Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#270801) S e t h válasza fausto (#270796) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még senki sem bánkódott, hogy ign? :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#270802) penge111 válasza FunPro (#270795) üzenetére


penge111
addikt

360 forintot megér a játék, a sztori mód érdekes. Azt hittem, hogy egy kis cutscene, majd fight. Aham most olvasom, hogy a sztorimód az itt csak cutscene 5-6 órán át, na majd egyszer végignézem, mert elég jónak tűnt! Zene az nagyon bitang benne, jó lesz ez majd ha csak 20-30 perc játékra van időm :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#270803) jupp008


jupp008
senior tag

A Horizon megvan lemezen + telepítve a gépen. A Frozen Wilds viszont nincs meg, de most szeretném végigtolni. El kell távolítanom a jelenlegi telepítést és újra le kell szednem most az újjat, vagy ha aktiválom a digitálist akkor észleli a gép és tölthetem a kiegészítőt ?

(#270804) tboy93 válasza jupp008 (#270803) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem le kell majd törölnöd a sima verziót és felrakni a complete edition-t. És reménykedni benne, hogy a mentéseid kompatibilisek lesznek...

(#270805) perge666 válasza erahurka (#270800) üzenetére


perge666
veterán

Tényleg olyan nehéz mint amilyennek mondják??
Én emiatt nem vettem meg,mert nem azért ülök le már egy jó ideje játszani hogy szenvedjek hanem hogy szórakozzak,kikapcsolódjak.
Minden játékban a legkönnyebb fokozaton tolom,de a HZD elvileg ott is nagyon sz*patós tud lenni.

(#270807) drachoHUN válasza perge666 (#270805) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nekem még anno az volt az első ps4 játékom. Ezzel szoktam a kontrollert, stb. De normalon így is végigvittem. Szóval nem hiszem, hogy vészesen nehéz lenne easy-n.

Forza JUVE!!!

(#270808) perge666 válasza drachoHUN (#270807) üzenetére


perge666
veterán

Na ez jó hír akkor. :)

Ahogy nézem olyan Shadow Of The Colossusos beütésű játék robotos ellenfelekkel meg kicsit továbbfejlesztve.
Azt tavaly végigvittem szintén a legkönnyebben és sokkal könnyebb volt mint anno PS2-n.
Mondjuk itt már volt segítségem hogy melyik kolosszusnak mi a gyenge pontja..... ( YT )

(#270809) erahurka válasza perge666 (#270805) üzenetére


erahurka
félisten

Szokni kell kicsit a harcot, de amúgy nem nehéz szerintem.

Én a PS3-as Shadow Of The Colossust vittem végig és az szörnyű volt. Az irányítás, főleg a nyilazás, a hosszú lovaglások két ellenfél közt a tök üres térképen...

[ Szerkesztve ]

(#270810) frankdelgado válasza S e t h (#270801) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mi baj az IGN-el? Azon túl, hogy szerkesztőik fő gondja a BLM, a Mitúú, a meleg és transzvertikulárisok jogai, no meg a szüfrazsettek? +rasszizmus (ha valamit kihagytam bocs) Ritka egy kretén banda. de amúgy teljesen rendben vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#270811) kriszpontaz válasza frankdelgado (#270810) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Meg a WandaVision és a többi hulladék sorozat ajnározása minden második posztban. Kész csoda hogy játékkal kapcsolatos hír is van egyszer-egyszer.

(#270812) RangerFox válasza frankdelgado (#270810) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Fogalmazni nem tudó, hozzá nem értő, videókban idegesítő banda. Meg rengeteg clickbait cikket írnak. Ha már linkkel hivatkozunk valamire, akkor tegyük ezt egy korrektebb site-ra mutatva. Párszor megjegyeztem viccesen, hogy tüntessük fel, ha a link az IGN Hungary-re mutat, mert akkor meg se kell niytnom. :N

(#270813) erahurka válasza RangerFox (#270812) üzenetére


erahurka
félisten

BREAKING: PC-s játékokat futtathat az Xbox!

A hír: frissül a böngésző, LEHET, hogy működik majd benne a Stadia :C

(#270814) Wesder válasza erahurka (#270813) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lehet, hanem biztos, mivel chromium alapja van az új Edge-nek. Egyelőre alpha insiderenél elérhető, és nem is működik megfelelően, de ezért van a 5 ring hogy mire global lesz màr működni fog. (remélhetőleg)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270815) WhiteWalker válasza erahurka (#270813) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

PC-s Xloudról semmi infó?

(#270816) Wesder válasza WhiteWalker (#270815) üzenetére


Wesder
félisten

Tesztelés alatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270817) icemad válasza erahurka (#270813) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Meg a geforce now... :K

(#270818) kriszpontaz válasza erahurka (#270813) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Majd ha lesz rá Steam meg Origin, veszek egyet :D.

(#270819) Wesder válasza kriszpontaz (#270818) üzenetére


Wesder
félisten

Minek vàrsz ilyenre, mikor ott a PC?
Meg ha van is akkor meg tökfelesleges.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270820) Energie X válasza gangstagergo (#270760) üzenetére


Energie X
őstag

Megvettem, ennyit megért :) Jó kis Arcade feelingje van :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#270821) kriszpontaz válasza Wesder (#270819) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak poén volt. Ez az ami nem történik meg (vagy ki tudja az MS mire képes).

(#270822) FunPro válasza kriszpontaz (#270818) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha ilyen lesz, én rögtön kettőt is veszek! :K

De tényleg.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#270823) Worker


Worker
aktív tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nem szabad PS account-ot "eladni", viszont én mégis ilyesmiben forgatom a fejem... Pár hónapja megváltam a PS4emtől, és tuti hogy a közeljövőben nem fogok újra PS-t venni, 120% h nem akarnám még 1x használni ezt a PS profilt, ha valaha vennék is új konzolt, új profillal indulnék neki.
Hogy lehetne mégis egy kis pénzt kicsikarni a profilom eladásából (elsősorban egy évnyi PS PLUS előfizuhoz adott ingyenjátékok vannak rajta), odaadnám vkinek... 4ezerért vagy vmi.

Remélem nem hozok a fejemre ezzel közutálatot, tényleg csak egy kis pénzt akarnék csinálni ebből, de tudom hogy ez az eladási mechanizmus megbízhatatlannak van titulálva és "tiltott", hiába mondhatom hogy "én aztán sose kérem vissza az account-ot" (pedig tényleg nem tenném ;]).

Vagy felejtsem ezt el, és tudjak rá h valaha volt egy PS profilom aminek már semmi "haszna"? :D

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#270824) Wesder válasza kriszpontaz (#270821) üzenetére


Wesder
félisten

Steamet még értem is egyébként, de Origin minek?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270825) Wesder válasza Worker (#270823) üzenetére


Wesder
félisten

Felejtsd el.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270826) fausto válasza Worker (#270823) üzenetére


fausto
addikt

Megpróbálhatod, de itt is és a legtöbb eladós csoportban tiltva van a profil eladás.
A helyedbe odaadnám valami ismerősnek vagy megtartanám.

(#270827) tboy93 válasza Worker (#270823) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vagy felejtsem ezt el, és tudjak rá h valaha volt egy PS profilom aminek már semmi "haszna"?

Felejtsd el :K

Azon kívül, hogy az eladással ÁSZF-t szegsz eladáskor, amúgy sem lenne könnyű dolgod. Abból az okból kifolyólag, hogy nem lehet hivatalosan átruházni, nagyon rizikós accountot vásárolni. Az előző tulaj bármikor gondol egyet, felkeresi a supportot, ad egy személyit és visszakapja a korábbi accountját. Mondhatod a leendő vásárlónak, hogy Te nem teszel ilyet, de egy vad idegennek nehéz ezt elhinni.

Engedd el vagy családon belül add valakinek "kölcsön".

[ Szerkesztve ]

(#270828) kriszpontaz válasza Wesder (#270824) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Sorolhattam volna tovább: Uplay, GOG, Bethesda launcher, Epic, Rockstar kliensek, ahol az előzőkkel együtt szétszórva 2186 játékom pihen. Így érthető? Konzolon kényelmes lett volna párral játszani. De marad a PC, és poénból írtam.

(#270829) Wesder válasza kriszpontaz (#270828) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy ne kelljen megvenni újra őket. Így màr érthető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270830) WhiteWalker válasza Wesder (#270816) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. Ha jól értem akkor lesz a közeljövőben?

(#270831) Wesder válasza WhiteWalker (#270830) üzenetére


Wesder
félisten

Igen. Elvileg idén valamikor lesz publikus.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270832) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok

Ps4 később ps5 szeretnék vezeték nélküli fejhallgatót, kb 99% csak játékra lenne használva, olyan 30k alatt van vállalható?
Nem ragaszkodok sonyhoz, köszi.

(#270833) Deck válasza H.lacika (#270832) üzenetére


Deck
titán

Szerk.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#270834) tboy93 válasza H.lacika (#270832) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van garis bontatlan sony platinum Hardverapron 30-ert.

(#270835) Lackooo84 válasza tboy93 (#270834) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gondolom valami jót akar venni, nem ilyen szart... :U

The Truth is out there...

(#270836) wolf13


wolf13
őstag

Ha a mentéseket le akarom menteni PS-ről pendrivera, jól gondolom, hogy profilonként meg kell tennem ?

(#270837) Lackooo84 válasza H.lacika (#270832) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

tessék

tessék

Szerintem az egyik legjobb hangzású fejes.

The Truth is out there...

(#270838) Deck válasza Lackooo84 (#270835) üzenetére


Deck
titán

Max 30k-ért? Annyiért, vezetések mennek.

PS5

(#270839) Lackooo84 válasza wolf13 (#270836) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jól. Kivéve, ha a teljes adatmentés opcióval csinálod. Annál viszont szerintem érdemes előtte az összes játékot letörölni, (netről gyorsabban lejönnek), és akkor pillanatok alatt megvan a procedúra, viszont ez ment mindent, profilokat, mentéseket, beállításokat.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#270840) wolf13 válasza Lackooo84 (#270839) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi :R

(#270841) tboy93 válasza Lackooo84 (#270835) üzenetére


tboy93
nagyúr

30-ért bontatlanul garival megfontolandó opció. A bolti 50-60k-s áráért nem.

[ Szerkesztve ]

(#270842) Moby válasza tboy93 (#270841) üzenetére


Moby
addikt

A felét se éri. Ugyanaz a szar, mint a gold.

/Éri...nem ér az igazából semmit, maximum akkor, ha valaki beéri egy kifejezetten rossz hangzású, kényelmetlen fülessel. Ha ez nem opció, akkor venni kell inkább egy normálisat. És ez már nem az árról szól. A playstation fülesek egészen egyszerűen nem jók, a minimális szintet sem ütik meg sem komfortban, sem hangzásban.

[ Szerkesztve ]

(#270843) nemorino


nemorino
tag

Én is megvettem az akciós EA Playt a Fallen Order miatt, ki is játszottam, nem vagyok elájulva tőle. Viszont nézegettem mivel lehetne még játszani amíg él az előfizetés és láttam egy játékot, ami eddig elkerülte a figyelmemet: A Way Out. Tegnap kezdtük el (coop játék), még most is keresem az állam. Ha valaki szereti a Quantic Dream / Telltale játékokat csak ajánlani tudom!

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#270844) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Shadow of mordort nyomom egész jó de kicsit megremitett hogy az első fortress után kinyilt még vagy 3 régió :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#270845) erahurka válasza Woodslave (#270844) üzenetére


erahurka
félisten

Shadow of Wart kezdtem el mikor Plusban odaadták. Nem rossz de meguntam valahogy. Bár azóta se kapcsoltam be a PS4-et. Mondjuk PC-n most lefoglal a Cyberpunk.

(#270846) Lackooo84 válasza tboy93 (#270841) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dehogy, egy forintot nem ér, hulladék. Astrot ajánlom mindenképp. Most igaz vettem egy A50-et, de az A20-at nem adom el, megtartom mert jó cucc az is.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#270847) tboy93 válasza erahurka (#270845) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ahogy nézem lassan beesik hazsnáltan az ára 5e körülre, akkor majd behúzom én is a CP-t :K PS5-ön nyomja most öcsém, volt már egy-két kifagyás, de közel sem olyan rossz a helyzet mint induláskor volt.

(#270848) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Beindult a HZD eladási piac ;]

(#270849) Wesder válasza WhiteWalker (#270848) üzenetére


Wesder
félisten

Ki fogja megvenni mikor mindenkinek ingyenes lesz? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270850) Woodslave válasza erahurka (#270845) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bocs. Azaz az ingyenes plusos nem tudom miért mordort írtam :D

Én is kicsit unalmasnak érzem.. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.