Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#269401) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Genshin Impact az nem crossplatform?
Mert droidon elkezdtem és hogy tudom ps4-n folytatni?

[ Szerkesztve ]

(#269402) oriic válasza WhiteWalker (#269401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cross save tudtommal csak PC és mobil között működik azonos email címmel. PS4-PS5-nél nem .

Live-Die-Respawn

(#269403) WhiteWalker válasza oriic (#269402) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi.
De kár érte .... :O

(#269404) S e t h válasza Citroware (#269396) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még most is próbálok rájönni, hogy a hypeon kívül miért érné meg a ps5, játékok sehol.

Viszont az Uncharted 4 gyönyörű, még nem volt hozzá szerencsém, de most tátom a számat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#269405) tboy93 válasza S e t h (#269404) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kurv@ gyors toltesi idok miatt mar megeri. Meg csak par jatekot nyomtam ps5-on, de rohadt gyorsan tolt minden. Es a ps4 jatekok alatt semmi fps drop. En foleg ezert akartam valtani, nem a ps5 játékok miatt. Azokbol majd lesz idővel kinalat.

(#269406) Moby válasza S e t h (#269404) üzenetére


Moby
addikt

Ha sikerül levadászni, érteni fogod :)

(#269407) ProEvoFan válasza S e t h (#269404) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tényleg, ha jól tudom te abszolút sehol nem rendeltem elő a PS5öt?

(#269408) lacy86


lacy86
addikt

Hello,

Egy PS4Pro-t szeretnek kitakaritani es pasztazni.
Ti melyik pasztat hasznalnatok?

Koszi

(#269409) Woodslave válasza Woodslave (#269356) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát nem tudom egyelőre nem fogott meg kicsit unom. Ez a ds vonal még nem is zavarna de olyan érzésem van a harcok során mintha igazi kontakt nem lenne csak hadonaszok..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#269410) Kendek válasza lacy86 (#269408) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én Thermal Grizzly Kryonaut-ot használok, de volt már javasolva a Hydronaut is. Az MX-4 az kevésbé ajánlott, mert folyósabb ezeknél, és tapasztalatok szerint ez nem optimális a konzolhoz.

<-ƘƘ->

(#269411) LeventeV válasza Kendek (#269410) üzenetére


LeventeV
senior tag

+1
Sajat tapasztalatbol mondom, hogy a TG Kryonaut hosszutavon tartosabb es jobb paszta PS4-hez mint az MX-4. En is egy itteni topiklako ajanlasara valtottam az MX-4-rol. Hydronauttal nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#269412) S e t h válasza ProEvoFan (#269407) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van pár játék amiért megtenném, mondjuk egy Dying Light, vagy egy Days Gone 2, de egyelőre néma csend.
Titkon reménykedem, hogy az első ilyen cím a God of war lesz, mert az kívül esik az érdeklődési körömön.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#269413) S e t h válasza tboy93 (#269405) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elfogadom, 10-20 évvel ezelőtt még fel is ültem volna ennek, de én már nem rohanok sehová, hátradőlök és játszom.
Ebből a szempontból nálam csak a Metro exodus haladta meg az ingerküszöböt, ott a töltési idők valóban rombolták az élményt.
Úgy beszélünk itt a töltési időről, mint amikor kijön egy új telefon, csinálnak velük egy tesztet és kiderül, hogy az új pár másodperccel gyorsabb, úristen, take my money.
Tényleg ennyire híján vagyunk az időnek, hogy ez kardinális tényező legyen?
Én játszani akarok, ráadásul olyan játékokkal, amelyek érdekelnek, egyelőre ezzel a Sony még adós maradt, ergo az én malmomra hajtja a vizet, mert kimaradok abból, ami a ps5 topikban zajlik.
Játékokról nyomokban sem esik szó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#269414) tboy93 válasza S e t h (#269413) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem tehetek rola, hogy idegesít ha valami lassú. Ennyi erovel lehetne meg az asztali gepemben is hdd vagy jarhatnek kamrás sdi-vel, mert az is elvisz A-ból B-be. Irritalt a PS4 menujenek akadozasa, a store csigasaga es meg sorolhatnam. A PS5 végre hozza a XXI szazad szintjet.

Persze abban igazad van, hogy a jatekelmeny kozel hasonló a ket konzolon jelenleg, igy nem veszit sokat akinek nem jutott még gép.

[ Szerkesztve ]

(#269415) lacy86 válasza Kendek (#269410) üzenetére


lacy86
addikt

+ @Levente

Koszonom szepen 👍👍

(#269416) WhiteWalker válasza tboy93 (#269414) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez szerintem igazából programozási hanyagság , semmi több.
Azért egy menüvel meg kéne a PS4 vasnak birkózni ;]

(#269417) tboy93 válasza WhiteWalker (#269416) üzenetére


tboy93
nagyúr

Oreg mar az a vas es hat tudod milyen b@szo a ps4 menuje ;]

(#269418) gangstagergo válasza Kendek (#269400) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Próbáltam 2x is resetelni de semmi változás. Akkor ma este szétkapom hátha látszik valami :)

(#269419) vargalex válasza tboy93 (#269417) üzenetére


vargalex
félisten

Hát, én nagyjából játékokat indítok a PS4-en (ráadásul csak Slim-em van), egyáltalán nem akadozik. :) A beállításokat az ember egyszer megcsinálja és kész.
Mondjuk az is igaz, hogy nem osztok meg videót, stb., csak játszom.

Alex

(#269420) saelin válasza S e t h (#269413) üzenetére


saelin
veterán

Engem csak az openworld játékokban és az MMO/multiplayer címekben idegesít a loading screen. Az előbbiben illúzió romboló és nem mellesleg megtöri a világ folytonosságát is. Az MMO/multi játékoknál meg tényleg csak idő rablás egy hosszabb töltőképernyő. Erről az Anthem jut eszembe, ahol ha ki akarták menni free roamolni vagy dungeon-ölni 2+ perces loading fogadott... Azért vannak olyan erősek a mai hardverek hogy az ilyen hosszú töltés ne legyen már átlagos. Kedvenc megoldásom pedig a Red Dead Redemption 2-ben van. A játék elején betölt mindent és szia. (A multiplayer az szarabbul van megoldva.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#269421) Nirvatti válasza Nirvatti (#269142) üzenetére


Nirvatti
tag

Csak jelezni szeretném, hogy a kábel tökéletesen teszi a dolgát.
Köszönöm még egyszer a tippeket, tanácsokat! :R

(#269422) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
A problémám amivel hozzátok fordulok a következő.
Az egyik Ps4 kontrollert mobilhoz használtam gamepadként. Most szeretném újból a PS4 használni.
Hogyan tudom visszacsatolni a kontrollert? Próbáltam már mindent amit a net javasol , de semmi. Ha nyomva tartom a PS gombot akkor csak világos kéken villog a szertcsétlen. MIt kéne még csinálnom?
Előre is Köszönöm a segítséget.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#269423) Kendek válasza MikaVejneGI (#269422) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg a kontroller kikapcsolt állapotában vezetékkel csatlakoztatod a konzolhoz, majd megnyomod a PS gombot.

<-ƘƘ->

(#269424) Shamat válasza gangstagergo (#269399) üzenetére


Shamat
aktív tag

Mielőtt szétkapnád, nem ezt nyomkodtad el véletlenül??
Szerk: bakker most látom, hogy PS4-et kérdezted. Sorry. Bár elvileg PS4 kontinak is van ilyen lehetőség.


[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#269425) gangstagergo válasza Shamat (#269424) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Sajnos nem ez a hiba de köszönöm a segítséget :)

(#269426) Woodslave válasza gangstagergo (#269425) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez a fallen order úgy felbaxott a csúszkálós ugrálós résznél kinyomtam a francba. Vhogy ez a halál vissza dolog olyan furcsán jön ki ebben a játékban nem tudom miért :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#269427) FunPro válasza Woodslave (#269426) üzenetére


FunPro
senior tag

Az én agyamat végképp felkurta.

Grandmaster nehézségen játszottam, de szerintem többször haltam meg a csúszkálós ugrabugrától, mint az ellenségektől.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#269428) Bad Pritt válasza Woodslave (#269426) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt én se értettem. :D Szerintem az egyetlen játékelem, amit nem egy az egyben copyztak valahonnan és sikerült jól elbaszarintani. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269429) FunPro válasza Bad Pritt (#269428) üzenetére


FunPro
senior tag

"Nem egy az egyben copyztak"

Hát nem tudom. Nekem végig a 2008-as prince of persia jutott azokról a részekről eszembe.

Mondjuk ami vicces, hogy még a jó öreg heart of darkness is eszembe jutott, ha még arra a játékra emlékszik valaki. Amikor a falon kell mászni. Biztos azért, mert itt is vörös a főszereplő, de hogy őszinte legyek, nagyon meghozta a kedvem ahhoz a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#269430) Bad Pritt válasza FunPro (#269429) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jogos, onnan van. Akkor szarul copyztak, a többi legalább működött normálisan.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269431) KD6-3.7 válasza FunPro (#269429) üzenetére


KD6-3.7
őstag

oh my jesus de jó is volt az a játék! :Y Bár nem sok emlékem van róla, de ami van az jó! :))

(#269432) Citroware


Citroware
addikt

Dishonored 2 vagy Deus Ex: Mankind Divided? Akinek mindkettő megvolt, melyiket ajánlja inkább?

Nekem mindkettőnek megvolt az előző része és körülbelül egyformán tetszettek, talán a Human Revolution egy kicsit jobban, mint a Dishonored 1.

(#269433) Bad Pritt válasza Citroware (#269432) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dishonored 2. Gameplay-ben talán az egyik legjobb, legsokrétűbb fps a piacon a mai napig. A Mankind Divided jobb rpg, de minden másban rosszabb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269434) tboy93 válasza Citroware (#269432) üzenetére


tboy93
nagyúr

Why not both? :B

Mindkettő 2e Ft körül mozog használtan és leárazva a storeban is.

(#269435) Citroware válasza tboy93 (#269434) üzenetére


Citroware
addikt

Idő itt a szűk keresztmetszet.

(#269436) RangerFox válasza Citroware (#269435) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyik se hosszú. Amúgy kérdés nélkül a Dishonored 2-re szavaznék.

(#269437) Citroware válasza RangerFox (#269436) üzenetére


Citroware
addikt

Szeretem váltogatni egymás után a teljesen különböző műfajokat a változatosság kedvéért, ha az egyik most lesz, akkor a másik nem mostanában, vagy kimarad teljesen.

(#269438) saelin válasza Citroware (#269432) üzenetére


saelin
veterán

A Dishonored sokkal jobban játszatja magát. Nekem annyira nem tetszett a Deus Ex, hogy végig sem vittem, pedig vagy 3x kezdtem már bele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#269439) icemad válasza Citroware (#269432) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Dishonored 2. Nekem nagyon tetszett, ajánlom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#269440) Mik76


Mik76
senior tag

Udv mindenkinek!
Tudnatok olyan szoftvert ajanlani ami le tud jatszani videokat hard driverol? Mint mondjuk a kodi, csak ps4-re.
Koszi

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#269441) headhunter86


headhunter86
senior tag

50 és fél óra után lepörgött a Final Fantasy VII Remake stáblistája. Eszméletlen jó élmény volt ez a játék. Nagyon megfogott a világa, a karakterek, a zene, a harcrendszer és még sorolhatnám.
Így kell kiadni egy játékot amúgy, egy darab buggal nem találkoztam, olyan eszméletlen mód össze van rakva, az ingame átvezetők brutálisan szépek, egy átlógó textúra nincs sehol sem. Last Of Us minőséget hozza. Nagyon sok meló lehetett vele amennyi átvezető ebben a játékban van. Most kicsit szar is, hogy 2-3 hete ezzel játszottam szinte minden este és most nincs semmi játék :( EA Play-t kipróbálom, hátha akad ott valami ami leköt, de kétlem, hogy most ez után bármi is lehetne ilyen jó.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#269442) Wesder válasza Mik76 (#269440) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom PS4-re is van Kodi, vagy VLC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#269443) predakon válasza headhunter86 (#269441) üzenetére


predakon
őstag

a final bossos no checkpoint azért nem volt szép húzás szerintem....én most kicskit pihentetem pont ezért

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#269444) Kendek válasza Mik76 (#269440) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Támogatott fájlformátumok - Médialejátszó. Meg van Plex.

<-ƘƘ->

(#269445) Rage47 válasza headhunter86 (#269441) üzenetére


Rage47
veterán

:R :K

(#269446) erahurka válasza Kendek (#269444) üzenetére


erahurka
félisten

Plex az tud pendrive-ról filmet lejátszani?

(#269447) ldave válasza erahurka (#269446) üzenetére


ldave
félisten

Nem próbáltam úgy sosem, nálam a laptopon fut a Plex szerver és Chromecasten szoktam nézni a filmeket, sorozatokat.

A Slime draws near! Command?

(#269448) Kendek válasza erahurka (#269446) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az inkább csak NAS-ról tud lejátszani, ami sokkal kényelmesebb és egyszerűbb. Viszont a Kodi és a VLC elérhetősége az félreinformálás, mert ilyen appok nincsenek PS4-re.

<-ƘƘ->

(#269449) headhunter86 válasza predakon (#269443) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nem haltam meg egyszer sem, szóval észre se vettem :D Végére azt kell mondjam elég pro lettem. Heal és Revival material mindig volt mindenkinél így ha valaki kiesett csak élesztettem újra a többiekkel.
Más: EA Play-re ti elő tudtok fizetni? Nekem nem engedi. Lehet Revolutos kártya a baja?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#269450) penge111 válasza Citroware (#269396) üzenetére


penge111
addikt

Valóban, az egy csodálatos alkotás. Én személy szerint ezt az egy játékot tudom egy lapon emlegetni a Witcher 3 játékkal.

UI: akinek mindkettőhöz volt szerencséje, melyiket ajánlja? Surge 2 vs Mortal Shell?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.