Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#270151) Frod válasza Gery9112 (#270149) üzenetére


Frod
addikt

"Az igaz, hogy nem tudom, hogy az elmúlt egy évben mennyi frissítés érkezett a játékhoz"

Semennyi, azaz nulla.
Kereken egy éve jött ki az 1.7.0, és azóta síri csend. Épp ezért eléggé nevetséges annak az ígérete, hogy a live service azért fennmarad. Dude, egy éve le se sz@rjátok a játékot, az hogy valami kezdő fejlesztő beprogramozza előre, hogy hetente milyen item váltson a Store-ban, az nem live service :W

Do you see the white shadow?

(#270152) tboy93 válasza Gery9112 (#270147) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ordas nagy bukta lett ez a játék :D Sajnálom amúgy, hogy ennyire lefele szálló ágban van a bioware, régen nagy kedvenceim voltak.

[ Szerkesztve ]

(#270153) Elims válasza Kendek (#266563) üzenetére


Elims
veterán

Megvettem ezeket.Most kezdem el szétszedni/takarítani/pasztázni. Délutánig biztos eltart..
Vajon minden ps4 pro-ba egyforma lapkák kellenek?Nekem 7016-os van.
Ha igen,felvagdosom előre a lapokat.

Nagy segítség ez a hsz! :R

(#270154) Gery9112 válasza Frod (#270151) üzenetére


Gery9112
őstag

A 0 és az 1 között vacilláltam, nem jártam messze akkor az igazságtól. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#270155) Ck.


Ck.
addikt

Gyomorforgató amit a Sony mostanában művel, mostmár jön PC-re is a Days Gone, minden szempontból jobb minőségben és grafikával. Komolyan ez lesz az új módi?! Megy minden exluzív ezentúl PC-re is, ráadásul sokkal jobb minőségben, hogy mégjobban borsot törjenek azon hülyék orra alá akik mégis hisznek a konzolokban és vágynak exluzívokra? :(

[ Szerkesztve ]

(#270156) tboy93 válasza Ck. (#270155) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valóban szörnyű, amit a sony az exluzívokkal művel :(

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#270157) Wesder válasza Ck. (#270155) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy tudtam hogy lesz ilyen. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270158) tboy93 válasza Wesder (#270157) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mi lesz itt, ha kijön esetleg box-ra valamelyik cím? ;]

(#270159) Wesder válasza tboy93 (#270158) üzenetére


Wesder
félisten

Én is mindjàrt sírok hogy màs is jàtszhat azzal, amit màr egy éve PS-en (vagy 2) végigjàtszhattunk. :(

Szerk.
Az MLB21 ugye most jön. Az nem volt baj.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270160) kill_switch


kill_switch
senior tag

Szar is az, mikor a csatatér közepén fogy ki a lőszer... most már csak a maradék címmel, a kontrollerrel és a kisebb árral parittyázhatja az ellenséget.

(#270161) Silεncε válasza Ck. (#270155) üzenetére


Silεncε
őstag

Hűha, first world problem, oda a felsőbbrendűségi érzés :U

(#270162) Kendek válasza Elims (#270153) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem is 7016-os van, abba tutira jó az amit írtam. :)

<-ƘƘ->

(#270163) ProEvoFan válasza tboy93 (#270158) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Világháború!!!
:N

(#270164) KaitouP válasza Ck. (#270155) üzenetére


KaitouP
veterán

Játszani szeretsz és örülni annak ha a játék által mások is jól érzik magukat, ezáltal akár megosztva másokkal az élményt, és talán új ismerettséget szerezni a közös hullámhossznak köszönhetően, vagy önzően kisajátítani dolgokat, nehogymár másnak is jó legyen?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270165) F-ECT$ válasza Ck. (#270155) üzenetére


F-ECT$
titán

Szemét Sony pénzt akar keresni. Pedig azt hittem hogy azért alapították hogy az emberiségnek jobb legyen. De most csalódtam :O

Dive ever, work never.

(#270166) C4mp3r válasza Ck. (#270155) üzenetére


C4mp3r
addikt

:C most komolyan kerdezem neked az miert faj, hogy mas platformon is tolhatjak egy adott jatekkal a userek? sosem ertettem ezt az exkluzivokra vajazast.

(#270167) consono válasza C4mp3r (#270166) üzenetére


consono
nagyúr

Főleg, hogy nem arról van szó, hogy egyszerre jön ki a PS meg a PC verzió...

"In God we trust. All others must bring data"

(#270168) Wesder válasza C4mp3r (#270166) üzenetére


Wesder
félisten

Sajàt képed megvàlaszolta a kérdésedet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270169) Elims válasza Kendek (#270162) üzenetére


Elims
veterán

:R :R
Pont most tartok ott..

(#270170) F-ECT$ válasza consono (#270167) üzenetére


F-ECT$
titán

A jövőben lehet hogy egyszerre fognak, sőt az is lehet, hogy a PC verzió szebb lesz / jobban fog futni. De még ezek mellett is felmerül a kérdés, hogy: na és akkor mi van? :D

Dive ever, work never.

(#270171) stilo18 válasza Ck. (#270155) üzenetére


stilo18
addikt

Régi játékok ezek már.
Nem egyszerre jelennek meg ott is.

Plussz a pénz mellett vásárlókat hozhat...

Jó üzleti döntésnek érzem ezt, az mellett, hogy mint PS fan nem érzem egyáltalán, hogy szembe köpne a Sony.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#270172) nsrking válasza nsrking (#270141) üzenetére


nsrking
senior tag

Valakinek tapasztalata esetleg? :( Aki ugyanúgy használ VR-t és házimozit.

(#270173) Rage47


Rage47
veterán

Engem csak az zavar, hogy a PC-vel is rendelkezo ismeroseim igy inkabb megvarjak a warezverziot... es biztos nem 1-2 ember van ezzel igy.

(#270174) fausto válasza Rage47 (#270173) üzenetére


fausto
addikt

És ez téged miért zavar?

(#270175) Wesder válasza Rage47 (#270173) üzenetére


Wesder
félisten

Magukkal b.sznak ki, bàr àllítólag a HZD jól fogyott, ezért jön a többi is PC-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270176) hombre[EU] válasza Ck. (#270155) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az ilyenekkel van tele a blocklistem :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#270177) Ck. válasza KaitouP (#270164) üzenetére


Ck.
addikt

Ezzel a Sony egy nagyon rossz úton indult el. Az exluzívok miatt döntöttem egyáltalán konzol és a PS mellett és most nagyon átkúr(ál)va érzem magam.

F-ECT$: Eddig ennek mégsem volt divatja.

C4mp3r: ezzel csak tovább mélyül a szakadék és az ellentét a két tábor között.

(#270178) #04441088 válasza Ck. (#270177) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én meg azért, mert egy értelmes VGA 2*-3* annyiba kerül, mint egy PS5. Mások vagyunk.

(#270179) F-ECT$ válasza Ck. (#270177) üzenetére


F-ECT$
titán

Eddig nem volt, de ebben az életben semmi sem állandó. Amelyik cég időben lép, az fennmarad, amelyik meg a régi idők dicsőségén mereng, az meg sokszor csődbe megy. Különben is abba az irányba halad minden, hogy kijelzőt + netet+ (játék) szolgáltatást fogsz venni, nem cpu + vga-t meg discet, legyen az pc vagy konzol.
Egyébként meg ott a Nintendo ha full exkluzivitás kell :)

Dive ever, work never.

(#270180) raziel01


raziel01
veterán

Fix hardver plusz exkluzívok.
Engem nem zavar, hogy jön valami PC-re 1-2 év múlva. Addigra rég letolom.

(#270181) Elims válasza Kendek (#270162) üzenetére


Elims
veterán

Kész.
Viszont van bennem egy kis aggodalom..
Kipróbáltam,gta 5 (gondoltam az majd megpörgeti kicsit..),kb.10-15perc kocsikázás és a gép hangja.....hogy is mondjam...nagyon közel hajolva hallom a winchester fejmozgást,na attól egy nagyon picit hangosabb a ventilátor.Azaz 2-3m-ről semmit nem lehet hallani és bármit csinálok nem bírom kicsit hangosabb pörgetésre bírni.
2 dolog lehet.Vagy naggyon komoly ez a kryonaut+minus pad 8 vagy vmi hiba van a gépben.
Reménykedtem,hogy ha hiba van úgyis leold a processzor és kikapcsol,de nem.Ugyanolyan némán ment a 10-15perc gta,mint amikor bekapcsoltam.Nem gyorsul a ventilátor.
Nálad is ilyen??
Most az a nagy büdös helyzet,hogy nem kb.,hanem pontosan ugyanolyan néma mint a mellette lévő ps5.
Írj vmit légyszives,mert a kétely bennem van.

Egyébként nekem a 6db.7x7mm-es nem kellett volna a gépbe,mert úgy van kialakítva,de ha már levágattad velem ( ;-) ),beleraktam.
:R

(#270182) Kendek válasza Elims (#270181) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 12x14-esek azok a RAM chipekre mennek, a 7x7-esek pedig a MOSFET-ekre.
Ami régebbi játék nem kapott Pro patch-et (a GTA V az úgy tudom ilyen), az nem dolgoztatja meg kellően a hardvert, és ilyen csöndes marad hosszasan terhelve is. Nálam is ilyen. UHD tévére kötve, a modernebb címek között viszont akad azért olyan aminél már hallatja a süvítős hangját. Én amúgy rendszerint az Uncharted 4 vagy a Lost Legacy menüjét szoktam futni hagyni egy jó darabig, csak úgy önmagában. Ott az már megterheli rendesen.

<-ƘƘ->

(#270183) wolf13


wolf13
őstag

(#270184) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Szerintem nincs azzal baj ha pár játékot kiadnak 2-3 évvel a megjelenés után, de ha nagyon megakarják pörgetni a dolgot akkor tegyenek egy szívességet és hozzanak ki mindent, mert munka miatt viszonylag erős a gépem és ha mind két oldalról kijönnének a játékok akkor nem kellene kék és zöld konzolban is gondolkodni, csak vennék egy számomra megfelelő vga-t (engem speciel az nem érdekel, hogy ha gyengébb grafikával fognak futni a játékok 6-7 év múlva mint konzolon, csak fussanak).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#270185) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Az ideg szét... Meg vettem ezt a szájbavert Sackboyt a gyereknek, hogy végre egy magyar feliratos játékkal játszhasson. Letöröltem, újra raktam, ki töröltem a mentéseket is. A kezdőképernyőn gyönyörűen kiírja, hogy a Sony bemutatja, majd a következő képen már angol a feliratozás. Direkt a gyerekeknek vettem meg, hogy értsék a játékot, jobban bele tudják élni magukat. :((

Psn ID: Tdizsolt

(#270186) NyMRooD válasza Tdizsolt (#270185) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pedig az elvileg tud magyarul, én személyesen nem próbáltam, de youtube-on láttam, hogy játszák magyar felirattal. Milyen store-ban vetted? (uk, usa, magyar)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#270187) #04441088 válasza Tdizsolt (#270185) üzenetére


#04441088
törölt tag

Menüben nem lehet magyarra állítani?
Ha egyszer magyar volt kétlem, hogy utána eltűnt volna belőle a magyar nyelv.

(#270188) Tdizsolt válasza NyMRooD (#270186) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Eu a játék régiója. Én is láttam ezért vettem meg, amúgy nem erőltettem volna.

Psn ID: Tdizsolt

(#270189) Tdizsolt válasza #04441088 (#270187) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A menüben angol van, spanyol és portugál talán. Magyar nincs. Mindját csinálok videót róla.

Psn ID: Tdizsolt

(#270190) Kendek válasza Tdizsolt (#270188) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Melyik ország Store-jában vásároltad, illetve ha lemezes, akkor mi a CUSA száma?

<-ƘƘ->

(#270191) erahurka válasza Tdizsolt (#270185) üzenetére


erahurka
félisten

Beállításokban nem lehet feliratot kapcsolni? Vagy a gép menüjét tedd magyarra, van olyan játék, ami attól függően szabályozza a nyelvet.

(#270192) Tdizsolt válasza Tdizsolt (#270189) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Itt a video
ezen láthatjátok, hogy a kezdő képernyő magyar,utána angol lesz a teljes játék felirata. Az intro nem skipelhető és elég hosszú, ezért azt nem vettem már fel.
A felirat opciói egészen pontosan angol, portugál, spanyol, francia.

Psn ID: Tdizsolt

(#270193) Tdizsolt válasza Kendek (#270190) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ittvettem a játékot.

Psn ID: Tdizsolt

(#270194) Tdizsolt válasza erahurka (#270191) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A gép nyelve magyarra van állítva, a beviteli nyelv is, de szerintem ez itt nem számít.

Psn ID: Tdizsolt

(#270195) Elims válasza Kendek (#270182) üzenetére


Elims
veterán

Nekem a mosfet-eken alapból nem volt.Néztem több videót,van olyan gép amelyiik él a ram-okon nincs.Mindegy,tettem rá.
Kipróbálom akkor mással.
Köszi!

TdiZsolt: Szia!

A lemezzel lesz gond.Vagy a store-ral ahol megvetted.
Kérd vissza az árát ha store-ból vetted (biztos,hogy nem magyar store-ból).

Szerk.: 100%,hogy az a hely a ludas!
Hidd el. :-(

[ Szerkesztve ]

(#270196) NyMRooD válasza Tdizsolt (#270192) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát csak találgatok, de:
- vagy nem magyar store-ban vetted (akkor lehet, hogy hiába várod, hogy magyar legyen, attól függetlenül, hogy eu régió)
- ez is olyan ami a "menü", tehát a playstation-ön beállított nyelv alapján állítja be a nyelvet, szóval ha az nincs magyarra állítva próbáld meg még úgy (bár ha a játék menüjében van nyelv akkor az első lesz)

#270194 Tdizsolt: egyértelmű, akkor nem a magyar verziót vetted meg, ha tudod kérd vissza a pénzt és vedd meg magyar store-ból. Azért van ez mert a PS magyarország készítteti a magyar nyelvet, így akarják növelni a forgalmukat, ha mondjuk a német store-ból is megkapnád a magyar verziót és onnan vennéd akkor a Sony, nem a magyarországi csapat buksiját simizné meg, illetve ugye az ő költségvetésükből készült a felirat.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#270197) #04441088 válasza Tdizsolt (#270193) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ez cumi, benne van a leírásban:
Audio: English, French, Portuguese (Brazil), Spanish (Latin)

Screen Languages: English, French (Canada), Portuguese (Brazil), Spanish (Latin)

Szóval tényleg nem nagyon lesz magyar nyelved. Ezért nem szabad olcsó helyről venni a dolgokat. Találtam anno Mortal 11-re is harmad olyan árt, mint Store-ban volt, de utána olvastam, egy accountot kapsz, azt vagy működik vagy nem. Kell várni akciókra.

(#270198) Kendek válasza Tdizsolt (#270193) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg ez lesz a probléma forrása*. De meg is tudjuk nézni. Másold ki csak ennek a játéknak a mentését egy pendrive-ra, majd a PS4 / SAVEDATA / ... könyvtár alatt csekkold le a CUSA számot, és másold be ide.

*A linkelt oldalon írja, hogy mely nyelvek támogatottak:
Audio: English, French, Portuguese (Brazil), Spanish (Latin)
Screen Languages: English, French (Canada), Portuguese (Brazil), Spanish (Latin)

<-ƘƘ->

(#270200) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ!
Digitálisan lett véve, nem lemezes a játék.
Akkor tuti, hogy megszívtam ezzel az oldallal, nem voltam elég körültekintő.
Vissza szerintem biztos nem fizetnek pénzt,hiába hivatkozok a felirat hiányára. Így jártam, most már tudom, hogy nem szabad ilyen helyről vásárolni.
Köszönöm mégegyszer! :R

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.