Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#269701) KD6-3.7 válasza saelin (#269700) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát ez nem jó hír!
Grizzly cuccokkal csináltad? Nem lehet, hogy csak poros a bordák köze? Elég ciki, ha egy évet sem bír ki ilyen profi cuccokkal.

(#269702) erahurka válasza icemad (#269699) üzenetére


erahurka
félisten

A királylány meg transzi volt?

(#269703) C490


C490
csendes tag

Én IC-Diamond pasztát használtam mivel külföldi fórumokon ezt ajánlották (MX-4 állítólag 1-2 hónapot bír ki, de a Grizzly is kb fél évet.) Nem kiszáradás a gond. A gyenge leszorító erő a hőtágulással kombinálva, pumpaként kinyomja a folyósabb pasztákat a proci és a hűtő közül. MX-4 nagyon folyós, Grizzly közepesen...az IC Diamond viszont majdnem rágógumi állagú. A minőségi paszták minőségi számitógépbe valók ahol van normális hűtő, tehát a hővezetés a legfontosabb a tuning miatt. Konzolba inkább IC diamond szerű (rosszabb hővezetésű, de nem folyós paszták valók) a tartósság miatt.
Nekem több mint 1 éve csöndben van a pro.
Hálószobában van, a kontroller gombjainak püfölése hangosabb mint a gép hűtése.

[ Szerkesztve ]

(#269704) KKaresz45 válasza AXisBOLD (#269695) üzenetére


KKaresz45
senior tag

A Gold kifutó termék, én már nem vennék hacsak nem nagyon jó áron (20K alatt), de kételem hogy újonnan találnál. A Pulse 3D-t meg vadászni kell. Ajánlom figyelmedbe az alábbi két típust.

SteelSeries Arctis 1 Wireless

Kingston HyperX Cloud Flight

A csúcs az a SteelSeries Arctis 7 P lenne, de ez már másik árkategória és én még nem láttam itthon boltban (sőt most úgy látom hogy a gyártónál is out of stock).

Nekem egyébként volt szerencsém a Gold-hoz is, most van Pulse 3D, teszik a dolgukat de ha most vennék már nem ilyet vennék hanem valamelyik Arctist.

(#269705) Kendek válasza C490 (#269703) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam már két és fél éve van rajta a Conductonaut, ami ugye folyékony fém. Nem szedtem azóta szét, de épp a napokban tesztelgettem megint. Nekem úgy tűnik, hogy még mindig hatékony a hőátadás. Viszont azt nem mondom rá, hogy hangtalan, szerintem olyan nincs is. Van az a játék (és játékmenü, térkép...) ami UHD tévével meg tudja izzasztani rendesen.
Amúgy a PS5 sem hangtalan, nagyobb az alapzaja mint a PS4-nek. Ugyanakkor ott máshogyan viselkedik a hűtés. Játékindításkor automatikusan egy szinttel feljebb kapcsol, ami még mindig eléggé halknak mondható, és utána azt konzisztensen tartja. Így ugyan egy csendes szobában lehet hallani ha arra figyel az ember, de még olyat nem tapasztaltam, hogy zavaró lenne. Aludni is nyugodtan lehet mellette.

<-ƘƘ->

(#269706) saelin válasza KD6-3.7 (#269701) üzenetére


saelin
veterán

Grizzly és minus pad 8 került megint bele. Pár hónapig tényleg csendben van tőle a gép, de szépen fokozatosan kúszik vissza a hangja. Lehet benne igazság amit C490 ír, mert annyira poros és macskaszőrös nem lett azóta a gép. De majd a ps5...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#269707) C490


C490
csendes tag

Igen pont ez a lényeg. Az egyenletes - akár magasabb alapzaj - kevésbe megterhelő mint a PS4 váltakozó süvítése.Ebben biztos jobb a PS5 a PS4-nél.
PS4-ben folyékony pasztával nincs tapasztalatom. Lehet az már nagyon jó hővezető, vagy jobban "tapad" és nem gond a hűtő és chip közti gyenge illeszkedés.(állitólag hosszabb idő utánrészlegesen beleivódik a fémekbe..tehát még javulhat is a hővezetés). Viszont a folyékony fémmel vigyázni kell...ott a felhasználó is jobb ha pro :) . Ha nem folyékony fém akkor viszont a legkevésbé folyékony paszta ajánlott konzolokhoz. PL: Ic-diamond, coolermaster mastergel, stb

(#269708) Sanyi.mTs válasza saelin (#269706) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

milyen vastag minus pad kell? 0.5, 1 vagy 1.5mm? (ps4 slim)

(#269709) emerzee


emerzee
aktív tag

Sziasztok! Azt olvastam valahol, hogy a Fifa 14 és a Fifa 15 játékokban van magyar nyelv. Valaki, akinek van ilyen játéka, igazolná ezt? A gyerkőcnek szeretnék magyar focis játékot.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#269710) balazs025 válasza emerzee (#269709) üzenetére


balazs025
senior tag

PS4 -en már egyik fifa se kapott magyar nyelvet. A 14-15-ös fifaból maximum a ps3-as verzió kaphatott.

(#269711) AXisBOLD válasza KKaresz45 (#269704) üzenetére


AXisBOLD
addikt

thx a tippeket, ám elhoztam az utolsó Goldot, amit találtam.

Biztos sokkal jobb mindegyik amit linkeltél, de egyrészt annyit nem akartam költeni rá (nekem már a Gold is a drága kategória), másrészt azoknál a random füleseknél amit eddig használtam a Gold is kategóriákkal jobb és nagyon tetszik, hogy a companion app-al több hangprofilt is be lehet állítani.

baromi hasznos a térhangzás, COD-ban olyanokat hallok meg amiről eddig fogalmam se volt :)

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#269712) semetka


semetka
őstag

Lejátszottam a héten a Hellblade Senua's Sacrifice játékot. Atyaég, nem tudom eddig miért nem vettem meg.Eszméletlen jól sikerült játék, mind grafikában mind sztoriban. A hang meg egyszerűen zseniális, már értem miért ajánlják a fülest hozzá. Remélem ps5ön hasonlóak lesznek a 3d hangzások.Harcrendszer egyszerű de elviseltem volna többet belőle , a logikai részek nekem rohadtul tetszettek. Páratlan alkotás. 10/10

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#269713) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez a control ilyen nehéz játék vagy én vagyok qrva béna :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#269714) syler123 válasza Woodslave (#269713) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem nehéz és mivel nincs normális fedezékrendszer így abszolút unfair harcok vannak. Tegnap úgy felhúzott, hogyha engedek az ösztönöknek, akkor a controllert belevágom a tv-be... Sosem lesz a kedvencem ez a játék, de mostmár végig kínlódom...

(#269715) erahurka válasza syler123 (#269714) üzenetére


erahurka
félisten

Nem mondanám unfairnek alapvetően, más játékstílust követel és nem mindenki tud alkalmazkodni. Én rohadtul élveztem amikor nem volt difficulty peak.

Szerintem is rohadt nehéz néha amúgy. Szerencsére van már god mode, tervezem újra végig vinni a legkönnyebb beállításokkal.

Mindjárt jönnek amúgy akik szerint kifejezetten könnyű játék :U

(#269716) oliwire válasza Woodslave (#269713) üzenetére


oliwire
őstag

Eleinte nehéz, de amint az ember gyakorlottabb, kiismeri az ellenfeleket, meg több, erősebb képességet sajátít el, könnyebbnek érződik, keményebb ellenfelek ellen is.

(#269717) Woodslave válasza syler123 (#269714) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tegnap már szinte darksouls vibeom volt. Kicsit kaotikus a harc nekem meg a néhány boss szerű aki volt is szivatott. Aztán meg annyi hogy állsz egy oszlop mögött aztán lősz bele kettőt elbujsz amig támad.. Hát :U A fedezék rendszer nekem se tetszik azért láttunk jobbat.

Na mindegy csak gondoltam megkerdezem. Mondjuk a fallen ordernél jobban tetszik pedig ott ketyeg az ea play óra :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#269718) KD6-3.7 válasza Woodslave (#269717) üzenetére


KD6-3.7
őstag

A God Mode-ban kotorássz kicsit, állits a regeneráció időn vagy legyen nagyobb a sebzés. Én is a falat kapartam, de wesder felnyitotta a szemem és igy, hogy picit könnyebb lett nekem kifejezetten tetszett a játèk!

(#269719) Bogyi007 válasza icemad (#269699) üzenetére


Bogyi007
veterán

Dehát egy Hercegnő megmentésére tették fel az életüket. 😁😂

(#269712) semetka - lehet hogy van egy rossz hírem számodra: a folytatást már sanszos hogy nem Playstation platformon tudod játszani...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#269720) Woodslave válasza KD6-3.7 (#269718) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja láttam ilyen aim assist one hit kill stb beallitasokat egyelőre még tartom magam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#269721) S e t h válasza erahurka (#269715) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én kifejezetten könnyen letöröltem 1 óra játék után.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#269722) kovsol válasza syler123 (#269714) üzenetére


kovsol
titán

Sose értettem ezt a “most már végig szenvedem” mentalitást. Ha nem élvezem törlöm le azonnal.
Ez a Control se volt sokáig fent a gépen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#269723) Moby válasza Woodslave (#269713) üzenetére


Moby
addikt

Absz nem az. Én megjelenéskor toltam pécén, akkor én is nehéznek találtam, most ki is platináztam psplusban, absz nem volt nehéz. Igen, szerintem kifejezetten könnyű játék, ellenféltől párszor haltam, inkább csak leestem, meg ilyenek. Szerintem ezt a játékot ott lehet elrontani, hogy ha shootert akarsz csinálni belőle, miközben fegyverek elég gyengék, és/vagy nehezen használhatók. Miközben a tárgyak dobásával gyakorlatilag autoaim van, és sokkal nagyobbat sebez.

/ezt az godmodeot sosem használtam, én nem is láttam benne ilyet (nemtudom hol van).

[ Szerkesztve ]

(#269724) Carlos Padre válasza AXisBOLD (#269695) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gold vs Pulse témában nem tudok nyilatkozni, korábban Turtle Beach, Astro A40 és AKG fejhallgatókat használtam, szubjektíven nem marad le mögöttük. A lapos hang is egyéni ízlés kérdése, az biztos, hogy nem bass boostolt mint jó pár populáris darab, a mikrofonra viszont eddig mindenki az nondta, hogy sosem volt meg ilyen tiszta a hangom, pedig nem voltak rossz elődei ahogy azt láthatod.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269725) Carlos Padre válasza FunPro (#269697) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért a hölgy is elég érdekes görbét irt le a karrierjében.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269726) F-ECT$ válasza kovsol (#269722) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam a Tlou szenvedős volt, egyszer abba is hagytam pár hétre. De aztán ismét elővettem és a közepe felé elkapott a hangulat is, így végül megérte megvárni míg átlendülök a holtponton.

Dive ever, work never.

(#269727) syler123 válasza kovsol (#269722) üzenetére


syler123
veterán

Sajnos befejezési kényszerem van. Igyekszem olyan játékokat elkezdeni, amik látszólag tetszenek, Control-ról is ezt gondoltam, de eléggé felemásak az érzéseim...
Volt olyan sorozat, ami az elején tetszett, de a végére majdnem kicsinált :D Persze van amit félbehagyok, de eléggé ritka, annak már tényleg valami borzalomnak kell lennie...

(#269728) oliwire válasza syler123 (#269727) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem több ilyen volt, hogy az elején nem bírtam és letettem hetekre, hónapokra. De volt több is, hogy elővettem, elkapott a hangulat, és egészen a történet végéig élvezettel csináltam. Egyik ékes példa a Death Stranding.

(#269729) semetka válasza Bogyi007 (#269719) üzenetére


semetka
őstag

Igen olvastam, fel is idegeltem magam rajta :D Viszont ezért nem veszek box-ot az tuti.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#269730) erahurka


erahurka
félisten

Kérdés: Van egy Horizon Zero Dawn Complete verzióm, amihez a DLC-k kódként jártak. Ha később megveszem digitálisan az alapjátékot, vagy odaadják PS Plusban, akkor tudom majd használni ezeket a DLC-ket, vagy újra meg kellene vennem őket? :R

(#269731) icemad válasza semetka (#269729) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem PC-n is lehet majd játszani. Meg series s - en is, az meg nem olyan vészes árban. Kijátszod rajta, ami érdekel és kevés bukóval eltudod adni. Az xbox sem ördögtől való, csak más. A bethesda felvásárlás eredményére is kíváncsi leszek. Mert, ha xbox exkluzív lesz minden új cím, akkor eléggé sok vásárlót veszítenek. Ha meg nem, akkor sok potenciális xbox konzol vásárlót.

(#269732) RangerFox válasza erahurka (#269730) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha ugyanarra a profilra váltottad be a kódot, ahol meglesz digitálisan, akkor tudod majd használni.

(#269733) Kendek válasza erahurka (#269730) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem lehet már megvenni a Store-ban a HZD alapjátékot, csak a Complete Edition-t. Ha Plus-ban mégis odaadnák, akkor a CUSA számon fog múlni. Amit most nem látni mert nincs listázva ez a változat. De azonos régión belül egyeznek a lemezes és digitális verziók, szóval valószínű, hogy kompatibilis lesz.

<-ƘƘ->

(#269734) erahurka válasza Kendek (#269733) üzenetére


erahurka
félisten

A lemezes verzió magyar, az accountom brit :DDD

Jaja közben eszembe jutott, hogy digitálisan már csak a Complete van.

(#269735) Woodslave válasza Moby (#269723) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pont előbb beszéltem egy ismerősömmel mondtam neki hogy olyasmi mint a remnant from ashes csak xarabb a tűzharc ott vhogy meg tudták csinálni ezt a dodge dolgot. Aztán lehet akkor xarul állok hozzá.

De nem rinyalas mert a hangulat megvan ezekkel a videókkal kicsit lost sorozat érzésem van. Ha figyelek akkor megy is szóval nincs gáz.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#269736) Wesder válasza Woodslave (#269735) üzenetére


Wesder
félisten

Mi a baj a dodge-dzsal?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#269737) vigo101


vigo101
csendes tag

Tudnátok mondani ps4-re olyan játékot amihez nem fontos angol tudás? Egy Need for speed-hez pl nem kell de GTA5-nél lényeges a story.
köszi

(#269738) oliwire válasza vigo101 (#269737) üzenetére


oliwire
őstag

Crash Bandicoot Team racing Nitro-Fueled :D
vagy bármi PS4 exluzív, ami magyarul is feliratozva van.
God of War
Days Gone
Ghost of Tsushima

[ Szerkesztve ]

(#269739) Wesder válasza oliwire (#269738) üzenetére


Wesder
félisten

Crash Bandicoot Team racing Nitro-Fueled.

Emellett még tudom ajànlani neki a DOOM-okat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#269740) icemad válasza vigo101 (#269737) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Witcher 3. Meg az összes autós és sport játék.
De elég sok játék kapott magyar feliratot, én a helyedben azok közül válogatnék. Spiderman, Detroit, Last of us 2, ilyesmik. Ezek nagyon jók, magyar feliratosak, és tényleg megérik a pénzüket. Akcióban nem is drágák. Ha olyan játékot keresel, amit többen is tudtok játszani (akár kontroller nélkül), akkor knowledge is power és a Frantics, esetleg Just Dance.

(#269741) oliwire válasza Wesder (#269739) üzenetére


oliwire
őstag

Igen, most néztem, hogy a Bandicoot nincs benne az autós játék címében :B

Egyébként a Dragon Ball Z Kakarot-ról mi a véleményetek? Most le van akciózva.

(#269742) Wesder válasza oliwire (#269741) üzenetére


Wesder
félisten

Megéri az àràt. Egy remek nosztalgiacsokor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#269743) Carlos Padre válasza semetka (#269729) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Korai idegeskedni, mégiscsak egy egyszeri és megismételhetetlen játék folytatásáról van szó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269744) Carlos Padre válasza icemad (#269731) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A hírek szerint a teljes zenimaxot és még pár stúdiót kiszerveznek egy új divízióba, hogy megfeleljenek a versenyjogi szabályoknak és a részvényeseknek, nem az Xbox részei lesznek. Meglátjuk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269745) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Vótmá? A Kingdom Hearts all-in-one igen jó árban van.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269746) Moby válasza Woodslave (#269735) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem ezek annyiban hasonlítanak, hogy mindkettőben el lehet sütni fegyvert :D

(#269747) vigo101


vigo101
csendes tag

A magyar feliratos játékokról tudok. Egyedül a Beyond two souls jött be.
A Doom-ot kipróbálom köszi.

(#269748) marilllyo válasza james001 (#269687) üzenetére


marilllyo
veterán

A Khan nehezebb, mint az Icon of Sin. :D Sokkal! ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#269749) cyberkind válasza marilllyo (#269748) üzenetére


cyberkind
félisten

Az egész játék nehéz. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#269750) oliwire válasza Wesder (#269742) üzenetére


oliwire
őstag

Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.