Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) Madwe válasza PistiSan (#37144) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szimulátorban pedig mindig is és most is sokkal erősebb a pc :) eleve sokkal több fajta szim van rá, de pl autósból is a rendes szimek arra vannak (rFaktor, iRacing stb) persze ha nem a kőkemény szim a lényeg, akkor egy gt, forza is jó lehet. Csak gondoltam szólok, ha már a szimeket szóba hoztad...

A ps4ért a 127 nagyon sok, megjelenéskor volt annyi, mostmár inkább 113k körül van az új ára ha jól emlékszem...

PS+ akkor kell ha multizni akarsz, csak az ingyenes játékok miatt (egyelőre legalábbis) nem érdemes azt venni...

A játékok lemezesen drágák, 15k+, de azt el tudod adni pár hónaposan 7-10kért (ellentétben a pc piaccal itt ezek pörögnek), uh úgy máris jobb a leányzó fekvése. Valamint ha nem rögtön akarod megvenni, pár hetesen 12-14k között találsz használtat.

Ha a digitális vásárlás is szóba jöhet (pl mert nem adsz el semmit, vagy van olyan cím amit sose akarsz) akkor usa storeon kb 13k az új játék. Ha account felezős módszert használsz vmi haverral akiben megbízol s van ps4e, akkor az máris csak 7500 huf!

Szóval nem kell mindent rögtön, boltból, újként megvenni, s máris olcsóbb lesz az.

(#37152) Gebriel válasza mrhitoshi (#37120) üzenetére


Gebriel
veterán

Jaja, azon mosolyogtam én is.. :D

(#37153) SnIp3r válasza losilee1337 (#37135) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

LG Electronics 47LB670V
nekem ez van, sonyt nem próbáltam, nincs rá 1500 eurom :)
az lg-nél sem mindegy hogy az olcsó lg-t nézed vagy azt amelyik 2szer annyiba kerül.

PS4 ID : Kovee1979

(#37154) gyuribácsi88 válasza phgergo (#37140) üzenetére

Legjobb TV játékra, a piacon található készülékek közül a W705B-nek a legalacsonyabb az input lagja (14ms).

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37155) losilee1337 válasza SnIp3r (#37153) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Tudom persze az lg-t is jobbnak tartom mint a samut,a sony persze nagyon jó ott inkább az ár érték arány ami nagyon nem ok.

Psn id: HungaryLosi

(#37156) losilee1337 válasza gyuribácsi88 (#37154) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Nem csak az iput lag számit szerintem hanem a válasz idő (respones time) amiben a 9705 pl verhetetlen a 0,5 ms-el imputlag is 16-20 ms . :R

Psn id: HungaryLosi

(#37157) Tegla80 válasza losilee1337 (#37156) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem kotekszem(csak picit)
En nem tartom mar emlitesre meltonak sem.....regen marka volt,ma mar csak egy "kinai brand" ez is.....
Jah es az input lag.... valamit beneztel....

,mert abban sem az igazi.... En 45ms os tv-t nem vennek..... :DDD
"input lag database" annak akit erdekel mi mennyi,itt utananezhet.....

Sony® & PlayStation®

(#37158) haddent válasza koxx (#37150) üzenetére


haddent
addikt

Euronicsban akkor 226 volt ha jól emlékszem de volt ez a "Sony képátló cm akció" mostmár 260 Euronics esetleg thome 0%THM előfizu mellé én így rendeltem először csak kb. 2 hétig készlethiány volt :W
Ja és 8ms lag azért nem szar :Y

[ Szerkesztve ]

(#37159) Tegla80 válasza haddent (#37158) üzenetére


Tegla80
addikt

Volt ott ennyi is az 50"828. par oran at tarto akcioban..... ;)
(rahuztak a regi akciora az ujat....azt elkelt par tv mire rajottek. :DD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#37160) PistiSan válasza Madwe (#37151) üzenetére


PistiSan
addikt

Na jó, nem a kőkemény szimulátorra gondoltam, sokszor mondják autós ps játékokra hogy arcade jellegű inkább mint szimulátor.
Keresgettem kicsit, és tényleg drága itt helyben, viszont 1 év garanciával árusítják cserébe!

Konzolstudioból rendelt már valaki?
Itt 2 év garanciával adják.
Ezzel szemezek most:
Sony PlayStation 4 (500GB) The Last of Us Remastered játék (PS4)
Ár: 119990 Ft
Model szám: CUH-1000A

A modell szám fura kicsit, szerintetek ez helyesen van feltüntetve?
Itt olvastam az új modellszámú sorozatról, ami elvileg egy két "javítást!?" tartalmaz.
http://www.gamestar.hu/megjelent-az-uj-playstation-4-csak-senki-nem-szolt-rola.html

Ugyan csak itt írják: Az egyik első CUH-11XXA-s konzol a The Last of Us: Remastered csomagban található
Van régebbi verzió és újabb is ezzel a játékkal?

"PS+ akkor kell ha multizni akarsz, csak az ingyenes játékok miatt (egyelőre legalábbis) nem érdemes azt venni..."
Ezek az ingyenes játékok elérhetőek ps+ előfizetés nélkül is?

Milyen játékok vannak, ahol a 2 kontrollert ki lehet használni?
Gondolom az ilyen "verekedős" játékokhoz nyilván kell, de alapvetően jól gondolom hogy a legtöbb játéknak max olyan kétszemélyes módja van, amivel csak multiban lehet játszani?
Gondolkodok nagyon, hogy 2 joyal vegyem vagy maradjak az alap 1 nél egyelőre.

Meddig bírja ez a vezeték nélküli kontroller?
Én még a zsinóros verziót ismertem, illetve lehet ezekben majd akkut cserélni házilag is, ha 1-2...x év múlva már nagyon keveset bírnak?

Minden véleményt szívesen veszek.

(#37161) stilo18 válasza Tegla80 (#37157) üzenetére


stilo18
addikt

Philisnél a 47PFL4307-et hívják gamer tv-nek, ott elképesztően kicsi az input lag!

[link]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37162) Madwe válasza PistiSan (#37160) üzenetére


Madwe
nagyúr

Újonnan 1 évet minden bolt ad minimum :)

Modellszámot nem tudom, mi ott a helyzet...

KS-től sokan rendeltek innen, én pl KVtől, ezek a helyek rendben vannak (KSZ is, bár most a NAV kicsit baszogatja őket :) )

A ps+os ingyenes játékok ps+ nélkül is elérhetőek, de pénzért, nyilván :D

A ds4 6-8 órát bír 1 feltöltéssel, de ha akarod, használhatod folyamatosan bedugva, kábelesen, ha vmiért neked az szimpatikusabb :)

2 kontrollert használó játékaim: fifa 15 (sokat is), rayman legends (4et is), trine 2 (3-at is), injustice, meg egy csomó volt ingyenes ps+ cím (dead nations, pixeljunk shooter stb) szóval azért van pár, de nem lehet velük dunát rekeszteni mondjuk :D

(#37163) tepenzed


tepenzed
őstag

mostanában elkezdtem használni a gold headsetem pc-hez is mivel rohadt kényelmes.

Az lenne a kérdésem, hogy nem lehet valahogy pcn látni,hogy mennyit bír még vezeték nélkül? Illetve, hogy szerintetek bedughatom a telefonomhoz való usb-s töltőbe a kábelt és úgy a falba :D ? Vagy nem ajánlott a ps4-en kivül másról tölteni?

(#37164) tarti19


tarti19
senior tag

Srácok szvsz a ebben a generációban semmi sem fogja úgy meghajtani a ps4-et, hogy az input lag gondot okozzon:P
Vagy várom azoknak a jelentkezését aki érzékeli a 2,4 8,16 ms-os változásokat.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37165) shunter


shunter
aktív tag

Tudom, hogy ez sokaknál felér egy istenkáromlással de nekem a gtaV nem nagyon jön be. Jobban haver akarta megvenni, ő el is van vele. Engem az Online ami érdekelt, de abba is csalódtam. No, mind1 csak gondoltam megosztom. 😊 Létezik ez a fajta embertípus is 😊
Viszont most az akció keretén belül, bezsebeltük a Shadow of Mordort. Na ez most leköt. Nagyon jó game.

(#37166) Tegla80 válasza shunter (#37165) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam nem .
En sem csipem a sorozatot.....irtam is itten a multkor.
Vagyunk igy paran,ne aggodj..... ;)

stilo18
alap 50Hz es tv ,ezert jo neki.
Amugy szinte minden gyarto ilyen kategorias keszuleke megfelelo jatekra input lag szerint.
A gond akkor lep elo ,amikor a fejlettebb modellekben levo elektronika "lassu" es ez altal a kepalkotasa is "lassu" lesz. (mire kiszamolgatja a beszurando dolgokat az ido ugye)
Ebben (is) a Sony van legelol,(fentebb az adatbazis) igy itt kompromisszumot sem kell vallalnod,mert ez minden szempontbol jo. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#37167) Madwe válasza tepenzed (#37163) üzenetére


Madwe
nagyúr

Töltsd amiről csak akarod, lényegtelen miről megy :) Sajnos az akku infot nem lehet kinyerni tudtommal pcn pedig nekem is jól jönne... Amikor már pittyog h merül pánikszerűen rádugom gyorsan a töltőre :D

(#37164) tarti19 mi köze az ilagnak a ps4 erejének kihasználásához? Az ilag a késleltetés, amennyivel késöbb megjelenik a kép a leképzéséhez képest. Autós játéknál pl zavaró. Valamint fps multinál, ahol amúgy is van pinged, amire rájön még a server tickrate-je, a másik pingje, plusz az input lag is. Ott meg aztán minden ms számít :) Amúgy ha 30 alatt van akkor nem nagyon észrevehető, de pl a pro pléjerek pl csben nem véletlen crt monitorokat használnak :D

(#37168) mrterminator válasza Madwe (#37151) üzenetére


mrterminator
aktív tag

+1

(#37169) gyuribácsi88 válasza tarti19 (#37164) üzenetére

Ez most nagyon fájt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37170) Dexar007


Dexar007
veterán

Felejtsetek mar el a leTTeveket..mindegyik szar. Foleg a filipsz gyart ipari hulladekot. Ha mar mindenkepp "ledes" kell,akkor vegyetek Sony-t. Minden masra ott a Panasonic. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#37171) PistiSan válasza Madwe (#37162) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszi!
Meg rendeltem, remélhetőleg sok örömem lesz majd benne :)

(#37172) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#37170) üzenetére

Azért nem gyárt már lassan senki plazmát, mert az a legjobb. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37173) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Deal 3

PS4:
Battlefield 4 Premium Edition
Was €69.99/£54.99/AU$99.95, now €34.99/£29.99/AU$47.95

PS3:
Battlefield 4 Premium Edition
Was €49.99/£39.99/AU$69.95, now €29.99/£19.99/AU$39.95
Additional 20% discount for PS Plus members

PS Vita:
Danganronpa 2: Goodbye Despair Full Game
Was €39.99/£34.99/AU$54.95, now €19.99/£14.99/AU$24.95
Additional 20% discount for PS Plus members

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37174) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#37172) üzenetére


Dexar007
veterán

A hülye fogyasztoi szokasok miatt nem gyart mar senki plazmat. Eleg itt korbenezni,mindenki szar filipszet akar rasozni a masikra. ;]

Give me your cum,bull!

(#37175) A.tessz válasza gyuribácsi88 (#37172) üzenetére


A.tessz
senior tag

Meg a legolcsóbb! :)

(#37176) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Ti hasznaljatok a GTA-ban a depth of field opciot?
Nem tudom eldonteni, azzal jobb, vagy anelkul?

(#37177) Sirandrish válasza d3tox1c (#37176) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nem látsz különbséget akkor nem mindegy? Számodra nem ad vagy vesz el az élményből :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37178) SzlobiG válasza d3tox1c (#37176) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én nem is tudtam, hogy van ez az opció. :D

(#37179) haddent válasza tarti19 (#37164) üzenetére


haddent
addikt

Jelen.
A plazma egy kalap szart nem ér ma már. Nagy, sokat fogyaszt és nagy az input lag. Ha valakinek hasonló kell és költhetnéke van ott az OLED amit akár ki is furhatsz a 4 sarkában és úgy rakhatod a falra mert kb. leszarja a sérülést. Minden értelmes felhasználásra ott a lettévé

tarti19 szerintem addig állj amíg ki nem borul a bili valakinél itt :DDD . Ekkore hülyeséget ritkán olvasni. FPS -nek mi köze az input laghoz? GTA V 30fps és mégis lazán érzem amikor 10ms a tv alapon van, vagy amikor bekapcsolok vmi képjavítást és 20-30. 8 és 2ms -es tv -t te hol látsz egyébként? Nem CRT az? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37180) n000rbi


n000rbi
senior tag

Dragon Age mi a jó francot pörget ennyit a lemezen? A játék már rég indítható, de a lemez nem áll le vagy fél órája (egy install se tartott még eddig) Másnak is ilyen?

(#37181) tarti19 válasza Madwe (#37167) üzenetére


tarti19
senior tag

Természetesen arról, hogy ebben a genben 60 fps sem fogja nagyon veszélyeztetni a ps4-et:) Jah de indie címekben, ahol valóban zavaró lesz az input lag:) Talán jó indulattal 1-2 sport vagy fps cím.
Ez majdnem olyan, mint amikor nagyobb tévét akar az ember, de a többség nem döbben rá , hogy az emberi test korlátozva van, azért megpróbálja elhitetni magával ennek az ellenkezőjét.
Ráadásul 8ms s 2ms között nem kevés felár van, de ha rosszul látom a számokat akkor elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37182) Dexar007 válasza haddent (#37179) üzenetére


Dexar007
veterán

Ezt bemasolom plazma topikba. ;]

Ja,es. :

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#37183) tarti19 válasza haddent (#37179) üzenetére


tarti19
senior tag

Nekem az is jó, ha mutattok klasszikus példákat a kevés fps s input lag s sok fps input lag skálán.
Nem igazán értem, hogy konzolon ez hogy jön ki ennyire. VAgy lehet, hogy ez alapvető pobléma csak nem tűnik fel sokunknál, mert nem annyira érzékeny mondjuk a szemünk. Ilyet el tudok képzelni, mert az emberek nem egyformák.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37184) gyuribácsi88 válasza tarti19 (#37183) üzenetére

Pontosan, "nem tűnik fel" :K

Nekem se tűnt fel, míg el nem kezdtem monitoron játszani. Utána megint tv-n, majd megint monitoron, ég és föld a különbség. Persze ha a tv-nek 20ms alatt van az input lagja az teljesen jó. Ezeknél a sony tv-k-nél ahol 14ms meg 8ms az input lag olyan mintha monitoron játszanál.

Dexar007; légyszíves ne hívd be őket ide :U , kösz. ;]

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37185) Herczi


Herczi
senior tag

Az én Samu ps51e550 tévémnek 16 ms az input lagja ha jól emlékszek, másféléve vettem 160k-ért. Ledbe ennyi pénzért bőven nem kaptam volna ilyen minőséget, vagy méretet. Fogyasztást meg leszarom, az a heti 10-15 óra amit megy nem vág földhöz.

(#37186) Tegla80 válasza Dexar007 (#37174) üzenetére


Tegla80
addikt

En spec elismerem a plazma tudasat,De 1ut elni vele nem tudnek a hatranyai miatt.Mivel ezzel nem vagyok egyedul(mondhatom,h mi voltunk/vagyunk tobbsegben),ezert kihalt a technologia. Ha nem jart volna ennyi kompromisszummal a plazma lete,akkor a mai napig elne a technika es lehet mindenki azt valasztana.

Sony® & PlayStation®

(#37187) Bencus88 válasza n000rbi (#37180) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem nagyon pörgette elején, játszottam pár órát most már úgy néz ki beállt rendesen és csöndbe van :DDD

amúgy kegyetlenül tetszik a játék alig tudom abba hagyni :)

(#37188) n000rbi válasza Bencus88 (#37187) üzenetére


n000rbi
senior tag

Most már oké nálam is, csak a másolás tartott szokatlanul sokáig. :)

[ Szerkesztve ]

(#37189) Madwe válasza haddent (#37179) üzenetére


Madwe
nagyúr

A 2 és 8mst én se tudom honnan veszi... Viszont fps is ad ilagot. 30fps 33.3333at, 60 csak 16.6666ot. De pont amiatt is fontos, mert fps is van h 30 vagy alatta van. Mert arra rájön meg a tv input lagja. S bizonyos szint felett zavaró. Ha végtelen fpsed van s abból nincs ilag akkor pont h elég nagyobb ilagos tv is ugyanahhoz a szinthez. 30ms input lag tv-nél mar teljesen elfogadható, de minél kisebb annál jobb... Multinál ugye meg van a tv input lagja, az fps miatti késleltetés, a Ping és a szerver tickrate is, uh annál a legfontosabb.

(#37190) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#37191) Sirandrish válasza oriic (#37190) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kizárólag PC-re? Ilyet se gyakran olvasni, főleg verekedős játéknál.
Oké..osztozik a PS4el de még így is hihetetlen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37192) cyberkind válasza oriic (#37190) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem nem izgat, jövőre úgy is jön a Mortal X, mondjuk az ilyen verekedős játékokat sose szerettem, de a Mortalt meglessük.

Paranormal Cocktivity

(#37193) Madwe válasza oriic (#37190) üzenetére


Madwe
nagyúr

ráadásul apple tipusú reklámban, fura :D

(#37194) oriic válasza Madwe (#37193) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja az meg a másik. :D

Live-Die-Respawn

(#37195) Dexar007 válasza Tegla80 (#37186) üzenetére


Dexar007
veterán

Az ujakat mar igencsak nehez "beegetni",ha erre gondolsz. DE(!) meg ha sikerulne is,sokkal kevesbe zavaro egy 4x4 centis logo nyoma bizonyos szinu hattereknel,mint egy x colos tv szar kepminosege terulete 100%-an. :P

haddent Egyebkent mit szolnal ahhoz,ha azt mondanam,hogy a plazmak valaszideje 0.001ms? :U

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#37196) Madwe válasza Dexar007 (#37195) üzenetére


Madwe
nagyúr

Válaszidő és input lag nem ugyanaz!

(#37197) Tatyla válasza Dexar007 (#37195) üzenetére


Tatyla
őstag

Szerintem már csak te egyedül használsz plazma tévét...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#37198) haddent válasza Herczi (#37185) üzenetére


haddent
addikt

Ezzel nem értek egyet, a LED nem csak egy marketingszöveg és nem csak a fogyasztás kevesebb, hanem a háttérvilágítás is jobb. Szóval nem biztos, hogy valóban jobb minőséget kaptál így.

Dexar007 nem láttál még rendes panelt te sem :DDD Plazma halott. Majd az oled átveszi a helyét összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

(#37199) Dexar007 válasza Madwe (#37196) üzenetére


Dexar007
veterán

Ezt ne nekem magyarazd. O kerdezte meg par sorral feljebb,hogy ,,mi ez crt?" ;]

haddent: Valamikor biztos. Remelhetoleg 4-5 even belul.Amint lehet kapni normalis 65"-os oled-et elfogadhato aron,lecserelem a mostanit.
Addig is pedig nem veletlen,hogy a jelenleg kaphato ( pontosabban mar nem kaphato) legjobb tv-k meg mindig a plazmak. :)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#37200) haddent válasza Dexar007 (#37199) üzenetére


haddent
addikt

... kinek és mire. Ha csak filmeket néznék és rengeteg pénzem lenne akkor jó hát persze miért ne már ott az OLED.
"a jelenleg kaphato .. legjobb tv-k meg mindig a plazmak" és ki mondja ezt? Ja egy utolsó szamuráj plazma tulaj. Elhiszem, hogy jó cucc, de ajánlom nézz meg élőben egy mostani új VA paneles tv -ét. :R (ettől függetlenül te szeretheted a plazmát jobban és használd egészséggel csak ne akard mindenkire ráerőltetni, mert hülyeség..)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.