Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#269051) Xaels válasza KaitouP (#269041) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem teljesen élhető, alapból valami elcseszett kiosztást használ, de van classic beállítás ahol marad az X az ugrás és stb. Az aim assist is működik ahol kell. Nagyon jó cucc, kicsit sablonos Cyberpunk-os háttérsztorival, de ezzel amúgy nem sokat van ideje az embernek foglalkozni. Illetve sokkal inkább az ugrabugra és a ritmusérzék dominál, a harcok is inkább ezeket egészítik ki és nem fordítva. Vérengzést nem rendezel, de azért a csonkolás van amikor látványos.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#269052) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#269047) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te sem érted. Akinek mennyiségi igényei vannak annak tökéletes választás az xbox a GP-vel, mert pont azt kapja, amire vágyik. Aki viszont évi két-három teljes árú AAA játékot vesz csak meg, plusz pár akciós kisebbet annál annyira nem opció. Jól hangzik, de minek?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269053) Wesder válasza Carlos Padre (#269052) üzenetére


Wesder
félisten

De te nem ezt mondtad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#269054) Carlos Padre válasza Wesder (#269049) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezt most megint úgy adod elő, mintha benne lett volna day1 és nem lehetett volna megvenni egy doboz cigi áráért mikor végre belekerült.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269055) Carlos Padre válasza Wesder (#269053) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De. Csak te nem ezt olvastad, hanem amit akartál, szokás szerint.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269056) Wesder válasza Carlos Padre (#269055) üzenetére


Wesder
félisten

De, tudtam hogy erre akartàl kilyukadni, viszont te azt mondtad hogy az előfizetési modelben lévő jàtékok minősége rosszabb, mint a Store-os. AUCE --> minőségi étterem analógia.
Az meg hogy mennyi volt, mikor bekerült, nem szàmít mert minőségről beszélgettünk, nem pedig az àràról. Jó lenne ha nem bohóckodnàl folyton, mert egy kicsit màr unalmas.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#269057) Kendek válasza Carlos Padre (#269054) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igazából ezek is a profitmaximalizálás eszközei. Olcsó, de nagyon sokakat behúznak vele, és a legtöbben ki sem használják. Az akciók is erről szólnak, rengetegen bevásárolnak mert mennyit spórolnak vele, közben pedig sokszor egyszer sem lesznek elindítva ezek a játékok.
A legtöbb lóvét és a sikeresség megítélését a kezdeti időszak adja, hogy ott mennyire fogyott az adott cím. Akinek akkor nem kell, az később sem valószínű, hogy teljes áron megvenné.

<-ƘƘ->

(#269058) l.skywalker válasza Carlos Padre (#269052) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Én ezt igazolni tudom. A Game Pass Ultimate-re állandó előfizető vagyok amióta bevezették és nagyon keveset költöttem rá. Habár nem csóróságból, hanem mert egyszerűen megoldható volt.

Most, hogy van PC-m is, gondolkoztam, hogy az új AC-t az Ubisoft+-tal tolom le, de mikor láttam, hogy nincs "okosság", ez mindenhol 14,99€ havonta, úgy voltam vele, hogy mevárom majd azt a hónapot, amikor nincs más teendőm :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#269059) FunPro válasza Carlos Padre (#269052) üzenetére


FunPro
senior tag

Itt az is kérdés mondjuk, hogy milyen szempontból "minőség" az AAA.

Ha valaki a grafikára rángatja, akkor elismerem, az AAA a tuti. De azon kívül? Kiberpunk minőségi alkotás? EA játékai minőségi alkotások? Ubi játékok annyival jobbak, mint minden más a piacon? Régen lehet, hogy az AAA jelentette a játékélményt, nálam mára inkább csak elrettentő jelző az AAA.

Ha pedig az exkluzívokat vesszük alapul, akkor pedig nem érdemes a pass-okal foglalkozni, mert akkor így is, úgy is az exkluzívok alapján fogod venni a konzolt.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#269060) F-ECT$ válasza Carlos Padre (#269033) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez akár igaz is lenne, ha nem lennének olyan (AAA) játékok, amik day 1 bekerülnek a GPU-ba.

Dive ever, work never.

(#269061) saelin


saelin
veterán

Balan Wonderworld demó összefoglaló:
Wtf am I doing. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#269062) l.skywalker válasza F-ECT$ (#269060) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért még eddig nincs olyan day1 GP játék, ami miatt megérte. A legjobb szerintem eddig az Ori and the Will of the Wisps és talán a Sea of Thieves. De ezek is azért még eléggé rétegjátékok. Amikor jönnek majd a Bethesda és az XGS saját valódi AAA címei, akkor már szerintem nem lesz olcsó a GPU. De nem akarok sokat itt offolni, van erre topik, akit érdekel jöjjék oda. Xbox tulajok OFF topicja

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#269063) Xaels


Xaels
félisten

Ghostrunner | Bemutató írogattam egy kicsit megint.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#269064) mtibusz


mtibusz
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
(Ha hülyeséget kérdezek, nézzétek el nekem , még új vagyok konzol témában.)

Nekem megvan a Mortal Kombat 11 lemezes változata.

Nézegettem a PS Store-ban, hogy vajon mibe is fájna az, ha meglenne az eddig megjelent összes karakter. Azaz tudom-e bővíteni valahogy a lemezes változatot?

Azt szeretném megkérdezni, hogy most pontosan melyiket is kéne megvegyem, hogy az összes karaktert megkapjam az alapok mellé?

Most elég ha csak a két Kombat Pack-ot megveszem?
Valaki aki jobban benne van az tudna segíteni kiigazodni? :R

Köszönöm.
:)

u.i.: egy Tekken7-et még keresek, ha lenne valakinek elfekvőben. :)

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#269065) Lackooo84 válasza mtibusz (#269064) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az Ultimate add-ont kell megvenned. A kombat pack 1-2-vel nem kapnád meg Sheeva, Fujin & RoboCop karikat mert azok az aftermath-hoz járnak csak. Az Ultimate az összes kari, ruha, sztori dlc.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#269066) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Azt tudja valaki ha a The Last of Us 2-ben ha bekapcsolom valamelyik csalás módot és elkezdem a legnehezebb fokozaton ( grounded) + Permadeath módot akkor a végén így megadja a trófeát rá?

(#269067) Lackooo84 válasza WhiteWalker (#269066) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Meg. Ezért punci az a trófea.

The Truth is out there...

(#269068) WhiteWalker válasza Lackooo84 (#269067) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez így akkor elég wtf :DDD

(#269069) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ea playen játszva az nfs heatban tényleg le kortlázoták a max szintet 10-re? :W

(#269070) Wesder válasza nincsnév007 (#269069) üzenetére


Wesder
félisten

Nem

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#269071) nincsnév007 válasza Wesder (#269070) üzenetére


nincsnév007
őstag

hiába csinálom a versenyeket nem növekszik a szintem és így nem tudom fejleszteni az autómat. nálam 10 nél megállt. legyen nappali vagy éjszakai verseny.

(#269072) Silεncε


Silεncε
őstag

Így, hogy pár órája tolom a HZD-t, egy kérdés merült fel bennem: hogy a jó életbe akarjak ezek kiadni a Forbidden West-et PS4-re?

[ Szerkesztve ]

(#269073) C4mp3r válasza Silεncε (#269072) üzenetére


C4mp3r
addikt

butitott graffal, rt nelkul meg max 1080p-ben meg lehet oldani szerintem. en pc-n toltam kozel max grafikaval de annyira nem voltam elajulva. szep, de nalam egy tsushima sokkal szebb pl.

(#269074) Silεncε válasza C4mp3r (#269073) üzenetére


Silεncε
őstag

A Zero Dawn is képtelen tartani a 30fps-t (de megkockáztatom, hogy néhol még a 20-at is), akkor mi lesz a Forbidden West-tel?

[ Szerkesztve ]

(#269075) Kendek válasza Silεncε (#269074) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Micsoda?? A HZD-nél szebben futó 30-as játékkal ritkán találkozni. Semmilyen teljesítménybeli problémával nem találkoztam, és semmi input lag sincs.

<-ƘƘ->

(#269076) Silεncε válasza Kendek (#269075) üzenetére


Silεncε
őstag

Akkor én nem tudom, mivel játszok, de ilyen fps dropokat ritkán látni (halkan megkérdezem: ugye nem Pro-n játszottad?)

(#269077) Kendek válasza Silεncε (#269076) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De, Pro-n játszottam anno, ez igaz. :)
Viszont határozottan emlékszem, hogy mennyire meglepődtem rajta, hogy milyen jól fut. Akkor azt mondtam, hogy felőlem bármelyik játék lehet 30fps, ha az ilyen. Sajnos sokszor nem ez a helyzet, és főleg az óriási input lag ami zavarni tud (amit felerősít a 30-as limit, mert ezeket a játékmotorokat nem ide tervezték).

<-ƘƘ->

(#269078) Silεncε válasza Kendek (#269077) üzenetére


Silεncε
őstag

Na látod, én most Slim-en próbáltam. A konklúzió pedig, hogy felrakom a lemezt a polcra és majd ha lesz PS5-öm karacsony környéken, újra előveszem, mert ez így konkrétan jatszhatatlan. Nagyon sajnálom, mert részint ez volt az a játék, ami miatt megvettem a PS-t.

[ Szerkesztve ]

(#269079) RangerFox válasza Silεncε (#269078) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem egyáltalán nem rémlik ilyesmi, de a DF teszt se említ ilyet (kivéve a vége felé lévő nagyobb csaták során de ott is 28-30fps).

(#269080) Silεncε válasza RangerFox (#269079) üzenetére


Silεncε
őstag

Most pont a DF videóját nézem, mert nem akarom elhinni. Konkrétan ott tartok, (jó, legyen spoiler) amikor a nagy pókizé rátör a falura, miután seekerek lettünk), a DF videójaban a sima PS4 28fps alá nem megy, nálam meg konkrétan jatszhatatlan az egész. Itt valami nagyon nem kerek. Vajon lehet, hogy tulmelegedik a cucc? (Ugye használtat vettem, de ahogy csekkoltam, nem tűnt olyan kifejezetten forrónak játék közben)

[ Szerkesztve ]

(#269081) WhiteWalker válasza Lackooo84 (#269067) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Itt valami gubanc van , mert elkezdtem newgame+-n ezen a nehézségen játszani a játékmódositokkal és egyik se jelentkezik. Sőt a felszerelés is alap , nem azzal és olyan szinttel folytattam ahol az első végigjátszás megvolt.:F

Mert ha betöltöm az első végigjátszást , majd kiválasztok egy fejezetet , és bekapcsolom a játékmódosító valamelyikét pl.: végtelen lőszer és inditom a játékot a kiválasztott fejezetben , az már látszódik az invertoryban is.

[ Szerkesztve ]

(#269082) ImACeltic válasza C4mp3r (#269073) üzenetére


ImACeltic
őstag

RT-t PS5-ön se várjunk szerintem. Mondjuk a cauldronokba a tükröződést megcsinálhatják, de amúgy nem hiszem, hogy sokat fogják használni.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#269083) Lackooo84 válasza WhiteWalker (#269081) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja azok nem, de pl. a lehasaláskor láthatatlanság, stb. gyerekjátékot csinál ebből a módból.

The Truth is out there...

(#269084) erahurka válasza WhiteWalker (#269066) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen csalás módok vannak? :Y

(#269085) erahurka válasza Silεncε (#269076) üzenetére


erahurka
félisten

Én Slimen nyomtam le tavaly, nem emlékszem zavaró droppokra vagy instabil képfrissítésre.

(#269086) marilllyo válasza WhiteWalker (#269081) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy picit "csalni kell". A trükk a következő.
NG+ Grounded + Perma módban el kell vinned Seattle-ig (legit). Majd kilépsz. Betöltöd valamelyik encountert a kettőből easy-n. (bolt vagy a sífelvonó) . Bekapcsolod a cheateket, amiket akarsz. Egy lövés/kill, örök nyersanyag, időlassítás stb. Aztán kilépsz és rámész a sztori folytatásra. Az encounterben bekapcsolt cheatek bekapcsolva maradnak.

Arra figyelj, hogy ha még nem szerezted meg az összes skillért és nyersanyagért járó trófeákat, akkor NG+ grounded-ben sem fogod, ugyanis nincs benne annyi nyersanyag, hogy meglegyen. Továbbá groundeden le van tiltva 2-3 skill így az összeset nem tudod azon a módon unlockolni. Szóval ha fejen állsz, akkor is 2 és fél végigjátszás a 100%. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#269087) RangerFox válasza Silεncε (#269080) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lehet HDD hiba is. De az egész biztos, hogy nem normális, amit nálad produkál a játék.

(#269088) FollowTheORI válasza Silεncε (#269072) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Két dolgot tudok elképzelni, vagy fogják és belefejlesztik egy picit fejlettebb, de még régi PS4 motorba is a tartalmakat meg az újításokat. És közben csináltak egy PS5 funkcióit is kihasználó másik motort is (vagy jelentősebb next gen továbbfejlesztést), amibe készítik ugyanazokat a tartalmakat párhuzamosan, jobb minőségben. Esetleg van valami konvertáló (lebutító) "cuccuk" a kettő között.

Másik lehetőség, hogy többnyire last-gen marad a játék, és kb annyi különbség lesz a kettő között, mint pl a Pókembernél, meg amik eddig megjelentek. Bár meglepne, ha a Sony csak ennyire adott volna időt meg pénzt, (meg PS5 dev hw-t).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#269089) C4mp3r válasza ImACeltic (#269082) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem hiszem, hogy egy ilyen fontos nyitocimnel kihagynak a vagizast az rt-vel. muszaj mutatniuk, hogy mire kepes a konzol, mert eddig jatek teren a ps5 nem mutat sokat a jobb felbontas/fps-hez kepest egy pronal. szerintem az lesz mint, a spider mannel, hogy rt mode 30 fps lesz vagy alacsonyabb felbontas, de nagyon meglepodnek ha valahogy nem tennek bele.

(#269090) consono válasza Silεncε (#269080) üzenetére


consono
nagyúr

Én FAT PS4-en játszottam, illetve néha most is szórakozok vele, de nem volt akadás, legalább is nem rémlik semmi ilyen, amit mondasz.
A Forbidden West meg szerintem PS4-en a sima HZD motorjával fog menni, úgy is elég szép lesz. Legalább is remelem, hogy így lesz :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#269091) Bad Pritt válasza consono (#269090) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fat-en játszottam én is és pont az rémlett, hogy mennyire jól fut még a legnagyobb csatákban is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269092) kovsol válasza Bad Pritt (#269091) üzenetére


kovsol
titán

Szintén. Döbbenet milyen szép, és jól fut az alap gépeken is sok más játékhoz képest.

May the Force be with you!

(#269093) balinthun


balinthun
tag

Sziasztok

RE 2-t milyen sorrendben logikus játszani? Most végeztem Leonnal, új storyt vagy 2nd run-t érdemes kezdeni a másik karakterrel?

(#269094) Kendek válasza balinthun (#269093) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az egyik karaktert végigjátszod (hogy melyikkel kezded az mindegy), majd a másikkal mész egy 2nd Run-t. A második kör eltérő lesz, és a játék legvégére is ekkor fogsz majd eljutni.

<-ƘƘ->

(#269095) WhiteWalker válasza marilllyo (#269086) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azt hiszem értem :R , a (legit)- t kivéve.
Ezt csak egyszer kell megcsinálni és végig bekapcsolva marad NG+ Grounded + Perma módban?

Arra figyelj, hogy ha még nem szerezted meg az összes skillért és nyersanyagért járó trófeákat, akkor NG+ grounded-ben sem fogod, ugyanis nincs benne annyi nyersanyag, hogy meglegyen. Továbbá groundeden le van tiltva 2-3 skill így az összeset nem tudod azon a módon unlockolni.

Bíztam benne , hogy második végig játszásra össze jön annyi nyersanyag + skill , hogy 100%-ra meglegyenek és igy megadja ezeket a trófeákat. :(((

#269084 erahurka: Ha végigjátszod a játékot, akkor kapsz pontokat amikből tudsz vásárolni nyalánkságokat. Pl.: art galery , játékmódosítók ( örök lőszer, időlassítás stb... ;] ) és még sok más ...

[ Szerkesztve ]

(#269096) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#269097) raziel01 válasza oriic (#269096) üzenetére


raziel01
veterán

Turok elso része mekkora király volt. 98 körül nagyon sokat nyomtuk.

(#269098) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végigment az Outer Worlds és a Far Cry 5 is. Nem platináztam őket, de alapvetően megcsináltam szinte mindent, amit a játékok kínáltak. Az OW a generáció legjobb Falloutja, szerintem ez a legpontosabb jellemzés. A FC pedig FC, rég óta megvan, most kívántam rá, és hozta is azt, amit kellett. A DLCkkel még elleszek egy darabig, aztán jöhet a ND.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#269099) tboy93 válasza raziel01 (#269097) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elso es utolso jatek volt amitol konkretan behanytam. N64-en jatszottam vele, ugy beszedultem tőle hogy kijott az ovis ebedem :DDD

(#269100) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap vegignyomtam a Hellblade-t. Roppant erdekes tortenet volt. Eleg nyomaszto, ilyen 1.5 oranal nem kivantam belole tobbet egyszerre. A grafika picit talán kopottas, de a hangok karpotolnak mindenert.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.