatosan szaggat. Mondhatom, hogy folyamatosan, de időnként nagyon beakad.
DX9b és nem régen telepített Windows van. Ezekkel nem lehet baj. Catalist 05.9 Ennek is jónak kell lennie.

Akkor hol a hiba?

(#32) Vagyok válasza Boglya (#30) üzenetére


Vagyok
senior tag

Köszi az eddigi help. Átmentem ide: [link]

(#33) L_ajos


L_ajos
őstag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni a Gothic 2-vel kapcsolatban. A játék elindul viszont a new game utáni töltés után hibaüzenetet dob és kilép a játékból! Mitől lehet?

A hiba: [link]

Köszi! A gépem 2200+ XP 1Giga ram 6600nVidia nForce2 lap detonator 81.85 Xp SP1

Köszi a segítséget!

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#35) L_ajos


L_ajos
őstag

Mint kiderült csak akkor akad ki ha a magyarosítást rárakom :O

Van valami megoldás erre? :F :O

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#36) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

hali!
no, ide is beírom, hátha:

''Keresnék pár online-shoppingolós oldalt, PCgamme vásárlás céljából (galaxisnet, teszvesz, vatera kilőve...), tud vki párat mondani? ... Tyű asszem ezért kapok a fejemre :D''

(#37) gergo84 válasza Ráczkölke (#36) üzenetére


gergo84
aktív tag

Pc dome online áruház: http://shop.pcdome.hu/
576 online áruház: http://576.hu/evfolyam_rek/index.php

(#38) titan5


titan5
tag

Végre sikerült megszereznem az eredeti gt legends játékot.Telepítés tökéletes főmenübe
mindent beállítok játékindításkor azonban állandóan kilép az asztalra.Már megpróbáltam
vga drivereket cserélgetni nem jött be.Directx 9c van fent.1024 mb ram,Athlon64 3200+
proci,Inno3D GF 6600 Gt 128mb pci-e vga,SB Live 5.1 hang,WinFast Foxconn NF4 micro atx lap,650W táp,stb.
MI lehet a probléma? Ha tudtok légyszi segítsetek!

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#39) titan5


titan5
tag

Még egy kérdés ha már itt vagyok.A LFS ill. a LFS2 ezek rendesen PC-re kiadott autoszimulátor gammák? Ha igen akkor honnan lehet beszerezni őket?
Csak azért mert bárhol érdeklődök irántuk még nem is hallottak róla.

[Szerkesztve]

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#40) _XXXXX_ válasza titan5 (#39) üzenetére


_XXXXX_
tag

Igen pc-re kiadott játékok. Van a demo verzió ami ingyenes és lehet játszani neten vele, és van a teljes verzió. A teljes verziót megkell venni neten keresztül és neten kell letölteni is. Boltba meg sehol máshol nem vehető meg, csak a hivatalos oldalán a készítőktől. [link]

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#41) titan5 válasza _XXXXX_ (#40) üzenetére


titan5
tag

Köszönöm kielégítő válaszod,rendi vagy. :R

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#42) titan5


titan5
tag



[Szerkesztve]

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#44) georgeeboy


georgeeboy
tag

Tud valaki olyan játékot ( persze a jobbak közül, nem amőbára gondoltam :D ) amit két adott gép között lehetne jáccani? Szóval mondjuk 2 nat-olt netkapcsolat van, a világ két végén, és mondjuk valami p2p hez hasonló módon kapcsolódni é sjáccani autóversenyt vagy valamit
:F

::Ez van...::

(#45) bobace


bobace
őstag

tud valaki olyan oldalt, ahol az egyes játékok konfigurációs kívánalami leledzenek? Márminthogy olyan ahol a legtöbb játéknak le van írva egy helyen? :F

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#46) CriticalHit


CriticalHit
őstag

SW: Knights of the Old Republic I-II. Nincs párja az ottani fénykard csatáknak.

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#47) Gyux


Gyux
csendes tag

Jedy knight Jedy Outcast!! Asszem az a 2. része a Jedy Akadémynak ja és szerintem is jó a KOTOR 1-2!!!!

Gyux

(#48) Gyux


Gyux
csendes tag

Az aoe 3-ban azok a minutemanok akiket a főházból lehet kérni mire jók???Előre is kössz!! :R :F

Gyux

(#49) Silencer83


Silencer83
addikt

Valaki plz!
melyik a legujabb kiadasu / total hivatalos nevekkel, csapatokkal / F1-es game?

(#50) Silencer83 válasza Silencer83 (#49) üzenetére


Silencer83
addikt

mar tudom, egyebkent nagyon sok ertelme van ennek a topiknak :((( , egy lelek nem jar errefele

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.