Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37601) SzlobiG válasza ForRedGlory (#37573) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az igen... Gta óta nem játszottam vele, itt az ideje megnézni.

(#37602) szcsabaa


szcsabaa
csendes tag

Üdv mindenkinek!

az X360-as kitérő után az új generációra visszatértem Sony konzoljához. Mivel a PS3 kimaradt így az lenne a kérdésem származik-e bármilyen hátrány abból ha magyar regisztrációt csinálok a store-hoz? Vagy jobban megéri amerikait/angolt csinálni?
a storet elsősorban ingyenes játékok, demok letöltésére, alkalmanként 1-2 dlc beszerzésére használnám.Játékok terén max akkor ha vannak jó akciók bár elsősorban használtban gondolkodtam.
PS+ előfizetést is szeretnék majd venni.

elnézést kérek ha már nagyon lerágott csontot kérdeztem, esetleg született már valami összefogott írás ez ügyben. Bőven megfelel ha valaki belinkeli nekem azt.

előre is köszönöm a segítséget

(#37603) varadigabor válasza szcsabaa (#37602) üzenetére


varadigabor
senior tag

Szia

[Link]

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37604) tarti19 válasza tepenzed (#37583) üzenetére


tarti19
senior tag

Rengeteg autót adtak ingyen, de ha ez nem elég kaptál 1 teljesen ingyenes DLC-t is ajándékba.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37605) varadigabor válasza tarti19 (#37604) üzenetére


varadigabor
senior tag

Most hogy beszéltetek róla meg tetszett de ebből még a split screent is kispórolták! :Y

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37606) tarti19 válasza varadigabor (#37605) üzenetére


tarti19
senior tag

Azért nincsenek a játékok többségében split screen, mert a 21. században már interneten játszanak az emberek. Ráadásul szvsz nem is élvezetes úgy.
Ezt leszámítva tonnányi cucc érkezik a játékhoz hónapról-hónapra. Szerverek is végre rendben vannak.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37607) varadigabor válasza tarti19 (#37606) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én szeretek úgy játszani, haverokkal. Nem lenne hátrány ha lenne benne. Tv-n tényleg nem a legjobb projektoron azért élvezhető.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37608) Spancho válasza front3r (#37595) üzenetére


Spancho
őstag

És pc-n lesz Oculus támogatása ,szóval ps-en biztos lesz majd Morpheus.
Úgy meg azért elég király lesz űr utazni ,meg felfedezni.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#37609) haddent válasza gyuribácsi88 (#37579) üzenetére


haddent
addikt

Áhh ettől jobb lesz szóval sírjunk. Késett egy évet, nem jött PS+, 1 hónapig nem volt online... Fos hulladék sony undorító használhatatlan laggos ps4 nem megy az online se pfhej miez adjuk el közösen (milyen jó volna ha egyes tényleg megtennék :DDD )
... az senkit ne érdekeljen ám, hogy mostmár (jogos, hogy sokat késve de lapozzunk már mert k**va unalmas) egy nagyon fasza autós játékunk van, és 1 évig folyamatosan jönnek a tartalmak. Bárki bármit mond nem érdekel a Forza elmehet a búsba szvsz. Horizon2 abból állt hogy légpárnás járművek pimpelése után csúsztál a levegőben a szántóföldeken át.
Grafika, fizika, extrák (időjárás, napszak stb..) minden alakul.. Egyetértek azzal, hogy rengeteget késett és sok baj volt vele valamint nem kaptatok meg 2 indiai pályát meg 1 ladát ingyen a PS+ mellé, de ha valaki tudna kicsit nagyvonalú lenni láthatná, hogy kezd összeállni a kép.

tepenzed te azért nagyon el vagy tévedve a mai világban.. ilyen felfogással hamarosan éhenhalsz szerintem vicc nélkül. Alkalmazkodóképesség 0 :( A mondandóddal egyetértek csak ezzel semmit nem érsz csak magadat szivatod..

[ Szerkesztve ]

(#37610) nubyy válasza haddent (#37609) üzenetére


nubyy
aktív tag

Challange resz megy mar? Multit problatam parszor de dodgem hidegen hagy. Challange resz viszont baromira erdekelne.

(#37611) Gryzor válasza nubyy (#37610) üzenetére


Gryzor
csendes tag

Jelentem megy :) És tényleg jó móka!

A játék pedig szerintem most már bőven megéri az árát.

Csak egy korábbi kritikára reagálnék: "Az AI nagyon agresszív! Tegnap még az anyósom is megállapította, hogy én vagyok nagyon agresszív. :C

(#37612) nubyy válasza Gryzor (#37611) üzenetére


nubyy
aktív tag

Koszonom, akkor megint eloveszem szerintem:)

(#37613) Def26


Def26
félisten

Ha az uncharted 4 abu szerint csak 30-40% -ban használja ki a ps4 erejét, akkor asszem el kell gondolkodnom, hogy hosszú távra melyik konzol legyen az elsődleges. :Y [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37614) gyuromoj válasza Def26 (#37613) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor lehet dobom a PC-t és váltok PS4-re. :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#37615) tepenzed válasza haddent (#37609) üzenetére


tepenzed
őstag

Koszonom,mostmar latom hogy agyilag te sem vagy a toppon, ha ilyen hasonlatokkal reagalsz a felhaborodasomra. De sebaj ertem en ha vedeni akarod hiszen a te agyad is mossak...

(#37616) kovsol válasza gyuromoj (#37614) üzenetére


kovsol
titán

Inkább spórolj és a PC mellé vegyél egy PS4-t. Jó kombinációt fogsz kapni együtt :)

May the Force be with you!

(#37617) gyuribácsi88 válasza haddent (#37609) üzenetére

Nem is rossz ötlet, kinek kell ilyen gagyi Uncharted 4, meg Bloodborne, és Order? Ugyan már, én energiaital szörnyekre akarod lövöldözni, meg 300 km/h-val a szántásba csapatni a fossá ültetett zöccséges mergával. ;]

Más tészta; Elképzelhető hogy WAW lesz a következő COD :))

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37618) Tatyla válasza kovsol (#37616) üzenetére


Tatyla
őstag

PC-t már játékra nem fogom többé használni az tuti

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#37619) optikal válasza gyuribácsi88 (#37617) üzenetére


optikal
tag

Hát ha tényleg visszatér a WW2 akkor tuti hogy megveszem én is :K

PSN:Optikal89

(#37620) soultrapp


soultrapp
senior tag

a konzolstúdio 2év sony garanciát ad??
vagy csak bolti garit?

(#37621) wannnabeees válasza soultrapp (#37620) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

boltit, de ők is küldik a sonynak a gépet (legalábbis első évben tuti, utána meg franc tudja)

[ Szerkesztve ]

(#37622) kovsol válasza Tatyla (#37618) üzenetére


kovsol
titán

Ez az első konzolod? :)
Én már a sokadikat nyúzom, de PC-t egyik se tudja pótolni, mert én nagy RTS rajongó vagyok, és ez halott dolog konzolon, főleg az irányítás miatt.
De ne menjünk bele inkább a témába, lerágott csont. :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#37623) soultrapp válasza wannnabeees (#37621) üzenetére


soultrapp
senior tag

Értem., hát nem tudom 4000-el többet ér -e mint az egy év gyári sony gari máshol.

(#37624) Rabbitf_24 válasza nubyy (#37610) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Már megy, lvl 50 kell és ki is van maxolva kb. :)
Egyébként jó cucc, megéri megvenni. (Nem kell az ingyenesre várni, oszt ennyi.)

Majd írjátok, ha már tölti az időjárásos patchet pls. :)

[ Szerkesztve ]

(#37625) front3r válasza kovsol (#37622) üzenetére


front3r
őstag

OFF:
Ez teljesen érthető. Ha olyan játékok kellenek, amik eleve nem jelennek meg a konzolokra, akkor nem lehet teljesen átállni konzolra. De pl. nekem nem annyira fontosak az RTS-ek, egy sincs, ami teljesen megfelel az igényeimnek, így nyugodt szívvel hagyom ott a PC-t. Még a Civilization-t próbálgatom, de annyira az sem fogott meg végül...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#37626) haddent válasza gyuribácsi88 (#37617) üzenetére


haddent
addikt

WW2 -es COD :Y Úgy legyen! :Y

tepenzed menjél tünteni (OFF)(úgyis baromi menő manapság 13 és fél fővel nemzeti tüntetést jelenteni :DDD )(/OFF) a Sony székháza elé, vagy add el és vegyél másik készüléket esetleg költözz ki egy lakatlan szigetre a vadonba ahol semmivel nem tudnak átvágni és kihasználni (annak ellenére, hogy nagyon jól tudod mi folyik, bele vagy kényszerítve). Ha nem akkor szvsz. az itteni morgolódás hónapokon és éveken át értelmetlen és csak a saját magad illetve a topik rongálása.
Arról már nem is beszélek, hogy a pozitívumokat egy ballépés után már meg sem képesek látni egyesek.

(#37627) varadigabor


varadigabor
senior tag

Ez se lesz rossz :))

Metal Gear Online

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37628) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Felkerült pár új videó az "esős" DriveClub-ról a Gamersyde-ra. Nem rossz.. :))

[ Szerkesztve ]

(#37629) Tegla80 válasza Def26 (#37613) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha ezt mar Sheldon is tudta volna akkor,nem is lenne "dilemma"nala sem a kerdes..... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#37631) bulikavagyok válasza mfranky (#37630) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

...akkor innen a friss videók. :)

(#37632) front3r


front3r
őstag

Így azért már várom a PS+ verziót! Gondolom addig nem akarják kiadni, amíg nem betonbiztos a játék! Jól is teszik, hiszen akinek bejön a demó, az valószínűleg meg is veszi a teljes játékot! :)
Mert ugyebár ez a cél...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#37633) tepenzed válasza Def26 (#37613) üzenetére


tepenzed
őstag

ezt most nem értem. Valami új eljárást használnak a játékok készítői vagy mi? mert akkor a többi játéknál miért kell már most meghúzni a határokat? Milyen párhuzamosításról van szó?

(#37634) szcsabaa válasza varadigabor (#37603) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

szia

köszönöm a linket azonban még maradtak kérdéseim.
-kb mennyit lehet azzal spórolni ha az USA storebol vásárolok? olcsóbban lehet megkapni a játékokat mintha itt Mo-n valamelyik boltból venném meg a játékot?
-az amerikai, angol és a magyar store kínálatában van bármilyen különbség vagy csak az ár eltérő?

(#37635) gyuribácsi88

A hackerek azzal fenyegetőznek, hogy tönkreteszik a vállalatot.

Nagyon kemények ezek a pattanásos tinik. Már az alkalmazottakat is fenyegetik hogy "veszélybe kerülnek" :DDD lerajzolják őket vagy mi :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37636) mfranky válasza gyuribácsi88 (#37635) üzenetére


mfranky
őstag

Nem érdekes, hogy mindig akkor jön DDOS támadás, amikor a Driveclubhoz érkezik valami... :F :F :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#37637) cyberkind válasza Def26 (#37613) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert szerinted az egyedi címek, már rögtön a 2. évben ellőnek mindent, hogy a maradék 5-6 évben semmi se változzon?
Ugyanez a box is a saját címekkel, nem értem mire fel ez a nagy izgalom. :)

------------------------

Hát emberek, így már egész korrekt a DC, nem is értem miért nem így jött ki már először is, nagyon de nagyon mutatós darab. :K
Horizon-ról nem írok semmit, úgyse lenne értelme. :D

Paranormal Cocktivity

(#37638) Elderath


Elderath
őstag

Biztos vagyok benne, hogy sokan elmulasztottak egy rakat apró részletet UC4 demoból. Itt egy tökéletes videóelemzés

Azok az apróságok ugye... Ettől nóti a nóti, félelmetes.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37639) mlinus


mlinus
őstag

driveclubban belőttem hajnali 4 órát az első norvég pályán, stormy felhőzettel és magas csapadékkal.

próbáljátátok ki - SEMMIT nem lehet láni. :D

(#37640) Dexar007 válasza cyberkind (#37637) üzenetére


Dexar007
veterán

Pedig a Horizont az utobbi 10 ev top 5 autosjatekaban siman benne van.

Give me your cum,bull!

(#37641) cyberkind válasza Dexar007 (#37640) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nagyon jól tudom, 8 éve várok egy ilyenre, de akkor se írok semmit, mert nem realisztikus vagy mi mint a DC, pedig az se az. :)
Tudom, senki nem írt ilyet, de ha már hasonlítják a Motorsport-hoz kéne, az van közelebb ehhez a vonalhoz, a Horizon egy kegyetlen jó bulis autósjáték, meg persze a zenék is isteniek. :))

Paranormal Cocktivity

(#37642) BabMester válasza front3r (#37595) üzenetére


BabMester
senior tag

Multi lehetősége? Ez eleve egy multi játék lesz ha jól emlékszem, azzal promoztak h milyen érdekes h kalandozás közben össze futhatunk másokkal is :D

(#37643) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Látom a magyar PSN-en le van árazva az új PES a 15-ös. Valaki tudnak nekem róla írni hogy milyen jobb e mint a fifa? Megéri megvenni? Menedzser mód van e benn? Van e netes része és hogy az milyen. Lehet egy csapatot irányítva valaki ellen játszani két kontrolleről. Előre is köszi!

PSN: szuhi

(#37644) haddent válasza Dexar007 (#37640) üzenetére


haddent
addikt

Benne hát. Épp csak a Crew előzi meg. A két játék fizikája egymáséval vetekszik. Már majdnem elérik egy árkád sandbox GTA V szintjét :DDD (mielőtt teljes háború kezdődne: van jó Forza csak nehogymár a horizon2 :DDD )

gyuribácsi88 szutykos bevándorló szélsőséges iszlám hülyegyerekek ezzel játszanak hamár ps4 re "nem fussa"

[ Szerkesztve ]

(#37645) cyberkind válasza haddent (#37644) üzenetére


cyberkind
félisten

A Crew-ban sokkal cikibb és szarabb a fizika, de nem is ez a lényeg ezekben, majd ott lesz a Project Cars, elvileg abban lesz fizika, mindenki Mario Andrettizhet. :))
Gta-ban szintén jó a fizika, én a 4-et ki nem állhattam minden téren. :U

Pont a Horizon kaliber hiányzik a Sony-tól, sokakat nem nyűgöz le a zárt, steril versenypálya, mint engem se. :)

De pont ezért nem akartam írni, anarchia lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#37646) Madwe válasza bulikavagyok (#37628) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lesz új kameranézet, ami belső, de nem látszik a kormány? véééégre:D

(#37647) bulikavagyok válasza Madwe (#37646) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na ezt nagyon irigylem Tőletek! :D Legjobb nézet, főleg kormánnyal! Nem is értem más játékokban miért nem találkoztam még vele..

(#37648) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok! Olyan problémám akadt,hogy a Kontrolleren R2 gomb ha lenyomom állandoan beakad,csak félig csuszik vissza a helyére pl Ha GTA-ban nyomom a gázt,majd leveszem róla a kezem az auto megy tovább mert beakadt :( Ilyenkor mi a teendő? Vigyem vissza gariztatni? köszi

(#37649) Sirandrish válasza hulkobb (#37648) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ki i takaríthatod de ha van még gari rá akkor NANÁ...gariba vele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37650) hulkobb válasza Sirandrish (#37649) üzenetére


hulkobb
tag

Nem látok semmit,szétszedni meg nem igen akarom! Egyébként ha kiszakad a joy arra is van gari? :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.