Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) gyuribácsi88

Ha már PS+, akkor figyeljetek az automata beállításra, ha egyszer vesztek akkor utána a ps automatikusan bepipálja azt az opciót hogy ha lejár akkor megveszi magától. Haddent-al közös megosztást használunk, az ő profilja nálam elsődleges de nekem tegnap lejárt az előfizetés és automatikusan megvette a gép az előfizetést, közben meg nem is kellett volna mert az ő profilján még soká jár le, így buktam 4500Ft-ot, gondoltam szólok, hátha valakit váratlan kiadás érne így karácsony előtt :(((

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38952) Badb0y válasza N@idia (#38950) üzenetére


Badb0y
addikt

Igen, de az külön volt a 14 napostól, mert a 14 napos az egyből meg is hosszabbodik kérdés nélkül ez a 2 napos meg csak lejár.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#38953) N@idia válasza Badb0y (#38952) üzenetére


N@idia
őstag

Az a baj hogy a 14 napos PS+ arra vonatkozik,ha soha nem volt PS+-od akkor ezt felhasználhatod a bankkártya adataid alapján,de mivel már volt egy 2 napos így ez automatikusan inaktiválódik.Sajna ebbe a hibába sokan beleestek és azt hittek majd utána felhasználhatják,de nem lehet.Ezt sajna elpuskáztad :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38954) Badb0y válasza N@idia (#38953) üzenetére


Badb0y
addikt

Ahham, akkor regisztrálok egy másik accot :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#38955) N@idia válasza Badb0y (#38954) üzenetére


N@idia
őstag

Az nem fog segíteni szerintem,bár egy próbát megér.Kíváncsi vok sikerül-e új account-al felhasználni ;)

Ha neked ez összejönne akkor senki nem venné a PS+ mert mindenki csinálná az új accountot ,hogy 14 napig ingyen legyen a PS+ a Sony sem hülye :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38956) Badb0y válasza N@idia (#38955) üzenetére


Badb0y
addikt

Youtube-os videók alapján igen.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#38957) Badb0y válasza N@idia (#38955) üzenetére


Badb0y
addikt

Műkszik ;)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#38958) xenom0rph válasza Badb0y (#38957) üzenetére


xenom0rph
őstag

Hirtelen azt hittem ,hogy az a forza horizon néztem is egy nagyot. :DDD

halahala

(#38959) N@idia válasza Badb0y (#38957) üzenetére


N@idia
őstag

Hát örülök,hogy sikerült:R Egyébként az én esetemben ez nem volt olyan nagyon vészes,mert mikor vettem a konzolom rá 2 napra meg jött az 1 éves PS+-om is,de ne ez miatt vegyél PS+,mert amint lejár a 14 nap nem fogsz tovább tudni játszani az ingyen játékokkal,mivel lakat lesz rajtuk.Ahhoz,hogy újra játszani tudj vele mindenképpen venned kell PS+ előfizetést vagy a semmiért vártad meg a karácsonyt ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38960) gyuribácsi88

TLOU 2? :B

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38961) N@idia válasza gyuribácsi88 (#38960) üzenetére


N@idia
őstag

Ez egy remek hír és remélem hogy lesz TLOU2,de mi lesz ez az AAA játék,amin már dolgoznak az Uncharted 4-en kívűl ? :Y :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38962) Sirandrish válasza N@idia (#38961) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért olyan jó az?
Egy tökéletes story tökéletes lezárását élhettük át az első részben. A második már csak valami baromság lehet, VAGY köze sem lesz az elsőhöz de akkor az meg nem TLoU.

Ez kb olyan mint az Ideglelés című film...hittem, akartam hinni hogy valóban igaz a story ahogy megpróbálják elhitetni veled a nézővel...és így nagyon bele is éled magad........erre kiadták a második részt :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38963) mezi84 válasza gyuribácsi88 (#38951) üzenetére


mezi84
csendes tag

Ha 14 napon belül írsz egy emailt nekik visszakapod a pénzed igaz a felhasznált napok arányával csökkentve :R

(#38964) krx21 válasza Peat;) (#38923) üzenetére


krx21
nagyúr

Sajnos evvel is egyet kell, hogy értsek... Egy egyedire tervezett, fix célhardveren én alapnak gondolnám a 60fps-t... És a 1080-t...

(#38965) Tegla80 válasza krx21 (#38964) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert Te is pc-rol gyüttél. ;)
Mi konzolon nevelkedett emberkek boven elvagyunk mindennel,mert ezt szoktuk meg....
Ti meg sirtok folyamat,h "de hat a pc-n...."
Ez nem pc....Ezt konzolnak hivjak es itt ezek a feltetelek vannak,ha jatszani szeretnel.
Szoval "motionflow" bekapcs azt,jatek .... :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#38966) krx21 válasza Tegla80 (#38965) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért a 60fps kérdése nem csak a PC-hez köthető... Nem vagyunk egyformák, de szerintem igen sokan vannak akik ebben a generációban elvárták volna a 60fps-t, pláne a 1080p-t. Inkább fogyasztott volna az a gép 100watt-al többet, bár valószínű a programozáson az sem segítene...
Akinek meg bőven elég a 30fps és nem is látja a különbséget, az nem is igazából műfaj kedvelő szerintem és ezért a véleményét is a helyén kell kezelni... :K Nem azt mondom, hogy te nem látod, de ilyen is van mint olvasni lehet... :F A te "bogarad" meg mintha az input-lag lenne nem? ;]

[ Szerkesztve ]

(#38967) adamssss


adamssss
veterán

A The Crew-ról mik a vélemények? Érdemes megvenni?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#38968) krx21 válasza adamssss (#38967) üzenetére


krx21
nagyúr

The Crew teszt
Én még kihagytam...

(#38969) SzlobiG válasza adamssss (#38967) üzenetére


SzlobiG
félisten

Apró pénzért esetleg.

(#38970) sting2


sting2
addikt

Hol lehet még kapni PSN Plus feltöltőt, Angol profilhoz?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#38971) Tegla80 válasza sting2 (#38970) üzenetére


Tegla80
addikt

En korbejartam mindent a neten,mert most dec19 el jart le,de maradtam icenel....(16e alatt nem talaltam sajna sehol...ahol volt meg regeben14e alatt, most ott is 16e szinten.... )
Store ban meg iden nem lattam akcios arban vagy +3ho gratisszal,mint tavaly,igy kenyszerbol ,de megvettem ennyibe....A multam ide kot es sok geppel hasznalom a plus-t,igy kell a regi tartalma is.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#38972) krx21 válasza Tegla80 (#38971) üzenetére


krx21
nagyúr

Azt mondjad meg nékem, hogy hol lehet megnézni, hogy mikor kell vennem új PSN+-t?
Nekem szerintem lassan lejár a 365 napos...

(#38973) Tegla80 válasza krx21 (#38972) üzenetére


Tegla80
addikt

Plus os jatekon "options" es az infoban irja,h ......

Sony® & PlayStation®

(#38974) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Van egy 4 hónapos gépem. Ármátrix/bemutatóterem-ben lett vásárolva.
A kontroller L2-es ravasza/gombja mindig beakad ,de úgy ,hogy alig lehet lenyomni.
Ha megfújkodom ,és megnyomkodom akkor egy darabig jó.
Szerintem el kéne vinnem kitisztíttatni/cserélni.
Itt láttam ,hogy sokan a Mihálkovics utcai Sony szervizt javasoljátok.
Oda el tudom vinni a számlával ,vagy merre induljak ?
Az Örs Vezér terénél lakok ,esetleg az Árkádban a hivatalos Sony boltban is kicserélnék ?

Köszi.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#38975) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy rendeltem egy Ps4-et a t-hometol valaki rendelt tőlük ha igen akkor menyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

(#38976) speter33


speter33
aktív tag

Juhhúúú, tegnap én is beléptem a PS4 tulajok népes táborába :D
DriverClub nagyon ott van, marha jól néz ki, de TLOU se rossz :K
Killzone-t ma szerzem be :)

[ Szerkesztve ]

(#38977) RunnyJuggler válasza krx21 (#38972) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Konzolon: settings>>PSN>>account information>>services list

Akkor nekem mázlim volt, mert én először a 14 napost használtam fel, és utána simán engedte a 2 napos próbaidőt is :) Ezekkel meg is voltam idáig :D

(#38978) mrhitoshi válasza Peat;) (#38923) üzenetére


mrhitoshi
veterán

de a konzolra egyre jobban programoznak?

Miért kellene jobban, mint ezelőtt ? :D Eddig is meg volt az elvárható szint, most is meglesz.

Általánosságban el lehet mondani hogy a minőségi címek minden platformon jól mennek (far cry 4)

Igen, csak kérdés, mennyi pénzt fektetsz be. Sokan úgy kezelik ezt a problémát, hogy nem veszik figyelembe az ársávokat, és ez rossz. A PS4 100-130eFt-os ársávban mozog. Amilyen grafikát nyújt például a FC4, azt a szintet nem fogod tudni hozni egy 100-130eFt-ból megépített gépből, csak majd egy kettővel feljebb ársávban.
És ez nem mindegy úgy gondolom. Szóval ez a kijelentés nagyon felületes. Ezek marha jól ábrázolhatók lennének egy grafikonon, ha valaki látja a dolog lényegét. Ehhez ráadásul hozzájön a tartási költség is. Egy PC nem lenne életképes ebben a kategóriában 6-8 éven keresztül. Úgy gondolom, hogy a PC sokkal gyorsabban évül el, és sokkal több a befektetés, mint a megtérülés. Persze ez is függ attól, hogy mit vár az ember. Ha kettővel feljebb ársávot nézünk 200-250 eFt, akkor ez az idő eléggé kitolódik, de ugye akkor már ott vagyunk, hogy +120eFt a konzollal szemben, amiket lehetne játékokra, és szolgáltatások költeni, és közben csak 10-20% grafikai többletet kap az ember. (Persze PC-n olcsóbbak a játékok, de ezt nem biztos, hogy be tudod hozni) Én ezért döntöttem úgy, hogy nem éri meg. Egyszerűen már csak a számokkal dobálózva sem.
És még mindig ott van az a dolog, hogy PC-n általában minden szarabb, nem csak egy-két cím. Én akkor hánytam el magam, mikor az egyetlen normálisan optimalizált játék a BF volt. Crysis mizéria, Ubisoft sorozatos baszakodás, stb..

Sajnos a konzolokon is nagyon romlik a softwarek minősége

Ez a tapasztalat miből fakad ? Én nem igazán észlelem ezt a tendenciát, semmilyen formában. Ha valaki azt mondja, hogy játszani akar, akkor azt mondom neki, hogy PS4. Ez az egyedüli platform, ami tud újat mutatni, és ez az egyedüli, ahova folyamatosan formabontó játékok jönnek ki. Most nem akarom sorolni, mert túl hosszú lenne, de annyit megemlítek, hogy az interaktív film szerű játékokat a Sonynak köszönhetjük. :)

Most csak egyetlen egy kiragadott objektumot vizsgáltam meg, de lehetne ezt még sorolni. Jobb a helyzet, mint anno PS3-nál.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#38979) krx21 válasza RunnyJuggler (#38977) üzenetére


krx21
nagyúr

:R

(#38980) gyuribácsi88 válasza mezi84 (#38963) üzenetére

Kösz, de pontosabban melyik email címre címre kell írni nekik? Mert csak telefonszámot találtam.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38981) mezi84 válasza gyuribácsi88 (#38980) üzenetére


mezi84
csendes tag

(#38982) Peat;) válasza mrhitoshi (#38978) üzenetére


Peat;)
veterán

Én sosem vitattam a konzolok erényeit, pl a kedvező beugró árat, nem véletlenül voltak konzoljaim és remélem nem véletlenül lesznek. De az hogy fenntartani egy konzolt olcsóbb mint egy pc-t, ahol a 3 éves vga-kon és 4 éves processzorokon is könnyedén mennek a legújabb játékok az eléggé struccpolitikára vall a játékárak nagy eltérésének ténye mellett, nagyon nagy túlzások vannak hogy milyen pc kell az új játékokhoz, mindig a maximális grafikából indulnak ki az ezt a vonalat kritizálok ami a konzolok szintjén is túl van, de ez csak egy luxusopció azoknak akik nem sajnálják a pénz erőművek összerakására. A konzol üzleti modellje merőben más mint a pc esetén, egy az egyben nem összehasonlítható, a végeredmény anyagilag, azonos megközelítésekkel (évi x darab játék) teljesen hasonló. Az is tény hogy az árkülönbözet elköltése a pc fejlesztésére időt kíván meg és hozzáértést. Meg az is hogy a konzol is járhat szervizben a garancia letelte után, előfordulhat ott is nem kívánt ráfordítás.

Nálam ziher nem a pénz dönt arról hogy konzol vagy pc, max annyiban hogy csak az egyiket szeretném finanszírozni, időm sem lenne két rendszerre így pénzkidobás lenne. Már többször leírtam, akik használt játékokkal csencselnek, van erre idejük kapacitásuk azoknak olcsóbb a konzol ez tény. De én magamból kiindulva nem ezt tekintem alapesetnek.

(#38983) front3r válasza Peat;) (#38982) üzenetére


front3r
őstag

Logikádban ott van a bibi, hogy a rossz portok miatt, hiába veszed le a grafikát PC-n, egy gyengébb PC-n is ugyanúgy akad a játék. Vannak kivételek persze, de nem ezek vannak túlsúlyban.
A legfájóbb volt anno pl. a GTA 4. Egy nagyon nagy nevű, sok 100 órát kínáló cím, de úgy akadt pc-n hogy kb csak azok tudtak vele normálisan játszani, akiknek Core i7 processzoruk volt... ugyebár a mikrolaggok miatt.

Most meg az ACU, FC4(talán az új patch-el már jó lett, de nem biztos), de úgy az Ubisoft összes idei címét fel lehetne hozni kb. ami PC-n borzalmas teljesítményt nyújtott.
Elég csak beleolvasni valamelyik játék topikjába...

Aztán ott van a Dragon Age: Inquisition is, ott is problémák voltak, de még fenn áll a GUI problémája, hogy nem a PC-hez van igazítva, hanem a kontrollerekhez. Akkor ezzel egy PC-s meg mit kezdjen?
Igaz erre várhatóan lesz egy GUI-t lecserélő patch, ahogy a Bioware információit olvastam, de ugye ez sem a játék megjelenésekor jött ki. :)

CoD: AW is gyötrelmesen indult PC-n, elég sok konfigon nem futott jól, megint szerencsejáték. Ráadásul itt számolni kell multiban a csalókkal, arra meg jöhet bármilyen patch...

Ezek nyilvánvaló problémák, és nem véletlen lett konzolom... nem hiába a PC NEM játékra való, csak ARRA IS LEHET használni, de nem a legjobb választás értelemszerűen.

Tehát pl. egy optimalizálatlan PC-s játék egy kiadónak azért nem fáj annyira, mert a bevételt nem is onnan várja...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#38984) mrhitoshi válasza Peat;) (#38982) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez konstans tendencia mellett megállná a helyét, de azt kihagyod a képletből, hogy a konzol által nyújtott grafika idővel jobb lesz, míg PC-n egy bizonyos szint tartásához igenes cserélni kell. Nem fogod ugyanolyan grafikai beállítások mellett futtatni a BF-t vagy az FC4-et egy 6800-as ATi VGA-n, mint egy 78xx-on, és ez csak egy generációs különbség. A CPU-knál nem ennyire drasztikus.
És ez nem max.Grafról szól, hanem felsőközépről, amit a PS4 is nyújt. A FC4 példánál maradva, linkelve lett egy teszt, ahol kimutatták, hogy igenis erős gép kell ahhoz, hogy ugyanúgy futtasd, és ezt a szintet tartani fogja/javulni fog a PS4 esetében.

Én mindenketőt fenntartom, de most már egyre jobban körvonalazódik bennem, hogy elég egy konzol, ugyanazt a szintet megkapom olcsóbban. :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#38985) Tegla80


Tegla80
addikt

"PlayStation off topic" ........ :U
:R

Sony® & PlayStation®

(#38986) haddent válasza mrhitoshi (#38984) üzenetére


haddent
addikt

Nem fogja felfogni (amíg nem próbálta huzamosabb ideig).. nem hibáztatom nekem is nehezen ment amikor high-end pc -vel nyomultam. Csak azt nem értem miért kell ezt itt a ps4 topikban :))

[ Szerkesztve ]

(#38987) Sirandrish válasza Tegla80 (#38971) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én 15ért tudtam volna neked, sőt szerintem most is tudok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38988) Peat;) válasza front3r (#38983) üzenetére


Peat;)
veterán

Gta4-et x360-on abbahagytam a micro laggok miatt. Legalább olvasd el a tapasztalataimat mielőtt írsz, tegnap este írtam, az a játék nincs platform amin jól menne. Ahogy a gta5 sem fog sehol jól menni szerintem.

ACU konzolon pont olyan ramaty mint pc-n, nem értem a példát, ne vezesd félre az itt informálódó embereket kérlek. A far cry 4 simán megy pc-n, az ultra-hoz lehet hogy bitang gép kell, de mint írtam az anyagilag más szint. Vagy a very high és a ps4 beállítás között te látsz bármi mérvadó különbséget? Márpedig aki azt mondja hogy egy 680-as vga és egy core i 5 nem elég a far cry 4-nek ott valami sántít.

GUI probléma: nálam itt figyel az x360 kontroller a pc-vel ami az 50-es tv-re van kötve. Úgy tudom az új kontrollerek is kompatibilesek a windowsal.

COD: ezt nem tudom mert nem próbáltam.

Megint az történik hogy csak sarkítással tudtok reagálni az írásaimra, amikben ha vannak is igazságok az a reakciók kis részét képezi így hiteltelenné válnak a szememben.

Nagyon sajnálom azokat akik miattatok vesznek egy korszerű pc után konzolt és nem azt kapják amit itt beharangoztok nekik.

mrhitoshi : a játékárdifferencia a hardware fejlesztést magában foglalja, bőven elég 2 évente cserélni egy vga kártyát, +30k ráfizetéssel ami 6 darab játékárdifferencia. De írtam hogy ez idő és hozzáértést követel meg. Én korrekten próbálom beállítani a két oldalt, de az árakat megint nem én hoztam elő. Ti rugótok ezen, de szerintem édes mindegy hogy az egyik vagy a másik összességében mennyivel drágábbra jönne ki 5 év múlva...amelyik jobban megfelel azt kell vásárolni ami szempont a software hasonlítás útján történik meg. Jelenleg pc-re is vannak only pc címek, mert az előző generáció kifutott, az új konzolgeneráció még nem indult be. Tartom hogy pc-n színesebb most a játékkínálat mint az új konzolokon, de mint írtam már ezt én átmeneti állapotnak tekintem.

haddent: megint csak szemetelsz, konkrétum nélkül. Valószínű jóval több évig volt konzolom mint neked, attól hogy ez az első konzolod szemmel láthatólag kérlek még tiszteld azokat akik esetleg huzamosabb idő tapasztalataira építenek.

Én itt lezártam a témát, akik most betérnek ide és pc-ről váltanának talán utánaolvasnak a dolgoknak, nekem ennyi volt a célom. Sajnos a ph!-n az adott topikok már átmentek fan topicokba, legyen az telefon, tablet, vga, teljesen mindegy és a pro és kontra érvek megjelenését nem tudja a közösség lekezelni. Ez mindig megvolt, de pl. 10 éve teljesen más szinten.

[ Szerkesztve ]

(#38989) SzlobiG válasza Tegla80 (#38985) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem lenne rossz, ha ott folytatnák ezt a pc vs konzol háborút. :U

Csomó off generálódik csak belőle.

(#38990) tarti19 válasza Peat;) (#38982) üzenetére


tarti19
senior tag

Legnagyobb baj veled meg a a többi hasonló gondolkodás emberrel, hogy a konzol, számítógép egyéb játékra alkalmas kütyü LUXUS cikk. Időt visz el, akár nem keveset s a piacgazdaságban akinek nincs sok ideje az nem fog vásárolni az adott termékből.
Az átlagos emberek nevezzük "casual" célcsoportnak nem igazán érdeke, hogy 60fps, v-sync s minden lófaxjóska effekt legyen egy játékban.
Időt akar spórolni , kényelmet s könnyed kikapcsolódást szeretne a teste, lelke.
Ezt kellene már észrevennetek...

Viszont valami aktuálisról is legyen szó.
CoD AW átvezető videói brutálisan megnyerőek. Komolyan mondom, az arcmimika s a kidolgozottság parádés. Ráadásul a küldetések többsége egy adrenalinbomba :P

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38991) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#38985) üzenetére

AZ nem jó az a topic, ott nem fog senkit idegesíteni az irkálása, ezért inkább ide hányja be. ;)

Használt játékkal nincs ideje "csencselni", viszont ide beírni 300db, 80 soros hozzászólást arra van. Ha nagyon érdekelne összeszedném hány állításában mond ellent saját magának, de mindegy, ez nem az a topic. De sajnos úgy veszem észre innen soha nem kopnak ki a xbox meg a pc fanboyok. Másik konzol topicban az első pc-s hozzászólás után elküldték az anyjába az illetőt, itt meg szólunk neki hogy fejezze már be, erre jön azzal hogy személyeskedünk. Óvoda lvl#99. Már lassan mindenki írja hogy fejezze már be, de nem, ő akkor is megmondja a tutit mert neki véleménynyilvánítási joga, meg szólásszabadsága van :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38992) front3r válasza tarti19 (#38990) üzenetére


front3r
őstag

A CoD AW átvezetőit úgy tudom a DIGIC Pictures készítette! ;)

Peat;)
Az ACU már szinte röccenésmentesen fut PS4-en(az utolsó patchel), bugot nem igazán találni benne. PC-n még mindig nem az igazi. ;)
Tudom, mert én megvettem az ACU-t PS4-re.

X360-on nem toltam GTA 4-et, így nem tudom milyen, de ott nem is fogok. :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#38993) ImpersonatoR

Mi volt az a sony s esemeny ahol bemutattak a u4 et ? Vegigneztem az egesz bemutatot de egy betut nem mondtak az eu s psnow rol ? Hol tart a dolog van rola valami uj hir? Naivan azt gondoltam 2015 tol itt is elerheto lesz :/

(#38994) tarti19 válasza front3r (#38992) üzenetére


tarti19
senior tag

Úhh ACU-hoz is ők csináltak 2 videót. Egyszerűen brutális amire képesek, biztos vagyok benne, hogy még sok ilyen munkát kapnak :P
+1 magyarok

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38995) N@idia válasza Sirandrish (#38962) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem simán lehetne folytatni,bár tetszett ahogy megesküdött Ellie-nek hogy minden igaz volt a "Tűzbogarakról" nagyon imádtam a történetét és számomra örömet okozna,ha lenne folytatás vagy előzmény bármi csak legyen,mert ez a játék a top lista élén szerepel nálam!!! :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#38996) tarti19 válasza N@idia (#38995) üzenetére


tarti19
senior tag

Sőőőőőőt fokozni is lehetne ezt az állapotot. Legalább 2-3 szálon futhat tovább a történet, ami már önmagában is baromi erős alap. Talán boldog lezárást is láthtunk! :DD

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#38997) ricsárd


ricsárd
csendes tag

Sziasztok!

Nincs valakinek kedve AC Unity-ben közösen csinálni az erre alkalmas missziókat stb.... . Külföldiekkel nehéz dűlőre jutni főleg ha "segg hülyék", már bocsánat, ahhoz mit is kéne csinálni. Az utolsó javítás óta elég zökkenő mentes a játék nem tapasztaltam komolyabb lassulásokat mint előtte. Remélem leszünk páran. vegyetek fel ismerősnek aztán nyomassuk :D .

Tiszteletem nektek!

(#38998) bordi10 válasza N@idia (#38953) üzenetére


bordi10
senior tag

Pont így jártam én is most, direkt 2 ünnep közöttre tartogattam, a Plant vs Zombiesnál jött fel, h try now for 2 days, erre kilövi a 2 hetest :W :W

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#38999) PistiSan válasza bordi10 (#38998) üzenetére


PistiSan
addikt

Én is néztem ezt a 2 napos próba játékot, de nem volt még időm annyit játszani, hogy ki merjem próbálni multiban a játékot, kicsit majd még nyomom a single módot, aztán jöhet a 14 nap tesztidőszak :)
Elvetemült ötlet lenne a sony részéről havi 1 napot adni multira akármire?
Lehet ez jobban csalogatná a játékosakat, mint az egyszeri 2 nap, vagy a 2 hét.

(#39000) Sirandrish válasza N@idia (#38995) üzenetére


Sirandrish
legenda

Előzmény? Ahogy Ellie tologatja a csattogós lepkét a homokozóba? :P
Csak vicceltem...nálam is TOP 10be van a cucc :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.