Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38551) Sirandrish válasza sting2 (#38550) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja...ha sokat használod rosszul leszel tőle ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38552) RunnyJuggler válasza varadigabor (#38549) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hat ez az eddigi legnagyobb frissites, es a megjelenes ota erre var mindenki (gta online). Meg az eddigi ingyenes dlc-kben is sok tartalom volt :)

(#38553) Tatyla


Tatyla
őstag

US store nem frissül kövi holiday akcióra...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38554) sting2 válasza Sirandrish (#38551) üzenetére


sting2
addikt

Tudatosan " kábítószerezem "... :Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#38555) Sirandrish válasza sting2 (#38554) üzenetére


Sirandrish
legenda

De a mértékre azért figyelj oda :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38556) barack1997


barack1997
senior tag

Mondom mivel az Advanced Warfare multija nem jön be és még nincs is meg, akkor gondoltam bepróbálkozok a Ghosts-al. Esélyem nincs, de viccet félretéve, pedig talán nem lennék annyira balfasz, de esküszöm kontrollerrel képtelen vagyok élvezhetően játszani.

A másik meg az, hogy egy laggos mocsok egy év után is a játék. :(((

(#38557) shunter válasza bordi10 (#38460) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez gondolom az ORB féle Stick kupak. Nekem is ilyen van. Ajánlanám, h cseréld fel a kettőt. A homorú legyen a jobb oldalon. Az a magasabb. Így nagyobb az erőkar azaz könnyebb/finomabb a mozgás.
A bal oldalra azért jobb a a domború, mert nem magasít sokat + "húsosabb" az éle, így pl sprintnél kevésbé vágja az ujjad.

[ Szerkesztve ]

(#38558) gyuribácsi88 válasza sting2 (#38550) üzenetére

Akkor az én immunrendszerem igen erős lehet, mert elég hamar le tudtam róla jönni. :DDD Majd te is lejössz róla mikor már 2-300x csináltál meg egy strike-ot. Ha nem lenne más játékom se játszanék vele, olyan szinten monoton és vontatott egy idő után hogy az valami borzalom. Kapják is érte a savat rendesen, a Destiny 2 eladási adataival már nem fogják a mellüket verni.

Kár érte mert egy nagyon jó és tartalmas játék lehetett volna, csak az 500 millióból nem kellett volna 450-et a marketingre elverni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38559) RunnyJuggler válasza barack1997 (#38556) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én x360-on játszottam vele még amikor megjelent. Hát az első héten mindenki eladta, mert annyira élvezhetetlen volt a játék. Pedig nagy COD fan-ok voltunk mind, addig...

(#38560) stilo18 válasza barack1997 (#38556) üzenetére


stilo18
addikt

Lagkompenzáció, ne mérgelődj :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#38561) Thodeus


Thodeus
aktív tag

US store 3. hét.

(#38562) ujhelyiferi


ujhelyiferi
tag

Ps4 vásárlását tervezem milyen accountot érdemes csinálni?Miért?

(#38563) Xirtam válasza ujhelyiferi (#38562) üzenetére


Xirtam
veterán

Magyar, mert hivatalosan lassan csak magyar regisztrációhoz való PSN termékeket lehet vásárolni az üzletekben.

(#38564) Sirandrish válasza ujhelyiferi (#38562) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenfélét és hogy ne maradj le semmiről.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38565) shunter válasza gyuribácsi88 (#38493) üzenetére


shunter
aktív tag

Egy 2.VH s nextgen partraszállásra én is kiváncsi lennék. Story szinten nagyot ütne. De multiba annak a kornak a fegyverei, cuccai eléggé vérszegény lenne. Kevés kütyü,fegyverre szerelhető bizbasz. Nemtom, nekem hiányozna az a sok tech cucc.

(#38566) ujhelyiferi válasza Xirtam (#38563) üzenetére


ujhelyiferi
tag

Köszi a segítséget, olvastam itt UK-t meg USA-t gondoltam letisztázom,köszi +1x.

(#38567) Def26 válasza ujhelyiferi (#38566) üzenetére


Def26
félisten

kiskapuk mindig lesznek. csinálj azért usa -t is, ha olcsón szeretnél vásárolni. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38568) barack1997 válasza stilo18 (#38560) üzenetére


barack1997
senior tag

Legszívesebben felvenném videóra, ahogy darabokra töröm a lemezt, (tokot nem, mert az többet ér) rálocsolok egy deci féktisztítót, végig nézem, hogy porig ég a lemez, de közbe, hogy hasznos is legyek, azért a cigimet begyújtom rajta. :W :W :W

(#38569) Tegla80 válasza Xirtam (#38563) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez milyen hittérítő duma? :DDD
Vasarlasra csakis US meg most is,mert 2en osszeallva 30$/one day digit game :K .....
a lemez meg marad a polcon. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#38570) ujhelyiferi válasza Def26 (#38567) üzenetére


ujhelyiferi
tag

Jah hogy mindegyik típusban mindig más akciók vannak?

(#38571) Xirtam válasza Tegla80 (#38569) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem hittérítő duma, de hivatalosan a SONY Magyarországra csak magyar PSN termékeket hoz.

(#38572) Def26 válasza ujhelyiferi (#38570) üzenetére


Def26
félisten

ja. na meg a magyar az egyik legdrágább store.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38573) Tatyla válasza Thodeus (#38561) üzenetére


Tatyla
őstag

Na ebben sincs semmi ami érdekel, talán majd az utolsó hétre beraknak valami értelmeset...

Ja amúgy kijött az AC Unity patch

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38574) Def26 válasza Xirtam (#38571) üzenetére


Def26
félisten

ez legyen a sony baja. :D Te is agymosáson mentél át vagy mi a szösz? régebben még fújtál a magyar store -ra. mi ez a nagy fordulat? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38575) Tatyla válasza Xirtam (#38563) üzenetére


Tatyla
őstag

/facepalm
Nem baj majd megy hozzátok Berki Krisztián vásárolni...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38576) xenom0rph válasza shunter (#38565) üzenetére


xenom0rph
őstag

COD2 multit hányan játsszák a mai napig? :C Nem lenne gond azzal sem ,ha jól kiviteleznék.

halahala

(#38577) Tegla80 válasza Def26 (#38574) üzenetére


Tegla80
addikt

Kap limitalt gepet...... tuti szorosabb lett/lesz a kapcsolatuk a Sony val es azert a hitterito duma. (Vagy csak nem fogy a lemezes gamma idehaza....En pl 1db ot sem vettem 1ev alatt. :DD )

Sony® & PlayStation®

(#38578) Madwe válasza Xirtam (#38571) üzenetére


Madwe
nagyúr

De mi az hogy magyar psn termékeket? a ps4 bármilyen reget elfogad és lejátszik. Ha magyar lemezt vesz és akar dlc-t, ahoz hu reg kell, de ezt hangoztatjuk is :) Viszont a digit vásárlásnál hót mindegy... nem értem, mi változott, miben lenne szűkítés? fura, mert kb pont ma írtad boxnál, h egyik legjobb funkciója, h könnyű az országváltás, itt meg jössz ezzel. Lehet tudsz valamit, de ennyiből én pl nem értem mi változott, miért kéne hu reg csakis? Ugyanannyira jogtiszta az usa reg mint boxon (semennyire...)

(#38579) Def26 válasza Tegla80 (#38577) üzenetére


Def26
félisten

pff. hát lemezest és se vettem és szerintem nem is fogok. mindkét gépen iszonyat jó akciók vannak az online store -okban és ebbe a versenybe egyre inkább tudnak beleszólni a lemezes játékot áruló boltok.
a tök hivatalos "active user" és "home user" is csak rúg rajtuk...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38580) Vasy09


Vasy09
őstag

Olvasom itt a hozzászólásokat, de kicsit most én is megkavarodtam, akkor hogy is van ez? Csinálni kell egy magyar reget, meg egy USA reget is? De gondolom amit az USa reggel töltök le, azt a magyar profillal nem tudom lejátszani, és fordítva?! :F

Gamertag: Vasy09

(#38581) optikal


optikal
tag

Lehet tudni hogy az új helin lesz rakéta is vagy csak gépágyú? Mert akkor nem venném meg most a Buzzardot hanem várnék vele.

PSN:Optikal89

(#38582) varadigabor válasza optikal (#38581) üzenetére


varadigabor
senior tag

Két heli is lesz, szerintem az egyiken 2 oldalon mingun elölről 1
Másikon gondolom rakéta meg gépágyú, az komolyabbnak tűnik mint a buzzard

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#38583) gyuribácsi88 válasza shunter (#38565) üzenetére

A WAW-ban is volt elég fegyver, nem volt semmi high tech szar, mégis a legjobb multiplayer élményt nyújtó COD rész volt (nem csak szerintem) ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38584) Thodeus válasza Vasy09 (#38580) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ha az usa accod primary-re van állítva, akkor az összes többi acc eléri annak tartalmát, ugyanez vonatkozika többire is.

[ Szerkesztve ]

(#38585) Thodeus válasza gyuribácsi88 (#38583) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Sokak szerint meg a 2. vagy/és a 4. Na most ez ilyen dolog...

(#38586) shunter válasza xenom0rph (#38576) üzenetére


shunter
aktív tag

Az oké, h NEKIK jó a régi kor, de NEKEM fura lenne. Hiányzona a sok tech kütyü. Régi Cod ok multi szinten kimaradtak nálam. Nem régóta kockultam be. Kb mw3 volt az első Cod om, előtte CS volt. Cod1 és utódaival nyomultam de csak Single. Viszont abba igazad van, h csak kivitelezés kérdése az egész. Uh majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#38587) xenom0rph válasza shunter (#38586) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha viszont előtte cs volt ,abban sincs sok modern kütyü, max a decoy ami újabb dolog de a többi az mind volt a II. VH folyamán maximum más formában, megvalósításban

halahala

(#38588) shunter válasza gyuribácsi88 (#38583) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez megint OK, csak ügye tudjuk azt is, h a nosztalgia érzés kicsit színez az élményeken. Abba az időszakba jó volt, de most már lehet fura lenne. (még talán neked is) De mondom ez nagyon egyén függő. Kinek mi...

[ Szerkesztve ]

(#38589) RunnyJuggler válasza shunter (#38586) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát én nem bánom, ha nem lesz falon ugrálás meg falon át látás...

(#38590) shunter válasza xenom0rph (#38587) üzenetére


shunter
aktív tag

Igen. AKKOR jó volt. Mert akkor csak az volt. Nem véletlen nem játszok napjainkba CS vel. A CS ahogy van jó de nem akar fejlődni. Pl nincs benne fegyver archoz emelés. Aminek már SZTEM alapnak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

(#38591) stilo18 válasza gyuribácsi88 (#38583) üzenetére


stilo18
addikt

Nálam CoD2>Modern Warfare >MW2>BO >MW3 itt nagyon nagy üres hely..... >BO2>AW>Ghost.... WAW valamiért kimaradt!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#38592) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kozben kint van az Assassins Creed: Unity 1.4-es javitasa. Allitolag sokat dob a teljesitmenyen.

(#38593) RunnyJuggler válasza stilo18 (#38591) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem a BO2 a kedvenc codjaim közé tartozik. Szerintem nagyon jól eltalálták, mondjuk már akkor sem tetszettek ezek a jövőbeli kütyük, de megvoltam velük.

(#38594) Madwe válasza shunter (#38590) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az kéne még csak hogy ads legyen benne! elég az az augnál a nooboknak :D

(#38595) xenom0rph válasza ForRedGlory (#38592) üzenetére


xenom0rph
őstag

Kár, hogy így kéne kiadni a játékot nem az ,hogy még 4 patch jön hozzá (mire kb mindenki kijátszotta aki megjelenéskor vette)

halahala

(#38596) d3tox1c válasza Xirtam (#38563) üzenetére


d3tox1c
senior tag

😆
Ezt ugye poennak szantad? 😀

(#38597) bordi10 válasza shunter (#38557) üzenetére


bordi10
senior tag

Oké, letesztelem :D

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#38598) haddent válasza Tatyla (#38575) üzenetére


haddent
addikt

Te se vártad el ,hogy azt mondja majd, hogy USA, mert ott kevesebb, mint fele annyiért tudtok ketten játékot venni mint nálunk a KV -ban, ugye? :DDD Ez a hivatalos meg lejárt duma amúgy is. A Sony rendez minden garit feltéve, hogy van rendes számla hozzá. Még ha épp egy nav által kifosztott üzletből származik is

(#38599) barack1997


barack1997
senior tag

0-31-es K/D után én köszönöm szépen itt CoD Ghosts-ot és lehet a PS4-et is befejeztem. Nem lelem benne örömömet, max inkább agyérgörcsöt kapok.

(#38600) shunter válasza barack1997 (#38599) üzenetére


shunter
aktív tag

Ne add fel! Minden kezdet nehéz.
Ha idegen a kontroller akk egyenlőre inkább csak Single gémeket eröltess. Az majd beszoktat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.