Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37801) N@idia válasza gyuribácsi88 (#37797) üzenetére


N@idia
őstag

Nagyon brutál ez a játék :Y :C
Aki olvasta az új hírt annak már ez nem újdonság. Az új Tomb Raider-t nem a Squarenix adja majd ki,hanem a M$,tehát a játék úgy néz ki még is csak exclusicve lesz és nem (ideiglenesen)...

Ez már csak egy vélemény,de szerintem az M$ meglátta az UC4-et és elkezdet parázni,hogy ha a játék megjelenik akkor újabb PS4 rekord eladásokat könyvelhetnek majd el a Sony javára,így az M$ is akar magának egy UC4 játékot Tomb Radier néven ami szerintem nem sokat fog rajtuk segíteni :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37802) N@idia


N@idia
őstag

Egy kis funy videó.Én ilyen NextGen grafikára vágyom [link] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37803) RunnyJuggler válasza sMblz (#37800) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Szerintem ez a csomag lejjebb nem fog menni, de esetleg más csomag megjelenhet több játékkal kedvezőbb áron... Most már csak kamatmentes részlet akciók lesznek, meg ingyenes házhozszállítás :)

(#37804) Def26


Def26
félisten

Aki bf4 -el tolja nézze már meg legyen szíves, hogy ps4 -en is vannak ilyen akadások mint boxon? [link] 6. másodpercnél van, hogy egy pillanatra megakad. Szerencsére rögzítette a videó is, így látni mennyire kizökkent a heli vezetésből, le is zuhanok a picsába. :D Úgy emlékszem ps4 -en nem voltak ilyen dolgok. Haddent, tatyla, devil, légyszi nézzétek meg.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37805) RunnyJuggler válasza N@idia (#37802) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Majd playstation 5-ön, ha ilyen lenne a fifa, akkor még játszanék is vele! :D

(#37806) Pöttön válasza Madwe (#37799) üzenetére


Pöttön
őstag

Azt hogy tudom kideríteni hogy a mostani fejhallgatóm hány Ohm-os? :D
A doboza nincs már meg, és csak annyit tudok róla hogy Trust a márkája, és hogy mikrofonos. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#37807) Herczi válasza Def26 (#37804) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem egyáltalán nem szokott már akadni. Max Hainan Resorton a scriptelt eseménynél, de én főleg cq pályákon nyomulok.

(#37808) Madwe válasza Def26 (#37804) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem játszok vele valami gyakran, de ilyen mikrolagba még nem futottam. Nem kéne gariztatni azt a bokszot a lassú snappel meg akadó bf4el ;] ?

(#37809) sittes79 válasza Def26 (#37804) üzenetére


sittes79
addikt

Smooth mint állat, lassan játszani is lehet vele idegbaj nélkül.

(#37810) N@idia


N@idia
őstag

Nem tudom volt-e de most a 12 Deals of Christmas akcióban a Destiny van,bár 13 ért szerintem sok. :B

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37811) Elderath válasza gyuribácsi88 (#37797) üzenetére


Elderath
őstag

Eszméletlenül néz ki. Végre egy értelme és hosszú videó belőle. Voice acting is elsőosztályú és nekem tetszik ez a "szinematik" cucc. Várós nagyon

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37812) Tatyla


Tatyla
őstag

olyan szinten csalódott vagyok a destiny kiegészítőjétől hogy arra szavakat nem találok a dlc-k szégyene,kiadtak egy egy délutános contentet jó most a raidet ne vegyük figyelembe,4 quest 1 strike minden fegyver és ruha amit eddig felhúztam kuka még jó hogy már pár hete már nem játszok ,azokat sajnálomakik azóta is egyfolytában farmoltak,ez az egész egy szánalmas köpedelem,még hogy destiny 2 lol basszus...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#37813) Sirandrish válasza Tatyla (#37812) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudtommal le volt írva hogy mit fog tartalmazni a kieg. Már az első hireknél is szerepelt a tartalma és már akkor tudni lehetett hogy ez egy átlagos játékosnak sem lesz több egy hétvégénél :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37814) #91166208


#91166208
törölt tag

sziasztok.. bocsi az offért.. 1 gyors kérdés... egy Samsung HD ready-s tv-n mennyire gáz a ps4 grafikája? :F

[ Szerkesztve ]

(#37815) Sirandrish válasza #91166208 (#37814) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semennyire mivel a játékok tudnak menni 720p-n :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37816) #91166208 válasza Sirandrish (#37815) üzenetére


#91166208
törölt tag

akkor felesleges vennem zsír új tv ét? mert akkor még várok vele !

KÖSZÖNÖM :R

[ Szerkesztve ]

(#37817) Sirandrish válasza #91166208 (#37816) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezt neked kell eldöntened. 1080p-ben részletesebbek a játékok de 720p-ben ugyan úgy élvezhető :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37818) Mister_X válasza Sirandrish (#37817) üzenetére


Mister_X
nagyúr

720p-nél részletesebb képet kap, a HD Ready tévék 768p-sek (1366*786), nem is találkoztam még 1280*720-assal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37819) Sirandrish válasza Mister_X (#37818) üzenetére


Sirandrish
legenda

720p részletesebb mint 1080p?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37820) N@idia válasza Sirandrish (#37819) üzenetére


N@idia
őstag

Nem részletesebb elírta 1080P-t akart ő írni :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37821) Sirandrish válasza N@idia (#37820) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt én írtam..miért akarta ugyanazt leírni?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37822) N@idia válasza Sirandrish (#37821) üzenetére


N@idia
őstag

Erre valószínűleg nem kapunk választ,de hátha :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37823) RunnyJuggler válasza Mister_X (#37818) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Jó is lenne, de sajnos felbontást nem lehet ilyen részletesen állítani.
480p, 720p, 1080i, 1080p van...

Én egy 1400x900-as monitoron játszom és csak 720p-t tudok beállítani, de ez is szép képet ad. Mondjuk x360-on be lehetett állítani 1366x768-at és 1440x900-at is, de a sony tudja csak, hogy itt miért nem lehet :)

(#37824) Thodeus


Thodeus
aktív tag

USA store karácsonyi akció 2. hét
Elég hulladék. Na majd jövőhét talán.

[ Szerkesztve ]

(#37825) A.tessz válasza Sirandrish (#37819) üzenetére


A.tessz
senior tag

A mondatod második felére gondolt. A hd tv-re írta amit a srác linkelt. Hogy nem 720p hanem nagyobb felbontást bír. (annak ellenére , hogy hd ready van csak ráírva)

Legalábbis szerintem! :)

[ Szerkesztve ]

(#37826) N@idia válasza A.tessz (#37825) üzenetére


N@idia
őstag

Valóban,én kérek elnézést félreértelmeztem a mondatát köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#37827) Sirandrish válasza A.tessz (#37825) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem vágom :B
Én annyit írtam hogy ha a TV tudja akkor 1080p-ben részletesebb képet kap, de 720p-ben is élvehető(mivel az övé annyit tud). De végül is mindegy. Túltárgyaltuk :R

Thodeus Ez heti akció? ilyen van Magyar és UK storeban is?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37828) RunnyJuggler válasza Thodeus (#37824) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ahhoz, hogy digitálisan vegyek játékot nagyon le kell menniük az árral, mert használtan már 10-12k-ért kapni pár hetes játékokat, és akkor azt még el is adhatod vagy kölcsönadhatod másnak...

(#37829) Mister_X válasza Sirandrish (#37819) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tanulj meg szöveget értelmezni. Egyszerű példa: a semminél jobb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37830) kovsol válasza Thodeus (#37824) üzenetére


kovsol
titán

Assassin’s Creed Freedom Cry $6-t talán még meg is ér így leárazva. :)

May the Force be with you!

(#37831) #91166208 válasza Sirandrish (#37827) üzenetére


#91166208
törölt tag

az a bajom.. hogy nem tudom a pontos típusát a tv nek.. samsung HD ready ennyi... :((( de meg van... Samsung LE32S71B... hát igen csak régi.. 1366X768.. kell tv vegyek.. akkor áttolódik a ps4 január végére :(

[ Szerkesztve ]

(#37832) A.tessz válasza kovsol (#37830) üzenetére


A.tessz
senior tag

A unity kéne, hogy annyi legyen ;]

A viccet félretéve, remélem lesz karácsonyig akciós!

[ Szerkesztve ]

(#37833) Bjørgersson válasza #91166208 (#37831) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Oldalán, hátulján nincs rajta?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37834) Sirandrish válasza #91166208 (#37831) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem értem. Ezen simán tudsz játszani a PS4el :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37835) RunnyJuggler válasza #91166208 (#37831) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Szerintem egy TV-n nem számít annyira a 720p és az 1080p közötti különbség, főleg, ha messziről nézed.

(#37836) Sirandrish válasza Thodeus (#37824) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyen van magyar és UK store-on is? Vagy ez csak US?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37837) #91166208 válasza Sirandrish (#37834) üzenetére


#91166208
törölt tag

hát ha ti mondjátok... ennek csak örülök, mert így nem kell várnom még majd 2hónapot a ps-re.. :D

(#37838) Sirandrish : akkor jövő héten rendelem a ps4 et... + far cry 4 + Killzone shadow fall :D

[ Szerkesztve ]

(#37838) Sirandrish válasza #91166208 (#37837) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bőven jó 720p-ben :K
Én tuti a PS4et venném hamarabb :B

Tedd azt :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37839) RunnyJuggler válasza #91166208 (#37837) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én is akarok venni majd egy FHD-s monitort 1ms válaszidővel, de előbb akartam ps4-et :D

(#37840) Pöttön válasza gyuribácsi88 (#37797) üzenetére


Pöttön
őstag

Csodálatos... :(( törölték a videót. :(
Pedig kíváncsi lettem volna rá.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#37841) Elderath válasza Pöttön (#37840) üzenetére


Elderath
őstag

Itt egy új link. Gyorsan amíg lehet, érdemes.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37842) sting2 válasza Pöttön (#37840) üzenetére


sting2
addikt

Dehogyis :

Görgess kicsit alá.. :K

[link]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37843) Dexar007 válasza Elderath (#37841) üzenetére


Dexar007
veterán

En jatszottam vele a playit-en,es szar. ;]

Give me your cum,bull!

(#37844) krx21 válasza RunnyJuggler (#37835) üzenetére


krx21
nagyúr

Van az a távolság ahol a 480i és a 4K között sem látszik a különbség... :K

(#37845) Elderath válasza Dexar007 (#37843) üzenetére


Elderath
őstag

Gondolom a másfél éves 5 perces demoval

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37846) haddent válasza #91166208 (#37837) üzenetére


haddent
addikt

Nyugodtan vedd meg előbb a PS4 -et, majd utólag a TV -ét. Max. kicsit távolabb ülsz ha zavaróan pixelesedne. Egyébként a felbontásnál sokkal fontosabb a panel típus, az meg lehet, hogy jobb is mint amit veszel ki tudja :DDD Élvezhető lesz ne aggódj :K

Dexar007 ha trollkodás volt akkor hagyd figyelmen kívül: eddigiek alapján nagyon valószínű, hogy az eddig valaha volt legszebb játékról beszélünk (túlzás nélkül), értelmes sztorival. Még ha unod ezt a stílust, akkor is tiszteletet parancsoló szerintem az eddigiek alapján.

[ Szerkesztve ]

(#37847) Dexar007 válasza Elderath (#37845) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem miutan megtudtak,hogy en is ott leszek,elhoztak a teljes jatekot,amit egy kulon szobaban probalgathattam tobb oran keresztul. ;]

haddent: A szepen kivul semmi erdekeset nem lattam benne 5 perc alatt. Aztan lehet ez meg valtozni fog ha kijon a teljes.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#37848) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#37843) üzenetére

Jó, de a te véleményed nem számít, olyan vagy mint az egyik haverom, az meg minden filmet lefikáz hogy szar. Te ugyan ezt teszed a játékokkal. De honnan is tudnád hogy milyen egy jó játék, mert mikor már pont belejönnél (2-3 nap) akkor inkább eladod :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37849) Elderath válasza Dexar007 (#37847) üzenetére


Elderath
őstag

5 perc alatt aztán sok mindent lehet látni egy játékból

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37850) krx21 válasza Dexar007 (#37847) üzenetére


krx21
nagyúr

5 perc alatt mit kellett volna még látni, tapasztalni??? :N

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.