Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38351) WaterWave válasza xenom0rph (#38340) üzenetére


WaterWave
veterán

Jogos...
De a diákmunka nem arról szól, hogy abból élj meg, hanem arról, hogyha nem kapsz szüleidtől zsebpénzt, akkor munka mellett szert teszel "némi" tőkére, az megint más kérdés, hogy hogyan és mennyit... De aki akar dolgozni az tud vidéken is, az már nem az én reszortom, hogy kifejtsem miért mennyi és miért ennyi:D
De itt a lényeg az volt, hogy nem kell mindig 16 ezrekért megvenni a játékot, elég egyszer, utána már mehet a csere, vagy a beszámítás

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38352) bordi10 válasza xenom0rph (#38346) üzenetére


bordi10
senior tag

Igen kapsz: ha megvan a platina, akkor a bluray nyílás kiadja az adott játék vételárát :C

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#38353) xenom0rph válasza Herczi (#38347) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszi, most így annyira nem tudom elképzelni ,na de majd ha elkezdtem gyűrni a saját PS-em!

Amit adnak a csomaghoz HDMI annak milyen a minősége? Ha nem FHD tévén meg házimozin játszok akkor úgyse jön ki a különbség a gyári meg mondjuk egy 50€ eurós hdmi kábel között nem?

halahala

(#38354) RunnyJuggler válasza xenom0rph (#38353) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Amit adnak hozzá az is tökéletes FHD tv-re vagy monitorra. A jobb HDMI-k a 4k miatt kellenek.

(#38355) Thodeus válasza bordi10 (#38352) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Akkor az enyém elromlott :DDD

(#38356) sittes79 válasza Def26 (#38350) üzenetére


sittes79
addikt

Nemá 20k lol az igen...a göndörhajú banda...

(#38357) mrhitoshi válasza szasanyi (#38274) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez így nem igaz.
PS4 110-120e Ft. Ebből nem fogsz olyan gépet építeni, ami felér a felsőközéppel, ráadásul ezt a szintet lazán hozza a PS4. Nekem egy PC-m és PS4-em van, és vannak már most is olyan játékok, amik lenyomják a PC-met grafikában. i5-3470@3,8GHz+7850/2GB+8GB RAM, ez nem gondolom, hogy ma már felsőközépnek felel meg, de hasracsapva kb 80eFt csak ezek a komponensek.
Szóval ezt biztosan tudom állítani neked, hogy ezt a szintet hozza, és még rá is ver 1-2 helyen. Ott van példának a FC4.
Nekem ezekkel a játékokkal van tapasztalatom PS4-en: GTA5,FC4,LBP3,Destiny,Infamous SS, Shadow Mordor,Diablo3,Thief,Killzone SFstb... Kérdezz nyugodtan ha valami specifikusan érdekel.

A GTA5 például marha sokat fejlődött a PS3-as verzió óta, és szépen néz ki, nincs semmi problémám vele.

A Játékok árával kapcsolatban: Nem drágák. Én nemrég vettem meg a Thief-et 7-7500Ft-ért újonnan, limitált kiadást, akkor továbbmegyek, a Destiny 13eFt volt előrendelve, LBP3 ugyanígy. Az Infamous, nem emlékszek pontosan, de 10-15$ között lehetett, GTA 5 a megjelenés után pár héttel, már 16eFt-ért ment, és volt ahol 13eFt-ért is adták. A Shadow mordort 30$-ért vettem.
Szóval ez hülyeség, már bocs, hogy drágák a játékok. Nem, csak jókor, jó helyről kell venni. ;)
A jövővel kapcsolatban: Nem lehetett megváltást várni 1 évtől. Ezt PS3 után nem kellene, hogy magyarázatra szoruljon. :))

PS4

(#38358) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PS4-en ha veszek egy használt FIFA-t, akkor csak PS+ előfizu kell hogy tudjak játszani online?
Nem kell már külön új serial-t venni?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#38359) xenom0rph válasza gyuromoj (#38358) üzenetére


xenom0rph
őstag

Csak ps plus

halahala

(#38360) gyuromoj válasza xenom0rph (#38359) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi a gyors választ. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#38361) Petee87


Petee87
tag

Letöltöttem a a 20th Anniversary temat de nem tudom beállítani, lakat van mellette, ha be akarom tenni azt írja, hogy "Cannot use the content, cannot connect to the server to verify the license." Mi a teendő?

(#38362) mrhitoshi válasza Petee87 (#38361) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Csatlakozz fel a netre. cannot connect to the server

PS4

(#38363) Petee87 válasza mrhitoshi (#38362) üzenetére


Petee87
tag

Letöltöttem megint de ugyanez, rá vagyok csatlakozva netre, különben nem menne a letöltés sem.

(#38364) tarti19 válasza Petee87 (#38363) üzenetére


tarti19
senior tag

nem mindegy melyik accounton akarod használni.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38365) mrhitoshi válasza Petee87 (#38363) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Be vagy jelentkezve abba a fiókba, amivel letöltötted ? Mert valami verifikációs hibát mond.
Vagy amelyik fiókkal "megvetted", az primary ?

[ Szerkesztve ]

PS4

(#38366) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Ha több felhasználó van a gépen ,és mondjuk a GTA V-tel szeretnénk online játszani ,akkor az minden fiókon menni fog ? (külön mentéssel stb...)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#38367) Tatyla


Tatyla
őstag

Jaj már megint ez a pc vs konzol téma, ha milliomos lennék én is építenek egy csúcs gépet egy brutal 34"-os monitorral, de nem értem miért bizonygatják a pcsek hogy olcsóbb a játék, nem olcsóbb ha valakivel társulok hisz így 7500 pénz egy játék PC-re minimum egy 10k,js és akkor jön a hiszti hogy mit állítsak a grafikán hogy jól fusson, stb... A pc játékoknak sajnos lassan teljesen vége ezt be kell látni...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38368) szasanyi válasza mrhitoshi (#38357) üzenetére


szasanyi
félisten

Mielőtt azt állítanád, hogy ez így nem igaz szvsz olvasd át még1x amit írtam, ugyanis csak VGA-ról beszéltem (már csak az hiányzik, az adatlapomon alapján nyilvánvaló is). :U Az, hogy mi az elvárásom a PS3 után egy NextGen konzollal az megint csak közvetve (vagy akár úgy sem) függ gamer PC árától ti. ez csupán egy célhardver ezért (is) másként tekintek rá mint egy PC-re. Másrészt a PC-t nem is váltja ki így az mindenképpen lesz (az esetben iGPU-val).
Egy játék esetében én tudom jobban, mi az ami nekem drága és mennyi az amennyiért megvenném / megveszem - mert az, hogy ki tudom fizetni még nem jelenti azt, hogy nekem megér annyit és meg is veszem. Arról nem beszélve, hogy én pölö sosem multizok kvázi nekem ezért sem ér annyit amennyi. És igen a PS3 után főleg szkeptikus vagyok, ezt nagyon helyesen jegyezted meg.
Egyébként pedig tapasztalatokat és infókat kértem - lehetőleg objektív módon -, győzködésre nincs szükség! Látom és értem mi az előnye a PS4-nek (a gamer PC-hez és a PS3 is viszonyítva) és azt is, hogy számomra milyen nyilvánvaló és esetleges hátrányokkal járna.
Majd látom később mi merre alakul, és szerencsére nem tartanak pisztolyt a fejemhez egy azonnali döntéshez. :N

(#38369) Petee87 válasza mrhitoshi (#38365) üzenetére


Petee87
tag

Igen, csak egy fiókom van, azonnal letöltés után már állítanám is be, de nem engedi emiatt. :(

(#38370) Sirandrish válasza Tatyla (#38367) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyetértek azzal hogy a konzol olcsóbb...ez így nem is boncolnám tovább. Viszont hagyjátok már ezt a társulás dolgot. Ez nem mindenki számára opció. Nem hozhatjátok fel érvként mikor úgy kezditek hogy "HA"..
Mert ennyi erővel, HA mindent azonnal megjelenés napján veszel, és HA mindent ugyanott és HA nincs kivel társulni akkor biza 2szer annyi egy konzolos játék mint a PC-s.
Arról nem is beszélek már hogy mi van akkor HA az illetőt nem érdeklik a digitális cimek mert esetleg szeretne később túladni rajta? Vagy HA a társamat nem érdekli az ami engem? Olyankor mi van? Hjaa hát akkor van a meleg hógolyó.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38371) WaterWave válasza Sirandrish (#38370) üzenetére


WaterWave
veterán

Ha a PC-sek és HA a boxosok megmaradnának a seggükön de jó is lenne.. Ha- Ha- Ha

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38372) Sirandrish válasza WaterWave (#38371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem nem rám céloztál mert ha de, akkor marhára mellélőttél :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38373) Neoteric válasza Sirandrish (#38370) üzenetére


Neoteric
addikt

Mer pc-nel mi van? Ott se a lemezest, se a digitalist nem tudod tovabb adni, mert a jatekok 95%-a vmilyen klienshez van kapcsolva, es egy steam v origin accountot nem adsz csak ugy tovabb, amin van tobb jatekod.

Szerintem siman jo erv a tarsulas, - ahogy pl pcnel is a steam akciok - aki okosan csinalja annak nem lesz dragabb a konzol, meg ugy se, hogy evente ki kell csengetni $50-t csak a multiert. Aki meg nem csinalja okosan, az meg fizessen. :))

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#38374) Sirandrish válasza Neoteric (#38373) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ti nagyon félreértettetek valamit. Én nem kampányolok a PC mellett.
Pont lef*som a PC-t. Azon PH-zok meg nézem a sorozataimat és annyi.
Ezt meg is hálálja azzal hogy egy mai játék sem hajlandó rajta elindulni :C

De a társulást továbbra sem említeném érvként.
Egy jó dolog..ez tény. De amiket az előző hsz-emben írtam azok mint egy szálig igazak és aláássák a nagy társulási elméletet.

Ezektől függetlenül IS a PS4 mellett teszem le a voksomat szóval engem nem kell győzködni...a PS3 megtette helyettetek :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38375) WaterWave válasza Sirandrish (#38372) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem rád, de látom nem érted az irónikus humort... Pc-re és boxra céloztam, meg az összehasonlítgatásokra.
Amúgy még mindig azt mondom, nem megyünk Audival BMW találkozóra, ne hasonlítgassunk mert nincs értelme

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38376) Sirandrish válasza WaterWave (#38375) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értettem, csak azt hittem hogy engem is belevonsz, de akkor ezek szerint nem.
És valóban nincs értelme..a PC amúgy is egy más világ.
Az XO személyes véleményem szerint meg sehol sincs a PS4hez képest szóval IJ a boxerek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38377) WaterWave válasza Sirandrish (#38376) üzenetére


WaterWave
veterán

Veled semmi bajom, azokkal van akik néhanapján beírják, miért is vettek boxot, egy ps4 topikba... Nah azokat helyből kettéfejelném

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38378) Sirandrish válasza WaterWave (#38377) üzenetére


Sirandrish
legenda

Múltkor sikerült elcsípnem amikor kiakadtál arra a (vagy az egyik)bizonyos illetőre...nah az vicces volt :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38379) szasanyi válasza WaterWave (#38375) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem flamet gerjeszteni jöttem a fórumba, hanem infókért. Az, hogy mást érdekelheti más konzol vagy PC nem lehet ellenszenv / sértődés alapja! Ráadásul aki nem tud / nem akar másnak segítségére lenni egy döntéséhez az sem gond, de kiforgatni a szavait, vagy mellébeszélni stb. azt sem kell. Iróniával sem meg anélkül sem.

(#38380) mrhitoshi válasza szasanyi (#38368) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem értem mi a probléma. Van egy marha drága PC és egy viszonylag olcsó konzol, ami hozza a felsőközép kateg.-át. Erre próbáltam reagálni, mert ez gyak. így helyesebb.
Lehet győzkődésnek tűnt, amit írtam, de csak objektívan írtam le a dolgot, nekem legalább is, nem érdekem, hogy minél több PS4 fogyjon.
A játékokra visszatérve: én egy viszonylagos állítást tettem, azaz nem drága a többi platformhoz képest, PC-n is itt körül mozognak az árak.
Az én tapasztalatom az egésszel kapcsolatban az, hogy ez a generáció megfizethetőbb, mint az előző, és sokak véleményével szemben, hozza azt a szintet, ami elvárható tőle jelen pillanatban. Én meg vagyok elégedve vele jelen pillanatban is. :)

PS4

(#38381) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A PS Plus címek, hogy szoktak jönni, hónap eleje vagy valami megadott dátum szerint?

halahala

(#38382) Dexar007


Dexar007
veterán

A mai napra mar csak egy dolog hianyzik .: Mikor adjak ki a Driveclub-ot ps plus elofizetoknek? Ha nem adjak ki,akkor miert nem? ;]

Give me your cum,bull!

(#38383) Tatyla válasza xenom0rph (#38381) üzenetére


Tatyla
őstag

A hónap első szerdája szeptembertől már...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38384) Def26 válasza WaterWave (#38375) üzenetére


Def26
félisten

ha a ps4 bmw akkor az xbox egy toyota prius hybrid és semmiképpen sem egy audi. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38385) Sirandrish válasza Def26 (#38384) üzenetére


Sirandrish
legenda

Audi az...

;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38386) RunnyJuggler válasza Sirandrish (#38385) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Tudod, ez milyen Jo auto? :D

(#38387) Sirandrish válasza RunnyJuggler (#38386) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majdnem olyan strapabíró mint egy Dacia :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38388) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Azért az XO se rossz ám!
Szerintem tökmindegy melyik

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#38389) WaterWave válasza Def26 (#38384) üzenetére


WaterWave
veterán

:-) :-) nah de Pryust a melegek vesznek. Ezzel meg a xeseket nem akarom lázba hozni mert olaj lenne a tűzre. Mondjuk pryussal lehet mobilszobáztatni. Kiállsz vele a nyugatihoz az óra alá aztán van talán annyi hely hogy hátul megsíeltetsz pár csajt. Nah kb erre jó másra nem:-)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38390) szasanyi válasza mrhitoshi (#38380) üzenetére


szasanyi
félisten

A probléma: nem ugyanazt és/vagy nem ugyanúgy hasonlítjuk össze így nincs értelme. Ráadásul némileg elbeszélünk egymás mellett, és mert nem jó az összehasonlítás ezért (így) ne folytassuk tovább. Önigazolás sem szükséges a választott platformról ugyanúgy, mint ahogy meggyőzésre sincs szükségem. :N
Mint mondtam puszták infókért vagyok itt, azok alapján - nagy fiú lévén - én fogok dönteni a legjobb belátásom szerint. Később, mert még nincs elég infó (pld meg sem jelent termékekről). End of story. :)

(#38391) BMS


BMS
őstag

hali

megvan valakinek az NHL 15 ps4-re? :D haigen írnék neki egy PM-et lenne 1-2 kérdésem :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#38392) WaterWave válasza szasanyi (#38390) üzenetére


WaterWave
veterán

Veled sincs gondom. Mondom azzal van bajom, hogy valaki idejön és beírja vett olyan gépet ami nem a topikról szól.. És...? Neked kivárást javaslok hisz tényleg nem igen jött még olyan játék ami megizzasztaná a konzolt bár egy darabig nem is fog szerintem. Viszont mindig lesz szebb grafikájú játék pc-re de ott sajnos Deák Ferenccel jóba kell lenni mert a drága vga indokolt... Én teljesen meg vagyok el3gedve a ps4 grafikájával multit élvezem. Azt a heti 6-8 órát maximálisan élvezem amit a gép ad, mivel munka miatt nem tudok többet játszani. Ennél több nem kell.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38393) MerLinh válasza szasanyi (#38368) üzenetére


MerLinh
senior tag

Lehet egyszerübb lenne mindkettőt =) nekem is úgy van...
Nem mondom hogy egyszerre vedd meg mindkettőt, de mondjuk ha van pcd, pst később is ráér venni...

Olcsó, nem olcsó....COD AW most 3500 pénz pcn megfelelő helyről....Watch dogs 3k, ami megfelőlő fájlokkal úgy néz ki mint az E3-mon bemutatott darab....nvidia kupon miatt FC4, Assassins, vagy The crew 6-7k....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#38394) N@idia válasza szasanyi (#38390) üzenetére


N@idia
őstag

Amúgy nem igazán értelek nincs szükséged győzködésre csak infókra? Ezt pár sorba is le lehet írni.
A PS4 gép egy közép kategóriás gépnek felel meg.A játékok többsége erre jön nem PC-re főleg ami exclusive,ha ezek a címek érdekelnek (UC4,BloodBorne,DriveClub,stb...) akkor érdemes venned konzolt,ha pedig nem akkor inkább hagyd a fenébe,mert a játékok 80%-a PC-re is jön (bugos kiadásban 15 patchel megfűszerezve) ;] Téged pedig úgy ahogy ismerlek az apróról és volt is szerencsém találkozni veled személyesen korrekt vagy az emberekkel,de VGA kártyákat havi vagy inkább heti szinten cserélgeted nos a konzol az nem ilyen :DDD Az emberek többsége nem azért vesz konzolt mert hú,de fasza hanem azért mert elegük van a PC fejlesztésből amit te PC-re rááldozol abból 1 évig el lennél konzolon és nem kevés játékod lenne hozzá,de mivel a konzol kb High grafikát tud megjeleníteni nem mindig stabil 30 v 60@fps-el így neked lehet nem igazán fog tetszeni.Én nem akarlak rátukmálni se lebeszélni,neked kell eldönteni mi az amivel meg tudsz barátkozni és mi az amivel nem :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38395) Geradossz


Geradossz
aktív tag

A PS4-hez van olyan mint XBOX hoz a kinnect, vannak ilyen mozgásérzékelős játékok rá? Illetve 3d játék lesz hozzá? Úgy halottam.

(#38396) RunnyJuggler válasza Geradossz (#38395) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Playstation camera. Van rá Dance Central, de másról nem igazán tudok :D

[ Szerkesztve ]

(#38397) N@idia


N@idia
őstag

Aki tolja a Far Cry 4-et azok gondolkodtak már a Season Pass-on hogy megvegyék ? Egyébként én imádom a játékot nagyon tetszik a világa a multi is nagyon jó,bár nem nagyon merültem még abba bele,de tetszik egyenlőre lefoglal a kampány rész és a Co-op részre a játéknak.Elvileg a Season Pass új single folytatást is ígér,bár nem tudom megér-e + 9K RunnyJuggler meg van az aréna,most már azt is tolhatjuk Co-op-ba :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38398) gyuribácsi88

Fúj, mocsok, lehúzós sony. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38399) kovsol válasza gyuribácsi88 (#38398) üzenetére


kovsol
titán

Azért van egy aprócska különbség. PS+ esetén csak bérled a játékokat, Live Gold esetén meg megkapod véglegesen.

May the Force be with you!

(#38400) Gijon válasza kovsol (#38399) üzenetére


Gijon
senior tag

Én úgy tudom, hogy csak 360-ra tarthatod meg. One-n ugyan úgy csak "kölcsönbe" kapod.
"A „Játékok Golddal” promóció csak Gold tagok által vehető igénybe; a letöltött Xbox One játékok használatához aktív Gold tagság szükséges."

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.