Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37701) WaterWave válasza cyberkind (#37700) üzenetére


WaterWave
veterán

Még mindig nem értem mit keresel itt :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37702) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hol a hiba?

halahala

(#37703) oriic válasza xenom0rph (#37702) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbálják a NAV-os balhé után extra akciókkal visszaszedegetni a vevőket? :D

Live-Die-Respawn

(#37704) xenom0rph válasza oriic (#37703) üzenetére


xenom0rph
őstag

NAV előtt is kint volt ez a csomag. :K :D

halahala

(#37705) tarti19 válasza xenom0rph (#37702) üzenetére


tarti19
senior tag

Ebben nincs hiba! Korrekt ár nagyon

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37706) Def26 válasza cyberkind (#37700) üzenetére


Def26
félisten

ezt a forza horizon témát többet feszegeted itt mint odaát. mi van nincs online játkos akikkel lekötöd magad? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37707) RunnyJuggler válasza xenom0rph (#37702) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Milyen hibát keresel?

Így karácsony előtt ennél sokkal jobbak is lesznek! :)

[ Szerkesztve ]

(#37708) varadigabor válasza WaterWave (#37701) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hogy minden nap eltudja elmondja hogy ezért meg azért vett xbone-t, hogy hát ha valaki átpártol és ne csak 2-en tudjanak multizni hanem 3-man ;]

Amúgy nem baj hogy itt vagy:D
Az az egy játékos ha véletlen átpártol sefogja meg rázni a többmilliós ps4 közönséget :))

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37709) RunnyJuggler válasza varadigabor (#37708) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Xbox 360-ról jöttem át és sajnálom, hogy az összes barátom xbox one-t vett, akivel játszottam 360-on, úgyhogy nem kell őket sem félteni :) Mondjuk eladásokban már inkább lehet őket sajnálni

(#37710) N@idia válasza Def26 (#37706) üzenetére


N@idia
őstag

Másról sem tudnak ezek vitázni,folyamat ez megy :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37711) cyberkind válasza varadigabor (#37708) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, mindennap, persze, nem is játszok vagy ha igen akkor is csak erre gondolok hogy hű de jól jártam emiatt az 1 játék miatt mert boxot vettem. :D

Veletek beszélgetni se lehet illetve elmondani hogy totál ökörség a Driveclubot meg a Horizont hasonlítgatni? :))
Multit meg nem is próbáltam még, bőven elég eddig a single. :K

De csak hogy megnyugodjon mindenki, szerintem tavasszal benevezek egy PS4-re, addigra már lesz egy pár exkluzív cím, azt nyugodtan jöhetek ide. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#37712) Sirandrish válasza varadigabor (#37708) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Hogy minden nap eltudja elmondja hogy ezért meg azért vett xbone-t, hogy hát ha valaki átpártol és ne csak 2-en tudjanak multizni hanem 3-man "

Sííííírok :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37713) gyuribácsi88 válasza cyberkind (#37711) üzenetére

Figyelj pajti (nem érdekel hogy nem őriztünk együtt libát) :DDD , mi sem a one topicban beszélgetünk (teljesen mindegy hogy miről) ti jöttök ide folyamatosan. A legviccesebb mikor megjelentek itt hárman/négyen (xboxosok) és beszélgettek olyas valamiről ami minket kicsit sem izgat. Ha mi csinálnák ugyan ezt, már rég menne a kurva anyázás, erről ennyit. Rend a lelke mindennek, és rend akkor van ha mindenki a helyén marad. Audi találkozón se trollkodnak a bmw-sek. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37714) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#37713) üzenetére


Sirandrish
legenda

Trollkodtak...de a szakadékba végezték ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37715) Def26 válasza gyuribácsi88 (#37713) üzenetére


Def26
félisten

vannak azért olyanok is akik próbálnak pártatlanok maradni. :B vagy esetleg kémek. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37716) gyuribácsi88 válasza Def26 (#37715) üzenetére

Alvóügynökök :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37717) sting2 válasza xenom0rph (#37702) üzenetére


sting2
addikt

Rendelhető...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37718) varadigabor válasza cyberkind (#37711) üzenetére


varadigabor
senior tag

Igazából én egyiket se próbáltam ki :P

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37719) RunnyJuggler válasza cyberkind (#37711) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát aki megteheti :D

Én x360-at szívesen elcseréltem volna egy ps3-ra a last of us miatt, de gondoltam majd ps4-en kitolom a remastered-et :)

(#37720) xenom0rph válasza RunnyJuggler (#37707) üzenetére


xenom0rph
őstag

Hol ,merre? (Magyarország és Ausztria játszik) Mert akkor nem rendelem meg ezt.

(#37717) sting2 - Viszont az összes PS4 gépcsomagukra ez van kiírva.

[ Szerkesztve ]

halahala

(#37721) Madwe válasza gyuribácsi88 (#37713) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát, nem tudom. Az xone topikba is szokott ps4es irogatni (többek között én is, igaz spec én egyekszem nem flame-elni meg offolni, van ott azért olyan, aki leszarja :D) és sztem teljesen normális, h valaki a másik táborét is olvassa. Főleg ha esetleg késöbb tervez váltani/mellé venni. S egyáltalán nem bicskanyitogatóak az ide tévedt xone-os kommentek az utóbbi időben, ellenben a ráreagálások már kicsit parasztok általában :D Én pl driveclub release utáni időkben, amikor ott is ment a fika, bizony párszor leírtam h mit hogy látok. S egyáltalán nem voltak velem parasztok, még értelmes eszmecsere is folyt! Erre itt meg, vki szidja a FH2-t (szerintem teljesen jogosan ;] ), erre ha valaki ideírja, h szerinte nem is szar, mert ez meg az, akkor elkülditek a búsba, mondván senkit nem érdekel.

Első út, legyetek nyitottabbak, ne legyetek rasszisták :D Halgassuk meg a másikat, ha más gépe van akkor is (persze a flame-elés más, de ezek bőven nem tartoznak abba a kategóriába amiket itt írtak. Akkor már inkább azt nevezném annak, amire írtak...)

Ha ez nem megy, akkor sajnálkozzunk ezen, de próbáljuk is meg elejét venni legalább: ne írjunk xone-ról, játékokról rá stb. Szvsz ez rosszabb megoldás, de azt ne várjuk már el, h itt össze vissza írunk mindenféle szennyet róla (mikor mennyire jogosan...) és ha vki pár sorban leírja a véleményét, annak a nyakának hirtelen 10en essenek neki vidéki késdobálós kocsma stílusban :D

Nincs semmilyen posztom itt, ki vagyok én h ilyeneket írok, tudom, de azért igyekezzünk már ezt a köcsög xboxos mennyé haza stílust mellőzni, ha semmi rosszat nem ír, csak egy flamegyanús beírásra reagál. Lehet mondani, h de ez a ps4 topik, itt hagy lehessen már szarrá alázni ha úgy akarjuk - de azért akkor szvsz tényleg az a minimum, h nem küldjük el őket a búsba, ha normálisan ideírnak vmit. SZERINTEM.

[ Szerkesztve ]

(#37722) Dicker válasza oriic (#37703) üzenetére


Dicker
őstag

Egy uk oldalon láttam, ami szállít hozzánk is 5 játékkal adják a gépet. 150 átváltva, még ilyen rossz árfolyamon is. De van fejhallgatós, állványos, előfizetéses extra pakk is.
Last of Us ez jár mindenhez ingyen, Driveclub, Destiny, GTA, Watch Dogs talán.
Ugyanennyiért, mint ezt adják három játékkal, ott GTA, meg Driceclub/Destiny van. Ahhoz képest, hogy a britek a legdrágábbak, nem rossz ajánlatok. Lassan nálunk is megjelenhetnek ezek a csomagok, gondolom, ez a bolt sem véletlen Tlou-t ad.

(#37723) gyuribácsi88 válasza Madwe (#37721) üzenetére

Teljesen jogos :R

Elnézést mindenkitől. Beszélgessetek nyugodtan a forza-ról, a halo-ról, és az xbox one-ról a ps4 topicban.

Én is azért vettem ps4-et mert titkon rajongok a one-ért, és arról akarok olvasni itt is, sőt mindenhol arról akarok olvasni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37724) shunter válasza cyberkind (#37700) üzenetére


shunter
aktív tag

És így szép az élet, hogy különbözőek vagyunk 😊
Uh pont ezért is mondom, h NEKEM a DC nagyon bejön, annak ellenére, h sokan divatfikázzák YT vidik, "szakújságírók" aka. fizetett kiskutyák véleménye alapján.

(#37725) WaterWave válasza Madwe (#37721) üzenetére


WaterWave
veterán

OLvassa, azzal semmi gond. De hogy naponta azt kelljen olvasnom, hogy ő miért is döntött a box mellett, hát neharagudj már... kis buci f*szomat nem?
Igazából eddig nem is szóltam, de már engem is kurvára idegesít... Kutyát macskát nem érdekel, hogy ő most miért vett boxot, ezt a boxos topikba fejtse ki, mi az a pár játék ami miatt ő ezt választotta, de neharagudj engem ez kurvára nem érdekel. Persze mondhatod, hogy ne olvassam, de most én alkalmazkodjak egy boxos egyénhez egy ps4 topikban? Vicc...
Majd ha tavasszal megveszi a ps4 konzolját és tud normálisan irogatni akkor oké, de addig még mindig nem kaptam választ arra, hogy mi a f*szt keres itt?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37726) gyuribácsi88 válasza WaterWave (#37725) üzenetére

Pontosan ugyan ezt akartam írni :R , csak már nem fogom a billentyűket állandóan ezért koptatni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37727) BabMester


BabMester
senior tag

Ez már meg is jelent?

https://m.youtube.com/watch?v=OcimS35faho

(#37728) bulikavagyok válasza BabMester (#37727) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen. Bár még én sem hallottam róla..:)
Szerk.: Most nézem, egész jónak tűnik, csak szerintem kicsit elárazták..

[ Szerkesztve ]

(#37729) k4rL^ válasza bulikavagyok (#37728) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nekem megvan, de borzasztóan rövid a story rész (kb. 3 óra) és kimondottan az LBP 3-hoz még nincs annyi jó pálya készitve, mint az előzőkhöz.

(#37731) kovsol: Ja kb. annyi, persze utána mehetsz a pályákon még összegyűjteni mindent, de sokkal rövidebb, mint az 1 és 2 volt. Viszont jók az újitások benne és van 3 új karakter is.

[ Szerkesztve ]

(#37730) varadigabor válasza BabMester (#37727) üzenetére


varadigabor
senior tag

úgy egy hete:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37731) kovsol válasza k4rL^ (#37729) üzenetére


kovsol
titán

3 óra? Az nagyon rövid. :(

May the Force be with you!

(#37732) BabMester válasza kovsol (#37731) üzenetére


BabMester
senior tag

Gyanús is volt, h nagyon csendben ment a megjelenés, azért egy exclusiverol nagyobb hirveres szokott menni.. :)

(#37733) optikal


optikal
tag

"Átvihetjük karakterünket a Destiny 2-be"

[link]

PSN:Optikal89

(#37734) sittes79


sittes79
addikt

zavvinál nincs most valami discount kód?

(#37735) H0sT|s válasza optikal (#37733) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Be se tettem a megjelenés utáni hét óta :/ nálam sajnos nem alakult ki az erős érzelmi kapcsolat

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#37736) tDr1v3r válasza BabMester (#37727) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Meg ám. PS3-on már tolom, nagyon jó. :K

(#37721) Madwe: Így van, nem kéne írni róla és akkor nem járunk át. (Én mondjuk attól még igen, mert érdekel a gép és tavasszal szerzek is be sajátot - főleg most hogy már a második gép is megjött haveri körbe.)

Mondjuk én azt se értem hogy miért kell fröcsögni a konkurenciával kapcsolatban... a gyengébbik rugdalására áll fel vagy mi? Érdekes hogy régen sose bántotta egymást a két társaság a fórumon, most meg...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37737) szcsabaa


szcsabaa
csendes tag

ha itthon veszek egy játékot akkor ahoz USA storeból tudok DLC-t letölteni hozzá?

(#37738) Madwe válasza szcsabaa (#37737) üzenetére


Madwe
nagyúr

nem

(#37739) barack1997 válasza Mrdevil (#37663) üzenetére


barack1997
senior tag

Berakják neki, aztán meg a játékot is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37740) szcsabaa válasza Madwe (#37738) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

és angol storeból?

(#37741) gyuribácsi88

Azért a full hóesést éjjel, nem ajánlom senkinek :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37742) d3tox1c válasza gyuribácsi88 (#37741) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Kezd erdekelni ez a jatek ;)
Van normalis single resze?
Vagy ezt is inkabb online erdemes jatszani?

(#37743) gyuribácsi88 válasza d3tox1c (#37742) üzenetére

Van single. Jelenleg 315 event-et tudsz megcsinálni a single részében, 225 van az alapjátékban, de a kezdeti fiaskó miatt adtak mindenkinek 2x45 új event-et, meg egy pár autót. Működik már a challenge rész is, az online is jó, meg most jött ez az időjárás patch.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37744) d3tox1c válasza gyuribácsi88 (#37743) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Es az idojaras valtozik?
Vagy te allitod be, milyen legyen?

(#37745) gyuribácsi88 válasza d3tox1c (#37744) üzenetére

Te állítasz be mindent, így teljesen testre szabható az egész, be tudod állítani azt is hogy legyen villámlás (elég jól néz ki az is) annyi hogy hóesés csak a norvég pályákon van.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37746) N@idia


N@idia
őstag

Na végre egy jó hír,legalábbis nekem :K

"Assassin's Creed Unity - végleg rendberakja a játékot a következő patch

A Ubisoft ígérete szerint a hamarosan érkező 4-es számú patch megoldja az Assassin's Creed Unity maradék problémáinak jelentős részét. Ebbe beletartozik a framerate javítása, a játék összeomlásának kiküszöbölése, a companion app-pal kapcsolatos gondok megoldása, és az Initiates rendberakása is."

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37747) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valakinek van ilyenje?

Milyen? Kényelmes? Egy töltéssel mennyit bír? A "mic mute" gomb könnyen elérhető/megnyomható?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37748) mlinus válasza d3tox1c (#37744) üzenetére


mlinus
őstag

te állítod be, de szerintem a karrier módhoz nem lehet, ami elég nagy baklövés .

(#37749) Madwe válasza N@idia (#37746) üzenetére


Madwe
nagyúr

Közeledik a karácsony, nyilván ezt mondják ;]

(#37750) A.tessz válasza gyuribácsi88 (#37741) üzenetére


A.tessz
senior tag

Tegnap még a multi is ment, úgy néz ki azt is rendberakták. (mondjuk mi , csak az elején próbálkoztunk megjelenéskor) Cimborámmal elértünk egy kemény utolsó és utolsó előtti helyet :D

A havas témát egyébként próbáltam, amúgy se vagyok túl jó benne, de a legerősebb havazáson éjszaka esélytelen volt!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.