Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38851) Dexar007 válasza haddent (#38850) üzenetére


Dexar007
veterán

Kell hozza egy bizonyos fajta gyomor az biztos. ;]

Give me your cum,bull!

(#38852) SAABPEPE válasza haddent (#38850) üzenetére


SAABPEPE
tag

Én pont a másik far cry 4 +crew :) lehet be ruházok mik a vélemények crew ps4 verziójáról?

(#38853) tarti19 válasza nubyy (#38835) üzenetére


tarti19
senior tag

A kérdésed akkor nyer valós értelmet, ha tudjuk milyen ingerküszöbbel dolgozol. Tény, hogy swappol, sok helyen le is esik az fps. Ez a technikai oldala. Konzolon nekem összesen 26 óra alatt 2 alkalommal lépett ki.
25 euróért használtan si megveszed PS4-re majd kicsivel kevesebbért akár el is tudod passzolni, ha nem vagy gyűjtőgető.
Hangulatban pedig kellemes, maga a történet átlagos, kivitelezés szintén, az ellenfelek, bossok viszont már kellően megmutaják a játék szebb arcát. Látszik, hogy kis költségvetésből gazdálkodtak, viszont a CI-nak talán az első tisztes munkája.
Sokan hasonlítják a DS sorozathoz s ez jogos is, de nehézségre közel egyforma. Mind a két játékban amikor eléred a hozzád legközelebb álló stílust meg a felszerelést, akkor átcsap a játék egy könnyedebb , szórakoztató műfajba.
Amit ne felejts, hogy ez rétegjáték, nem jrpg, de közelebb van hozzá sokkal-sokkal, mint egy hack&slash-hez.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38854) lala87


lala87
csendes tag

hogy lehet, hogy nem tudom megvenni a store-ból az éppen leakciózott játékot már megint??? ugyanez volt a Destiny-nél is, és most ez van a Fifa15-nél is, ez a hibaüzenet ugrik fel: Commerce is currently not available in your country/region. találkozott már más is a problémával? miért lehet? vagy akiknek magyar regisztrációja van, azokra nem érvényes ez a karácsonyi deal? azt nem hiszem, a Last of Us-t meg tudtam venni

(#38855) H0sT|s válasza SAABPEPE (#38852) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Fél órát játszottam a crew című játékkal, de fel óra elég volt hogy megbanjam a vételt... Teljesen olyan érzésem van mintha a watchdogssal játszanék. Nem raktam még bele órákat de jobbra számítottam

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#38856) mrterminator


mrterminator
aktív tag

(#38857) Sirandrish válasza mrterminator (#38856) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért az esőhangokat annyira nem nehéz élethűen visszaadni...egy 1500ft-s diktafon kell hozzá oszt annyi :D
Amúgy mindig rácsodálkozok hogy ez cucc mennyire jól néz ki :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38858) nubyy válasza tarti19 (#38853) üzenetére


nubyy
aktív tag

Koszi. Alt. nem zavar, ha leesik az fps 30 ala - kiveve a Souls jatekoknal. Ezert is kerdeztem, hogy itt mennyire lehet zavaro mivel hasonlo jatek. Jatekot csak digitalisat veszek, amugy sem adnam el es igy legalabb nem kell pakolgatni a dobozokat.
Am. elvileg tegnap jott ki hozza egy nagyobb patch - utana is ezt csinalja meg?

(#38859) varadigabor


varadigabor
senior tag

FPS-nek van köze a net sebességhez? Mert Gta onlineban tegnap már diafilm vetítés volt, storyban nem volt ilyen.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#38860) F.B.I. válasza Sirandrish (#38857) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is szívtam mikrofonnal a fejszerkezetem miatt. Ami jó volt az az Astro A40 a hosszú mikrofon szár miatt de eladtam. Amivel kísérletezni kellett de bevált az a Vita füles de a mikrofont felerősítettem egy régi x360 headset vazra, mert úgy van a szám előtt és így vagyok érthető.
Mindenképpen próbáld ki, hogy a szád elé húzod a mikrofont és úgy teszteld ha úgy megfelelő a hangerő, akkor sajnos kicsi a fulesed mérete a fejedhez képest vagy halkan beszélsz játék közben. Egyébként anno PS3-hoz a Logitech USB fulese volt a legjobb, bár tény, hogy PS4 esetében jobb lett a mikrofon hangerő vezérlés.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#38861) Def26 válasza varadigabor (#38859) üzenetére


Def26
félisten

melyik játék?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#38862) haddent válasza varadigabor (#38859) üzenetére


haddent
addikt

Alapvetően nem, de GTA -ban valami eltörik FPS kapcsán is, ha épp laggol a host :DDD

(#38863) varadigabor válasza Def26 (#38861) üzenetére


varadigabor
senior tag

GTA 5 Online

tegnap egész nap kidobált a szerverről , netem se volt valami fényes. jó sok fps drop is volt....

Szerintetek jönni fog még patch ami az fps-t növelné ?

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#38864) tarti19 válasza nubyy (#38858) üzenetére


tarti19
senior tag

New game + közepén befejeztem a játékot :) 2 hete adtam el s így nem tudom mit javít a patch, de szvsz az dlc lesz :) Egyébként jrpg szerű játékról lévén szó nem kell reflextornát végrehajtanod :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38865) Newyorker válasza varadigabor (#38863) üzenetére


Newyorker
addikt

Nekem is gondom van vele, főleg online! Ha nagy sebességgel csapatok szaggat mint állat, játszhatatlan akkor mondhatni :( illetve örökké kinyírnak!!!!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#38866) varadigabor válasza Newyorker (#38865) üzenetére


varadigabor
senior tag

Engem még azért nem nyírtak ki, de elég zavaró, nekem nem kell 60 fps jó lenne a fix 30 is..:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#38867) Newyorker válasza varadigabor (#38866) üzenetére


Newyorker
addikt

7-es szinten vagyok csak, és örökké leabálnak! Én nemtom milyen fegyverük van, de mindegy, h messze vagyok, vagy közel egy, max 2 lövés és ennyi voltam!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#38868) SzlobiG válasza Sirandrish (#38857) üzenetére


SzlobiG
félisten

Legszebb autós gém jelenleg szvsz.

(#38869) Petee87


Petee87
tag

Akinek US accountja van az nem tudja igénybe venni a 14 napos ingyenes Plust? A kártyaadatok megaásánál nem engedett tovább, mivel mindenképp USA beli címet kellett megadni. Akkor csak a kártyás feltöltés működik ebben az esetben, kód beírásával?

(#38870) Tatyla válasza Petee87 (#38869) üzenetére


Tatyla
őstag

Igen

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38871) bordi10


bordi10
senior tag

Asszem még nem volt:

mostani PSN Hun action

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#38872) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

egy fura kérdésem lenne, de akkor is érdekel a véleményetek.

miért adhat el valaki egy fél éves ps4-et, ha hibátlan stb? megunta? esetleg xbox-ra vált,vagy pc-re?

ps3-at értem,hogy eladják,de ps4-nél nincs újabb,szóval ez a logika itt nem érvényesül.

köszi

(#38873) optikal válasza Járókeret (#38872) üzenetére


optikal
tag

Azért mert nem jött be neki és x1-re vált.Vagy szüksége van pénzre esetleg megunta.

PSN:Optikal89

(#38874) Járókeret válasza optikal (#38873) üzenetére


Járókeret
senior tag

ennyire érezhető a difi a két cég között? eddig amiket olvastam, az csak a szimpátia, na meg az ár. teljesítménybeli különbség szinte nincs.

(#38875) xenom0rph válasza Járókeret (#38874) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ami nem jöhet be neki az a kontroller meg a PS4 kezelőfelülete ,mást most így hirtelen nem tudok mondani :D

halahala

(#38876) Járókeret válasza xenom0rph (#38875) üzenetére


Járókeret
senior tag

ja azt is olvastam,hogy a ps4 kontrollerrel sok a fenntartás. én mondjuk tök új leszek a konzol világába. nekem is érdekes lehet ez a témakör, vagy mint szűz kéz, tök mindegy ? :P

(#38877) bulikavagyok válasza Járókeret (#38874) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azért a teljesítményben van egy "kis" (kb 30-40%) előnye a PS-nek. Ezt egyenlőre még nem nagyon vennéd észre a tévéden, de később talán igen.
Egyébként nézz rá az exkluzív címekre, esetleg próbáld ki mindkét kontrollert, és aszerint dönts.

[ Szerkesztve ]

(#38878) Herczi válasza Járókeret (#38876) üzenetére


Herczi
senior tag

Használtam DS2, DS3, DS4, Xbox 360 kontrollert is, nekem igazából tök mindegy volt melyiket használom, apró eltérések vannak, de igazából csak megszokás kérdése, főleg ha amúgy se tudsz mihez viszonyítani, nem lesz vele problémád.

(#38879) tDr1v3r válasza Járókeret (#38876) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem mindket kontroller remek, a DS gumirozasa nekem nagyon bejon. Csak az analogjanak a boritasa ne hamlana...

Ne a kontroller legyen a merce a konzolvalasztasnal.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38880) gyuromoj


gyuromoj
veterán

No Man's Sky - még mindig csodálatos, még mindig hatalmas (videó)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#38881) N@idia válasza gyuromoj (#38880) üzenetére


N@idia
őstag

Engem még mindig nem győztek meg.... Láttam a videót a csávó folyamatosan hangoztatta mekkora a bejárható terület stb,de arról egy szót nem mondott mit kell benne csinálni csak az hogy az univerzum nagy végtelen és sok a felfedezni való ami kb 2 napig érdekes is lehet,(arra is kíváncsi lennék,hogy miért csak 2 bolygót mutatnak meg ? Szerintem ez a végtelen dolog annyiból fog állni,hogy megváltoztatnak pár dolgot és élőlényt,de a felhozatal ugyan az lesz vagy nem lesz élőlény csak a pusztaság..) ezzel a felfedezéssel nem sokat érnek,ha semmi harc,vagy vásár nincs a játékban...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38882) Bagan


Bagan
aktív tag

Gyertek Codozni 5 tol! HardCore SD!

(#38883) Járókeret


Járókeret
senior tag

köszi srácok :) :R

(#38884) Drizzt válasza Járókeret (#38872) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, a személyes véleményem az, hogy ugyanannyi pénzből inkább egy jó vga pc-be, mint egy PS4. Már nagyon sokszor megfordult az én fejemben is, hogy eladjam.

I am having fun staying poor.

(#38885) haddent válasza Drizzt (#38884) üzenetére


haddent
addikt

tekintettel a gyomorforgatásik túltárgyalt témára, röviden: :W

(#38886) Járókeret válasza Drizzt (#38884) üzenetére


Járókeret
senior tag

nincs alternatíva. nincs hely pc-re. laptopot nem veszek 300 K-ért. így marad a konzol :)

de persze, ne is menjünk ebbe bele, én csak arra voltam kíváncsi,hogy miért adhat el egy konzolos egy ps4-et. de erre már kaptam pár választ,szal köszi :)

(#38887) krx21 válasza Drizzt (#38884) üzenetére


krx21
nagyúr

És mit vennél a gtx970 helyett??? Mondjuk nekem soha nem kellene 2 platform... Egyre sincs időm... Ha a Pc-s játékok rendesen lennének optimalizálva, az lenne. De az sajnos igen drága lenne, mert maximalista vagyok. Kijön egy vga, biztos megvenném, mert érdekel mennyivel jobb. Hiába na, sajnos pc-ből a középkategória nem köt le... Úgyhogy nekem az orvosok is inkább a Ps4-et ajánlják... ;] De valahogy racionálisan gondolkodva sem éri meg... Persze eljátszok a gondolattal, hogy össze raknék egy csúcs Pc-t, de míg építeném élvezném, aztán látnám, mennyire nincs kihasználva...

[ Szerkesztve ]

(#38888) Madwe válasza N@idia (#38881) üzenetére


Madwe
nagyúr

craftolni kell, hajót, fegyvert páncélt fejleszteni s gyilkolni is. s a nyersanyagok, amik ezekhez a fejlődésekhez kellenek, a világ közepe felé egyre jobbak, jobb dolgokat tudsz arrafele közeledve csinálni.

(#38889) sting2


sting2
addikt

Tud valaki olyan oldalt ahol jó minőségű 3D (pl :kandalló) képernyő kímélőt lehet találni?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#38890) gyuribácsi88 válasza Járókeret (#38886) üzenetére

Mert mondjuk életébe először vett konzolt, és nem jött be neki így eladja. Bár mondjuk soha nem fogom megérteni azokat az embereket akik megvesznek olyan dolgokat amikre nincs szükségük.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38891) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#38890) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ráadásul ennyi idő alatt nem is lehetett még igazán véleményt alkotni, ami a játékfelhozatalt illeti. Mindegy, így legalább lesz egy ember, aki jól jár.

PS4

(#38892) N@idia válasza Madwe (#38888) üzenetére


N@idia
őstag

Hát öldöklést még nem láttam a játékban,de kíváncsian várom a játékot ;] Viszont biztos nem leszek az elsők között aki megveszi ettől több kell,hogy azt mondjam erre kell nekem ez a játék ...

(#38887) krx21 Nekem GTX 970 kártyám van és ugyan úgy szarul futnak vele a játékok remek pl erre az AC unity ha 4xTXAA rárakom 25-35 fps van ha FXAA használom akkor 50-60 körül fut a patch 4-el. Egyébként más játékoknál sem sokkal jobb a helyzet,ha legmagasabb grafika mellet szeretnék játszani nem tudja tartani a 60Fps-et fixen akárhogyan is szeretnem vmiből mindig vissza kell venni,hogy stabil 60fps-t kapjak ha tehetem inkább konzolon játszok jobban bejött és ha végre normális optimalizált játékok jönnek PS4-re jövőre akkor a PC-t el hanyagolom már mint "pénzileg" egy fabatkát sem fogok rákölteni ...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38893) krx21 válasza N@idia (#38892) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát igen... Pont ezt mondom én is... A PC-t egyre kevésbé programozák jól. Túlságosan üzlet szagú már ez a játékipar. Bevétel hajkurászás van 1000-el. Régen még saját örömükre programoztak a fejlesztők, most egy multinál készítenek határidős projecteket. Például tudtátok, hogy a wolfenstein 3D-t, még saját magunk szórakoztatása céljából készítette 3-4, 17-18éves fiatal? Ebből lett az ID szoftver... :K

(#38894) Tegla80 válasza sting2 (#38889) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha "okos" tv-d van, akkor abban van olyan app.....
Vagy "YT"-on van temerdek vidi...
Vagy viragboltbol ,amit usb-n ratolva egy kevesbe okos is lejatszik...

Vagy konkretan a ps-ben temanak gondoltad?? Olyanrol nemtok...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#38895) Vasy09 válasza Járókeret (#38876) üzenetére


Vasy09
őstag

Én xbox 360 ról váltottam PS4-re, de abszolút nem bántam meg. A kontroller van olyan jó, mint a 360-é volt! Mondjuk a menüje valóban más, szokni kell, de szerintem az sem vészes! Talán ami zavaró lehet, hogy nincs benne magyar nyelv, és hogy egy kicsit bonyolultabb szerintem mint a boxé! De ennyi! ;)

Gamertag: Vasy09

(#38896) Vasy09 válasza Járókeret (#38886) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem mondjuk az a fura még, hogy oké, hogy eladja, de én láttam olyat, hogy 67ezerért, 3 játékkal, és két kontrollerrel!?

Gamertag: Vasy09

(#38897) front3r válasza Vasy09 (#38895) üzenetére


front3r
őstag

A 360-nál viszont nem volt még rendes magyar store, itt meg már van. Kijön szinte mindegyik DLC a magyarra is. Az árfolyam különbség meg annyira nem zavar, mert főként lemezes játékokat veszek.
Na meg én nem kockáztatom be, hogy az Amazon letiltsa az USA PSN card vásárlásokat, vagy esetleg a Sony tenne lépéseket, hogy ne tudjuk feltölteni a Wallet-ünket...
Lehet túlreagálom, de nekem ér annyit a magyar account, hogy azt is használjam.
Account megosztást se pártolom, mert minden odaköt, mi van ha a másik meggondolja magát és ellopja?
Szerintem az én álláspontom is érthető...bár a másik oldal képviselőit is megértem, hogy az viszont nagyon költséghatékony.

Teljesen meg vagyok a PS4-el elégedve, maga a gép teljesen jó. Hogy a cégek mennyire optimalizálják, és milyen minőségű játékokat hoznak ki, az már nem a gépen múlik...
A rendszer menüjét meg megszoktam, ennyi. Lehet jobb a rivális konzolé, de az miatt miért váltanék? :D Na meg az exkluzív címek is a PS4 mellett szólnak, már csak a Last of Us miatt is eme konzol mellett döntöttem volna vásárlás során, nem hogy még a többi exkluzív cím miatt.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#38898) Spancho válasza Tegla80 (#38894) üzenetére


Spancho
őstag

Upc- nèl van tèli hangulat csatorna is :D
Egèsz nap lobog a tűz, ès pattog parázsló fa a kandallóban.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#38899) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A Settings menüben valahol meg lehet nézni, hogy meddig tart a PS+ előfizetésem?

(#38900) Pöttön válasza N@idia (#38892) üzenetére


Pöttön
őstag

Én max azért vennék pc-t a ps4 mellé, hogy a régi előző generációs játékokkal tudjak normálisan játszani.
Gondolok itt pl egy Crysis-ra vagy egy Far Cry 3-ra.
Leginkább a Far Cry 3 az amiért fáj a szívem, mert baromi jó játék lett szerintem, és 360-ra meg van de azon valami botrányosan pocsékul fest (a pc verziót ha mindent low-ra teszek akkor is szebb) és ez mellett még jó ha meg van a 24 fps...
De ezért a pár játékért nem építgetek én már pc-t... Annak az időnek már vége. :DDD
Inkább reménykedem hogy ha majd a Far Cry 4 lefutott akkor kidobják a 3-mat is egy alapos grafikai tupírozással ps4-re is. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.