Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37951) RunnyJuggler válasza bulikavagyok (#37950) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Otthoni mozi :D

(#37952) LeventeV


LeventeV
senior tag

Használ közületek valaki Sony Bravia W585 tv-t?
(a megfelelő topikban nem kaptam választ a kérdésre, gondoltam itt is megpróbálom, hátha).

(#37953) lala87 válasza varadigabor (#37927) üzenetére


lala87
csendes tag

le is szedtem, holnap délelőtt belenézek, aztán eldöntöm, hogy megvegyem-e...

vki tudja, hogy pontosan mikor is cserélődnek a játékok a christmas dealben?

(#37954) N@idia válasza lala87 (#37953) üzenetére


N@idia
őstag

Holnap délben fog cserélődni.A karácsonyi hangulat már amúgy is megvan [link] :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37955) RunnyJuggler válasza N@idia (#37954) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Dicsértessék!

(#37956) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

http://www.gamestar.hu/techland-dying-light-ps4-framerate-30-fps.html

Hát ez sajnálatos, én megelégednék gyengébb grafikával is, kár, hogy ezt a konzolosok nem tudják állítani. Mondjuk egy 720p60fps vagy 1080p30fps opciónak örülnék :)

(#37957) N@idia válasza RunnyJuggler (#37956) üzenetére


N@idia
őstag

Hát ennek nem örülök azt írták hogy 60Fps lesz erre 30 pff akkor marad a PC változat és inkább ott tolom majd 60fps-el.Le is mondom a PS4 előrendelésemet... :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37958) mlinus válasza RunnyJuggler (#37956) üzenetére


mlinus
őstag

sajnos nem csettintésre megy a dolog, hiába vennék le a felbontást, nem biztso hogy meglenne a 60 fps, még 720p-vel sem, ahhoz külön optimizálgatni kéne, és ez már annyira nem éri meg, mivel a konzolosok nagyrésze 30 fps-ben látja a világot. Ha fontos nagyon a 60 fps akkor nem konzolt kell venni.

(#37959) Def26 válasza RunnyJuggler (#37956) üzenetére


Def26
félisten

ezt meg tudod választani, csak nem menüből hanem hardverből. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37960) RunnyJuggler válasza mlinus (#37958) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én csak fps játékokban várom el a 60 fps-t, főleg ha az egy pörgős játék és a 30 fps belassítaná. Far Cry 4-gyel játszom és nem nagy halál az a 30 fps, de itt az ugrálós, zombilecsapós játéknál szerintem kéne az a 60. Egyébként a Dead Island 30 fps-sel futott előző generáción? Mert ott valahogy nem zavart...

(#37961) mlinus válasza RunnyJuggler (#37960) üzenetére


mlinus
őstag

dead island? 30 fps? Hát ps3-on inkább 25, szörnyen droppolt.

(#37962) Dinasti


Dinasti
senior tag

Üdv!

Holnap érkezik a ps4-em. Gta5,Dragon age,The last of us jön vele. Ez a 3 game érdekelt eddig. De érdeklődnék,hogy amíg nem jönnek a komolyabb játékok (pl Wicher 3,Order 1862,Uncharted 4) van e most valami a piacon amit esetleg érdmes kipróbálnom. Kb mindenre vevő vagyok a Wolfeistein és a Far Cry 4 kivételével mert azokat megvettem pc-re. Köszönöm előre is.

(#37963) mlinus válasza Dinasti (#37962) üzenetére


mlinus
őstag

Ha szeretsz autózni, DriveClub.

Infamous Second Son, Assassins creed Black Flag

(#37964) RunnyJuggler válasza Dinasti (#37962) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én azokkal a játékokkal simán kihúznám a witcher 3 és a dying light-ig :D

(#37965) N@idia válasza Dinasti (#37962) üzenetére


N@idia
őstag

Nem Order 1862 hanem Order 1886 :DDD Egyébként az Assassin's Creed Unity-t is érdemes még megvenni :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37966) lala87 válasza Dinasti (#37962) üzenetére


lala87
csendes tag

ha van/lesz ps plus előfizetésed, akkor ott az Injustice Gods among us is ingyen, januárban meg ott lesz az Infamous First light, meg 2-3 napja a Plants vs Zombies Garden Warfare is ingyenes volt, de ha jól látom, már nem az

(#37967) RunnyJuggler válasza lala87 (#37966) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A PvZ csak hétvégén volt ingyenes a sonyi szülinapja miatt.

(#37968) Dinasti válasza mlinus (#37963) üzenetére


Dinasti
senior tag

a Drive Club jó lenne bár pozitiv kritikát nem nagyon olvastam róla. Bár nem vagyok nagy igényű autós játékok terén. Ha jó a grafika,megfelelő az irányitás és jó a hangulat akkor érdekel.

(#37969) SzlobiG válasza Dinasti (#37968) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mostanra már jó lett a Driveclub. :K

(#37970) Dinasti válasza N@idia (#37965) üzenetére


Dinasti
senior tag

NEm tudom miért a 62 maradt meg bennem :F Az Assasin's bejön lehet az lesz még 1nek.

(#37971) RunnyJuggler válasza Dinasti (#37968) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A Drive Club is kicsit olyan, mint a Unity. Azok nem járnak jól, akik előrendelték, vagy hamar megvették, de mostanra kipatcheltek mindent :)

(#37972) BabMester válasza lala87 (#37966) üzenetére


BabMester
senior tag

Azért az inFamous first light-ot nem nevezném játéknak, tudni illik csak egy magában is futtatható DLC, ne várjatok sokat mert nagy kopp lesz :DDD

(#37973) sting2 válasza RunnyJuggler (#37971) üzenetére


sting2
addikt

Hangot, fizikát, játszhatóságot is érintett a patch?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37974) Dinasti


Dinasti
senior tag

Még annyi lenne,hogy a ps4 menüjéből/shopból ps+-t lehet venni bankkártyával? Meg ha csak kezdetnek 1 hónapot vennék akkor is érintenek az esetleges decemberi akciók? És sokkal olcsóbbak a játékok ha digitálisan veszem őket?

(#37975) RunnyJuggler válasza Dinasti (#37974) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A ps store-ban van egy külön fül a ps plus-nak, ahol lehet 1, 3 vagy 12 hónapra venni. Bármelyiket veszed, az ingyenes játékokat igénybe veheted, de van egy 14 napos demo mindenkinek, úgyhogy ha még nem használtad el, akkor azzal is tölthetsz le ingyen játékokat. (Én ezzel a 14 nappal töltöttem le az injustice-t)

(#37976) gyuribácsi88

5 percnyi The Order 1886 gameplay (nem mobilkamerás).

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37977) stilo18 válasza gyuribácsi88 (#37976) üzenetére


stilo18
addikt

Nekem grafikában ez sokkal nagyobbat üt, mint az Uncharted! Függetlenül, hogy valamiért nem tudok még megbarátkozni ezzel a világgal, stílussal..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37978) krx21 válasza stilo18 (#37977) üzenetére


krx21
nagyúr

Egészen más stílusú grafikában is...

(#37979) mlinus válasza Dinasti (#37968) üzenetére


mlinus
őstag

próbáld ki az ingyenes ps+ verziót... ha ha!
Viccen kívűl, nem rossz. De a negatív kritikák se microsoft által fizetett forza hírdetések, mint azt oly sokan hiszik itt. Valóban, kicsit fapados a játék de a játékélmény rendben van. Látványilag meg nagyon ütős.

[ Szerkesztve ]

(#37980) ForRedGlory válasza SzlobiG (#37969) üzenetére


ForRedGlory
félisten

AI meg mindig olyan agressziv? Ha nem, lehet megveszem megint :D

(#37981) mlinus válasza ForRedGlory (#37980) üzenetére


mlinus
őstag

Az AI ugyanaz. Ami játékmenetileg változott, az az, hogy nem kapsz büntit ha nekimész dolgoknak, viszont iszonyatosan lassít a fal, még ha meg is horzsolod felére esik a sebességed.

(#37982) soultrapp


soultrapp
senior tag

Helló!
én is ps4 tulaj lettem,de érdeklődnék, hogy van egy 120 MB os netem, de össze vissza max 40 MB-ot mér, de van hogy 7mb.
miért lehet ez így??
kábellel van kötve nem wifi.

(#37983) mlinus válasza soultrapp (#37982) üzenetére


mlinus
őstag

mert ilyen a psn... :DDD teljesne normális, én még 80 megánál többet nem mértem ott 240es neten.

(#37984) Pöttön válasza stilo18 (#37977) üzenetére


Pöttön
őstag

Ezzel én is így voltam, viszont minél több videót nézek róla nekem speciel annál jobban bejön a világa. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#37985) Tegla80 válasza mlinus (#37983) üzenetére


Tegla80
addikt

PC vel +van a teljes amugy ilyenkor?

Sony® & PlayStation®

(#37986) mlinus válasza Tegla80 (#37985) üzenetére


mlinus
őstag

Persze.

(#37987) Tegla80 válasza mlinus (#37986) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam 30/2 bol kell gazdalkodnia es abbol 20/1.5 korul szokott prezentalni atlagban....persze lattam mar gyengebbet is,de annyira nem drasztikus a csokkenes ,mint nalad.
(A masik konzol menyit tud belole? fix ip,dmz,gugli dns gondolom alap nalad is a konzolokon... itt is ott is tema volt,ezert csak belotted rajtuk )

Sony® & PlayStation®

(#37988) front3r válasza mlinus (#37983) üzenetére


front3r
őstag

Én mértem már 200/45-öt is, gigás digis netem van. pc-n persze olyan 920/108 megvan speedtest-el mérve.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#37989) kovsol válasza Tegla80 (#37987) üzenetére


kovsol
titán

Nem a konzol nem használja a netet hanem a
speedtest ahol mér az nem tud többet.
Mérjél egyet PC-n valami amerikai címre és majd meglátod hogy PC se max mindenhova.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#37990) Gabor343 válasza RunnyJuggler (#37956) üzenetére


Gabor343
tag

Én egyszerűen nem tudom megérteni, hogy manapság a játékfejlesztők számára miért csak a 30 és a 60 fps létezik. 30 és 60 közt van még egy csomó szám, ha nem tudnak vagy akarnak egy játékot fix 60-ra belőni akkor csinálják meg fix 50-re vagy 40-re vagy akár 45-re. Már a 40fps is észrevehetően jobb mint a 30 és az egyszerűen nem igaz hogy a PS4 nem bírná. :U

(#37991) LeventeV válasza Gabor343 (#37990) üzenetére


LeventeV
senior tag

Be volt linkelve errol egy cikk. Most nincs lehetosegem utananezni de keress ra googleben.

(#37992) Tegla80 válasza kovsol (#37989) üzenetére


Tegla80
addikt

En nem is mondtam,h pc vel tobbet tudnek. :DDD
Plusz tisztban vok vele,h pl a ps az uk servert mer ilyenkor.... nameg ,h attol is fugg,h hany kapcsolasi ponton jut el odaig.....
Szobakerult es szimplan kivancsi voltam nala mennyi az annyi. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#37993) mfranky


mfranky
őstag

PS4-es MAD MAX-ről mi az utolsó info? Tud valaki valamit?

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#37994) mlinus válasza Tegla80 (#37987) üzenetére


mlinus
őstag

Nem nálam van a probléma, ez ilyen. Más netszolgáltatónál, más eszközökkel is 120 megából mindössze csak 30-40 jött össze pl.

Xbox-on 200/20 körül mér kábelen.

(#37995) Madwe válasza mlinus (#37994) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezeknek a net testeknek semmi értelme. Függ az épp aktuális sony szerver terhelésétől is pl. A lényeges, h pl játék letöltése mennyivel megy. Na az nálam eddig mindig rendben volt. Xbox amúgy fene se tudja hogy mér, lehet speedtest szerű oldalon, mert ott meg előfordulhat, h max értéket kapsz, de a játékokat nyögvenyelősen tölti...

(#37996) stilo18 válasza Tegla80 (#37987) üzenetére


stilo18
addikt

Ez a Google DNS hasznos dolog?
Mert ha igen, akkor én is megcsinálom...bár azt, hogy hogyan kell, még nem tudom :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37997) haddent válasza stilo18 (#37996) üzenetére


haddent
addikt

Nem. Semmire nem jó igazából. Annyi, hogy ha a netszolgáltatód dns szervere lehal (volt ilyen itthon nem is olyan régen) akkor is van esély rá, hogy eléred az oldalakat nevükön. Pl.: Google.com és nem 74.125.133.113 :DDD A sebességen és az elérési időn semmin nem változtat, mivel ez egyszer a legelején megtörténik aztán a gépek úgyis ip cím alapján vándorolnak.

[ Szerkesztve ]

(#37998) Madwe válasza stilo18 (#37996) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elvileg semmi hatása nem kéne legyen, lévén csak a domain name server-t állítja be google-höz, annak pedig semmi köze a sebességhez, max a latencyhez, h gyorsabban oldja fel mondjuk a www.ezegyweboldal.hu címet 135.53.56.24-s ip címre, ami igazából kell neki. Kapásból dns nélkül is működhet minden, ha eleve ip címeket irogat be az ember. Ráadásul gondolom psnél eleve ip címeket kér be, nem domain neveket. Ennek ellenére van aki esküszik arra, hogy gyorsabb lesz tőle a letöltése. Én max azt tudom elképzelni, h a net test jobb értéket ad, de attól még a letöltése nem változik. Net testnek meg semmi értelme, mint már fentebb írtam :D

(#37999) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Szeretnénk ajándékba vásárolni egy PS4-et, amit lehet hogy Ausztriában veszünk meg. A kérdésem az lenne, ha a FIFA 2015-öt itt kint vesszük meg, akkor abban is bent a magyar szinkron vagy ezt csak a magyar kiadás tartalmazza?

Előre is köszönöm a választ!

Üdv
Gábor

[ Szerkesztve ]

May the force be with you!

(#38000) Madwe válasza N.GÁBOR (#37999) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyikben sincs benne :( A next gen fifákban (2014 esetén xbox one és ps4, 2015 esetén már pcben sem) már nincs magyar szinkron, mivel megszűnt az ea magyar képviselete. A régi motoros fifákba van csak benne, mert ahoz nem nyúltak hozzá, így 0 munkával benne tudták hagyni

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.