Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) haddent válasza Sirandrish (#37747) üzenetére


haddent
addikt

Ez mi a jó ég? Bárhogy nézem nem tudok rájönni, hogy hogy kéne viselni (mert hogy gondolom a mute miatt valami fejhallgató) :DDD

Amúgy látom tegnap este is jó volt a buli a topikban. Reggeli mellé jobb, mint a szennylapok :DDD :DDD

(#37752) Sirandrish válasza haddent (#37751) üzenetére


Sirandrish
legenda

Headset akar lenni és az a karima ami a fülre megy gondolom mozog, így nem kell az agyadig dugni a hangszóró részét :K

Volt egy kis XO elleni tüntetés ha arra gondolsz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37753) mezi84 válasza sittes79 (#37734) üzenetére


mezi84
csendes tag

Ez még mindig müködik de új email cim kell hozzá :R
10% off for new customers using discount code @ Zavvi

10% OFFCODE: WELCOME

(#37754) Thodeus válasza haddent (#37751) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Mezei vezeték nélküli headset. Nem újdonság elhiheted.:) Simán rákanyarítod a füledre aztán kész. Az, hogy mennyire kényelmes azt az ember füle válogatja.

Más: Witcher 3-t eltolták február 24-ről május 19-re. :((

(#37755) Mrdevil válasza haddent (#37751) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hirtelen valami hi-tech kávéfőzőre gondoltam. Mondom jesszus hol tart a világ, mi lett a kotyogósból. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#37756) Sirandrish válasza Mrdevil (#37755) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ti eddig hol éltetek hogy ezt kávéfőzőnek nézitek? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37757) Tatyla


Tatyla
őstag

US storeban a holiday akció mikor vált az új heti akcióra?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#37758) sting2 válasza A.tessz (#37750) üzenetére


sting2
addikt

Szerinted finomodott a gameplay, a fizika?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37759) Mrdevil válasza Sirandrish (#37756) üzenetére


Mrdevil
addikt

Huh, ne tudd meg, egy mély sötét barlangban. Ott nem volt ilyesmi. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#37760) Sirandrish válasza Mrdevil (#37759) üzenetére


Sirandrish
legenda

De PS4 az van?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37761) Thodeus válasza Tatyla (#37757) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ma este fele várható szerintem.

(#37762) mfranky válasza A.tessz (#37750) üzenetére


mfranky
őstag

De legalább a "corner cut" és a "collision penalty"-kat rövidebb időre vették... a 3 mp helyett 1-2mp-re...a legdurvább havazásban meg konkrétan vannak használhatatlan kameranézetek, szerintem a belső nézet ilyenkor a legjobb...Egyébként tényleg élvezhetőbb lett így a játék, mondjuk egy-egy gyorsabb autó csúszkálásával még mindig nem vagyok kibékülve...számomra (lehet öreg vagyok már), de egy pagani vagy hasonló szuper autó irányítása komoly gondokkal jár... :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#37763) Madwe válasza mfranky (#37762) üzenetére


Madwe
nagyúr

Számomra pont az volt a "szomorú", hogy egy vad Pagani kezelhetősége túl egyszerű lett ahhoz képest, amilyen mondjuk a GTben volt. Persze még nem ültem Paganiban :( de az tűnt reálisabbnak.

(#37764) mfranky válasza Madwe (#37763) üzenetére


mfranky
őstag

Mivel arcade játékról beszélünk ez természetes...
Az is tetszik, hogy time trial esetén előtted mennek az időhöz teljesítő ghost-ok, abból is látszik én mennyire "nem merem" nyomni a gázt egy pagani esetében...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#37766) sting2 válasza haddent (#37765) üzenetére


sting2
addikt

Mertek nagyot álmodni!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37767) haddent válasza sting2 (#37766) üzenetére


haddent
addikt

De abból, hogy a konzolokszervize még ma is működik (újra) nekem az jön le, hogy ők is csak "áldozatok" (legalábbis nem bizonyított, hogy közük van hozzá, ők is csak vették olcsón az igazi fejesektől). Nem?

(#37768) sting2 válasza haddent (#37767) üzenetére


sting2
addikt

Nem tudom, de azt igen, hogy nagyon agresszív árpolitikát fojtattak az utóbbi időben szinte minden fronton, és ezzel csak jól járt az egyszeri gamer...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37769) Mrdevil válasza haddent (#37765) üzenetére


Mrdevil
addikt

Most mondta be a rádió is.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#37770) A.tessz válasza haddent (#37767) üzenetére


A.tessz
senior tag

Egy komolyabb gazdasági bűncselekmény tárgyalásának lefolytatása több év. Megszüntetni csak , akkor tudják a boltot ,ha már bebizonyították a bűncselekmény elkövetését. Jelenleg egyébként is a NAV által, bcs gyanuja miatt lefoglalták az érintett temékeket. Még bírósági szakban sincs a dolog, még vádat se emeltek, jelenleg nyomozati szakban van az ügy... Amíg pedig nincs itélet, addig az "ártatlanság vélelme" áll fenn.

Nálunk nem divat de külföldön, irják is az ezekkel kapcsolatos műsorokban, A jogban az ártatlanság vélelme egy alkotmányos alapelv, amely szerint senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg a büntetőjogi felelősségét a bíróság jogerős határozata nem állapította meg.

Látva a sorok között, ezzel nem azt mondom , hogy nem követtek el semmit, csak még nem bizonyítottak semmit sem. Ekkora razziát egyébként csak úgy nem csinálnak.

Na bocs az offért.

[ Szerkesztve ]

(#37771) haddent válasza A.tessz (#37770) üzenetére


haddent
addikt

Köszi ennyire nem voltam otthon a témában :R

(#37772) tarti19


tarti19
senior tag

Zombik vs Virágok= Parádés élmény, ez kegyetlen durván betalált :)
Gyertek-gyertek toljuk neki vadul :)

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#37773) PistiSan


PistiSan
addikt

10 perc múlva itt a ps-em :)

(#37774) Kakaduku válasza tarti19 (#37772) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én szívesen tolnám csapattal. Jó szórakozást. Ma megyek a PSN Plus előfizumért, szóval mehet a menet. Az aláírásomban ott az ID-m, szóval aki szeretne vegyen fel.

Kérdésem az lenne, hogy hogyan és milyen eszközzel van lehetőség kommunikálni játék közben? Milyen füles stb.

(#37775) RunnyJuggler válasza Kakaduku (#37774) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Simán bedugsz a kontrollerbe egy 4 pines headsetet. Ehhez tökéletes szinte az összes telefonhoz adott headset. Amit biztosan tudok, hogy működik az az iphone-é és nekem a thl t11-hez adtak egy fülest az is tökéletesen megfelel hozzá...

(#37776) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Lesz valahol valami karácsonyi PS4 akció? Mert a konzolokszervizétől inkább mégse rendelek, ma jött a hír ,hogy 2mrd-os áfacsalás miatt szállt ki valamelyik nap a NAV hozzájuk... :DDD

halahala

(#37777) Sirandrish válasza xenom0rph (#37776) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csaaak? Hát az zseppénz :DDD
Eladnak vagy 4-500K PS4et és már vissza is jött a pénz ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37778) Taarabt07 válasza RunnyJuggler (#37775) üzenetére


Taarabt07
csendes tag

Samsung(S4) füles szerinted müködik? :)

pf10

(#37779) Xirtam válasza Taarabt07 (#37778) üzenetére


Xirtam
veterán

Működik

(#37780) RunnyJuggler válasza Taarabt07 (#37778) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Attól függ, hogy milyen sorrendben van rajta a föld. De ezek már viszonylag egységesek. Ha megnézed a jack-et és 3 fekete csíkot látsz rajta, akkor működnie kell :)

(#37781) Mister_X válasza xenom0rph (#37776) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudom, hogy a vevőt terheli-e egyáltalán jogi felelősség, de kétlem: ha ő áfát lecsípve az árból adja olcsóbban a gépet a konkurenciánál, azzal te csak jól jársz. Az már más kérdés, hogy idővel a NAV ezt szépen bevasalja (a cégen), így lehet jobb lenne a nehéz munkával összekuporgatott forintjainkat olyan cégnél hagyni, amit nem fog fenyegetni ilyesmi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37782) haddent válasza RunnyJuggler (#37780) üzenetére


haddent
addikt

Az iphone füles tudtommal pont fordítva van polarizálva valahogy (a mikrofon talán?). Ha az megy, akkor a Samu nem fog menni (szerintem).

Mister_X az, hogy felelősség terheli-e meg szép dolog-e stb.. mellékes. Az bizonyos, hogy téged nem tudnak meghurcolni. Vagy azért, mert ott a számla a kezedben arról meg nem tehetsz ha átk**tak, vagy azért mert semmit nem kaptál és semmi nyoma a vásárlásnak és nincs bizonyíték. Persze garancia stb. nézőpontból már nem annyira vicces ahelyzet.

[ Szerkesztve ]

(#37783) xenom0rph válasza Mister_X (#37781) üzenetére


xenom0rph
őstag

Pontosan emiatt szeretnék más ajánlat felé nézni, arról nem is beszélve, hogy az emailre sem válaszolnak 5 napja. Ebben az esetben nem vagyok hajlandó tőlük rendelni.. :U

halahala

(#37784) ImpersonatoR

Ksz tol kapott ps4 fc boundle hez tenyleg nem adtak szamlat, csak egy garancialevelet amin szerepelt az ar is. Egyebkent visszavittem vasarnap es szo nelkul visszaadtak a penzt. Bar a kar mar kibontaskor serult volt illetve vmelyik kondi erdekes hangokat adott ki a gepben. Kivancsi leszek mi lesz a sorsa.

(#37785) Mister_X válasza haddent (#37782) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jaigen, a Sonynak kell garihoz a számla is? Anélkül tényleg kevésbé vicces a helyzet. Bezzeg a konkurencia ;]

@xenom0rph: ahol még jó akciók szoktak lenni, KonzolVilág, valamint a Console Corner se az a simlis bolt, emlékeim szeirnt. Meg GamePark, PlatinumShop, Videojátékbolt.hu, stb.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37786) RunnyJuggler válasza haddent (#37782) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Azt tudom, hogy más sorrendben van a föld, de úgy hallottam, hogy az iphone fülessel működik. Nekem androidos telefonhoz kapott fülessel is megy, úgyhogy szerintem menni fog s4-gyel is.

(#37787) kovsol válasza haddent (#37782) üzenetére


kovsol
titán

Nekem PS Vita headsetem van és ez iPhone 5s, Nexus4 és a PS4 -el is működik. Szóval szerintem ez eléggé egységes már.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#37788) soultrapp


soultrapp
senior tag

Helló!
a 1108 és a 1116 modellszam miben különbözik?
egyik gta v el van másik driveclubbal..

(#37789) RunnyJuggler válasza kovsol (#37787) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A hang része egységes, a mikrofon a kérdéses.

(#37790) kovsol válasza RunnyJuggler (#37789) üzenetére


kovsol
titán

Mikrofon is működik. Napi 15-20 percet telefonálok ezzel a headsettel, és egy éven keresztül használtam Nexus4-el, pár hete meg i5s -re váltottam, és ezzel az új telóval is tudok vele telefonálni. PS4-el meg nem meglepő, hogy működik, mivel eleve Sony készülékhez való kiegészítő.

May the Force be with you!

(#37791) RunnyJuggler válasza kovsol (#37790) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Akkor ez mindenkinek jó hír :)

(#37792) Taarabt07


Taarabt07
csendes tag

Ah, úgyvan szóval hálisten működni fog :)
Egyébként még annyi kérdésem lenne, hogyha veszek egy használt játékot(pl. CoD Ghosts) akkor azzal fogok tudni multizni? :) Bocsi ha butaságot kérdezek, most fogok kapni elōször PS-t :)

pf10

(#37793) kovsol válasza Taarabt07 (#37792) üzenetére


kovsol
titán

PS+ előfizetésre lesz még szükséged a lemez mellé.

May the Force be with you!

(#37794) RunnyJuggler válasza Taarabt07 (#37792) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Persze, már nem divat, hogy kód kellene a multihoz. Mondjuk COD-nál sosem volt kód. De battlefield 3-hoz kód kellett anno xbox-on, és ha már egy ember felhasználta, akkor más nem játszhatott vele, hiába volt meg neki a CD.

(#37795) Bagan


Bagan
aktív tag

iPhone fulessel csak a fulhallgato resze mukodik, mikrofon resze nem!

(#37796) Taarabt07


Taarabt07
csendes tag

Köszi!! (Y) ;)

pf10

(#37797) gyuribácsi88

The Order 1886 35 perces gameplay.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37798) sMblz


sMblz
csendes tag

Sziasztok! :)

Két kérdésem lenne igazából.

Az egyik, hogy szerintetek a PS4 + GTA5 vagy Far Cry 4 bundle (esetleg last of us) befog menni 125,000-130,000 HUF alá karácsonyig vagy nem igazán várható?

A másik kérdésem egy fejhallgatóval kapcsolatban lenne. Olvastam, hogy a nagy ohm-os füleseket nem igazán szereti, de esetleg valaki próbált játszani 80 Ohm körülivel? Jó lesz esetleg? Nekem speciel egy Beyerdynamic DT770 Pro-m van (80 Ohmos kicsi nem a 250-es - http://europe.beyerdynamic.com/shop/dt-770-pro.html)

(#37799) Madwe válasza sMblz (#37798) üzenetére


Madwe
nagyúr

30 ohm felettiel rohadt halkak. Semmit nem fogsz vele hallani...

Ezek a bundle-ök már most 130 alatt vannak, nem értem a kérdést :D

(#37800) sMblz válasza Madwe (#37799) üzenetére


sMblz
csendes tag

Köszi a gyors választ, igen rájöttem, hogy elég balfaszul fogalmaztam meg.. :D a lényeg akkor, hogy 120 alá várható-e?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.