Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) Sirandrish válasza hulkobb (#37650) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kiszakad a joy?? Középen a tapi rész vagy mire gondolsz?

De lényegtelen..vidd vissza..mond hogy szar kérsz újat kész :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37652) hulkobb válasza Sirandrish (#37651) üzenetére


hulkobb
tag

A gumi !Mind a kettőn totál kivan szakadva már szinte csak a muanyag látszik csak,de gondolom erre nem érvényes a gari (R3 meg az L3 ra gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#37653) Sirandrish válasza hulkobb (#37652) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát arra lehet nem de a beragadt R2re biztosan..ha más nem legalább kitakarítják, de szerintem cserélniük kellene majd.

Egyébként ilyen rengeteget játszol vagy ilyen sz*r a joy? 1 évesnél sokkal nem lehet régebbi de már kiszakad, beragad meg ilyenek? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37654) phgergo


phgergo
aktív tag

Mostansag ti mivel toljatok?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#37655) Gijon válasza Madwe (#37646) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem lesz,..van már. :K

(#37656) hulkobb válasza Sirandrish (#37653) üzenetére


hulkobb
tag

Már hivatalos megjelenés előtt megvolt pult alól :D Nem játszok sokat,már az első napoknál láttam hogy pár FIFA party és ennek vége -.-

(#37657) Dexar007 válasza haddent (#37644) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat te tenyleg beteg vagy.

Vicces ""fizikarol"" beszelni egy arkados fszzopasnal. Ha ez neked annyira fontos akkor menj iRacingezni.

Give me your cum,bull!

(#37658) N@idia válasza phgergo (#37654) üzenetére


N@idia
őstag

Én Gta V-el és ha minden jól megy akkor a héten már az FC4-et is nyúzni fogom.Karácsonykor pedig az AC Unity is meglesz :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37659) phgergo


phgergo
aktív tag

A diabloval senki se tolja?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#37660) Sirandrish válasza hulkobb (#37656) üzenetére


Sirandrish
legenda

De akkor ez egy kalap f*s már nem azért.
1 évet nem bír ki? Remélem kitalálnak valami 2.0ás controllert mire én venném a gépsast :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37661) sting2


sting2
addikt

Budapesten hol lehet kipróbálni a Driveclub -ot?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37662) nugat


nugat
tag

aki gariztatott mar posta segitsegevel kontrollert (konzolokszervize): kb. mennyi idot vesz igenybe?

[ Szerkesztve ]

(#37663) Mrdevil válasza sting2 (#37661) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem pl Konzol Boltokban, mondjuk Konzol Világ, szerintem ha megkéred őket berakják neked, ott van több gép is.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#37664) Def26 válasza Mrdevil (#37663) üzenetére


Def26
félisten

vagy nálad. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37665) Mrdevil válasza Def26 (#37664) üzenetére


Mrdevil
addikt

Humor Herold...... Jaaajjj Atti,Atti...... :DDD :D Itt nálam a szobában nincs konzol bolt, bár lassan már alakul. :DDD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#37666) tarti19


tarti19
senior tag

Nekem az a bajom a UC4 esetében a látottakkal, hogy az ACU látványvilága bőven ráverne, ha azt a buta, korcs, semmirekellő motort kidobnák s fejlesztenének egy valós nextgen alapot.
Persze valószínűsítem, hogy ez még régi build, de itt akár elég is lenne én azt mondom. Bőven elég már ez:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37667) mrterminator


mrterminator
aktív tag

:Y

(#37668) RunnyJuggler válasza phgergo (#37654) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Most Far Cry 4, aztán havertól kölcsön lesz kérve a unity, majd utána dying light, ha megjelenik. :)
Lesz ám itt mivel játszani dögivel, márciusban hardline :D

(#37669) Tegla80 válasza mrterminator (#37667) üzenetére


Tegla80
addikt

Szep,szep mert a kulcsinnel nincs is baj,de a belso ertek meg a gt6 nyomaba sem er....
En meg azt ertekelem egy autos jateknal....
Szoval ez sosem lesz az En gammam barmit is csinalnak vele.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#37670) sting2 válasza Tegla80 (#37669) üzenetére


sting2
addikt

Szóval te szeretsz " beszélgetni is a nővel ".... :))

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37671) gyuromoj válasza kovsol (#37616) üzenetére


gyuromoj
veterán

Lehet igazad van. Mivel FPS-t csak és kizárólag PC-n vagyok hajlandó játszani. Minden másra elég lenne a konzol. Majd csak Uncharted 4 megjelenéskor akarok venni, addig csak összejön rá a pénz és pár játékra. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#37672) mlinus válasza mrterminator (#37667) üzenetére


mlinus
őstag

fotómód.. azért ennyire nem szép játékban :DDD
de próbáljátok ki. norvégia, hajnali 3 vagy 4, storm és magas csapadék.

már egy ideje ezzel szórakozok, imádom.. :D

(#37673) RunnyJuggler válasza mlinus (#37672) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Persze.
Ilyen képet bármilyen játékról lehet csinálni, csak épp a valóságban nem így néz ki :D

(#37674) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Valaki próbálta ezt a Far Cry 4 Demo-t. Beaktiváltam a kulcsot, mégis azt írja hogy vegyem meg a teljes játékot, vagy kérjek meg egy havert hogy adjon kulcsot. :(

(#37675) RunnyJuggler válasza WaterWawe (#37674) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekünk sem sikerült haverommal. Elküldtem neki a kulcsot, letöltött valami 4 gigát, de nem sikerült játszanunk.

Ugyanazzal a barátommal a share play sem működött egyikünknek sem, mert gyenge kapcsolatra hivatkozott...

[ Szerkesztve ]

(#37676) shunter válasza Dexar007 (#37657) üzenetére


shunter
aktív tag

Jajj, hagyjuk már ezt a "szakújságírók" pontozását. Abszolút nem mérvadó. Mindenki maga eltudja dönteni, h tetszik e neki az adott cím vagy se. Aki erre nem képes azt egy életképtelen ember. Akinek a szájába kell rágni minden szart.

[ Szerkesztve ]

(#37677) shunter


shunter
aktív tag

Na egy kis érdekesség. Mit is hozhat a jövő! 😊

http://m.hwsw.hu/cikk.php?id=53292

(#37678) d3tox1c válasza Sirandrish (#37653) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nem ertem.... hogy jatszotok ti? :o
Egyebkent en megeloztem a bajt:vettem ra kupakot :D

(#37679) d3tox1c válasza phgergo (#37654) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Fifa15
Gta V
(egy darabig nem is kell mas :p)

(#37680) RunnyJuggler válasza d3tox1c (#37678) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én is nézegettem, de nem értem, hogy az mi. valamiféle kontrollfreek? Egyébként akarok venni egy ideje kontrollfreek-et, de nem akarok külföldről rendelni. Nem tudjátok, honnan tudnék szerezni?

(#37681) Sirandrish válasza d3tox1c (#37678) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még sehogy..legalábbis PS4el.
Linkelnéd hogy mit vettél rá? kíváncsiságból.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37682) d3tox1c válasza RunnyJuggler (#37680) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ez csak egy kis gumi kupak,en pl. azert vettem, mert nekem a ps3 joy utan valahogy nagyon furcsa volt a kar a negyesen.
Utana olvasgattam hogy a kupaktalan:D karok nagyon kopnak, szoval duplan jol jartam vele.

(#37683) RunnyJuggler válasza Sirandrish (#37681) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Szerintem erre gondolunk: https://www.gameshop.hu/playstation4/ps4-playstation-4-controller-thumb-grips/12743

Most akciós, úgyhogy szerintem rendelek is egyet, mielőtt még elkopnak a karok :)

(#37684) Sirandrish válasza RunnyJuggler (#37683) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ötletes kis cucc, de elég szomorú hogy a felhasználónak kell a kopás ellen védekeznie :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37685) RunnyJuggler válasza Sirandrish (#37684) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én nem tudom, hogy mennyire kopik, de elég masszívnak tűnik, úgyhogy nyúzni kell ahhoz, hogy elkopjon...

Én csak kényelem miatt fogok ilyet venni :)

(#37686) Sirandrish válasza RunnyJuggler (#37685) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem erről beszélek hanem a gyári "gombáról" :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37687) RunnyJuggler válasza Sirandrish (#37686) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én is arra mondtam, hogy masszívnak gondolom. Csak nekem kicsi az 360 kontrollere után.

(#37688) Sirandrish válasza RunnyJuggler (#37687) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fentebb írták hogy már "kiszakadt"..és elvileg semmi extrém használat nem volt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37689) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#37690) Sirandrish válasza oriic (#37689) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah de ez a HD Remaster Remastere vagy hogy van ez?:DDD
Amúgy új játékot nem akarnak kiadni PS4-re? Vagy a Remaster azt jelenti hogy "közvetlen folytatás"?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37691) oriic válasza Sirandrish (#37690) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, a Remaster azt jelenti hogy: "nesztek kötsögök nem kaptok új részt inkább kiadjuk az egyik retro epizódot újrahádésítve, hogy a "régen minden jobb volt" rajongói oda legyenek meg vissza, miközben mi egy másik rész PC-s verzióját csesszük el, és közben pár évente bejelentjük hogy igen készül az új rész. Jön, majd egyszer. Mivel Blizzardnál menő a Soon, mi új kifejezést találunk ki. Super Sooon. Szóval jön. De előbb kiadjuk az összes rész HD verzióját remasterelve, kivéve az FF7-8-9, mert azokat nem lehet megcsinálni olyan nagy munka. Közben kiadjuk telefonokra is, free-to-play játékként, ahol pénzért kiválthatod azt hogy legyőzz egy szörnyet.

Mindeközben Only Japán megjelenéssel jön az FF táncjáték, az FF ritmusjáték, az FF főzőcskejáték, az FF felnőtteknek szóló erotikus játék, mindezeket megspékelve Oculus Rift támogatással és 4D hatásokkal. Nyugati megjelenések kizárva, rajongói fordításokat töröltetjük a zinternet bugyraiból is.

Hja és mondtuk már hogy jön az új Kingdom Hearts is? Kizárólag Japánba. Mobilokra. Japán mobilokra. Super Soon. "

De jön az új nagygépes rész is. Super Soon.

;] Bocsi, este van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37692) Sirandrish válasza oriic (#37691) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezen most jót kacagtam :DDD
Viszont ez akkor is poén mert az X és X-2 már PS3ra kijött HD-sítve..szóval ezt most duplán HD-sítik?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37693) oriic válasza Sirandrish (#37692) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, ugyanazt adják ki, csak full HD-ben, meg gondolom 60fps sebességgel. Meg talán egy két extrával.

Live-Die-Respawn

(#37694) Sirandrish válasza oriic (#37693) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja értem..mert azt a PS3 nem bírta volna :P

De én majd csak PS5ön veszem meg 1440p-be 120FPS-el mert úgy is jön arra is ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37695) Mister_X válasza oriic (#37693) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"ugyanazt adják ki, csak full HD-ben" - rimééék!!! Final Fantasy X/X-2 HDHD The Fejőstehén Edition.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37696) gyuribácsi88

sóhaj

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37697) mrterminator válasza RunnyJuggler (#37673) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Fuh, hát Ti el vagytok tévedve, full ugyan az a grafika a photo modba is, csak megtudod állítani az időt meg a kamerát máshova helyezni, direkt olyan képet linkeltem amin nincs se fókusz, se expozició módosítva . Ez az ingame graf csak más kamerából. Ezt a régi Photo mód beidegződést el lehetne felejteni, ami GT5-ben vagy forzákban volt. Játszani kellene a játékkal nem csak videókról ítéletet mondani :D

(#37698) tarti19 válasza mrterminator (#37697) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem-nem, mindegyik játékba a fotó mód kicsit vagy nagyon javít a minőségen :P
Itt is így van. Ezt leszámítva az időjárási elemek bődületesen szépek.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37699) mlinus válasza mrterminator (#37697) üzenetére


mlinus
őstag

:DDD ne mondjad már.. igen, szép a driveclub, konzolon a legszebb, de a photo mód rak rá utóeffekteket, látni ahogy kisimulnak az élek ha úgyhagyod a kamerát pár másodpercre..

(#37700) cyberkind válasza shunter (#37676) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, én is emiatt vettem Ps helyett boxot, mert nekem Horizon stílusú autósjáték kellett. :)

(#37701) WaterWave
Mindennap olvasom a topicot és figyelemmel követem, csupán ennyit. ;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.