Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) Xirtam válasza gyuribácsi88 (#38294) üzenetére


Xirtam
veterán

Szomorú , ha így látod. A kedvenc szériám a Forza ezt nem tagadom és nyíltan is vállalom. Ettől függetlenül próbálom objektívan nézni a DC-t is. Egyrészt mert autó szerelmes vagyok, nem beszélve arról, hogy minden amiben van Ferrari az kötelező.

De dicséretes, hogy egyeseket leszámítva az észrevételeidet, véleményedet normálisan letudod írni. :R

[ Szerkesztve ]

(#38302) RiseOfEvil válasza Sirandrish (#38290) üzenetére


RiseOfEvil
tag

Hát ha ezt a pc-t tuningolnád a vagyonod rámenne!!! :D
Eddig ps3 mon nyomtam

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#38303) Xirtam válasza RiseOfEvil (#38302) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez is hülyeség szerintem! :D De ma ellenségé válok mindenkinek a fórumon!

PC-re eleve sokkal olcsóbban tudsz bármilyen játékot venni mint jelenleg nextgenre. Nézzük úgy, hogy adott emberünk mindent a megjelenés napjától akar játszani, és nem érdekli a használt piac!

Már is egálban van a PC vs. Konzol, mert amit spórol a PC-s játékokon elkölti HW-re. Még ha az optimalizálatlan is marad.

(#38304) thrill


thrill
tag

Most kezdtem PS4-en. Jobbak ugyan a kontrollernek a trigger gombjai, de még mindig nem az igazi. PS3-on voltak ezek a kis kiegészítők, itt nem lehet ilyet kapni? Kerestem, de nem találtam.
http://cdn-a.verkkokauppa.com/960/images/76/2_69064-494x296.jpg

(#38305) Herczi válasza Madwe (#38300) üzenetére


Herczi
senior tag

Multi játékokat azért szeretem jobban, mert fejlettebb az "AI". :DDD Na jó nem minden esetben. ;]

(#38306) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Látom miattam indult el a dc<------->horizon2 "háború" ! Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Még egy utólsó kérdés a témával kapcsolatosan:
Próbáltátok már a dc-t karral játszani?
Mennyire irányítható?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#38307) Newyorker


Newyorker
addikt

Gta-ba hogy lehet kézifékest dobni?! Illetve az 1 millió follárt aktiválni!?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#38308) Csillag01 válasza Xirtam (#38299) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Nem vagyok dc fan tevedsz. Sot meg sincs a jatek. En csak megneztem 2 videot amibe ossze hasonlitjak grafikailag a fh2 stb-vel, es en azt latom hogy fenyevekkel szebb az osszesnel. Az fh2 szebb? Mintha a need for speed 3 (1998) jatek lenne a dc kepest.Nezd mar meg az autokat a forgalomba, mert vmi vicc milyen kidolgozatlan pl a busz. Nemis ertem hogy mondhat vki ekkora b9szmeseget. De hadjuk.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#38309) k4rL^ válasza Newyorker (#38307) üzenetére


k4rL^
senior tag

Kézifék alapbeállítással az R1, játékpénzt pedig a PS Store-ban tudod aktiválni a GTA-n belül, menüben.

(#38310) steeel35 válasza Csillag01 (#38308) üzenetére


steeel35
tag

Szerintem is "hadjad".

(#38311) Do0ma válasza RiseOfEvil (#38240) üzenetére


Do0ma
újonc

Nekem fehér PS4-em van (Far Cry 4 Bundle). Múlthét csütörtökön rendeltem a KonzolStudió-tól, most szerdán érkezett meg, minden rendeb van vele számlát is adtak és 2 év garanciát kaptam, és mindez 126.990Ft volt.

A gépről meg annyit hogy PS3 után a gyorsasága a gépnek nagyon durva, mindent olyan gyorsan csinál hogy csak pislog az ember.

(#38312) RiseOfEvil válasza Do0ma (#38311) üzenetére


RiseOfEvil
tag

Köszi!!
Sztem én is ilyet veszek!

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#38313) varadigabor


varadigabor
senior tag

Szerintetek lesz Gta 5-hőz komolyabb single dlc? Mint pl: Ballad of gay tony

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#38314) RunnyJuggler válasza Do0ma (#38311) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem gondjaim vannak a gyorsasaggal gyakran. Peldaul az uzeneteket marha lassan tolti le neha. Kiirja, hogy kaptam uzenetet, de mire letolti van, hogy 3-4 perc is eltelik.

(#38315) Newyorker válasza k4rL^ (#38309) üzenetére


Newyorker
addikt

Thx! Mégegy olyan kérdés, h az elején vagyok a singlének, kb 5%, de most valahogy nincs mit csinálni! Nem hív senki :S hova kell menni, h menjen tovább a móka?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#38316) Do0ma válasza RiseOfEvil (#38312) üzenetére


Do0ma
újonc

Jó döntés és a KonzolStudiót csak ajánlani tudom, minden rendben van velük + 2 év garancia minden gépre (alapból), és jók az áraik, na meg valaki írta itt hogy itthon nincs Far Cry 4/GTA V Fehér PS4 bundle. Hát de van, nekem teljesen eredeti csomagolásban jött a fehér Far Cry 4 bundle-m. Nagyon szép a fehér gép, és a joystick is gyönyörű és kényelmes. A gép nagyon halk, és már megint csak pislogtam amikor 1 perc alatt felrakta a Far Cry 4-et ami 27 GB-s. Még egy ACU-t kell szereznem idén. Nah megyek vissza játszani.

U.I. ha van bármi kérdésed a géppel kapcsolatban nyugodtan írj privátot vagy írj itt.

(#38317) Madwe válasza Newyorker (#38315) üzenetére


Madwe
nagyúr

A térképen keress missziókat (betűket). Amilyen színű, olyan karakterrel kell odamenni. Vagy hosszan nyomod a lefele nyilat a karakter választáshoz, ott számmal kiírja hogy mennyi küldetése van. Nomeg néha van olyan küldetés, általában heist, amihez kell 1-2 dolgot teljesíteni, pl lopj el egy tűzoltó kocsit, ezt a bal felső sarokban mindig kiírja, ha rá váltasz arra, akivel végre hajthatod, de ez csak késöbb lesz sztem. Biztos van a térképen jópár missziód!

(#38316) Do0ma nem azt mondták h nincs, hanem hogy hivatalosan nincs :D bárki becsomagolhat mellé játékokat :D

[ Szerkesztve ]

(#38318) szasanyi válasza Dexar007 (#38276) üzenetére


szasanyi
félisten

Megfelelő helyről beszerezve 7-12k áron beszerezhető 1x játszott és új PS4 játék szóval 15k+ áron kábé egy darabot sem vennék. :N Gyűjteni sem tervezem, mert nem követem el 2x ua. a hibát. Account megosztas nem hiszem, hogy szóba kerülne, ahhoz megfelelő és megbízható partner (ismerős) kéne, aki nem biztos, hogy lesz.
Tehát továbbra is gamer PC + marad a PS3, vagy átlagos PC + PS4 verzió lesz. Azért 90k+ mert csak a GTX970 jönne szóba, mivel a fogyasztás és teljesítmény egyszerre csak azoknál jó, és biztosan elég kompromisszum mentesen 1080p felbontáshoz. Mint mondtam vizuális típus vagyok

kovsol: igen, ha úgy állítod be! De a lényeg, hogy akár a konzol akár a TV skálázza fel 1080p-re az egyébként alacsonyabb felbontású videótartalmat de az sosem lesz olyan mint a natív 1080p - ez tény, nem vita tárgya. Sajnos én látom is, különben egyszerűbb és olcsót lenne / lett volna minden.

Madwe: igen, már láttam köszi! :) Ez az egyik ok amiért gondolkodom rajta, de az ezzel kapcsolatos válaszom még a korábbi konzolokra (és e témáról általánosságban) értendő.

[ Szerkesztve ]

(#38319) Madwe válasza szasanyi (#38318) üzenetére


Madwe
nagyúr

ps4en a legtöbb, majdnem az összes cím 1080ps... A 60 fps, na az már más tészta :) Egyébként ha a max elérhető grafikai csúcs kell, akkor pc. Ps4nél mindig lesz szebb pc játék. Az exklúzívok, kényelem stb miatt érdemes konzolt venni, de ha mindenképp a legszebb kell, akkor csakis pc. Ha elég egy megfelelően szép kép is, akkor érdemes már a konzolt is számításba venni, nem tudom te ilyen téren mennyire vagy maximalista...

[ Szerkesztve ]

(#38320) szasanyi válasza Madwe (#38319) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem várom el, hogy hozza egy 250k+ gamer PC színvonalát. Akkor érdekel, ha egy - korábban említett - felső - középkategóriás gamer PC-hez hasonló, 1080p + magas grafika + min. 30FPS mellett (bár ez játéktől függően sajnos lehet kevés) úgy, hogy nem jelentkeznek a PC-re legtöbb esetben jellemző (driver, optimalizálatlanság és egyéb teljesítmény) problémák.

(#38321) Madwe válasza szasanyi (#38320) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kb 2-3 cím van, aminél nincs meg az 1080p... Grafika ált. ultra alatt 1el szokott lenni a legtöbb esetben. A 60fps saccra kb minden 2. játéknál van meg szerintem. Azért az olyan címeknél, aminél nagyon fontos, általában hozzák a 60fpst, nekem még nem volt gondom vele egyik játéknál se...

[ Szerkesztve ]

(#38322) front3r válasza Madwe (#38319) üzenetére


front3r
őstag

Tegyük azt is hozzá, hogy hiába van egy 1,5 milliós PC-d, akkor is belefuthatsz olyan problémákba, mint a stuttering. Kicsit ugrik a kép játék közben, az FPS nem esik le láthatóan, de mégis zavaró és idegesítő dolog, és ez a legdrágább gépnél is jelen van. Ez az optimalizáció hiánya, ez van.
Persze patchben ezt lehet javítják, de ez sem szentírás, hogy jó lesz.
Tehát a PC gaming se egy álom a multi címeknél, hiába minden pénz. Főleg, hogy egy ilyen gépben már SLI/CrossFire módban vannak a VGA-k, azok optimalizálást meg különösen hanyagolni szokták a cégek...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#38323) Dexar007 válasza szasanyi (#38318) üzenetére


Dexar007
veterán

Idezet prohardver tesztbol.: ,,Aktuális játékcsomagunk összesített eredményei alapján a GeForce GTX 970 nagyjából a Radeon R9 290 szintjén van, míg az ASUS kissé tuningolt megoldása az R9 290X szintjét nyaldossa"

Vagyis egy r9 290 is boven eleg kompromisszum mentesen 1080p-ben,amit mar 65-ert is megkaphatsz ha bevallalod a ref kartyat,70-ert pedig van normalis verzio is.Tehat azert szeretnel + 30 ezret fizetni,hogy a gtx 970 teljes terheles alatt kb 70-80 W-tal kevesebbet fogyasszon,amit kb majd 4000 ev mulva vissza is hoz aramszamlaban.
Mar bocsi,de imadom az ilyen fogyasztasnacikat. :DDD

Mashova is beirtam mar,de ha lenne ps4 2.0 fix 500W-os fogyasztassal,cserebe 1080p 60 fps minden jateknal,akkor egyertelmu,hogy azt valasztanam.

Give me your cum,bull!

(#38324) N@idia válasza szasanyi (#38320) üzenetére


N@idia
őstag

Én nem akarlak elkeseríteni nekem GTX 970 kártyám van,de még is konzolon játszom annyira hozzá szoktam már és elfogadtam azt a tényt,hogy kompromisszumot kell kötni,de hosszú távon jobban megéri a konzol,mint a PC. Vegyük az FC4-et alapul,mert PS4-en ezt játszom most a legtöbbet PC-n FPS drop hibák és mikro laggok vannak konzolon ez nincs,abban egyetértek,hogy PC-n jobban néz ki és 60Fps,de milyen áron egy 50 ezer ft kártyán soha az életben nem lesz stabil 60 fps Ultra beállításon....Én nem akarlak rá beszélni a konzolra főleg ha már van tapasztalatod,de egy PC gép mellé egy PS4 nagyon jó páros én nem bántam meg,hogy vettem és nem kell minden hónapba játékot venni én 1-2 havonta veszek egy játékot és el vagyok vele mire meg veszem a következőt,már nem 15K+ lesz hanem 9-10K :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38325) WaterWave válasza szasanyi (#38274) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem nagyon értem a gondod... Azzal egyetértek, hogy 16-18 ezer egy játékért sok, de ha egyszer megveszed utána vagy eladod és kihozod az új címeket, vagy becserélteted... Ha mániás játékgyűjtő vagy, akkor meg használtan ki lehet fogni 10 körül vagy az alatt is ps4 játékokat csak arra várni kell...
De az emberek többsége, ha végigvisz egy jétékot utána már nem nagyon nyúl hozzá.
Ezen felül gondolom dolgozol vagy suliba jársz tehát maximum 3-4 játéknál többel nem is nagyon tudnál játszani, tehát annyira nem drasztikus...
Aki konzolt vesz ezzel tisztában van

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38326) Madwe válasza WaterWave (#38325) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet csak a pc piacot ismeri, illetve annak hiányát, s nem tudja, hogy konzolra pikk pakk el lehet adni használt játékokat kis bukóval :) Máris 2-5k között jött ki a cím...

(#38327) Sirandrish válasza Madwe (#38326) üzenetére


Sirandrish
legenda

Attól hogy 2-5K bukóval adod el, az nem azt jelenti hogy 2-5K-ért vetted.
Mivel a cím már nem lesz meg, mégis kevesebb van a zsebedben. :K

De azzal egyetértek hogy nem kell ülni a játékon..főleg ha drága volt. Végigjátszás után mehet az apróba eladásra vagy cserére :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38328) N@idia válasza Madwe (#38326) üzenetére


N@idia
őstag

Nem lehet mindenki okos Madwe :DDD Aki meg a PC piacot ismeri és nem néz jobban szét más platformok között azok meg is érdemlik,hogy ott maradjanak ami már régóta halott (játékok terén) ;)

(#38327) Sirandrish : Szerintem senki nem tudja azon az áron eladni,mint amennyiért vette így is úgy is bukó van 2-5k val olcsóbban adja el a játékot marad 10K és a használt játék szintén 9-10K így 2-5K bukott csak ő erre értette ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38329) varadigabor válasza N@idia (#38328) üzenetére


varadigabor
senior tag

2-5k bukó az olyan mint ha bérelted volna:D

Amúgy meg pc-sek 90% le torrentezni, kivéve ha multizni akar.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#38330) lala87


lala87
csendes tag

ez egy hobbi, a legtöbb hobbi meg természetesen pénzbe kerül, mindenki össze tudja egyeztetni a saját igényeivel, a pénztárcájával, 1-2 havonta megvenni egy-egy nagyobb címet, még úgy sem kerül sokba, hogy ha az ember utána nem adja tovább, sportjátékokba (fifa, nba, nhl, madden nfl) meg szinte végtelen játékórát bele lehet ölni, arról nem is beszélve, hogy haverokkal ezt a legjobb játszani, de ugyanez igaz az autós játékokra is, embere válogattja

(#38331) Madwe válasza Sirandrish (#38327) üzenetére


Madwe
nagyúr

De végigtoltad. Ha meg megtartanád, akkor digitálisan kell usaban venni felezve, 7-8 ezerért. Nem drága ez, csak ésszel kell csinálni, konkrétan olcsóbb legtöbb esetben mint a pc-s játékok, mert azt nem tudod eladni, s 7-8 ezernél ritkábban olcsóbb egy nyitó cím :) Évek során lemegy az ára, de itt is 30-40 dollár már most sok cím, ammeg kb 4.000 felezve... 1 éves AAA címek!

(#38332) WaterWave


WaterWave
veterán

Aki dolgozik normálisan, az szerintem 1-2 havonta egy játékot meg tud vásárolni... még egy nő is jóval többe van, már amivel integet csak az tízezer... gyerekről nem is beszélve milyen költségek. Aki meg nem dolgozik, az is ha okosan rakosgatja a zsebpénzt, az is meg tudja oldani ( ha nincs zsebpénz, akkor meg lehet dolgozni suli mellett is)
Szóval ne legyen drasztikus az új játék 16 ezeres ára mert magamhoz nyúlok :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38333) Dexar007 válasza lala87 (#38330) üzenetére


Dexar007
veterán

Motorozashoz kepest filleres dolog egy konzol fenntartasa. :DDD Ott veszel egy gumiszettet 70-ert 1 ev alatt lejarod oket,es vehetsz ra masikat. Ez kb olyan mintha evente cserelgetnel konzolt.

Give me your cum,bull!

(#38334) WaterWave válasza Dexar007 (#38333) üzenetére


WaterWave
veterán

Mondok jobbat. Egyedüléléshez egy konzol fenntartása filléres dolog..
Itt egy hónap alatt fizetsz ki havi 100-120 ezret csekkekre (rezsi), ez kb olyan, mintha havonta cserélgetnél konzolt...

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38335) szasanyi


szasanyi
félisten

Érthetőek az érvek (főleg PS4 birtokában :D ) de egyelőre nem vagyok meggyőződve arról, hogy jó váltás lenne. Meglátom később milyen lesz a felhozatal, hogyan alakulnak az árak és lesz-e további javulás a hw mélyebb megismerése és optimalizálási terén ami több, és ideális natív 1080p + magas grafika + 60FPS triót eredményez(het). Köszönöm a válaszokat! :)

(#38336) Dexar007 válasza WaterWave (#38334) üzenetére


Dexar007
veterán

Igy is nezhetjuk. :DDD

Give me your cum,bull!

(#38337) lala87 válasza Dexar007 (#38333) üzenetére


lala87
csendes tag

persze, az üzemanyagról, biztosításról, szervízről, alkatrészekről nem is beszélve, de még millió dologgal össze lehetne hasonlítani, aminek nincs is értelme, pl. egy bélyeggyűjtéssel, mert az vmivel ingerszegényebb hobbi :D

azért mondom, hogy mindenki megtalálhatja a saját számítását, köthet önmagával kompromisszumot

(#38338) WaterWave válasza Dexar007 (#38336) üzenetére


WaterWave
veterán

:C

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38339) Dexar007 válasza lala87 (#38337) üzenetére


Dexar007
veterán

Belyeggyujtessel kapcsolatban.: [link] :C

Give me your cum,bull!

(#38340) xenom0rph válasza WaterWave (#38332) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem szeretnék flame háborút indítani, de vidéken mondj olyan diák munkát ,ami suli mellett végezhető és nem 380 az órabér (mert olyat tudok én is.. )

halahala

(#38341) lala87 válasza xenom0rph (#38340) üzenetére


lala87
csendes tag

szezonális munka, pl. a mezőgazdaságban, a klasszikus a címerezés, ott már egy hónap alatt is szép summát lehet keresni, ha nem vmi táborba mész, ahol lehúznak

(#38342) tarti19 válasza Dexar007 (#38323) üzenetére


tarti19
senior tag

Tudod miért számít lassan 4 éve a 7970 csúcskártáynak?( kijött talán a 290x eme idő alatt) Béka segge alatt van az asztali gpu eladás s a pc játékok eladása. Brutálisan nyomott, "lopott" cd kulcsokat adnak el sok-sok helyen, meg rommá vannak akciózva a játékok.
Egyszerűen az átlag ember vesz egy tabletet, mobilt s hozzá egy konzolt. Legtöbb embert pont nem érdekli, hogy jaj ez most 30fps 900p vagy 1080p. Szórakoztató iparról beszélünk s valahogy itt sokan közelébe sincsenek a reális arányoknak.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38343) mrhitoshi válasza haddent (#38246) üzenetére


mrhitoshi
veterán

faszok. :U

PS4

(#38344) >Deego..


>Deego..
senior tag

Valaki tud küldeni egy Keys to Kyrat kódot?

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#38345) stilo18 válasza Xirtam (#38299) üzenetére


stilo18
addikt

Lőj egy képet légyszi a Forzában a kocsi felnijéről! Komolyan mondom én ilyet még nem láttam amit most a fotó módban csinál a DC...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#38346) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Szeretném kérdezni, hogy a PS-eken vannak-e acsik (az xboxhoz hasonlóan) és ha vannak akkor itt is ugyanúgy kapunk érte valami pontot vagy csak teljesítve és annyi?

halahala

(#38347) Herczi válasza xenom0rph (#38346) üzenetére


Herczi
senior tag

Trófeák vannak, bronz, ezüst, platina aszem, azokat lehet gyűjteni, de majd valaki pontosít.

[ Szerkesztve ]

(#38348) tarti19 válasza xenom0rph (#38346) üzenetére


tarti19
senior tag

Trófeák vannak. Bronz, ezüst, arany s ha minden megvan egy játékon belül akkor platina. :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38349) sittes79


sittes79
addikt

Hogyert van az fc4 a tecsoban ezzel a 20% kedvel nézte vki?

(#38350) Def26 válasza sittes79 (#38349) üzenetére


Def26
félisten

20k -20%. Big deal. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.