Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#270351) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

gyorsban el adom ps4-em

gyors inicializáslás előtt kell csinálni valamit?
mintha olvastam volna de most nem találom

Resistencia eterna

(#270352) frankdelgado válasza RangerFox (#270349) üzenetére


frankdelgado
őstag

Kösz! A GOW-ot sajnálom, kijöhetne kicsit butábban :).

#270348Mezcal

Én egy buggal nem találkoztam, pedig szutyok slimmel toltam végig, bámulatosan volt optimalizálva az a játék. Sztem a pro géppel még egyszer végigcaplatok rajta. Ezzel ellentétben a Days Gone az egyik küldinél úgy szétesett, hogy ilyet játékban még nem láttam előtte (utána igen, mert a kiberpunk produkált hasonlót, ráadásul XSX-en csak ott már szinte mexokott volt). mindezeken túl kíváló játék, lehet abba is beleteszek még néhány órácskát....

(#270353) C4mp3r válasza bagyulajuve (#270351) üzenetére


C4mp3r
addikt

deaktivald az accountodat a gepen. account management->activate as your primary ps4 es ott deactivate

[link]

[ Szerkesztve ]

(#270354) erahurka válasza Mezcal (#270348) üzenetére


erahurka
félisten

Haláli :DDD Nekem miért nem voltak ilyen vicces bugjaim? :C

(#270355) bagyulajuve válasza C4mp3r (#270353) üzenetére


bagyulajuve
addikt

köszi :R

Resistencia eterna

(#270356) Mezcal válasza frankdelgado (#270352) üzenetére


Mezcal
addikt

Én a DG-vel vagyok így, nem találkoztam komoly buggal, simán ment végig. Ilyennel, mint a TLOU-ban, megközelítőleg sem. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#270357) consono válasza Mezcal (#270356) üzenetére


consono
nagyúr

Én a TLoU 2-ben nem találkoztam buggal, mondjuk a DG-ben is "csak" annyi gondom volt, hogy nem spawn-olt a horda a barlangban :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#270358) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#270359) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation Now március:

World War Z,
Ace Combat 7: Skies Unknown,
InFamous: Second Son
Superhot

Live-Die-Respawn

(#270360) Silεncε


Silεncε
őstag

A PS+ játékokat mikor lehet elkezdeni tölteni?

(#270361) erahurka válasza Silεncε (#270360) üzenetére


erahurka
félisten

Kedd déltől.

(#270362) saelin


saelin
veterán

Outriders story röviden.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#270363) Hargitaibea


Hargitaibea
csendes újonc

üdv! érdeklödnék hogy egy játékot hogy lehet ki platinázni?vannak olyan játékok amin mész a sztori alapján és akkor kész.meg ugye van amikor vége a játéknak akkor utána lehet nyomni tovább amiket nem csinált meg az ember vagy a térkép alapján megcsinálja a mellék küldetéseket is de van olyan ahol csak mész a sztoriba végig viszed és nincs tovább közbe 30-40%-át csináltad meg a játéknak.hogy van ez??PL:the last of us,terminátor resistance,rezident evil 2-3 ezeket nyomtam ki mostanába de ezeknél nincs tovább.terminátor 94% 3 trofea hiányzik de max a load game menüböl lehetne mert tudom melyik 3 és hol de a többinél ahol hiányzik 10-20 trofea?és miért nem lett több százalékom vagy trofeám amikor a story részben mindent megcsináltam?,kicsit nekem nem tiszta ez.a days game gameval vagyok a vége fele de ott pl ha vége van fojtatodik tovább és még orákig ellehet játszani mert magától nyomja be .vagy a tom raider az is olyan.vége van lehet tovább játszani.god of war szintén akkor egyes játékokat miért nem??köszi a tanácsokat szép estét!

(#270364) RangerFox válasza Hargitaibea (#270363) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezt már tegnap megválaszolták neked. Ha nem megy az angol, akkor a fordító segít. Keresd ki az adott játékhoz tartozó guide-ot, és az ott leírtak alapján járj el.

(#270365) ProEvoFan válasza Hargitaibea (#270363) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Múltkor linkeltem az oldalt [link], ami 10000%ban segítene.
Megköszönted a nagy semmit, mert nem megy az angol.
Utoljára próbálok segíteni, mert hidd el, azoknál az oldalaknál senki nem tud jobban segíteni illetve válaszolni a problémádra.
Tehát, Chrome böngészővel felkeresed az oldat amit linkeltem.Azért Chrome böngésző, mert azon van fordítás magyar nyelvre....és kb ennyi.Elolvasod a tört magyart, értelmezed, probléma megoldva.
A psnprofilson megtudod nézni a az összes trófeákat, külön játékra lebontva, tehát itt látod melyik trófea hiányzik. A főoldalon jobbra fent kell beírni a pns profil nevedet.
Sok sikert! ;)[kép]

[ Szerkesztve ]

(#270366) Hargitaibea válasza RangerFox (#270364) üzenetére


Hargitaibea
csendes újonc

tegnap nem hiszem mert a terminátorral kapcsolatban volt de az nem most volt de én az összes játékról beszélek hogy miként müködik.a terminátort cseszhetem mert eltünt az összes load game amikor legutobb probálkoztam.bementem az egyikbe és csak az maradt meg.a 15 pasadéna ott van a 3-ból kettő de a többi eltünt

(#270367) RangerFox válasza Hargitaibea (#270366) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, pont a terminator miatt emlékeztem rá, senkitől nem hallottam még, hogy az lenne a kedvenc játéka. :DDD Az általam leírt eljárás univerzálisan alkalmazható bármelyik játékra. Rákeresel a trophy guide-jára, és elolvasod.

(#270368) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Sziasztok!
A múltkor említett Ratchet&Clank-et nem mától lehetne elérni ingyen? Nekem a store 7090 ft-ért hozza (a Playstation Hits-es kiadást). Vagy rosszul keresem?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#270369) Hargitaibea válasza RangerFox (#270367) üzenetére


Hargitaibea
csendes újonc

elveszett az összes load game és a megszerzett fegyverek minden ugyhogy csak a játék újra kijátszásával tudnám orvosolni a hibát.nem értem.a mostani játékoknál van új játék + és akkor minden fejlesztéssel minden fegyverrel lehet nyomni tovább igy beszoptam sajnos.tropik guida az mi??

(#270370) Aguinaga válasza Hargitaibea (#270369) üzenetére


Aguinaga
őstag

Tropik guida=trophy guide, magyarul leírja, melyik trófeának mi a követelménye, hol lehet vagy érdemes megcsinálni, esetleg mi kell hozzá.

PSN: OldSlowhand74

(#270371) icemad válasza Hargitaibea (#270369) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a facebookos érthetetlen szöveget hanyagolhatnád már. Szerintem itt nagyon kevesen értik az ogre/ork nyelvet. Ha nem magyar az anyanyelved, akkor sorry, igyekszünk segíteni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#270372) RangerFox válasza Hargitaibea (#270369) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Google-be beírod a játék címét, majd utána a "trophy guide" szöveget, majd az első/második találatra rányomsz. Az ott található infók alapján tudod megszerezni a platinumot. Azokat lefordítod magadnak, és kész is. A terminatorban nincs new game+, újra kell kezdened, ha kitörölted a mentéseket (egyébként meg van chapter save benne).

[ Szerkesztve ]

(#270373) F-ECT$ válasza consono (#270357) üzenetére


F-ECT$
titán

Néha kimennek, lehet azért nem találtad. :DDD

Dive ever, work never.

(#270374) zojjektum válasza Aguinaga (#270368) üzenetére


zojjektum
senior tag

Már tölthető. Időeltolódás miatt ma reggelre csúszott nálunk.

[ Szerkesztve ]

(#270375) Mauzes


Mauzes
őstag

Tropik guida :D

(#270376) erahurka


erahurka
félisten

Ratchet & Clank nekem "Something went wrong. Try again later." hibát dob add to library-ra.... Gondolom mert PS Plusból megvan már. De dik hogy lehet ekkora hulladék foshalmaz egy alkalmazás bolt.......

(#270377) RangerFox válasza erahurka (#270376) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem működött így is böngészőből.

(#270378) Woodslave válasza Mauzes (#270375) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet az igazi Hargitai Bea ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#270379) erahurka válasza RangerFox (#270377) üzenetére


erahurka
félisten

Na ötödjére beadta.... Hulladék.

(#270380) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Az mitől lehet, hogy PS4-ről UK store-ból nem tudok játékot vásárolni revolut virtual kártyával, de pc-ről ugyan ezzel a kártyával (amit UK-nek érzékel) gond nélkül megy?

(#270381) Sanyi.mTs válasza Hargitaibea (#270369) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Youtube-on beírod a játék nevét, majd ps4, majd a trófea (angol) nevét és videókat is nézhetsz, mit hogy kellene csinálni vagy mit hol találsz.

(#270382) Aguinaga válasza zojjektum (#270374) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi :R

PSN: OldSlowhand74

(#270383) tboy93


tboy93
nagyúr

Out Of Space megvan valakinek? Nem sok infót találok róla.

(#270384) KaitouP válasza tboy93 (#270383) üzenetére


KaitouP
veterán

Máig nem tudtam a létezéséről. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270385) Bad Pritt válasza tboy93 (#270383) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Játszottam már vele.

Igazából a gameplay videók elég beszédesek, úgy képzeld el, mint az Overcooked meg a Sims keresztezését. Nekem azért nem tetszett annyira, mert ilyen coop játéknak túl chill, az Overcookedban, platformerekben azért pumpál az adrenalin egy-egy résznél, ez meg végig ilyen cleaning simulator marad.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#270386) KaitouP válasza Bad Pritt (#270385) üzenetére


KaitouP
veterán

Hohó, meg nem csak az adrenalin hanem a víz is forr az agyadban meg lüktet az ér a homlokodon amikor már sokadjára állsz neki 1-1 pályának és elcseszed. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270387) tboy93 válasza Bad Pritt (#270385) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi!

Az nem baj ha chill, asszonypajtit talán be tudnám húzni vele. Nincs túl nagy gyakorlata és pl,. az Overcooked túl gyors neki.

(#270388) tboy93


tboy93
nagyúr

Másik kérdés, most hog ymjad jön az új Oddworld, érdemes lehet előtte megvenni potom pénzért a PS4-es részt? Jó volt? Kell majd az új részhez a sztori?

(#270389) emerzee


emerzee
aktív tag

Sziasztok! Lehet, hülye a kérdés... Az AE Play-t ki lehet fizetni ps feltöltőkártyával is? Az egyik haver bankkártyáról fizetgeti, de a gyerek miatt nem akarom a bankkártyát a géphez kötni.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#270390) Frod válasza emerzee (#270389) üzenetére


Frod
addikt

Szerintem lehet Wallet-ból is fizetni.
Ha nem akarsz kártyát kötni a géphez használj PayPal-t, és ne jegyeztesd meg vele.

Do you see the white shadow?

(#270391) #04441088 válasza emerzee (#270389) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lehet törölni kártya adatokat...vagy ott van PayPal, Revolut. Sok helyen van egyszer használatos virtuális kártya is.

[ Szerkesztve ]

(#270392) erahurka válasza #04441088 (#270391) üzenetére


erahurka
félisten

PaySafe Card még forinttal is megy brit store-ban!

(#270393) perge666 válasza tboy93 (#270388) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem a felújított rész nagyon jó,de nekem a sima PS1-es kiadás is betalált annó.

Nem könnyű játék arra készülj fel,és nem is rövid.

Hogy az új rész mennyire fog hozzá kapcsolódni,arról fogalmam sincs,nem is hallottam hogy lesz új rész.

(#270394) tboy93 válasza perge666 (#270393) üzenetére


tboy93
nagyúr

Április 6.-án jön az új rész :K (Ps4, Ps5, Epic store)

(#270395) Bad Pritt válasza tboy93 (#270387) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor viszont tökéletes. :)

A New n Tasty szerintem nagyon jó platformer, az idei játék asszem az eredeti folytatás (Exodus) felújítása. Én úgy emlékszem, régen se volt sok közük egymáshoz, de lehet keverem a részeket már, mert volt a végén mindenféle.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#270396) fausto válasza tboy93 (#270388) üzenetére


fausto
addikt

Ennyit bőven megér és úgy rémlik a felújított könnyebb, mint az eredeti, barátságosabb a checkpoint rendszer. Illetve ha már Checkopint ( :D ), érdemes meghallgatni, jó ki adás!

(#270397) saelin


saelin
veterán

How Nacon cracked and pirated The Sinking City

Ha ez teljes mértékben igaz - már pedig az -, akkor ez egy nagyon durva story! :Y Mégis mi a halálért fajult idáig a Nacon? Meg hogy gondolták hogy ezt meg fogják úszni? A franc sem gondolta volna hogy az a cég ekkora egy digitális maffia...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#270398) megyer11 válasza saelin (#270397) üzenetére


megyer11
tag

Ez ugyan az a Nacon lehet aki gyártja a kontrollereket is?

(#270399) marilllyo válasza Hargitaibea (#270369) üzenetére


marilllyo
veterán

Terminator: Resistance offers you a chapter select menu from the main menu to clean up anything you may have missed.

Ez aszongya, hogy van csápter szelekt. Nem igazán tudsz elhagyni semmit, a No Hope-ot leszámítva.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#270400) erahurka válasza megyer11 (#270398) üzenetére


erahurka
félisten

Igen. Régebben BigBen néven futott ez a divízió de már mindenük Nacon.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.