Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37851) sting2


sting2
addikt

A propaganda!
Irodalmi percek, az Order- ből...
[link]

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37852) Dexar007 válasza krx21 (#37850) üzenetére


Dexar007
veterán

Azt,hogy ,,aztaku..ez kell nekem". :D Mint pl az UC2-nel,vagy a forza horizon 2-nel,vagy gta 5-nel.
Cserebe annyi volt,hogy ,,meeeh."

Give me your cum,bull!

(#37853) krx21 válasza Dexar007 (#37852) üzenetére


krx21
nagyúr

Remélem nincs igaza a megérzésednek, és jó játék lesz...Kiderül..

(#37854) gyuribácsi88

Nektek elindul a gta5? Délután még jó volt, most meg indítás után meg egyből error :F

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37855) Dexar007 válasza krx21 (#37853) üzenetére


Dexar007
veterán

Nekem a noi megerzeseim mindig nagyon jok. ;] Washdogs-nal is megmondtam,hogy egy szart kapunk,Destiny-nel is.
Igaz ez meg nincs annyira hypeolva, de azon kivul,hogy szep,nem tudom,hogy mi az ujdonsag benne. Igy elsore 70-80% kozotti jatekra tippelnek,ami meg mindig jonak szamit,de semmikeppen sem ,,tortenelmi".

Give me your cum,bull!

(#37856) A.tessz válasza gyuribácsi88 (#37854) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ugyanezt írták a másik topikba is!

[ Szerkesztve ]

(#37857) haddent válasza Dexar007 (#37855) üzenetére


haddent
addikt

Jó sztori szerethető karakterek és túlzás nélkül lenyűgöző látványvilág. Minden megvan a recepthez (első kettőt én a 30 perc vidi alapján meg látatlanban megajánlom neki ). Az, hogy az a megfoghatatlan titkos érzés meglesz-e vele majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

(#37858) Elderath válasza haddent (#37857) üzenetére


Elderath
őstag

Túlzás nélkül olyan, mint egy mozgó CGI. Jó sokáig nem fogunk még hasonlót látni szerintem

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37859) Pöttön válasza Elderath (#37858) üzenetére


Pöttön
őstag

Az tény hogy baromi jól néz ki! :K
Nekem így ez a videó alapján a játékmenete is bejön. :)

Jah és köszi a linket! :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#37860) Dexar007 válasza Elderath (#37858) üzenetére


Dexar007
veterán

Mar miert nem? Szerintem egyre tobb ilyet fogunk latni.Sot par ev,es ez lesz az altalanosan elfogadott.

Give me your cum,bull!

(#37861) haddent válasza Dexar007 (#37860) üzenetére


haddent
addikt

Úgy legyen.. :K Bár elgondolkodtató, hogy (egyrész miért kellett eddig várni rá de ez most mellékes) miért kell még pár évet várni? Ha egy valaki (legyen kettő Unchartednek is megelőlegezhetjük szerintem) meg tudta oldani akkor miért kell ilyen Unity, Battlefield 4, Watch dogs meg hasonló szemetekkel játszani drága pénzért? :F

[ Szerkesztve ]

(#37862) SnIp3r válasza Def26 (#37804) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

megnyugtatlak! PS4-en még mindig nincs ilyesmi.... ez box exkluziv :D
Phantom ij megvan már?

PS4 ID : Kovee1979

(#37863) sittes79


sittes79
addikt

Ez mekkora:

"Játékkal nyerhetnek további nyereményeket a PS4-es játékosok

De sajnos nem Magyarországon, hanem egyelőre csak az Egyesült Királyságban, de annyira jópofa a kezdeményezés, hogy muszáj beszámolnunk róla. Szóval a Sony és Gamer Network azt eszelte ki, hogy mindenféle kihívást állítanak a játékosok elé (például valamennyi headshot egyhuzamban), és aki ezeket teljesíti, és a PS4 share gombjával megosztja, annak van esélye nyerni mindenféle ajándékot, például headsetet, tévét, soundbart és egyéb jóságokat. Nálunk is bevezethetnék!"

(#37864) optikal válasza gyuribácsi88 (#37854) üzenetére


optikal
tag

Nálam is errorozik elég sűrűn :(((

PSN:Optikal89

(#37865) Elderath


Elderath
őstag

Ezt is érdemes meglesni. Nemsemmi a Nóti se.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#37866) gyuribácsi88

Ungibungi-ék komolyan gondolták ezt a DLC-t? Vagy ez valami előrehozott áprilisi tréfarépa? Nem egészen 1 óra alatt kipörgettem a dlc tartalmát :((( (jó nyilván a RAID-et nem de a többit igen).

Azért ez szerintem siralmasan kevés tartalom, még mindig nem hiszem el hogy ezt így ki merték adni :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37867) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#37866) üzenetére


Bencus88
nagyúr

már 32-es vagy? felhúztad az új fegyvereket? rank 4-es vagy a dark below-nál? megvannak a bountyk? megcsináltad a 30-as nightfallt? soroljam? :P

amúgy nem lett sok tartalom aláírom, de a sima játékba sincs. ennyit persze nem ért a dlc, de legalább 1-2 hétig újra pörög a játék.

(#37868) Thodeus válasza Sirandrish (#37836) üzenetére


Thodeus
aktív tag

UK store-on ez van most. Itt 2 naponta frissül, ahogy a magyaron is amennyire tudom.

(#37869) gyuribácsi88 válasza Bencus88 (#37867) üzenetére

Jaj hagyjuk már ezeket a felhúzásokat, az agyamat (már ami megmaradt belőle) húzom fel, nem a fegyvereket. A sima játékban azért volt némi tartalom, de ez? Pff, (ja és egyedül csináltam, mi lett volna ha 2 haverral? 10perc? 5500Ft-ért?)

Még mikor kijött a játék, akkor foglalkoztam azzal hogy felhúzzam a fegyvert, a ruhát, de már ott nagyon meguntam hogy mindig ugyanazokat a strike-okat kell csinálni, és amikor már (nem túlzok) századszorra csinálod ugyan azokat, akkor az már rohadt unalmas.

Nem is értem hogy egyesek hogy képesek ezzel a játékkal megjelenés óta napi szinten 5-6-8-10 órát játszani.

Na mindegy, nem méltatlankodok tovább :D , de ez így ebben a formában nevetséges.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37870) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#37869) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én 10-től déluán 5-ig nyomtam meg este is játszottam kicsit. Abban egyet értek, hogy tartalmilag kevés a játék, lehet már csak a jó társaság barátok miatt foglalkozok ennyit a játékkal, továbbra is tetszik és imádom csak kevés. Februárig nem tart ki ez a dlc, de mint már mondtam pár hétig ellesz vele az ember.

Több haverral nehezebb szóval hasonló idő lesz az is :)
Remélem a kövi dlc jobb lesz. bocsánat, tartalmasabb!

[ Szerkesztve ]

(#37871) shunter válasza gyuribácsi88 (#37869) üzenetére


shunter
aktív tag

Ugyan így vagyok én is ezzel a Destiny vel. Amennyire tetszett a megjelenésekor, most olyannyira tartom egy nagy szarnak. Én kis naív azt hittem, h folyamatos tartalmakat kapunk, nyitnak fel új területeket. Erre 100adszorra csináljam meg ugyan azt a missönt? Há a tököm egyék ki.... Én csak az alap gémet vettem (hál' Isten) de már azon agyaltam, h csak ez miatt a szar miatt eladom a profilom 😊 A viccet félretéve nem a játék szar, hanem a tartalom kevés, és ez megöli az egészet.

(#37872) Sirandrish válasza Thodeus (#37868) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt tudom és figyelem is ezerrel 2 naponta, csak azt hittem hogy ez valami más és hogy mindenhol van :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37873) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#37866) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, este mi is köpködtünk rendesen. Ez szánalom, 20 dollárért kinyitottak 3 ajtót a már eddig is meglévő pályákon, és ennyi. Még az új strike is a Black garden küldi visszafelé, micsoda kreativitás, döbbenet számomra már ez a fajta pénz lehúzás. Az egész gearünket lehet eldobni, gyakorlatilag ugyanazokat a ruhákat akarják velünk újra felhúzatni, így nekem ne tolják ki a tartalmat, szánalom már tényleg. De nem csak mi mondjuk ezt, izzik a fórumuk rendesen, meglincselik ezeket. És itt már nem csak erről az egy DLC-ről van szó, hanem úgy általánosságban. Kár ezért a játékért, de nem tudom már mi a koncepció itt náluk. Egy szobába beöntenek sok erős enemyt, aztán kezdjél vele amit akarsz, ennyi, ötlettelen, nem tudom mi lesz ebből még, de már így sem játszanak vele túl sokan, most pár napig megint igen, de utána eltűnnek. Kár......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#37874) varadigabor válasza Mrdevil (#37873) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én meg pont most vettem meg használtan :F

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37875) Mrdevil válasza varadigabor (#37874) üzenetére


Mrdevil
addikt

Olcsó pénzért nem olyan rossz ez, de amennyit mid adtunk a fullos pakkért, háááát......
Akinek eleve nincs sok ideje játszani, csak néha egy két óra, annak meg pláne jobb, mert az nem unja meg hamar, de pl mi, még így meló mellett is felfaljuk ezt a tartalmat, könnyedén, és hamar unalomba fullad, még így négyen is.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#37876) haddent válasza gyuribácsi88 (#37866) üzenetére


haddent
addikt

Miutan a betaban konkretan a jatek 50% at lattuk, a teljes pedig egy rakas kakkanat lett nulla tartalommal, elcasualositott (mostmar van ilyen szo :DDD ) szennyekkeles repetitiv kuldetesekkel, kisdtak egy csodalatod dlct ami valoszinuleg eredetileg is benne lett volna csak (meg jobban) unalmas felkesz bugos szar volt megjeleneskor, ezert most 20 dodoert meg lehet venni.
Ja meg ugye Destiny 2 keszul mar es at lehet vinni a karaktereket. Szerintem a destiny 1 rt valamifele promocios elofutarnak gondoltak, annak jo. Mint a 'PT' volt.

Latszik, hogy bandzsejjj xbox exkluziv fejlesztocsoport volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37877) bolha23 válasza Mrdevil (#37873) üzenetére


bolha23
aktív tag

A legpofátlanabb húzás pedig az, hogy az alapjátékban benne levő tartalmat is bukod, ha nem veszed meg ezt a DLC-nek nevezett valamit.

Felháborító, gusztustalan, és remélem ez a fajta üzleti modell orbitálisan nagyot fog bukni a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

(#37878) varadigabor válasza bolha23 (#37877) üzenetére


varadigabor
senior tag

De ha most én csak az alapjátékot veszem meg lemezesen, akkor is meg kell vennem a DLC-t? Nem igazán értem :Y

Amúgy expansion-nek hirdetik, nálam az expansion általában nem ezt szokta takarni.
Inkább ezeket nevezném expansionek pl: Crysis Warhead, AC4 Freedom Cry, Red Alert 2 Yuris Revenge, GTA 4 The Ballad of Gay Tony stb.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37879) shunter


shunter
aktív tag

Mi is megvettük az FC4 et. Jó kis game. Viszont lenne egy tippem azoknak, akik tervezik megvenni. Töltsék le nyugodtan a Store ból a coop kulcsos demót, mert az lényegébe maga a full game. Uh ha megvan a zsé csak meg kell venni, ez unlock olja és már mehet is a móka. Nem kell várni a letöltésre. Lényegében a demo egy élőtöltés.

(#37880) bolha23 válasza varadigabor (#37878) üzenetére


bolha23
aktív tag

Bizonyos dolgokról le kell mondanod, ha nincs DLC.
Pl nincs weekly, vagy nightfall strike...

[ Szerkesztve ]

(#37881) haddent válasza bolha23 (#37880) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem lesz alapjatekos is. Csunya lenne ha csak azt a ket strikot porgetnekmostantol :DDD

(#37882) Pöttön válasza Elderath (#37865) üzenetére


Pöttön
őstag

Azt a rohadt!
27 perc 20mp-nél azért az már tényleg cgi szint! :Y

Remélem a PS4 életciklusa alatt kapunk majd egy jó pár raklapnyi ilyen grafikával megáldott játékot. :C

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#37883) bolha23 válasza haddent (#37881) üzenetére


bolha23
aktív tag

Amilyen anyázás megy most, elképzelhető.
De a koncepció akkor is visszataszító.

[ Szerkesztve ]

(#37884) RunnyJuggler válasza Pöttön (#37882) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha ez ilyen grafikával 60 fps lesz, akkor megeszem a kontrollert.

(#37885) mfranky válasza haddent (#37881) üzenetére


mfranky
őstag

Konkrétan ketten 45 perc alatt ment végig a "hatalmas" DLC (Raid nélkül persze)... kicsit szánalom...de ez van...
Emellett pedig mégis pörög (és pörögni is fog) ez a játék, hiába szidják annyian...
Szerintem azok jártak jól, akik nem öltek napokat az előző raidekbe, hogy legendary raid cuccokat kapjanak, mert most raid nélkül is meg lehet venni a 33-as light-os dolgokat...csak szintlépéshez kötik.

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#37886) tepenzed


tepenzed
őstag

Valaki tesztelgeti az xda-s minden androidon mukodo remote playt? Meg mindig csak sonykon lehet a kontrollert csatlakoztatni?

(#37887) haddent válasza mfranky (#37885) üzenetére


haddent
addikt

Ezt én értem, de most akkor ez milyen játék? RPG -nak /MMORPG -nek egy hulladék mert ott ilyenek nincsenek (be kell vállalni, hogy a casualok egy része nem fogja szeretni..). (MMO)FPS -nek nem tudom kinek tetszik/szereti de szerintem CoD, BF4, Killzone közül bőven megtalálja mindenki a magának való shootert. Más jelzőt még ennél jobban erőszakolva sem tudnék ráhúzni erre a játékra.
Stílustalan, lénytelen, lapos, unalmas, haszonhajhász. Lerí róla, hogy szartak bele, átvettek 1-2 klasszikus Halo dolgot meg csináltak neki a Times Squaren 2 lakótömbnyi reklámot 500 misiből és kész. Tragikus és szánalmas nem érdekel, hogy ki a fejlesztő/kiadó és kit milyen nosztalgia szálak fűznek hozzájuk, ez gyötrelmes.

És akkor még a Killzone -t perelték, mert hogy hazudtak, mert az nem úgy 1080p hanem csak valami interpolációval... Itt milyen nyilvános és nyittot átbaszásról van szó akkor? Őszintén remélem, hogy meglincselik őket, beperelik és örökre lehúzza a redőnyt a kiadó a fejlesztővel együtt, mert teljesen jogos és kiérdemelt.

(#37888) gyuribácsi88 válasza Mrdevil (#37873) üzenetére

Ja, hát azt nem is említettem hogy ebben az egy órában a strike is benne volt. Én is néztem, mondom mi a lófasz ez hogy visszafele kell menni az egyik (régi)(alap) pályán :F :DDD Aztán a "fő boss" is megért volna egy misét, 2 külföldi majomparádéval, akiket állandóan fel kellett keltenem, megcsináltuk 15 perc alatt. És ennél a strike-nál tényleg azt éreztem hogy annyi volt az egész hogy leraknak eléd egy csomó AI-t aztán lődd szét őket és jó napot. Taktikázni nem sokat kellett :(

haddent; hát ja, de most ha elvonatkoztatunk a névtől,(meg hogy honnan jöttek) akkor azért egy ilyen játéktól nem ezt és nem ennyit várt volna az ember fia, pláne nem úgy hogy azt hallgattuk hónapokig hogy 500 ezer billiárd dollárból csinálták a játékot,(meg azt hogy olyan tartalmas lesz hogy pfúú össze fossuk magunkat) csak azt elfelejtették hozzátenni hogy a költségvetés 90%-át a marketing vitte el ...

És akkor még ilyet ki mernek ejteni a szájukon hogy "destiny2" :DDD :DDD :DDD hát mi az anyátok van? Azt hazudtátok hogy lesz a destiny és folyamatosan kapja majd a tartalmat, nem arról volt szó hogy évente kiadtok egy "új" destiny-t hogy még jobban lehúzattok minket.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37889) varadigabor


varadigabor
senior tag

Most hogy ennyire le húztátok lehet hogy elég lett volna a demot végig vinnem :W

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37890) Pöttön válasza RunnyJuggler (#37884) üzenetére


Pöttön
őstag

Itt inkább azon van a hang súly hogy az az arc megjelenítés az Uncharted 4 grafikus motorjával készült. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#37891) sting2 válasza Pöttön (#37882) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem innen érdemes számolni (The Order megjelenése) a PS4 menetelését.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#37892) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Olvasgatom itt a Destiny élményeket, ezek szerint nem vesztettem semmit, hogy nem vettem meg. Ezért nem értem, hogy baráti társaságok, miért nem adnak esélyt, a komoly ingyenes játékoknak, mint például a Warframe. Általában 4-en mindig megvoltunk rá de volt, hogy 3 szoba is tele volt. Minden update új karakter, folyamatosan küldetések, új módok, új pálya, a single is vagy 100 óra. Nekem 400 óra felett van benne, akinek van üzleti érzéke és szeret farmon is alá Destiny minden fizetős tárgyat ingyen megszerez, mert az amcsik tele vannak igazi pénzzel. Egy a baja, ez ingyen de TPS, a jobbik fajtából, az egyik legdurvabb coop élményem, az elmúlt pár évben. Remélem a Planetside 2 is ilyen lesz.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#37893) F.B.I. válasza sting2 (#37891) üzenetére


F.B.I.
veterán

Remélem a multi része hoz egy kis Gears élményt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#37894) gyuribácsi88 válasza F.B.I. (#37893) üzenetére

Hozni fog, de még milyet :Y pláne hogy nem lesz benne multi :((( :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#37895) haddent válasza F.B.I. (#37892) üzenetére


haddent
addikt

Engem személy szerint a Warframe egész megjelenésétől kiráz a hideg. Raádásul pay2win. Lehet, hogy a játékélmény jó, de nagyon nem szimpatikus a rendszer.

Ez most szopat minket? Január-Február 2015 jön az Unhcarted 4? :F

[ Szerkesztve ]

(#37896) sittes79 válasza haddent (#37895) üzenetére


sittes79
addikt

Elnyomott egy nem gyenge mariskat.

(#37897) Sirandrish válasza haddent (#37895) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem az kizárt

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37898) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#37894) üzenetére


F.B.I.
veterán

Biztos? Akkor húzzák rá! Ekkora ziccert kihagyni!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#37899) varadigabor válasza haddent (#37895) üzenetére


varadigabor
senior tag

De hogy jön , nem fognak egy hónapban két ps 4 exkluzív játékot ki adni, leghamarabb szerintem 2015 november.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#37900) oriic válasza haddent (#37895) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szinte biztosan kizárt.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.