Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38701) shunter


shunter
aktív tag

Azt veszem észre, h ennél a konzol generációnál el lett követve egy hatalmas kommunikációs hiba. Méghozzá, annak kihangsúlyozása, h ezek a gépek pc közeli felépítésüek. Mert igy ahogy a forumon is tapasztalható, a sok pc s megveszi a konzolt mert "occó pc" t akar, majd mikor rájön, h ez mégis "csak egy konzol" akk megy a fröcsögés. És igen.... Ez sokunkat zavar!

[ Szerkesztve ]

(#38702) Tatyla


Tatyla
őstag

Kontroll freeket honnan érdemes venni ebayan elég drága?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38703) d3tox1c válasza mattheus (#38686) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En sikeresen eladtam ;)
Kibontas,par ora jatek,erzes, hogy nekem ez nem kell :D
Szerencsere csak 3 fontot buktam rajta.

(#38704) shunter válasza Tatyla (#38702) üzenetére


shunter
aktív tag

Vegyél ORB ot. Olcsóbb, kapni itthon, stabilabban rögzül mint a KF, anyagminősége kb azonos. Viszont CQC magasságú. Ha magasabb kell akk csak KF.

[ Szerkesztve ]

(#38705) mattheus válasza gyuribácsi88 (#38689) üzenetére


mattheus
őstag

Nézd én legszívesebben Driving Force GT-vel nyomnám, ha lehetne, de nem így marad egy kevésbé precíz megoldás, ami nem más mint a kontroller.

Egyébként, hogy reagáljak a tanácsodra:

ha abból indulok ki, hogy egy Ariel Atom van a képzeletbeli fenekem alatt (aminek igencsak jó a súlyelosztása) és 70 km/h órás sebességgel beveszek egy közepesen nehéz kanyart, akkor sztem nem kellene 270 fokban megpördülnöm.

Valahogy annak idején, amikor a vezetéstechnikai pályán gyakoroltam, akkor nem volt ilyen problémám...... :F

(#38706) haddent válasza Tatyla (#38702) üzenetére


haddent
addikt

Hivatalos oldalon az Alpha most akciós, ki is hozzák én is innen rendeltem. Kurva jó, nagy, bemélyedéses, puha :C Sőt most látom, ha jhírlevélre feliratkozol még 10% lejön!

mattheus hol lehet Ariel Atom-mal tesztvezetni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#38707) tarti19 válasza mattheus (#38686) üzenetére


tarti19
senior tag

Az sem árt, ha nem egy erős drift autóval próbálsz a kanyarban gurulni :P Meg ugye a féktávok, mert fizika az nincs. Próbáltam a megszokott szárazos féktávot s bumm, mindig falhoz csapódtam.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38708) szasanyi válasza Madwe (#38699) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem nagyon tetszett, igaz csak 1x volt szerencsém végigtolni de ha úgy adódik akkor PS4-en is szívesen tenném ezért kérdeztem. :) A lényeg, hogy jól fut, a grafikai különbségek meg valóban jól láthatóak.

(#38709) mattheus válasza haddent (#38706) üzenetére


mattheus
őstag

Driveclub-ban lehet Ariel Atommal menni és ott tapasztaltam ezt a furcsa jelenséget.
Valós életben nem volt rá lehetőségem.

A vezetéstechnikai gyakorlaton Mondeoval és Fiesta RS-el mentem valós életben.

A Gran Turismo-ban is jóval nehezebb az esős verseny, de ott érzem és értem (!!!), hogy mi és miért történik..... Driveclub-ban nem

(#38710) Vasy09


Vasy09
őstag

Köszönöm mindenkinek a gyors és korrekt választ! Akkor USA profil lesz a fő, ahoz veszem meg a ps+-t, illetve akkor csinálok majd egy magyart is! Annyi kérdésem lenne még, hogy az itthon megvett dobozos játékok játszatók az USA profillal, igaz?

Gamertag: Vasy09

(#38711) mattheus válasza tarti19 (#38707) üzenetére


mattheus
őstag

Atommal mentem és nem erős drift autóval :)
Egy drift autónál kevesebb meglepetést okozott volna ez a fajta viselkedés......

(#38712) haddent válasza mattheus (#38709) üzenetére


haddent
addikt

Nem sokat játszottam még esőben a DC -vel, de az a helyzet, hogy szerintem igazából sem tudod, hogy mi fog történni ha megcsúszol (és mikor és hol?) nedves jeges úton. Ha tudnád, akkor el tudnád kerülni és soha nem lenne emiatt baleset, nem? :F

Vasy09 pontosan. Viszont magyar megvett játékhoz csak magyar store -ból tudsz DLC-t venni! Viszont ha megveszed a magyar dobozos játékot, hozzá magyar storeon a DLC -ét, akkor is tudsz vele USA profillal nyomulni :K

[ Szerkesztve ]

(#38713) tarti19 válasza mattheus (#38711) üzenetére


tarti19
senior tag

Az atom nagyon nehzen irányítható járgány.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38714) Xirtam


Xirtam
veterán

Ebben a topicban miért förmednek rá egyesek mindenre? Ez lett elcseszve ebbe a generációba nem a gépek. :DDD

(#38715) Tatyla válasza haddent (#38706) üzenetére


Tatyla
őstag

Magyar masercardot elfogadja?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38716) barcabome válasza gyuribácsi88 (#38689) üzenetére


barcabome
aktív tag

Crew jó játék attól még, hogy arcade. Mindig csak a fikázás megy (nem csak nálad). Mikor meg kérdezek valami fontosat, akkor nem jön rá válasz, hiába küldöm el itt 1x és utána privátban is, ugye Madwe? :)

(#38717) Tatyla válasza barcabome (#38716) üzenetére


Tatyla
őstag

Azt érzed hogy itt egyedül neked tetszik az a fostalicskaszégyengyalázat játék?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38718) gyuribácsi88 válasza barcabome (#38716) üzenetére

Privát üzenetekre én pl mindig válaszolok, több száz privát üzenetre válaszoltam már, volt ahol szájbarágósan kellett leírnom mert az illető nem értette. Én mindig szívesen segítek ha értelmes a kérdés. Ha olyan a kérdés amit a google 0.3mp alatt dob ki, akkor ott ne csodálkozz hogy senki nem válaszol. Sajnos itt is a legtöbb kérdés (és most nem a tiédre értem még mielőtt hisztiparádé lenne) totál értelmetlen baromság, arra senki nem fog válaszolni. :N

Mit értesz az alatt hogy mindig csak a fikázás megy? Az hogy leírjuk egy híg fos játékról hogy egy taliga szart sem ér, óóó bocsánat, innentől akkor csapjuk be a játékostársainkat, és mondjuk minden szarra azt hogy jó, és vetessük meg velük. :K

A másik amit nem értek hogy emberek nem tudják eldönteni hogy milyen játék kell nekik vagy kell e nekik az adott játék, és másoktól várják el hogy döntsenek helyettük. :(

Elképzelem amikor ezek az emberek elmennek egy étterembe és már 1 órája az étlapot bámulják majd a végén a pincérnek mondják hogy ajánljon nekik valamit mert nem tudnak dönteni. :DDD

Madwe-ről meg ne is beszéljünk, annyi embernek szokott segíteni hogy csodálom a türelmét, és azt hogy sokszor ugyan azt kell leírnia naponta 5x, mégis leírja és segít. Szóval őt pont nem lehet azzal betalálni hogy nem segítőkész.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38719) kovsol


kovsol
titán

Majd megunjátok :) 10 év alatt engem sok száz ember talált be, de utóbbi időben inkább elirányítom az adott problémával foglalkozó topicba az embereket.

May the Force be with you!

(#38720) mattheus válasza haddent (#38712) üzenetére


mattheus
őstag

Ha megcsúszol, akkor természetesen sokkal nehezebb kiszámítani, hogy mi fog történni.
Nekem mindösszesen az a bajom, hogy Ariel úgy viselkedik esőben, mintha slick gumi lenne rajta, pedig nem az van.

Hasonlót akkor tapasztaltam, mikor esőben gokartoztam.

(#38721) barcabome


barcabome
aktív tag

Madwe írta, hogy lehet másodlagos emailt megadni a profilhoz. Megkérdeztem hogyan, de nem jött rá válasz. Google beírva sem találtam semmit arról, hogy másodlagos email címmel lehetne-e védeni az accot a feltörés ellen.

Amit írtam meg nem támadásnak szántam csak tényleg már napok, hetek óta a fikázás megy, ha pedig valaki írja az adott játékról, hogy neki tetszik, akkor egyből igénytelennek, megvezethetőnek, marketing gépezetnek bedőlőnek van titulálva.

Tatyla: Nem, nem csak nekem tetszik az a "fostalicskaszégyengyalázat" játék, az már más kérdés, hogy itt szénné oltottátok a játékot és senki sem ír inkább ide a játékkal kapcsolatban. Valóban nem egy év játéka esélyes, de attól még vannak benne nagyon jó dolgok, csak mondjuk lehet nem játszottál a betával annyit, hogy észrevedd.

Sokan írták itt, hogy mentek 2 kört a bétában a tesztpályán és törölték is le a játékot, mert csúnya a grafika, rossz az irányítás stb... Akkor nem értem miért megy állandóan az álszentkedés, hogy nem a grafikától jó egy játék, miközben minden második komment a 60 fps-ről és az 1080p-ről szól.

Én is segítőkész vagyok, mert pl mikor a PvZ Garden Warfare ingyenes volt, elküldtem 30 ismerősömnek körüzenetben, hogy töltsék míg ingyenes, viszont 3 ember írta vissza, hogy köszi. Nem mintha elvárnám, hogy megköszönjék, csak pl. mikor előtte 5 perccel nekem írták mégis megköszöntem, hiába már rég letöltöttem a játékot.

(#38722) barcabome


barcabome
aktív tag

Akkor beírom újra a kérdésemet:

Ezt a másodlagos email-t hol tudom beállítani, vagy megnézni, hogy van-e megadva? Mert webes felületen néztem, de ott csak egy email van megadva és nincs is olyan menüpont, hogy másodlagos email cím.

Vagy utólag már nem lehet megadni másodlagos mailt?

Köszi előre is a választ!

(#38723) gabflag


gabflag
csendes tag

Üdv! Csak nekem szarakszik tegnap óta a psn? A store ba sem tudok belépni... Lemaradtam valamiről karbantartás stb? :F

PSN ID: gabflagBLNT

(#38724) optikal válasza gabflag (#38723) üzenetére


optikal
tag

Nálam minden ok.Srácok mit ápdétel a gta5?

PSN:Optikal89

(#38725) mfranky válasza gabflag (#38723) üzenetére


mfranky
őstag

Nem csak nálad, nekem 2x dobta el az egész psn-t tegnap este 11 és éjfél között, gép újraindítás segített csak rajta... valami nem kerek megint ott... ma még nem próbáltam...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#38726) optikal


optikal
tag

Gta 5 Update

PSN:Optikal89

(#38727) Tegla80 válasza barcabome (#38722) üzenetére


Tegla80
addikt

Mi ez a masodlagos emil dolog ? nem vagom mire gondolsz....
Plusz ha Te csinaltad 0bol az accod es senkinek lovese nincs a jelszorol rajtad kivul akkor miert is fontos ez az egesz??
Aki olyan az meg feltor barmit .......

Sony® & PlayStation®

(#38728) Madwe válasza Tegla80 (#38727) üzenetére


Madwe
nagyúr

Na itt vagyok. Jogoc barcabome panasza, nem válaszoltam egy privijére - mentségemre szóljon, ez az első privát amit nem vettem észre :)

A secondary mail cím lényege, hogy az egy fix, másodlagos mail cím, amit nem lehet megváltoztatni (az elsődlegest lehet) így ha valaki ellopja az adataid (vagy eladod az accountod másnak) s megváltoztatja az elsődleges mail címet, akkor tudod restore-olni az accodat a másodlagos használatával, így visszaszerzed (az ellopott vagy eladott) accodat (többek között ezért se szabad accot adni venni).

Amikor regeltem ps3ra, volt ilyen opció. Tudom, mert használnom is kellett :) Viszont most néztem, s valóban nincs már rá lehetőség, sőt, nekem sincs ott a régi accomnál :(

(#38729) Vasy09 válasza haddent (#38712) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi szépen, akkor most már minden világos. Az US profilom lesz a fő és egyben az aktív, míg a magyart meg csak másodlagosnak kell használni, hátha van vmi jó a magyar storeban is, illetve az itthon megvett játékok miatt! :) Köszi még egyszer mindent, és elnézést mindenkitől, ha kicsit körülményes voltam. :R

Amúgy DLC-k tekintetében az UK reg is ugyan olyan mint az US? Vagy az UK reggel megvett DLC-k jók az itthoni dobozos játékokhoz? Csak azért kérdezem, mert ugye UK is az EU-hoz tartozik! :)

Gamertag: Vasy09

(#38730) banana_joe


banana_joe
tag

Szevasztok,

mostanában lettem én is PS4 tulaj és keresek embereket akik szívesen megosztanának játékokat.
egyenlőre a Last of us remastaredet tudom felajánlani ha vkit érdekel cserébe. :))
am most hogy jobban belegondolok fogalmam sincs hogy kell ezt vagy lehet e egyáltalán szal ha nagy böszmeséget írtam volna sorry :)

PSN: bananosjoe84

(#38731) Madwe válasza banana_joe (#38730) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát, digitális játékokat lehet felezni, amiről itt beszélni szoktunk. A lényege az hogy ketten közösen használtok két accot, így megfelezve a költségeket. Természetesen lemezest is lehet cserélni kölcsönbe, csak digitnél egyszerre tudjátok használni, mindketten.

(#38732) banana_joe válasza Madwe (#38731) üzenetére


banana_joe
tag

eddig azt hittem hogy pl elég csak barátként felvenni vagy vmi hasonló. köszi akkor ez nem jött be:)

PSN: bananosjoe84

(#38733) Sirandrish válasza banana_joe (#38732) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért az úgy elég durva lenne nem gondolod?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38734) banana_joe válasza Sirandrish (#38733) üzenetére


banana_joe
tag

nem is értettem miért nem ezt csinálja mindenki :P

PSN: bananosjoe84

(#38735) Sirandrish válasza banana_joe (#38734) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csinálnák, ha működne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38736) szasanyi válasza Sirandrish (#38735) üzenetére


szasanyi
félisten

Ááá, dehogy! :DDD Mikor jössz a GoW: A-ért?

PS4 kontrollert lehet-e PC-vel (USB összeköttetéssel) is használni? Próbálta már vki?

(#38737) Sirandrish válasza szasanyi (#38736) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 napja lebetegedtem és most megyek kifele belőle...szóval áttolnám jövőhét elejére..mondjuk hétfőre. Ha neked is megfelel :K :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38738) barcabome válasza Madwe (#38728) üzenetére


barcabome
aktív tag

Nem akartam én feszkót, csak frusztrált, hogy nem tudok másodlagos mailt állítani, de akkor ezek szerint nem én voltam a béna, hanem nincs ilyen funkció, ami elég ciki. Egyszer feltörik az accom, akkor buktam minden digitális játékomat, király!

Bonyolult a jelszavam, de ugye ezek a Liquid Squadosok vagy micsoda 8 évesek simán feltörik bármilyen jelszavam legyen. :W

(#38739) Sztalker762 válasza szasanyi (#38736) üzenetére


Sztalker762
tag

Lehet, DS4Tool-lal. Még a LED színét és a rezgés erejét is be tudod állítani. Meg egérként használni a touchpadot, bár ez nem túl kényelmes. :)

Elvileg működik bluetooth-szal is, de nekem úgy nem sikerült megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#38740) kovsol válasza Sirandrish (#38737) üzenetére


kovsol
titán

Sose értettem az ilyent miért nem lehet privátban.

May the Force be with you!

(#38741) haddent válasza Vasy09 (#38729) üzenetére


haddent
addikt

99% -ban az igaz, hogy kontinensekre van osztva. Magyarán UK, HU, DE stb... egy egység, US/CA egy másik és a keletiek egy harmadik (AUS nem tudom..). Szóval az UK menne a magyar lemezessel, igen. Azért írtam 99% -ot, mert elvileg valaki futott már bele hülyeségbe, én eddig biztosan nem..

(#38742) sbeno


sbeno
csendes tag

Sziasztok!
Most karácsonyra tervezek beújítani magamnak egy ps4-et, már csak az a kérdés, hogy milyen bundle-ben vegyem. A Mediamarktba láttam gta5 és destiny bundle-t, mind a kettő 130ezer. Szerintetek melyik játékkal együtt érdemesebb? A gta-t kijátszottam 360-on, viszont a destinyről sok rosszat olvastam

köszi a segítséget :)

(#38743) banana_joe válasza sbeno (#38742) üzenetére


banana_joe
tag

én gtaval venném és elcserélném egyből :)

PSN: bananosjoe84

(#38744) sittes79 válasza sbeno (#38742) üzenetére


sittes79
addikt

Én ha most vennék, ezt venném...[link]

(#38745) Sirandrish : Fiatalok, ne már, itt a karácsony áradjon a szeretet...:)

[ Szerkesztve ]

(#38745) Sirandrish válasza kovsol (#38740) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose értettem hogy egy ember aki az élő fába is beleköt, minek jár egy nyílt forumra :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38746) szasanyi válasza Sztalker762 (#38739) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez jó hír. Működik rendesen és pontos irányítást biztosít ahogy kell?

Sirandrish: jobbulást neked, aztán majd szólj!

[ Szerkesztve ]

(#38747) Dexar007 válasza szasanyi (#38746) üzenetére


Dexar007
veterán

Fifa 15 UT-t nyomom pc-n ps4 joy-jal (mert az xbox 360-as tonkrement) ;] , es hibatlan. Ha lenne vele barmi galiba vagy kesleltetes,eszrevennem,mert menne az anyazas. :DDD

Give me your cum,bull!

(#38748) discrate


discrate
aktív tag

egy játék betöltése közben lefagyott a ps-em. kiléptem, hogy bezárjam, de az sem ment.
akkor rányomtam a leállításra, de csak forog körbe a karika. azt írja, hogy ne húzzam ki a hálózati kábelt, de már 5 perce nem áll le.
valakinél volt hasonló?

(#38749) Sirandrish válasza discrate (#38748) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha hosszan nyomod a powert?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38750) Madwe válasza discrate (#38748) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nem akar leállni, hőzd csak ki :) újraindítás után csinál egy hdd checket, s legrosszabb esetben (kb tuti h semmi nem lesz) újra kell formázzad.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.