Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#270851) tboy93 válasza Wesder (#270849) üzenetére


tboy93
nagyúr

Limitált ideig lesz ingyenesen behúzható, nem örökre. Majd azután elmennek az eladó példányok, hogy megszűnik ingyenesnek lenni.

(#270852) Xaels válasza Lackooo84 (#270846) üzenetére


Xaels
félisten

Nem hulladék az szerintem csak túlárazott. A kényelem elég fejfüggő. Én pl elvagyok/voltam órákat is simán benne, de persze az Arctis 7P teljesen más liga ilyen téren. Hangra tény, hogy játékon kívül nagyon gyenge és ott is elvérzik egy God Of War féle sztoriorientált, grandiózus hangzású darabnál de amikor előkerül a Multi, a kommunikáció és az ezekhez tartozó kényelmi funkciók akkor viszont tud hiányozni. Leírtam az Arctis 7P tesztben is, hogy Warzone-ban pl. pontosabb infot kaptam hallás alapján vele és ez most PS5-nél sem változott, illetve a chatmix-et akárhogy állítgatom csúszkáról nem annyira tiszta a party sem, elnyomja a basszus érzésre ha meg túlhúzom akkor a játékból nem hallok eleget.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#270853) erahurka válasza tboy93 (#270847) üzenetére


erahurka
félisten

PC-n szerintem teljesen jó, és közel sem bika gépem van, minden minimumra van húzva. De tényler elég bugos a játék, bár általában csak vicces helyzeteket szül. Nem árt sűrűn menteni azért.

(#270854) Wesder válasza tboy93 (#270851) üzenetére


Wesder
félisten

Nyilván, bàr aki nem húzza be ingyen az szerintem megvenni sem fogja. Most a csapból is az folyik hogy kb egy hónapig ingyenes lesz. Csak az marad le róla aki se làt se hall.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270855) WhiteWalker válasza Wesder (#270854) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sok agyhalott van ... Elég belenézni valamelyik FB csoportba...

(#270856) Wesder válasza WhiteWalker (#270855) üzenetére


Wesder
félisten

Nem véletlen nincs Facebookom. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270857) tboy93 válasza Wesder (#270854) üzenetére


tboy93
nagyúr

Új belépők közül biztosan lesznek akik meg akarják majd venni. Ha nem most, akkor fél év múlva.

(#270858) WhiteWalker válasza Wesder (#270856) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A gyorsan továbbgörgetés sokat segít ilyenkor :DDD
Amúgy néha ki lehet fogni jó ajánlatot , amit áron alul árul valaki.

(#270859) tboy93 válasza WhiteWalker (#270858) üzenetére


tboy93
nagyúr

:K

HA-n sokkal jobban tisztában vannak az emberek a valós árakkal. Sokkal több (számomra) jó dealt kötöttem Facebookon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#270860) KD6-3.7 válasza tboy93 (#270859) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Pfu nekem ez a Facebook Marketes üzletelés rettenetes volt. Szana szét alkudnak, rám irnak huszan, abból egyik sem reagál vissza a válaszomra. Nekem számit a HA-n kapott megbizhatósági pontok is. Számomra veszélyes terep az arckönyv piaca. Volt egy srác aki telefont akart venni tôlem, több mint 40 percet nézegette, próbálgatta, hogy biztos független e, nincs e icloud zár rajta stb. Aztán elôszedett sok aprónyi eurot, hogy ô ezzel szeretne fizetni. Hát mondom kösz, de nem. Jó akkor haza szalad forintért, fél óra és jön. Másnap írt, hogy mégsem kell a teló. Utaznom is kellett a találkozó helyszinére... Sok a kétes alak profilok alapján. Nekem az az 5000Ft minusz ennyi szivást nem ér.
A telót végül eladtam HardverAprón egy nagyon korrekt, rendes embernek.

[ Szerkesztve ]

(#270861) RangerFox válasza tboy93 (#270859) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pont emiatt nincs kedvem Facebookkal sz*rakodni... Nincs kedvem sok hozzá nem értővel foglalkozni, alkudozni meg magyarázni a dolgokat.

(#270862) tboy93 válasza RangerFox (#270861) üzenetére


tboy93
nagyúr

Itt is ugyan úgy megy az alkudozás, mindkettő egy piactér. Annyi, hogy itt jobban szűrt a közeg. De kevésbé is pörög. Utóbbi 20-30 terméket amit eladtam, párhuzamosan töltöttem fel mindkét helyre. Minden facebookon ment el előbb.

Nyilván a facebookon kicsit óvatosabb az ember, nagyon ritkán utaltam ott előre bárkinek is. Össz-vissz egy rossz tapasztalatom volt, személyes átvétellel átvettem egy olyan lemezt, ami nem telepedett fel. De azt is visszavette utólag a csóka.

A marketplace keresője viszont egy fos.

[ Szerkesztve ]

(#270863) RangerFox válasza tboy93 (#270862) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én ezt úgy oldom meg, hogy annyiért teszem fel, amiből már ne kelljen alkudni. De igaz, a HA-tól minden más platform jobban pörög. A HA-ban a pontrendszer a jó, főleg nagyobb összegű termékek vásárlásánál. A pár ezer forintos játékokat én is feldobom Jófogásra pl, gyorsabban elmegy ott általában. Meg bennem ott van az, hogy a Facebookot nem akarom keverni az üzleteléssel, de ez egyéni preferencia. Ott több a kétes figura...

[ Szerkesztve ]

(#270864) WhiteWalker válasza tboy93 (#270859) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt adom én is +1 .

Alap , hogy előre nem utalok Facen , de játék adás-vétel részen több a pozitívum , ilyen 10/9 az arány. De mondjuk ezt inkább magamnak köszönhetem.

Ami inkább bosszant , hogy ha ráirsz valakire , az válaszra se méltat. Vagy el se olvassa...

(#270865) FollowTheORI válasza Wesder (#270854) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg akit eddig se érdekelt, mert elég olcsón évek óta megvető volt már... szerintem csak annak nincs meg vagy nem játszotta ki, akit eddig se érdekelt.
Mondjuk most ingyen max mégis kipróbálja... talán még meg is tetszik neki. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#270866) tboy93 válasza FollowTheORI (#270865) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem véletlen most adják ezt... Keltik a hype-ot a második részhez :D

(#270867) #14787072 válasza FollowTheORI (#270865) üzenetére


#14787072
törölt tag

Én karácsonykor csöppentem bele a PS univerzumba. Alapvetően a gyerekek miatt vettem, de persze én is játszom időmhöz, lehetőségeimhez mérten. Az első két játék pont a HZD és a GOW volt, és hát meglehetősen beszippantottak, rettenetesen élveztem velük a játékot, mindkettőből várom a folytatást.

Egy hete felraktam őket a HA-n, de most olvastam én is a napokban, hogy ingyenes lesz áprilisban a Horizon, így le is szedtem őket. Remélem, következő hónapban nem a GOW lesz ingyenes. :DDD

Ja, decemberben megvettem a gyerekeknek a Ratchet és Clank-et, most meg az volt ingyé'. :D

(#270868) sasa134


sasa134
addikt

srácok, ilyen régi PC-s klasszikusok ps4-es verziói fellelhetők vhogy a store-ban? Véletlenül akadtam - az amúgy épp akciós - Day of The Tentacle-re, ill. a Grim Fandango-ra, van mnég hasonló esetleg ami elérhető a platformra? Sajna a régi nagy kedvenc Monkey Island-et nem adták ki ps4-re, de hátha van még cím ami nem ugrik be és nem kerestem rá..
Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#270869) Xaels válasza sasa134 (#270868) üzenetére


Xaels
félisten

Full Throttle Remastered

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#270870) fasterware


fasterware
aktív tag

Sziasztok.
Tudna valaki segíteni esetleg? Van egy ps4 pro-m, amely ha befejeztem a játékot, kilépek az alkalmazás bezárása menüponttal. Viszont elég sokszor van úgy, hogy fekete kép fogad, nem látni rajta semmit, de nem fagy le a gép, mert a háttérben megy a ps4 beállított alap zenéje és a menüben való lépkedés is hallatszik. 4k tévével használom, a kijelző beállításoknál a ps által beállított auto értkek vannak. Volt nekem ezelőtt 7116b szériás is, ugyanezt csinálta, jelenleg 7216b modell van, mindegyik újként volt vásárolva, gondolom ennek nem így kellene működnie. Valaki esetleg találkozott ugyanezzel a problémával és meg tudta oldani? :R

(#270871) KD6-3.7 válasza fasterware (#270870) üzenetére


KD6-3.7
őstag

HDMI kàbel ugyan az maradt? Próbáltad másik HDMI aljzatban a TV-n?

(#270872) fasterware


fasterware
aktív tag

Ugyanaz maradt, nem próbáltam, de azzal csak nincs gond, mert semmikor sincs probléma vele, csak néhányszor játékból való kilépésnél.

(#270873) sasa134 válasza Xaels (#270869) üzenetére


sasa134
addikt

Thx, valóban az is van (bár most nem akciós, de majd kivárom)

Avanti Roma

(#270874) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Mortal Kombat XL kódot fel lehet használni többször is?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#270875) Wesder válasza sutyesz96 (#270874) üzenetére


Wesder
félisten

Nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270876) KD6-3.7 válasza fasterware (#270872) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én kipróbálnám másik kábellel vagy első körben másik aljzatban. Gondolom mikor a HDR-es játékból kilép és egy pillanatra elmenne a kép, mikor jelet vált legalább is nálam igy működik.

(#270877) H.lacika válasza Lackooo84 (#270846) üzenetére


H.lacika
tag

Hali, okè èrtem kevès a 30k, de az Astro A50 135k az picit sok🙂
Esetleg 50k körül? köszi

(#270878) Xaels válasza H.lacika (#270877) üzenetére


Xaels
félisten

Steelseries Arctis 7P

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#270879) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én ezzel a Rocket League-gel miért nem játszottam eddig :U
Nagyon frankó kis game :C

(#270880) KKaresz45 válasza H.lacika (#270877) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Az Arctis 7P, amit a kolléga ajánl, valószínűleg szuper jó. Ha be tudod szerezni, akkor jó lehet. Csak egyrészt nem lehet kapni itthon, másrészt meg kicsit drága. Viszont van olyan, hogy Arctis 1 Wireless. Ha jól értem ez a headset technikai paramétereiben tejesen megegyezik az Artctis 7P-vel. Ugyanazok a hangszórók, ugyanaz a mikrofon, ugyanaz a dongle (így a wireless képességek is ugyanazok). A körítésben, anyaghasználatban van különbség. Fém pánt helyett gagyibb műanyag, illetve a fülpárnák anyaga is más, emiatt az izoláció (kicsit) rosszabb. Viszont jóval kevesebbe kerül és elérhető itthon. Mediában akciós, én ezt venném most ha headset kellene.

(#270881) Lackooo84 válasza H.lacika (#270877) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Linkeltem neked 2db A20-ast 20-25k-ért... :U A50-est én sem 135-ért vettem, német MM-ben akciós volt 265 euro (aztán miután már megvettem 250 euro, örültem neki... :DDD ).

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#270882) modflow


modflow
veterán

Hétfőn elvileg jön a PS5-öm.

A PS4 adatait gondolom itt tudom lementeni:

De mit csinál első és mit a 3. menüpont?
Ill. milyen fájlrendszerű adathordozót fogad el a PS4?

[ Szerkesztve ]

(#270883) vargalex válasza modflow (#270882) üzenetére


vargalex
félisten

Az elsővel mentheted USB-re, vagy a felhőbe, a harmadikkal másolhatod vissza USB-ről.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#270885) modflow válasza vargalex (#270883) üzenetére


modflow
veterán

Köszi, nincs PS+-om, így nincs felhő.

Pontosan mit fog lementeni?
Az egész HDD-t?

(#270886) Lackooo84 válasza modflow (#270882) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ne ezzel csináld. Ha megkapod a PS5-öt majd töröld le az összes játékot, van rá opció, hogy mindent átvisz PS4-ről 5-re, beállításokat, profilokat, mentéseket stb. A játékokat azért jobb előtte letörölni, mert egy jó nettel sokkal gyorsabban le tudod tölteni újra, mint ahogy átmozgatja.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#270887) modflow válasza Lackooo84 (#270886) üzenetére


modflow
veterán

Értem, köszi a tippet!

(#270888) fasterware válasza KD6-3.7 (#270876) üzenetére


fasterware
aktív tag

Most, hogy igy mondod, erdekes, mert gran turismo sport es days gone utan szokott elojonni ez a problema, amik hdr-es jatekok, megneztem a kabelem dobozat, 4k, deep color stb tamogatas, de hdr nincs feltuntetve, koszonom szepen a tanacsot, utanajarok majd :R.

(#270889) modflow válasza Lackooo84 (#270886) üzenetére


modflow
veterán

De akkor jegyzeteljem ki milyen játékok vannak rajta?
160-as netem van. Mez amúgy honnan tudom?
Több kis indie játék is van rajta, több profil alatt.
Ill. pl. a P.T. demo -val mi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#270890) Kendek válasza modflow (#270889) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell semmit kijegyzetelned. A konzol rendszere kellően másabb, szerintem érdemes rászánni azt a kis időt, hogy átpörgeted-megismered és beállítod. A játékok mentéseit ki tudod másolni pendrive-ra, onnan pedig PS5-ön is visszamásolható a konzolra.
Elég kicsi a PS5 belső tárhelye, amelyik játékkal játszani akarsz, azt majd töltsd le előtte. Ha mégis inkább letöltve tudnád az összeset, és ezért most is külső vinyót használsz, akkor azt módosítás nélkül simán rá tudod dugni a PS5-re is, és futtathatod róla a PS4-es játékaidat.
Egy-két játék lesz ami nem fog futni PS5-ön, a különálló demók például pont ilyenek.

<-ƘƘ->

(#270891) Boti80 válasza wolf13 (#270884) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Ez eléggé tetszetős!

(#270892) Xaels válasza wolf13 (#270884) üzenetére


Xaels
félisten

Necromunda + Focus home? Hát nem fűzök hozzá nagy reményeket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#270893) modflow válasza Kendek (#270890) üzenetére


modflow
veterán

Okés, köszi.

(#270894) fausto válasza modflow (#270889) üzenetére


fausto
addikt

Mintha azt olvastam volna, hogy a P. T. demo nem megy ps5-ön

(#270895) Kendek válasza fausto (#270894) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem játszható, mert PS5-ön mesterségesen le van tiltva a futtathatósága. Amúgy mint BC játék menne szépen (volt aki azelőtt még ki tudta próbálni), de ezeket mind lekorlátozta a Sony.

<-ƘƘ->

(#270896) xsipi78


xsipi78
tag

Sziasztok. Elég láma vagyok a ps plus előfizetői részhez. Az lenne kérdésem, hogy ha idáig a haverommal “homoltunk” (neki volt ps pluse előfizetése de megosztotta velem és igy tudtam játszani a havi ps plus játékokkal stb.) Most lejárt neki az előfizetése és a profilomba azok a játékok (havi ingyenes) le vannak egy kis lakat ikonnal zárva. Most én vettem előfizetést de ezek a játékok továbbra is lakat alatt maradtak. Ez a zárolás feloldható valahogy vagy meg kell vásárolnom az egykori ingyenes játékokat? Köszi előre is a válaszokat. Remélem érthetően írtam le a kérdésem.

(#270897) H.lacika válasza KKaresz45 (#270880) üzenetére


H.lacika
tag

Köszi, mindenkinek, használtat nem szeretnék, megnézem az ajánlottakat, jónak tűnik :)

(#270898) Kendek válasza xsipi78 (#270896) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Plus keretein belül behúzott ingyenes játékok csak akkor játszhatóak ha az adott időszakban behúztad őket (a könyvtáradhoz adtad), és van élő előfizetésed. Mivel a profilodon eddig nem volt Plus előfizetés, ezért nem húzhattad be ezeket a játékokat. És mivel a haverod profilján most nincs élő előfizetés, ezért nem osztódik a licence.

<-ƘƘ->

(#270899) xsipi78 válasza Kendek (#270898) üzenetére


xsipi78
tag

Értem. Akkor azokat buktam. Köszönöm a gyors választ.

(#270900) Kendek válasza xsipi78 (#270899) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha így nézzük, akkor mindegyik játékot bukod amiket a megosztás segítségével futtathatsz. Csak az lesz a tiéd amit megvásárolsz. Szóval pl. ha eddig felesbe vettetek mindent, de úgy, hogy csak a haverod profiljára, akkor neked abból semmid sincs.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.